>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. Grand Prix Abu Zabi [10 - 12 grudnia 2021]

Status
Zamknięty.
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Czy ta sytuacja z Antonio nie kwalifikowała się na safety car? Taki zakręt, wydaje mi się ze w innym wyścigu byłby normalnie. Nie mam zakładu tylko się zastanawiam czy to nie był lekki ukłon w stronę mercedesa. Długo podejmowali decyzje co do tej sprawy. A komentarz Wolfa żeby nie było samochodu tez trochę śmieszne.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Czy ta sytuacja z Antonio nie kwalifikowała się na safety car? Taki zakręt, wydaje mi się ze w innym wyścigu byłby normalnie. Nie mam zakładu tylko się zastanawiam czy to nie był lekki ukłon w stronę mercedesa. Długo podejmowali decyzje co do tej sprawy. A komentarz Wolfa żeby nie było samochodu tez trochę śmieszne.
Moim zdaniem dziwne by bylo jakby dali pelny SC bo blisko byla brama gdzie szybko i bezproblemowo zepchneli bolid. VSC bylo najrozsadniejsza decyzja.
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Postawiłem symboliczne 30 zł na Maxa w parze z Hamiltonem ale takich emocji chyba podczas żadnego innego sportu nie przeżyłem jeszcze... Nie ze względu na zakład ale z tego powodu że kibicowałem Verstappenowi. Niesamowite co się wydarzyło dzisiaj.
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
RedBull po prostu wykorzystał w perfekcyjny sposób późny safety car, a sędziowie trochę nagięli przepisy przepuszczając tylko kilka bolidów z okrążeniem straty, bo za wszelką cenę chcieli żeby ten wyścig i walka o tytuł skończyła się ściganiem a nie procesją za SC. Przynajmniej raz w tym sezonie sędziowie faworyzowali samo ściganie a nie któregoś z kierowców. Hamilton nie miał szans na tym ostatnim okrążeniu. Ale coś czuję że jakieś apelacje będą, bo jednak podstawy są realne.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ciekawostka: Perez został ściągnięty do boksu pod koniec wyścigu, bo silnik był na limicie wytrzymałości i gdyby padł na torze, to wyścigu mogliby nie wznowić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +267
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom