>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

22. kolejka PKO Ekstraklasy (19.03-21.03.2021)

Status
Zamknięty.
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Lech Poznań-Jagiellonia Białystok
Dziś krótko. Do Poznania przyjeżdża Jagiellonia, drużyna, która naprawdę bardzo mnie rozczarowuje w ostatnim czasie, przegrywają większość meczów, w których widać, że piłkarze drużyn przeciwnych są zdecydowanie bardziej zaangażowani w mecz. Dziś przyjeżdżają do Poznania, gdzie na pewno nie będą faworytem. Lech po odpadnięciu z Pucharu Polski może skupić się w 100% na lidze. Są dużo lepszą drużyną i idę dziś w ich zwycięstwo. Nie zachwycają ostatnimi czasy, ale zaufam im tym razem.

Lech wygra 1.57 Kurs: 1.57 Fortuna


E: Frajerstwo jakie potrafi zrobić ta drużyna, jest niepojęte... 2:3
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Legia 0:4
obie strzelą, @1,85 STS


Spotkanie kończące 22. kolejkę Ekstraklasy, do Lubina przyjeżdża Legia, faworytem są oczywiście goście, ale osobiście uważam, że nie wywiozą kompletu punktów, Zagłębie to jedna z najbardziej nieobliczalnych ekip w tej lidze, tam gdzie mają wygrać przeważnie przegrywają, a w meczach gdzie nie są faworytem i grają z teoretycznie silniejszym rywalem to punktują. Zagłębie po kompromitującym początku rundy powoli odzyskuje formę, wygrało 2 spotkania, a w spotkaniu z Górnikiem mimo przegranej po błędach zostawili nie najgorsze wrażenie, Legia notuje serię 6 meczy bez porażki, gdzie 5 z tych spotkań wygrali. W ostatnich latach stosunek wygranych Legii i nie przegranych Zagłębia rozkłada się mniej więcej po połowie, a bramki z obu stron widzieliśmy w 7 z 10 ostatnich bezpośrednich spotkań między nimi.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lech - Jagiellonia 2:3 (8-4 RR)
Lech powyżej 6,5 RR, @1,89 Fortuna
Lech powyżej 7,5 RR, @2,64 Fortuna


Ostatnie dzisiejsze spotkanie, Lech kontra Jagiellonia, faworytem oczywiście gospodarze, ale życie nie raz pokazywało, ze granie takich niskich kursów w naszej lidze często bywa złudne, tym bardziej, że u gości po serii 6 meczy bez wygranej, z czego 4 przegrali doszło do zmiany szkoleniowca, w dzisiejszym meczu gości poprowadzi dotychczasowy asystent Rafał Grzyb, nie twierdzę, że Lech tego meczu nie wygra, ale taka zmiana trenera może podziałać mobilizująco na graczy i liczę, ze postawią opór Kolejorzowi, dlatego postanowiłem zagrać rzuty rożne Lecha, pod uwagę wziąłem tylko mecze tegoroczne i tak Lech u siebie nabił po 8 cornerów z Zagłębiem i Śląskiem oraz 7 z Piastem, natomiast Jagiellonia w delegacji zagrała 4 spotkania i pozwoliła nabić Lechii 5, Wiśle 8, Podbeskidziu 9 i Zagłębiu 10 rożnych. Myślę, że warto zagrać też wyższą linię, ale tu biorę wariant bezpieczniejszy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +300
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
powyżej 8,5 celnych strzałów @ 1,75 (EE) (8-1)
powyżej 9,5 celnych strzałów @ 2,4
Etoto

Ivi Lopez strzeli gola @ 2,7
Richmond Boakye strzeli gola @ 4,5
Unibet

Wydaje mi się, że dobrym wyborem na to spotkanie jest typ na ilość celnych strzałów. Raków pożegnał się już z szansami na zdobycie tytułu mistrzowskiego i teraz musi oglądać się za siebie aby nie spaść z podium bo przewaga szybko topnieje. Górnik cały czas wysoko ale jak wspomniał powyżej "ibis" jest to efekt bardzo dobrego startu i 12pkt zdobytych w 4 spotkaniach.
Na boisku powinno się dzisiaj sporo dziać pod obiema bramkami i może paść sporo bramek. Obie ekipy są bardzo wysoko jeżeli chodzi o statystyki oddanych strzałów ogółem jak i celnych:
Raków do tej pory oddaje średnio 14,14 strzałów na mecz z czego średnio 4,95 ląduje w świetle bramki, Górnik oddaje średnio 14,71 strzałów z czego 5,14 jest celnych. Lepsze statystyki od nich mają tylko Legia i Lech więc możemy oczekiwać bardzo ciekawego spotkania obfitującego w bramki.
Nie tak dawno obie ekipy spotkały się w 1/8 PP, spotkanie zakończyło się wygraną Rakowa 4-2, zawodnicy oddali 10 celnych strzałów i liczę na podobny scenariusz w tej potyczce.
Dla lepszego oglądania dodaję typy na strzelców bramek. Co do Iviego sprawa jest prosta, jest to obecnie najlepszy strzelec Rakowa z 7 bramkami na koncie, pewnie będzie miał okazję przymierzyć chociaż raz z wolnego i zamienić to na bramkę.
Co do Boakye to CV jeżeli chodzi o bramki ma bardzo dobre ale na razie tego nie potwierdza. W końcu się wstrzeli i zdobędzie tą premierową bramkę w Ekstraklasie. Było słychać głosy, że Górnika wybrał tylko dlatego aby się pokazać, strzelić parę bramek i dzięki temu zapracować sobie na lepszy kontrakt. Kolejki uciekają i coraz ich mniej także jak Boakye chce coś ugrać to musi zacząć strzelać.

Edit: chyba takiego wyniku 0-0 nikt się nie spodziewał ale patrząc na jakiej murawie przyszło grać obu drużynom ten wynik już nie powinien nikogo dziwić
 
Ostatnia edycja:
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Zagłębie - Legia

Legia wygra przynajmniej jedną połowę @1.52 Fortuna

Legia jest w bardzo dobrej dyspozycji. Zaliczyli 4 kolejne zwycięstwa w Ekstraklasie, Zagłębie w tym samym czasie 2 zwycięstwa i 2 porażki (po jednej u siebie i na wyjeździe). Legia mogła liczyć na spokój przed przerwą na reprezentację jeśli swojego meczu nie wygrałaby Pogoń, a Ci zaliczyli 3 pkt i zbliżyli się na 4 oczka do Warszawskiej drużyny. W poprzednim sezonie Zagłębie pokonało Legię u siebie 2:1, a przegrało w Warszawie. W tym sezonie Legia na własnym stadionie pokonała gości 2:1. Ostatnio można zaobserwować serię, że gospodarze w tych bezpośrednich starciach wygrywają mecze, wcześniej do maja 2019 mieliśmy serię 4 kolejnych zwycięstw gości w tych meczach. Jak to mówią, każda serie kiedyś się kończy. Dla mnie Legia jest w zdecydowanie lepszej formie i nawet jeśli stracą bramkę to uważam, że są w stanie wygrać przynajmniej pierwszą lub drugą połowę meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +263
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Wisła Kraków - Stal Mielec 1 1,91 betfan

Spróbuje raz jeszcze zagrać wislaków... ostatnio jak ich typowałem zagrali totalny piach z wynikiem 0-0 ale ogólnie ekipa Hybali gra bardzo ofensywnie i wygląda bardzo dobrze motorycznie . Tabela pokazuje ze sa wstanie powalczyć o czołowa 4 tracą 8 punktów czyli nie tak dużo. Widać ze jest tam dobra atmosfera rywal idealny na komplet pkt. Stal co mecz gra o życie . Ostatnio wygrali bardzo ważne spotkanie z Podbeskidzie graja dość ofensywnie ale w defensywie popelniaja sporo prostych błędów myślę ze będzie to otwarte spotkanie możemy zobaczy sporo kartek bo obie ekipy maja o co walczyć jakby Stal wygrała to....Wisła ma zagrać bardzo taktycznie uważnie agresywnie w środku pola i szybko w ataku po odbiorze piłki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +278
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
W Jagiellonii nie ma już szkodnika Zająca. Piłkarze po rozmowie motywacyjnej z kibicami, a raczej po monologu. Kto by z kim się nie mierzył to 1.50 w tej lidze nie jest do gry
Tak jak przewidywałem piłkarze gości zaczęli grać z większym zaangażowaniem.
A tutaj przykład co się dzieje gdy bukmacher jest głównym sponsorem obu klubów:
111.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Wisła Kraków - Stal Mielec: Over 5.5 kartek @3.10 Unibet

Czekałem na kursy kartkowe na ten pojedynek. Na początku sprawdziłem spotkanie, gdzie arbitrem będzie właśnie Pan Raczkowski i ucieszyłem się, że trafiło właśnie na ten mecz. Sędzia ze średnią 5.5 ŻK na mecz, doliczmy jeszcze czerwone kartoniki do średniej i mamy najbardziej kartkującego arbitra w całej Ekstraklasie. Pan Raczkowski ostatnio nie zawodzi, nawet w LE , gdzie w pucharowych starciach zazwyczaj mamy nieco mniej napomnień, pokrył zaproponowaną linie. Wracając do spotkania, Mielec po wygranej z Podbeskidziem opuścił ostatnie miejsce w tabeli i przed nimi kolejne ważne spotkanie, tym razem z Krakowską Wisłą, do której tracą tylko, albo i aż, 6 pkt. Myślę, że nie zabraknie walki na boisku, gospodarze lekkim faworytem, ale nie przewiduję jednostronnego pojedynku. W głównej mierze typ oparty na arbitrze tego spotkania, mam nadzieję, że i tym razem się nie zawiodę.

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa: Starzyński strzeli gola @4.50 ForBet

Dla zabawy jeszcze taki typ, moim zdaniem kurs zdecydowanie zawyżony.Patrząc na dzisiejszy skład Legii, pod nieobecność Mladenovica, prawdopodobnie do składu wróci Jędrzejczyk, który potrafi sprokurować rzut karny i w połączeniu z Wieteską i Szabanovem - to może skończyć się prezentem i bramką dla gospodarzy. Starzyński ostatnio, nie licząc meczu z Górnikiem, jest bardzo skuteczny, jest stałym egzekutorem rzutów wolnych i rzutów karnych, strzela z akcji, więc nie wykluczam, że i również dzisiaj ukuje rywali. Fajny kurs, dlatego pobieram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +297
mumin1311 11

mumin1311

Użytkownik
Wisła Kraków - Stal Mielec
2 drużyna over 4.5 celnych strzałów @2.02
Fortuna

Stal od wznowienia rozgrywek zrobiła tę linię w 5 na 7 meczów. W ostatnich 4 meczach zaczęli oddawać bardzo dużo strzałów, szczególnie jak na drużynę okupującą doły tabeli, tj. odpowiednio 18, 15, 16, 28, za każdym razem min. 5 celnych. Mecz z Wisłą powinien być szybki, otwarty, więc powinni podtrzymać trend. Dodatkowo myślę, że można spróbować over 9.5 celnych w meczu, Wisła po ostatniej porażce powinna zagrać ofensywnie, szczególnie że grają u siebie i są faworytem. W pierwszym meczu między tymi drużynami było 20 celnych strzałów (6 Stali, 14 Wisły), choć pewnie 6:0 się nie powtórzy, to liczę na bramki, a co za tym idzie, celne strzały.
 
Ostatnia edycja:
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Stal MIelec
Typ: Over 2.5 gola [1.90] & Over 4.5 kartki [1.96]
Kurs: 3.72
Bukmacher: Fortuna

Witam,
Pogoda w Krakowie raczej nie powinna przeszkadzać w grze (delikatne opady i temp w granicach 0 stopni). Wisła po przebudowie prezentuje zupełnie inny styl gry. Pod okiem Niemca grają bardziej ofensywnie, dużo atakują skrzydłami przez co nabijają dużo rzutów rożnych. Myślałem w tym spotkaniu o rzutach rożnych, ponieważ Stal pod okiem trenera Ojrzyńskiego również lubi stałe fragmenty gry (10 rzutów rożnych nabitych przeciwko Wiśle Płock czy też 15! Przeciwko Lechii). Odpuszczam jednak rogi ponieważ na wyjazdach Stalówka już nie jest taka owocna jak u siebie, powyższe osiągniecia osiągali w Mielcu, a linia 11.5 jest dla mnie zawyżona. Czemu bramki? Stal na 10 wyjazdów w Ekstraklasie nie strzeliła gola tylko w 2 spotkaniach. Poza tym po objęciu drużyny przez pana Leszka widać tam ogromny potencjał mentalny. Nie musze nikomu mówić o “bandzie świrów” jaka stworzył w Koronie Kielce. Sam Petteri Forsell potrafi zrobić bramkę z niczego. Wisła mega potencjał ofensywny i od 2 spotkań bez overa więc czas to przerwać. Szczególnie liczę na Brown Forbesa, który nie strzelił bramki od miesiąca.
Czemu Kartki? Odpowiedz jest prosta jak budowa cepa – Pan Raczkowski 😊 Na 11 spotkań które sędziował w ekstraklasie w 10 przekraczał wystawiona linie, a patrząc ogólnie na sezon 20/21 na 18 spotkań przekraczał powyższa linie 15-krotnie. Ostatnio sędziował LE gdzie pokazał 6 kartoników. Trener Ojrzyński jest zwolennikiem twardej gry bez odstawiania nogi co dodatkowo sprzyja temu zakładowi.
Powodzenia

PS. Na Forbecie widzę value w tym kursie:
Powyżej 2 goli, powyżej 9 rzutów rożnych, powyżej 3 żółtych kartek 3.70 Forbet[
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +632
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom