>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

22 kolejka Ligue 1

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Czesc
Chciałbym sie was zapytac dlazcego taki wysoki kurs na Bordo bo az 1,80 a graja przeciez u siebie ??
Lille jest na gazie wygrali ostatnich 5 meczow ;O a ogolnie maja bilans 9 meczow bez porazki to samo mowi za siebie , dodatkowo w bdb formie jest Brazylijczyk Bastos , ktory w ostatnich 5 meczach strzelil 4 gole . Ja jednak twierdze, ze to Bordo wygra ten mecz ,rowniez sa na gazie a wygrana 4:0 z PSG to miodzio.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
PSG - Cean
Gospodarzo po tragicznej porazce z Bordo 0:4 zdecydowanie beda chcieli wygrac ten mecz, ja licze na overowy wyniki . W ostatnich dwoch meczach na Parc des Princes dwa razy padal wyniki 2:0 dla PSG [ to o czyms mowi ] Le Guen raczej nie moze narzekac na problemy zdrowotne swoich podopiecznych bowiem do skladu wracaja : Rothen i Makelele. Cean natomiast wystapi bez swojego lidera Gomisa [ 16 meczow /2 gole. ]Cean notuje slaba passe 5 meczow [ 1/2/2] i ti widac w ich grze ,ze nie maja tego czegos, moze to problem napietej lini miedzy kibicami a dzialaczami ? Dodajac do tego znakomita forme PSG 4/5 mysle ,ze handi -1 powinna bez problemu wejsc a nawet mozna myslec o PSG -2 .
Moje typy : over 2.5 . PSG -1
Auxerre - Lorient
To co wyprawia Auxerre wola o pomste do nieba. .. Seria 5 przegranych pod rzad sama mowi za siebie , zespol gra fatalnie bardzo malo strzela i ma dziurawa obrone czego jeszcze wiecej chcieci ? To musi byc ten czas kiedy przerwa zla passe a maja na to bardzo dobrego rywala jakim jest sredniak Lorient. Ostatnie piec meczow w wykonaniu Lorient [2 W , 2 D , 1 L] Lecz niech was nie zmyla statystyki poniewaz wygrywali dwa razy w pucharze po karnych ,ale remisy moga zastanawiac 1:1 z Lyonem :O i 1:1 z Valencianes. Bez wiekszych absencji w obu druzynach . Ku uciesze fanow wraca wreszcie Irek Jelen , ktory jak sie doczytalem na FG gral juz w meczu rezerw - to dadatkowy plus .Podopieczni Jean Fernandeza musza ten mecz wygrac jezeli chca powaznie myslec o utrzymaniu sie w lidze [Sochaux traci do nich 3 pkt.] a takze o utrzymaniu stanowiska przez trenera .
Moje typy : Auxerre
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
⚽ Girondins Bordeaux - OSC Lille [2-2]
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1.85

Mecz pomiędzy dwoma drużynami znajdującymi się obecnie w wyśmienitej formie. Zacznę od gości. Lille zajmuje obecnie 7. miejsce w ligowej tabeli. Na wyjazdach grają przeciętnie, ich bilans meczy wnosi 2-5-2. W lidze wygrali ostatnie 3 mecze z Nice, Le Havre i Rennes. Ogółem wygrali 5 ostatnich meczy, czyli widać, że ta drużyna jest w gazie. W świetnej dyspozycji znajduje się Brazylijczyk Michel Bastos, który to strzelił 4 gole w 5 ostatnich wygranych meczach Lille. Przyjezdni ponadto nie przegrali w lidze od 9 listopada, kiedy to nie dali rady PSG. Teraz rywal będzie jeszcze mocniejszy, bo Bordeaux tak jak Lille też złapało wiatr w żagle. Żyrondyści walczą o tytuł mistrza kraju i by nie dać uciec Lyonowi muszą zgarnąć 3 punkty. Ostatnie mecze napawają optymizmem. 5 meczy ligowych i 5 wygranych, ostatnia porażka 16 listopada z mistrzem kraju Lyonem. Bilans meczy u siebie też bardzo dobry: 7-3-0. W ekipie trenera Blanc&#39;a bryluje wypożyczony z Milanu Yoan Gourcuff, zawodnik porównywany do samego Zinedine Zidane&#39;a. Trudno się zresztą temu dziwić, wystarczy spojrzeć na grę Francuza w ostatnich kolejkach. Fenomenalna forma Gourcuff&#39;a musi budzić respekt przed każdym przeciwnikiem. Oprócz niego ważnym ogniwem w drużynie jest skuteczna linia napadu Cavenaghi-Chamakh. Tak więc atak jest bardzo silną bronią Bordeaux i właśnie na dobrą dyspozycję trójkąta Gourcuff-Cavenaghi-Chamakh liczę w tym meczu. Miejscowi pokazali już w tym sezonie, że potrafią zatrzymać ekipy będące na fali, a najlepszym tego przykładem jest mecz z PSG. Paryżanie zostali rozbici na Stade Chaban-Delmas aż 4-0, co potwierdziło klasę Bordeaux. Tak więc wg mnie wszelkie znaki wskazują na to że to właśnie gospodarze będą się cieszyć po tym meczu z wygranej. Więcej atutów jest po stronie Bordeaux i każdy inny wynik niż zwycięstwo miejscowych będzie dla mnie sporą niespodzianką.
Przewidywane składy:
Bordeaux: Ramé - Jemmali, Henrique, Diawara, Marange, Diarra, Alonso, Tremoulinas, Gourcuff, Cavenaghi, Chamakh
Lille: Sylva - Beria, Rami, Franquart, Tafforeau, Makoun, Mavuba, Debuchy, Makiese, Michel, Frau

Od Yoana Gourcuff&#39;a zależy cholernie dużo w grze ofensywnej Bordeaux.
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
FC Sochaux-Olympique Marseille
Typ: 2
Kurs 2,10
Sochaux lubi grać z OM na 17 spotkań 10 razy własnie wygrali 6 przegrali i tylko w 1 meczu padł remis. To niezadowalające statystyki dla OM ale piłkarze wydajas ie być w dość dobrej dyspozycji i na pewno nie położą się na murawie i nie oddadzą meczu bez walki tyk bardziej że maja bardzo dobrą drużynę na miarę walki o mistrza Francji i ten cel jest do osiągniecia ale trzeba dziś ograć slabe Sochaux. Moim zdaniem tak będzie. PSG wyprzedziło OM w tabeli i przez to zepchnęło je na 4 miejsce, także dziś trzeba wygrać i w razie wpadki Bordeaux na własnym stadionie z Lille, OM zrówna się z nim punktami dlatego goście którym pozostała już tylko walka o Mistrzostwo Francji i P UEFA(odpadli z P Francji) będą chcieli w lidze zająć jak najwyższe miejsce, a żeby to zrealizować to założenie trzeba ogrywać &quot;słabiaków&quot; z dołu tabeli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom