>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

21 kolejka Bundesligi [12-12.02.2017]

Status
Zamknięty.
ted 10,4K

ted

Forum VIP
&lt;hr style=&quot;color:#D1D1E1; background-color:#D1D1E1&quot; align=&quot;center&quot; size=&quot;1&quot;&gt;
20. kolejka Bundesligi
10-12.02.2017



 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie Augsburg-Leverkusen
Typ: x
Kurs 3.30
Buk Unibet
Analiza: Już jutro po spotkaniach Ligi Europejskiej oraz piłkarskiej Ligi MIstrzów wraca niemiecka Bundesliga, w tym pierwszym spotkaniu 21 serii spotkań drużyna z Augsburga na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Bayeru Leverkusen. Gospodarze na chwilę obecną zajmują dopiero 9 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem zaledwie 27 oczek na swoim koncie, na ostatnie 3 spotkania zanotowali 2 porazki oraz 1 zwycięstwo, widać iż po powrocie po przerwie zimowej drużyna popularnych &quot;Aptekarzy&quot; radzi sobie dosyć słabo, dopiero w wygranym spotkaniu w poprzedniej kolejce gdzie ich rywalem była Frankfurt piłkarze bayeru zagrali dobrze praktycznie pod każdym względem. Augsburg natomiast ma dużo gorsza sytuację bowiem zajmuje 13 pozycję w lidze , ma 8 punktów przewagi nad strefą spadkową, w tym meczu to jednak przyjezdni będą faworytami do zdobycia kompletu punktów, Bayer jak i Augsburg potrzebują w tej kolejce zdobycia kompletu punktów, gospodarze żaby oddalić się z drugiej dziesiątki natomiast goście żeby jeszcze w tym sezonie nawiązać kontakt z zespołami z pierwszej 6 do których strata na razie wynosi 6 punktów. Jak przeanalizujemy ostatnie spotkania pomiędzy tymi dwiema ekipami na rozegrane na stadionie Augsburgu to widać iż bramek w tych spotkaniach nie brakowalo, idąc tym tropem stawiam również jutro na spotkanie z bRamkami i myślę że po 90 minutach można się spodziewać wyniku 2:2 lub 1:2 dla zespołu gości.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Augsburg-Leverkusen 1 @3.3 bet365
Cztery ostatnie spotkania tych drużyn to remisy po dwa na każdym obiekcie, obecnie także w czterech ostatnich kolejkach po 2 wygrane i 2 porażki dla każdej ekipy, można powiedzieć obie drużyny idą po bliźniaczemu fajnie by się ułożyło jakby padł remis.Ja idę jednak w kierunku gospodarzy, Leverkusen za 4 dni zagra u siebie z Atletico w ramach rozgrywek LM, biorąc pod uwagę jakimi kalkulantami są Aptekarze myślę że nie zagrają wielkiego meczu, nawet myślami będą zupełnie gdzie indziej.Ekipy dzielą zaledwie 3pkt, Bayer niby ma w zasięgu grę o LE jest to 6pkt straty do Herthy ale czy to w tej chwili jakiś priorytet?Żeby nawet osiągnąć ten pułap to powinni łapać serię a na to perspektyw nie widać.Augsburg jest 8pkt nad strefą barażową, na daną chwilę jest ok ale jeszcze 14 kolejek do końca (do zdobycia 42pkt)
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
18.2 15:30 i 18:30
1899 Hoffenheim - SV Darmstadt
Hoffenheim @1.46 2,5/10 sbobet
FSV Mainz - Werder Brema, HSV - SC Freiburg over 1,5 + over 1,5 @1.6 2,5/10

W Sinsheim zostaja 3 punkty, Wagner wraca do skladu, a w Darmstadt za kartki pauzuje mozg druzyny - Sulu. Wierze, ze gospodarze nie zlekcewaza rywala jak zrobil to Dortmund tydzien temu i Nagelsmann odpowiednio dobierze taktyke. U gosci jedna jaskolka wiosny nie czyni i w dalszym ciagu na autobahnie do 2 ligi.
Overy 1,5 w dublu w Mainz i Hamburgu. Werder mnie zawiodl z Gladbach, teraz jednak cos powinni ustrzelic. Mainz sie gubi jak przychodzi do obrony wrzutek, a to uskuteczniaja ostatnio Bremenczycy. Hamburg na fali wznoszacej i juz ponad strefa spadkowa, ale moze sie to zmienic w kazdej chwili. Müller gra zyciowke od dwoch tygodni. Freiburg bez Stenzla (14/0), Petersen zacznie na lawce. Nie wierze, ze HSV skonczy trzeci mecz z rzedu na czysto w tylach.
✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Augsburg nic nie zagrał w Mainz, wcześniejszy mecz z Werderem to zbieg szczęśliwych przypadków, Bayer drużyna lepsza, dziś trochę dziwny skład i ustawienie, ale pasuje przed meczem w LM wejść w dobre morale i nastroje, ostatni mecz 3-0 u siebie z Eintrachtem pokazuje że są w formie.
 
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hoffenheim - Darmstadt
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,75
Bukmacher:

Analiza:

Na jutro zaproponuję mecz Bundesligi pomiędzy 5 Hoffenheim a ostatnim Darmstadt. Hoffenheim przegrało w tym sezonie zaledwie 2 spotkania, aż 10 spotkań zremisowało i 8 wygrało, w bramkach 36:21 co daje średnio prawie 2 gole na mecz strzelone i 1 gol stracony.
Jesli chodzi o Darmstadt to wygrali Oni zaledwie 3 spotkania, 3 remisy i aż 14 spotkań przegrało. 14:39 w bramkach co daje nam średnio 2 gole stracone na mecz i ponad 0,75 bramki strzelonej. Ostatnia sensacyjna wygrana 2:1 z Dortmundem pewnie dodała skrzydeł gościom ale wydaje mi się, że to jednak większa wpadka Dortmundu aniżeli piekna gra Darmstadtu.
Hoffenheim jeszcze meczu u siebie w tym sezonie nie przegrał az 20 bramek strzelili u siebie co jest dobrym prognostykiem na jutrzejsze spotkanie natomiast Darmstadt na wyjeździe jeszcze nawet nie zremisował wszystkie mecze póki co przegrali! stracili aż 22 gole.
U gospodarzy jutro nie zobaczymy kontuzjowanych: B. Hubner, L. Rupp, F. Schar, M. Uth natomiast u gości nie zobaczymy: A. Sulu.
Nie wydaje mi się aby jutro miała być kolejna niespodzianka z udziałem ostatniego Darmstadtu dlatego typuję zwycięstwo gospodarzy, dodatkowo dodaję obie drużyny strzelą gola.

Powodzenia.
 
rui_costa 141

rui_costa

Użytkownik
Hertha Berlin - Bayern Monachium

Hertha w tej rundzie spisuje się poniżej oczekiwań, porażki na wyjazdach z Schalke, Freiburgiem i Leverkusen oraz odpadnięcie po karnych z Dortmundem, odnieśli tylko jedno zwycięstwo na swoim stadionie z Ingolstadt 1:0. Mimo tego, że grają najnudniejszy futbol z lidze niemieckiej to potrafią pograć u siebie i osiągać korzystne rezultaty, posiadają bilans 8-0-1 i odnieśli w grudniu jedyną porażkę 0:1 z Werderem. Jednak trzeba zaznaczyć, że na własnym boisku nie gościli jeszcze kilku ważnych drużyn z najwyższych miejsc w tabeli, a mianowicie: Bayern, Dortmund, Leverkusen, Eintracht, Lipsk, Hoffenheim. Dodatkowo do listy kontuzjowanych zawodników z Berlina dołączył Julian Schieber, który zagrał końcowe minuty w meczu z Schalke, a także niepewny jest występ Niclasa Starka.

Bayern notuje bardzo dobrą serię przeciwko drużynie z Berlina, wygrywając ostatnie 11 starć z rzędu, pokonali Herthę w poprzedniej rundzie na własnym boisku 3:0 nie dając rywalom pola do pokazania się. W dzisiejszym meczu nie zagra Ribery, który jest szykowany na starcie w następnej kolejce z HSV, a także nie zobaczymy Boatenga. Ancelotti zapowiedział kilka zmian w porównaniu z meczem z Arsenalem, co moim zdaniem jest dobrym wyborem, Bayern ma szeroką kadrę i dobrych zmienników co powinno wnieść więcej świeżości po meczu w LM. Najprawdopodobniej wolne dostanie Xabi Alonso, którego miałby zastąpić w składzie Kimmich, szansę od pierwszych minut być może dostanie Muller, Coman i Bernat.
Bayern ostatni mecz ligowy wygrał dosyć szczęśliwie, strzelając w meczu wyjazdowym dwie bramki w samej końcówce, wcześniej dość niespodziewanie zremisowali u siebie z Schalke, jednak myślę że po meczu z Arsenalem jest szansa zobaczyć stary dobry Bayern, który potrafi niszczyć przeciwnika, zawodnicy zdają sobie sprawę z tego że Hertha potrafi zagrać dobry mecz u siebie o czym komunikował w wywiadzie Ancelotti.

Wydaje mi się, że Hertha w obecnej formie nie ma argumentów do pokonania Bayernu.

W całorocznym:
Bayern - kurs 1,44 ⛔

Edit: Nie wiem kto zagrał większy antyfutbol Bayern czy Hertha, w każdym bądź razie Bayern dziś strasznie leniwy, wiecznie spóźnieni, Vidal za takie podejście do meczu to powinien zostać ukarany odsunięciem do rezerw, tylko asystował i tracił. Brak jakiegokolwiek ruchu wśród piłkarzy przy tworzeniu akcji ofensywnych, myśleli że wygrają mecz na stojąco, brak słów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tlayer 86

tlayer

Użytkownik
Frankfurt - Ingolstadt
Frankfurt @2,10 2/10 bet365

W obecnej sytuacji takie coś trzeba zagrać.

Po statach widać, że gospodarze jeszcze w tym sezonie nie przegrali meczu u siebie.
Co do osłabień warty odnotowania brak w Frankfurcie Gacinovica (16/1). Zapewne zagra za niego młody Barkok (9/2) (rocznik &#39;98)
Ostatni przegrany mecz Frankfurtu z Leverkusen (3:0) trzeba przyjąć do wiadomości pamiętając jednak, że: Bayer w dobrej dyspozycji, szybko stracona bramka, brak szczęścia (bo sytuacje były).
Podobnie z Lipskiem (3:0) szybka bramka i czerwona kartka.
Goście potrafią sprawić niespodziankę ale głównie na własnym stadionie.

Atuty jakie powinny zaważyć na wygraniu Frankfurtu to lepsza jakość piłkarska, kultura gry i atut własnego boiska. Myślę, że mecz będzie podobny do tego z Darmstadt czyli widoczne w/w atuty, które w końcu przełożą się na wygraną. Ja oglądając ten mecz (stawiałem na Eintracht) gdzie bramka padła dopiero około 75 minuty byłem spokojny bo widać było pewną różnicę poziomów która musiała zaowocować. Myślę, że tu będzie podobnie w dodatku goście tracą wiele bramek w ostatnich 15 minutach a Eintracht na pewno będzie grał spokojnie i cierpliwie kreował swoje szanse.
Dla mnie taki mecz po kursie &gt; 2.00 to dobra inwestycja.
 
rock 107

rock

Użytkownik
Hertha - Bayern
▶ Muller strzeli 2.75 Bet365 ⛔

Króciutko, bo Rui_Costa napisał wszystko co trzeba odnośnie tego meczu i oczywiście podpisuję się pod tym w stu procentach. Ja jednak spróbuję zagrać na bramkę Thomasa Mullera, który dzisiaj od pierwszych minut zagra na szpicy. Mimo kiepskiej formy Niemca w tym sezonie to w meczu z Arsenalem potrzebował zaledwie 2 minut po zmianie za Roberta, aby wpisać się na listę strzelców. Jest to zawodnik, który bardzo dobrze czyta grę i potrafi się świetnie ustawić. Myślę, że jego instynkt strzelecki da dzisiaj o sobie znać. W przypadku rzutu karnego pod nieobecność Roberta to właśnie on powinien mieć pierwszeństwo w wykonaniu &quot;11&quot;. Myślę, że kurs 2.75 jak najbardziej warty spróbowania. ;)
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
19.2 15:30
BMG - RB Leipzig
over 2,25 @1.83 3/10 pinnacle
Strobl (pomocnik, 12/0) po stronie Gladbach, a po stronie Leipzig Orban (obronca, 20/2) i Poulsen (napastnik, 20/1). Absencja tego drugiego paradoksalnie dobrze zrobi, bo szanse gry na dluzej od poczatku dostanie Selke. Poulsen od jakiegos czasu nie pokazywal tego do czego przyzwyczail na poczatku sezonu. Beniaminek dwie porazki z rzedu i teraz pytanie, czy to koniec harcow i wraca jednak do swojego miejsca w szeregu czy chwilowa obnizka formy, male przegrupowanie i walka z powrotem. Odpowiedz na to pytanie poznamy dzisiaj, Gladbach odmienione na wiosne, ogromna ilosc stwarzanych okazji, konsekwencja w grze kontra i sa tego efekty. 10 punktow w 4 meczachi nawet europejskie puchary nie sa wcale stracone. Hecking musi jednak popracowac nad obrona, bo za czesto jego gracze panikuja, traca glowe i tylko szczesciu moga zawdzieczac, ze rywale tego nie wykorzystuja. Leipzig dwa mecze bez gola, trzy mecze wyjazdowe z rzedu bez gola, podczas gdy Gladbach dwa z rzedu na czysto, ogolem trzy z czterech z czystym kontem. Wydaje mi sie, ze obie serie sie dzisiaj zakoncza.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
jendru 156

jendru

Użytkownik
Witam wszystkich grajacych Bundeslige ktora szczegolnie sie interesuje . Od niedawna zalozylem taki tak moj skromny dzial BUNDESLIGA Z JENDRU staram sie wytypowac wszystkie 9meczy bundesligi ,zaznaczam ze staram sie ustawiac opcje typu meczu jaka wydaje mi sie najodpowiedniejsza w danym meczu.Ostania moja kolejka wygladala 9meczy / na 7 trafnych meczy .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom