>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

21 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 09.03-12.03.2012

Status
Zamknięty.
panas89 95

panas89

Użytkownik
Wisła Kraków - Lech Poznań
typ: powyżej 1,5 goli
kurs: 1.56
buk: Pinnacle
Mecz bardzo ważny dla obydwu zespołów, by zachować szanse na europejskie 3 punkty są niezbędne zarówno dla Wisły jak i Lecha, obydwie drużyny z nowymi trenerami, Probierz już odniósł zwycięstwo z Lechią, trener Lecha jeszcze nie poprowadził swojej drużyny ligowej z powodu żałoby narodowej. Faorytem spotkania raczej Wisła, ale wielce prawdopodobny zdaje się również być remis 1:1. Kurs 1.56 na over 1.5 gola, jak dla mnie to mała promocja, będzie to zacięty mecz, mam nadzieje że nie tylko w środku polu będzie siętoczyła gra, ale że będzie dużo okazji podbramkowych, a w obydwu drużynach ma kto bramki strzelać, Probierz w meczu z Lechią zmienił ustawienie na grę dwoma napastnikami genkovem i Bitonem, Lech zapewne wyjdzie jednym Rudniewem w 1 linii. Polecam typ bo bardzo dobrym kursie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Widzę wielki huraoptymizm w narodzie. Probierz przyszedł dał zwycięstwo i już wszyscy lecą na typy ku Wiśle. Spójrzmy tylko z kim oni ten mecz wygrali i w jakim stylu. Wiadomo, grali nieźle, ale mecz był ustawiony przez szybko strzeloną bramkę. Później karny dobił rywala, a Wiślacy mogli spokojnie trzymać wynik. Lechia to słaby przeciwnik, nie stworzyli praktycznie żadnego zagrożenia, a pamiętajmy, że z dnia na dzień nie da się przeorganizować gry w defensywie. To jest cały czas ten sam szrot, który byle jaki napastnik z ponadprzeciętnymi umiejętnościami sobie poradzi. To była jedna kwestia. Druga rzecz, która mnie zniesmaczyła, to fakt, że nie doceniacie Rumaka. Może nie tyle nie doceniacie, co z góry zakładacie, że jest słaby i się nie nadaje. Na boga, wstrzymajcie się z tego typu osądami. Ja rozliczam trenera z wyników, nie wiem jak Wy. Dajmy mu popracować. Damy szansę w końcu komuś nowemu. Już przejadły mi się te same mordy w świcie trenerskiej. Wiadomo, cudów nie oczekuję po tym meczu, ale value i tak jest widoczne. Kolejorz w meczu z Ruchem zagrał zupełnie bez zaangażowania, tak jakby wiedzieli, że jeśli przegrają to Bakero poleci. Nie chcę tu szukać teorii spiskowych, po prostu takie są moje odczucia. Piłkarzy Lech ma dobrych, brakuje im jednak odpowiedniego mentora. Zobaczymy jak nowy trener sprawdzi się w tej roli. Zarówno Probierza jak i Rumaka czeka jeszcze wiele pracy z dnia na dzień niczego się nie zmieni, tu potrzeba cierpliwości. Zagram w kierunku Lecha z podpórką.
Wisła Kraków - Lech Poznań | Lech lub remis [1,72] Bet365 ✅ 0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Piątek w Ekstraklasie
Dawno nie zabierałem głosu na forum, ale staram się śledzić. Może czas wrócić. Skłonił mnie mecz ŁKS - Cracovia, widzę ogólnie pospolite ruszenie na ŁKS, przyznam szczerze, że sam w tygodniu byłem przekonany do grania na gospodarzy tego meczu. Zgodzę się, że ŁKS pozytywnie zaprezentował się na tle Legii ale trzeba obiektywnie przyznać, że tylko do 65 min i trzeba uwzględnić na ile procent swoich możliwości zagrała Legia bo jestem prawie pewny, że nie na 100%. Fakt drugi, Cracovia zagrała koszmarnie u siebie z Zagłębiem dodatkowo będzie bardziej osłabiona. Ale śledząc polską ligę typ na ŁKS jest zbyt wysoki i zbyt oczywisty. Dlatego przy bliższym przyjrzeniu trzeba dostrzec, że obydwa zespoły strzeliły bardzo mało bramek w tym sezonie odpowiednio 12-10 więc skoro ŁKS zdobywa 0,7 bramki u siebie na mecz do tego w ostatnich trzech meczach nie zdobył bramki grając nawet w przewadze z Lechią to jak ma strzelać Cracovii, której gola u siebie nie strzeliły np. Legia, Korona?? (tracą 0,89 bramki na wyjeździe) A bez bramek ciężko o wygraną. Ktoś powie, że nowy trener który preferuje grę ofensywną bardziej niż poprzednik. Dlatego chyba zresztą został zatrudniony (gdzieś przeczytałem). Odpowiadam, że może kiedyś tak ale ostatnio prowadzona przez trenera Kafarskiego Lechia w pierwszych 13 kolejkach obecnego sezonu miała bilans bramkowy 6-8. Ten kij ma dla ŁkS-u również drugi koniec bo zawodnicy mogą się bardziej starać pokazać nowemu trenerowi i nie zgrają drugi raz tak katastrofalnie jak tydzień temu. I najważniejsze wiele zależy jak ten mecz się potoczy od początku może to banał ale ŁKS gra wiosną tak ok 60-70 min a oglądając mecze Cracovii wiosną przypomina mi się bramka w końcówce z Lechią, emocje w końcówce meczu z Jagiellonią i takie małe oblężenie bramki Sandomierskiego w ostatnich 10 minutach. Nawet w przegranym meczu z Zagłębiem w końcówce mieli jakieś okazje zanim poszła kontra w doliczonym czasie na 0-2. Jeśli ŁKS w pierwszej połowie nie strzeli bramki może być cienko i nawet podpórka 1X może nie pomóc. Pan Menadżer faktycznie mówił, że mają dostać bazę treningową w tym tygodniu ale nie wiadomo czy dostali nigdzie chyba nie ma potwierdzenia (poza tym nawet jak mają super bazę to nie nadrobili w 4 dni miesięcznych zaległości) przecież mówią zawodnikom, że dostaną pieniądze itd. a nie dostają. Moim skromnym zdaniem jedyny atut gospodarzy to paradoksalnie wiek i doświadczenia zawodowe poszczególnych graczy. A to i dużo i mało. Typów nie neguję ale może zanim ktoś szybko postawi na pewniak przemyśli to i podejmie decyzję bardziej świadomie. Sam chyba zaczekam do meczu i zobaczę jak się będzie rozwijała sytuacja. Na tą chwilę najbardziej prawdopodobne wydają się UNDER⛔, REMIS✅, 0-0. Nikomu nie odbiera szans, każdemu daje punkt bo Zagłębie gra z Ruchem, Lechia, Jagiellonia, Bełchatów na wyjazdach, Nowy trener dostaje czas a ŁKS może dalej budować formę na końcówkę i wszyscy są umiarkowanie zadowoleni.
W drugim dzisiejszym meczu tak na marginesie dodam liczę na pojedynek Rudnieva z Bitonem i kilka bramek bo obrony obydwu zespołów miały już w tym sezonie mnóstwo kiksów więc najbardziej podoba mi się typ na OVER 2,0⛔ za 1,975 lub OVER 2,5⛔ za 2,60 (Bet365). Wisła z Probierzem nie będzie się chyba bronić u siebie a Lech nie grając z Górnikiem mógł nadrobić zaległości fizyczne spowodowane innowacyjnymi metodami Bakero. Do tego wg. PS w dotychczasowych meczach w Ekstraklasie pomiędzy tymi zespołami w 44 meczach w Krakowie padły 133 gole czyli średnio 3 na mecz natomiast w ostatnich dwóch meczach była tylko jedna bramka a we wcześniejszych dwóch 11 goli. W sumie współczesne czasy 4 mecze 12 goli więc by się zgadzało. Żeby utrzymać średnią i walczyć o coś w tym sezonie nie ma czego bronić tylko trzeba atakować od pierwszych minut zwłaszcza, że obydwa zespoły mają większy potencjał w ataku niż w obronie.
Pewnie nikomu nie będzie się chciało czytać takiego wykładu więc podsumowując, uważać na ŁKS ✅ i liczę na strzelanie w Krakowie ⛔.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
empe92 438

empe92

Użytkownik
ŁKS – Cracovia
Pierwszy mecz kolejki to spotkanie na dole tabeli pomiędzy ŁKSem a Cracovią. Mecz z gatunku tych o 6 punktów i jego wynik może mieć kluczowe znaczenie w walce o utrzymanie. Dotychczas oba zespoły solidarnie zdobyły po 16 oczek w ligowej tabeli. Tracą po 1 punkcie do Zagłębia Lubin i 3 do Lechii Gdańsk. Moim zdaniem w gronie tych 4 drużyn znajdują się 2 spadkowicze i zespół, który zagra w barażach, dlatego bezpośrednie pojedynki są niezwykle ważne. Poprzednia kolejka to porażki ŁKSu i Cracovii po 0:2 – odpowiednio z Legią na wyjeździe i Zagłębiem u siebie. Jednak oba zespoły zostawiły po sobie zgoła inne wrażenie. Łodzianie w meczu liderem tabeli przez dużą część spotkania byli dla Legionistów równym rywalem. Stworzyli kilka okazji do zdobycia bramki i tylko dzięki słabej skuteczności nie potrafili pokonać Kuciaka. Widać było pewien postęp w grze ŁKSu w porównaniu do poprzednich 2 wiosennych kolejek. Co prawda podopieczni Piotra Swierczewskiego nie zdobyli jeszcze bramki, ale jak wspomniałem byli tego bliscy na Łazienkowskiej, i nie wyobrażam sobie, żeby dziś w niezwykle ważnym dla nich spotkaniu nie pokonali bramkarza gości. Sam trener wspominał o normalizacji warunków pracy w klubie, co powinno odnieść pozytywny wpływ na zespół i podnieść mobilizację. Cracovia natomiast rozegrała tydzień temu słabe spotkanie przeciwko Zagłębiu. Po tym meczu z zespołem rozstał się dotychczasowy opiekun Dariusz Pasieka, którego zastąpił Tomasz Kafarski. Czeka go bardzo trudne zadanie, bo Cracovia prezentowała się ostatnio fatalnie. Widać było brak organizacji taktycznej i pomysłu na grę. Zawodnicy Pasów muszą zdawać sobie sprawę z wagi dzisiejszego meczu. Liczę na efekt nowej miotły i nawiązanie walki z ŁKSem. Tego meczu po prostu nie można odpuścić, bo oznacza to de facto rezygnację z walki o utrzymanie. Biorąc pod uwagę nie najlepiej wyglądające linie defensywne obu zespołów podejrzewam, że możemy zobaczyć dziś kilka bramek. Jeżeli któraś z ekip zdobędzie szybko gola to druga strona będzie musiała zaatakować, co stworzy więcej sytuacji bramowych z obu stron. Remis dziś ani ŁKSu ani Cracovii nie urządza i spodziewam się zaciętej walki oraz kilku bramek.

BTS @ 2.20 bet365 ✅
Over 2.5 @ 2.70 bet365 ✅
Over 3.5 @ 5.50 Unibet ✅


Wisła – Lech
Drugi dzisiejszy pojedynek to mecz Wisła – Lech. Dla obu zespołów jest bardzo ważny mecz. Wisła po raz drugi będzie prowadzona z ławki trenerskiej przez Michała Probierza. Poprzednia kolejka i 2:0 z Lechią w Gdańsku w mojej opinii nie dało wystarczającej odpowiedzi na pytanie czego możemy się spodziewać po pracy Probierza. Moim zdaniem decyzja o zatrudnieniu byłego szkoleniowca Jagiellonii i zwolnieniu Kazmierza Moskala była zbyt pochopna i dopiero w ciągu kilku najbliższych tygodniu przekonamy się o rezultatach takiej roszady. Dziś w Wiśle brak kilku ważnych graczy. Z różnych przyczyn nie wystąpią: Cwetan Genkow, Michael Lamey, Michał Czekaj, Radosław Sobolewski i Rafał Boguski. Niepewny jest również występ Meliksona, który jest najbardziej wartościowym graczem Białej Gwiazdy. Na pewno mobilizacji przy Reymonta nie zabraknie. Trener Wisły wspominał, że mecz z Lechem należy do tych najcięższych gatunkowo i z pewnością celem gospodarzy jest zwycięstwo. Lech przystąpi do rywalizacji pod wodzą Mariusza Rumaka. Ten młody szkoleniowiec zastąpił zwolnionego Bakero i o jego pracy jak na razie nie możemy zbyt dużo powiedzieć. To jego pierwsza poważna praca na stanowisku pierwszego szkoleniowca. Dziś liczę w szeragach gości przede wszystkim na Artjoma Rudniewa. Łotysz nie zdobył jeszcze na wiosnę gola, a miał kilka okazji ku temu. Obrona Wisły nie stanowi ostatnio monolitu, co powinno ułatwic zadanie Rudniewowi. Oba zespołu są zdeterminowane do zdobycia 3 punktów. Remis nie będzie dla żadnej ze stron zadowalający, dlatego spodziewam się zaciętej walki o zwycięstwo. Ciężko wskazać faworyta. Zarówno Wisła jak i Lech mają swoje problemy, dlatego zdecyduję się na over bramkowy.

BTS @ 2.20 bet365 ⛔
Over 2.5 @ 2.60 bet365 ⛔
Rudniew strzeli @ 2.95 Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Pilka nozna, Ekstraklasa Polska.
ŁKS - Cracovia
over 3,5
5,50
unibet


Analiza: Wybralem do obstawienia na dzis mecz ŁKS-u z Cracovią. jest to mecz bardzo wazny dla jednych i drugich. Obie druzyny radzą sobie ponizej oczekiwan swoich kibicow. Cracovia ma problem sportowy a ŁKS sportowy i finansowy. Bedzie to mecz o wszytsko. Dlatego stawiam over 3,5 gola poniewaz jesli ktoras z druzyn straci gola to nie bedzie miala czego bronic. Celem są 3 punkty. Mysle ze to bedzie otwarty mecz. Obie druyzny popelniają sporo latwych bledow w obronie. Tu jest szansa dla napastnikow obu klubow. Zwlaszcza szansa dla ofensywy LKS-u gdzie gra sporo bylych reprezentantow Polski, miedzy innymi Mieciel, Saganowski, Łobodzinki czy tez Iwanski. W tabeli obie druzyny mają po 16 punktow,zajmują odpowiednio ostatnie i przedostatnie miejsce. To moze byc mecz wiosny dla tych klubow dlatego to sie nie skonczy na jednym golu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
ŁKS Łódź - Cracovia
Typ: ŁKS
Kurs: 2,35
Bukmacher: bwin
Cóż to będzie za widowisko. Szybkie tempo, akcja za akcję, niesamowite bramki i emocje do ostatniej sekundy. Dobra, żartowałem. Będzie jak zawsze: kopanina, nuda i generalnie rzecz biorą dziadostwo, którego nie można nazwać futbolem. Bo w naszej lidze, ŁKS i Cracovia w piłkę nie grają. To wszystko wygląda jak przypadek. Zbieranina emerytów (ŁKS) i piłkarskich szrotów (Cracovia) z nielicznymi wyjątkami. Kto w tej bratobójczej walce zrobi malutki kroczek ku utrzymaniu? Wydaje mi się, że o wszystkim zadecyduje wspomniany przypadek. Jedno dośrodkowanie, główka i gol. Albo żałosny kiks i samobój. Albo ceniony sędzia Paweł Gil popełni rażący błąd, wyprzedzając prezenty wielkanocne. I tak rozum podpowiada mi, że jedną taką sytuację będą mieć gospodarze. Nie wiem natomiast, która z tych hipotez znajdzie potwierdzenie w rzeczywistości.
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik
21. kolejka T-Mobile Ekstraklasy, piątek, 18:00


ŁKS Łódź – Cracovia Kraków

No to zaczynamy od 1 meczu w tej rundzie zmierzą się ze sobą tuzy tej ligi tj ŁKS vs Cracovia hit kolejki meczy dla jednych i drugich o życie o tzw 6 punktów jeszcze kilka opisów tego meczu mogło by się tutaj pojawić .Obie ekipy napewno będą chciały wygrać to spotkanie , ale na raz nie mogą wygrać tego spotkania, dla jednych i drugich pewnie remis będzie jak porażka bo ani jednym , ani drugim w takim meczu 1 punkt nic nie daje ! To już zwiastuje nam emocje, bo sytuacja, gdy jedni i drudzy dążą do zwycięstwa na naszej ekstraklasie, występuje niezmiernie rzadko. ŁKS jak by na nich nie spojrzeć to dream-team naszpikowany gwiazdami ( nie może parę lat temu gdyby mieli taka ekipę bili by się o majstra tym czasem teraz muszę uratować ekstraklasę dla ŁKS-u) :grin::grin: Całą to &quot;zbieraniną&quot; piłkarzy dowaodzi Świr ???? To manager pełną gębą z rozlicznymi kontaktami o czym wspomniał nie jednokrotnie na łamach TV nie ma co ukrywać po prostu &quot;obraz nędzy i rozpaczy&quot; jest obecnie w ŁKS-ie czy będzie lepiej ? światełko w tunelu pojawiło się po ostatnim meczu z Legią, w którym ŁKS wyglądał bardzo przyzwoicie na tle tak mocnego przeciwnika jakim jest obecnie napewno Legia . Tylko teraz pytanie czy ŁKS zagra takie dobre zawody czy Legia po prostu ich zlekceważyła ale gdyby Sagan strzeliła gola a nie obijał poprzeczkę to było by 1:1 i kto wie jak by się potoczyły losy spotkania .Teraz ŁKS musi wygrać i musi atakować by zdobywać bramki bo jak do tej pory nie wygląda to za dobrze !! 3 meczy = zero strzelonych bramek !! Kibice ŁKS-u powinni doczekać się przynajmniej na pierwszą bramkę swoich podopiecznych po zimowej przerwie. Skoro Lechia strzeliła bramkę Cracovii, to i ŁKS da radę! Co do Cracovii z Zagłębiem zagrała katastrofalnie bo inaczej tego nie można ująć w 2 pierwszych meczach nie było lepiej remis z Lechią 1:1 z którą ŁKS przy lepszej skuteczności mógł wygrać też ugrali remis 0:0 no i bezbarwny mecz z Jagą zakończony wynikiem 0:0 !! Po tych wynikach włodarze zdecydowali się na zmianę trenera Craxę objął T. Kafarski , który od Pasieki różni się tym, że nie parkuje autobusu, a lubi, jak jego drużyny grają do przodu. A że jest mecz o życie to napewno nie będą się oby dwie ekipy broniły i czekał na cud i 1:0 w którą stronę . Ja liczę na otwartą grę z z obydwóch stron i kilka goli no i że 3 punkty zostaną w Łodzi .

Przewidywane składy:

ŁKS: Wyparło - Gieraga, Łabędzki, Klepczarek, Gercaliu - Łobodziński, Łukasiewicz, Iwański, Bonin - Saganowski - Mięciel.

Cracovia: Kaczmarek -Żytko, Hosek, Kosanović, Suart - Szałachowski, Bartczak, Struna, Boljević, Ntibazonkiza - van der Biezen.

Jeszcze smaczku temu meczu dodaje fakt , że to Cracovia w 2009 r pozostała w lidze kosztem ŁKS-u po decyzji władz piłkarskich karnej degradacji ŁKS-u . Nic innego jak gryzienie trawy nie pozostaje dzisiaj zawodnikom gospodarzy, a, ze wyraźnie widać progres w ich grze zaufam tym razem doświadczeniu zawodników grających w tym klubie .

Podsumowując : ŁKS Łódź @ 2.45 | Stawka 3/10 | pinnacle ⛔ ⛔ ⛔⛔

2:2 no mecz był otwarty szkoda że nie zdecydowałem się na over remis chyba zasłużony w tym meczu ...
 
J 19

jajo

Użytkownik
ŁKS - Cracovia
Łodzianie grają z meczu na mecz lepiej, stwarzają coraz większą ilość dogodnych sytuacji. W meczu na Łazienkowskiej wcale nie musieli przegrać. Cracovia natomiast we wszystkich dotychczasowych meczach spisywała się beznadziejnie. Przy Kałuży zmieniono trenera i efekt nowej miotły jest jednym z dwóch atutów, jakie widzę dla przyjezdnych. Oprócz niego ŁKS może mieć problemy z szybkimi skrzydłowymi Pasów. Manager Świerczewski wydaje się, że odpowiednio mobilizuje swoją drużynę do walki o utrzymanie. O tym, że piłkarze ŁKSu kiedyś umieli grać w piłkę nie trzeba przekonywać. Przy pomocy Świra, widać że znajdują w sobie ambicję, żeby udowodnić, że jeszcze na coś ich stać.
ŁKS @ 2,49 - sbobet
ŁKS DNB @ 1,7 - unibet, pinnacle
Wisła - Lech
Drużyny o bardzo zbliżonym, bardzo wysokim potencjale. Podsumowując formacje pewnie na koniec większość postawiłaby znak równości. W obu niedawno zmieniono trenera. Do Wisły przyszedł charyzmatyczny Michał Probierz, który zwłaszcza w początkowym okresie współpracy z piłkarzami potrafi wykrzesać wszystko co najlepsze. W Lechu fukncję po Bakero objął jego młody asystent. Przyznaję, że nie znam osobowości trenera Rumaka, ale nie wierzę, że tak młody facet będzie w stanie odpowiednio zatrząsnąć szatnią Kolejorza, w której nie brakuje zblazowanych gwiazdeczek. Dodatkowo atut własnego boiska przemawia za Wisłą.
Wisła @ 2,26 sbobet
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Typ: Goście zdobędą bramkę - NIE
Kurs: 2,25
Bukmacher: Betsson
Kurs wydaje się interesujący, a zarazem prawdopodobny. Choć to dopiero początek rundy wiosennej i ciężko mówić, jak dana ekipa prezentuje się na własnym stadionie, a jak na wyjeździe - można już wysuwać pierwsze wnioski. Chyba każdy, kto interesuje się naszą Ekstraklasą wie, że Lechii Gdańsk strasznie ciężko zdobywa się bramki. Na trzy spotkania tej rundy, zdobyli zaledwie jedną bramkę i to przeciwko Cracovii, która do najlepszych formacji obronnych ligi na pewno nie należy. Lechiści żadnej bramki nie potrafili strzelić ŁKS-owi i Wiśle Kraków.
Przejdźmy jednak teraz do drużyny Górnika Zabrze. Zawsze to miasto kojarzyło mi się ze swoistą twierdzą. Każdej drużynie strasznie ciężko zdobywa się punkty. I w tej rundzie także to potwierdzili pokonując aspirującą do Mistrzostwa Legię 2-0. Oprócz tego ponieśli porażkę z Widzewem (0-2) i zremisowali z GKS-em Bełchatów (1-1). Te dwa ostatnie wyniki dotyczą spotkań wyjazdowych. Ostatnio odpoczywali, z wiadomych względów.
Sądzę, że młodzi chłopcy, których trener Nawałka wprowadza do Górnika będą właśnie głodni gry i nie popełnią żadnego błędu w defensywie, a przynajmniej takiego który kosztowałby utratę bramki.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Zagra dzisiaj Melikson w Wiśle czy jeszcze nie wiadomo na 100 % ???
Wydaje mi się, że zagra, ale nie wiem w jakim wymiarze czasowym. To ważny element w układance probierzowskiej. Generalnie on tylko nadciągnął mięsień w meczu z Lechią Gdańsk, więc taka przerwa nie trwa długo, ale mimo wszystko z dnia na dzień tego nie wyleczysz. Probierz wczoraj mówił, że gra Meliksona zależeć będzie od tego, jak będzie się czuć na ostatnim treningu przed spotkaniem.
Co do meczu: Nie lubię tego sztucznego pompowania, jak grają dwie, mocne, polskie firmy (choć tabela &quot;mówi&quot; co innego). Ale dzisiaj mam jakieś pozytywne podejście, bo czuję, że szykuje się znakomity mecz. Jesienią wygrała Wisła i naprawdę zagrała wtedy dobre zawody. Szczególnie Melikson, o którym wtedy mówiło się, że przyćmił blask Stilicia. Czuję, że role się odwrócą, jeśli chodzi o &quot;prowadzenie gry&quot;. Nie mam jednak pojęcia jakim wynikiem zakończy się mecz. Dla mnie osobiście no bet.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
ŁKS Łódź - Cracovia Kraków
Typ: ŁKS łódź
Kurs: 2,25
bet-at-home

Dzisiaj o osiemnastej na stadionie ŁKS-u w łodzi dojdzie do pojedynku dwóch najgorszych ekip tego sezonu. Dla każdej z tych ekip zwycięstwo jest na wagę złota. Jest to mecz o tak zwane sześć punktów. Ani jedni ani drudzy jeszcze nie wygrali w rundzie wiosennej. Gospodarze tego spotkania muszą wygrać ten mecz aby mieć szansę na utrzymanie się w Ekstraklasie. Większe szanse w tym meczu daję właśnie łodzianom. W spotkaniu z Legią Warszawa na wyjeździe wcale nie odstawali od stołecznych. Gdyby po strzale Marka Saganowskiego piłki na poprzeczkę nie sparował Kuciak to kto wie jak by wyglądał i zakończył się ten mecz. Jak ostatnio poinformował Piotr Świerczewski w Łódzkim klubie jest nowa baza treningowa. Gospodarze nie mają przecież złej ekipy. Maciej Iwański czy też Marek Saganowski z niejednego pieca już chleb jedli. Z pierwszego składu w ekipie gospodarzy nie zagra Smoliński zaś w ekipie pasów zabraknie Visnakovsa, Suvorova i Arkadiusza Radomskiego. Dla ŁKSu jest to najważniejszy mecz w tym sezonie i napewno będą chcieli go wygrać. Gościom nie pomoże nawet nowy trener Kafarski.
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Granie u/o 2,5 gola po kursie 1.45 to przecież szaleństwo, żeby nie napisać - głupota.
W Krakowie 1x2 - no bet, głównie ze względu na Lecha którego postawa jest niewiadomą.
Bakero podejmował sporo niezrozumiałych dla większości kibiców z Poznania decyzji personalnych, więc same ustawienie zespołu przez Rumaka może mieć już spore znaczenie. Rumak rewolucji nie zapowiadał, ale grajki typu Stilic, Kamiński czy Krivets mają wrócić na swoje nominalne pozycje.
Spore prawdopodobieństwo że zagra Murawski, a jego obecność ma naprawdę spore znaczenie.
Widzi mi się overek bramkowy, szczególnie po kursach &gt; 2.5 (szkoda tylko że w Łodzi do przerwy padły już 2 bramki). Formacje defensywne u jednych i drugich wg mnie mało pewne.
Rudnev i Biton dawno nie strzelili (Izraelczyk co prawda z karnego w Gdansku. U Probierza raczej nie zacznie dzisiaj na ławce)
Rudnev strzeli - 3.2
Biton - 3.55
Expekt
---
Kartki:
Arboleda, Henruiqez (kolejno 2,75 i 3.2). W Lechu naprawdę spora determinacja zapowiadana, nowa miotła itd. Do tego wrogo nastawiona publiczność. Obaj mają tendencję do &quot;zagotowania&quot;, obaj lubią pajacować. Warto spróbować szczęścia. Myślę, że Arboleda wyjdzie w 11tce. Na razie składów nie podano jeszcze.
Czerwa dla obydwu - 20.
Unibet
 
death89 84

death89

Użytkownik
Fajna masówka się zaczyna robić na Wisłę, co może mnie tylko cieszyć;)
Ja, (nie tylko jako kibic Lecha) zagram inaczej. Czemu? Bo to nowy trener Lecha miał więcej czasu na przygotowanie do meczu z Wisłą. Od ponad tygodnia w Lechu Poznań trwa operacja pod pseudonimem &quot;Wisła&quot;, gdyż jak każdy wie oba te kluby spotkają sie także w Pucharze Polski, pierwszy mecz we wtorek, w Poznaniu. W nim, Lechici będą świetować 90-lecie istnienia klubu. Zrobią napewno wiele, żeby podejść do tego meczu w dobrych nastrojach. Na efekt nowej miotły chyba nie ma za wiele co liczyć, bo Rumak - nowy trener Lecha był asystentem Bakero(z szacunku do tego człowieka, jako piłkarza, nie napisze nic więcej o nim..). Ale jest to bardzo obiecujący trener, który bodaj w 2009 roku zdobył tytuł najlepszego trenera Wielkopolski. Niby nic wielkiego, ale jednak.. Artiom Rudniev - &quot;Kałasznikow&quot; z Poznania strzela bramki seriami, w dwóch nic nie ustrzelił, dziś się przełamie. A jeśli wpadnie jedna bramka to bardzo jest możliwe, że padnie i kolejna, jak to miał w zwyczaju. Rumak zapewne zagra bardziej ofensywnie niż jego poprzednik(bez durnych podań na swojej połowie przez 5min), nie ma nic do stracenia. Możliwe, że większą szansę otrzyma napastnik Vojo Ubiparip, który wykazuje spory potencjał. Probierz zapewne zagra ofensywnie, a jak się spisują obrońcy Wisły wie każdy po meczach pucharowych - 4 stracone bramki w niektórych meczach po banalnych błędach. Ale że mają w swoim składzie snajperów klasy Genkov, czy Biton - mogą sporo nastrzelać. Coś czuję, że szykuje się niezłe widowisko, jak na polskie warunki i typem wg mnie bardzo pewnym będzie:
over 2.5 - @2,65 (bwin) ⛔
Mam nadzieję, że Rumak odstawi na bok animozje związane ze Stiliciem, który odejdzie z Lecha (Bakero na niego nie stawiał za dużo, bo nie chce przedłużyć kontraktu), a Bośniak jeśli tylko chce - jest wyróżniającą się postacią w Ekstraklasie. Licze także na ponowną grę skrzydłami (a nie pchanie się środkiem boiska) gdzie mamy fenomenalnego Toneva, który w połaczniu z Rudnievem są w stanie rozstrzygnąć losy meczu, dlatego:
Wisła - Lech 2 - @3,75 (betsafe), ⛔ co bardziej bojaźliwi moga postawić to w opcji DNB, gdzie kurs oscyluje w granicach ok.2,30. Naturalnym typem po dwóch poprzednich jest:
Obie drużyny strzelą - @2,30 (bwin) ⛔
Powodzenia wszystkim i zachęcam do ogladnia naszej rodzimej ligi;)
edit: FATALNY mecz, optyczna przewaga Wisły, sytuacje bardziej klarowne Lecha, szlagier polskiej ligi - dno.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - LECH POZNAŃ
Typ: LECH
Kurs: 3,40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na pohybel tym co grają na Wisłę i którzy twierdzą, że to będzie jednostronne spotkanie. Jak już ktoś napisał jest to &quot;mecz o wszystko&quot; dla obydwu drużyn, w Wiśle zmieniono trenera i nikomu nie trzeba przedstawiać kim jest Michał Probierz, co do Lecha to nie wiadomo czym nas zaskoczy młody trener Rumak. Mianowicie nie w jednym wywiadzie zawodnicy Kolejorza stwierdzili, że w końcu odżyli po odejściu trenera Bakero i teraz panuje bardzo dobra atmosfera, najbardziej z tego faktu z pewnością jest zadowolony Semir Stilić bo wiemy co on miał z wyżej wymienionym panem. A teraz bliżej meczu, sytuacje kadrowe, w Wiśle pod znakiem zapytania stoi występ Meliksona i Genkova, a wiemy co to znaczy dla Wisły strata Meliksona o ile Genkova może zastąpić Biton, to z Meliksonem będzie ciężko tym bardziej, że od składu został odsunięty Patryk Małecki, na pewno nie zagrają Czekaj i Lamey czyli dwóch podstawowych obronców. Co do Lecha po kontuzji wraca Rafał Murawski i Grzesiek Wojtkowiak, chociaż ten pierwszy nie sądzę by rozegrał pełne spotkanie. Atak Lechitów w postaci
Kriwiec, Stilić, Tonev, Rudnev na papierze prezentuje się znakomicie no i w końcu mam nadzieję, że nie tylko Rudnev przełamie swoją strzelecką nie moc ale i cała drużyna, po tym kursie trudno by nie skorzystać, mecz będzie wyrównany i liczę na wygraną Kolejorza, tym bardziej że Wisła ma problemy kadrowe...
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Fajna masówka się zaczyna robić na Wisłę, co może mnie tylko cieszyć;)
A czemu to ma niby dziwić?? Przecież każdy kto oglądał mecze Wisły choćby z Lechią czy Standardem nie postawi złamanego grosza na Lecha bo gra on totalna padakę co pokazał meczem z Ruchem i Bełchatowem.
Można gdybać co wymyśli nowy trener Lechitów...
Gadania piłkarzy że odrzyli po odejściu Bakero to też można potraktować z przymrużeniem oka.Watpie by w tydzien do formy wrócił beznadziejny teraz Stilic czy Kriwiec.
Prawda jest taka że nie ma Rudnieva nie ma Lecha.Trzeba być naprawdę wielkim optymistą by stawiać na Lecha podpierając argumentacje po części na tym że na Wisłę robi się masówka.
 
john-galt 0

john-galt

Użytkownik
Od dawna uważam, że kryzys Lecha to wina nie tylko trenera, ale także - a może przede wszystkim - piłkarzy. Zero ambicji, wolne powroty po ataku na własną połowę, brak ambicji... Z tego powodu nie byłbym pewien nagłej zmiany jakości w Lechu. Jednak jeśli chodzi o 1X2 to dla mnie no bet.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Przecież każdy kto oglądał mecze Wisły choćby z Lechią czy Standardem nie postawi złamanego grosza na Lecha bo gra on totalna padakę co pokazał meczem z Ruchem i Bełchatowem.
Czyli, że Wisłą grała tak super z tym Standardem i Lechią ? Lechia to słaba drużyna, gdyby nie indolencja zespołów pokroju Cracovii czy ŁKS-u to w I lidze nie byłoby problemu z wyborem najpiękniejszego stadionu. Tak jak pisałem wcześniej, szybko strzelona bramka i karny ustawiły mecz. Lechia siłę rażenia ma słabą więc nawet obrona wyglądała przyzwoicie na tle rywala, który praktycznie NIE atakował. Można gdybać co by było ze Standardem gdyby Wisła cały czas grała w 11. Niby było blisko, ale zarazem daleko. Lech to dzisiejsza niewiadoma, więc to że ktoś gra &quot;na przekór&quot; da się zrozumieć, bo po prostu kurs aż się o to prosił. Ja wiem, że kursy nie grają, ale często jak widzi się &quot;wycenę&quot; bukmachera to aż się prosi żeby zagrać w drugą stronę. Po odejściu Bakero coraz więcej faktów wychodzi na zewnątrz i dowiadujemy się jak tak na prawdę Lech był prowadzony za kadencji Hiszpana. W tak krótkim okresie cudów się nie robi, ale to samo powiem odnośnie drużyny z Krakowa. W defensywie grali słabo, a dopóki Probierz nie znajdzie złotego środka, dopóty dalej będą grać padakę.
 
K 31

krist0

Użytkownik
w Wiśle pod znakiem zapytania stoi występ Meliksona i Genkova
Składy z relacji live ze strony wisla.krakow.pl:
Wisła Kraków
Pareiko
Jovanović
Jaliens
Chavez
Diaz
Wilk
Nunez
Paljić
Iliev
Kirm
Biton
Rezerwowi:
Jovanić
Melikson
Bunoza
Garguła
Jirsak
Szewczyk
Brud

Lech Poznań
Kotorowski
Kikut
Wołąkiewicz
Kamiński
Henriquez
Murawski
Injac
Możdżeń
Stilić
Ubiparip
Rudnev
Rezerwowi:
Burić
Djurdjević
Arboleda
Krivets
Ślusarski
Wojtkowiak
Tonev
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Zaskoczył Rumak ale to tylko na plus, zagra dwoma napastnikami i z Możdzeniem w pomocy, no i Wisła z Meliksonem na ławce i bez Genkova więc... Good :) Czekamy na mecz ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom