>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. Kolejka Bundesligi 21-23.2 2014

Status
Zamknięty.
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
21.02.2014 g. 20.30 Schalke- Mainz
Typ: x2
Kurs: 2,19
Bet 365



Dziś rozpoczynamy 22 kolejkę bundesligi, Schalke 04 podejmuje Mainz. Schalke w formie, pokonali ostatnio na wyjeździe Bayer Levrkusen po ciekawym meczu, wcześnie również wygrane z HSV, Freiburgiem i Hannoverem. Mainz również całkiem solidnie się prezentuje w rundzie wiosennej. 9 pkt w 4 meczach. Wygrane ze Stuttgartem, Freiburgiem i HSV, przegrali tylko z wilkami z Wolfsburga. Sądząc po ostatnich wynikach obu zespołó, biorąc pod uwagę fakt iż grali z trzema tymi samymi zespołami faworytem w tym meczu są gospodarze. Jednak obserwując od lat Bundesligę, w meczach z potencjalnym faworytem często wychodzą szopki. Nie ukrywam iż sądze że w tym meczu będzie podobnie, trzeba mieć także na uwadze fakt iż Schalke w środe gra arcyważny mecz z Realem Madryt mecz Ligi Mistrzów. Jesli chodzi o osłabienia to Schalke bez Howedesa, Uchidy, Aogo. Po kontuzjach wracają Obasi i Draxler, jednak zapewne będą oszczędzani. Jakoże każda seria się kiedyś kończy, a Schalke ma 4 zwycięstwa z rzędu, gram w kierunku gości, tym bardziej że Mainz radzi sobie z &quot;górnikami&quot; nie najgorzej, i Schalke ma w tygodniu mecz pucharowy.

Mój typ: 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 907

pawel-1

Użytkownik
Nurnberg - Eintracht Brunszwik
Nurnberg over 1.75 @ 1.962 Pinnacle

Norymberga odkąd się odblokowała gra skutecznie i dobrze punktuje. Teraz mają rywala na obicie i zainkasowanie 3pkt. Brunszwik co prawda ograł ostatnio dramatyczne HSV, ale teraz za wysokie progi. Na wyjazdach są fatalni, defensywa nadal bardzo pogubiona. Hamburg strzelił im 2 gole, a mógł więcej. U gospodarzy w mega formie Drmić i myślę, że coś strzeli. Kiyotake ostatnio słabo z Augsburgiem ale on potrafi popisać się nieszablonowym zagraniem czy dobrym zagraniem ze stojącej piłki. Lepsza drużyna powinna tu ograć wyraźnie słabszą. Niespodzianki nie widzę, ale wezmę over bramkowy gospodarzy. Czwórkę Brunszwikowi zapakował Augsburg, trójkę Eintracht Frankfurt. Ekipe Verbeeka bez wątpienia stać na dwa gole. A kurs przyjemny.
 
D 3

denon23

Użytkownik
Witam. I znowu pisze moje typy na ta kolejke Bundesligi. Pare perelek znalazlem i postaram sie z wami nimi podzielic:
SCHALKE - MAINZ:
Kompletnie nie zgadzam się w osoba dwa posty nademna. Schalke mecz z Realem gra dopiero w srode czyli zostanie im 4,5 dnia odpoczyku, mecz rozpoczna najmocniejszym skladem. Schalke jest na gazie, pokonali Leverkusen w ostatniej kolecje i w Bundeslidze prezentuja sie naprawde dobrze. Mainz niby w ostatnich 4 meczach 3 zwyciestwa, no ale.. Byly to druzyny ktore znajduje sie w strefie spadkowej, albo tuż nad nia. Z srednim Wolfsburgiem dostali 3:0 i tyle w temacie. Takze moje typy na ten mecz:
TYPY:
Schalke - 1 KURS: 1.8 ⛔
GLADBACH - HOFFENHEIM:
Gladbach pocztek rundy rewanzowej moje uznac za porazke, po 1 rundzie bili sie o miejsca w LM, a teraz? Remisuja lub przegrywaja. Hoffenheim moja ulubiona druzyna na OVERY, bardzo czesto w ich meczach pada duzo bramek, maja duzo pary z przodu, ale potrafia rowniez tracic sporo z tylu. Dlatego moje typy to:
TYPY:
BTS - 1.6 ✅
Over 2,5 - 1.65 ✅
STUTTGART - HERTHA:
Stuttgart znajduje sie w strefie tuż nad spadkiem, Hertha walczy jeszcze o Europejskie puchary. Takze mecz walki, dla jednych i drugich, kazdy bedzie chcial punkty, lecz ja w tym spotkaniu bede szedl w kierunku druzyny ze stolicy. Mimo tego, ze dopiero awansowali juz ich maszyna znowu sie nakreca. Mimo braku wilkich funduszy maja bardzo dobry sklad, graja ladna pilke co moze cieszyc sympatykow tej druzyny. Zespol VFB niby sa zawsze blisko, lecz druga polowa jest ich zmora, nie potrafia utrzymac rezultatu do konca, nie wiem co jest przyczyna, moze zle treningi, zle dobrany szatb szkoleniowy, nie mam pojecia. Lecz co wiem napewno to:
TYPY:
Hertha - 2 - KURS: 2.55 ✅
Hertha - X2 - KURS: 1.42 ✅
Gole Herthy w 2 polowie - over 0,5 - KURS: 1.7 ✅
Może jeszcze cos dopisze, lecz watpie jak narazie nic nie znalazlem. Pozostalo mi przemyslec powyzsze typy i cos skleic. Nizej podam jeszcze moja tasemke na cala kolejke, ktora gram za symboliczne 0,5/10 czyli 12,5. Pozdrawiam!
Tasiemka:
Schalke under 1,5 - 1.75 ✅
Numberg 1,62 ✅
Gladbach - Hoffe - BTS 1.6 ✅
Augsburg X2 - 1.45 ✅
Hamburg - BVB - BTS - 1.55 ⛔ ŻÓŁTKI BRAWO! TAK SIE KOŃCZY ŚMIESZNY KLUBIK!
Hertha X2 - 1.42 ✅
Leverkusen X2 - 1.55 ⛔
Werder X2 - 2.1 ✅
Bayern win do 0 - 2.1 ✅
KURS: 103 STAWKA: 12,5 Potancjalna wygrana: 1280
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ VfB Stuttgart - Hertha Berlin
Hertha Berlin DNB ::: 1,93 ::: Pinnacle ::: 2/10
Powyżej 2,5 bramek ::: 1,93 ::: Pinnacle ::: 1/10
Powyżej 3 bramek ::: 2,62 ::: Pinnacle ::: 1/10 ▶
Stuttgart w tym meczu gra z nożem na gardle, bo są tuż nad strefą spadkową, a wszystko spowodowane jest to tym, że przegrali ostatnie 5 meczów. Stracili w tym czasie 14 bramek i strzelili w każdym z meczów po jednej bramce. Jak widać, dość &quot;wesoło&quot; u nich. Warto dodać, że w ekipie gospodarzy pauzować będą za czerwone kartki pomocnik Leitner (16/1) i ich najlepszy napastnik Bośniak Ibisevic (20/10). Na ostatnie 15 meczy tylko 3 skończyły się underem 2,5.
Hertha to zwykły ligowy średniak, ale też potrafią zagrać dość wesoło. 1:2 u siebie z Wolsburgiem, 0:3 na wyjeździe z &quot;Hamburgerem&quot;, 1:3 u siebie z 1. FC Nürnberg. Ostatnie 5 meczów drużyny z Berlina zakończyło się overem 2,5.
Wynik: 1:2 ✅ @Edit: Stuttgart znowu traci bramkę w ostatnich minutach meczu!
 
F 1

fehu

Użytkownik
VfB Stuttgart - Hertha Berlin
W tym meczu swoje pieniądze powierzam gościom ze stolicy. Gospodarze osłabieni brakiem Ibisevicia (najlepszy strzelec, 10 bramek w 20 spotkaniach (kolejni w klasyfikacji Werner, Harnik i Maxim mają po 4 trafienia)) oraz Gentnera (kapitan, podstawowy środkowy pomocnik) i Laitnera (podstawowy środkowy pomocnik). VfB przegrało wszystkie 4 pojedynki po przerwie zimowej i chociaż oczywiste jest, że przełamanie wkrótce musi nastąpić to jednak nie sądzę by udało im się pokonać dobrze spisującą się na wyjazdach drużynę Herthy. Oglądałem niedawny mecz wyjazdowy Herthy z HSV i mimo iż portowcy ostatnio nie błyszczą delikatnie mówiąc to muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem gry Ramosa. Zadziwiające było z jaką łatwością wygrywał pojedynki w powietrzu z obrońcami HSV (pomeczowe statystyki 11 wygranych pojedynków główkowych, tyle samo co dwaj środkowi obrońcy Westermann i Djourou wspólnie). Nie dysponuje VfB obrońcą znakomicie grającym głową i tutaj upatruję sporego zagrożenia ze strony Herthy. W ogóle obrona gospodarzy nie stanowi monolitu, początek tej rundy może i mieli obiecujący &quot;tylko&quot; 1-2 z Bayernem, później porażka w takim samym stosunku z aptekarzami na wyjeździe. Ostatnie dwie porażki jednak i zainkasowanie po 4 trafienia od Augsburga i Hoffenheim chluby nie przynoszą. Dla równowagi podam kontrargumenty przeciwko moim typom ;] h2h ostatnich lat raczej ze wskazaniem na Stuttgart do tego mecze były często underowe. Co do drugiego typu, po dwóch skutecznie egzekwowanych jedenastkach Ramos nie wykorzystał karnego w meczu z HSV i nie ma pewności czy będzie wyznaczony do ewentualnego rzutu karnego co zawsze zakłady typu anytime scorer czyni łatwiejsze do trafienia. Mimo wszystko widzę fajne value w tych zakładach i serdecznie polecam!
Hertha DNB 1,92 Unibet
Ramos strzeli bramkę 2,80 Unibet
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Schalke - Mainz
Wiele osób pisze o &#39;wielkim gazie&#39; drużyny Jensa Kellera, ja nie do końca się z tym zgadzam. Już wcześniej pisałem o tym, że Schalke co prawda wygrywało te spotkania, ale zwycięstwa te nie były dla mnie aż tak bardzo miarodajne. Początek rundy w wykonaniu S04 w pełni udany - pewne zwycięstwo w Hamburgu; trzeba sobie jednak powiedzieć, że HSV na chwilę obecną to po prostu drużyna zagubiona, która jest synonimem chaosu (może akurat Slomce uda się chociażby w jakimś stopniu okiełznać ten bajzel). Następnie drużyna z Gelsenkirchen podejmowała u siebie Wilki; 3 pkt zostały w domu, jednakże nie można powiedzieć, że było to zwycięstwo łatwe i przyjemne - Wolfsburg pomimo tego, że znaczną cześć drugiej części spotkania grał w osłabieniu (czerwona kartka dla Caligiuriego), to jednak był w stanie nawiązać równorzędną walkę i nawet doprowadzić do wyrównania. Trzeba tutaj także odnotować fakt, że drużyna Wilków musiała od początku rundy rewanżowej przywyknąć do faktu, że z drużną pożegnał się Diego, a jego rolę ma przejąć teraz Kevin de Bruyne. Schalke trafiło w dobrym momencie sezonu na Wolfsburg, gdyż ten jeszcze nie do końca się otrząsnął po stracie Diego i wprowadzeniu do składu Belga; de Bruyne to świetny piłkarz, ale nawet tacy gracze po rozbracie z piłką, jaki Kevin miał w czasie pobytu w Chelsea, nie mają na boisku pewności siebie i brakuje im po prostu praktyki meczowej (z każdym kolejnym meczem forma de Bruyne&#39;a pikuje jednak w górę i powinno być coraz lepiej). Później było kolejne spotkanie u siebie z Hannoverem; do tego spotkania w wykonaniu podopiecznych Kellera się akurat przyczepić nie można, gdyż Schalke potrafiło tam narzucić swój styl i zdominować rywala, pewnie zdobywając komplet punktów. Co się tyczy ostatniego spotkania ekipy S04, to wynik bardzo dobry, bo 3 pkt wywiezione z BayArena zawsze robią wrażenie. Trzeba jednak powiedzieć, że po pierwsze Leverkusen po świetnej pierwszej rundzie wyraźnie złapało zadyszkę, a po drugie S04 po prostu na te 3 pkt w Leverkusen nie zasłużyło. To podopieczni Samiego Hyypi mieli w tamtym meczu wiele więcej klarownych sytuacji i to oni dyktowali warunki tamtego spotkania; brakowało po prostu skuteczności, a również trochę szczęścia pod bramką rywala (poprzeczka, wybijanie piłki z linii bramkowej przez Santanę itd.). Drużyna z Gelsenkirchen zdobyła swoje gole po dziecinnej stracie piłki przez Larsa Bendera oraz stałym fragmencie gry, przy którym nie wiedząc czemu, wszyscy kryli bardzo głęboko pola karnego, przez co uniemożliwili również interwencję Berndowi Leno. W każdym razie Bayer nie zasłużył w tamtym spotkaniu na porażkę, ale jednak za indolencję strzelecką i głupie błędy w defensywie się płaci.
Co do gości, to widać gołym okiem, że dobrze weszli w tą rundę rewanżową. Tuchel doczekał się również w przerwie zimowej transferu swojego wymarzonego gracza - Koo z Wolfsburga. Mainz już niejednokrotnie robiło podchody pod Koreańczyka, ale dopiero teraz udało się go sprowadzić na Coface-Arena. To jak bardzo zależało Tuchelowi na kupnie tego zawodnika, najlepiej obrazuje cena, jaką Mainz musiało za niego wyłożyć (5 mln, co w realiach ekipy z Moguncji to bardzo dużo). Transfer ten bardzo dobrze wpłynął na tę drużynę, mimo tego, że Koo nie od razu występował w pierwszym składzie, to jednak wprowadził swoją osobą bardzo dużo do szatni, jak również po wejściach na boisko do gry Mainz. Ekipa Tuchela zdołała wygrać 3 z 4 rozegranych pojedynków w drugiej części sezonu. Jedyną porażkę ponieśli w Wolfsburgu; trzeba jednak powiedzieć, że wynik 3:0 nie do końca odzwierciedla przebieg tamtego meczu. Do przerwy Mainz trzymało się bardzo dobrze i to oni mieli więcej dogodnych sytuacji, aby wyjść na prowadzenie. Wszystko posypało się w drugiej połowie, gdzie sędzia podyktował bardzo kontrowersyjny rzut karny dla Wilków.
W dzisiejszym spotkaniu nie spodziewam się łatwej przeprawy dla gospodarzy. Trzeba pamiętać również o tym, że Schalke w środku następnego tygodnia czeka niezmiernie istotne i prestiżowe spotkanie w LM z Realem. Można mówić, że na daną chwilę pełna koncentracja pada na spotkanie ligowe z Mainz, ale według mnie nie da się po prostu wymazać z głowy tak ważnego spotkania i to jeszcze z takim rywalem jak Real, zawsze będzie ono gdzieś w podświadomości piłkarzy. Ja dzisiaj idę w tym meczu w kierunku BTS&#39;a. Możliwe, że do składu S04 wróci już Draxler, który wzmocni i tak już silną formację ofensywną. To na pewno ofensywa z takimi graczami jak: Farfan, Meyer, Hunter, Draxler czy również grający na defensywnym pomocniku, bramkostrzelny Boateng, jest mocniejszą stroną drużyny z Gelsenkirchen. W obronie zabraknie dzisiaj istotnych jej elementów: Uchidy i Hoewedesa. Na środku zagra zapewne Santana z Matipem; ten pierwszy, pomimo tego że ostatnio wyglądał trochę lepiej (nawet biorąc pod uwagę tą samobójczą bramkę z Leverkusen), to zawsze taki zapalny punkt obrony, który jakimś nieodpowiedzialnym zachowaniem lub zagraniem jest w stanie sprokurować bramkę dla rywali. Również prawy bok obrony pod nieobecność Uchidy będzie kulał - kicker awizuje do gry Hooglanda, a dla mnie facet to kolejna, obok Santany, tykająca bomba.
W obliczu tych problemów w defensywie S04, Mainz jak najbardziej stać na strzelenie jakiejś bramki. Siłą ekipy Tuchela jest szybkie przejście z obrony do ataku, a to może być zabójczą bronią w meczu z Schalke, gdzie gospodarze będą zapewne grali ofensywnie atakiem pozycyjnym. Zawodników pod kontrę Tuchel ma bardzo dobrych, bo szybcy Mueller czy Okazaki to bardzo groźna broń. Oprócz tego są jeszcze zawodnicy o innej charakterystyce jak Koo, Chuopo-Moting, którzy posiadają szereg innych zalet. Wątpię, żeby wszyscy wyżej wymienieni wyszli dzisiaj od pierwszej minuty na murawę, gdyż Tuchel najzwyczajniej w świecie nie wyjdzie raczej tak ofensywnie na wyjazdowy mecz z Schalke. Jestem jednak pewien, że przy niekorzystnym wyniku na placu gry będą się pojawiać kolejni ofensywni gracze, a tam trener naprawdę ma z czego wybierać. Gol dla Schalke z tym potencjałem ofensywnym na własnym boisku to powinna być raczej formalność.
BTS @ (1,61) Fortuna ⛔

Trochę się rozpisałem, mam nadzieje, że ktoś przez to przebrnie.. :wink:
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Moim zdaniem w dzisiejszym meczu warto poszukać małej ilości kartek, sędzią będzie Gagelman. Arbiter ten sędziował w Bundeslidze 8 spotkań i pokazał zaledwie 23 kartki.
Linia w azjanie kusząca bo ustawiona na poziomie 4 kartek. Sędzia ten przekroczył tą linię zaledwie raz w potyczce Borussii Dortmund z Hertha. W innym meczu Borussii z H96 pokazał 4 kartki a więc był zwrot. Pozostałe 6 spotkań to przy tej linii wygrane.
Kurs w Bet365 na to zdarzenie to 1.775. Dodatkowo uświadamia mnie w przekonaniu fakt,że sędzia ten często gwizdał Schalke i tak w tamtym sezonie były to potyczki z:
Fortunną 2 kartki
Bayernem 1 kartka
Borussią Dortmund 3 kartki
Mi to wystarczy aby próbować bo moim zdaniem warto.
Schalke - Mainz
poniżej 4 kartki azjan
1.775
Bet365
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Schalke - Mainz
Zgodze się z przed mówcą i dokładnie tak samo miałem stawiać i podobnie się rozpisać ale to nie ma sensu pisać dwa razy tego samego.
Odemnie dodam iż Schalke ma strasznie słabą tą obrone oglądałem mecz Leverkusen - Schalke to Leverkusen wchodził prawą stroną jak chciał gdyby nie szczęscie i lepsza skuteczność graczy Leverkusen to mogło inaczej się zakończyć, dodam też że dziś wystąpi ta sama linia obrony co w meczu z Leverkusen. Dziś upatruje na pewno gola dla Mainz przy takiej marnej obronie Schalke napewno coś wpadnie, ale upatruje też remisu bądź wygranej Mainz, ponieważ goście dzisiejszego spotkania to wcale nie są &quot;ogórki&quot; również weszli ładnie w drugą część sezonu i namącą tutaj gospodarzą a po za tym Schalke wiecznie wygrywać nie może w końcu musi zremisować bądź przegrać i delikatnie zagram na X2.
Moje typy:
@ X2 2.10 BWIN 2/10 ✅✅✅
@ Okazaki(Mainz) strzeli bramke 2.90 BWIN 2/10 ⛔
@ BTS 1.60 BWIN 6/10 ⛔
Edit://Szkoda szkoda, że Okazaki nie trafił miał dwie dobre sytuacje ogólnie mieszał w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Hamburg - Dortmund

Gospodarze dopóki niewydostaną się ze strefy spadkowej będą to mecz o życie w ich wykonaniu . Grają fatalnie także nie będę się tutaj rozwodził nad ich grą idę w stronę kartek w tym meczu. Sędziuje Felix Brych ,który ma niezłą średnią gdzie na mecz pokazuje 5 kartoników . Linia w tym meczu ustawiona 3,5 kartki także jest dość niska linia. Hamburg będzie próbował co kol wiek zdziała ale przy braku potencjału ludzkiego będą puszczały nerwy zawodnikom a wtedy łatwo o głupie faule co ,też pokazał ostatni mecz z Braunschweig gdzie wyłapali 5 żółtych kartek . Dortmund natomiast w ostatnich meczach w tym roku otrzymywał od 1 do 3 kartek na mecz . Przy tej linie 3,5 i przy tym arbitrze na dodatek waga spotkania gdzie gospodarze powinni gryźć ziemię jestem spokojny o końcowy rozrachunek kartkowy.

TYPY:
over 3,5 kartki @ 1,77 bet365
| 4 kartki✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Na dzisiejszy dzień naprawdę ciężko jest znaleźć ciekawy typ po dobrym kursie. Miałem kilka pomysłów, jednak kursy wystawione przez bukmacherów mnie nie przekonują. Niemniej jednak znalazłem minimum dwie perełki, o których nie mogę napomknąć.
Zaczynam od ostatniego sobotniego spotkania, które odbędzie się o 18:30 na Volkswagen-Arena. Mecz, jak większość z udziałem Bayeru Leverkusen, zapowiada się interesująco i warto rzucić na nie okiem, nie tylko pod kątem bukmacherki.
Zacznę od Aptekarzy, o których wspominałem już tydzień temu, przy okazji spotkania z Schalke. Leverkusen zdecydowanie powinni się cieszyć ze zdobyczy punktowej na wiosnę, gdyż ich gra pozostawia wiele do życzenia i kilka punktów uciułali, można powiedzieć, &quot;ponad stan&quot;. Wyrażenie &quot;ponad stan&quot; biorę w cudzysłów, gdyż kadra Bayeru nie prezentuje się źle, jak pokazuje miejsce - jest to jedna z najbardziej bogatych w całej Bundeslidze, jednak - jak już wspomniałem - forma po przerwie zimowej odbiega od marzeń i osiągają lepsze wyniki, niż wygląda ich gra na boisku. Wszystkie braki dzisiejszych gości obnażył Paryż, który dał solidną lekcję futbolu Aptekarzom, jednocześnie - można powiedzieć - upokarzając ich na własnym boisku i wybijając im z głowy jakiekolwiek marzenia o awansie do ćwierćfinału. Dlaczego sądzę, że Leverkusen, pomimo skromnego - jak na tę drużynę - dorobku w rundzie wiosennej (jedynie 6 punktów w 4. meczach) powinno się cieszyć z tego względu? Ano dlatego, iż zarówno z Moenchengladbach jak i ze Stuttgartem spotkania wcale nie musiały zakończyć się zwycięstwem Bayeru, także zamiast 6. punktów równie dobrze mogło być ich 2. Niemniej jednak - potencjał kadrowy ta drużyna posiada, z pewnością mają kim straszyć w ataku, wciąż nie wiemy, czy jest to krótkotrwały spadek formy, po czym drużyna Bayeru ma &quot;wystrzelić&quot;, czy jednak okażą się &quot;drużyną jednej rundy&quot;.
Wolfsburg na wiosnę prezentuje się solidnie. Mogło być lepiej, mogło być gorzej. Myślę, że jedyne nad czym ubolewa drużyna Wilków to porażka z Hannoverem, która nie musiała, ba, nie powinna im się zdarzyć. Sądzę, że przegrana na Veltins Arena z bardzo dobrze prezentującym się Schalke nie jest żadną ujmą, a od tamtej pory zanotowali dwa zwycięstwa plus awans do półfinału w Pucharze Niemiec. Co ważne - każde z tych spotkań kończyło się overowo: 1:3, 1:2, 3:0, 3:2, 2:1, także naturalną koleją rzeczą jest, że typuję w tym meczu over, ale o tym na końcu. Wolfsburg kadrowo prezentuje się bardzo dobrze. Drużyna Wilków wcale nie musiała odczuć straty Diego, który powrócił na Vicente Calderon, gdyż w jego miejsce pojawił się świetny Kevin de Bruyne. Oprócz Belga do czynienia mamy z wysokim Holendrem - Basem Dostem, sprowadzonym przed sezonem z Borussii - Ivanem Perisiciem, często zastępującym go - a według mnie równie dobrym - Danielem Caligiurim czy kolejnym wspaniałym dzieckiem niemieckiej piłki - Maximilianem Arnoldem. Jutro na ławkę powróci także Ivica Olic, także siła ofensywna wzrasta, ciągle wzrasta. Dla osób nie interesujących się Bundesligą jest to zapewne zlepek &quot;noł-nejmów&quot;, jednak każdy, kto mniej lub bardziej &quot;siedzi&quot; w niemieckiej piłce wie, że jest to naprawdę solidna ofensywa. Wolfsburg ciągle musi radzić sobie bez Vieirinhy, jednak Wilki muszą sobie radzić bez Portugalczyka od dłuższego czasu.
Według mnie problemy Bayeru Leverkusen nie znikną z dnia na dzień i dziś nie zobaczymy odmienionej drużyny Aptekarzy. W ekipie dzisiejszych gości nie zobaczymy pauzującego za kartki Emre Cana oraz kontuzjowanych Krusego i Derdioyka - przez co repertuar jakichkolwiek rozwiązań z ławki zmniejsza się. Miejsce Cana na lewej obronie może zająć Boenisch, co niewątpliwie będzie strzałem w stopę dla Samiego Hyypii. Jednakże na tej stronie równie dobrze może zagrać Andres Guardado. Wolfsburg przed tym spotkaniem wygląda lepiej, solidniej, a wielu drużynom z reguły gra się ciężko na Volkswagen Arena (bilans 7-1-2 nie wziął się z niczego), do tego ostatni raz Wolfsburg z ekipą Bayeru na własnym boisku przegrał w 2010 roku na jesień, także naturalną koleją rzeczy jest:
VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen; 1 DNB @ 1,66 (Bet365) 3:1 ✅
Wspieram to DNB z tego względu, że Bayer Leverkusen to ciągle Bayer Leverkusen i właśnie, o czym wspomniałem, nigdy nie wiadomo kiedy zaskoczą, tym bardziej, że na wyjazdach nie zanotowali jeszcze remisu. Jednakże dla graczy, którzy lubią większe ryzyko polecam także:
VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen 1 @ 2,4 (Bet365) 3:1 ✅
Długo rozważałem ostatni typ z tego spotkania, mianowicie myślę tutaj o overze 2,5. Jak już wspomniałem - nie będzie Kruse oraz Derdiyoka, prawdopodobnie usiądzie też ktoś z dwójki Son - Sam na rzecz 17 letniego Juliana Brandta. Jednakże, z drugiej strony na to patrząc, 17 latek w pierwszym składzie wicelidera... to nie bierze się z niczego i chłopak musi być niezwykle utalentowany. Konkurencja na skrzydłach jest duża, także ambicji mu z pewnością nie zabraknie, gdyż zapewne chce wykorzystać każdą szansę. Bardziej martwię się właśnie Bayerem, bo według mnie Wolfsburg strzeli to, co ma strzelić, tym bardziej jeśli na lewej stronie w ekipie Aptekarzy zobaczymy Sebastiana Boenischa. Zresztą, Guardado nastawiony jest na wskroś ofensywnie, wszak jest to nominalny skrzydłowy. Na poparcie mojego typu idzie fakt, że - jak już wspomniałem - każde spotkanie Wolfsburga w rundzie wiosennej kończyło się overowo. Co prawda nie lubię grywać na przedłużenie takich pass (a Leverkusen notuje na wiosnę over, over, under, under, over, over - więc teraz under, under? :cool:), jednak wszystko wskazuje na mecz overowy. Od 2004 roku rozegrano pomiędzy oboma drużynami 21. spotkań. W 18. spotkaniach padł wynik overowy (!!!). A wszystkie trzy pozostałe undery padły na BayArena! Najdłuższa seria underowa to, co zrozumiałe, jeden mecz. Najdłuższa seria overowa to 9. meczów, między 2009 a 2012 rokiem, która została przerwana w 6.04.2013. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami to 14.09.2013 na BayArena, gdzie również padł over, dlatego, mimo wszystko, zagram w tym meczu także over i cóż, polecam to od siebie ???? . Dlatego:

VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen; over 2,5 @ 1,7 (Bet365)
3:1 ✅

Drugim spotkaniem o którym napiszę to to rozgrywane na Mercedes-Benz Arena w Stuttgarcie. Jestem niesamowicie zdziwiony faktem, że Hertha jest uznawana w tym meczu za faworyta. Ta Hertha, która w rundzie wiosennej zdobyła zaledwie 3. punkty więcej od Die Schwaben (heh, Hertha zdobyła na wiosnę całe 3. punkty, z kolei Stuttgart 0, także dość śmiesznie to brzmi), pokonując na wyjeździe żałosny w tej rundzie Hamburg (zdecydowanie słabszy od Stuttgartu, pomimo tej samej liczby oczek).
Stuttgart naprawdę nie wygląda źle. Nie wyglądają źle dlatego liczę na ich przełamanie, które powinno dać im mocnego kopa. Z pewnością morale w tej drużynie są na niskim poziomie, zresztą, niech każdy sobie odpowie na pytanie jakby się czuł przegrywając trzy mecze jedną bramką po bramkach w: 87. minucie, 93. minucie, 84. minucie. To boli, to musi boleć. Oczywiście, za błędy się płaci, jednak (bramki Sallera z Mainz nie widziałem) bramka dla Leverkusen padła dość szczęśliwie, dla Bayernu tym bardziej, gdzie Thiago złożył się do strzału z nożyc (a na dobrą sprawę Stuttgart mógł zabić mecz wcześniej, a warto też wspomnieć o niepodyktowanym rzucie karnym na ich korzyść). Ostatnie dwie porażki odnieśli w stosunku 1:4. Tak, jak porażkę u siebie z Augsburgiem ciężko jakkolwiek usprawiedliwiać, tak Hoffenheim prezentuję się dobrze, powiedziałbym nawet, bardzo dobrze, a u siebie lubią postrzelać, tym bardziej jak wyczują &quot;frajera&quot;, który lubi przyjąć te kilka bramek.
Hertha kadrowo prezentuje się nieźle, ale myślę, że to samo można powiedzieć o Stuttgarcie. Samo zwycięstwo 3:0 z Hamburgiem nie powinno ich stawiać w roli faworyta. Owszem, w ekipie Stuttgartu nie wystąpi dziś Vedad Ibisevic, prawdopodobnie najlepszy zawodnik drużyny z Mercedes-Benz Arena, jednakże Abdellaoue to wciąż dobry napastnik, który miał w zwyczaju strzelać bramki w Hannoverze. Hertha gra solidnie, ale tą solidnością wyróżnia się także Stuttgart (może wyłączając dwa ostatnie mecze), któremu &quot;solidność&quot; nie przyniosła jeszcze żadnych punktów w rundzie wiosennej. Dlatego, na przekór wszystkiemu,
VfB Stuttgart - Hertha Berlin; 1 DNB @ 1,83 (Bet365) 1:2 ⛔. Krótka anegdotka: w pierwszym sezonie Jose Mourinho, przy rewanżowym spotkaniu 1/8 Ligi Mistrzów z Olympiquiem Lyonem redakcja realmadrid.pl napisała: &quot;Niech demony się nie budzą&quot;. Cóż, dzisiaj demony się obudziły, w Stuttgarcie. Po raz kolejny 1:2, po raz kolejny strata bramki w ostatnich 10. minutach. Tym razem w 87. Przykro.
Shakal wspomniał, że presja jest po stronie gospodarzy, co - według mnie - działa na korzyść powyższemu betowi. Niemniej jednak znalazłem jeszcze coś ciekawego, mianowicie over kartkowy. W ekipie Stuttgartu frustracja może narastać, a zasadniczo rzecz biorąc - powinna narastać, także kilka kartek jest nieuniknionych. Hertha także może dać upust swoim ostatnim wynikom. Sędzią spotkania jest Robert Hartmann, który, gdy trzeba, nie waha się wyciągnąć kartonika, co pokazuje fakt 5. żółtych kartek w meczu Werder - Bayer, 4. w Mainz - Freiburg, 7. w Bayer - Hamburg czy ostatnio 7. w 3. lidze, w spotkaniu pomiędzy Stuttgarterem a Osnabruckiem. Z tego względu można próbować
VfB Stuttgart - Hertha Berlin; over 4,5 kartek @ 1,9 (Bet365) 4 kartki ⛔. Zabrakło agresji. Szczególnie w ekipie Stuttgartu.
3/5. No tragedii nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Hamburger vs Dortmund

Borussia (-1) @ 1.80 WilliamHill⛔

Borussia Dortmund trzecia drużyna Bundesligi z dorobkiem
42 punktów. W ostatnim 5 spotkaniach dopisali na swoje konto 10 oczek.
BVB o mistrzostwie może spokojnie zapomnieć i zdają sobie sprawę, iż cel w lidze jest to miejsce w pierwszej trójce dające bezpośredni awans do Ligi Mistrzów. Nad 4 w tabeli Schalke, które wczoraj zremisowało z Mainz 0:0 mają świetną okazję, aby odskoczyć na 4 punty. W kadrze meczowej gości zabraknie oczywiście kontuzjowanych Nevena Subticia i Kuby Błaszczykowskiego, a także wracającego dopiero powoli do treningów Ilkaya Gündogana. Na ławce rezerwowych zasiądą zapewne Marco Reus i Mats Hummels, co oznacza, że duet stoperów tworzyć będą Sokratis i Manuel Friedrich. Na pewno od początku zagra Robert z Łukaszem.
Hamburger obecnie jest zdecydowanie najgorzej spisującą się drużyną Bundesligi. Ostatni punkt, jaki zdobyli w lidze był to mecz z Wolfburgiem 29 listopada! Gospodarze będą musieli sobie poradzić bez Milana Badelja, Rafaela van der Vaarta, Maksa Beistera, Ivo Ilicevicia i Kerema Dembirbaya.
Nie ma co dużo pisać, Borussia dziś zmiecie Hamburger i nie mam co do tego żadnych wątpliwości, kto oglądał choć by ostatni mecz Hamburga przegrany 4:2 z Braunschweig to dobrze wie jak zagrali goście.
Naprawdę POLECAM ten zakład.
Przewidywane składy:
HSV: Adler - Diekmeier, Djourou, Rajkovic, Jansen - Westermann, Rincon, Arslan - Jiracek, Calhanoglu - Lasogga
Dortmund: Weidenfeller - Piszczek, M. Friedrich, Sokratis, Schmelzer - S. Bender, Sahin - Aubameyang, H. Mkhitaryan, Großkreutz - Lewandowski

POWODZENIA!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Freiburg Augsburg
Augsburg faworytem na wyjeździe? i to dość wyraźnym? Albo dalej mnie trzyma % albo to oddsmakerzy są na gazie. Wg. mnie, nie powinno sie tak znacznie ich faworyzować, a kursy powinny być bardziej zbliżone. Augsburg wygrał tylko 3 z 11 spotkań po za domem. Na Mage Solar Stadion poległ niedawno Bayer, kompletu punktów nie wywiózł Bayern, więc wbrew pozorom nie jest tu tak łatwo. Na dodatek h2h dość wymowne, 5 ostatnich spotkań tych drużyn na Mage Solar Stadion i wszystkie wygrał Freiburg.
Freiburg 1x 1.64
 
kralecky 32

kralecky

Użytkownik
Borussia Mönchengladbach vs TSG 1899 Hoffenheim

Gospodarze wyraźnie pod kreską. Ostatnie 5 spotkań to aż 3 przegrane i 2 remisy. W ostatnim meczu zabrakło im już niewiele, ale jednak Obraniak wyrównał i zła passa gospodarzy dalej trwa. Goście w lutym radzą sobie bardzo dobrze. Na 3 spotkania wygrali 2 i to różnicą aż 3 bramek oraz zremisowali z Freiburgiem na wyjeździe. Kursy na ten mecz trochę mnie zastanawiają, możliwe, że goście grają w jakimś osłabieniu, o którym nie wiem (wtedy proszę mnie poprawić). Ja stawiałbym dzisiaj na gości, ale można to zrobić trochę bezpieczniejszą drogą ????
Typ: 2DNB ✅ 2:2 = ZWROT
Kurs: 2,77
Bukmacher: bet-at-home
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Może mi ktoś w skrócie powiedzieć(napisać) co to się działo w meczu HSV, że Borussia dostała baty 3:0? Nie miałem możliwości obejrzeć, a chętnie bym poznał coś niecoś faktów i jak to przebiegało. Na przyszłość jak znalazł.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Może mi ktoś w skrócie powiedzieć(napisać) co to się działo w meczu HSV, że Borussia dostała baty 3:0? Nie miałem możliwości obejrzeć, a chętnie bym poznał coś niecoś faktów i jak to przebiegało. Na przyszłość jak znalazł.
HSV walczyło o każdą piłkę. Jiracek walczył i grał dobry mecz, Lassoga aktywny z przodu też dużo serca zostawił. Gol + Asysta na jego koncie. No i Adler dzisiaj zupełnie odmieniony w porównaniu z tym co wyprawiał w meczu z Brunszwikime gdzie zawalił dwa gole, a dziś wybronił kilka sytuacji bardzo pewnie. Poza tym Westermann i Arslan jasne punkty. BVB bez pomysłu, Lewandowski kompletnie niewidoczny, w 1poł na dobrą sprawę BVB jedna okazja Mkhitaryana tylko. Po przerwie nieco wiecej ich było, ale i tak na remis nawet nie zasługiwali. Piszczek słabiutki i ogrywany przez Calhanoglu często, kilka dziur dostał. Schmelzer też błędy.
No i bramka Calhanoglu ozdoba tego meczu !! szok jak huknął ! :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Ahh ta Bundesliga, jak widać, nie daje mi spać po nocach. Nie ma to tamto, czas spędzony na wertowaniu statystyk trzeba przelać na papier, także pobawię się w społecznika i spróbuję skleić kilka zdań siedząc i rozpatrując typy na dzisiejszy dzień ???? .
Obie drużyny nie mogą być niczego pewne przed dzisiejszym spotkaniem na Commerzbank-Arena. Jest to spotkanie pomiędzy sąsiadami z tabeli, zajmującymi 13. i 14. lokatę i pomimo tego, iż obie drużyny dzieli kilka miejsc od strefy spadkowej to... w punktach nie wygląda to wcale tak różowo. Oba zespoły mają punktów równo 21. i porażka komplikuje sytuację. W strefie spadkowej po tej kolejce już dokona się kilka roszad - wydostanie się z niej na pewno HSV Hamburg a w jego miejsce powędruje Freiburg. Teoretycznie rzecz biorąc - jedno miejsce do spadku zarezerwowane jest dla Eintrachtu Braunschweig, jednak w Bundeslidze nie można być niczego pewnym a wydaje się, że drużyna z Brunszwiku w końcu zaczyna się budzić. Warto odnotować, iż pomiędzy 17. Freiburgiem a oboma zespołami strata punktowa wynosi jedynie 3 punkty! Wydaje się, że Armin Veh odmieni HSV, w Hamburgu panuje optymistyczna atmosfera po zwycięstwie 3:0 z Borussią Dortmund i nikt nie dopuszcza myśli o spadku. Wydaje mi się, że Stuttgart także w porę się ogarnie i nie widzę ich jako spadkowiczów. Wydaje się, że rola spadku rozegra się pomiędzy Freiburgiem, Stuttgartem i Werderem, gdyż sam osobiście nie sądzę, aby Hamburg z takim potencjałem kadrowym do ostatniej kolejki bił się o utrzymanie. Eintracht również jest zagrożony, jednak większe szanse do spadku daję Werderowi, gdyż najzwyczajniej w świecie grają gorszą piłkę i mocno rozczarowują w tym sezonie - chociaż nie ma co ukrywać - z drużyny, która zdobywała Mistrzostwo Niemiec nie zostało praktycznie nic, zarząd nie wykorzystał potencjału, jaki posiadała drużyna i wyglądają tak, jak wyglądają. Kadrowo nie powalają. Co mogę powiedzieć o Frankfurcie? Owszem, w bezpośrednim pojedynku pomiędzy Eintrachtem a Werderem większe szanse na spadek daję tym drugim - jednak nie zapominajmy o tym co napisałem na początku - wygrana Die Grun-Weissen jest możliwa, wszak to piłka nożna, wszak to Bundesliga, a porażka w takim pojedynku skomplikowałaby nieco sytuację dzisiejszym gospodarzom.
To wszystko pozwala mi stwierdzić, że obie drużyny będą chciały w tym meczu wygrać, remis pozwala obu drużynom oddalić się od Freiburga na jedynie 4. punkty. Jeśli komuś bardziej miało zależeć na remisie to zdecydowanie Werderowi, co do Frankfurtu jestem przekonany - wyjdą na 100% i jedyną dopuszczalną opcją będzie zwycięstwo. Po poprzednim, obiecującym sezonie apetyt wzrósł i kibice z pewnością nie wyobrażają sobie poważnej walki o utrzymanie. Zarówno Werder jak i Frankfurt w tym sezonie cechuje dziurawa defensywa. Die Grun-Weissen stracili w tym sezonie 46 bramek, co daje 2,1 straconej bramki na mecz, z kolei Frankfurt 38, co daje 1,8 bramki straconej na mecz. W meczach Werderu pada średnio 3,38 bramki na mecz, z kolei w meczach Eintrachtu - 2,95 bramki na mecz. Eintracht u siebie - 2,8 bramki na mecz. Werder na wyjeździe - 3,5 bramki na mecz. To wszystko pozwala mi optymistycznie spoglądać jeśli chodzi o typ na over.
Werder, pomimo - mimo wszystko - ubogiej kadry, o czym wspominałem wcześniej, zawsze jakimś grajkiem może postraszyć. Wszak mamy do czynienia m.in z Elią, który był uczestnikiem Mistrzostw Świata 2010 czy Franco di Santo, który miał krótki epizod w Chelsea. Oprócz tego jest Obraniak, który potrafi dorzucić dokładnie piłkę (lub uderzyć) ze stałego fragmentu i Mehmet Ekici. Nie jest to jakiś zadowalający poziom ofensywy, ale bramkę są w stanie strzelić.
Większe nadzieje o strzelanie bramek pokładam w Eintrachcie Frankfurt, który również ma dziurawą defensywę, jednakże między ofensywą Eintrachtu a tą Werderu to niebo a ziemia. Ofensywa jest głęboka, na środku ataku najczęściej występuje kapitan - Alexander Meier, który pomimo wieku ciągle jest ważnym punktem drużyny, jego doświadczenie pozwala zdobywać Eintrachtowi wiele bramek (głównie w poprzednim sezonie). Oprócz niego są także świetni skrzydłowi, asystenci, Inui i Aigner. W odwodzie utalentowany Kadlec, Barnetta, Rosenthal, występujący od czasu do czasu na skrzydle Rode...
Według mnie w dzisiejszym spotkaniu zobaczymy kilka bramek, sądzę, że Werder ostatecznie będzie musiał skapitulować na Commerzbank Arena, gdyż - pomimo tej samej liczby punktów i okupowaniu miejsca w tabeli obok Eintrachtu to są drużyną zwyczajnie gorszą od drużyny lezącej nad rzeką Men. Mimo wszystko - z pewnością &quot;tanio skóry nie sprzedadzą&quot; i zwycięstwo Eintrachtu będzie niewątpliwie po walce. Dlatego moim głównym betem na to spotkanie jest:
Eintracht Frankfurt - Werder Brema; over 2,5 @ 1,7 (Bet365) 0:0 ⛔
i do tego, choć trochę mało:
Eintracht Frankfurt - Werder Brema; 1 @ 1,7 (Bet365) 0:0 ⛔
Straszny zawód. Mecz był toczony w dość szybkim tempie, głównie podkręcali gospodarze. Setka Joselu, setka Meiera... No jestem zawiedziony.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Eint. Frankfurt-Werder Brema

Witam dziś zainteresował mnie mecz w dolnej cześci tabeli bundesligi pomiędzy Frankfurtem a Bremą.Faworytem tego spotkania wg. bukamcherów są gospodarze ale czy do końca ? ? ?

13. Eintracht F. 21 21 24 - 38
14. Werder 21 21 25 - 46

Sytuacja w tabeli jak widać jest identyczna z tym że wiekszą liczbe goli straconych mają gracze z Bremy.Kursy na gospodarzy oscylują w granicach 1.70 a na gości 4.65 co grzechem by było z tego nie skorzystać.
Pięknie i ładnie wszystko w strone gospodarzy przedstawił user wyżej.
Werder w tym roku jeszcze ani jednego spotkania nie wygrał.Ostanie zwycięstwo miało miejsce jescze przed świętami Bożego Narodzenia.Historia obu ekip jest na niekorzyść graczy z Bremy ostatni raz wygrali w 2009 roku a więc czas na przełamania na które licze.Obie ekipy wystąpią w optymalnych składach bez większych kontuzji.Mecz będzie niezwykle zacięty obie ekipy wiedzą o co walczą.Mam nadzieję że L.Obraniak poprowadzi wreszcie Werder w stronę zwycięstwa.Kursy jak najbardziej zachęcają

Przewidywane składy:

Frankfurt: Trapp - S. Jung, Zambrano, Russ, Oczipka - Schwegler - Rode, Flum - Meier - Aigner, Kadlec

Werder: Wolf - Ignjovski, Prödl, Caldirola, Garcia - Bargfrede, F. Kroos - Junuzovic, Obraniak - di Santo, Petersen

sędzia: Felix Zwayer (Berlin)

Eint. Frankfurt-Werder Brema 2 @ 4.65 ⛔

Eint. Frankfurt-Werder Brema R-Zwrot @ 3.40 ✅⛔

Eint. Frankfurt-Werder Brema 2x @ 2.00 ✅
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Frankfurt - Werder
powyżej 4.5 kartki azjan
2.05
Bet365

Popieram kierunek gry aikmana. Twierdzę,że będzie to mecz walki i zobaczymy kilka kartek. Wiem,że Werder ma fatalną formę ale moim zdaniem w meczu o 6 punktów z ekipą z Frankfurtu, który grał w tygodniu w Portugalii dadzą radę. Frankfurt moim zdaniem nie jest na tyle klasowy aby dał radę grać na wysokim co 3 dni.
Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Felix Zwayer arbiter, który w tym sezonie na boiskach niemieckich i europejskich pokazał 56 żółtych i 3 czerwone kartki w 13 meczach. Bet365 wystawił linię na poziomie 4.5 kartki i wydaje mi się to przy randze spotkania i arbitrze linią do przyjęcia. Felix linię tą pokrywał aż 9 razy!
Myślę,że warto aczkolwiek też bardzo dobrą opcją jest Werder lub remis.
 
D 3

denon23

Użytkownik
Podałem już typy moje wyżej, lecz pogram jeszcze dzisiaj coś innego. Nie wiem czy edytowac post czy pisać nowy, dlatego napisze nowy, jak coś to wystarczy powiedzieć to przekleje tam wszystko, a więc do rzeczy:
Eintracht - Werder:
Popieram typy kolegów wyżej, lecz ja dodam coś innego od siebie. Mecz typowo dwóch średniaków ligowych, Eintracht gra z Bremą. Oba zespoly sąsiaduja ze soba w tabeli. Korzystniejsza sytuacje ma Franfurt, lecz jest to tylko sytuacja jeśli chodzi o bramki. Poprzedni mecz pomiedzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 0:3 Dla ekipy z Frankfurtu. Lecz dzisiaj oczekuje całkiem innego rezulatatu. Myśle, że eipa z Bremy urwie punkty, nie mam pojęcia czy 1 czy aż 3, lecz widze tutaj sporo szanse oraz kuszący kurs.
TYPY NA TEN MECZ:
BTS - 1.55 ⛔
X2 - 2.00 ✅
Werder DNB - 3.30 ZWROT
HANNOVER-BAYERN:
Drugi mecz, który postanowiłem dzisiaj wziąć pod lupę to mecz drużyny aktualnego, rekordowego i przyszłego Mistrza Niemiec, co do tego nikt chyba nie ma wątpliwości. Zagraja oni mecz z drużyna z Hannoveru. Bayern miażdzy, są na dobrej drodze by zdobyć kolejną potrójną koronę. W Lidze Mistrzów, po dobrym meczu maja sporo zaliczkę w postaci 2 bramek, w Bundeslidze mogą zostać drużyna, która najszybciej w historii zdobyła tytuł mistrza Niemiec, w Pucharze Niemiec są w półfinale, gdzie trafią na zespół Lautern i też nie powinnie mięc większch problemów z dostaniem się do finału. Ale do rzeczy, ekipa z Hannoveru leży Bayernowi, w ostatnich latach są to mecze bardzo jednostronne, obfitujace duża liczbą goli, nie inaczej widze to dzisiaj. Bayern się bawi grą, skład porównywalny do tego z środy z meczu z Arsenalem, możliwe małe zmiany jak to bywa u Pepa.
TYPY:
Bayern wygra obie połowy - 2.55 ✅
Bayern wygra do zera - 2.10 ✅
Bayern over 2,5 - 1.95 ✅
Bayern - 1,5 - 1.68 ✅
Bayern - 2,5 - 2.80 ✅
POWODZENIA!
@ PODSUMOWANIE:
Na weekend podałem 14 typów. 2 nietrafione, 1 zwrot oraz 11 trafionych. Zysk przy płaskiej stawce (100zl) wyniosł 887,50 zł. Takze weekend zaliczam do udanych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom