>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

22. Kolejka Bundesligi 15-17.02.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
22. Kolejka Bundesligi


Czas leci. Za nami Liga Mistrzów, przed nami Bundesliga - chyba nikt nie ma złudzeń co ciekawsze :cool:. W między czasie czekają nas jeszcze spotkanie play-off Ligi Europy, które polecam bacznie obserwować, cztery drużyny niemieckie to 22% Bundesligi. W piątek zaczniemy od mocnego uderzenia, do miasta Volkswagena przyjedzie drużyna sponsorowana przez Audi. Oczywiście faworytem są Bawarczycy, choć niespodzianka może się przyprażyć. Oglądając mecz BVB - HSV pomyślałem, że z kimkolwiek by Hamburg grał, to w takiej dyspozycji będzie murowanym faworytem, trafiło się Gladbach i ma wątpliwości ;). No dobra ale w sobotę są inne pewniaki, dublet zwycięstw Leverkusen i Dortmundu wygląda na super pewniak. Leverkusen niezależnie od ich wyniku jaki osiągnie w LE, jest moim faworytem i od tego nie odstąpię. To jednak Borussia daje mi powody do zwątpienia, mecz z Ukraińcami LM był moim zdaniem mało dynamiczny, jak na standardy drużyny z Signal Iduna Park, zbyt wiele koronkowych akcji, za dużo błędów w obronie, ale wydaje mi się że BVB odda kibicom, co ich i wygra ten mecz.
Na koniec, w niedzielę mecze rozegrają drużyny walczące w Lidze Europy i dopiero po
rozstrzygnięciach będzie można coś więcej powiedzieć.
Zapraszam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bartek87 2

bartek87

Użytkownik
Mainz - Schalke 1 - 2.30 (STS)
Mainz - Schalke 1 DNB - 1.60

Stawiam na ten mecz ze względu na kurs, który wg mnie jest bardzo kuszący oraz ostatnią dyspozycje Schalke, która na pewno spowodowana jest osłabieniami w tym zespole. Zabraknie m.in. Huntelaara, Maricy, Affelaya, Papadopoulosa, a w zespole gospodarzy nie zagra Parker oraz Choupo-Moting i to chyba na tyle jeśli chodzi o poważniejsze absencje drużyny Mainz. Schalke nie grało zbyt dobrze na wyjazdach nawet, jeśli skład był praktycznie w 100% pełny. Jedyne wyjazdowe wygrane w Bundeslidze w tym sezonie to z Greuther Furth 0-2 w 2 kolejce, gdzie zespół na prawdę był na fali wznoszącej oraz w Dortmundzie 1-2 (8 kolejka). Atutem Mainz jest na pewno własny stadion, gdzie mają bardzo dobry bilans w obecnym sezonie i myślę, że w sobotę to gospodarze zdobędą komplet punktów.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Wolfsburg - Bayern
Bayern powyżej 5.5 rzutów rożnych @ 1.70 Bwin ⛔

To są chyba jakieś jaja. Nie wystawia się takich linii na rogi Bayernu. Musiałbym się mocno cofnąć wstecz pamięcią, by przypomnieć sobie taką liczbę w meczu Bundesligi. Zacznijmy od tego, że Wilki nie mają absolutnie żadnych argumentów by zatrzymać rozpędzonych Bawarczyków. Przede wszystkim w ofensywie jest straszna padlina. Defensywa też gra słabo, a nawet jakby grała dobrze to Bayern i tak by się po nich przejechał. Piłki za długo Wilki przy nodze mieć nie będą. Goście tłamszą w tym elemencie, a gospodarze nie mają kim tego równoważyć. Takie są obecnie realia ligi. Volkswagen-Arena twierdzą nie jest, o czym najlepiej świadczy fakt, że niedawno punkty wywiózł stąd Augsburg. Heynckes ostatnio dał z przodu pograć zmiennikom, więc jutro powinniśmy zobaczyć wszystko co najlepsze z Mandzukiciem na czele. Za nim Muller, Kroos i Ribery. Francuz to jest gwarancją kilku/kilkunastu rajdów lewą stroną. Do tego ofensywnie usposobieni boczni obrońcy - Lahm i Alaba. Ze składu wypadł Martinez. Moim zdaniem w takim meczu, gdzie i tak rywal będzie bezradny, z powodzeniem zastąpi go Luiz Gustavo. Bayern ma w tej fazie sezonu bardzo korzystnie ustawiony terminarz. Mecz Bundesligi wypadł im w piątek, gdy w przyszłym tygodniu trzeba zagrać w Lidze Mistrzów. Wobec tego nie muszą za mocno oszczędzać sił, bo czas na regenerację będzie. Statystyki też przemawiają za tym typem. Nie chce mi się sprawdzać i wypisywać po kolei ale Bayern kręci rogi jak automat. Duża w tym zasługa znakomicie obsadzonych bocznych sektorów. Rekord w tej rundzie to 17 z H96, ostatnio z Schalke ubili 10. Jeszcze bym tę linię zrozumiał gdyby Wolfsburg był na fali i miał tu coś powalczyć. A tak? Duże value i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Takiej linii oczywiście nie oferuje żadna inna firma.
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
A jaką linię miały by te buki wystawić? W ostatnich dwóch pojedynkach wyjazdowych Bayern miał odpowiednio 3 rożne z Mainz i 6 ze Stuttgartem. Bayern u siebie faktycznie tłamsi rywala, ale na wyjazdach dobre wyniki zawdzięczają konsekwentnej i skutecznej grze a nie huraganowym atakom na bramkę rywala. Mecz z Wolfsburgiem dla Bayernu powinien być tylko przetarciem przed rywalizacją z Arsenalem, która jest dla nich priorytetem bo ligi już raczej nikt im nie odbierze a podrażnienie po wtopie z Chelsea pewnie jest w tej drużynie spore. W mojej ocenie kurs nie jest wcale taką świetną okazją a jest dobrze wystawiony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wolfsburg v Bayern Monachium
Bayern Monachium -1,0,-1,5 kurs: 1,95 buk: bet365 ✅ (edit po meczu: Bayern nawet jak gra na stojąco wygrywa 2:0 ???? , a tak na poważnie to 2 bramka padła w czasie doliczonym, chłopaki się nie przemęczali więc zakład mógł równie dobrze nie wejść)
Bayern Monachium -1,0 kurs: 1,62 buk: bet365 ✅ (edit po meczu: niestety skorzystałem też z BTSu i zupełnie niepotrzebnie bo Wolsfurbg nawet przez moment nie był w stanie do strzelenia czegokolwiek w tym spotkaniu)
Nie będzie raczej pogłębionej analizy. Bayern jak dobry niemiecki czołg rozjeżdża prawie każdą niemiecką drużynę co najmniej 2 bramkami. Od 10 meczy, dokładnie od 14.12.2012 r., a więc od 2 miesięcy nie zdarzyło się nic innego. Oczywiście nie muszą już o nic walczyć, bo ligę mają wygraną i może się zdarzyć gorszy dzień, ale po takich kursach zaryzykuję.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna , Bundesliga
Spotkanie: Wolfsburg - Bayern
Typ: Bayern wygra + over 2,5 w meczu
Kurs:2,05
Bukmacher: bet365

W rozpoczynającym 22 kolejkę spotkaniu Bundesligi Wolfsburg podejmie lidera rozgrywek Bayern Monachium. Bawarczycy w tym sezonie idą jak burza odnosząc 17 zwycięstw , 3 remisy i zaledwie jedną porażkę. Bilans bramkowy także robi ogromne wrażenie bowiem 55 strzelonych bramek przy zaledwie 7 straconych pokazuje jak mocni są w tym sezonie. Mimo, że do zakończenia sezonu zostało jeszcze 13 kolejek chyba nikt się już nie spodziewa by ktoś był w stanie odebrać tytuł drużynie Heynckesa.A co słychać u Wilków? Po fatalnej rundzie wiosennej w drużynie coś się odmieniło. W 4 dotychczasowych spotkaniach zdołali zdobyć 7 na 12 punktów dzięki czemu troszkę podskoczyli w tabeli. Potencjał mają jednak moim zdaniem o wiele większy i powinni z czasem znaleść się przynajmniej w pierwszej 10. Poza tym wraca Helmes , który powinien wspomóc poczynania ofensywne Wilczków. Co do samego typu to chyba większość zgodzi się ze mną ,że Bayern to spotkanie wygra a w meczu powinny wpaść spokojnie trzy bramki. Osobiście typuje 2:1 lub 3:1 dla Bayernu.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
A wadomo coś o składzie Bayernu? W ramach jak sami mówicie wygranej ligi i meczu w Londynie za dni pare, to jaki jest sens na nich cisnąć jeszcze z HC ?
Doskonały mecz na przerwanie serii, nawet jak zagra w miare optymalny skład, to tempa raczej nie będą wielkiego narzucać, ew w pierwszej połowie a potem spacerek, koncentracja też nie musi być taka jak zwykle (z taką przewagą każdy myśli o meczu w Londynie)
Z tymi rogami Bayernu też różnie bywa, ich rajdy skrzydłami rozwiązywane są często schodzeniem z lini i dogrywaniem do piłkarza dochodzącego ze środka pola a nie wrzutkami, co mimo systematycznego siedzenia na rywalu, tych rogów po prostu jest mało a bywa że bramki w podobnej liczbie strzelają.
To już predzej bym zagrał linie rogów Wilków 3.0+ za 1.8 w ramach że moga mieć dziś ,okazje,
Mainz tydzien temu wykonał 6 rożnych z Bawarczykami, oni sami tylko 4 a wygrali 0-3 i to nie jest tylko przypadek.
Wiadome że Bayern to drużyna która teoretycznie powinna zdobyć kolejne 3 pkt, no ale są Ale a kurs malutki.
edit:
no być może straciłem rachube z braku czasu w ostatnich tygodniach kto grał (chodzi o ostatnie spotkanie na wyjeździe) aczkolwiek jak siedziałem i polowałem na rożne w meczu Bayernu, to właśnie zaobserwowałem taki styl w meczach którym się przyglądałem.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Wolfsburg -Bayern M⛔ 0-2:-(
Nie bede się tu rozpisywał o formie i pozycji obu drużyn .Wpadł mi w oko jeden fakt Bayern nie traci bramek !!! na wyjeździe ma straconą 1 (jedną ) bramkę w domu 6 (sześć ) .
Monachium ma obecnie serię 4 meczy bez straty gola ! i 4 meczy wyjazdowych bez straty gola .
Ostatnia i jedyna stracona bramka na wyjeździe to 17.11.2012 z Nurnbergą (1-1 FT)
Opcja BTS &quot; chodzi&quot; za mną od połowy tyg. kiedy zobaczyłem rozpiskę par na ten weekend .
Bayern ma bezpieczną pozycję w lidze w perspektywie LM za kilka dni i to zapewne jest priorytet ,pierwszym składem wychodzić nie muszą myślę ze pograją zmiennicy od 1 minuty .
Myślę ze BM tą jedną bramkę powinien stracić .

BTS @1.83 /ComeOn​
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Kicker awizuje takie składy na mecz Wolfsburga z Bayernem:
Wolfsburg:Benaglio - Fagner, Naldo, Madlung, M. Schäfer - Träsch, Polak - Vieirinha, Diego, Perisic - Dost

Bayern:Neuer - Lahm, van Buyten, Dante, Alaba - Luiz Gustavo, Schweinsteiger - T. Müller, Kroos, Ribery - Mandzukic

W tym spotkaniu spodziewam się, że Wolfsburg będzie atakował a Bayern będzie czekał na błędy rywala tak jak na przykład ze Stuttgartem, a, że Wilki będą popełniać błędy w defensywie to jestem pewny.
Bayern over 1.5 1.50 bet 365✅
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
A wadomo coś o składzie Bayernu? W ramach jak sami mówicie wygranej ligi i meczu w Londynie za dni pare, to jaki jest sens na nich cisnąć jeszcze z HC ?
Ja uważam że znaczącym powodem jest konkurencja w zespole i rywalizacja o miejsce w podstawowym składzie. W piłce nożnej gra się po 11 w drużynie i to jest problem dla Bayernu, bo przykładowo w ataku równocześnie nie zagrają Muller, Mandzukić i Gomez.
Mainz tydzien temu wykonał 6 rożnych z Bawarczykami, oni sami tylko 4 a wygrali 0-3 i to nie jest tylko przypadek.
Tydzień temu to Bayern grał z Schalke i miał 10 rożnych ???? Chociaż zgadzam się z Tobą że na rożne Wolfsburga warto zagrać.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
vs

TYP: Bayern over 1.5 ✅✅
KURS: 1.50
BUKMACHER:
OPIS:
W meczu rozpoczynającym 22. kolejkę spotkań ligi niemieckiej zmierzą się ekipy z północy i południa Niemiec. Faworytem oczywiście są liderzy Bundesligi! Wolfsburg jak na razie zajmuje 12. pozycję, z przewagą 10 punktów do strefy spadkowej - to dobry wynik zważając, że &quot;Wilki&quot; po prostu chcą się utrzymać w lidze. Myślę jednak, że skoro do 8. pozycji(zajmuje je Borussia M&#39;Gladbach) tracą jedynie cztery punkty, to do końca sezonu będą walczyć o to wejście do pierwszej ósemki ligi.
Wolfsburg u siebie gra gorzej niż na wyjazdach. Na Volkswagen-Arena zdobyli w 10 meczach zaledwie 10 punktów! Stracili ponadto 15 goli, co daje średnią 1,5 gola na mecz... Bayern znów jest bardzo mocny na wyjazdach. Radzą sobie znowu lepiej niż u siebie! :razz: Warto wspomnieć, że jak na razie stracili jedynie jednego gola na wyjeździe, strzelili zaś 25... ;)
We wrześniu na Allianz-Arena górą byli Monachijczycy, którzy wygrali 3-0. Myślę, że podobny wynik padnie dziś, co spokojnie daje ten over 1.5 gościom.
PRAWDOPODOBNE SKŁADY:
VfL Wolfsburg: Benaglio - Fagner, Naldo, Madlung, M. Schäfer - Träsch, Polak - Vieirinha, Diego, Perisic - Dost
FC Bayern: Neuer - Lahm, van Buyten, Dante, Alaba - Luiz Gustavo, Schweinsteiger - T. Müller, Kroos, Ribery - Mandzukic
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Cześć wszystkim, dziś proponuje bet kolejki, w sumie to jutro się rozstrzygnie, ale nie ma złudzeń jak ten mecz będzie wyglądał i jakim wynikiem się zakończy. Wydaje mi się, że wygrana w tym spotkaniu gospodarzy nie podlega dyskusji. Są faworytem to raz, grają w ostatnim czasie dobrą piłkę to dwa, dali ciała z Benficą - inaczej - olali ten mecz to trzy. Jeśli ktoś oglądał wczorajszy mecz Bayeru w LE, to pewnie powie: masakra, dramat, co to było..., a było granie na alibi, a i tak Portugalczycy wybijali piłkę z bramki - chyba nawet dwa razy. Boenisch, Sam zagrali z ławki, Schürrle zagrał jedną połowę, Castro zmieniony w drugiej, Carvajala nie było nawet na ławce, kicker mówi że w BL zagra od pierwszej minuty, to samo Toprak. Dali jasno do zrozumienia co dla nich ważniejsze. Augsburg to drużyna, która najprawdopodobniej spadnie, widać że jednak chcą powalczyć do końca i co ciekawe nie przegrali w tej rundzie ani razu, co w ich przypadku jest olbrzymim sukcesem, mecz jakimś dziwnym trafem najczęściej głównie kończyły się remisami. Za rywali jednak Augsburg nie miał czołówki: Schalke gra jakby skoczyli w przepaść, tak to wygląda w tabeli, Mainz raz gra dobrze, raz niedobrze, Wolfsburg to co Mainz, Dusseldorf generalnie też słaby. Naprawdę teraz Augsburg ma rywala, z którym punkt będą wielką niespodzianką i rywala, który takie drużyny musi ogrywać.

Bayer Leverkusen - FC Augsburg Typ:1 Kurs:1,5
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hakan 256

hakan

Użytkownik
Wolfsburg vs Bayern
Bayern nie przegrał w lidze od 12 spotkań, ale kurs wystawiony przeciwko Wolfsburgowi to jakaś kpina. Potencjał Wilków nie jest tak niski jakby mogły to sugerować kursy. Nie jestem wielkim entuzjastą Wolfsburga, ale jednak trzeba być obiektywny. Na dodatek Bawarczykom nie gra się super łatwo w Dolnej Saksonii. Na 6 ostatnich spotkań na Volkswagenarena Bayern wygrał tylko 2 razy. Przewaga w lidze spora, w tygodniu wyjazd do Londynu, więc zawsze będzie na co zwalić ;). Osobiście dostrzegam value w kursach na gospodarzy

Wolfsburg Remis zwrot 5,00
Wolfsburg 1x 2,55
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Bardzo ciekawie powinno być jutro w Hamburgu, gdzie HSV podejmie Borussię Monchengladbach. Dla mnie w tym meczu może paść sporo bramek, a co za tym idzie raczej nie zabraknie emocji. Obie ekipy dzieli w tabeli tylko 1 punkt, dlatego jutrzejszy wynik może mieć spore znaczenie, bo pośród ekip, które walczą o miejsce premiowane grą w pucharach panuje bardzo duży ścisk. Gospodarze mają kim straszyć, duet Rudniev i Heung-Min Son to jeden z najlepszych atatków w lidze. Obaj zawodnicy są w bardzo dobrej formie, zdobyli po 2 gole na Singal Iduna Park. Na pewno cały zespół jest podbudowany wynikiem osiągniętym z Dortmundem, ale trener Fink ma trochę problemów kadrowych, bowiem nie z powodu urazu nie zagra Rene Adler, który w obecnych rozgrywkach już nie raz ratował HSV od utraty bramek. W jego miejsce pojawi się Drobny, któremu ciężko będzie dorównać do poziomu goalkeepera nr 1 Hamburczyków. Do tego nie ma obrońcow – Brumy i Mancienne’a, ale linia pomocy i atak w najsilnieszym zestawieniu. Gladbach ostatnio dużo strzela i dużo traci. Ostatnie 2 mecze to remisy 3:3, w lidze z Bayerem i LE z Lazio. Borussia gra bardzo w kratkę, ale liczę na ich dobry występ. W ataku zobaczymy prawdopodobnie Herrmanna, de Jonga i Arango, najsilniejsze zestawienie, także szczególnie przy brakach w HSV ma kto strzelać bramki. Jesienią padł wynik 2:2 i moim zdaniem możliwe, że jutro obie ekipy zakręcą się wokół takiego rezultatu.

HSV – Gladbach
BTS @ 1.70 Unibet ⛔
Over 2.5 @ 1.90 Unibet ⛔ 1:0
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:&quot;Table Normal&quot;; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Borussia Dortmund -Eintracht Frankfurt
Typ: BTS
Kurs: 1.60
Bukmacher: Expekt

Borussia ma problemy z defensywą o czym świadczy ilość straconych bramek w ostatnich spotkaniach. Frankfurt to z kolei rewelacja tego sezonu, na co dowodem jest zajmowana ,znakomita 4 pozycja w tabeli. Czy ktoś się spodziewał, że drużyna popularnych &quot;Orłów&quot; tak świetnie zaprezentuje się w tym sezonie? Wątpię. Na domiar tego do swoich dzisiejszych rywali tracą zaledwie 2 punkty a więc mobilizacja w ich ekipie będzie przeogromna. U gości bez większych absencji (brak jedynie Amedicka) czego nie można powiedzieć o gospodarzach. Brak Lewandowskiego zapewne będzie odczuwalny szczególnie dlatego, że nie mają wartościowego zmiennika (wątpię bowiem by takim był Schieber) więc możemy się spodziewać przesunięcia do lini ataku Reusa. Ponad to pod znakiem zapytania stoi występ Gundogana oraz Großkreutza. Do składu powinien wrócić już Subotić i to jego możemy się spodziewać u boku Hummelsa. W rundzie jesiennej padł wynik 3:3. Jak będzie jutro? Start 18:30! ????
Pomogłem? Kliknij dzięki ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bayer Leverkusen - FC Augsburg Typ:1 Kurs:1,5 Tobet
Dołączam do grona typujących wygraną Aptekarzy. Patrząc na ligę Leverkusen robi na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Powątpiewałem w dobrą dyspozycję Bayeru w rundzie rewanżowej, ale przekonali mnie do siebie i to mocno. Skuteczni u siebie, grający ładnie dla oka ;) A korzystając z okazji, że Augsburg jeszcze nie przegrał to mamy nawet niezły kurs. Więc... Typ: Leverkusen !!! 1,50 4/5 w Tobet ✅ ????
Borussia Dortmund przed trudnym zadaniem. Eintracht ciągle w dobrej dyspozycji, w związku z tym 1,40 na gospodarzy nie wydaje się wartym gry. Jeśli czegoś szukać w tym meczu to być może overów, bo ostatnio defensywa teamu Kloppa, na czele z Hummelsem popełnia sporo błędów.
Hamburger SV po świetnym meczu z BVB powinno pójść za ciosem i ograć Źrebaki. Rudnevs odpalił i staje się czołową postacią zespołu. Byłem pod wrażeniem bardzo dobrej gry HSV w ostatnim meczu. Jeśli jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz, to HSV i kolejny powinno wygrać, bo Gladbach traci sporo bramek. 3 z Bayerem, 3 z Lazio i 2 z Nurnberg. HSV - 2,00 w Tobet 3/5 ✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
yazir 26

yazir

Użytkownik
Borussia Dortmund przed trudnym zadaniem. Eintracht ciągle w dobrej dyspozycji, w związku z tym 1,40 na gospodarzy nie wydaje się wartym gry. Jeśli czegoś szukać w tym meczu to być może overów, bo ostatnio defensywa teamu Kloppa, na czele z Hummelsem popełnia sporo błędów.
Całkiem możliwe, że dziś Klopp postawi na Hummelsa wraz z Subo ta para dobrze ze sobą współpracuje. O ile się nie mylę w Doniecku wspomniany Subotić wybiegł na rozgrzewkę czyli jest promyk nadziei, że dziś wystąpi. Ostatnio Hummels jest bez formy jak na tak klasowego zawodnika nie powinien mu się przytrafić kolejny fatalny mecz, gra z Santaną mu nie służy i dorównuje poziomem gry do Brazylijczyka, niestety.
Liczę na trenera BVB, wstrząśnie drużyną i Ci powinni w końcu zagrać lepiej z tyłu.
PS. Osobiście gram tutaj 1, szukam kolejnego typu by skomponować dubla.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
No to i ja napiszę krótko co mi chodzi po głowie na dzisiejszy dzień.
Werder - Freiburg
Na początek spotkanie Werderu z Freiburgiem. Trzeba zaznaczyć, że Freiburg jest pozytywną niespodzianką tego sezonu, odkąd przejął ich trener Streich ich gra zmieniła się o 360 stopni, oczywiście na plus. Werder z kolei to już nie ten sam zespół, który niegdyś był znaczącą siłą w BL, drużyna jest w przebudowie co nie wychodzi im na dobre. Jednak wiadomo czasami trzeba poświęcić rok, dwa, żeby w przyszłości zbierać tego owoce. Obecnie jak dla mnie Werder to nie jest ekipa, która będzie wygrywała mecze seriami (a z taką powoli mielibyśmy do czynienia gdyby dzisiaj gospodarze wygrali). Jak już pisałem na przeciwko Werderu stanie dzisiaj nie byle jaka drużyna, Freiburg na prawdę w tym sezonie gra ciekawą piłkę czego efektem jest 5 miejsce w ligowej tabeli. Daleki jestem od mówienia, że miejsce to jest niezasłużone. Co prawda drużyna z Bremy wygrała ostatnie 2 spotkania, widać mały progres w ich grze jednak dla mnie pomimo tego na tą chwilę nie jest to ekipa w żadnym elemencie lepsza niż Freiburg.
Przejdźmy do absencji. W ekipie Werderu nie wystąpią dzisiaj dwa bardzo ważne ogniwa tego zespołu: szef obrony Sokratis, oraz gracz odpowiadający w dużym stopniu za ofensywę Aaron Hunt. Obrona Werderu nawet z Sokratisem w tym sezonie wyglądała strasznie biednie, ciężko mi sobie wyobrazić jak będzie to wyglądało dzisiaj bez niego. Jeśli chodzi o drużynę gości to z ważniejszych zawodników zabraknie dzisiaj Jonathana Schmida. Jest to niewątpliwie strata, jednak siłą Freiburga nie są pojedynczy zawodnicy a cała drużyna.
Werder - Freiburg
Typ: X2 (1.80) ✅
Typ: BTS (1.57) ✅ - z racji tego, że ostatnio w meczu z Fortuną obrona Freiburga też nie wyglądała najlepiej.
Typ: goście strzelą bramkę (1.34) ✅ - bezpieczniejsza opcja.

Fortuna
Już tak króciutko o reszcie:
Mainz - Schalke 04
Typ: BTS (1.58)
✅
Fortuna
Wszystko wskazuje na gospodarzy i według mnie również są oni faworytami tego spotkania, jednak Schalke nie może sobie pozwolić na kolejną kompromitację szczególnie w obliczu ważnego meczu z Galata w LM. S04 to nie ekipa, która może zbierać notoryczne baty. O gola dla gospodarzy byłbym spokojny, w Schalke też ma kto strzelać: Bastos, Draxler, Farfan. Hunter tak czy siak jest pod formą, więc jego absencja jak dla mnie to żadna wielka strata dla S04.
Leverkusen - Augsburg
Typ: 1 (1.50)
✅
Fortuna
Tu pozostaje mi się tylko zgodzić z przedmówcami. Gra Bayeru jest lepsza niż ich ostatnie wyniki. Można powiedzieć, że dość pechowo gubili punkty. Wydaje mi się, że dzisiaj zobaczymy tego kres i B04 odniesie pewne zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
Heja
co to meczu BVB to przypominam ze graja bez napastnika, ( Schibera narazie nie moge nazwac napastnikiem )
Bez Roberta ciezko bedzie cos przetrzymac z przodu, mysle tutaj nad zagraniem cos w strone gosci, glowny zaklad na ten mecz ode mnie to :

Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt : Liczba rogów-goście Powyżej Poniżej
Ile rogów otrzyma drużyna gości podczas meczu?
powyżej 3.5
1.90

oraz
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt Liczba bramek: poniżej 2.5 2.75
 
R 16

rumba11

Użytkownik
Jak myślicie ??? Warto stawiać na Hoffenheim ??? To co wyrabia obrona Stuutgartu to samobójstwo. Ostatnio w LE z Genkiem wygrywali ,ale strzelili bramkę po fuksie ,a i tak pod koniec im strzelili oczywiście po katastrofalnym błędzie obrony...
Kurs na Hoffenheim przyzwoity 2.25 w bet365, a mecz dla Wieśniaków bardzo ważny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom