>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21. kolejka I ligi (10.03-12.03.2017)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
GKS Katowice - Stomil Olsztyn
Typ: Katowice
Kurs: 1,80
bwin

Katowiczanie pokazali tydzień temu w Chojnicach że deklaracje co do awansu nie są bezpodstawne. Prowadzili oni 2-0 po bramkach Prokica i samobójczej Biernata lecz nie udało im się dowieść tego prowadzenia do końca i zapewne jak wszyscy wiedzą mecz zakończył się remisem 2-2. Na swoim obiekcie podopieczni Jerzego Brzęczka przegrali tylko raz (Wigry Suwałki 0-1). Stracili zaledwie pięć bramek. Ogólnie ich bilans bramkowy na stadionie przy Bukowej to 11-5. W zimowym okienku zespół wzmocnili: doświadczony obrońca Tomasz Wisio, wypożyczony z Lecha został Kamil Jóźwiak. Ponadto przyszli Cerimagic i Sapała. Goście z Olsztyna tydzień temu zremisowali na trudnym terenie w Sosnowcu. Bramkę dla Olsztynian strzelił Grzegorz Lech po dosrodkowaniu Jarosława Ratajczaka. Na wyjazdach podopiecznym Adama Łopatko wiedzie się bardzo słabo, tylko jedno zwycięstwo (Znicz Pruszków 3-0). Bilans to 1-4-5. W przerwie zimowej w Olsztynie nie było szału zakupów. Wypożyczono Pawła Wojowskiego z Arki i Jakuba Piotrowskiego z Pogoni Szczecin. Zespół zasilił tez Anglik Dave Moli miał on epizody w juniorskich kadrach narodowych. Na ostatniej pomeczowej konferencji trener żalił się na tragiczne warunki do treningów. W klubie nie dysponują też wybitnie dużym budżetem i zapewne Olsztynianie okupować będą dolne rejony tabeli. Ja w piątkowym spotkaniu nie widzę innego wyniku jak zwycięstwo gospodarzy.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej z Pogoni,twierdze że zwycięży GKS

Dyscyplina: ⚽Piłka nożna Polska I liga⚽
Godzinna: 20:45
Spotkanie: GKS Katowice - Stomil Olsztyn
Typ: GKS Katowice
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na 21 kolejke I ligi w którym zmierzy się zespoł mający aspiracje i bardzo poważne plany awansu do Ekstraklasy z ligowym średniakiem -Stomilem Olsztyn. Goście w swoim pierwszym meczu na wiosnę wywieźli remis z faworyzowanego Sosnowca. Warto zaznaczyć, że decydującą bramkę stracili dopiero w doliczonym czasie gry po rzucie karnym.

Ostatni bilans meczów u siebie GKS-u w starciach ze Stomilem jest zdecydowanie po stronie Katowic. Co ciekawe od 5 spotkań, Olsztynianie nie potrafili pokonać gospodarzy, a aż czterokrotnie ulegali, tracąc co najmniej dwie bramki.
Dla GieKSy jest to kolejny krok do wymarzonego awansu natomiast według mnie Stomil będzie walczył o utrzymanie.

Transfery w oknie zimowym:

​STOMIL - PRZYSZLI:
David Moli (N - Nuneaton Town FC), Jakub Piotrowski (P - Pogoń Szczecin), Adrian Serowiec (B - rezerwy), Paweł Wojowski (P - Arka Gdynia)

STOMIL - ODESZLI:
Bartosz Bartkowski (P - Huragan Morąg), Łukasz Suchocki (P - Sokół Ostróda), Rafał Śledź (N - Sokół Ostróda), Michał Trzeciakiewicz (P - ?)
O Trasnferach GieKSy już pisałem wczesniej ale jak już pisze Stomilu to przypomne.
GKS Katowice:
Przybyli:
Armin Ćerimagić (P - Górnik Zabrze), Kamil Jóźwiak (P - Lech Poznań), Igor Sapała (P - Piast Gliwice), Tomasz Wisio (O - SK Niederösterreich Sankt Pölten)
Ubyli: Kamil Główka (B - Puszcza Niepołomice), Adrian Jurkowski (O - Sandecja Nowy Sącz), Przemysław Sawicki (N - Skra Częstochowa), Eryk Sobków (N - Kotwica Kołobrzeg)
Według mnie GKS zrobił lepsze,bardziej przemyslane transefery które pokazały w Chojnicach dobrą gre,no może poza Wisio który zagrał słabo.
Ostatnie bezpośrednie pojedynki obu drużyn:
Stomil Olsztyn GKS Katowice 1 : 1
Stomil Olsztyn GKS Katowice 0 : 0
GKS Katowice Stomil Olsztyn 2 : 2
Stomil Olsztyn GKS Katowice 1 : 0
GKS Katowice Stomil Olsztyn 2 : 1
Podsumowując, stawiam tutaj na faworyta z Katowic który gra u siebie,ma za sobą boisko i głośnych,wiernych kibiców. Jeżeli w końcu ma być ten awans to takie mecze trzeba wygrywać i tak też będzie.
Powodzenia!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Miedź - Drutex
Kurs na całorocznym leci w dół na Miedź, ale nawet mimo to spróbuję na nich pograć. Drutex przegrał ostatniej kolejce na swoim boisku z Wisłą Puławy, co było na pewno lekkim zaskoczeniem. Z kolei Miedź poległa na wyjeździe w Grudziądzu. Miedź u siebie świetny bilans 3-3-1 i stracili tylko 4 bramki. Z drugiej strony można powiedzieć, że tylko 8 zdobyli. Natomiast ja liczę na najlepszego strzelca Forsella, że dzisiaj także zdobędzie bramkę a może nawet coś więcej. Ja widzę Drutex jako drużynę środka tabeli, która raczej będzie punktować na własnych śmieciach i sporadyczne łapanie punktów na wyjazdach, co spokojnie da im komfort utrzymania. Dzisiaj raczej nie mają czego szukać, Miedź podrażniona porażką w Grudziądzu powinna tu sięgnąć po pewne 3 punkty ????

Miedź wygra @1.95
HT/FT Miedź/Miedź @3.25
Bet365
 
X 24

xavery84

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej z Pogoni,twierdze że zwycięży GKS


Dyscyplina: ⚽Piłka nożna Polska I liga⚽
Godzinna: 20:45
Spotkanie: GKS Katowice - Stomil Olsztyn
Typ: GKS Katowice
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na 21 kolejke I ligi w którym zmierzy się zespoł mający aspiracje i bardzo poważne plany awansu do Ekstraklasy z ligowym średniakiem -Stomilem Olsztyn. Goście w swoim pierwszym meczu na wiosnę wywieźli remis z faworyzowanego Sosnowca. Warto zaznaczyć, że decydującą bramkę stracili dopiero w doliczonym czasie gry po rzucie karnym.

Ostatni bilans meczów u siebie GKS-u w starciach ze Stomilem jest zdecydowanie po stronie Katowic. Co ciekawe od 5 spotkań, Olsztynianie nie potrafili pokonać gospodarzy, a aż czterokrotnie ulegali, tracąc co najmniej dwie bramki.
Dla GieKSy jest to kolejny krok do wymarzonego awansu natomiast według mnie Stomil będzie walczył o utrzymanie.

Transfery w oknie zimowym:

​STOMIL - PRZYSZLI:
David Moli (N - Nuneaton Town FC), Jakub Piotrowski (P - Pogoń Szczecin), Adrian Serowiec (B - rezerwy), Paweł Wojowski (P - Arka Gdynia)

STOMIL - ODESZLI:
Bartosz Bartkowski (P - Huragan Morąg), Łukasz Suchocki (P - Sokół Ostróda), Rafał Śledź (N - Sokół Ostróda), Michał Trzeciakiewicz (P - ?)

O Trasnferach GieKSy już pisałem wczesniej ale jak już pisze Stomilu to przypomne.

GKS Katowice:
Przybyli:
Armin Ćerimagić (P - Górnik Zabrze), Kamil Jóźwiak (P - Lech Poznań), Igor Sapała (P - Piast Gliwice), Tomasz Wisio (O - SK Niederösterreich Sankt Pölten)

Ubyli: Kamil Główka (B - Puszcza Niepołomice), Adrian Jurkowski (O - Sandecja Nowy Sącz), Przemysław Sawicki (N - Skra Częstochowa), Eryk Sobków (N - Kotwica Kołobrzeg)

Według mnie GKS zrobił lepsze,bardziej przemyslane transefery które pokazały w Chojnicach dobrą gre,no może poza Wisio który zagrał słabo.

Ostatnie bezpośrednie pojedynki obu drużyn:
Stomil Olsztyn GKS Katowice 1 : 1
Stomil Olsztyn GKS Katowice 0 : 0
GKS Katowice Stomil Olsztyn 2 : 2
Stomil Olsztyn GKS Katowice 1 : 0
GKS Katowice Stomil Olsztyn 2 : 1

Podsumowując, stawiam tutaj na faworyta z Katowic który gra u siebie,ma za sobą boisko i głośnych,wiernych kibiców. Jeżeli w końcu ma być ten awans to takie mecze trzeba wygrywać i tak też będzie.

Powodzenia!!
Też popieram ten typ. Kurs już dziś poleciał. GKS to wg mnie główny kandydat do awansu, a Stomil raczej powoli się sypie
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Też popieram ten typ. Kurs już dziś poleciał. GKS to wg mnie główny kandydat do awansu, a Stomil raczej powoli się sypie
GieKSa zremisowała to na własne życzenie. Byli duuuuzo lepsi, w poprzedniej rundzie obrona grała perfekcyjnie a w ataku mizernie,teraz jest odwrotnie,mają mega ciąg na bramkę,ten Jóźwiak z Lecha co przyszedł robi różnicę,bardzo dobry zawodnik,Foszmanczyk konkretnie,Lebedynski mimo że nie strzela jest on zawodnikiem który robi robotę na boisku ze glowa mala,natomiast obrona słabo,Czerwiński jedynie gra bardzo pewnie,Wisio emeryt to jakieś nieporozumienie.Wroci Grabarczyk lub Praznovski to powinno to jakoś wyglądać i warto wspomnieć o bramkarzy.Abramowicz według mnie to najlepszy bramkarz w I lidze. GKS zrobi ten awans,grają ładna piłkę i jak ogarnąć ta obronę tak jak w poprzedniej rundzie to powinno być dobrze.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Pytanie kto zechcę awansować i ma ku temu środki :zoltakartka:. Zagłębie niby w czubie , Chojniczanka śrubuję rekordy remisów , GKS i Miedź konsekwentnie umocniły kadrę , Górnik chciałby ale..Możemy mieć dziwne spadki formy ,może nie teraz ,ale tak od 26 kolejki. Na tę chwilę jedynie postawa Katowic do mnie przemawia.Pożyjemy , obstawimy ;)
 
P 7

piastun1986

Użytkownik
GKS Tychy - Kluczbork 1 - 1.90
Całkowity kurs 1.90

Drużyny z końca tabeli tu nie będzie kalkulowania i patrzenia co zrobi przeciwnik z jednej jak i z drugiej strony będzie chęć zdobycia 3 punktów co obie drużyny przed spotkaniem deklarują &quot;to tak zwany mecz o 6 pk&quot;. Zwłaszcza goście którzy w tej chwili mają stratę 5 pk + zakładając jeden mecz zaległy Tyszan.Kluczbork musi zagrać otwartą piłkę a to spowoduje łatwiejsze dotarcie do ich bramki. Dodatkowo za gospodarzami przemawia atut własnego boiska na którym potrafią wygrywać z drużynami myślącymi o awansie a przeciwnik wręcz odwrotnie na wyjazdach 3 remisy 7 porażek. Sportowo lepsze Tychy jak i ekonomicznie włodarze na pewno mają w przyszłości większe plany niż walka o utrzymanie. Nie sądzę by Kluczbork był w stanie coś dziś ugrać w ostatnim meczu nic z przodu nie pokazali jedynie coś rwał Egipcjanin co go Korona nie chciała. Dodatkowo z tego co doczytałem zagrają bez jednego grajka nie będzie mógł zagrać Kamil Nitkiewicz (lewa obrona), który musi pauzować za kartki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Nice Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: GKS Tychy - MKS Kluczbork
Typ: GKS Tychy handicap azjatycki (-1) zwrot w przypadku wygranej jednym golem
Kurs: 2,91
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Sobotnie zmagania na boiskach Nice ligi rozpocznie mecz GKS-u Tychy z Kluczborkiem. Będzie to starcie przedostatniego z ostatnim zespołem. Dorobek punktowy Tyszan to 17 punktów. U siebie grają praktycznie bezkompromisowo, poza jednym remisem odnieśli cztery zwycięstwa i tyleż samo porażek. MKS natomiast zgromadził 12 punktów w delegacji i jest to najgorzej grający klub na wyjazdach. W dziesięciu meczach zdobył zaledwie trzy punkty po remisach. Kibice GKS-u zapewne nie tak wyobrażali sobie zmagania ich klubu na zapleczu Ekstraklasy. Nowy stadion jeden z najwyższych budżetów w lidze i klub musi ratować się przed spadkiem. Jeśli chodzi o finanse to klub z Kluczborka jest na przeciwległym biegunie w stosunku do ich dzisiejszego rywala. Jeśli brać pod uwagę budżety można porównać to do biblijnego starcia Dawida z Goliatem. Kto w tym starciu okaże się lepszy? Moim zdaniem Goliat. Widziałem obydwa zespoły w jednym meczu na żywo w tym sezonie i lepsze wrażenie zrobili na mnie piłkarze z Tychów. Szczególnie pozytywne wrażenie wywarł na mnie na mnie środkowy pomocnik Grzeszczyk i piłkarze lewego skrzydła czyli Mańka i Radzewicz. Oglądając ostatni mecz MKS-u ze Stalą Mielec dało się odnieść wrażenie, że był to mecz do jednej bramki, niby Stal wygrała po kontrowersyjnym karnym ale z tego co widziałem to była zespołem zdecydowanie lepszym. Myślę, że dziś może być podobnie i dzisiejsi gospodarze dopiszą do swojego konta trzy punkty. Z racji tego, że ktoś mnie uprzedził w dziale Nice ligi i nie chcę powielać typu obstawiam handicap.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Podbeskidzie - Chrobry : Podbeskidzie 2.00 Bet365 2:1 ✅
Wydaje mi się że porażka Podbeskidzia w Suwałkach 2:0 otworzyła wszystkim w Bielsku oczy i zamiast śnić o nierealnym awansie spojrzą na tabele która jasno pokazuje że jeżeli nie zaczną punktować w szczególności na własnym obiekcie wylądują w grupie spadkowej. Na dole robi się coraz to większy ścisk drużyny się wzmacnili szykuje się ciekawa końcówka sezonu. Chrobry zdobył ogólnie tylko punkt mniej aniżeli Gospodarze ale ten zespół jest zdecydowanie grożniejszy na własnym obiekcie przynajmniej z tego co widziałem w spotkaniach które polsat transmitował. Podbeskidzie potenciał kadrowy ma zdecydowanie większy aniżeli ekipa z Głogowa i w końcu odpalą tym bardziej mając Kociana za trenera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
GieKSa zremisowała to na własne życzenie. Byli duuuuzo lepsi, w poprzedniej rundzie obrona grała perfekcyjnie a w ataku mizernie,teraz jest odwrotnie,mają mega ciąg na bramkę,ten Jóźwiak z Lecha co przyszedł robi różnicę,bardzo dobry zawodnik,Foszmanczyk konkretnie,Lebedynski mimo że nie strzela jest on zawodnikiem który robi robotę na boisku ze glowa mala,natomiast obrona słabo,Czerwiński jedynie gra bardzo pewnie,Wisio emeryt to jakieś nieporozumienie.Wroci Grabarczyk lub Praznovski to powinno to jakoś wyglądać i warto wspomnieć o bramkarzy.Abramowicz według mnie to najlepszy bramkarz w I lidze. GKS zrobi ten awans,grają ładna piłkę i jak ogarnąć ta obronę tak jak w poprzedniej rundzie to powinno być dobrze.
Praznovski podobno dzisiaj w rezerwach zagrał również kosmiczną padakę. Mamy problem z partnerem dla Kamińskiego. Ale gra do przodu robi wrażenie aczkolwiek muszą też zacząć myśleć, bo drugi mecz z rzędu po 70 minucie stoimy na boisku. Za duże tempo narzucają i nie są w stanie go wytrzymać.
Zagłębie gra totalną katastrofę i ich w kategoriach awansu nie ma nawet co brać pod uwagę. Górnik ma za dużą stratę i za mało jakości. Chojnice, Katowice, Miedź, Sandecja. Wg. mnie ta czwórka powalczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom