>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22 kolejka I ligi 06.04-07.04.2013

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
a mam pytanka,czytauem kto zagrali okolo 300.000 zloti a na 1 liga jest trudno zagrac singlami 200 euro a zagrali nawet na DW gdzie max mozna zagrac 50 euro ????
dla mnie jaki pseudo fix dawac ten info,fixed cie robion u asia nie u booki ????
niema senzu zabic kurs 3-4 dni przat match potem u asia maion niski kursi a bedo dawac malo nawet live bo juz wiadomosci jest,jezeli bylo fixed robili na cicho a u asia live mozna zagrac za clic nawet 2000 euro a na 90 minut mozna zagrac nawet 300000/500000 euro
W czwartek na klik było 278 euro w sbo, w ibc 254 euro,
do tego dochodzi 188bet i jeszcze ze 2-3 azjatyckie, więc w azji nie mogli zagrać tak wcześnie,
dlatego zagrali w bet365 i chcieli zagrać w stsie,
tylko, że moim zdaniem chodzi o kwotę rzędu 30 a nie 300tys w stsie,
w bet365 można było zagrać więcej.
 
adammac 0

adammac

Użytkownik
Nicolante - naprawdę albo naucz się pisać po polsku albo odpuść, bo nie dość, że tego się czytać nie da, to ledwo co wnosi do tematu.
Kwestia ustawek na Zawiszę jest co najmniej zabawna, biorąc pod uwagę poważnych graczy i perspektywę oddania podatku za wygraną.
Jeśli to rzeczywiście &#39;ustawka&#39; to jak nazwać kogoś albo wiele osób, które nie dość, że narażają się na rozgłos (polski buk - polska liga), to jeszcze chcą oddać część &#39;pewnej&#39; kasy?
A propo meczów:
Również przyglądam się Olimpii, jej 6-3-0 u siebie bardziej mnie przekonuje niż 2-0-7 Sandecji na wyjazdach.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Skończcie pisać już o tej ustawce w meczu Zawiszy. Każdy kolejny post nic nie wnosi do tematu. Jedynie domysły i spekulacje.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Skończcie pisać już o tej ustawce w meczu Zawiszy. Każdy kolejny post nic nie wnosi do tematu. Jedynie domysły i spekulacje.
Ramzesa ja pisauem tylko kto nie bede jaden fixed to pseudo fixed zagrali a potem kazdi kiedy widac kurs spadac zagrac jak 99% ludzi robion ahah ja mam arka +1 2,17 zobaczeme


a cracovia -0,5 nikogo nie zagrac ? :-o
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Bogdanka + Olimpia + Cracovia - Dolcan bts - ~6
ew. można zamienić Bogdanka - Stomil o2,5 - ~2

jaja...

Ja sobie takie coś zagram. Co do pierwszego typu- powtarzam to za każdym razem jak obstawiam mecz drużyny z lubelszczyzny. U siebie Bogdanka jest jedną z najlepszych drużyn 1 ligi, może nie grają jakiegoś ekstra futbolu ale wygrywają i to jest najważniejsze- na 10 meczy tylko jeden remis i jedna porażka robią wrażenie. Przyjeżdża Stomil- drużyna ze strefy spadkowej czyli będą musieli się otworzyć i walczyć a nie murować bramkę co gospodarze będą mogli wykorzystać w kontrach. Zamiennie można zagrać o2,5 zamiast czystego zwycięstwa. Niby Stomil wygrał ostatnio 3:0 z Cracovia ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Drugi mecz to w sumie identyczna sytuacja- Olimpia u siebie stworzyła istną twierdzę - w tym sezonie u siebie jeszcze nie przegrali a do tego ostatniej porażki doznali uwaga- 22 września więc trzeba przyznać, że dość ładna passa. Przyjeżdża słaba Sandecja, ostatnio pokonali u siebie 3:0 Polonię ale to jakimś wielkim wyczynem wielkim nie jest więc wydaję mi się, że w Grudziądzu niewiele zdziałają i nie przerwą tej znakomitej passy Olimpii. Do tego sporym osłabieniem &quot;biało-czarnych&quot; będzie absencja Piotra Mrozińskiego, za to u gospodarzy trener ma pełen komfort ponieważ do dyspozycji będą wszyscy piłkarze. Trzeci i ostatni typ- bts w Krakowie- typ bardziej na czuja bo wydaję mi się, Cracovia pewnie u siebie strzeli a wydaje mi się, że piłkarzy z Ząbek stać na strzelenie jednej bramki- skoro Stomil potrafił załadować Cracovii trzy a Dolcan Stomilowi dwie więc wszystko wskazuję na jedno:cool:.
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Jak widać już na wielu stronach (np livesports) w meczu ŁKSu z Wartą jest wpisany walkower, wie ktoś jak to będzie liczone przez bukmacherów? Jeśli rzuciłem już wcześniej kase, że Poznaniacy wygrają, jest możliwość że nie zaliczy mi tego kuponu?
Ramzesa/Zwrot
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska
Spotkanie: Legia Warszawa - Zaglebie Lubin
Typ: Legia (-2.5) AH
Kurs: 4.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ogladalam mecz Zaglebie - Ruch i poziom tego spotkania to byla jakas 2-3 liga liga, nie da sie ogladac meczow z udzialem tych druzyn. Oczywiscie Ruch ogral Zaglebie 3-2 w Lubinie, mimo, ze forma druzyny Zielinskiego jest bardzo niska. Oni nawet u siebie z Podbeskidziem nie sa w stanie zremisowac wiec co tu duzo pisac. Zaglebie jest szalenie slabym zespolem. Przegrali w tragicznym stylu Puchar Polski, teraz obrywaja w lidze od byle kogo. Jesli Legia zagra swoje a powinna bo wygral Lech to skonczy sie to pewnie wysoka wygrana. Wazne tylko zeby w pierwszej polowie rozwiazac worek z bramkami bo jak dlugo jest 0-0 to Legia ma pewne klopoty ze strzelaniem. Ale u siebie, z takimi kelnerami to nie widze szans zeby tu byl inny wynik. Sila ataku Legii znaczaca: Ljuboja, Dvaliszwili, Saganowski i ofensywni pomocniny jak Radovic i Kosecki. 3-4 bramki sa w stanie strzelic, Kuciak nie powinien nic wpuscic. Raczej sie Wozniaka czy wystraszy bo nie ma czego, kto moze Legii zagroznic? Blad? No to chyba blad ale w mysleniu. Dodatkowo Hapal ma klopoty ze skladem i trzech graczy waznych nie bedzie. Banas Godal i Pawlowski czyli najlepszy atakujacy i najlepszy obronca. Spodziewam sie pogromu z ogorkami.

Legia Warszawa: Kuciak - Bereszyński, Jędrzejczyk, Astiz, Wawrzyniak - Radović, Łukasik, Vrdoljak, Kosecki - Ljuboja, Saganowski.

Zagłębie Lubin: Gliwa - Widanow, Rymaniak, Cotra, Rakowski, Bilek, Hanzel, Małkowski, Jeż, Błąd, Woźniak.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Teraz wierze, że naprawdę jesteś z Kabulu... ale skoro pisanie po polsku Ci nie wychodzi to chociaż z tłumacza google skorzystaj, bo się tego czytać nie da:/
 
M 135

mhm

Użytkownik
skoncz mu gadac, jestes malo inteligetny widac, ja wszystko rozumiem. Jak jest nawet z Kabulu to znaczy ze jest madry bo umie pisac w najtrudniejszym jezyku swiata.
Temat ustawki moze byc podpucha, slusznie mod pisze zeby o tym nie pisac. Ktos tam cos powiedzial a wy chcecie domy stawiac na mecz pilkarski w 2 lidze.
 
malkin_30 7

malkin_30

Użytkownik
Dzisiejsza kolejka tzn te 4 mecze ktore sie dzis odbyly a szczególnie te 3 gwiazdy z czuba z wielkimi aspiracjami. Zawisza w sumie to p.Jakubikowi moga podziekowac ewidentne wapno czysty gol i do przerwy powinno byc po zawodach. Najlepsza byla na trybunach przyspiewka na temat kuponow :) Poszly sie j.... kupony poszly sie j.... Nicolante nie napinaj sie ogladales mecz?
 
M 135

mhm

Użytkownik
Termalica nie chce awansowac (tak sadze, moge sie mylic ale gdzie oni beda grali?!)
Flota na pewno nie chce awansowac. Zostaje Cracovia i Zawisza i GKS Katowice ???? )
Teraz beda sie dzialy dziwne rzeczy. Jutro bym gral red card w meczu niecieczy bo jakos trzeba puscic ten mecz Okocimskiemu ale watpie ze taki zaklad bedzie. Moze jakis karny. Jakby ktos znalazl takie zaklady to poprosze buka.
 
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Polonia Bytom-GKS Tychy 2 @1.6
Tychy wygrywajac wlaczaja sie do walki o awans i nie bede bez szans przy fatalnej postawie Floty, w ktorej awans chyba malo kto realnie wierzy. Nawet taka marka jak Cracovia stoi pod znakiem zapytania, bo widac ze cos niedobrego sie u &quot;Pasow&quot; dzieje. Tak naprawde na wiosne (no moze oprocz Zawiszy) nikt z czolowki nie prezentuje jak dotad rownej formy. Tymczasem GKS robi swoje i juz wlasciwie ta czolowke ma. Dzis Tyszanie jada do najslabszej kadrowow druzyny 1 ligi i smialo moga przywiezc 3 punkty, bo grac w pilke potrafia.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Flota Świnoujście- Miedź Legnica 2 @ 3.0 unibet

Analiza: Dzisiaj o 12:30 dojdzie do spotkania na szczycie I ligi. W mojej ocenie faworytem tego spotkania są zawodnicy z Legnicy. Miedź jak chce się liczyć w walce o awans to po prostu ten mecz musi wygrać. Flota niby również &quot;musi&quot; ,ale przy tej drużynie dosadniejsze pytanie brzmi &quot; czy ona chce&quot;. Ja mam wrażenie, że nie do końca im zależy na awansie. To co ostatnio się dzieje w Świnoujściu można nazwać &quot;czeskim filmem&quot;. Drużyna odnotowała siedem porażek pod rząd, przegrywa wszystko jak popadnie- odpadli z Pucharu Polski, stracili pozycję lidera....jednym słowem zaliczają zjazd po równi pochyłej.Flota gra tragicznie, przegrywają nawet z juniorami z Bytomia. Czy to jest przypadek? Uważam, że to jest działanie z premedytacją. Zawodnicy robią wszystko, aby przestać się liczyć w walce o awans. Czyżby się bali,że po awansie wymienią ich na &quot;lepszy model&quot;? Coś w tym jest.
Miedź tą rundę zaczął również niezbyt zachwycająco, beniaminek ugrał tylko dwa remisy. Po ostatniej klęsce z Zawiszą są mocno zmobilizowani. Bardzo mocno przepracowaliśmy ostatnie dwa tygodnie i liczę,że teraz zobaczymy tego efekty- cytuje trenera Baniaka oficjalna witryna Miedzi. Drużyna z Legnicy jak na nasze warunki ma duży potencjał piłkarski w przeciwieństwie do swojego rywala są zainteresowani awansem do Ekstraklasy i to w mojej ocenie przeniesie się na większe zaangażowanie na boisku. W naszej lidze to wystarczy żeby wygrać. I tak też się dzisiaj stanie.



Przewidywane składy:

Flota: Kasprzik - Fryc, Stasiak, Zalepa, Jasiński, Niedziela, Kieruzel, Bodziony, Śpiączka, Olszar, Aleksander.

Miedź: Ptak - Wołczek, Woźniczka, Bany, Bartczak, Madejski, Kasperkiewicz, Łuszkiewicz, Nowacki, Zasada, Grzegorzewski.
__________________
 
T 97

teges86

Użytkownik
Flota Świnoujście- Miedź Legnica X2 @ 1.7 bet365 1-1
Miedź jedzie nad morze bardzo zmobilizowana. Niestety Świnoujście to specyficzny teren tzw. mikroklimat gdzie zatyka praktycznie wszystkich nieprzyzwyczajonych do gry w takich warunkach. Bilans (8-0-2) mówi sam za siebie jak się tam gra. Do tego zły stan murawy będzie preferował bijatykę a nie grę w piłkę. Są to bardzo poważne argumenty przemawiające za gospodarzami. Do tego Miedź wypadła z mikrocyklu meczowego nie grając w ostatnią kolejkę (przez montaż oświetlenia na stadionie w Legnicy). Jak widać w Legnicy wszyscy się szykują na Ekstraklasę a w Świnoujściu wszyscy robią wszystko, żeby się tam nie znaleźć. Przed chwilą na Orange Sport ciekawe wprowadzenie do tego meczu. Powiedziano tam, że w szatni Floty dzieją się się niezłe cyrki i nie tylko Bałkański duet miesza najbardziej. Kamera przejechała się też po stadionie i murawie i jest tak jak napisałem wyżej. Niezłe klepisko. Stadion wygląda tragicznie. Bądźmy szczerzy nie mają tam szans na otrzymanie licencji na grę w Ekstraklasie. Mecz niezwykle ważny jeśli chodzi o układ tabeli. Przegrana Cracovi, remis Zawiszy pozwalają na zmniejszenie dystansu do tych drużyn. Trener Baniak powiedział, że w żadnym razie nie zmieni stylu drużyny i będzie ona zastawiona niezwykle ofensywnie, podobnie jak w meczu z Zawisza. Wtedy skończyło się to tragicznie oby dzisiaj było inaczej. Ogólnie analizując wszystkie argumenty to jest to niezwykle ciężki mecz do typowania. Każdy wynik jest tu możliwy. Myślę jednak, że X2 za 1,70 jest bardziej bezpieczne niż czysta 1. Do składu Miedzi wracają zawieszeni zawodnicy. W następnej kolejce już Miedź nie będzie grała z Zawiszą, więc sędziowie nie powinni kartkować gości. Piłkarsko i organizacyjnie Miedź jest zdecydowanie lepsza. Pytanie czy w takich warunkach będzie decydowała gra w pikę czy kopanina.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom