>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

22 Kolejka Premier League 12-13.01.2013

Status
Zamknięty.
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Aston Villa - Southampton over 2,5 @ 1,87 Pinnacle
Naprzeciw siebie dwie dziurawe defensywy , które skupiają większą uwagę na ofensywie aniżeli obronie. Villa traci sporo bramek, ale trudno się dziwić jeżeli ma się tak tragiczne tyły, z Tottenhamem praktycznie kompletnie nie istnieli i ten mecz mógł się skończyć znacznie gorzej dla nich. Spotkania ze Swansea nie widziałem, jednak za to udało mi się zobaczyć występ z Bradford. Aston Villa nie zagrała tam słabo, mieli mnóstwo sytuacji w ofensywie i gdyby wykorzystali choć kilka dogodnych sytuacji chociażby akcje z udziałem Benta, który nie trafił dosłownie do pustej bramki, to sytuacja mogłaby być zupełnie inna. W ofensywie nie wyglądają tragicznie w porównaniu do innych drużyn PL - N&#39;Zogbia gracz dający zawsze sporo ofensywie, Agbonlahor szybki grajek , czasami ma momenty padaki ale każdemu się to zdarza. No i został nam powrót Benta, który nie raz udowodniał swoją wartość, zapewne znajdzie się na ławce po ostatnim spotkaniu, która nie stoi na wysokim poziomie u gospodarzy. Southampton ma za sobą słabszy okres, lecz wciąż mają ogromne problemy w defensywie. Z jednej strony może i sa na podobnym do Villi, jednak z drugiej Ci drudzy grali bez swoich kilku kluczowych graczy i mam nadzieję, że wreszcie nabiorą jakiegoś rozpędu, bo póki co wszystko nie wygląda za wesoło. Święci mają również kilka opcji w ataku, Lambert czy Rodriguez są w dobrej formie, z Arsenalem fajnie się pokazali i nie tylko. Na wyjazdach trochę gorzej, tracą tam wiele bramek i podobnie jak swój najbliższy rywal nie są w stanie utrzymać czystego konta. Podsumowując przypuszczam, że spotkanie będzie nastawione ofensywnie, Aston Villa musi atakować żeby ugrać jakikolwiek punkt, który podtrzyma ich nadzieje na pozostanie w lidze.
Everton - Swansea BTS @ 1,72 b365
Gra Swansea nie powinna już nikogo zaskakiwać bowiem ta drużyna z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Rozprawili się ostatnio z Chelsea 0-2 po błędach Ivanovicia, ale to zmienia faktu, że mają w składzie wielu graczy, którzy spokojnie poradziliby sobie w wielu większych angielskich klubach. Przede wszystkim mają bardzo dobrego trenera, który ustawia odpowiednio swój zespół, Michu rozgrywa świetny sezon czy wielu innych dobrych grajków jak Guzman czy Dyer. Na wyjazdach też radzą sobie dobrze i potrafią zdobywać bramki. Być może znajdą się jakieś rotacja w składzie, ale Michu nie grał aż tak dużo - z Arsenalem 30 minut i potem z Chelsea. Everton mocny u siebie, Fellaini wrócił po zawieszeniu, jest również szansa na Mirallasa. Trzeba przyznać, że w defensywie zdarzają się błędy - ostatnio z Newcastle kilka wpadek, ale generalnie grają tam solidnie. Stwarzają sobie wiele sytuacji praktycznie w każdym spotkaniu i wg mnie Swansea będzie niezwykle ciężko wygrać. Rzeczywiście goście prezentują bardzo wysoką formę, do terminarza też nie ma co się przyczepić, jednak na Goodison każdej ekipie gra się ciężko. Mimo to, moim zdaniem Swansea trafi do siatki bo mają ku temu predyspozycje, a Everton rzadko co nie wykorzystuje atutu własnego boiska i nie zdobywa gola. Mecz trudny do typowania bowiem wszystko może się zdarzyć.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
QPR - Tottenham
występ drużyny Spurs - poniżej 60
1.95
Bet365

Moim zdaniem za wysoko ustawiona linia i zamierzam to wykorzystać. Wiadomo,że w Spurs zgrzyta, Adebayor jedzie na PNA mimo tego,że miał nie jechać. Villas-Boas robi robotę za co został menadżerem grudnia ale nie zapominajmy o QPR dla których każdy mecz to mecz o 6 punktów. Czy Spurs wygra na tyle aby pokryć tą linię, moim zdaniem nie bo zdobyte punkty dzięki bramką stracą na kartkach. QPR to ciekawa ekipa i życzę im utrzymania, utarli nosa Chelsea, czas aby potwierdzić to u siebie. Do tego indywidualna potyczka Harrego, który zagra przeciwko swojemu byłemu klubowi. W ekipie gospodarzy oprócz ciągle niedostępnych graczy, zabraknie dodatkowo Diakate, który wybrał się na PNA.
Liczę,że czeka nas ciekawy mecz i gospodarze nie sprzedadzą tanio skóry. Sędziuje Lee Probert, który nie stroni od kartek.
Edit: 0-0,remis, czyste konto, 6 rożnych i kartka dla Spurs=
= 10+10+18-5=38-5=33 izzunia :cool:
Mam nadzieję,że kogoś ten typ uchronił przed pochopną grą na Spurs.
 
di_canio 13

di_canio

Użytkownik
Stoke City - Chelsea Londyn
wygrana gości 2.00 william hill 2/10

W moich oczach czas na pierwszą domową porażkę gospodarzy. Goście są podrażnieni, więc patrzac na potencjał wycenianie ich na tym poziomie kursowym jest po prostu atrakcyjne. &quot;Historia nowozytna&quot; pokazuje, że The Blues łatwo sie gra ze Stoke -ostatnie 10 lat to bilans 9-2-0 22:3.
Zestawienie formacji środka boiska wskazuje, że goście powinni prowadzić grę. Kreatywność Maty, Hazarda i Oscara powinna zaowocować grę szybką piłką, za szybką dla opancerzonych żołnierzy Pulisa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
voriax 12

voriax

Użytkownik
Stoke City - Chelsea Londyn
typ: 2 bah kurs: 1,9
Podzielam typ na Chelsea , dlatego ,że oglądałem ostatnio mecze obu drużyn i na moje bieda coś z tą obroną ze Stoke jest ,przynajmniej w ostatnich 3 meczach sporo bramek tracą ,gra z przodu to tam od początku sezonu nie wygląda zachwycająco ,Chelsea powinna cisnąć cały mecz do przodu i autobus jaki raczej postawią gospodarze nie powinien zaprocentować zdobyczą punktową ,bo gracze niebieskich 1na1 w tłoku raczej grać potrafią. Grają w kratke goście i ich gra mi się zbytnio nie podoba ,brakuje tej iskry ,za bardzo transferem Ba też sie nie emocjonuje ,ale H2H i obecna forma + styl gry powinny wziąźć górę jutro.
Na sucho co pewnie dorzuce do jakiejś taśmy to:
Fulham wygra, Norwich- Newcastle BTS, M.CIty i MU.
&lt;table class=&quot;soccer&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr id=&quot;g_1_UweOv3ak&quot;&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;team-home&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;score&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;team-away&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 35

uszol71

Użytkownik
MU-Liverpool pierwszy z hitów w niedzielne popołudnie, dla mnie mnie w tym meczu ciężko ocenić zwycięzce, ManU to Manu i jak wiadomo nie zdarza się by nie strzelali oni bramki u siebie, po drugiej stronie Liverpool który jak wiadomo spina się poważnie i walczy o honor z potęgami angielskiego futbolu, stąd mój typ że obie drużyny strzelą bramkę, pozatym historia przemawia równierz za moim typem gdyż na ostatnie 10 meczy pomiędzy tymi drużynami padał bts- dla mnie 8/10 kurs 1,53 fortuna...
kolejnym typem który sam próbuję pograć to wygrana Fulham na własnym stadionie przeciwko wigan, fulham zawsze się dobrze grało z wigan, bodajże nigdy nieudało się piłkarzom wigan wygrać na tym stadionie, braki w kadrze wigan do tego trudny terminarz fulham a i ich pozycja w tabeli nieciekawa więc z kim jak nie ze słabiutkim na wyjazdach wigan zdobywać komplet punktów? dla mnie czysta 1! kurs 1,9 fortuna, aha dodam że wigan na wyjazdach prócz ostatniego meczu z aston villą zdobyła zaledwie 6 bramek w 9 meczach, odniosł w sumie 3 wygrane oraz 7 porażek, remis?nieee powodzenia
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligi Angielskiej, godz 16
Stoke City - Chelsea
TYP: over 2 KURS: 1,56

BUK: Pinnacle Sports

Analiza:

Jutro o godzinie 16 rozpocznie się bardzo interesujące spotkanie pomiędzy Stoke a zespołem Chelsea. Faworytem według bukmacherów są goście tego meczu i ja uważam że Chelsea ma szansę poradzić sobie w tym meczu z Stoke. Gospodarze w lidze znajdują się na 10 pozycji z dorobkiem 29 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to pięć meczy wygrali i pięć meczy zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli i stracili siedem bramek. Na wyjeździe nieco gorzej im idzie ponieważ rozegrali oni 11 meczy i wygrali jedynie jeden mecz, sześć meczy zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili aż 13 bramek. A więc jak widać na własnym stadionie spisują się dobrze ale na wyjeździe dość słabo i dlatego znajdują się w środku tabeli. Natomiast goście tego meczu w lidze Chelsea znajdują się na czwartej pozycji z dorobkiem 38 punktów ale warto również dodać że mają oni jeden mecz zaległy. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to pięć meczy wygrali, trzy mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 22 gole i stracili osiem bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczy w których to sześć meczy wygrali, dwa mecze przegrali i dwa mecze zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili 11 bramek. A wiec jak widać w tym sezonie źle się nie spisują więc ten mecz będzie bardzo ciekawy i będzie zacięty. Kurs na over 2 goli jest dość ciekawy a że ja ryzyka nie lubię to właśnie taki typ zagram ponieważ goście nie raz pokazali że potrafią strzelać dużo goli w meczach a i Stoke coś potrafi szczelić. Uważam że ten mecz zakończy się remisem 2:2 albo minimalnym zwycięstwem gości 1:2 ;)
 
M 52

mentos

Użytkownik
Manchester United vs Liverpool​


Oczywiście ja stawiam na Liverpool bo po takich kursach po prostu trzeba bo Liverpool jest po prostu lepszy chociaż nie wskazuję na to tabela, ale wiadomo lepiej napisać że Liverpool jest średniakiem ligi nie patrząc na to że parę lat temu wygrał LM i obecnie jest w budowie, a trenerów w ostatnich 4 latach było aż 4. MU ma bardzo słabą obronę i mimo że jest pierwszy to ma więcej straconych goli niż Liverpool który jest ósmy, mają nawet osiem goli więcej straconych niż dziesiąte Stoke, to chyba dobitnie pokazuję że obrona MU jest dziurawa. Vidic, jeszcze jakiś czas temu najlepszy obrońca MU, obecnie przez kontuzję jest kompletnie bez formy, Ferdinand to cień samego siebie sprzed kilku lat, Evans jest co najwyżej dobry i zdarza mu się dość często popełniać głupie błędy, Rafael gra tylko przez to że kontuzjowany jest Jones który może i wróci na ten mecz ale w formie to on raczej nie będzie i pewnie w ogóle nie zagra, Smalling tak samo gra z konieczności. Jedyny obrońca MU który trzyma poziom to Evra, ale on znowu często gra ofensywnie i momentami za bardzo się na niej skupia zapominając o obronie.

Jeśli chodzi o pomoc to tutaj też Ferguson ma problemy. Young już tak dobrze nie gra jak w pierwszym sezonie, Cleverley ma potencjał ale na pewno nie jest to jeszcze czołowy pomocnik ligi, Scholes i Giggs coś tam grają ale forma sprzed lat to już na pewno nie wróci, Kagawa gra dość dobrze ale na pewno nie jest to ten sam zawodnik który grał w BVB. Jedyny zawodnik który gra po prostu świetnie praktycznie co mecz jest Carrick i to jest duży atut MU bo przy takim ataku, on potrafi zagrać długą piłkę jak kiedyś Alonso, a van Persie czy Rooney raczej nie mają problemy z kończeniem piłek zagrywanych na centymetry. Co do Rooney&#39;a to jest kontuzjowany i to na pewno jest dużo osłabienie gospodarzy.

Co do ataku to wiadomo że każdy kibic MU powie że atak jego zespołu jest lepszy, przecież van Persie ma 16 goli i jest liderem klasyfikacji strzelców, jednak Liverpool ma Suareza który ma ich w lidze 15, ani jednego gola nie strzelił z karnego, RvP strzelił z karnego jednego gola czyli wychodzi że tych goli mają tak naprawdę tyle samo. Hernandez to jest bardzo podobny zawodnik do nowego nabytku Liverpool czyli Sturridge&#39;a który potrzebował 7 minut żeby strzelić gola dla nowego klubu. Więc ja bym tu nie napisał że MU ma przewagę.

Jeśli chodzi o bramkę to De Gea jest dobry ale nic poza tym, Reina oczywiście jakiś czas temu grał koszmarnie ale od kilku meczach gra naprawdę dobrze i widać że kilka meczy na ławie mu pomogło.

Kolejnym argumentem jest to że Liverpool na takie meczę zawszę potrafi się spiąć i zagrać na 100%. Wiem że ten argument zawsze jest podawany kiedy Liverpool gra z MU czy Evertonem ale taka jest prawda i nawet jeśli Liverpool taki mecz przegrywa to po walce. Ale trudno się dziwić kiedy w zespole grają Gerrard, Agger czy Skrtel którzy już dawno mogliby odejść za kasą do jakiegoś City czy Chelsea ale tego nie zrobili bo dla nich nie jest najważniejsza kasa. Nikt mi również nie powie że Liverpool gra słabo, ostatni mecz z Sunderlandem wygrany 3:0, Liverpool w tym meczu zanotował 18 strzałów na bramkę, 67% posiadanie piłki i miał 9 rożnych co pokazuję że nie był to przypadek.

Ostatnie 5 meczy meczy na OT kończyło się 4 wygranym MU i jedna (1:4) Liverpoolu, w każdym przegranym meczu było to tylko jedną bramką, gdzie często również sędziowie pomagali, ale to przecież MU więc nie ma się co dziwić.


Typy:
LIVERPOOL @ 4,40 Unibet
Strzeli gola: LUIS SUAREZ @ 2,75 WilliamHill


Robson// Wstydzisz się teraz tego co napisałeś? Za późno! JEszcze raz edytujesz to masz bana.
Pozdrawiam


CHODZI MI O TO ŻE USUNĄŁEŚ PIERWSZĄ CZĘŚĆ!!! BOLI PRAWDA?!

http://soccermemes.lockerdome.com/media/104632523
Mylisz sie z typem niemilosiernie. U siebie Man to druzyna, ktora gra zadziwiajaco dobrze. Moze i straca bramki, ale wygraja, bo maja najskuteczniejszy atak w lidze. Co z tego, że straca jak nadrobia z nawiazka strzelajac bramki? Man spina sie na druzyny z marka. Czego dowodem byla wygrana z City po walce, ale jednak. Druzyna klasowa wiedzaca jak prestizowa to stawka chociaz rywal cieniem lat poprzednich. Nie mylilem sie z City i mam nadzieje, ze tutaj tez sie nie pomyle.

Stawiam na Manchester United 1.9 w bet365
 
D 2

daz5

Użytkownik
Norwich - Newcastle
Typ: 1
Kurs: 2,14
Buk: Pinnacle

Analiza:
Newcastle kompletnie bez formy, nie ma co ukrywać. Bilans w lidze tym sezonie spotkań na wyjeździe (0-4-6). Kanarki natomiast u siebie prezentują się całkiem przyzwoicie (5-2-3) należy dodać, że porażki odnieśli z czołowymi drużynami ligi. Nie wydaję mi się, żeby ten weekend miał przerwać serię porażek Newcastle. Mecz nie będzie ciekawy, z małą ilością goli i sytuacji bramkowych. Gospodarze będą prowadzić grę, mecz będą mieć w pełni pod kontrolą i zanotują skromną wygraną różnicą 1 bramki.
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Dawid 1982 takich wypocin to ja dawno nie czytalem widac ze jestes fanem Liverpoolu ktory nie potrafi spojrzec obiektywnie na ten mecz tylko na sile probujesz wcisnac ludzia by stawiali na twoj team jednak widac tu po piszacych cale szczescie nikt sie na to nie lapie ???? . Co do meczu krotko zdecydownie stawiam na zwyciestwo Czerwonych Diablow nie ma co sie oszukiwac ekipa Fergusona jest teraz w formie zwlaszcza na wlasnym obiekcie ( o ile sie nie myle na 10 meczy 9 wygranych na Old Trafford) do tego praktycznie bez kontuzji poza Rooneyem ale mysle ze na zle to nie wyjdzie bo w formie ostanio nie jest za to Hernandez strzela duzo w parze ze znakomitym RVP mysle ze zaaplikuja Liverpoolowi ze 2 moze 3 bramki , no i oczywiscie motywacja bardzo duza bo city ma ciezki mecz w Londynie gdzie moze stracic punkty i jest szansa na przyblizenie sie do mistrzostwa. Nie obstawiam latwej przeprawy United lecz tak czy inaczej po kursie 1.9 na Man Utd biore bez zastanowienia jak bedzie zobaczymy ????
 
brimbok 29

brimbok

Użytkownik
Manchester United – Liverpool.

Niewątpliwie hit tej kolejki. Będzie krótko bo ostatnio mam bardzo mało czasu. United na pierwszym miejscu z przewagą 7 punktów nad Manchesterem City. Wiele osób pewno w tym sezonie jest zdegustowanych postawą MU po „zwycięstwach w końcówce” ale nie zapominajmy, że Premier Leaque to jedna z najtrudniejszych i najlepszych lig na całym świecie. Takimi właśnie meczami, trudnymi, wygranymi w końcówkach zdobywa się mistrzostwo. Zabraknie w tym spotkaniu Rooneya co zapewne nie cieszy kibiców United ale w wyjściowej 11-stce na pewno zobaczymy jakże skutecznego w tym sezonie Van Persiego, który już 16 razy trafiał do siatki rywali w Premier.

Jeśli chodzi o Liverpool to zajmują aktualnie 8 miejsce ze sporą stratą do United. Kibice Liverpoolu na pewno znacznie więcej oczekują od swoich ulubieńców. Jakoś nie zachwycali mnie ostatnio choć należy stwierdzić, że forma Liverpoolu rośnie, starają się długo utrzymywać przy piłce i po wynikach widać, że procentuje to w postaci bramek. Suareza przedstawiać nie trzeba, strzelił w Premier już 15 bramek i ostatnie mecze pokazują, że jest w świetnej dyspozycji.

Ostatnie potyczki obydwu ekip:

Data Liga Sezon Mecz Wynik
23-09-2012 14:30 Liga angielska 2012/2013 Liverpool - Manchester United 1-2
11-02-2012 13:45 Liga angielska 2011/2012 Manchester United - Liverpool 2-1
28-01-2012 13:45 FA Cup 2011/2012 Liverpool - Manchester United 2-1
15-10-2011 13:45 Liga angielska 2011/2012 Liverpool - Manchester United 1-1
06-03-2011 14:30 Liga angielska 2010/2011 Liverpool - Manchester United 3-1
09-01-2011 14:30 FA Cup 2010/2011 Manchester United - Liverpool 1-0
19-09-2010 14:30 Liga angielska 2010/2011 Manchester United - Liverpool 3-2
21-03-2010 14:30 Liga angielska 2009/2010 Manchester United - Liverpool 2-1

Widać po nich, że często padają BTS i bramek również jest sporo, w większości pada over 2.5. Dlatego mój typ skłania się do zagrania ilości bramek. Dwóch najskuteczniejszych strzelców Premier naprzeciw siebie więc mam nadzieje, że bramek też nie zabraknie. Oprócz kontuzjowanego Rooneya nie ma większych osłabień w obu ekipach i listy absencji nie są na szczęście długie. Jakbym miał wskazać ekipę, która może zdobyć komplet punktów to wg mnie byliby to podopieczni Fergusona. Jednak typuje inaczej.

Manchester United – Liverpool over 2.5, kurs: 1.63, buk: (expekt). ✅✅✅

Powodzenia, pozdrawiam!
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Mylisz sie z typem niemilosiernie. U siebie Man to druzyna, ktora gra zadziwiajaco dobrze. Moze i straca bramki, ale wygraja, bo maja najskuteczniejszy atak w lidze. Co z tego, że straca jak nadrobia z nawiazka strzelajac bramki? Man spina sie na druzyny z marka. Czego dowodem byla wygrana z City po walce, ale jednak. Druzyna klasowa wiedzaca jak prestizowa to stawka chociaz rywal cieniem lat poprzednich. Nie mylilem sie z City i mam nadzieje, ze tutaj tez sie nie pomyle.
Stawiam na Manchester United 1.9 w bet365
Kiedyś też byli dobrą drużyną u siebie, a dostali 1:4 ????
Takich meczy sie nie obstawia a ogląda, bo nawet słaby Liverpool może wznieść sie na wyżyny i pokonać ManUtd.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Norwich vs Newcastle
obie drużyny notują pasmo porażek przy czym uważam, że przy tak zestawionych kursach warto uderzyć w stronę gości. Sroki mają poważny problem jakim jest dziurawa obrona. W ofensywie rodzą sobie bardzo dobrze, często szturmują bramkę rywala, ale co z tego skoro formacja defensywna niweczy wysiłek napadu. Dzisiaj rywal w zasięgu. kanarki nie zachwycają formą, nie są tak groźne w przodzie jak Newcastle, dlatego liczę, że dzisiaj obrona nie będzie miała tak wielkich problemów, choć nie spodziewam się, żeby zagrali na 0 z tyłu ;)
BTS 1.60
Newcastle Remis Zwrot 2.20, choć kusi kurs na &quot;czysty&quot; win
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Za ponad godzinę pierwszy mecz,więc trzeba coś skrobnąć ????

⚽QPR vs Tottenham-Powyżej 2,5 kurs:1,65⛔

Spotkanie na Loftus Road zapowiada nam się niezwykle ciekawie.Gospodarze z Londynu sprawili nie lada niespodziankę ogrywając w ostatniej kolejce Chelsea na Stamford Bridge 0:1.Ich gra nie była jakoś nadzwyczajna,bo z tego co zdążyłem zobaczyć to wyglądało to tak-Cofnięcie się w głąb pola karnego i kontry które prawie wszystkie wyprowadzał albo rozkręcał najjaśniejszy punkt Londyńczyków w tamtym meczu,Adel Taarabt.Zwycięstwa odmówić im nie mogę,bo byli po prostu bardziej skuteczni.Jednak jakoś ich gra nie zrobiła na mnie dużego wrażenia,a jedyne co można powiedzieć że trochę lepiej to gra obronna,choć i tu gdyby zawodnicy Chelsea mieli lepiej wyregulowane celowniki pod polem karnym Cesara,QPR steraciłoby z dwie bramki.Dziś grają u siebie i z pewnością są bardziej podbudowani co spowoduje śmielszą grę do przodu.Z kolei ich rywale z przodu są bardzo mocni i nawet wyjazd Ade na PNA nie bardzo wpłynie na osłabienie tej formacji.Mają przecież znajdujących się w dobrej formie Bale&#39;a i Deofe,a o takich zawodnikach jak Lennon czy Dempsey(o ile zagra) zapominać nie wolno.Zespół jest dobrze prowadzony przez portugalskiego szkoleniowca co najlepiej pokazuje ich bilans w ostatnich jedenastu spotkaniach mianowicie 9-1-1(w tym ta jedna porażka po cudach które działy się na stadionie Evertonu w 90min-asysta nożycami i zwycięski gol dla gospodarzy autorstwa Jelavica o ile dobrze pamiętam).Kolejną rzeczą o której nie należy zapominać jest to iż na dziesięć spotkań wyjazdowych Tottenhamu we wszystkich padły trzy gole lub więcej.Oznacza to iż mecze zawodników Boasa są bardzo emocjonujące i przedwszystkim obfitują w strzelone bramki.W poprzednim sezonie QPR wygrało u siebie z dzisiejszym rywalem 1:0 lecz dziś nie spodziewam się powtórki tego rezultatu.Od tamtego czasu sporo się pozmieniało i liczę na to iż passa overów zespołu &quot;kogutów&quot; będzie trwać nadal.

⚽Everton vs Swansea BTS kurs:1,70⛔
To spotkanie zapowiada się równie ciekawie jak opisany wcześniej mecz QPR vs Tottenham i szczerze powiedziawszy dziwi mnie wybór C+,który o 16:00 będzie transmitował mecz murarskiego Stoke z nie pokazującą nic nadzwyczajnego Chelsea.Kierując się typem BTS należy dostrzec to jak fajny football prezentują w tym sezonie obydwa te zespoły.Gospodarze tego meczu to drużyna która kapitalnie używa pressingu i sprawia tym samym ogromny problem z wyprowadzaniem akcji nawet tym najlepszym zespołom(patrz mecz z City na Etihad i z Chelsea u siebie).Ponadto mają w swoich szeregach genialnego w tym sezonie Fellainiego,który robi różnicę zarówno pod polem karnym przeciwnika jak i w środku pola czy przede wszystkim w pojedynkach główkowych.Drugim wydaje mi się bardzo mocnym punktem pozwalającym w tym sezonie strzelać sporo bramek jest jedna z najlepszych lewych stron Premier League czyli Baines-Pienaar para wykonująca bardzo dobrą robotę zarówno w ofensywie jak i defensywie.W Swansea trzeba zwrócić uwagę na ich styl.Grają ładnie dla oka i przede wszystkim w ofensywie mają niewiarygodnego w tym sezonie napastnika Michu,które strzela wszędzie i każdemu co najlepiej pokazuje 13 bramek strzelonych do tej pory przez niego w tych rozgrywkach.Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0:3 dla Evertonu lecz tam Swansea marnowała setki jak mało kto.Strzelić w tamtym spotkaniu jedną bramkę to był ich obowiązek ale nieskuteczność i pech były w tamtym meczu zaporą nie do przebrnięcia dla nich.Dziś liczę na to,że po tej przynajmniej jednej bramce obie ekipy strzelą,bo stać je na to spokojnie.Mam więc nadzieje na to iż seria 18 BTS w meczach Evertonu zostanie podtrzymana i obie drużyny nie zawiodą.
Bukmacher:Sportingbet
Dwa mecze i dwa razy 0:0.To sobie postrzelali...
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs


Manchester United FC - Liverpool FC​


Na ten mecz piłkarska Anglia czeka z niecierpliwieniem. Mecz, który nazywany jest od lat bitwą o Anglię przez 90 minut wstrząsa całym piłkarskim światem. Na Old Trafford w niedzielne popołudnie zmierzą się Czerwone Diabły z The Reds. Obie drużyny oczywiście zagrają za trzy punkty. Zbędne jest gadanie, że ktoś odpuści bądź skupi się na innych rozgrywkach. Pojedynek tych drużyn będzie starciem dwóch ekip, które w sumie kończył sezon w angielskiej ekstraklasie na pierwszym miejscu aż 37 razy ! Manchester w tej klasyfikacji prowadzi 19:18, czym zajmuje pierwsze miejsce w ilości zdobytych Mistrzostw Anglii. Goście z Merseyside ostatni raz na szczycie na koniec sezonu byli w 1990 roku. Liverpool to już nie jest ten sam Liverpool co parę lat temu. Od kilku sezonów The Reds nie liczą się w walce o tytuł, co więcej gości niedzielnego pojedynku co raz rzadziej goszczą w Lidze Mistrzów. Można powiedzieć, że to taki ligowy średniak. Czerwone Diabły zajmują w tabeli po 21 kolejkach pierwszą lokatę i z przewagą siedmiu oczek na lokalnym rywalem pewnie zmierza po 20 tytuł mistrzowski. Liverpool zajmuje ósme miejsce i ze stratą aż 21 punktów (!) walczy o europejskie puchary. W pierwszym meczu, który odbył się na Anfield Road 23 wrześnie wygrali niedzielni gospodarze 2:1 po bramkach Rafaela i van Persiego. Dla The Reds honorową bramkę zdobył Steven Gerrard. W pierwszej połowie czerwony kartonik ujrzał Jonjo Shelvey. W zeszłym sezonie na Old Trafford podopieczni Bossa pokonali swoich odwiecznych rywali po dwóch bramkach Rooneya i trafieniu Suareza 2:1. Sędzią niedzielnego spotkania będzie nie kto inny jak Howard Webb. Wszyscy zdają sobie sprawę jak bardzo jest on kontrowersyjny, a szczególnie w meczach z udziałem Czerwonych Diabłów. Przymierzałbym się tutaj na zakład, że będzie podyktowany rzut karny bez znanych składów. Wiemy na pewno, że nie zagra Wazza. Będzie to sporo osłabienie w szeregach gospodarzy, ale w tym sezonie Sir Alex Ferguson ma go kim zastąpić. Jest van Persie, Chicharito, Welbeck. Do ligowego składu wraca Rafael, który pod koniec roku został uznany najlepszym prawym obrońcą obecnego sezonu. Brazylijczyk strzelił kilka ważnych bramek w tym sezonie. W tym sezonie obrońcy gospodarzy są bardzo skuteczni. Evra i Evans razem mają tyle bramek co wspomniany wcześniej Rooney, a mianowicie 8. Liderem klasyfikacji strzelców w Premier League z dorobkiem 15 bramek jest Robin van Persie, po piętach depcze mu napastnik Liverpoolu Suarez z 14 bramkami na koncie. Na Old Trafford Manchester United z 30 możliwych punktów w tym sezonie zdobyli aż 27! Przegrali tylko raz, z Kogutami. Liverpool na wyjeździe są zrównoważeni. Wygrali trzykrotnie, cztery razy podzielili się punktami z gospodarzami oraz trzy razy wracali z wyjazdu bez zdobyczy punktowej. Do składu United wracają po kontuzji Nani oraz Anderson. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania są Czerwone Diabły. Piszę to bardzo obiektywnie, nie sugeruję się sympatią to drużyny prowadzonej przez Sir Alexa Fergusona.

Moje typy:

Rzut karny @ 3.45 Marathon
Manchester United @ 1.95 WilliamHill
Robin van Persie strzeli bramkę @ 1.72 Bet365
Manchester United (-1 AH) @ 2.64 Pinnacle
Czerwona kartka @ 3.30 Marathon


Czy Holender po raz kolejny przesądzi o wyniku spotkania w doliczonym czasie gry?...


---------------------------------------------------------------------------

vs


Stoke City - Chelsea Londyn​



Na Britannia Stadium w ramach 22 kolejki Premier League zmierzą się w sobotnie popołudniu piłkarze The Potters oraz The Blues. Goście ostatnio zawodzą. W tabeli tracą już aż 14 punktów do liderującego Manchesteru United. Nie daje im żadnych szans na odrobienie tych strat w tym sezonie. W ubiegłej kolejce ulegli w derbach Londynu na Stamford Bridge 0:1 w starciu z ostatnimi w tabeli QPR. Podopieczni Harrego Redknappa dobrze spisywali się w defensywie i wykorzystali swoją sytuację. W środę podopieczni Beniteza ulegli na własnym boisku po raz kolejny. Tym razem ich katem okazała się ekipa Michu i spółki. Swansea w ramach półfinału Pucharu Ligi pokonali na wyjeździe Chelsea po dwóch błędach Branislava Ivanovica i stoi w komfortowej sytuacji przed rewanżem. Do drużyny The Blues dołączył ostatnio z Newcastle Demba Ba, który strzelił w swoich debiucie w FA Cup dwie bramki przeciwko Soton. Jednak nie może być do końca pewni, że to on z marszu wskoczy do pierwszej 11 Chelsea. Fernando Torres póki co lekko zawodzi. W ostatnim czasie ciężko u niego o gola, przy czym Senegalczyk potrafi z łatwością wpakować piłkę do siatki rywali. Wyżej wymieniony zawodnik jest w trzeci jeśli chodzi o klasyfikację strzelców w tym sezonie z dorobkiem 13 bramek. Goni Suareza i van Persiego. Rafael Benitez w sobotnim starciu nie będzie mógł skorzystać z Oriola Romeu oraz Petra Cecha, którzy są kontuzjowani, a także Nigeryjczyków: Johna Obi Mikela i Victora Mosesa, którzy pojechali na Puchar Narodów Afryki. Podopieczni Tony&#39;ego Pullisa nowego roku także nie mogą zaliczyć do udanych. Na Etihad Stadium ulegli obrońcom tytułu 0:3, mecz był bez historii. Ta porażka spowodowała, że The Potters zakończyli swoją serię 10 meczów bez porażki. Stoke City to jednak drużyna własnego boiska. W tym sezonie na Britannia Stadium gospodarze wygrali pięciokrotnie oraz pięc razy dzielili się punktami z przyjezdnymi. Ani razu kibice Stoke nie oglądali swoich pupili schodzących po porażce. The Potters z dorobkiem 29 punktów zajmują 10 miejsce w tabeli ze stratą 9 oczek do Chelsea. Już w sobotę ta strata może się zmniejszyć do sześciu. Ostatni raz The Blues wygrali na Britannia Stadium w 2009 roku 2:1. Stoke City u siebie w ostatnich meczach zremisowali z Evertonem 1:1, pokonali Liverpool 3:1 oraz podzielili się punktami z Soton po remisie 3:3. W ekipie Tony&#39;ego Pullisa niezdolni do gry wciąż są Marc Wilson i Rory Delap. Patrząc na ostatnie wyniki Chelsea oraz dyspozycję The Potters na własnym stadionie postanowiłem zagrać w stronę Stoke.

Przewidywane składy:

Stoke: Begovic - Wilkinson, Shawcross, Huth, Cameron - Etherington, Whelan, N&#39;Zonzi, Kightly - Walters - Jones

Chelsea: Turnbull - Cole, Ivanovic, Cahill, Azpilicueta - Luiz, Lampard - Hazard, Mata, Oscar - Ba

Moje typy:

Stoke City DNB @ 3.05 Marathon
Stoke City albo remis @ 1.93 Bet365


Czy Demba Ba zmieni obliczę The Blues?...


---------------------------------------------------------------------------

vs


Queens Park Rangers - Tottenham Hotspur​



Podopieczni Harrego Redknappa po niespodziewanym pokonaniu The Blues zmierzą się na Loftus Road w kolejnych derbach Londynu z Kogutami. Drużyna gospodarzy nadal zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem trzynastu punktów. Pokonanie Chelsea w ubiegłej kolejce sprawiło, że była to druga wygrana graczy z Londynu, Wcześniej na Loftus Road uległa drużyna z Craven Cottage. Statystyki gospodarzy sobotniego meczu nie są piorunujące. U siebie zdobyli tylko siedem oczek w dziesięciu spotkaniach. W ubiegłym sezonie w meczu obu ekip Koguty uległy miejscowym 0:1 po bramce Taarabta. W pierwszym spotkaniu obu ekip w tym sezonie na White Hart Lane, Spursi pokonali QPR 2:1. Honorową bramkę dla gości strzelił Bobby Zamora, którego zabraknie w sobotnim meczu. W ekipie gospodarzy poza kadrą z powodu problemów zdrowotnych przebywają również Johnson, Traoré , Hoilett, Ephraim, Bosingwa. Na PNA wyjechał Diakite. Jedynymi osłabieniami Tottenhamu są absencje Gallasa i Kaboula. Jeśli chodzi o ekipę Tottenhamu, to Koguty w ubiegłej kolejce w Nowy Rok pokonali na White Hart Lane ekipę Reading, a więc bezpośrednich rywali QPR to ostatniego miejsca, 3:1 po bramkach Dawsona, Adebayora i Dempseya. Ekipa Villasa-Boasa znajduje się na trzecim miejscu w tabeli ze stratą sześciu punktów do Manchesteru City. Na wyjeździe piłkarze portugalskiego trenera z 30 możliwych punktów zdobyli aż 18, ani razu nie remisując. Odnotowali sześć zwycięstw i cztery porażki. Ostatnie dwa mecze wizytowe i wygrana z Czarnymi Kotami 2:1 oraz z The Villans 4:0. Mając na uwadze ostatnie wyniki Kogutów i pozycję w tabeli zarówno gospodarzy i gości, będę zdziwiony jeśli mecz zakończy się innym rezultatem aniżeli wygraną Tottenhamu. Fakt, QPR wygrało na Stamford Bridge, ale Chelsea jest w dołku i każdy może z nimi teraz wygrać. Tottenham gra dobry, solidny futbol i co najważniejsze strzela dużo bramek. Uważam, że piłkarze Redknappa mimo wielu osłabień również coś ustrzelą, dlatego gram na over 2.5 oraz win gości.

Przewidywane składy:

QPR: Julio Cesar - Onuoha, Nelsen, Hill, Fabio - Derry - Mackie, Mbia, Granero, Wright-Phillips - Taraabt

Tottenham: Lloris - Walker, Dawson, Vertonghen, Naughton - Lennon, Sandro, Dembélé, Bale - Defoe, Adebayor

Moje typy:

Tottenham Hotspur
@ 1.85 @ Bet365
Powyżej 2.5 goli @ 1.78 Marathon


Koguty grają lepiej bez Modricia, niż z nim w składzie...​


---------------------------------------------------------------------------

vs


Everton FC - Swansea City​



The Toffees na Goodison Park podejmą w sobotę Łabędzi. Łabędzi, którzy pokonali w środę na Stamford Bridge będącą w kryzysie Chelsea 2:0 w ramach półfinału Pucharu Ligi. Gwiazdą gości jest oczywiście Michu, który w tym sezonie w Premier League zdobył już 13 bramek. Podopieczni Michaela Laudrupa w tym sezonie spisują się wyśmienicie. Zajmują wysokie dziewiąte miejsce w tabeli i do Arsenalu, który zajmuje 6 miejsce tracą tylko pięć oczek. W pięciu ostatnich spotkaniach aż trzykrotnie dzielili się punktami, w tym raz z Czerwonymi Diabłami. W pierwszym meczu Swansea z Everton, sobotni gospodarze wygrali na wyjeździe aż 3:0, jednak wynik nie odzwierciedlał ówczesnej gry Łabędzi. Swansea na wyjeździe spisuje się podobnie jak w domu. Wygrali czterokrotnie, dwa razy zanotowali remis oraz ulegli gospodarzom cztery razy. The Toffees na swoim terenie zanotowali tylko jedną porażkę w tym sezonie ! Szykuje się świetny mecz. Obie ekipy prezentują się bardzo dobrze. Pojedynek dwóch dobrych menadżerów na ławkach trenerskich oraz dwóch liderów na boisku Fellainiego i Michu. Obie drużyny grają inny futbol. Everton prostszy i skuteczny zaś Swansea skomplikowany i efektowny. Ciężko jest wytypować wynik meczu. Liczę że Swansea nie przegra tego meczu. Kurs na Everton jest mocno przesadzony. Łabędzie są podbudowane ostatnią formą i na pewno będą chcieli powalczyć o komplet punktów. Mam nadzieję, że zobaczymy ich za rok w europejskich pucharach, grają ciekawy dla oka futbol. Podstawa to to, żeby Michu nie odszedł. Puchary może i będą mieli, jak nie z ligi to z pucharu, wątpię, żeby wypuścili taką przewagę z rąk. W finale prawdopodobnie zagrają z Bradford, gdzie też będą faworytami.

Przewidywane składy:

Everton: Howard - Jagielka, Heitinga, Distin, Baines - Naismith, Osman, Neville, Pienaar - Fellaini, Jelavić

Swansea City: Vorm - Rangel, Chico, Williams, Davies - Sung-Yueng, Britton, Dyer, Guzman, Hernandez - Michu

Moje typy:

Swansea City DNB @ 4.95 Marathon
Swansea City (+1.5) @ 1.58 Pinnacle


Czy niezawodny Michu znowu wpisze się na listę strzelców?...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligi Angielskiej, godz 16
Stoke City - Chelsea
TYP: over 2
KURS: 1,56
BUK: Pinnacle
✅✅✅

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 16 rozpocznie się bardzo interesujące spotkanie pomiędzy Stoke a zespołem Chelsea. Faworytem według bukmacherów są goście tego meczu i ja uważam że Chelsea ma szansę poradzić sobie w tym meczu z Stoke. Gospodarze w lidze znajdują się na 10 pozycji z dorobkiem 29 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to pięć meczy wygrali i pięć meczy zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli i stracili siedem bramek. Na wyjeździe nieco gorzej im idzie ponieważ rozegrali oni 11 meczy i wygrali jedynie jeden mecz, sześć meczy zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili aż 13 bramek. A więc jak widać na własnym stadionie spisują się dobrze ale na wyjeździe dość słabo i dlatego znajdują się w środku tabeli. Natomiast goście tego meczu w lidze Chelsea znajdują się na czwartej pozycji z dorobkiem 38 punktów ale warto również dodać że mają oni jeden mecz zaległy. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to pięć meczy wygrali, trzy mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 22 gole i stracili osiem bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczy w których to sześć meczy wygrali, dwa mecze przegrali i dwa mecze zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili 11 bramek. A wiec jak widać w tym sezonie źle się nie spisują więc ten mecz będzie bardzo ciekawy i będzie zacięty. Kurs na over 2 goli jest dość ciekawy a że ja ryzyka nie lubię to właśnie taki typ zagram ponieważ goście nie raz pokazali że potrafią strzelać dużo goli w meczach a i Stoke coś potrafi szczelić. Uważam że ten mecz zakończy się remisem 2:2 albo minimalnym zwycięstwem gości 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 606

wanderlei

Użytkownik
Tak jak myślałem Villa to dno dno i jeszcze raz dno.
W następnej kolejce grają derby z West Bromwich o jakies punkty może być znowu ciężko.Trzeba zobaczyc kursy i pewnie uderzyć coś w strone West Bromwich choć do meczu jeszcze trochę czasu jest.
Jutro dwa hity.Podobno że w United ma nie grac Rooney.Wiecie cos o tym?
Coś mnie korci zagrać jutro over 2,5 w obu meczach.
Szykuje się fajna niedziela z Premiership.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Anglia Premier League
⚽ Manchester United - Liverpool
Manchester powyżej 1,5 bramek 1,66 bet365 2:1 ✅
United w tym sezonie sporo traci bramek to fakt o którym wszyscy wiedzą, ale też przecież strzelają bardzo dużo bramek. Grają u siebie, a w meczach na szczycie takich prestiżowych było 4:3 z Newcastle, 2:3 z City, pod koniec października 2:3 z Chelsea i 5:4 w pucharze. Na wyjeździe już Manchester pokazał, że w tym sezonie są dużo lepsi, to u siebie pokażą jeszcze więcej. Co prawda nie zagra Rooney, ale United ma kim strzelać.
Liverpool bardzo dawno nie grał z nikim z czołówki. Terminarz tak im się ułożył, że ostatnio meli serię meczy z zespołami z poniżej 10 miejsc. Teraz grają z liderem i będzie im bardzo trudno o punkty. A Liverpool potrafi czasami zaskoczyć i stracić 3 bramki z taką Aston Villą.
Niby to są derby Anglii i wszystko się może tu zdarzyć, ale czasami już zdarzały się pogromy po 4:0. Suarez może coś wrzucić i wtedy United jeszcze bardziej będzie atakowało.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligi Angielskiej, godz 14:30
Manchester United - Liverpool
TYP: 1
KURS: 1,93
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Jutro o godzinie 14.40 rozpocznie się hitowe starcie pomiędzy zespołem Manchesteru United a zespołem Liverpoolu. Ale również w ten dzień jeszcze jeden mecz bardzo ciekawy zostanie rozegrany a mówię tutaj o spotkaniu Arsenalu z zespołem Manchesteru City. Ale ja jednak wybrałem mecz pomiędzy Czerwonymi Diabłami a zespołem The Reds. Faworytem oczywiście bukmacherzy wyznaczają gospodarzy tego meczu ale nie można zapominać że goście ostatnio zaczęli grać bardzo dobrze i w tym meczu mogą troszkę na brudzić. Gospodarze w lidze znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 52 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to 9 meczy wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 28 goli i stracili 13 bramek. Na wyjeździe natomiast rozegrali w tym sezonie 11 meczy w których to osiem meczy wygrali, jeden mecz zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 26 goli i stracili 15 bramek. A więc jak widać w tym sezonie bardzo dobrze się wprowadzili i grają naprawdę bardzo dobrze. Natomiast goście w lidze znajdują się na ósmej pozycji z dorobkiem 31 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 11 meczy w których to pięć meczy wygrali, trzy mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili oni 10 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczy w których to trzy mecze wygrali, cztery mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili 16 bramek. A więc jak widać w tym sezonie spisują się źle bo powinni znajdować się wyżej w tabeli. Ostatnie mecze w lidze oba zespoły wygrały Manchester wygrał z Wigan 4:0 a Liverpool wygrał 3:0 z zespołem Sunderlandu. Moim zdanie w tym sezonie oba zespoły mają inne cele i sądzę że over 2.5 goli powinno spokojnie wpaść bo oba zespoły strzelają dosyć dużo goli a i uważam że jednak gospodarze wygrają po zaciętej walce 2:1 lub nawet mogą wygrać 3:2. Powiem szczerze że się waham co postawić czy na Manchester czy over 2.5 gola sądzę że oba typy powinny spokojnie wejść a powiedzmy szczerze większy kurs jest na zwycięstwo gospodarzy bo około 1,90 zł. Przekonuje mnie to że jednak Liverpool nie grał z dobrymi zespołami a Manchester poradził sobie z City i dlatego też stawiam że gospodarze tego meczu odniosą zwycięstwo ale również zachęcam do postawienia over 2.5 gola bo także powinien ten typ wpaść
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Ok, zgodzę się, że defensywa nie funkcjonuje najlepiej, ale pomoc i atak te minusy skutecznie niwelują więc paradoksalnie to co jest słabą stroną wcale nie wychodzi in minus w grze MU.
Uważasz, że da się grać ze słabą obrona przez cały czas i się nie potykać?

Najlepszym i jedynym słusznym typem w tym meczu wydaje się być czysta 1. Wydaje się być to na tyle oczywiste, że szkoda kombinować z innymi typami.
Oczywiste to jest jedynie to, że ten mecz się odbędzie ;)

Mylisz sie z typem niemilosiernie. U siebie Man to druzyna, ktora gra zadziwiajaco dobrze.
Jedna z perełek ???? Powiedz mi kolego, w którym to meczu Manchester zagrał u siebie zadziwiająco dobrze? Ze słabym i okrojonym Newcastle, gdzieprzez pierwszą połowę stworzyli moze 1 sytuację, a gola zdobyli w końcówce i ogólnie wcale nie musieli tego wygrac? MOże mecz z Tottenhamem, albo z West Bromem gdzie męczyli się cały mecz, ale mieli szczęście, że na początku wpadł samobój? Może mecze z QPR, West Hamem, Fulham? Dobre mecze zagrali ze słabiutkim cały sezon Sunderlandem, Arsenalem, który był w wielkim kryzyise, Wigan, których co rok biją, a i tak dosc późno wpadła pierwsza bramka. Ogólnie United u siebie na pewno nie zachwyca, zdobywają punkty to fakt, ale chyba żaden kibc United nie jest zadowolony ze stylu i nie powiem, że grają zadziwiająco dobrze.


Na wyjeździe już Manchester pokazał, że w tym sezonie są dużo lepsi
????

do tego praktycznie bez kontuzji poza Rooneyem ale mysle ze na zle to nie wyjdzie bo w formie ostanio nie jest
Wiemy na pewno, że nie zagra Wazza. Będzie to sporo osłabienie w szeregach gospodarzy, ale w tym sezonie Sir Alex Ferguson ma go kim zastąpić.
Do tych słów najabrdziej chcę się odnieść i to one mnie &quot;zainspirowały&quot; to komentarza. Otóż Panowie to nie jest takie proste jak Wy mówicie. Albo jesteście ignorantami i chcecie przepchać swój typ nie zważając na argumenty, albo po prostu piłka angielska jest Wam obca.

Dla mnie nieobecność Rooney`a (o ile rzeczywiście go zabraknie) jest kluczowa w tym meczu. Komlpetną bzdrurą jest stwierdzenie, że jego można spokojnie zastapić, a tym bardziej, że zrobia to Welbeck, albo Chicharito :grin: bardzo zabawne Panowie ;)

Rooney grał i na Etihad i na Stmaford. Oba mecze wygrana, druzyna miała swoje problemy, ale jednak ofensywa prezentowała się dobrze i szybko wychodzili na dwubramkowe prowadzenie. Jednak popatrzmy na mecze kiedy jego nie było. Przegrany mecz z Tottenhamem, Ronney wchodzi po kontuzji w 46`. Do przerwy ManU dno i 2 metry mułu. Chyba 1 celny strzał na bramkę,może 2. Tottenham nie tylko strzelił 2 gole, ale całkowicie kontrolował wydarzenia na boisku. W drugiej połowie to pełna dominacja ManU, jednak nie udało się im zdobyc nawet 1 pkt. Lecz popatrzmy jak wielka była róznica w grze z i bez Wazzy.

Mecz z Liverpoolem wygrany 2-1. Kolega wyżej napisał, że ManU było tam lepsze i plus dla niego, niech pije dalej. Zdrowie!

United było w całkowitym odwrocie do czerwonej i jeszcze trochę po niej. W pierwszej połowie mieli bardzo wielkie trudności, aby dostać się na połowę The Reds. Sytuacji praktycznie brakowało. Bez Wazzy grali tragicznmie, ale sedzia popełnił pare błędów i udało się zdobyc 3 pkt.

Popatrzmy nawet na mecz ze Swansea. Chyba najsłabszy mecz Rooney`a w sezonie i United grało bardzo chaotycznie i nie zdobyło 3 pkt.


W takich meczach po prostu musi być ktoś, kto zostawi całe serce na boiku, kto wexmie na siebie cały ciężar gry. Tym kims byłby Wazza, a teraz? van Persie nie weźmie na siebie gry, Kagawa po kontuzji tym bardziej. Scholes to może sobie rzucac piłki na lewo i prawo, w tył i do przodu, ale sam tego nie pociągnie. Chociaż nie wiadomo czy on w ogóle zagra, choć może SAF bedzie chciał mieć kogoś takiego doświadczonego w środku.

Do tego ostatnimi czasu słabo prezentują się skrzydła United, a one zawsze stanowiły o sile tego zespołu. Obrona popełnia masę błędów. Na przeciwk świetny Suarez, który potrafi stworzyc coś sam z niczego. Gerrard jest w bardzo dobrej formie, on nie zawiedzie w tym meczu. Po kontuzji ładnie się prezentuje Lucas i powinien zapewnić spokój w środku. jednak i Liverpool ma swoje problemy. Główny to brak Enrique, przez to musi wskoczyc Wisdom, który nie poradził już sobie na Goodison to co dopiero tutaj? Ewentualnie wskoczy Carra, który już od dłuższego czasu nie prezentuje niczego nadzwyczajnego. strasznie niepewny jest również reina w tym sezonie i nieregularny, ostatnio bronił dobrze, więc jest możliwość, ze teraz coś zawali. van Persi jak bedzie miał okazję to pewnie strzeli, bo klasę to on ma i on raczej nie zawiedzie w takim meczu, tylko kto mu stworzy sytuację. Bez Rooney`a w takim meczu ja twierdzę, że siła United spada o połowę. Pamietam co się działo na Anfield, co się działo jak przyjechały Koguty, a Ronney`a brakowało. Widzę jak strasznie męczy sie w tym sezonie United i jak grają bez polotu. Juz od meczu z West Bromem grał przeciwko nim, bo jestem pewien, że w końcu zawiodą i ten mecz jest w mojej ocenie idealnym do tego momentem. NIe gram na Liverpool, bo uważam, że jest lepszy, ale dlatego, ze United bez Wazzy w taki meczu bedzie miał strasznie pod górkę.

Oczywiście ze stawianiem czekam do momentu podania skłądów, bo jak jednak Rooney wyjdzie w pierwszym, to odpuszczam granie i oglądam po prostu.

Liverpool DNB 3.00 Bwin
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Mylisz sie z typem niemilosiernie. U siebie Man to druzyna, ktora gra zadziwiajaco dobrze. Moze i straca bramki, ale wygraja, bo maja najskuteczniejszy atak w lidze. Co z tego, że straca jak nadrobia z nawiazka strzelajac bramki? Man spina sie na druzyny z marka. Czego dowodem byla wygrana z City po walce, ale jednak. Druzyna klasowa wiedzaca jak prestizowa to stawka chociaz rywal cieniem lat poprzednich. Nie mylilem sie z City i mam nadzieje, ze tutaj tez sie nie pomyle.
Twoj post rowniez brzmi malo obiektywnie.
Jesli mowa o spinaniu to spina sie zarowno MU jak i Liverpool. To mecz, ktory przypomina troche mecze Barcy z Realem.
Bez wzgledu kto gdzie jest w tabeli, jaka forma jest obecnie druzyny, kto wystapi to mecze szczegolne, ktore sa bardzo trudne do typowania.
Gdybym mial cos grac to zagralbym X2.
Dziwi mnie huraoptymizm na MU, ktory wynika tylko z jego formy w ostatnich meczach...
Nie czujecie, ze taki mecz rzadzi sie swoimi prawami i o niespodzianke nie trudno ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom