>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 kolejka Orange Ekstraklasy [14-16.03.2008r.]

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Powiem tak ŁKS gra bardzo dobrze w obronie i ma w przodzie szarpiącego Szcota ale to chyba za mało by ograć Groclin, ja sam myślę tutaj nad typem x2 ale kurs mały i nieopłacalny do gry, zobaczymy co ten ŁKS pokaże ten zespół nie jest taki głupi ma wielu doświadczonych piłkarzy. Ale najważniejszą rzeczą jest fakt że jeśli ŁKS przegra z pracą pożegna się trener Jabłoński za którym piłkarze lekko mówiąc nie przepadają więc kto wie czy piłkarze nie zagrają przeciwko trenerowi. Bardziej skłonny jestem grać na Groclin który jest w świetnej formie niż na ŁKS
 
john-d-rockefeller 0

john-d-rockefeller

Użytkownik
Jagiellonia ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

typ 2 [dla ryzykantów]
STS strzeli gola [ pewniejszy]
no jak każdy wie Zagłębie potrzebuje punktów jak ryba wody
oglądałem mecz z Legią na żywo i wiem że wygrana z (L) to nie
był przypadek wygrana z taką drużyną podniosła morale w drużynie
więc licze na to ze wygrają a gola już napewno strzeli Folc jak go
wpuszczą na ostatnie 15minut ponieważ ten zawodnik gra najlepiej
gdy wpuszcza sie go w ostatnich minutach
 
Z 0

zawada84

Użytkownik
Polonia Bytom - Korona Kielce 2 2,2

Moze ten typ nie jest zbyt pewny,moze Korona gra od poczatku wiosny ponizej oczekiwan,ale sadze ze teraz sie przelamia,bo jesli nie teraz to kiedy? To jest mecz ostatniej szansy dla Jacka Zielinskiego... Jesli z Bytomia nie wywiezie 3 punktow pewnie zostanie niebawem zwolniony... Korona jedzie co prawda do Bytomia bez Hernaniego i Kusia,ale nie jada tam tez sie bronic... Maja noz na gardle musza to poprostu wygrac!

Moze Polonia osiaga na wiosne dosc dobre wyniki,ale przeciez jakichs wymagajacych przeciwnikow nie miala :&gt; Zaglebie Sosnowiec u siebie,remis z Cracovia na wyjezdzie (obie druzyny graja delikatnie mowiac &quot;dosc przecietna&quot; pilke :]) i wielka wtopa w Grodzisku... conajmniej dwie bramki z tego meczu to wina obrony...

Jak pisalem na poczatku jest ryzyko(nawet dosc spore),ale kurs baaaardzo kuszacy ;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Cytat : Cracovia - Górnik Zabrze
Spotkanie : Handicap 0:1
Typ : 1
Kurs : 4,65
Analiza :
Górnik ostatnio zagrał dobry mecz ze słabiutką Jagielonią i wygrał go 3:0 a mogło być 4:0 Tylko J. Banaszyński sfaulował na 25m. młodego wychowanka ROWu Rybnik Marcina Wodeckiego który już biegł na pustą bramkę i zapewne strzelił by , ale to tak tylko na Marginesie :p Cracovia nie przeżywa ostatnio dobrych chwil, w drużynie jest niemiła atmosfera, lider drużyny jest pokłócony z trenerem, zawodnicy są przesuwani do zespołu rezerw bądź młodej Ekstraklasy a gra sama niedoświadczona młodzież, pewnie gdybym grał w drużynie z Krakowa byłbym zadowolony że tak doświadczony trener stawia na młodzież i może da mi szansę ( to także na marginesie :p ) ale z drugiej strony Ci młodzi zawodnicy są speszeni i nie grają na swoim poziomie a jak już grają do na pewno odstają umiejętnościami od takich zawodników jak : Hajto , Brzęczek , Jarka czy Zachorski. Górnik jutro powinien wystąpić w pełnym składzie chodź nie wiadomo jest występ Zachorskiego który wrócił ze zgrupowania z kontuzją Stawu Skokowego oraz Borisa Peskovicia który doznał kontuzji w ostatnim meczu ( wtedy Tomek Hajto wszedł do bramki ;] ) Ale są godni ich dublerzy jak Marcin Nowak do bramki czy Marcin Wodecki i Moskal do ataku. Więc myślę że problemów z wygraniem jutrzejszego meczu nie będzie i wynik zakończy się zwycięstwem minimum 2:0 tak jak to miało miejsce niecałe dwa tygodnie temu kiedy Górnik pokonał pasy w Pucharze Ekstraklasy. Wtedy dwie bramki strzelił D. Jarka który sam potem mówił że ma jakiś patent na Crakse z którą zawsze strzela bramki ???? Dodatkowo zmobilizowany powinien być bo podobnie jak Danch i Mariusz Pawelec dostali powołania na kadrę U-21 na mecz z Anglią. Jak dla mnie pewne zwycięstwo Górnika podparte handicapem ????
pozdROWienia ????
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
po tym co zobaczylem pod koniec 1 polowy w meczu w Bytomiu chyba zawieszam pisanie analiz do OE. Bo to jest cyrk
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Cytat : Cracovia - Górnik Zabrze
Spotkanie : Handicap 0:1
Typ : 1
Kurs : 4,65
Być może się mylę, ale jakoś to dziwnie wygląda. Handi 0:1? Chyba 1:0 i wówczas typ: 2, a nie 1. Wszystko na odwrót;). W końcu to Górnik będzie gościem.
pzdr
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
ŁKS - Groclin
Wszystkie znaki na niebie wskazują że ten mecz wygrają goście. Groclin gra tej wiosny kapitalnie w trzech meczach zdobył aż 9 goli nie tracąc żadnego, ŁKS zaś strzelił tylko jedną bramkę a stracił 2. Dwa mecze w tej rundzie u siebie ełksa zakończyła wynikami remisowymi 0:0. Groclin grał na wyjeździe z GKS Bełchatów i wygrał aż 4:0. Ten mecz to chyba ostatni mecz ŁKS-u pod wodzą trenera Jabłońskiego ponieważ jeśli przegra to zostanie zwolniony, nie wiem jak ten mecz potraktują piłkarze którzy nie przepadają za tym trenerem. Obrona ŁKS-u gra solidnie i to zdecydowanie najlepsza formacja tej drużyny ale Groclin ma w ataku Rockiego i przede wszystkim znajdującego się w wyśmienitej formie Adriana Sikorę który jest narazie nie do powstrzymania. ŁKS postawi opór drużynie z Wielkopolski ale wygrają podopieczni Jacka Zielińskiego którzy są w dużo lepszej dyspozycji od łodzian
Wygra Groclin @ 1,90 @ 7/10 ✅
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Lech Poznań Vs Wisła Kraków typ:.over:3,5 kurs:3.5
Co do wyniku nie jestem pewien, jakby nie patrzec Bułgarska jest trudnym obiektem mimo że Lech nie przykłada sie do spotkan ze słabszymi rywalami i traci punkty to w meczach z Legią czy Wisłą grają bardzo dobrze Obecnie trudno jest prognozowac czy dobre spotkanie zagrają zarówno gospodarze jak i goście także dyspozycja na ten dzien będzie miała kluczowy wpływ rezultat

WISŁA KRAKÓW
Mają większy komfort zajmują 1 miejsce z przewagą 14 punktów do konca sezonu można ich zdobyć tylko 30 więc teoretycznie zwycięztwa na własnym terenie dadzą im mistrzowską korone rywali u siebie trudnych nie mają a o odpuszcaniu meczów wyjazdowych nie ma mowy.

LECH Poznań
Zajmują 4 miejsce ich wyniki w kolejnych występach to wielka niewiadoma walczą razem z Legią, Groclinem i Koroną o miejsce startowe w pucharze UEFA z penością do konca sezonu będzio ona zacięta.
Na Lechu oczywiście ogromna presja strata każdego punktu może oddalić klub od założen z początku sezonu tymbardziej ze rywale z Warszawy i Grodziska prawdopodobnie zdobędą dzisiaj po trzy punkty.

Over 3,5
W zapowiedziach przedmeczowych trener Lecha F.Smuda zapewnia mimo osłabien o offensywnej grze zespołu z WLKP. Biała Gwiazda z pewnością podejmie rękawice i będziemy świadkami łądnego widowiska z wieloma akcjami podbramkowymi do których zdązyły obie ekipy nas przyzwyczaic grając ze sobą.
W przeciągu 5 sezonów na Bułgarskiej padły 3 remisy dwa razy wygrali gospodarze i raz goście za każdym razem padł over w tym 5 razy 3,5
Lech Poznan vs. Wisla Krakow 2:2
Lech Poznan vs. Wisla Krakow 3:3
Lech Poznan vs. Wisla Krakow 2:1
Lech Poznan vs. Wisla Krakow 3:1
Lech Poznan vs. Wisla Krakow 2:2
Lech Poznan vs. Wisla Krakow 2:4
 
L 0

losyart

Użytkownik
ŁKS-Groclin
Typ 2
kurs 1.95
BAH


ŁKS mimo że gra całkiem nieźle to zupełnie nie może wstrzelić się w bramkę i to obojętnie jakiej drużyny.Może Sebastian Mila wreszcie natchnie łódzki zespół??.Pytanie czy wreszcie przełamią swoją niemoc strzelecką?? Możliwe aczkolwiek Groclin jak wiadomo jest dotychczasową rewelacją wiosennych rozgrywek zdobył 10 bramek nie tracąc żadnej i co za tym idzie wespół ze skutecznym Adrianem Sikorą powinien wygrać to spotkanie.
 
L 0

losyart

Użytkownik
Apropos tego typu na górze to uważam że będzie under nie ważna jest historia a dyspozycja obu drużyn Smuda puszcza zasłonę dymną żeby przyciągnąć kibiców a wynik będzie oscylować wokół remisu 1:1 bo Wisła jeszc\ze nie złapała wiatru w żagle i Lech podobnie
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Apropos tego typu na górze to uważam że będzie under nie ważna jest historia a dyspozycja obu drużyn Smuda puszcza zasłonę dymną żeby przyciągnąć kibiców a wynik będzie oscylować wokół remisu 1:1 bo Wisła jeszc\ze nie złapała wiatru w żagle i Lech podobnie
nie podałes żadnych argumentów co do twojego typu a z tym przyciągnięciem kibiców delikatnie mówiąc doj..eś :-D
według mnie over 2,5 raczej pewny chociaż skłaniam sie ze wpadnie coś więcej.
Lech nie może grać tutaj na remis ich w tym sezonie interesyje tylko wicelider.....Lech nie grając tutaj o zwycięztwo praktycznie odpuszcza walke o puchary ????
Co do łapania wiatru w żagle nie należy czekac az go złapią po przegranym typie bo wkoncu na to moment przyjść musi a kolejek zostało 10
Co do dyspozycji to Wisłą jest w lepszej sytuacji z meczu na mecz prezentuje sie coraz lepiej Kielce -słabo Widzew -no słabo ale warunki na boisku kiepskie (jedno wielkie Bajoro) w meczu z Bełchatowem już dosyć przyzwoicie mecz dosyć w ciekawym wykonaniu teraz Poznan myśle że Wisła pokaze sie z dobrej strony.Lecha dobrze nie ocenie bo nie oglądam ich meczy ale z tego co wiem to mizeria ale jak mówiłem mecze z Legią i Wisłą w ich wykonaniu są bardzo dobre i nikt tu nie musi przyciągac kibiców
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Tez widzę w tym meczu under 2.5. Myślę ze Wisła zagra dziś bardzo dobrze w obronie i nie padnie w tym meczu dużo bramek. Wisła potrafi dobrze bronić z zespołam iz górnej półki.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Lech Poznań – Wisła Kraków
Typ: X ⛔ (1:2)

Analiza:

Dzisiaj w będziemy świadkami starcia na szczycie Orange Ekstraklasy. Czwarty zespół tabeli Lech Poznań podejmować będzie lidera Wisłę Kraków. Biała Gwiazda z meczu na mecz gra coraz bardziej efektownie i pewnie zmierza po mistrzostwo kraju, natomiast Lech rundę wiosenną rozpoczął niezbyt udanie. Zremisowali z Lubinem i Widzewem tym samym nie wykorzystali potknięć legionistów. Wszystkiemu jest winna zmiana taktyki Lechitów. Teraz trener Smuda kładzie nacisk na to aby zachować czyste konto, a to z kolei odbija się niekorzystnie na dorobku strzeleckim Lecha. Wisła z kolei także dysponuje dobrą obroną, ale gra ofensywnie. Jednak ciężko przewidzieć czy snajperzy Białej Gwiazdy dadzą radę obronie Kolejorza. W ostatnich trzech meczach Lech stracił tylko jedną bramkę i strzelił tylko dwie. Zresztą Wisła też jeszcze nie zaliczyła overa. Dlatego wydaje mi się, że jest raczej mało realne powtórzenia wyniku spod Wawela. Tym bardziej, że w bramce Lechitów nie stanie Emilian Dolha tylko Krzysztof Kotorowski. Wisłę czeka więc nie łatwe zadanie tym bardziej, że od dwóch sezonów nie wygrała w Poznaniu. Jedno co może wydawać się pewne, to to, że zobaczymy dzisiaj wspaniałe widowisko przy Bułgarskiej. Co do typu to wydaje mi się, że warto rozważyć postawienie na remis lub z podpórką na Wisłę.

/ha, Wisełka nie do zatrzymania :spokodfhgfh:, i czego ja grałem remis? :jezora: /
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Legia-Zagłębie typ:1 kurs:1.9
Legia chcąc grać w europejskich pucharach musi zapomniec o dotychczasowych wynikach i wziąść sie do roboty narazie jako zespół spisują się słabo jednak kadra Legii najgorsza nie jest i wystarczy jeden dobry występ aby wszystko wróciło na właściwe tory.
Obecnie Legia zajmuje 3 miejsce tracąc do Groclinu 4 pkt pozycja wicelidera jest to najwyższe miejsce jakie w tym sezonie moga zdobyć i myśle że dzis zmniejszą swoją strate do rywala z WLKP.
Zagłębie zajmuje 6 lokate i raczej o walce o najwyzsze lokaty mogą zapomnieć tymbardziej że prawdopodobnie od nowego sezonu zostaną zdegradowani z OE
Z tego co patrzyłem po statystykach Legia nie jest wygodnym rywalem dla Zagłębia co prawda w zeszłym sezonie wygrali na Łazienkowskiej jednak okoliczności tego meczu były dziwne tymbardziej ze w tamtym okresie wynik tego meczu zalezał kto zdobędzie mistrzowską korone.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja mam troszkę inne zdanie na temat meczu Legii z Zagłębiem niż kolega wyżej. To &quot;Miedziowi&quot; spisują się znacznie lepiej w ostatnich meczach nie stracili jeszcze gola w tych trzech ostatnich meczach, wiedzą że na Łazienkowskiej można wygrac co pokazali w ostatnim meczu poprzedniego sezonu ja byłbym skłonny zagrac w tym meczu x2 ale za małą stawkę ponieważ w tym meczu może byc naprawdę różnie
 
M 0

michalpa87

Użytkownik
Popieram zdanie Sutka. Sam zagrałem właśnie X2 na Zagłębie. A to dlatego, że Legia jest w głębokim kryzysie od początku rundy - ostatni mecz z Sosnowcem to po prostu antyfutbol w ich wykonaniu. A Zagłębie nie spisuje sie źle wcale.Miałem okazję oglądać ich na żywo w Poznaniu - gdyby tylko chłopaki poprawili celowniki to wywieźliby 3pkt ze spotkania z Lechem, który również gra padakę. Inne spotkania to tylko ze skrótów z magazynu liga+ - ale obraz Zagłębia w porównaniu do Legii wypadł dużo lepiej. Czy gra w Warszawie to atut dla Legii, pewnie tak, chociaż mecz z ŁKS-em pokazał, że nie do końca jak się nie jest w formie. Sam stawiam na X/X lub X/2 w tym meczu, ale zwycięstwa Legii bym sie nie spodziewal, no chyba ze jak im Chinyama zdobędzie bramę to zaczną bronić 1:0 cała druzyna i tak sie zakonczy, ale skoro Sosnowiec mogl im wbic 2 bramy to Lubin tymbardziej ;D A zatem do boju Zagłębie !!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W mojej opinii obok Dyskobolii Grodzisk oraz Wisły Kraków nie Legia ani Lech tylko Zagłębie Lubin gra najlepszą piłkę w lidze. Miedziowi starają długo utrzymywać się w jej posiadaniu. Mają bardzo dobrą linię pomocy oraz defensywę. Co prawda brakuje jakiegoś skutecznego napastnika, no ale może po ostatniej bramce Piotrek &quot;Nędza&quot; Włodarczyk się przełamie na dobre? Zwłaszcza iż do klubu &quot;100&quot; brakuje mu już naprawdę niewiele.

Liczę przede wszystkim na dobre spotkanie, ale jesli chodzi o moj typ to podobnie jak Sutek upatrywałbym tutaj niespodzianki i wywiezienia punktów przez Zagłębie z Warszawy. Kto wie... może i nawet kompletu tak jak przed rokiem?

Mój typ: Zagłębie Lubin
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bwin
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wyniki strzelcy goli w 21 kolejce OE
Legia Warszawa -
Zagłębie Lubin 3:0
Miroslav Radović 21, Marcin Burkhardt 86, Martins Nnabugwu Ekwueme 90
Polonia Bytom - Korona Kielce 0:2
Andradina 45 (k), Jakub Zabłocki 88
Ruch Chorzów - Widzew Łódź 1:1
Martin Fabuš 51 - Stefano Napoleoni 46
Odra Wodzisław Śląski -
GKS Bełchatów 1:0
Bartłomiej Socha 82
Łódzki KS - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1:2
Rafał Kujawa 85 - Filip Ivanovski 63, Adrian Sikora 78
Jagiellonia Białystok -
Zagłębie Sosnowiec 2:1
Aleksander Kwiek 38, Remigiusz Sobociński 49 - Marcin Komorowski 42
Lech Poznań - Wisła Kraków 1:2
Piotr Brożek 40 (s) - Marek Zieńczuk 14, Paweł Brożek 70
Cracovia - Górnik Zabrze 3:0
Bartłomiej Dudzic 18, Dariusz Pawlusiński 56 (k), Przemysław Kulig 85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom