>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22 kolejka Bundesligi - [16-18.02.07]

Status
Zamknięty.
michauek 233

michauek

Forum VIP
Frankfurt Eintracht - Stuttgart 3.04 3.15 2.22 16.02.2007 - 20.30
Aachen - Bayern München 5.00 3.49 1.63 17.02.2007 - 15.30
Bremen - Hamburg SV 1.60 3.52 5.27 17.02.2007 - 15.30
Wolfsburg - Schalke 04 3.39 3.19 2.04 17.02.2007 - 15.30
Dortmund - Mönchengladbach 1.78 3.32 4.24 17.02.2007 - 15.30
Hertha Berlin - Mainz 1.63 3.45 5.07 17.02.2007 - 15.30
Leverkusen - Hannover 1.87 3.27 3.87 17.02.2007 - 15.30
Bielefeld - Bochum 2.03 3.17 3.44 18.02.2007 - 17.00
Nürnberg FC - Cottbus 1.58 3.52 5.60 18.02.2007 - 17.00

Kursy betexplorer

Zapraszam do pisania analiz.
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Frankfurt Eintracht - Stuttgart 3,30 3,20 2,15 Typ: 2 (2,15), X2 (1,30)
Spotkaniem Frankfurt Eintracht - Stuttgart rozpocznie się 22 kolejka niemieckiej Bundesligi. Oba zespoły się w zupełnie odmiennej sytuacji. Sytuacja w dolnej części tabeli jest bardzo skomplikowana, 9 drużyna ligi - Borussia Dortmund ma tylko 5 punktów przewagi nad strefą spadkową. W przypadku Frankfurtu ta przewaga wynosi 3 pkt, także mimo 12 miejsca w tabeli już po tym meczu mogą okupować strefę spadkową. Z kolei Stuttgard to drużyna walcząca o najwyższe cele, ostatnie zwycięstwo z Bremą - chodź zaskoczeniem nie było, ale za to rozmiary i styl porażki Werderu już tak - przybliżyło zespół do 2 miejsca w tabeli. Postawa Frankfurtu w tym sezonie pozostawia wiele do życzenia, zespół ostatni raz cieszył się z zwycięstwa 3 grudnia 2006 roku, a w ostatnich 10 spotkaniach zdobyli tylko 7 punktów, co jest najgorszym wynikiem w lidze pod tym względem (ost. 10 spotkań). Eintracht to obok HSV i Nurnbergu najczęściej remisująca w lidze drużyna, w 21 meczach zremisowali aż 11 razy, wygrywając tylko 4 mecze. W nowym roku drużyna notuje już serie 3 remisów z rzędu, 4 oczywiście możliwy, ale po ostatnim meczu gości z Werderem jestem skłonny zaryzykować, zwłaszcza że kurs na prawde bardzo atrakcyjny. Stuttgard nowy rok zaczął od niespodziewanie wysokiej porażki na wyjeździe z Nurnbergiem 4:1, ale kolejne 3 mecze to 3 zwycięstwa. Analizując poprzednie mecze obu drużyn można zauważyć, że Eintracht u siebie nie radzi sobie z lepszymi drużynami - 2:6 z Werderem czy też 1:3 z Schalke. Z kolei Stuttgard na wyjeździe gra w kratke, przeplatając najczęściej remisy z zwycięstwami, ale w obecnej formie są w tym meczu faworytami.

Trener gospodarzy Funkel zdaje się myśleć w tym meczu o kolejnym remisie, prawdopodobnie ustawi drużynę w 4-5-1 chcąc zagęścić środek pola i licząc na grę z kontry oraz na dyspozycję wysuniętego na szpicy najlepszego strzelca gospodarzy - japończyka Takahary. W kadrze na ten mecz zabraknie podstawowego obrońcy, 27krotnego reprezentanta Szwajcarnii - Spychera oraz podstawowego bramkarza Prölla, który jest mocnym pounktem drużyny (średnia ocen kickera 2,64 gdzie 1-klasa światowa, 6-poniżej krytyki). Zastąpi go macedończyk Nikolov.

Z kolei Armin Veh - trener Stuttgardu prawdopodobnie zagra 4-4(1-2-1)-2 czyli z wysuniętym da Silvą wspomagającym super duet Cacau - Gomez (razem 19 bramek). Jedyną absencją w składzie gości jest portugalrczyk Fernando Meira. Bardzo dużo w tym meczu zależeć będzie o duety środkowych pomocników Hilbert - Hitzlsperger których dogrania mają otworzyć drogę do bramki napastnikom, ale biorąc pod uwagę ich ostatni występ przeciwko Werderowi gdzie kolejno otrzymali notę 1,5 oraz 3, można być o to spokojnym.

Eintracht: Nikolov – Ochs, Kyrgiakos, Vasoski, Preuß – Jones, Chris – Streit, Meier, Heller – Takahara
Rezerwa: Zimmermann – Fink, Rehmer, Köhler, Amanatidis, Thurk, Weissenberger, Reinhard, Russ, Huggel, Chaftar, Toski
Nie zagrają: Pröll, Spycher.

Stuttgard: Hildebrand – Osorio, Tasci, Delpierre, Magnin – Hilbert, Pardo, da Silva, Hitzlsperger – Cacau, Gomez.
Rezerwa: Langer – Gentner, Beck, Bierofka, Lauth, Streller, Khedira, Boka, Gerber, Fanerud.
Nie zagrają: Meira.
 
sczypior 0

sczypior

Użytkownik
Eintracht Frankfurt - Stuttgart

W poprzednim tygodniu, każdy kto grał na drużyny z czołówki tabeli nie zawiódł się. Jednak niemiecka Bundesliga jest tak nieprzewidywalna, że taka sytuacja raczej na pewno nie będzie miała miejsca w tej kolejce. I tak po raz kolejny w piątek rozpoczynamy naszą cotygodniową wizytę na stadionach naszych zachodnich sąsiadów. Eintracht Frankfurt w poprzedniej kolejce zremisował w wyjazdowym spotkaniu z Bayerem Leverkusen, natomiast Stuttgart wysoko zwyciężył na własnym boisku z pretendentem do tytułu mistrza, zespołem Werderu Brema. Gospodarze nie wygrali w sześciu kolejnych spotaniach i widmo spadku z ligi wisi w powietrzu, dlatego teraz dla podopiecznych Friedhelma Funkela liczyć się będzie każdy punkt. W dzisiejszym spotkaniu zabraknie kontuzjowanego Markusa Prola, którego w bramce zastąpi Nikolov, zawieszonego za brutalny faul szwajcarskiego obrońcy Spychera, kapitana Jermaine Jones, oraz Marko Rehmera i Christophera Reinharda, który wystąpił tylko w jednym meczu. Wielkim zmartwieniem trenera jest gra obronna, ponieważ w tej rundzie stracili siedem bramek. Drużyna Stuttgartu jest na pewno bardzo mocno podbudowana ostatnim wygranym spotkaniem z klasowym rywalem. Zawodnicy uwierzyli, że w tym sezonie ograć mogą wszystkich i mierzyć w wysokie cele. Wśród samych zawodników widać wielki optymizm i chęć zwyciężania, co jest bardzo korzystne i potrzebne. W drużynie gości zabraknie wciąż kontuzjowanego Samiego Klaidery oraz kapitana Meiry. Patrząc na ostatnie potyczki obu drużyn, to bilans ogólny jest dużo korzystniejszy dla zespołu Funkela, jadnak gospodarzom nie udało się zwyciężyć Stuttgartu podczas ośmiu kolejnych spotkaniach. Drużyna z Frankfurtu nie radzi sobie zbytnio w meczach przed własną publicznością, może się to zemścić, ponieważ goście wyśmienicie grają na wyjazdach. Nie wątpliwie wszelkie argumenty są po stronie przyjezdnych. Różnica w potencjale ludzkim, jaki do dyspozycji mają obaj trenerzy jest diametralna, a na dzień dzisiejszy również sytuacja kadrowa nie sprzyja gospodarzom. Niewątpliwie Stuttgart jest lepszą drużyną, która oprócz tego, że świetnie prezentuje się w obronie, tylko 26 straconych bramek, to dysponuje ogromną siłą ataku w postaci duetu napastników Cacau-Gomez, którzy świetnie ze sobą współpracują i zdobyli w tym sezonie łącznie 19 bramek. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, choć teoretycznie goście strzelają dosyć mało w meczach wyjazdowych, w ostatnich 6 meczach tylko 4 bramki, to myślę, że jeśli złapiemy kurs w okolicach @2.0 na over to przy słabej postawie defensorów Eintrachtu można spróbować zagrać na taki rezultat, który moim zdaniem będzie najbezpieczniejszym typem. Co do typowania zwycięzcy tego meczu, to był bym bardzo powściągliwy ze stawianiem na Stuttgart. Choć jak pisałem wiele czynników im sprzyja, to dziś mimo wszystko ważna będzie dyspozycja dnia oraz, to jak zawodnicy podejdą do meczu. I choć wypowiedzi są bardzo pozytywne, to często mamy do czynienia z sytuacją gdy po dobrym, wygranym meczu z mocnym rywalem, przychodzi rozluźnienie lub nagły spadek formy z nieco słabszym i właśnie tak może się stać w dzisiejszym spotkaniu.
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Bremen - Hamburg SV 1.60 3.52 5.27 ---&gt;&gt;&gt;

grać,grać,grać,grać i nie zastanawiać się.Co prawda Brema ma rewanż Pucharu Uefa za tydzień,ale po wygranej 3-0 u siebie z Ajaxem jest to juz formalność.Ligi nie mogą odpuścić,bo przy tak słabym jak nigdy Bayernie istnieje realna szansa na zdetronizowanie odwiecznego mistrza.Tym razem grają z największym rozczarowaniem sezonu Hamburgiem.Nawet ostatnia wygrana (1 w sezonie u siebie :wowsdf: ) 3-0 z Borussią nie zamydli oczu.HSV jest po prostu słabe i jak najbardziej do ogrania.Po spotkaniu z holendrami widać ,ze Werder odzyskał utraconą na chwile forme i gra jak do tego przyzwyczaił wszystkich.Do Schalke maja w tym momencie 6 punktów straty.Nie mogą juz gubic więcej punktów(a ostatnie 2 mecze to zerowy dorobek).Czas na przełamanie i wygranie-stawiam na 3-1 ;)
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Brema - Hamburg 1.60 3.60 5.50 bah Typ: 1
Dwie porażki z rzędu Bremeńczyków sprawiły, że morale w drużynie nieco opadły, a i szanse na mistrza się dużo zmniejszyły. Odbiło się to także na kursie na gospodarzy, który jak dla mnie jest mimo wszystko nieco zawyżony. Co prawda Brema czasem potrafi zawieźć w najmniej nieoczekiwanym momencie (chodźby Bremen - Dortmund 1:3, czy też Bremen - Cottbus 1:1), ale po ostatnich dwóch porażkach z czołowymi zespołami ligi nie pozostaje im nic innego jak pokonać ostatni w tabeli Hamburg. O ile wpadke u siebie z powiedzmy najlepszą drużyną w tej chwili w Niemczech i porażke na wyjeździe z Stuttgardem moża jakoś wytłumaczyć, o tyle nie wygranie meczu u siebie z ostatnią drużyną ligi będzie już sporą niespodzianką. Wbrew pozorom mecz na pewno jednak do łatwych należeć nie będzie. Hamburg to zespół, który najbardziej zawodzi w tym sezonie. Drużyna zajmuje ostatnie miejsce, ale na koncie ma tylko 7 porażek (dla porównania Bayern Monachium ma 6), ale za to aż 12 remisów - tak więc największym mankamentem drużyny są remisy. Niemoc ta została przerwana w ostatniej kolejce, kiedy to w Hamburg w dobrym stylu pokonał Borussię Dortmund 3:0 u siebie i odniósł drugie zwycięstwo w sezonie. Niektórzy twierdzą, że właśnie tego brakowało gością, pewnego zwycięstwa, wtedy też zespół się odrodzi, uwierzy w siebie, przełamie i zacznie grać na miarę oczekiwań. Zgadzam się z tym, ale tylko po części, Hamburg rzeczywiście po tym zwycięstwie może zacząć grać lepiej, ale na Bremę to nie wystarczy. Na Bremę, która przegrała ostatnie dwa mecze i za nic nie może sobie pozwolić na następne straty punktowe. O tym, że w drużynie nie ma żadnego kryzysu świadczy ostatni mecz w pucharze UEFA z Ajaxem. Werder rozegrał świetne spotkanie i mógł spokojnie dołożyć jeszcze więcej bramek.

W obu drużynach lista graczy kontuzjowanych dość długa, jednak są to w większości mniej znaczący gracze. W Werderze brakuje przede wszystkim brakuje obrońcy Pierra Womé - 66 krotnego reprezentanta Kamerunu, rozegrał 20 na 21 meczy w tym sezonie w Bundeslidze. Nie zagrają także Baumann (11/21), Owomoyela (2/21), Klasnic (12/21), Mohr (0/21), K.Jensen (0/21). Z kolei w Hamburgu nie zagrają: Kompany (6/21), Hampel (0/21), Demel (3/21), Hesl (0/21), Sam (9/21) oraz Ljuboja (16/21).

Werder Brema u siebie: 11 meczy: 7 zwycięstw, 1 remis, 3 porażka (bramki 23:13)
Seria: ZPPZZ (zawiera puefa)
Hamburg SV na wyjeździe: 11 meczy: 1 zwycięstwo, 5 remisów, 5 porażek (bramki 12:17)
Seria: ZPRRR

Werder: Wiese - C. Fritz, Mertesacker, Naldo, C. Schulz - Frings - D. Jensen, Borowski - Diego - Klose, Hunt

Hamburger: F. Rost - Benjamin, B. Reinhardt, Mathijsen, Atouba - Mahdavikia, Jarolim, de Jong, Laas - van der Vaart - Olic
 
D 0

dogu

Użytkownik
Ciekawy jest Werder ale wydaje mi sie ze zwyciestwo w tym meczu niebedzie wielka niespodzianka lecz bałbym sie poniewaz Hamburg ograł w dobrym stylu 3-0 Dortmund a jak wiemy druzyna niczego sobie wiec mecz wydaje sie ciekawy stawiam na Werder moja druzyne 2007 roku



Bayern hmmmmmmm lepiej niestawiac bayern jakas zapaść ma strzela bardzo mało bramek a Achen gra dobrze w obronie wiec stawiał bym na remisik z drogiej strony patrzac bayer musi zaczac wygrywac bo ile mozna remisowac i pzegrywac ....



Interesuje mnie tez Shalke teraz sa w bardzo wysokiej formie i niesondze ze ze słabsza od siebie druzyna pzegraja tymbardziej ze walka toczy sie o 1 miejsce w lidze, Shalke jest pewniejsze niz ten Bayern moim zdaniem
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
⚽Aachen - Bayern

Typ :2
Kurs : 1.50



Tak jak pisał już mój poprzednik ..... Bayern musi zacząć wygrywać inaczej .... o kolejnym mistrzostwie można będzie tylko pomarzyć ...... Jednak co mnie martwi w Bayernie... Ta jakaś niemoc strzelecka .... Bayern strzela bardzo mało i traci niestety ostatnio więcej niż potrafi ustrzelić. W Bayernie nie ma większych osłabień .... Jednak co mnie bardzo martwi, że przed 2 miesiącami Aachen wygrało z Bayernem aż 4-2 ???? To jedyny minus który widzę, aby nie stawiać tego meczu. Poza tym na 2 mecze w Aachen 2 mecze Bayern przegrał. Drużyny grały ze sobą ogólnie 3 mecze i .... a z resztą zobaczcie sami ????

2006-12-20 20:30 Aachen 4 - 2 Bayern Munchen
2006-09-23 15:30 Bayern Munchen 2 - 1 Aachen
2004-02-04 20:30 Aachen 2 - 1 Bayern Munchen


Nie wygląda to za ciekawie jednak ja myślę, że Bayern jest na tyle doświadczoną drużyną, że będzie chciał jak najszybciej odrobić straty..... a Aachen to jedna z najsłabszych ekip więc jak nie udą się z nimi to z kim :?:


Pewność typu: 5/10
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP


Alemannia Aachen v Bayern München 1x (2.25)
Na dziś chciałem przedstawić spotkanie pomiedzy Aachen -Bayern.Moim zdaniem to spotkanie nie zapowiada sie jakos bardzo ciekawie ,jednak sadze ze mozna ustrzelic niezły kursiek p[onieważ sadze ze warto zagrac 1x na gospodarzy.Chciałem ez napisac O werderz z handi ,ale jednak zdecydowałem sie na ten mecz.Jeśli chodzi o ten typek to kurs przeciwstawny na Bayern (1.60*).Jeśli Bayern jest gosciem i na niego taki kurs to jesli bym mial grac ten mecz to na logike zagrał bym 1x ,ale moze teraz przedstawie pare faktów które moga byc decydujace w tym spotkaniu.Pierwsza najważniejsza jest forma Bayernu graja naprawde fatalnie ,na wyjeździe nie wygrali od 3 spotkan.A w zeszłej kolejce wygrali z Arminia &quot;zaledwie&quot; 1-0 ,widać ze maja bardzo duże problemy ze srzelanie goli.Sam niestety nie wiem gdzie lezy problem ,czy nie maja akcji ,czy ich skutecznośc jest taka kiepska.Jednak bardzo ciekawym faktem jest to że w ostatnich dwóch meczach jakie były rozgrywane w u dzisiajszych gospodarzy ,dwa razy wygrali własnie oni i to własnie było w tym okreśie gdy Bayern grał dobra pilke.Sadze ze tu zagadką bedzie to jak zagra Aachen ,bo u siebie dosyc czesto przegrywaja ,bo jest to rczej druzyna rzecietna zajmuje 15 pozycje ,a Bayern 4 jednak to nie mówi wszystko.Sadze ze esliBayern wygra ten mecz smiem twierdzić ze Bayern się odrodzi.Jednak trzeba dodac że już we wtorek zagrają w tygodniu z Realem ,a wiec beda mieli tylko 3 dni na wypoczynek ,jednak z tym tylko chyba przesadziałem bo w światowe piłce sie tak gra.Moim zdnaiem Bayern w Lidze nie da rady jednak to jest piłka i jest wszystko mozliwe.Bayern pewnie ebdzie chciał z całych sił wygrać z Realem ,który jest w podobnej sytuacji ,a wiec wachajacej sie formie ,lub jej obnizki.Dlatego mam nadzieje że Bayern wystawi troszke rezerwowy skład i gospodarze beda mieli jeszcze wieksza szanse.Jednak narazie przypuszczalne składy ty Alemannia Aachen-S. Straub - Stehle, N. Herzig, Klitzpera, Leiwakabessy - Matth. Lehmann, Plaßhenrich, Reghecampf - Rösler, Schlaudraff - Ibisevic.Bayern München -Kahn - Sagnol, Lucio, van Buyten, Lahm - Salihamidzic, van Bommel, Hargreaves, Schweinsteiger - Makaay, Podolski.Jesli chodzi o kontuzje to w obu zespołach graja wszyscy.Mysle że jesli Alemania zagra niezła piłke ,to maja szanse na remis a a nawet na wygrana ,ten mecz jest spora niespodzianka bo wszystko zalezy od Bayernu.Ale jak juz pisałem licze że zagraja zachowawczo przed Liga Mistrzów..

Mój typ 1x (2.25)


poZdrawiam
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Alemania Aachen – Bayern Monachium ⛔ 1-0
Typ: więcej niż 2,5 bramek
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiejszego popołudnia na Tivoli Stadion w Akwizgranie zmierzą się drużyny nieobliczalnej w tym sezonie Alemanii oraz słabo dysponowanego ostatnio Bayernu. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego starcia są piłkarze ze stolicy Bawarii. Jednak ja na zwycięstwo Bayernu nie zdecyduję się postawić, ale za to po bardzo podobnym kursie trafnym typem wydaje się być typ na powyżej 2,5 bramek w tym spotkaniu. W meczach z udziałem obu tych drużyn bardzo często ta granica jest przekraczana. W ostatnich 10 wyjazdowych meczach Bayernu za każdym razem padało powyżej 2,5 bramek. Sądzę, że w dzisiejszym spotkaniu kibice na Tivoli również kilka trafień obejrzą. A może Alemanii przypomni się jak ograli w grudniu, w meczu pucharowym Monachijczyków 4-2? ;)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
No i Alemanii przypomniało sie jak ograli Bayern w grudniu ale tym razem w nieco innym stylu ;)
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Nürnberg FC - Cottbus 1:0
Bielefeld - Bochum 1:3
Wolfsburg - Schalke 04 2:2
Hertha Berlin - Mainz 1:2
Bremen - Hamburg SV 0:2
Dortmund - Mönchengladbach 1:0
Aachen - Bayern München 1:0
Leverkusen - Hannover 96 0:1
Frankfurt Eintracht - Stuttgart 0:4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom