>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

21 Kolejka Premier League 1-2.01.2013

Status
Zamknięty.
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Newcastle - Everton
Typ: over 2,5
Kurs: 1,78
Pinnacle

Dzisiaj w Newcastle gospodarze podejmą Everton, który w tym sezonie aspiruje o wysokie cele, jakimi jest m.in. Liga Mistrzów.
Myślę że możemy spodziewać się dzisiaj otwartego i ciekawego meczu, w którym obejrzymy sporo bramek.
W ekipie gospodarzy jak wiadomo nie dzieje się najlepiej. Tracą oni dużo bramek, ale również sporo strzelają, co potwierdzają wyniki: 3-7 z Arsenalem i 3-4 z Manchesterem United. W zespole jest również kilka znaczących kontuzji:
Danny Simpson (16 meczy) jest to podstawowy obrońca, w meczu z Arsenalem złamał palec przez co dziś nie wystąpi.
Steven Taylor (obrona), Ryan Taylor (obrona) ta absencja trwa już od dłuższego czasu, Vurnon Anita (pomoc,16 meczy), Jonas Gutierrez (pomoc 17 meczy), Ben Arfa (pomoc), Cabaye (pomoc).
Jeśli chodzi o ekipę gości ich obrona również nie wygląda najlepiej. W każdym z ostatnich 16 meczy tracili przynajmniej jedną bramkę. Nie mają żadnych problemów ze strzelaniem. Chcą zająć wysokie miejsce w PL i dziś na pewno powalczą.
Dziś zabraknie: Tony Hibberta (obrona), Darron Gibson (pomoc), ale jest to zawodnik potrzebny w defensywie, Seamus Coleman (obrona), Phill Nevil (pomoc).
Spodziewać się można ciekawego i otwartego meczu. Newcastle walczy o bardzo potrzebne im punkty, napewno będą chcieli wygrać, zdecydowanie nabrali ochoty po w dobrych ostatnich meczach. Everton również walczy o każdy punkt i dzisiaj powalczą z osłabioną defensywą Newcastle.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Demba Ba oficjalnie w Chelsea, nawet dziś nie zagra... więc uważajcie z typami na Sroki.
Newcastle - Everton
występ drużyny - NU poniżej 30
1.95
Bet365
✅
Typ argumentuje przede wszystkim brakiem Ba w składzie na Everton, do którego wraca po zawieszeniu Fellaini. Zasady są proste: każda bramka 15, wygrana 25, remis 10, czyste konto 10, bramka do 20&#39; 10 punktów, rzut rożny 3 punkty. Punkty ujemne: za żółtą 5 punktów, za czerwoną 15 punktów (max. 20 na zawodnika).
Aż 4 bramki w ostatnich 5 meczach u siebie zdobył właśnie Demba Ba. NU w tym czasie strzeliło 6 bramek!
Więc moim zdaniem zdobycie bramki będzie jeszcze trudniejsze, bo Everton gra dobrze ich duża ilość traconych goli na wyjeździe spowodowana jest ciężkimi meczami, które mają już za sobą... m.in. City czy Stoke.
Dodając do tego,że ostatnio NU gra fatalnie i pod względem ostatnich 5 meczy jest ostatnie w tabeli - umacnia mnie w tym stwierdzeniu, sorry za lekko chaotyczną wypowiedź ale spowodowane jest to brakiem czasu bo mecz tuż, tuż.
E: Newcastle-Everton 2-1, gol&#39; 2 dla NU, 3 żółte i 4 rożne=
=10 (premia za gol przed 20&#39;)+15 za bramkę + 12 za rożne - 15 za kartki= 22 punkty :cool:
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Liverpool - Sunderland

Liverpool ma problemy z drużynami grającymi konsekwentnie i twardo w obronie. W obronie brak ludzi mogących pomóc wyjść z piłką do szybkiego ataku, do tego brak kreatywnych ludzi w środku pola powodują, że LFC dużo łatwiej gra się z rywalami preferującymi ofensywny futbol. Siła ofensywna LFC opiera się na świetnym Suarezie. Zespół gra szeroko, rozciąga defensywę rywala i robi miejsce snajperowi. Szybki Sterling świetnie wpisuje się w ten szybki i rozciągnięty futbol.
Tak jak pisałem - z dobrymi defensywami jest trudniej. W meczach z takimi ekipami jak WBA, Stoke czy West Ham było dużo trudniej i myślę, że z Sunderlandem będzie podobnie. LFC będzie miał probemy z kreowaniem akcji. Chyba, że strzelą szybko gola i Sunderland będzie musiał się otworzyć.
O&#39;Neil potrafi poukładać drużynę i wpoić im konsekwntną grę. Mecz ten prawdopodobnie będzie ciężką przeprawą dla obu ekip, nie będzie miejsca na popisy. A w takich meczach LFC ma trudno

Liverpool - Sunderland 2 (+2AH) @ 1,475 ⛔ 3:0
Liverpool - Sunderland under 3,5 @ 1,40 ✅ 3:0
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
a o czym tu dyskutować najgorsza drużyna w lidze wygrywa na stadionie zwycięzcy ligi Mistrzów, gratulacje dla Beniteza.
Ale co ty masz teraz do Beniteza powiedz mi ? Ok, Mata, Hazard na ławce, tego nie rozumiem, ale czemu od razu wszystkie winy zwalasz na niego. Rotacje w składzie muszą być, napięty terminarz to w sumie zrozumiałe.
Ale tak, wchodzi Marin, którego kibice chcieli zobaczyć od pierwszej minuty. Tak chciał, że na początku wyłapał kartkę, potem się tylko plątał po boisku aż do zmiany.
Oscar ostatnio nic nie gra, gwiazdorzyć zaczyna.
Bertrand i Cole ostatnio nic nie pokazują, Ash nie ma w ogóle teraz ciągu na bramke jak kiedyś.
Do Torresa zaczynam tracić cierpliwość, za strzelanie biorą się Luiz i Iva. Co sie z nimi dzieje...
Wczoraj wystąpiło 3 teoretycznie rezerwowych graczy, nie wiem jakis sposobem to przegrali, ale chyba dobrze, że dostali taką lekcję od Rangersów, bo tabela nie gra.
Jak dla mnie to Mou powinien wrócić z Madrytu do CFC i ich ostro zje*ać, bo nie wiem kto jeszcze może im przemówić do rozsądku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom