>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

21. kolejka Ekstraklasy (18.12 - 21.12.2015) + mecz zaległy

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Termalica - Ruch Chorzów
Typ: 2X
Kurs: 1.76 0:1 gładko ✅


Podobnie jak w wczorajszy meczu Zagłębie-Górnik 2X, dziś idę w stronę Chorzowskiego Ruchu 2X. Goście to ekipa z 6. miejsca w tabeli. Ich gra pod wodzą Fornalika może się z pewnością podobać. O sile ataku stanowi Stępiński, który jak na swój młody wiek jest w świetnej formie i dyspozycji. Dziś nie zdziwię się jak po raz kolejny coś ustrzeli na święta. Gospodarze po ostatnich porażkach w lidze wydaje się, że wracają na właściwe tory. W dwóch ostatnich spotkaniach zanotowali remis i wygraną. Dziś zapewne będą chcieli podtrzymać tą passę bez porażki i przynajmniej zremisować. Jednak chce dodać, że w tygodniu rozegrali swój zaległy mecz z Jagiellonią, i myślę, że dziś koło 60/70 minuty wyjdzie to zmęczenie w nogach. W pierwszym meczu tych drużyn Ruch wygrał 4:1, i dziś zapewne są w stanie wywieźć choć jeden punkt z Niecieczy.
 
C 14

cise3

Użytkownik
Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,20
✅✅ Szybko poszło ????


Pogrążony w kryzysie Górnik Łęczna podejmie dziś Gdańską Lechię, która po fatalnej serii 5 porażek i zwolnieniu trenera odniosła dwa zwycięstwa. Trzeba jednak podkreślić że wygrane te Lechiści zanotowali w domowych meczach ze słabiutkim w tym sezonie Śląskiem oraz Wisłą która po zwolnieniu trenera Moskala przegrywa wszystko.
Przechodząc jednak do mojego typu, w 4 z ostatnich 5 meczów Górnika padało więcej niż 2 bramki. Na 9 rozegranych meczów w Łęcznej tylko trzykrotnie over nie został pokryty. Do tego trzeba dodać statystykę Lechii z której wynika że na 24 stracone bramki aż 15 dostali na wyjazdach.
Po za typem głównym w tym meczu warto też zaryzykować zakład na bramkę w pierwszych 15 minutach po kursie 3,25. ✅✅ Taka sytuacja miała miejsce w aż pięciu na sześć ostatnich gier Łęcznian.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ta kolejka 2/2, a więc idziemy za ciosem.

15:30 Korona Kielce - Legia W-wa
Typ: 2
Kurs: 1.60 1:3
✅

Faworytem tego spotkania może być tylko jedna drużyna i jest to Legia. Goście przyjeżdżają do Kielc z myślą wywiezienia stąd trzech punktów!. Legia to obecny wicelider tabeli, który traci do prowadzącego Piasta 5 pkt. Jutro mogą to różnice zmniejszyć, lecz najpierw trzeba wygrać swój mecz i potem liczyć, że Piast straci punkty z Lechem. Gospodarze to drużyna, która w tym sezonie u siebie nie zachwyca. Jedno zwycięstwo na dziewięć spotkań u siebie to naprawdę bardzo kiepski wynik!. Ich forma ostatnio też nie jest najwyższa bowiem nie wygrali od pięciu spotkań. Z taką formą nie daję im większych szans w walce z Legią, a każdy inny wynik niż wygrana gości będzie jutro niespodzianką!
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
witajcie. gdzie mogę znaleźć informacje o dokładnych minutach i sekundach kiedy padła bramka w danym meczu naszej ligi ??
chodzi mi o mecz Jaga- Cracovia.
Postawiłem że bramka padnie przed 10 minutą.
padła w 09:57 a wiec przed 10 minutą a baba z czatu mi nawija makaron na uszy ze padla w 11 minucie i kazała mi ta pani wysłac informacje ze strony federacji albo klubu na temat bramki
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
witajcie. gdzie mogę znaleźć informacje o dokładnych minutach i sekundach kiedy padła bramka w danym meczu naszej ligi ??
chodzi mi o mecz Jaga- Cracovia.
Postawiłem że bramka padnie przed 10 minutą.
padła w 09:57 a wiec przed 10 minutą a baba z czatu mi nawija makaron na uszy ze padla w 11 minucie i kazała mi ta pani wysłac informacje ze strony federacji albo klubu na temat bramki
http://ekstraklasa.tv/skroty/jagiellonia-cracovia-2-2-zobacz-skrot-meczu/4qsh87

padła 9:57 albo 9:58 :cool:
 
M 340

macvas

Użytkownik
No fajnie, ale postawiłeś że padnie przed 10 minutą, a 9:57 to jest 58 sekund po czasie..
0:00 - 0:59 -&gt; pierwsza minuta
1:00 - 1:59 -&gt; druga minuta
2:00 - 2:59 -&gt; trzecia minuta
[..]
8:00 - 8:59 -&gt;to dziewiąta minuta (więc Twój bet obowiązywał do 8:59)
9:00 - 9:59 -&gt;to dziesiąta minuta
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
No fajnie, ale postawiłeś że padnie przed 10 minutą, a 9:57 to jest 58 sekund po czasie..
0:00 - 0:59 -&gt; pierwsza minuta
1:00 - 1:59 -&gt; druga minuta
2:00 - 2:59 -&gt; trzecia minuta
[..]
8:00 - 8:59 -&gt;to dziewiąta minuta (więc Twój bet obowiązywał do 8:59)
9:00 - 9:59 -&gt;to dziesiąta minuta
Czyli jak mówię mamie, że będę przed 10 to mam do domu przyjśc maksymalnie o 8:59, bo minute potem bpotem będe po czasie??
w zakładach chyba chodzi, że przed upływem 10 minuty. 10 minuta kończy się chwilę po 9:59.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
No fajnie, ale postawiłeś że padnie przed 10 minutą, a 9:57 to jest 58 sekund po czasie..
0:00 - 0:59 -&gt; pierwsza minuta
1:00 - 1:59 -&gt; druga minuta
2:00 - 2:59 -&gt; trzecia minuta
[..]
8:00 - 8:59 -&gt;to dziewiąta minuta (więc Twój bet obowiązywał do 8:59)
9:00 - 9:59 -&gt;to dziesiąta minuta
Czyli gdyby był zakład &quot;bramka padnie przed pierwszą minutą&quot; to musiałaby paść przed pierwszym gwizdkiem? :grin: :cool:


Czy dysponujecie jakimiś informacjami na temat poważniejszych braków co do dzisiejszego spotkania Korona - Legia ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 340

macvas

Użytkownik
Czyli jak mówię mamie, że będę przed 10 to mam do domu przyjśc maksymalnie o 8:59, bo minute potem bpotem będe po czasie??
w zakładach chyba chodzi, że przed upływem 10 minuty. 10 minuta kończy się chwilę po 9:59.
Czytając Twoje przemyślenia najlepiej zrobisz jak wyjdziesz i wrócisz z mamą.
Przed &quot;upływem 10 minuty&quot; a &quot;przed 10 minutą&quot; należy traktować jako dwa różne bety.
Czyli gdyby był zakład &quot;bramka padnie przed pierwszą minutą&quot; to musiałaby paść przed pierwszym gwizdkiem? :grin: :cool:
Nie ma zakładu &quot;przed pierwszą minutą&quot;.., ale &quot;przed upływem pierwszej minuty&quot; już tak, chyba że buk wyraźnie doda jak należy postrzegać ten konkretny zakład. ????
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
No fajnie, ale postawiłeś że padnie przed 10 minutą, a 9:57 to jest 58 sekund po czasie..
0:00 - 0:59 -&gt; pierwsza minuta
1:00 - 1:59 -&gt; druga minuta
2:00 - 2:59 -&gt; trzecia minuta
[..]
8:00 - 8:59 -&gt;to dziewiąta minuta (więc Twój bet obowiązywał do 8:59)
9:00 - 9:59 -&gt;to dziesiąta minuta
Nie filozofuj, w całorocznym jest zakład na gola przed 10:00, 20:00 itd. minutą, niepotrzebnie się czepiasz :zoltakartka: Każdy wiedział o co chodzi, stawiając na gola przed 10:00, gdy pada gol w 9:57 jest ✅, tak samo uważa buk, bo rozliczył mi ten zakład również jako wygrany..
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Podbeskidzie - Śląsk
Typ: X
Kurs: 3.00

To spotkanie ewidentnie śmierdzi remisem. Oba zespoły okupują dolną część tabeli i wątpię w to żeby dzisiaj rzuciły się do ataku od pierwszy minut. Jestem zdania, że 1 pkt zadowoli tutaj każdą z drużyn...
Nikt z pewnością się nie otworzy. Do końca zostało 9. kolejek plus 7. w kolejnej rundzie i z pewnością tam będzie jeszcze do zdobycia dużo punktów. Śląsk może przystępuje z nożem na gardle (mam tu na myśli kibiców), lecz czy to pomoże?!. Wątpię. Dlatego też dzisiaj idę w stronę remisu. Dodam, że dla graczy którzy patrzą na statystyki niech zobaczą jak wyglądały bezpośrednie mecze obu ekip i sam się przekona do mojego typu.
 
saminiemi 12

saminiemi

Użytkownik
Podbeskidzie - Śląsk
typ 1, @3.00
1x, @1.60
Ostro popieprzony mecz, kompletna loteria. Dwa zespoły z ostatnich miejsc w tabeli. Podbeskidzie nie wygrało u siebie od... ponad 6 miesięcy. Śląsk na wyjeździe ostatni raz wygrał w sierpniu. W H2H u siebie Podbeskidzie pokonało ostatni raz Śląsk 8 lat temu, ale wiadomo że te bilanse można sobie wsadzić w dupę. Po przyjściu Podolińskiego Podbeskidzie zanotowało serię 6 meczów bez porażki, teraz trwa seria 5 spotkań bez zwycięstwa. Trzeba jednak przyznać, że ostatnie 4 mecze to niełatwi rywale dla Górali: Legia i Ruch w domu, wyjazd do Szczecina i Krakowa. Podbeskidzie potrafiło zremisować i z Legią i z Ruchem u siebie. Wcześniej w domowych pojedynkach urwyali też punkty Piastowi i Jagiellonii. W moim odczuciu Podbeskidzie będzie faworytem tego meczu i przerwą beznadziejny bilans meczów u siebie. Śląsk w tym sezonie wygląda tragicznie - po 12 meczach bez wygranej udało im się pokonać w 19 kolejce Górnik Łęczna. Jedyne zwycięstwo na obcym terenie to także wygrana z tym samym zespołem, który wyraźnie im pasuje. W pierwszym spotkaniu we Wrocławiu padł remis 1:1, dziś nie podejrzewam żeby Śląsk był w stanie ugrać 3 punkty. Bielsko będzie miało problem z zestawieniem solidnego bloku obrony - zabraknie m.in. Sokołowskiego, dlatego skład powinien wyglądać jak ten z meczu z RUchem. W Ślasku prawdopodobnie w bramce zobaczymy znów Jakuba Wrąbla. Dla mnie 1X lub bardziej odważnie czysta 1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom