>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. Grand Prix Abu Zabi [10 - 12 grudnia 2021]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Abu Zabi 2021
1638820804857.png

Piątek, 10 grudnia:

#1 Trening ▶ 10:30
#2 Trening ▶ 14:00

Sobota, 11 grudnia:
#3 Trening ▶ 11:00
#Kwalifikacje ▶ 14:00

Niedziela, 12 grudnia:
#Wyścig ▶ 14:00

1638821110352.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Yas Marina Circuit
Lokalizacja: Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Pierwsze Grand Prix: 2009
Długość toru: 5.281 km
Liczba okrążeń: 58
Całkowity dystans wyścigu: 306.183 km

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wyścig Formuły 1 o GP Abu Zabi 2021 będzie można zobaczyć na żywo w głównym Polsacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Abu Zabi - wyścig, niedziela 14:00
Typ: Liczba kierowców sklasyfikowanych - over 17.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Bukmacherzy sugeruja sie tym jak wygladal ostatni wyscig i ile samochodow dojechalo do mety z tym, ze wg mnie popelnili blad i wystawili zbyt wysoki kurs na over przy tej linii. Tor Yas Marina jest totalnie inny niz ten w Arabii Saudyjskiej. Bardzo szerokie pobocza wyasfaltowane praktycznie wybaczaja wszystkie bledy kierowcy. Takiego chaosu jak w ostatnim wyscigu raczej nie przewiduje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Na kilometry śmierdzi wspólną kraksą. Już w ostatnim wyścigu było widać, że Max może się rozwalić aby tylko razem z Hamiltonem.

Będzie się działo na pewno.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Hamilton zdobędzie Pole Position @1.41 unibet

Typ dla mnie dość pewny, o ile jutro może zdarzyć się wiele scenariuszy, dzisiejsze kwalifikacje raczej będą bez niespodzianki.
Trzy sesje treningowe dla Luisa, a myślę, ze to jeszcze nie wszystko co ma do pokazania Mercedes dzisiaj.
Kurs bardzo przyjemny do dubelka.
 
Pablito91 470,8K

Pablito91

Użytkownik
Hamilton zdobędzie Pole Position @1.41 unibet

Typ dla mnie dość pewny, o ile jutro może zdarzyć się wiele scenariuszy, dzisiejsze kwalifikacje raczej będą bez niespodzianki.
Trzy sesje treningowe dla Luisa, a myślę, ze to jeszcze nie wszystko co ma do pokazania Mercedes dzisiaj.
Kurs bardzo przyjemny do dubelka.

Pierwszy trening wygrał Max :) no i w kwalach ładnie wyjaśnił Hamiltona :)
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Max jedynie udowodnił, że jest najlepszym kierowcą na świecie w tym roku. Niestety nie ma najlepszego bolidu i nie stoją za nim sędziowie, a w wyścigu to bolid będzie się liczył. Ciekawe, o ile wzrosną kursy na mistrzostwo Hamiltona, pewnie minimalnie, przed weekendem było koło 1.40, teraz widzę, że koło 1.80 latają. Moim zdaniem to jest lokata 80%. Wszyscy spodziewają się fajerwerków i nie wiadomo czego, a prawdopodobnie skończy się na tym, że na starcie Hamilton odjedzie dzięki lepszemu silnikowi i w zasadzie tyle będzie z emocjonującego wyścigu, Max w gorszym bolidzie na prostej nie wyczaruje nagle mocy.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Strategicznie Hamilton ma wszystko w swoich rękach. Max dzięki mieszance może wygrać start i utrzymać prowadzenie ale pośrednia mieszanka Hamiltona daje mu przewagę na reszte wyścigu. Dodatkowo, Max posiada pośrednią też używaną.

To wszystko oczywiście w sytuacji wyścigu a nie kolizji. Perez też coś może odwalić.
Jeżeli jedziemy cały to moim zdaniem Hamilton to wygrywa jutro.
 
Pablito91 470,8K

Pablito91

Użytkownik
No niby Hamilton ma przewagę psychologiczną i strategiczną, ale wszystko się może zdarzyć. Może młody Norris odpali. Chociaż to rodacy to może nie będzie chciał się mieszać. wydaje mi się, że max musi liczyć na Pereza. Dobrzy by było gdyby na miękkiej wyprzedził Hamiltona i dał odjechać maxowi na pare sekund
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Na kilometry śmierdzi wspólną kraksą. Już w ostatnim wyścigu było widać, że Max może się rozwalić aby tylko razem z Hamiltonem.

Będzie się działo na pewno.
Nie bedzie zadnej kraksy. Za duzo wszyscy o tym mowia. No chyba ze ustawia. Bedzie przyjazn i zgoda raczej i podziekowania, szczesliwe zakonczenie, do zobaczenia za rok

A kto wygra? Postawie na Lewisa, ale jak wygra nie bede sie cieszyl, jak Lewis przegra to tez bede mial radoche taka jak ze sasiadowi zdechla krowa

A ktos sie zna jakie znaczenei maja opony? Bo czytalem ze max wsadzil sie na miekkie a Ham ma medium. Co to znaczy? Moze fachowiec wyjasni?

Jesli jest gwarancja slonca i 45 stopni to chyba jak najtwardze powinny byc najlepsze? Na zdrowy rozum

No i przede wszystkim widac, ze Bottas sie wylaczyl z walki, Nie bezie przeszkadzal VER ani pomagal HAM jest za daleko. Chyba ma dosc juz Mercedesa
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mazepin uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Kierowca Haasa tym samym nie przystąpi do wyścigu o Grand Prix Abu Zabi.

Przepisy uniemożliwiają Haasowi skorzystanie z rezerwowego kierowcy podczas zmagań na Yas Marina. Zmiana w składzie musiałaby zostać zgłoszona najpóźniej przed sesją kwalifikacyjną.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Jeżeli chodzi o strategię ze względu na opony... Max będzie szybszy na początku. Jeżeli Max nie zrobi mega błędu to wygra start. Dalej wygląda to tak, że Max zjedzie jako pierwszy po twarde. Hamilton wydłuży i zabawa będzie polegała na tym, że Hamilton będzie miał nowsze opony w ostatniej części wyścigu i najpierw dojdzie Maxa i będzie zabawa. To wszystko bez innych wydarzeń pobocznych.
Oczywiście pojawienie się np SC może wszystko odwrócić.

Bottas to nie tyle sam odpuścił co jedzie tu na starym silniku. Nie bardzo tu powalczy dziś.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ostatni wyscig sezonu, ostatnie nasze typowanie wiec nie mozna przejsc obok. Osobiscie zycze tytułu Maxowi ale nie podobała mi sie jego postawa tydzien temu. W dwóch momentach miałem wrazenie ze chce doprowadzic do kolizji z Lewisem co nie byłoby w porzadku i tylko przytomnosc tego drugiego nie doprowadziła do kraksy. Jak bedzie dzis nie wiadomo, niby Lewis na posredniej, ma przewage ale przy jakims safety carze wszysko moze sie odwrocic. Maxowi zostały tylko twarde opony bo w tych z zółtym paskiem jedna jest spłaszczona przez hamowanie. Bolid RBR jednak tutaj szybki, jest nowa podłoga i kto wie czy Max czeo nie wyczaruje.
Wg mnie oni dwaj beda sie dzis pilnować i nie beda zwracac uwagi czy jada na pozycjach 1-2 czy na dalszych. Ja stawiam na to ze gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta i ide w kierunku Lando Norrisa, który zapowiedzial ze nie bedzie sie mieszał w ich walke ale mysle tez ze jezeli nadarzy sie okazja to ja wykorzysta. Nie wykluczam tez kraksy Ham i Ver lub drobnej klizji która moze nie wyeliminuje ich ale spowoduje ze obaj straca kilka pozycji. Moze los odda Norrisowi to co zabrał w tym roku jadac pewnie na prowadzeniu. Ja z pewnoscia przy takim cisnieniu w RBR i Mercu nie odmowie sobie grania na innego kierowce i wybieram Lando

Norris win kurs 27 fortuna

Mysle ze tez obaj kierowcy McLarena zdobedą dzis punkty

kurs 1,75 STS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom