>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

22. Kolejka Bundesligi 15-17.02.2013

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: FSV Mainz 05 - FC Schalke 04
Typ:
FSV Mainz 05
Kurs: 2,20
bet-at-home
Dzisiaj na godzinę piętnastą trzydzieści zaplanowano mecz pomiędzy Mainz a Schalke Gelsenkirchen. Ja upatruje tutaj faworyta w ekipie gospodarzy. Jest kilka argumentów które przemawiają z triumfem, gospodarzy. Goście jak do tej pory w tym roku wygrali tylko jeden mecz ligowy z zespołem Hannoveru pięć do czterech, potem był remis z FC Augsburg i dwie kolejne porażki z ostatnim w tabeli Greuther Fuerth i pogrom z Bayernem Monachium. Jak więc widać forma graczom nie dopisuje. Ponadto w środę czeka ich wyjazdowe spotkanie z Galatasaray Stambuł w Lidze Mistrzów i zapewne Jens Keller da odpocząć kilku graczom w dzisiejszym meczu. Mimo to Schalke jest poważnie osłabione. W dalszym ciągu na uraz oka narzeka Huntelaar.
Na pewno też nie wystąpi Kyrjakos Papadopoulos, Ibrahim Affelay, Christoph Moritz i Cipiran Marica. To nie koniec problemów ze składem. Ostatnio też na uraz narzeka Atsuto Uchida. Więc osłabienia poważne. Mainz po za porażką z Bayernem w tym roku spisuje się dobrze. Reszta tegorocznych spotkań to remisy z SC Freiburg i FC Augsburg i wygrana z Greuther Fuerth. Po za tym Mainz gra dobrze u siebie przegrali tylko z Bayernem Monachium i Borussią Dortumnd oraz na początku sezonu z beniaminkiem z Fuerth ale zapewne był to efekt zlekceważenia rywala. Ja dzisiaj stawiam na gospodarzy.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Widzę, że zmasowany atak na Bayer, ale trudno się nie zgodzić
HSV vs Borussia M
Jak dla mnie, HSV po takim kursie nie do gry. Owszem, rozbili Borussię Dortmund 4-1, ale Hamburg to bardzo specyficzna ekipa. Kto interesuje się Bundesliga ten wie o co chodzi... W tym przypadku są aż nadto faworyzowani. Niby rozgromili mistrza kraju, niby wygrali z Werderem, ale z drugiej strony porażka z Eintrachtem, gdzie królowała ich indolencja czy przeciętne zawody przeciwko Nurnberg. HSV to nieustabilizowana drużyna, by pchać się po takim kursie. Borrusia M to niewygodny rywal i jak dla mnie tego spotkania nie przegrają
x2 1.67 lub Borussia M remis zwrot - 2,40
 
T 307

tomekk25

Użytkownik
wszyscy stawiacie na B04, ale czemu oni graja dzisiaj a nie jutro? przeciez w czwartek grali w LE i troche malo tego odpoczynku
 
K 246

krysti24

Użytkownik
wszyscy stawiacie na B04, ale czemu oni graja dzisiaj a nie jutro? przeciez w czwartek grali w LE i troche malo tego odpoczynku
Warto też zauważyć, że duo trenerskie nie wystawiło na mecz z Benficą tego co miało najlepsze. Od początku nie grali Toprak, Carvajal, Boenisch (w tej formie lepszy od Kadleca powracającego po kontuzji), Reinarzt, Sam. Natomiast Schurrle został zdjęty z boiska po pierwszej połowie, również Castro został nieco później zmieniony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
acetate 474

acetate

Użytkownik
Dortmund v Frankfurt - 2 (+1,5) @ 1,81 (Pinnacle)

Dortmund jest oslabione. Mozna nie lubic Lewego, ale prawda jest taka, ze jego brak jest odczuwalny, i dzis to bedzie widac na boisku. Frankfurt za to jest mocno zmotywowany, ewentualna wygrana spowoduje przeskok w tabeli ponad Borusie! A to juz by bylo cos. Dzis beda mieli ku temu niezla okazje, skoro ich przeciwnik bedzie bez ich gwiazdy. Czemu wiec z porzadna motywacja, mieli by przegrac dwiema bramkami z oslabionym przeciwnikiem? Jak dla mnie nie przegraja tego mocno, a licze na remis albo i niespodzianke i wygrana. Wszystkie argumenty przemawiaja za takim handi, a kurs zacny.
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
witam, moje typy na dzis:
1)Mainz-Schalke
Mainz strzeli - 1.24 Fortuna
2)Hamburg-M gladbach
Hamburg wygra - 1.95 Fortuna
3)Leverkusen-Augsburg]
Leverkusen wygra - 1.5 Fortuna i
Leverkusen swoich over 1,5- 1.5 Fortuna
oraz over 2,5 w meczu 1.7 Fortuna

Ad.1) jak gra obrona Schalke każdy widział, z Jensem Kellerem to nawet d LE nie wejda, jednak menager Horst Heldt uparcie twierdzi, ze do konca sezonu tenze trener bedzie pracował w S04 no zobaczymy po ktorej porażce zmieni zdanie. Przewiduje to Wygrana Mainz sa w duzo lepszej forme ( o ile można mówić o w ogole jakiej forrmie Schalke). Mozna tez zaryzykowac na bramke Szalaia, którym nota bene interesuje sie Schalke
Ad.2 tu raczej typ przeciw M`gladabach. w czwartek szalone 3-3 z Lazio i perspektywa w kolejny czwartek spotaknie rewanzowego, a widac ze Borussi zalezy na LE. Natomiast Hamburg tydzien temu rewelacyjny mecz, zwłaszcza Son w znakomitej formie. Minus taki, ze w bramce pierwszy mecz w sezonie zagra Drobny zamiast Adlera
Ad3. Leverkusen zacznie wkoncu wygrywac i to jak nie z Augsburgiem u sibie to gdzie. Podraznieni porazka z Benfica w czwartek napewno beda zdeterminowani dzis. Jakos tak wydaj mi się, ze bardziej zalezy im na utrzymaniu miejsca 2-3 w BL niz na tegrocznej LE.
Ps. Teilweise nie moge odp na priv bo nie mam jeszcze 10 postów na stronie ????
Edit wszystko weszło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
W ostatnim czasie z formą BVB jest różnie, co prawda mecz z Szachtarem zakończył się dobrym, nawet bardzo dobry wynikiem, ale sama gra nie różniła się specjalnie od tej jaką zaprezentowali Dortmundczycy w meczu z HSV. Tam, wtedy też nie byłoby 4-1 gdyby nie czerwona dla Roberta. Eintracht też gra w tej rundzie o wiele słabiej, nadal potrafi punktować, utrzymywać pozycję w czołówce, ale to już nie jest to samo. Dlatego dziś nie spodziewam się fajerwerków, sądzę że będzie to mecz trudny dla widza, rwane widowisko, z częstymi faulami w środku pola. I goli nie spodziewam się wielu. Borussia z Schieberem w ataku, któremu brakuje statystyk, po przerwie wymienią środek pola, na boisku pojawi się Sahin, temu dla odmiany brakuje ogrania i jakości. Eintracht też gra mniej porywająco, Inui już tak nie błyszczy, Meier się zaciął. W ostatniej kolejce Eintracht na własnym boisku remisuje z Nurnbergą 0:0 - to pokazuje jak bardzo obniżyli loty. Gram under 3,5.
Poniżej 3,5 gola Kurs:1,625 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 1

fasolinho

Użytkownik
Away Teams (Saturday 6 Matches) - Panowie, przy tej opcji w pinnaclu jest PONIZEJ 17 po kursie 2,090. To oznacza, ze obstawiamy ze bedzie mniej niz 17 goli gosci w dzisijszych meczach czy jakos to inaczej sie liczy bo mi sie ewidentnie wydaje ze bedzie dzi mniej tych bramek tylko nie wiem czy rozumiem ten zaklad dobrze?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Away Teams (Saturday 6 Matches) - Panowie, przy tej opcji w pinnaclu jest PONIZEJ 17 po kursie 2,090. To oznacza, ze obstawiamy ze bedzie mniej niz 17 goli gosci w dzisijszych meczach czy jakos to inaczej sie liczy bo mi sie ewidentnie wydaje ze bedzie dzi mniej tych bramek tylko nie wiem czy rozumiem ten zaklad dobrze?
Gości, to byłaby jakaś pomyłka, tu chyba chodzi generalnie ile bramek padnie w sobotę. Średnia bramek na mecz w BL to trzy gole; 6 x 3 = 18. Jeśli masz poniżej 17 to grasz dwa gole poniżej statystyki, przy 17 masz zwrot.
 
F 1

fasolinho

Użytkownik
Gości, to byłaby jakaś pomyłka, tu chyba chodzi generalnie ile bramek padnie w sobotę. Średnia bramek na mecz w BL to trzy gole; 6 x 3 = 18. Jeśli masz poniżej 17 to grasz dwa gole poniżej statystyki, przy 17 masz zwrot.
No wlasnie za dobrze mi to wyglądało,dzieki. Poszedł over w meczu HSV - Gladbach w takim razie ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Spotkanie: Borussia Dortmund - Eintracht (Piłka Nożna - Bundesliga)
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bukmacher: Betsafe

Analiza:
Borussia dzisiaj zagra bez Roberta Lewandowskiego i jest to najistotniejsza informacja. Szansę dostanie Schieber, któremu jednak sporo brakuje. Mimo to powinien dzisiaj pokazać na co go stać, ponieważ spekulacje na temat odejścia polskiego snajpera stają się coraz poważniejsze. Borussia to zespół silniejszy od Eintrachtu, który wydawać by się mogło, że swoje miejsce zawdzięcza w głównej mierze szczęściu... Mimo to walczą o Ligę Mistrzów i na pewno dzisiaj nie odpuszczą. Nowy nabytek (wypożyczenie), Lakić to może być ciekawa postać, którą dzisiaj defensywa gospodarzy musi przypilnować. Pierwszy mecz pomiędzy obiema drużynami przyniósł obfity w bramki remis (3:3). Dzisiaj powinien ten mecz się zakończyć pewną wygraną mistrzów Niemiec. Eintracht to nie jest drużyna, która będzie notorycznie wygrywać.

▶ Zagraj w Betsafe: Hardcorowy Koksu pompuje 200PLN więcej na START!

▶ Promocja: Luty z ComeOn - wygraj wymarzony gadżet (tablet, konsolę, telefon utp), koszulki, bonusy i inne nagrody...

▶ Luty z Betclic i Expekt - wygraj Samsunga Galaxy SII oraz inne gadżety!
 
qish 80

qish

Użytkownik
Piłka Nożna - Bundesliga
Spotkanie: Dortmund - Frankfurt
Typ: under 4.5 kartki
Kurs: 1.61
Buk: Bet 365

Hmm ... Lewandowski czerwień w ostatnim meczu, myślę, ze to taka mała przestroga, w dodatku, że otrzymał jeszcze zawieszenie. Obie ekipy nie notują więcej niż 2-3 kartki z przewagą na maks. 2. Myślę, że Borussia pierwsza nie będzie chciała dostać kartki, więc Frankfurt nie będzie próbował zaczynać ostrzej faulować.

Tylko kartki Dortmundu:
vs Shahtar - 0
vs Hamburger - 2 ( W tym Lewandowski )
vs Bayern - 1

Tylko kartki Frankfurtu:
vs Nurnberg - 2
vs Hamburger - 1
vs Hoffenheim - 3
__________________
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Norymberga - Hannover
Pierwszym niedzielnym spotkaniem będzie starcie Norymbergi z drużyną Sobiecha;). Gospodarze do tego meczu przystępują będąc na 14 pozycji, jednak są w miarę bezpieczni bo nad 16 Hoffenheim mają 9 pkt przewagi. Po wznowieniu rozgrywek mają bilans 1-2-1, czyli średnio na jeża ???? . Przegrali jedynie z Dortmundem na wyjeździe, remis z HSV i ostatnio z Frankfurtem, a ograli na swoim stadionie Gladbach. Ogólnie Norymberga na swoim stadionie przegrała jedynie 2 razy, u siebie zdobyli 16 pkt z 25 ogólnie. Jedynym nieobecnym jest Gebhard, przebojowy skrzydłowy, nie gra on jednak już od dwóch kolejek. O Hannoverze również można powiedzieć, że są drużyną własnego boiska gdyż na wyjazdach notują bilans 2-0-8, co jak na taką drużynę jest wynikiem bardzo kiepskim. Po wznowieniu rozgrywek gracze z Hannoveru zdążyli już nam zaserwować thriller w meczu z Schalke, ostatecznie przegrany 5:4. Wygrali 2 spotkania domowe z Wolfsburgiem i Hoffenheim, oba jedną bramką, a w międzyczasie ulegli w Bremie Werderowi 2:0. W ostatni czwartek przegrali w Moskwie mecz w LE z Anzhi Machaczkałą 3:1. W składzie gości zabraknie dwóch obrońców Eggimanna oraz Cherundolo, a także pomocnika Stindla. Biorąc pod uwagę złą passę na wyjazdach Hannoveru, ich podróż do Moskwy, rewanż z Anzhi i przyzwoitą grę Norymbergi u siebie po przerwie myślę, że jest spora szansa na wygraną gospodarzy.
Norymberga 0 1,5 Marathonbet zwrot jednak racja darius, mecz był kompletnie nie do grania w kwestii 1x2, czysta loteria
 
93adrian 0

93adrian

Użytkownik
Nurnberg - H96
Pierwszym niedzielnym spotkaniem 22 kolejki Bundesligi będzie spotkanie Norynbergi z Hannoverem . Kurs na gości moim zdaniem lekko przesadzony , chociaż ostatnio nie zachwycają (porażka w LE ,w lidze róznie 2 wygrane 2 przegrane) to wydają się być lepsza drużyna niż drużyna gospodarzy (bilans 1-2-1) . W pierwszym meczu tych drużyn H96 rozgromił Norynbergie 4:1 dodatkowo ostatnie 4 mecze tych drużyn to zwyciestwa Hannoveru . W drużynie 1.FCN zabraknie przede wszystkim Timo Gebharta zaś w H96 Cherundolo i Egimana. Myśle że dzisiaj druzyna Mirko Słomki tego meczu nie przegra
Stawiam :
Nurnberg - H96 - X2 - 1,6 STS
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Norymberga 0 1,5 Marathonbet
Nurnberg - H96 - X2 - 1,6 STS
Panowie no bet jeśli chodzi o zakłady typu win, dzięki obrońcom Hannoveru ich mecze stają się dreszczowcami. Nurnberg zaś dobrze stopuje rywali i trudno się przebić przez ich środek pola. Under 2,5 można lekko próbować. Moim zdaniem max 2-1, ale skłaniam się bardziej ku 0:0, 1-0 może i jedna i druga drużyna takim wynikiem wygrać.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Tak na szybko co mi dzisiaj chodzi po głowie, bo czasu za wiele nie ma.
Nurnberg - H96
Gospodarze tydzień temu w meczu w Frankfurcie pokazali się z całkiem dobrej strony i można powiedzieć, że tylko udało im się zremisować, bo były szanse aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Jestem pewien, że Norymberga będzie chciała kontynuować swoją dobrą grę sprzed tygodnia i zagra dzisiaj bardziej ofensywnie chcąc zgarnąć pełną pule. A to jak wiemy będzie jak woda na młyn dla piłkarzy gości, którzy potrafią bardzo szybko organizować się w ataku i wyprowadzać zabójcze kontry. Nie od dziś wiadomo, że obrona H96 to obecnie straszna lipa, dlatego gospodarze jak zaprezentują się tak jak przed tygodniem powinni coś ukłuć. Natomiast goście posiadają w swoich szeregach graczy, którzy jedną akcją są w stanie przesądzić o losach meczu: Huszti, Schlaudraff, Diouf czy Ya Konan, dlatego pomimo zmęczenia, które pewnie będzie im doskwierać po czwartkowym spotkaniu z Anży w LE powinni coś strzelić.
Nurnberg - H96
Typ: BTS (1.58)
✅
Fortuna
Hoffenheim - Stuttgart
Według mnie wynik tego spotkania będzie się kręcił wokół remisu. Obydwie drużyny mają &#39;splątane&#39; nogi przez presję jaka na nich ciąży, a wtedy jak wiadomo trudno pokazać pełnię swoich umiejętności. Jedni i drudzy zawodzą w tym sezonie po całej linii. VfB w czwartkowej potyczce w LE było blisko upragnionej wygranej, jednak w samej końcówce spotkania dostali bramkę. Dzisiaj wydaje mi się, że w końcu drużyna Labbadii zapunktuje, wynik jak już pisałem według mnie będzie oscylował wokół remisu z lekkim jednak wskazaniem na gości (w poprzednich spotkaniach drużyna Stuttgartu jakby nie patrzeć miała trochę pecha: mecze z Wolfsburgiem i Bayernem wcale nie były złe w wykonaniu drużyny ze Szwabii). Jeśli chodzi o Wieśniaków to odkąd drużynę gospodarzy przejął trener Kurz gra defensywna uległa zdecydowanej poprawie. Również Gomes prezentuje się lepiej w bramce niż niepewny Wiese, dlatego pomimo kichy jaką ostatnio gra Stuttgart w obronie nie spodziewałbym się w tym spotkaniu gradu bramek, a raczej wyrównanego spotkania, w którym tacy zawodnocy jak Harnik lub Ibisević mogą przechylić szalę zwycięstwa na stronę VfB.
Hoffenheim - Stuttgart
Typ: X2 (1.55) ✅
Typ: X-X (podwójna szansa) (1.60)
⛔
Fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom