>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

22 Kolejka Premier League 12-13.01.2013

Status
Zamknięty.
duo 303

duo

Użytkownik
Oczywiście ja stawiam na Liverpool bo po takich kursach po prostu trzeba bo Liverpool jest po prostu lepszy chociaż nie wskazuję na to tabela, ale wiadomo lepiej napisać że Liverpool jest średniakiem ligi nie patrząc na to że parę lat temu wygrał LM i obecnie jest w budowie, a trenerów w ostatnich 4 latach było aż 4.
Oczywiście pomijam to, że twoja analiza jest poprostu żałosna (bo śmieszne to już nie jest). Pierwszy tekst Liverpool jest poprostu lepszy. No tu masz mistrza. Podaj jeden argument za tym, no bo z jakiegoś powodu tak twierdzić musisz. Liverpool JEST ŚREDNIAKIEM LIGI już od kilku lat nie łapie się do LM, a i o LE coraz ciężej. Patrząc na to co było parę lat temu to Benfica jest drużyną z absolutnego europejskiego topu, skoro tak to oceniasz to życzę powodzenia w bukmacherce ;)

MU ma bardzo słabą obronę i mimo że jest pierwszy to ma więcej straconych goli niż Liverpool który jest ósmy, mają nawet osiem goli więcej straconych niż dziesiąte Stoke, to chyba dobitnie pokazuję że obrona MU jest dziurawa.
To się chyba nazywa manipulacja albo jakoś tak. Przypomnę funkcję tego forum. Piszesz analizę, aby pomóc wybrać typ innym użytkownikom, a ty tu zapomniałeś o jednej istotnej rzeczy, to ja rozwinę tę myśl. MU prawda jedną ze słabszych defensyw w tym sezonie (28 straconych goli), ale porównywanie tego akurat do Stoke, które do czasu meczu z Chelsea miało (poza The Blues i City), najlepszą defensywę w lidze, nie jest zbyt miarodajne. Porównaj defensywy DRUŻYN GRAJĄCYCH W DANYM MECZU, a tu Liverpool ma 26 goli straconych czyli tylko jedyne 2 gole mniej.

Rafael gra tylko przez to że kontuzjowany jest Jones który może i wróci na ten mecz ale w formie to on raczej nie będzie i pewnie w ogóle nie zagra
Jedna z najjaśniejszych postaci United, najlepszy w linii obrony, ale tak wróci Jones to Rafael idzie na ławkę... Kompromitujesz się człowieku.

Co do ataku to wiadomo że każdy kibic MU powie że atak jego zespołu jest lepszy
Obiektywizm bije od ciebie na kilometr. Te dwa gole różnicy w defensywie na korzyść Liverpoolu to oczywiście oznacza, że MU defensywę ma tragiczną, a z obroną Liverpoolu wszystko w porządku. Ale już 20 słownie DWADZIEŚCIA goli więcej strzelonych już nic nie znaczy, oczywiście ofensywy obu drużyn są na podobnym poziomie. Brak słów...

Jeśli chodzi o bramkę to De Gea jest dobry ale nic poza tym, Reina oczywiście jakiś czas temu grał koszmarnie ale od kilku meczach gra naprawdę dobrze i widać że kilka meczy na ławie mu pomogło.
Tu w zasadzie nic złego nie napisałeś, ale tak na przyszłość radzę pamiętać, że De Gea ma 22 lata, a już jest bardzo dobrym bramkarzem, któremu brakuje doświadczenia zwłaszcza w Premier League, ale jak ma dzień to pokazuję, że może być nawet najlepszy na świecie. Reina natomiast lat 30 z niego już nic więcej nie będzie, na dziś są to bramkarze na porównywalnym poziomie.

Kolejnym argumentem jest to że Liverpool na takie meczę zawszę potrafi się spiąć i zagrać na 100%.
Natomiast Manchester zagra sobie na 30%, napewno się specjalnie spinać nie będzie, przecież to dla nich wciąż tylko najważniejsze derby (Ferguson nie raz mówił, że bardziej ceni zwycięstwo w tych derbach niż z MC).

kiedy w zespole grają Gerrard, Agger czy Skrtel którzy już dawno mogliby odejść za kasą do jakiegoś City czy Chelsea ale tego nie zrobili bo dla nich nie jest najważniejsza kasa.
Giggs, Scholes, Ferdinand, że tylko ich wymienię. Co do przywiązania do barw klubowych to mało w jakim klubie jest takie jak wśród graczy United, ale oczywiście Liverpool we wszystkim jest lepszy.

Nikt mi również nie powie że Liverpool gra słabo, ostatni mecz z Sunderlandem wygrany 3:0, Liverpool w tym meczu zanotował 18 strzałów na bramkę, 67% posiadanie piłki i miał 9 rożnych co pokazuję że nie był to przypadek.
Ostatni mecz to był ze słabiutkim Mansfield wygrany 2-1. A co do Premier League, to może i Liverpool nie gra słabo, ale to co obecnie prezentuje to chyba się nazywa gra w kratkę. Ostatnio 3-0 z Sunderlandem i QPR, ale wcześniej 3-1 w plecy ze Stoke, przedtem znów wygrana 4-0 z Fulham, a wcześniej 1-3 z Aston Villą. Daj komuś, kto naprawdę wchodzi tu po dobrą poradę PEŁEN OBRAZ SYTUACJI

w każdym przegranym meczu było to tylko jedną bramką, gdzie często również sędziowie pomagali, ale to przecież MU więc nie ma się co dziwić.
I na koniec napinka kibica Liverpoolku. Kiedyś gdzieś była tabela za zeszły sezon, gdzie zostały wyeliminowane błędy sędziowskie. I co? Manchester byłby mistrzem.

Także odradzam słuchania tego pana, sam typu na zwycięstwo nie daję, bo derby rządzą się swoimi prawami, choć raczej United powinno wygrać. Od siebie mogę zaproponować:

Over 2.5 @1.63

Jedna i druga drużyna nie za dobra obrona, samo United strzela średnio blisko 3 gole na mecz, także powinno wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mario910109 15

mario910109

Użytkownik
Zgadzam sie z przedmowca ktory zauwazyl iz kolega pisze ale zdecydowanie z poparciem The Reds ???? Nic w tym zlego ale pamietajmy opinie maja sluzyc do tego by pomoc w typowaniu ???? a ktos kto nie zna sie za bardzo i by to przeczytal moglby pomyslec ze MU jest na farcie wysoko ???? a Liverpool bd wygrywal do konca wszystko i zostanie mistrzem xd Trzeba szczerze przyznac ze MU jest wielkim klubem i zawsze bd mocby bo ma aspiracje i pieniadze do tego by wygrywac..L&#39;pool jest raczej srednim klubem..tak jak Arsenal ktory niestety malo kupuje a duzo sprzedaje..a ze by wygrywac trzeba kupywac mocne nazwiska za duze pieniadze ???? )
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Ludzie nie zapominajcie, że wrócił VIDIC i sytuacja w obronie dużo się polepszyła.....

Zdecydowanie dzisiaj typ na UNITED. Bądzmy poważni.... Liverpool ostatnio co prawda złapał formę, ale kto tam ma postraszyc ? Sterling ? ???? NIe zartujcie ???? ..... Przykryc dobrze Suareza i wygrana spokojna.

(nie mowie tego dlatego, ze kibiuje Diabłom....) Obiektywnie Ludzie.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
bardzo fajny weekend w Premier League, wczoraj spotkania bardziej dla koneserów, aczkolwiek bardzo przyjemnie (przynajmniej mi) oglądało się walczących Rangersów na antenie C+ i przekonujące zwycięstwo Chelsea. Dziś co by nie mówić wszyscy liczą, że 2 szlagierowe mecze PL będą okraszone sporą ilością bramek.
W kilku zdaniach o meczu MU - Liverpool. Tutaj BTS nie odważyłbym się zagrać, dlaczego? O ile gole dla United padną o tyle Liverpool jest uzależniony od geniuszu Suareza i dośrodkowań Gerrarda. Niczym nowym nie będzie robienie kotła w polu bramkowym De Gei podczas kornerów, gdyż Hiszpan na przedpolu radzi sobie conajmniej średnio (chociaż ostatnio jakby się poprawił w tym elemencie). Innych szans raczej próżno szukać dla The Reds. MU bez Rooney&#39;a... Strata na pewno duża, ale w obecnej chwili ławka szeroka na Old Trafford także nie powinno to być problemem. RvP fajna dyspozycja, obrona z Vidicem może się okazać dziś nie do przejścia dla słabej ofensywy Liverpoolu. Sturridge czy Sterling to nie są zawodnicy najwyższej półki. Liverpool cieniuje kolejny sezon z rzędu i nie widzę tu większych szans na zwycięstwo w derbach. Kurs stosunkowo wysoki na gospodarzy, aczkolwiek ja wybrałem do dubla wariant bezpieczniejszy - United DNB.

Druga składowa dubla to BTS w konfrontacji Kanonierów z The Citizens. Abstrahując już od sportowego poziomu, statystycznie ten BTS/over być powinien, bo wczoraj tylko w dwóch meczach obie drużyny strzeliły bramki. PL przyzwyczaiła nas do sporych ilości trafień. Nie tylko aspekt statystyczny przemawia za tą opcją podczas dania głównego.. Obie drużyny dysponują bardzo dobrą ofensywą i nieco słabszą obroną. Bardzo kreatywna druga linia Arsenalu z pewnością stworzy Walcottowi niejedną okazję do strzelenia bramki. Jeśli chodzi o tyły to Per Mertesacker może mieć sporo problemów z szybkimi i zwrotnymi graczami City i tu też nasuwa się wniosek, że te gole muszą dziś paść!
Podobnie jak Wy gorąco oczekuje dzisiejszych rozstrzygnięć i do oglądania polecam wspomniany już wcześniej dubel:
MU DNB @ 1.4
Arsenal - MC BTS @ 1.55
AKO: 2.17
Tobet
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Manchester United - Liverpool
Zaczęło się bardzo, bardzo temu... trwa do dziś. Po krótce z chciwości Liverpoolu zrodziła się nienawiść między miastami, co poźniej przeniosło się na wszystkie sfery życia od sportu po muzykę. Ta nienawiść nie powstała w raz założeniem klubów to efekt dużo wcześniejszych zdarzeń.
Na początku XIX wieku Manchester robił co mógł aby być bardzo znaczącym ośrodkiem przemysłowym w Anglii. Na swoim terenie miał masę manufaktur i młynów tekstylnych, jednak ciągle był zależny od Liverpoolu. A czemu zależność od tego miasta - powód prosty.
Otóż w mieście z hrabstwa Merseyside znajdował się port, do którego przybijały statki z surowcami ze Stanów Zjednoczonych, stanowiące 80% całego zasobu jakim dysponował Manchester.
Na początku wszystko było oki bo przecież nie ma wielkiej odległości między miastami. Jednak to wszystko trwało do czasu... Liverpool nałożył podatek na wszystkie surowce, które przechodziły przez ich port. Wtedy akcja była prosta - należy się usamodzielnić.
Jednak nie było to takie proste, trzeba było mieć swój port, ale żeby mieć port to trzeba mieć dostęp do morza. Podjęto ryzyko i wybudowano sztuczny kanał, gdzie któremu połączono Manchester z Morzem Irlandzkim. Koszt pochłonął 15 mln funtów ale dał całkowitą niezależność od Liverpoolu i ich podatków.
I tu podam ciekawostkę, która łączy oba kluby z Manchesteru - mowa tu statku, który jest w herbach obu klubów a symbolizuje wyżej wymieniony kanał.
To nie był jednym powód braku sympatii między miastami. Manchester słynął z przemysłu bawełnianego czym gardzili mieszkańcy Liverpoolu. Nie szanowali pracy zwykłych osób fizycznych i nie szanowali ich. Mieszkańcy Liverpoolu chodzili do pracy w czystych, schuldnych ubraniach bowiem zajmowali się oni spedycją, podatkami i finansami. Mieszkańcy z miasta nad rzeką Irwell nie pozostawali im dłużni nazywając ich
Scousers, nazwa pochodziła od popularnego dania, którym się zajadali Liverpoolczycy ;)
Niechęć ta przełożyła się oczywiście na kluby piłkarskie z obu miast. Na początku głównym rywalem był Everton, ale z racji osiąganych sukcesów przez The Redds, skumulowało się wszystko na linii LFC-MUFC.
To tyle tytułem wstępu. Nie piszę tego aby się napinać ale aby podkreślić wagę tych spotkań, to bitwa o Anglię, wielkie derby i moim zdaniem zdarzenie przebijające potyczki Realu z Barceloną, jednak ze względu na media nigdy nie będą tak poważane. Napisałem to aby gracze, typerzy nie kierowali się tutaj statystykami, obecną formą bo to nie ma sensu, to wojna a na niej nie gra się czysto. To typowy no bet!
Ja osobiście będę grał w kierunku United, nie dlatego bo jest forma, bo gramy u siebie ale dlatego bo gramy przeciwko Liverpoolowi!
Moje typy:
MU wygra 1 bramką 3.75 Bet365
MU takie mecze wygrywa minimalnie i mnie ucieszy też taka wygrana. Sam Ferguson mówi,że może ten mecz wygrać nawet po bardzo brzydkim meczu, Gerrard zapowiada,że będzie celebrował nawet bramkę zdobytą ręką... niech to świadczy o determinacji obu ekip.
Rożne powyżej 11 azjan 2.05 Bet365
Moim zdaniem linia ustawiona dobrze i warto próbować, zdecydowanie polecam ten typ graczom, którzy nie są przekonani co do typowania 1,X,2
Zaznaczam, spotykają się dwa najbardziej utytułowane drużyny Anglii, drużyny które walczyły ze sobą na wszelkich frontach od sfery finansowej po rozrywkową. Szanuję Liverpool ale także nienawidzę, nienawidzę tylko za to, bo to Liverpool. Wiem,że to może śmiesznie brzmi bo nie jestem z Manchesteru, jednak kibicuje tej drużynie bardzo długo i jak to mówi moja Mama: &quot; On już z tego nie wyrośnie!&quot;
Powodzenia w typach i wiem jedno, emocji nie zabraknie.
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Manchester United - Liverpool
Typ: Połowa lub koniec X@ 1,65 (fortuna)⛔1:0/2:1
X @3,6 Bwin⛔2:1

Najbardziej emocjonujące spotkanie 22 kolejki. Każdy widzi tutaj inny wynik, innego faworyta, uzasadnia to statystykami to i ja coś od siebie dorzucę.
Spotkanie podwyższonego ryzyka, zawsze dochodzi do jakiegoś skandalu. Według mnie nie można przy takich Derbach patrzeć na tabelę. Ok - Manchester jest teraz w wyśmienitej formie, jest na jak najlepszej drodze do odebrania tytułu swojemu przeciwnikowi zza miedzy, ma van Persiego, który gra jak z nut, ale to są derby!! Derby rządzą się własnymi prawami, tutaj każdy może wygrać z każdym, bez względu na to co sobą obecnie prezentuje.
Liverpool w najlepszej dyspozycji nie jest. Nie jest najgorzej, ale zawsze mogłoby być lepiej (ostatnie 5 spotkań to 3 wygrane i 2 porażki).
Dlaczego akurat miałby paść remis? Po pierwsze według mnie będzie to bardzo wyrównane spotkanie, pełne walki, agresji i boiskowych skandali. Druga istotna sprawa jest taka, że Czerwone Diabły na Old Trafford w tym sezonie jeszcze nie zremisowały (10 kolejek do 9 wygranych i 1 porażka). Liverpool ostatni raz dzielił się punktami 25 listopada ze Swansea (0:0). Kolejną ciekawą sprawą jest fakt, że w lidze w tym sezonie Manchester zawsze strzelał bramkę. Czy dzisiaj nie strzeli? Ciężko powiedzieć, może paść bezbramkowy remis. Ja jednak przy obecnej dyspozycji ofensywy drużyny Sir Alexa Fergusona nie podejmuję takiego zakładu:razz:

Tyle ode mnie, co z tego wyjdzie okaże się po 15;) Miejmy nadzieję, że spotkanie nie będzie nudne;)
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik

⚽Manchester Utd vs Liverpool BTS kurs:1,50✅
Spotkanie,które od lat elektryzuje całą piłkarską Anglię.Pojedynek dwóch najbardziej utytułowanych klubów w tym kraju.Smaczków związanych z tym spotkaniem jest bardzo dużo.Nikt na pewno nie zapomni tego spięcia na tle rasistowskim między Evrą a Suarezem i całego zamieszania związanego z całą tą sprawą przez późniejsze nie podanie sobie rąk obu panów w kolejnym starciu.Kolejnym z nich jest korespondencyjny pojedynek w klasyfikacji strzeleckiej pomiędzy dwoma na tą chwilę najskuteczniejszymi napastnikami w całej ligowej stawce a więc rozgrywającym kolejny super sezon Robinem Van Persim i wspomnianym już wcześniej najważniejszym i najbardziej skutecznym zawodnikiem The Reds,Luisem Suarezem.W nich pokładam właśnie nadzieje co do tego typu.Obydwoje mega bramkostrzelni i w znakomitej formie.Nie stoi ,więc nic przeciwko by zarówno jeden jak i drugi wpisali się na listę strzelców w tym meczu.Bardzo ciekawi mnie też co wymyśli na to spotkanie trener drużyny z Anfield Brendan Rodgers,a wierzę w to że zagra ofensywnie bo obrona drużyny z Old Trafford monolitem nie jest.Z drugiej strony według mnie lecz chyba nie tylko mnie najlepszy trener świata Ferguson,który nie zagra od razu w otwarte karty lecz kiedy trzeba będzie da sygnał do ataku swoim zawodnikom.Patrząc na historię pojedynków h2h pomiędzy gospodarzami a gośćmi tego spotkania w aż 8 z 10 ostatnich kończyło się właśnie tym iż obie ekipy trafiały do siatki.MU nie zachowuje często czystych kont i nie wydaje mi się aby dziś było inaczej.W takich meczach się nie kalkuluje i strasznie ciężko jest zagrać na 0 z tyłu.W meczach United pada mnóstwo bramek,więc czemu dziś miałoby się to zmienić?Po za tym sędzią tego spotkania jest pan Howard Webb który lubi być w centrum uwagi podczas takich meczy.Nie chcę pisać,że specjalnie zmajstruje jakiegoś karniaka dla jednej czy drugiej strony ale nie można tego też tak po prostu wykluczyć.Uważam,że BTS to dobra opcja,ponieważ zwycięstwo zarówno jednej jak i drugiej drużyny wytypować jest strasznie ciężko.

⚽Arsenal Londyn vs Manchester City-City(+1) kurs:1,44✅
Niedługo po zakończeniu spotkania na Old Trafford zasiądziemy do kolejnego dania dzisiejszej piłkarskiej uczty.Kanonierzy na The Emirates podejmą obecnego mistrza Anglii,Manchester City.Zazwyczaj w pojedynkach obu drużyn nie pada sporo goli.Dziś może być różnie więc typy over/under odpuszczam.Skupię się na handicapie bramkowym w kierunku City.Więc tak MC wyjdzie na ten mecz osłabione gdyż na podbój PNA wyruszyli Toure Brothers,Aguero złapał kontuzje w trakcie bardzo dobrego meczu w swoim wykonaniu przeciwko Stoke,a Nasri pauzuje jeszcze to spotkanie ze względu na swoją czerwoną kartkę otrzymaną w meczu z Norwich.Nie uderzam w bezpośrednie zwycięstwo City tylko dlatego iż Arsenal gra u siebie.Jednak według mnie jedyny korzystny dla siebie rezultat jaki mogą w tym meczu osiągnąć to remis.Londyńczycy nie grają nic nadzwyczajnego,a oglądając ich ostatni mecz ligowy przeciwko Southampton gdzie grali na poziomie drużyny z końca tabeli można było szybko stwierdzić,że z City łatwo o jakiekolwiek punkty im nie będzie.MC zagrało dwa bardzo dobre mecze na wysokim poziomie zarówno w lidze ze Stoke jak i w pucharze z Watford.Nieobecnych zawodników powinni z powodzeniem zastąpić Garcia,Milner i Tevez.Arsenal tylko bez Gervinho,który również znalazł się w kadrze WKS na PNA.Śmierdzi mi w tym meczu remisem ale opcja z &quot;+&quot; jedną bramką dla City wydaje się bardzo dobrym wyjściem.Trzeba podkreślić to iż MC w tym meczu musi odnieść zwycięstwo,bo takie okazje jak mecz MU z Live na odrobienie strat powinni wykorzystywać.Londyńczycy w ostatnich meczach w lidze u siebie nie zachwycili między innymi przegrywając gładko ze Swansea i wygrywając po dwóch wątpliwych karnych z WBA.Arsenal postawi zapewne ciężkie warunki i zapewne tanio skóry nie sprzeda lecz obecnie lepszą dyspozycję sportową prezentuje ekipa z Manchesteru,która powinna to dziś potwierdzić uzyskując na The Emirates korzystny rezultat.

Bukmacher:WilliamHill
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Anglia: Premier League 13.01.2013. godz. 14.30
Spotkanie: Manchester United – Liverpool - wynik 2:1 zwrot
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.04
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Świetne popołudnie szykuje się nam dzisiaj w lidze angielskiej dwa szlagiery tej ligi. Drugi dziś odpuszczam chyba ze coś na live. Natomiast w Manchesterze widzę kilka bramek ale o tym poniżej.
Obie ekip jeszcze niedawno zaliczaliśmy do bardzo silnych i zorganizowanych w defensywie ale to było kiedyś dziś jest o wiele inaczej.
Manchester lideruje w rozgrywkach mają 7 punktów przewagi nad lokalnym rywalem z City i te dwie ekipy praktycznie liczą się w walce o mistrza. United może nie gra porywającą ale co ważne skutecznie . Największą siłą ekip jest zdecydowanie atak z nowym nabytkiem i aktualnym liderem klasyfikacji strzelców Van Persim. Po 21 kolejkach mają na koncie aż 54 bramki strzelone (o 13 bramek wyprzedzają drugą ekipę w tej klasyfikacji ). Tą świetną ofensywą nadrabiają duże braki tej ekip w defensywie która jest najsłabszym punktem tej ekipy. Z czołowej szóstki ligi maja najwięcej bramek straconych 28. U siebie jak do tej pory 9 zwycięstw i 1 porażka, bramki 28:13.
Dziś bez Rooneya a więc najprawdopodobniej w ataku partnerem Van Persiego będzie Hernandzez i to będzie strata w grze defensywnej gdyż Rooney niejednokrotnie w trakcie meczu cofa się i pomaga w destrukcji a dwójka która dziś wystąpi w ataku to nie tego typu gracze. Jest też dobra wiadomość do kadry wracają Anderson i Nani a więc siła ofensywna się zwiększa. Ostatni mecz Manu słaby dwie bramki stracone z przeciętnym West Hamem a remis uratowany w o ostatnich minutach.
Liverpool to już nie ta marka co kiedyś ten sezon jak na razie poniżej oczekiwań, jednak cały czas pozostają w grze o Ligę Mistrzów. Aktualnie ósma pozycja i 31 punktów na koncie, bilans 8-7-6, bramki 34:26. Podobnie jak w Manchesterze dużo większy potencjał w ofensywnie która dodatkowo została wzmocniona Sturridge który już zdążyć zdobyć premierowego gola. Jednak to nie jest największa gwiazda tej ekipy taką natomiast jest Suarez drugie miejsce w klasyfikacji strzelców i tylko jedna bramka mnie na koncie niż Van Persie. Na wyjazdach średnio sobie radzą 3-4-3 ale za to dużo strzelają ale także tracą 17:16. Jedynym poważnym osłabienie dziś jest brak podstawowego bocznego obrońcy Jose Enrique. Ostatnio jakby coś drgnęło w tej ekipie, bardzo przekonywujące zwycięstwa z Sunderlandem 3:0, QPR 0:3 czy Fulham 4:0 ale były też wpadki 3:1 z Stoke czy 1:3 z Aston. Ostatnie trzy pojedynki tych ekip kończyły się wynikami 2:1 dwa razy zwyciężał Manchester a raz Liverpool.
Dwie ekipy nie grające rewelacji w defensywie, z kapitalnymi napastnikami w składzie, w wysokich formach a więc bramek kilka powinniśmy zobaczyć ale jak będzie to zweryfikuje boisko. Można jeszcze zagrać dwa takie poboczne typy jak BTS i ze będzie karny.

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Oto co na szlagierowe mecze w Anglii przygotował Bwin:

&quot;Manchester United - FC Liverpool (Jeżeli w tym meczu lub w pojedynku FC Arsenal - Manchester City rozgrywanych 13.01.2013 będzie czerwona kartka, zwrócimy przegrane stawki na wymienione poniżej zakłady dotyczące tego meczu.)&quot;

&quot;FC Arsenal - Manchester City (Jeżeli w tym meczu lub w pojedynku Manchester United - FC Liverpool rozgrywanych 13.01.2013 będzie czerwona kartka, zwrócimy przegrane stawki na wymienione poniżej zakłady dotyczące tego meczu.)&quot;

Zwrot dotyczy rynku dokładnej ilości goli w meczu.

Ja myślę, że przy takim zabezpieczeniu można pobawić się w totolotek. Czerwona kartka w którymś ze szlagierów może wpaść zwłaszcza, że w Manchesterze gwiżdże Howard Webb. Bukmacherzy oraz specjaliści tu, w dziale zgodnie przewidują raczej overowe wyniki, a kursy są w miarę ciekawe. Strzelając w obu meczach za równą stawkę, przy jednym pudle i tak wychodzi się ładnie do przodu.
 
di_canio 13

di_canio

Użytkownik
Manchester UTd - Liverpool fc
Lucas Leiva otrzyma kartkę 2.6 Betsafe 2/10

Człowiek plaster - od zadań specjalnych w The Reds. Często niewidoczny przy kreowaniu akcji, za to produktywny przy przecinaniu sytuacji przeciwnika. Dziś na pewno będzie miał wiele okazji by się wykazać. Sędziuje pierwszy kibic Diabłów na Wyspach Howard Weeb.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik

Arsenal Londyn vs. Manchester City
Na Emirates Stadium w ramach ostatniego spotkania 22 kolejki Premier League zmierzą się ekipy The Gunners oraz The Citizens. &quot;Kanonierzy&quot; to bardzo niewygodny rywal dla The Citizens. Bilans wzajemnych pojedynków zdecydowanie na korzyść drużyny z Londynu, do tego dochodzą problemy kadrowe mistrza Anglii, tak więc przed City bardzo trudne zadanie.
Bez kilku kluczowych graczy przyjdzie zmierzyć się podopiecznym Roberta Manciniego z drużyną Arsenalu. Bracia Toure (Yaya i Kolo) przebywają na zgrupowaniu kadry Wybrzeża Kości Słoniowej przygotowującej się do Pucharu Narodów Afryki. Samir Nasri (były gracz Arsenalu) pauzuje za czerwoną kartkę, a kontuzje leczą Sergio Aguero (ścięgno udowe), Micah Richards (kolano), Maicon (kolano), Aleksandar Kolarov (biodro / udo) i Jack Rodwell (ścięgno udowe).
Lista nieobecnych w drużynie Arsene’a Wengera jest zdumiewająco krótka. Tylko Łukasz Fabiański nie trenuje z powodu urazu. Abou Diaby i Andre Santos od ponad tygodnia uczestniczą w zajęciach, rozegrali pierwszy mecz w drużynie U-21, jednak ich występ w niedzielnym szlagierze można uznać za mało prawdopodobny. W pucharowym spotkaniu ze Swansea kontuzji kolana nabawił się snajper Kanonierów, Oliver Giroud. Jego szanse na występ w spotkaniu z City Arsene Wenger ocenia na 50 procent. Dodatkowo, wraz z Kolo i Yayą Toure, na Puchar Narodów Afryki pojedzie Gervinho.
H2H z ostatnich 5 pojedynków Wengera z Mancinim:
  • Manchester City 1:1 Arsenal
  • Arsenal 0:2 Manchester City
  • Arsenal 1:0 Manchester City
  • Manchester City 1:0 Arsenal
  • Arsenal 0:1 Manchester City

Ze względu na duże braki w kadrze City, myśle, że spotkanie będzie obfite w dużą ilość goli.

Moje typy:

Manchester City lub remis @1,53 William Hill✅
Powyżej 2.5 goli @1,77 Pinnacle Sports⛔ // śmieszne..
Powyżej 1 gola(I połowa) @1,82 Pinnaccle Sports✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Arsenal Londyn vs. Manchester City
typ : Arsenal zachowa czyste konto
kurs 3,75
Bardzo interesujaco wyglada kurs na to zdarzenie. MC nie strzelil gola od 5 lat na Emirates. Teren wyjatkowo im nie lezy, co pokazuja ostatnie pojedynki pomiedzy tymi druzynami. Wyniki zdecydowanie underowe.
Do tego MC z brakami dzis. Mysle, ze ten mecz moze byc spotkaniem, ktore mimo renomy klubow, ktore zagraja bedzie dosc brzydki i malo ofensywny.
 
di_canio 13

di_canio

Użytkownik
Arsenal - Manchester City
Garcia otrzyma kartkę 2.95 Betsafe 2/10

Javi Garcia znany z twardej gry musi dziś zastąpić w srodku pola nieobecnego Yaya Toure. Na Wyspach do tej pory gra rzadko, ale już w Portugalii pokazał że kieruje się filozofią, że piłka może przejść ale zawodnik nie. Na przeciw będzie miał dziś zwinnych, szybkich piłkarzy Arsenalu. Nawet bez prowokacji jest w stanie zapisać sie w notesie sedziego.
 
junglister 15

junglister

Użytkownik
Arsenal - Manchester City
handicap azjatycki kartki MC -0.5 @1.95 4/10 bet365 ✅
Ciężko przymierzyć sie do 1x2, ciężko do u/o.
Łatwiej więc znaleźć coś z boku. Duże value.
Arsenal przyzwyczaiła nas do czystej gry w tym sezonie.
Zupełnie inaczej z MC; praktycznie w każdym meczu łapią 2-3.
w tym sezonie:
Arsenal - 18 żółtych
MC - 31 żółtych i 2czerwone
Biorąc pod uwagę że grają na wyjeździe (zwykle łapie się więcej poza domem) i braki kadrowe można powiedzieć że typ powinien wejść, a patrząc na kurs~2 ciężko nie zagrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom