>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. kolejka PKO Ekstraklasy (19.03-21.03.2021)

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Takie krótkie, luźne przemyślenia, narazie bez grania konkretnych typów ;)

Trochę szokuje kurs na Piasta z Cracovią. Rozumiem prawo serii i że Cracovia wiecznie nie pozostanie bez wygranej w 2021, ale no terminarz mają wybitnie niesprzyjający. Ratować może ich jedynie fakt, że wypadali zazwyczaj lepiej z silniejszymi rywalami, a kompromitowali się z teoretycznie słabszymi. Trzeba więc mieć z tyłu głowy możliwe prawo serii i zwycięstwo Pasów, ale naprawdę nie wyobrażam sobie ich bramek z dobrze zorganizowaną obroną Piasta i Plachem w bramce. Z przodu coś stworzą Piastunki, czy to zagra Świerczok, czy znów Żyro.

Jeśli już o serii pisałem, to ta jest zdecydowanie przy Legii. W chwili obecnej 4 zwycięstwa z rzędu. Bardzo dawno nie mieli lepszej serii w lidze. Bodajże w 2017 roku mieli 5 wygranych, ale mecze ligowe przedzielone były Pucharem Polski. Na mecz wypada Mladenović, może na lewym wahadle zagrać Juranović, ale wtedy słynni kuzyni znów zagraliby na środku obrony, a to może zwiastować nieszczęście. Najważniejszy mecz dla Legii i tak nastąpi po przerwie na kadrę - spotkanie z Pogonią właściwie o przyklepanie Mistrzostwa. Dlatego z ich perspektywy dobrze, że akurat z Zagłębiem będzie Serb pauzował. Zagłębie po dwóch efektownych spotkaniach, kiedy mówiło się, że wrócili na właściwe tory, zawiedli z Górnikiem. Teraz będzie okazja się odbić i wydaje mi się na chwilę obecną, że 1X warto będzie spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +167
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Zgadzam się odnośnie Piasta i Legii. Legia często przed przerwami na Reprezentacje, lub ostatnimi kolejkami przed dłuższą przerwą, gubią pkt, patrz spotkanie ze Stalą Mielec w Warszawie czy mecz właśnie z Zagłębiem w Lubinie w końcówce 2019 roku, gdzie byli zdecydowanymi faworytami i przegrali. Legia ma bezpieczną przewagę nad Pogonią, która gra w piątek z Lechią u siebie i myślę, że goście z Gdańska mogą się pokusić nawet o wygraną, bo gospodarze ostatnio zaliczyli mocną obniżkę formy i Lechia w Szczecinie ma bardzo dobry bilans z najbliższym rywalem. Gdy Pogoń straci pkt w piątkowym meczu, Legia nie będzie miała ciśnienia na wygraną, zwłaszcza, że najważniejsze spotkania z Pogonią i Lechem przed nimi. Wykartkował się Mladenovic, zrozumiała decyzja, który jest kluczową postacią w drużynie Wojskowych. Obrona Legii popełnia dużo błędów i gdy zobaczymy na boisku Wieteskę i Jędrzejczyka to Zagłębie z dużą szansą na bramkę i pkt w niedzielnym starciu.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Piast - Cracovia
Piast wygra przynajmniej jedną połowę
@1.60 Fortuna


Na pewno dużo będzie się mówić o tym meczu w kontekście rajdu gliwiczan z samego dna tabeli aż do jej środka, i wcale niemałych szans na przebicie się do pierwszej piątki w najbliższych kolejkach. Brakuje... tylko trzech punktów. Oczywiście każda piękna seria kiedyś się kończy, ale w przypadku Piasta przełamanie nastąpiło pod koniec lutego za sprawą porażki z Wartą Poznań. Dziś są ponownie na dobrej dobrej do pięcia się w górę tabeli ligowej. Tym bardziej, że w czterech ostatnich spotkaniach zdobyli aż 10 punktów. Po drugiej stronie stoi Cracovia, która notuje słabą passę. Ostatnie ich zwycięstwo miało miejsce na początku lutego a więc siedem kolejek temu. Poprzednie - 12 grudnia. Wszystko to pozwala przypuszczać, że pięć punktów urzędowo odjętych na początku sezonu może mieć ujemny wpływ na motywację zawodników. Tym niemniej nieuchronnie zbliża się strefa spadkowa, a więc jest to moment w którym zespół za wszelką cenę próbuje ratować punkty. Myślę jednak, że nie tym razem. Nie spodziewam się wielu bramek w tym meczu, ale coś po stronie Gliwic na pewno wpadnie, i spodziewam się że co najmniej jedną połowę wygrają. Kurs zachęca.
 
Ostatnia edycja:
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Zarys koncepcji pierwszego kuponu.

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk

Lechia właśnie zakończyła już przedłużającą się ponad stan serię bez porażki Wisły Kraków, jednocześnie kontynuując swoją. Powoli trzeba już będzie spoglądać także w kierunku porażki zespołu z Gdańska. Najbliższy rywal Pogoń właśnie się przełamał. Nie było to wyraźne przełamanie, dodatkowo też rywalem była dochodząca po koronawirusie Jagiellonia, ale jednak bez wątpienia może to pozytywnie wpłynąć na kondycję psychiczną zespołu i jakieś punkty w Szczecinie zostać mogą. Wiadomo, jakim potencjałem ofensywnym dysponują podopieczni Kosty Runjaicia i jak go wykorzystują, więc cztery lub pięć bramek w tym spotkaniu jest mało prawdopodobne, co można wykorzystać do podbicia kursu na punkty gospodarzy.


Wisła Kraków - Stal Mielec

Wisła dobrze zaczęła rok, jednak teraz zaliczyła małe spowolnienie. Sytuacji było nieco mniej, jednak w obliczu błędów w obronie, jakie popełnia Stal seria bez gola Białej Gwiazdy powinna zostać zakończona. Sam zespół z Mielca w końcu wygrał, czym uciekł z ostatniego miejsca w tabeli. Jak powiedział trener Leszek Ojrzyński. Powinno z nas zejść usztywnienie. Całkiem inaczej podchodzi się do meczu jak się jest na ostatnim miejscu, a inaczej jak na przedostatnim po zwycięstwie. Możemy się troszkę uśmiechnąć. Skupiając się na obronie goście sukcesu nie osiągną. Wisła mimo obecnej serii dwóch meczów bez gola to nie bezzębną Cracovia czy Śląsk, z którymi Stal nie straciła bramki i bez zdobycia gola przez zespół z Mielca punktów być nie powinno.

Zestaw 1

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin lub Remis/Poniżej 4.5 bramki @ 1,31

Wisła Kraków - Stal Mielec
Obie strzelą @ 1,76

AKO @ 2,31 Ewinner


Zestaw 2

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin lub Remis @ 1,25

Wisła Kraków - Stal Mielec
Obie strzelą @ 1,85

AKO @ 2,31 Ewinner
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
R 621,3K

rjastrzab

Użytkownik
Lech - Jagiellonia
Typ Lech
Kurs 1,52
Betfan

Ja tu wybieram pozornie bezpieczne rozwiązanie czyi zwycięstwo gospodarzy.
Jagiellonia bez formy o czym świadczą ostatnie wyniki. Po przerwie ugrali tylko 5 oczek w 7 rozegranych meczach. A należy wspomnieć, że w ostatnich 3 spotkaniach nie zdobyli nawet punktu kończąc te mecze bez strzelonej bramki.
Lech za to w ostatnich 5 meczach ligowych 3 zwycięstwa remis i porażka, co pozwoliło im wskoczyć na szóstą lokatę.
Wygrane z Pogonią czy Śląskiem to jednak pokonanie drużyn liczących sie w naszej lidze i w mojej opinii bieżąca forma Lechitów daje im spokojnie szanse na pokonanie rywali.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Piast - Cracovia
1X&under 3.5 gola
1.53
forbet
W dzisiejszym meczu stawiam na to, że gospodarze nie przegrają oraz na under bramkowy. Obie drużyny są mocno underowe. Miały po jednym spotkaniu w ostatnich kilku meczach, w których było sporo goli natomiast reszta czyli znaczna większość to już undery. W wielu meczach padało zero goli lub tylko jeden. Mamy już połowę marca, a Cracovia nadal nie strzeliła bramki w wyjazdowym meczu ligowym i jej forma jest bardzo daleka od ideału, dlatego idę w stronę Piasta, który radzi sobie w tym roku całkiem nieźle. Gliwiczanie w 7 meczach zdobyli 14 punktów co jest całkiem dobrym wynikiem. Wstyd może przynosić jedynie porażka z Wartą jednak wydaje się, że o niej piłkarze Piasta już zapomnieli i kroczą po kolejne punkty. Mimo to sądzę, że piłkarzy Piasta stać tylko na jakąś bramkę czy dwie, a piłkarze Pasów mogą nie strzelić ani jednej stąd typ na 1X i under 3.5.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Lech - Jagiellonia
Typ Lech
Kurs 1,52
Betfan

Ja tu wybieram pozornie bezpieczne rozwiązanie czyi zwycięstwo gospodarzy.
Jagiellonia bez formy o czym świadczą ostatnie wyniki. Po przerwie ugrali tylko 5 oczek w 7 rozegranych meczach. A należy wspomnieć, że w ostatnich 3 spotkaniach nie zdobyli nawet punktu kończąc te mecze bez strzelonej bramki.
Lech za to w ostatnich 5 meczach ligowych 3 zwycięstwa remis i porażka, co pozwoliło im wskoczyć na szóstą lokatę.
Wygrane z Pogonią czy Śląskiem to jednak pokonanie drużyn liczących sie w naszej lidze i w mojej opinii bieżąca forma Lechitów daje im spokojnie szanse na pokonanie rywali.
W Jagiellonii nie ma już szkodnika Zająca. Piłkarze po rozmowie motywacyjnej z kibicami, a raczej po monologu. Kto by z kim się nie mierzył to 1.50 w tej lidze nie jest do gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Zestaw 2

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin lub Remis @ 1,25
@1.25 na Pogoń z podpórką? Kompletnie tego nie rozumiem, zwłaszcza, że gospodarze ostatnio grają bardzo słabo. Lechia w Szczecinie potrafi grać, ostatnie 5 spotkań to dwa remisy i 3 wygrane drużyny z Gdańska, która ewidentnie jest na fali wznoszącej w przeciwieństwie do gospodarzy. Oglądałem Jagę (obecnie chyba najgorszy zespół) z Pogonią i aż oczy mnie bolały, straszna kopanina, wiele fauli, wiele kartek. Kowalczyk i Zahovic obniżyli loty, Kucharczyk ma swoje 5 minut, ale to jest za mało. Nie zdziwi mnie zupełnie kolejna wygrana Lechii w Szczecinie, kursy w okolicach @4.00 warte do rozważenia...
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
@1.25 na Pogoń z podpórką? Kompletnie tego nie rozumiem, zwłaszcza, że gospodarze ostatnio grają bardzo słabo. Lechia w Szczecinie potrafi grać, ostatnie 5 spotkań to dwa remisy i 3 wygrane drużyny z Gdańska, która ewidentnie jest na fali wznoszącej w przeciwieństwie do gospodarzy. Oglądałem Jagę (obecnie chyba najgorszy zespół) z Pogonią i aż oczy mnie bolały, straszna kopanina, wiele fauli, wiele kartek. Kowalczyk i Zahovic obniżyli loty, Kucharczyk ma swoje 5 minut, ale to jest za mało. Nie zdziwi mnie zupełnie kolejna wygrana Lechii w Szczecinie, kursy w okolicach @4.00 warte do rozważenia...
W tym wypadku wychodzę ze statystyk wieloletnich.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Typ: Pogoń Szczecin pozniżej 1.5 gola
@ 1.56 Betfan


Pogoń w ostatnim czasie złapała zadyszkę i ciężko im wygrać jakikolwiek mecz, w ostatnich 10 ligowych meczach ani raz nie udało im się przebić bariery jednego gola na mecz, więc myślę że będzie to spore zaskoczenie jeśli uda im się w tym meczu strzelić więcej niż jednego gola, tym bardziej że Lechia w ostatnim czasie spisuje się bardzo dobrze w obronie ( W ostatnich 5 meczach stracili zaledwie 2 bramki) Myślę że mecz może się zakończyć skromnym remisem 0:0 lub 1:1 a w meczu padnie mała ilość bramek ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Zarys koncepcji pierwszego kuponu.

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk

Lechia właśnie zakończyła już przedłużającą się ponad stan serię bez porażki Wisły Kraków, jednocześnie kontynuując swoją. Powoli trzeba już będzie spoglądać także w kierunku porażki zespołu z Gdańska. Najbliższy rywal Pogoń właśnie się przełamał. Nie było to wyraźne przełamanie, dodatkowo też rywalem była dochodząca po koronawirusie Jagiellonia, ale jednak bez wątpienia może to pozytywnie wpłynąć na kondycję psychiczną zespołu i jakieś punkty w Szczecinie zostać mogą. Wiadomo, jakim potencjałem ofensywnym dysponują podopieczni Kosty Runjaicia i jak go wykorzystują, więc cztery lub pięć bramek w tym spotkaniu jest mało prawdopodobne, co można wykorzystać do podbicia kursu na punkty gospodarzy.


Wisła Kraków - Stal Mielec

Wisła dobrze zaczęła rok, jednak teraz zaliczyła małe spowolnienie. Sytuacji było nieco mniej, jednak w obliczu błędów w obronie, jakie popełnia Stal seria bez gola Białej Gwiazdy powinna zostać zakończona. Sam zespół z Mielca w końcu wygrał, czym uciekł z ostatniego miejsca w tabeli. Jak powiedział trener Leszek Ojrzyński. Powinno z nas zejść usztywnienie. Całkiem inaczej podchodzi się do meczu jak się jest na ostatnim miejscu, a inaczej jak na przedostatnim po zwycięstwie. Możemy się troszkę uśmiechnąć. Skupiając się na obronie goście sukcesu nie osiągną. Wisła mimo obecnej serii dwóch meczów bez gola to nie bezzębną Cracovia czy Śląsk, z którymi Stal nie straciła bramki i bez zdobycia gola przez zespół z Mielca punktów być nie powinno.

Zestaw 1

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin lub Remis/Poniżej 4.5 bramki @ 1,31

Wisła Kraków - Stal Mielec
Obie strzelą @ 1,76

AKO @ 2,31 Ewinner


Zestaw 2

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin lub Remis @ 1,25

Wisła Kraków - Stal Mielec
Obie strzelą @ 1,85

AKO @ 2,31 Ewinner
Uzupełniam zestawy o jeszcze jeden typ.

Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Obie strzelą @ 1,99
Ewinner


BTS w ligowych meczach Rakowa pada jak do tej pory w bardzo małych ilościach, bo tylko dwukrotnie w siedmiu spotkaniach. W dużej mierze była to zasługa początkowego kryzysu ofensywy zespołu z Częstochowy, 60% meczów bez BTS to porażki Rakowa do zera, który nie w całości, ale po części można uznać za zażegnany. W Górniku jest trochę podobnie. Też było małe spowolnienie i sytuacje teraz też jakby lepsza.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ja wjeżdżam na zwycięstwo Rakowa.
Górnik gra totalne dno. Ktoś napisze, ale przecież wygrali z Zagłębiem 2:0. Tak wygrali, ale to Zagłębie grało w piłkę, a Górnik strzelał gole. Zabrzanie mieli dwa przebłyski, które zamienili na gole. Tak po za tym, kuleje obrona jak i środek pola. Niestety w Zabrzu powinniśmy się cieszyć, że spada tylko jedna drużyna i Górnik nabił 12 punktów na początku sezonu bo było by nieciekawie.
Raków pomimo, że spuścił z tonu ma patent na Górnik. Wygrali z nimi na jesień w Zabrzu 1:3 oraz rozbili ich w PP 4:2.
Oprócz zwycięstwa gospodarzy biorę jeszcze gole. Kurs na oba zdarzenia świetny!
Raków @ 2.10
powyżej 2.5 gola @ 2.15
Fortuna
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Piast Gliwice - Cracovia
poniżej 2,5 gola
@1.60 FORTUNA

Podopieczni Michała Probierza w 2021 roku wywalczyli tylko 4 pkt za 4 remisy. Ostatni raz "Pasy" odniosły zwycięstwo w lidze w połowie grudnia 2020 roku! Po wygranej Stali z Podbeskidziem w poprzedniej kolejce, Cracovia ma już tylko 2 pkt przewagi nad ostatnim miejscem, które zajmuje Podbeskidzie. Piast z kolei jest na fali wznoszącej w porównaniu do początku sezonu. Zespół z Gliwic jest obecnie bardzo trudno pokonać. W ostatnich 17 spotkań, licząc zarówno ligę jak i puchar, Piast doznał tylko jednej porażki! W meczach Piasta rozgrywanych u siebie tylko 3 razy na 10 spotkań padł over 2,5 gola. Natomiast w wyjazdowych meczach Cracovii over 2,5 padł tylko 2 razy na 10 pojedynków. Tym razem również nie spodziewam się gradu bramek. Cracovia powinna być zadowolona jeśli uda się im wywieźć chociaż 1 pkt z Gliwic, także podejrzewam bardziej defensywny football w ich wykonaniu. Mam nadzieję, że tylko Piast nie strzeli zbyt szybko bramki bo wtedy mecz może zrobić się bardziej otwarty i under 2,5 gola będzie mocno zagrożony.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Piast Gliwice - Cracovia
Typ główny: Rzut karny w meczu
Kurs: 2,95 w betx
Typ poboczny: Over 5,5 kartki
Kurs: 2,65 w etoto

Pisałem na początku tygodnia o łakomym kursie na Piastunki, które są w lepszej formie i - poza porażką 0:1 z Wartą - nie zawodzą w ostatnim czasie. Na drugim biegunie Cracovia, jedyna drużyna bez zwycięstwa w 2021r. Jeśli dziś nie wygrają, to kolejna szansa dopiero w kwietniu. Terminarz mają niesprzyjający, no ale kiedyś muszą się przełamać i z tzw. dupy nawet zdobyć 3pkt. Nie chcąc ryzykować więc ich przełamania dziś, postanowiłem popatrzeć na to spotkanie od innej strony. Czerwona lampka zapaliła się, gdy okazało się, że sędziował będzie Bartosz Frankowski. Było o nim w ostatnim czasie głośno i to bynajmniej nie przez pochwały nad jego kunsztem. Moim zdaniem jest to sędzia, który po prostu sobie nie radzi z panowaniem nad meczem i jego odpowiednim prowadzeniem. Często przez to szybko wyciąga kartki, a potem już chcąc być konsekwentnym, daje je licznie do końca meczu. Jego średnia kartkowa w tym sezonie to 4,92 kartek/mecz. Drużynowo w czubie jest Cracovia, otrzymująca 2,57 kartek/mecz, w końcówce stawki Piast ze średnią 1,90 kartki/mecz. Co więc mnie skłania do spróbowania podwyższonej linii na kartki? Myślę, że będzie to mecz walki, taki, w którym właśnie Frankowski może mieć problem się odnaleźć. Cracovia w wersji nieco spolszczonej w ostatnich meczach wydaje się być bardziej agresywna, więcej w niej woli walki i takiego team spirit, co było widać choćby przy sytuacji z czerwoną kartką dla Arsenicia w meczu z Rakowem, gdzie zastosowali piłkarze pressing do sędziego. Piast mimo niskiej średniej kartkowej też nie będzie dziś pewnie pozostawał dłużny i może się skończyć podobnie, jak w meczu Górnik - Legia sprzed paru tygodni. Tak trochę od drugiej strony zacząłem pisać, a mój główny typ to rzut karny w meczu. Nie gram zazwyczaj tego typu zakładów, bo nie zawsze to, co w statystykach ma odzwierciedlenie w konkretnym meczu, czego przykładem dwumecz w Lidze Europy - Manchester United - Milan. Jednak tu wszystko się zgrywa idealnie. Sędzia Frankowski na 13 sędziowanych meczów w tym sezonie, wskazał na wapno 11 razy. Zdecydowany lider wśród arbitrów. Średnia 0,85 karnego na mecz to już dość mocny sygnał, że w kursie jest value (inni bukmacherzy oferują kurs 2,7-2,8, który też jest atrakcyjny). Dodatkowo gdyby przyjrzeć się na karne dyktowane drużynowo, to w czubie jest Raków z 7 karnymi, ale zaraz za nimi Cracovia ma 6 karnych, a Piast 5. To się musi dziś udać - czyli pewnie się nie uda 🤣
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wisła Kraków - Stal Mielec 3:1

Wisła Kraków od początku rundy rewanżowej gra bardzo dobrze, przede wszystkim grają bardzo ofensywnie i w końcu zaczęli systematycznie strzelać bramki, oczywiście są mecze gdzie lekko z nich ubywa powietrza tak jak choćby w ostatnim meczu z Lechią jednak uważam, że nie byli aż tyle słabsza drużyną aby przegrać 0:2 mimo wszystko przegrali.
W tabeli zajmują 11 miejsce z dorobkiem 25 punktów jednak tak na dobrą sprawę do 4 miejsca tracą 8 punktów czyli nie tak dużo. Stal Mielec zajmuje 15 przed ostatnie miejsce z dorobkiem 19 punktów. Ostatnio wygrali bardzo ważne spotkanie z Podbeskidzie BB.
Wisła u siebie powinna sobie poradzić ze Stalą Mielec jeśli chcą grać już spokojnie i nie patrzeć w dół tabeli.
Kurs na zwycięstwo Wisły jest dość atrakcyjny więc można go śmiało pobierać.

Wisła 1,97
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Lech - Jagiellonia
Typ Lech 1x i under 3,5 @1,70 betfan

Lech jest tutaj faworytem i to nie dziwi. W 4 ostatnich meczach Lech zdobył 10 punktów. Jednak lechici nie zachwycają, męczą się, a w ich meczach pada mało goli. W 6 ostatnich meczach przy Bułgarskiej Lech strzelił tylko jednego gola. Jutro do Poznania przyjeżdża pogrążona w kryzysie Jagiellonia. Zespół z Białegostoku zwolnił ostatnio trenera i cieniuje w lidze ostatnimi czasy. Patrząc na to, że Lech nie zdobywa wielu goli spodziewam się, że tutaj Lech nie przegra, ale 4 goli nie zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Zagłębie Lubin : Legia Warszawa typ 2 kurs 2.02 Betfan

Na ten weekend wybrałem spotkanie pomiędzy Zagłębiem Lubin, a Legia Warszawa. Zagralebie w ostatnim meczu przegrali z Górnikiem Zabrze dwoma bramkami i przed tym meczem wygrali z Cracovią i Jagielonia. Wiele osób chwalili Zagłębie za te spotkanie, ale jako kibic Piasta patrząc na wczorajszą grę Cracovii to nie było widać w drużynie z Krakowa nie tylko w wczorajszym meczu, ale także w tych wcześniejszych jakieś walki o chociażby jakiekolwiek punkty. Krakowie po decyzji trenera o odejściu chodź jak wiemy trener jednak został w klubie to widać, że klub powinien pozwolić na odpoczynek i poszukać nowego szkoleniowca. Trenera Probierza na ławce zawsze zapamiętałem jako trenera który żyje każdym meczem wczoraj tego nie było aż tak bardzo widać. W Jagielonii posada trenera także nie jest jakaś pewna. Jagielonia odnosić słabsze teraz wyniki i następny mecz zagra na trudnym terenie w Poznaniu. Legia ma cztery punkty przewagi nad Pogonią, która wczoraj wygrał z Lechią Gdańsk. Nie jest to przewaga, która daje na pewno Legii spokój. Więc myślę, że jeżeli Legia chce utrzymać lub nawet powiekszyc ta przewagę powinna takie mecze po prostu wygrać. Jeśli chodzi o występy to w Zagłębiu nie zagra Zivec. Jest to gracz, który nie tak dawno występował w Gliwicach i był naprawdę kluczowym zawodnikiem. Znakomite panowanie nad pilka I potrafiący oddawać precyzyjne strzały. Na pewno ten zawodnik czy to ma skrzydle czy w środku pola dał by jakosc swojej drużynie. W Legii zabraknie kilku zawodników, ale są to zawodnicy, którzy przez trenera Legii byli mniej wystawiani w pierwszej jedenastce, a są nimi m.in: Jakhshibaev, Lewczuk, Mosor, Valencia oraz Vesovic. Nie wiadomo czy zagra jeszcze Kostorz, który zmaga się z drobnym urazem. Według mnie Legia po odpadnięciu z Pucharu Polski może skupić się już całkowicie na lidze. Grają naprawdę w tym momencie dobra piłkę i myślę, że chodz jest to spotkanie wyjazdowe to Legia jest wstanie przywieźć komplet punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Śląsk Wrocław - Wisła Płock [1X i powyżej 1.5 gola] 1.84 Betfan
Totalny piach

Śląsk nie zwykł przegrywać u siebie. Jedyna porażka w 10 rozegranych spotkaniach, to ta ostatnia przeciwko liderowi z Warszawy. Na 29pkt. jakie zdobyli do tej pory, aż 21 zainkasowali na własnym stadionie. Dzisiaj przyjeżdża Wisła Płock, która w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyła raptem 2 pkt. Nie sądzę, by nagle miała wywieźć komplet punktów z Dolnego Śląska, bo ten po ostatniej porażce z Legią na pewno będzie zmotywowany, by tak się nie stało. Zakład zabezpieczam dodatkowo remisem. Natomiast w kwestii bramek, to mimo iż Wisła punktów w ostatnim czasie mało co ciuła, to bramki też strzelą. Problem w tym, że i też sporo traci. Ostatnie pięć spotkań, to bilans 7-14. W takim wypadku linia 1.5 gola powinna bez problemu zostać pokryta.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom