>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 kolejka Orange Ekstraklasy [14-16.03.2008r.]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zbliżająca się kolejna seria spotkań zresztą podobnie jak każda inna ;P zapowiada się niezwykle interesująco. Hitem kolejki chyba śmiało możemy określić pojedynek Lecha Poznań z Wisłą Kraków. Typując ten mecz warto wziąc pod uwagę, że Wiślacy przygotowują się do niego na specjalnym zgrupowaniu (?). A co do pozostałych spotkań to warto mieć na uwadze, że niektórzy czołowi piłkarze ligi we wtorkowy wieczór grali towarzysko w Szczecinie ;)

Oto pary 21 kolejki wraz z notowaniami u bukmachera Bwin:

 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Odra Wodzisław - GKS Bełchatów @ 1 @ 2.6

Ogra gra nierówno ale każdy przyzna że jest niewygodnym przeciwnikiem i potrafi być groźna. Nienajgorzej zaczęła po zimie i myślę że łatwo pokona GKS, który nie strzela goli, przegrywa mecz za meczem i ma totalne pustki w ataku.

Cracovia - Górnik Zabrze @ 2 @ 3.00

Rozumiem że wierni fani będą mieli odmienne zdanie ale uważam że cracovia nie prezentuje niczego dobrego już od dłuższego czasu. grają wręcz słabo i choć mozna się ich czasem obawiać to myślę że górnik głodny sukcesów a teram może wręcz na fali spokojnie ogra krakusów. Myślę nawet że uda im się z handi lub do zera.

ŁKS Łódź - Groclin Grodzisk [1:0] @ 2 @ 3.05

W Łodzi się kłucą, szukają winnych i powoli spadają coraz szybciej tracąc punkty. Groklin natomiast okrzyknieto najładniej i najlepiej grającym zespołem w tym sezonie [oczywiście raczej jednym z naj...] Myślę że po tym co pokazali w ostatnim meczu można spokojnie grać ich z handi 3-drogowym

Polonia Bytom - Korona Kielce @ 2 @ 2.15

Typ nie jest według mnie równie pewny jak poprzednie ale kurs kusi. Polonia nie jest piłkarską potęgą i w tym sezonie też jeszcze niczym nie zaskoczyli, raczej mogli złapać doła po tym 5:0 tak jak po poprzednim 5:0 [wtedy z wisłą]. Korona gra tragicznie, przegrywając u siebie nawet ale coś czuję że w tym meczu się przełamią. To niezła ekipa i teraz przyszła pora na wygraną
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec
Jaga w tej rundzie spisuję sie bardzo słabo wręcz fatalnie nie ma składu ani ładu w ich grze, widać braki tych piłkarzy którzy jeszcze niedawno stanowili o sile tego zespołu. Sosnowiec ostatnio zrobił wielkę niespodziankę pokonując u siebie Legie 2:1, styl bardzo przeciętny ale punkty są dopisane do ich konta i teraz jeszcze są w grze o utrzymanie. Obie druzyny strzelają mało goli ponieważ Sosnowiec 15 zaś białostoczanie 18 więc nie ma nawet średnio jednego gola na mecz. Jagiellonia naprawdę w tej rundzie może mieć olbrzymie kłopoty zaś Zagłębie po ostatnim meczu może być w &quot;gazie&quot; ale w Białymstoku gra się ciężko ponieważ silną bronią Jagielloni są kibice którzy pomagają zespołowi poprzez doping. W tym meczu nie spodziewam się dużo goli ponieważ jakoś nie pasuje mi w tym meczu grad bramek. Trudno wskazać mi zwycięzcę tego meczu ale sądze że dużo goli kibice w Białymstoku nie zobaczą

Under 2,5 @ 1,60 @ 6/10 ⛔
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Odradzam gry Legia-Zagłębie
Tu się może zdarzyć wszystko... Legia gra słabo, w obronie śmiesznie [bo tu już nawet łez szkoda...] w ataku mamy tylko chyniame, który poprawił skuteczność co wcale nie oznacza że jest skuteczny. Reszta też tak w kratke. Zagłębie natomiast ostatnio gra ładnie i wszyscy się podniecają, że Lublinianie spadają i choć nie ma o co walczyć to walczą i to skutecznie... Podobno Mistrz Polski;) A buki jak na przekur faworyzują gospodarzy kursami 1.7 do 4.00. Jak dla mnie z kosmosu. Tu nawet ciężko powiedzieć ile bramek może paść... Jak dla mnie tatalny no bet.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tak Sieku ma rację. Legia będzie bardzo chciała wygrać ale piłkarze Urbana nie są chyba w najlepszej dyspozycji. Zagłębie w tych trzech meczach gra bardzo dobrze i moim zdaniem strzeli gola na Łazienkowskiej a kurs na to że &quot;Miedziowi&quot; strzela gola to aż 1,50 moim zdaniem to ma duże szanse na końcowe powodzenie
 
marchewam 0

marchewam

Użytkownik
A ja bym jednak sklanial do skorzystania z tak wysokiego kursu ???? !
Urban torche zabardzo zajechal zawodnikow,procz chinyamy nie maja mają ani kim atakowac ani kim sie bronic.najlepsza obrona poprzedniej rundy nagle sie rozsypala,szala z astizem nie mogą znalesc wspolnego jezyka,a postawienie obok szali wawrzyniaka byla kompletna katastrofą co widzielismy w ostanim meczu.Roger,Edson,Radovic,Giza rowniez bez formy,a w Zaglebiu odwrotnie.Sretetinovic i Stasiak są poprostu nie do przejscia,pomoc rowniez w dobrej formie, no i w ataku wlodarczyk ktory bedzie chcial pokazac ze swojemu bylem klubowi ze jednak potrafi strzelac gole a jesli nie to stwarzac duze zagrozenie.W fortunie mamy kurs na zwyciestwo Zaglebia 4,77,a dla wiekszej asekuracji mozna puscic x2-1,92 czyli tez ladnie ????
 
marchewam 0

marchewam

Użytkownik
Cracovia-Gornik Z
Rozpoczynając post,wrzuce tutaj kawalek pewnego newsu na temat druzyny Cracovii
&#39;&#39;
Wczoraj cała drużyna zamiast analizować grę najbliższego rywala, Górnika Zabrze, z którym przegrała w Pucharze Ekstraklasy, więc z materiałem szkoleniowym nie powinno być problemu, oglądała swoje występy przeciwko ŁKS Łódź i Jagiellonii Białystok.
- Tutaj zagrałeś mało agresywnie, a ty zbyt słabo podałeś - takimi określeniami analizował grę &quot;Doktor&quot;. Nie powiedział nawet słowa o taktyce przeciwnika i własnej drużyny, nie wskazał słabych punktów obu drużyn, ani przestrzeni, którą można było przy określonym ustawieniu taktycznym wykorzystać do przeprowadzenia akcji ofensywnych.
- Takie odprawy przypominają dyskusje dwóch kolegów przy piwie, a nie przekazywanie nam cennych informacji o rywalu lub naszych błędach - oceniają piłkarze...&#39;&#39;
Do tego dochdzi konflikt z Bojarskim czyli zawodnikiem o wielkim autorytecie w zespole co juz calkiem psuje atmosfere w zespole.Do tej pory Gornikowi ciezko szlo na wyjazdach,a Jarka strzelal tylko jak grali u siebie.Ostanio jednak zmiana taktyki,no i dobra forma Zahorskiego(ktory sie nie pokazal w meczu z gwiazdami OE)bedzie chcial udowodnic jednak ze zasluguje na kolejne powolania.
Mialy byc zmiany na lepsze w Cracovii lecz jest odwrotnie,a Gornik Ciagle do przodu.
Fortuna::Gornik-2,73 lub under -1,65 dla mniej odwaznych
 
marchewam 0

marchewam

Użytkownik
Piszcie co sądzicie o meczu Lech - Wisła??
Wisle zawsze Ciezko sie gralo na Bulgarskiej ,ale czy tak musi byc tym razem??Lech bez swojego lidera w srodku pola,Murawskiego,czyli potezna strata;/.No i zmiana taktyki przez Franza przy ktorej gra Lecha nie wygląda juz tak efektownie co rowniez odbija sie na ilosci zdobywanych bramek.Reiss cos nie strzela goli,Rengifo tez nie wskoczyl na dobry tor jescze,Wilk chyba sie jescze nie wyleczyl.Zastepowal go ostanio l.henriquez,ale ten bedzie musial cofnac sie na boku oborny bo Djurdievic musi pauzowac.Rowniez Zając nie gral w ostanim meczu ale to juz nie wiem czemu i czy zagra w tym.Wiec jendym slowem lipa.
A w Krakowie tymczasem pilkarze lapia wiatr w zagle i graja coraz ladniejsza pilke.Piotr Brozek i Zienczuk mocno bedą nacierac lewa storną wiec M.Kikut nie bedzie mogl zbytnio sie zapedzac do prozdu a jak wiemy to jest jedna z broni Lecha.Brozek zaczyna odgrywac coraz to wzniejszą role w zespole i powoli wychodzi z cienia brata.Czy ten mecz pokaze czy potrafi tez dobzre grac w defensywie z mocniejsyzm przeciwnikiem??O reszcie nie ma sensu pisac bo wiemy kogo na co stac i w jakiej jest formie ????
Wolalbym zwyciestwo Lecha,ale z drugiej storny nie.....bo sie zalozylem z kolega o 50zl ze Lech nie przeskoczy Legii w tym sezonie;)

Czekam na wasze opinie dotyczace tego meczy!!
 
S 0

szpaq07

Użytkownik
Co do meczu Lech - Wisła to wydaje mi się ,że padnie remis z prostej przyczyny Lech ostatnio nie błyszczy u siebie ,na wyjeździe ostatnio remis i głupia czerwona kartka Djurdjevica i na pewno lechici nie prezentują tego futbolu co jesienią,gdzie ograli Legie czy Koronę u siebie.Sądzę,że mecz może zakończyć się podobnym wynikiem co w zeszłym sezonie ,a wtedy było 3:3.Co do Wisły to już raczej mają Mistrza,ale do takiego ważnego meczu podejdą zmotywowani i będą chcieli wywieść komplet punktów,lecz na drodze stanie im lokomotywa Lecha.
Lech od 17 spotkań nie przegrał u siebie ,a Wisła 22 mecze bez porażki
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zimowa przerwa zmieniła Lecha i to bardzo. Z ofensywnej drużyny grającej z polotem i z momentami fantazji, Kolejorz stał się drużyną przywiązującą znacznie więcej wagi do taktyki oraz gry obronnej. Właśnie przez to mecze z udziałem Lecha nie są już tak ciekawe. Mam jednak nadzieję, że zmieni się to w sobotni wieczór kiedy to duma Wielkopolski podejmie na stadionie przy ul.Bułgarskiej lidera tabeli Wisłę Kraków. Ten mecz będzie meczem prawdy dla Białej Gwiazdy, bo jeśli w nim zwycięży to już o mistrzostwo nie ma co się martwić. Ewentualna porażka mogłaby w ich szeregi wprowadzić trochę zakłopotania, no ale... w sumie i tak już mistrzostwo chyba zdobędą, choć osobiście wolę niczego nie zapeszac dopoki wszystko matematycznie jest jeszcze mozliwe. Podsumowując, liczę na ciekawe spotkanie, podobne jak w poprzednich latach no i po cichu będę tutaj kibicował Lechowi, aby znalazła się druzyna, ktora pokona Wisłę w tym sezonie ;P ;)

Co do pozostałych spotkan to będąca w kryzysie Korona wybiera się do Bytomia osłabiona brakiem kilku ważnych piłkarzy. Oficjalna strona Korony podaje, ze w meczu na pewno nie wystąpi Hernani, ktory doznał urazu w meczu reprezentacji z gwiazdami ligi, a wątpliwy jest występ Kusia, ktory jest przeziębiony. W związku z tym obrona Koroniarzy poniekąd się posypała. Osobiscie ten mecz typersko raczej odpuszczę, bo Korona gra słabo, ale moze i tym razem się przełamie, choc ja na nich raczej nie postawię ;)
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Co do Lecha to masz rację w ocenie ich gry, zgadzam się w 100%. Ale co do meczu to mam odmienne zdanie... i to w sumie wynikające z właśnie tych analiz. Otóż jak widać Kolejorz gra w tym sezonie defensywnie i raczej przecietnie. Wiem że mecze z liderem mobilizują ale wydaje mi się że Lech tym bardziej skupi się na defensywie w obliczu pierwszej drużyny tabeli... raczej no bet ale jak kogoś ciśnie to widziałbym tu już szybciej 2 lub under 2,5.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Z tego co przeczytałem Smuda zagra ofensywnie w tym meczu zresztą w meczach Wisły z Lechem padało kilka goli Lech musi ryzykowac aby zająć jak najwyższe miejsce w tabeli tymbardziej w takim prestiżowym meczu u siebie gospodarze raczej nie bedą sie bronic jaki będzie tego efekt??? Licze na wygraną Wisły z racji że na Bułgarskiej Wiśle grało sie cięzko za większą kwote zagram na over
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
co z tą analizą mateja? sądząc po avatarze to powinieneś wiedzieć co w jadze piszczy.
bo ja tam widze X2... więc czekam na analize czemu jednak nie grać na sosnowiec?
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Jagielonia-Zagłębie Sosnowiec typ: x2

Analiza:

Po niespodziewanym zwycięstwie zagłębia nad legionistami przyszedl czas na kolejna wygraną, która chcąc mieć jakieś szanse na grę w 2 lidze nie może tego meczu przegrać- więc myślę, że remis będzie tutaj najbardziej prawdopodobny. Poprzedni mecz Zagłębia w Białymstoku, w listopadzie 2006, zakończył się zwycięstwem 2:0 dla sosnowiczan. Oba zespoły przystąpią do meczu osłabione z powodu kartek. W Zagłębiu nie zagra Dženan Hošić, natomiast gospodarze będą musieli poradzić sobie bez podstawowego bramkarza Jacka Banaszyńskiego. W zespole Zagłębia na pewno z jak najlepszej strony będzie chciał się pokazać Rafał Bałecki, któremu po rundzie jesiennej podziękowano w Białymstoku.

dobrym typem też może okazać się typ na under 2,5.


PS- znów pisze tego posta w uniwersyreckiej biliotece czekając na kolejny egzamin:/

Pozdrawiam;]
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Ja proponuje dwa niespodziewane rozstrzygnięcia.
Pewniejsze:
Bytom - Korona 1x --&gt;&gt;
Wg. mnie śmiało można grać. Korona jest bez formy, słabiutka i w ogole wg. mnie dramat. Pierwsza podstawowa rzecz, która rzuca się w oczy to brak jakiegoś klasowego napastnika. Robak to sobie może grać 8) .Owszem Polonia ostatnio dostała 0-5. Bytomianie mają jednak co kilka kolejek takie wpadki.Generalnie jednak potrafia zagrać dobry mecz i jak dla mnie spisują się rewelacyjnie w tym sezonie. Teraz dodatkowo maja atut własnego boiska, liczną publiczność i nie wydaje mi się aby aktualnie rozbita Korona, z przereklamowanym Kowalewskim była w stanie wygrać to spotkanie. Dodatkowo słyszy się o problemach kadrowych Kolportera. Wg. mnie śmiało 1x. Taka forma Korony nie powinna jej dać zwycięstwa w Bytomiu.

ŁKS - Groclin 1x ----&gt;&gt;&gt;
Groclin kiedyś musi się potknąć i coś czuje, że nastąpi to w meczu w Łodzi. ŁKS wiadome, dramat w ofensywie, tylko 9 goli w 20 spotkaniach. Z tym, że jest jeda podstawowa rzecz, traca mało goli i nie jest łatwo złamać ich defensywe. Po cichu liczę tutaj na wygrana gospodarzy, gdyż bardzo ciężko jest tak, że drużyna przelamuje się w pojedynku, w którym jest z góry skazana na porażkę.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Już jestm po obstawianiu. Zagrałem swoją starą metodą: kupon-pewniak i kupon-wariat.
Może komuś się przyda więc wrzucam:

Pewniak:
Odra-Bełchatów 1X
ŁKS-Groklin 2
Cracovia-Górnik 2X
AKO: 3.6 [totomix]

Wariat:
Odra-Bełchatów 1
ŁKS-Groklin 2
Cracovia-Górnik 2
Ruch-Widzew 1
AKO: 22.5 [totomix]
/żałuję że go 3z4 nie zagrałem... oby nie było czego;)
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
nazimek ŁKS nie grał na razie z żadną bardzo mocną drużyną, tylko Legia która gra bardzo słabiutko na razie ale i tak z nimi wygrała, a Groclin jest w takim gazie że zmiata każdego pokolei, na wiosnę najlepsza drużyna, ja liczę na wygrają Grodziszczan
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
nazimek ŁKS nie grał na razie z żadną bardzo mocną drużyną, tylko Legia która gra bardzo słabiutko na razie ale i tak z nimi wygrała, a Groclin jest w takim gazie że zmiata każdego pokolei, na wiosnę najlepsza drużyna, ja liczę na wygrają Grodziszczan
&#39;
ja tutaj wietrzę niespodziankę ;)
A ty do spania, bo jutro 6. rano wyruszamy na podbój Wielkopolski :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom