>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2011 IIHF World Championships U20 - Buffalo

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Finland U20 - Russia U20 - under6.5 @ 1.72 ✅✅✅ Bwin

Finland U20 - Russia U20 - Finland ML @ 2.15 ⛔⛔⛔ Bet365


Czechy U20 - Niemcy U20 under6.5 @ 1.80 ✅✅✅ Partybets, Expekt, GB

W miarę pozytywnie, szkoda Finów bo widziałem, że prowadzili w 56 minucie 3:1, a widzimy jak się skończyło :?.

Dziś mam jeden typ oraz zapytanie co do jednego meczu bo nie jestem zdecydowany.


Sweden U20 - Russia U20 Russia +1.5 @ 1.75 Betsafe

Taki kurs na takie zdarzenie oferuję Betsafe.Dość ciekawie wygląda ten zakład bo wszędzie widać, że gracze Trzech Koron są faworytami, trudno się dziwić bo przez fazę grupową przeszli jak burza, pokonując również Kanadyjczyków.Od początku widać, że to silna drużyna bo też właśnie zdążyli ograć Rosjan w grupie, ale mecz był zacięty i szybko skończył się po pierwszej tercji gdzie było 2:0 i tak zostało.Wczoraj odpoczywali co było przywilejem zwycięzcy grupy, a dziś zagrają tak na dobrą sprawę o medal.Rosjanie zaś z meczu na mecz się rozkręcają, nie jestem pierwszy, który wspominał o tym, że idzie im średnio na tym turnieju, w każdym meczu grupowym grali o życie, ale koniec końców się udało i szczęśliwie ograli Finów co daje im przepustkę do miejsce 1-4.Zauważyłem też, że się rozkręcają i sądzę, że mecz ze Szwedami nie będzie taki jak w grupie, Sborna wyciągnie wnioski z tego spotkania i liczę na zacięte spotkanie i po cichu liczę na niespodziankę w tym spotkaniu, ale póki co proponuję taką opcję.Nie sądzę, żeby Rosjanie przegrali więcej niż jedną bramką, dlatego wybieram tą opcję.Będzie close game, nawet z możliwym winem Rosjan.

I mam pytanie do spotkania USA z Kanadą.Wczoraj się męczyli Kanadyjczycy z Helwetami, dziś grają z gospodarzami - proponujecie coś z tego spotkania, macie jakieś typy ?Proszę o opinię bo trudno mi się na cokolwiek zdecydować w tym meczu.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

Szwecja U2 0 - Ro sja U20
Rosjanie do dzisiejszego półfinału zakwalifikowali się bardzo szczęśliwie. Mogą za to podziękować nieudolności Finów, którzy jeszcze 3 min przed końcem spotkania prowadzili 3-1. Dodatkowo bramka kontaktowa jak i bramka dająca wyrównanie ledwo, ledwo przekroczyły linie bramkową. Druga bramka to duży błąd Fina, który nie trafił w krążek przy wybiciu, a Yevgeni Kuznetsov umieścił go kilka cm za linią bramkową. Rosjanie w tych mistrzostwach wcale nie zachwycają. Podczas meczu z Norwegią uratowali nieco swój honor (3-2 po 2 tercji) aplikując słabym Norwegom 5 bramek. Mecz z Czechami zagrali lepiej wygrywając także wysoko. Szwedzi zupełnie prezentują się lepiej. Od samego początku grają na dobrym poziomie. Ogrywając już raz Rosjan 2-0 po bramkach Antona Landera i Jespera Fastha. oraz pokonując po rzutach karnych głównego kandydata do złotego medalu - Kanadę. Co dało im pierwsze miejsce w grupie. Jestem przekonany iż dziś też się tak stanie, czym Szwedzi wybiją z głowy marzenia o złotym medalu drużynie Rosji.

Szwecja U20
- Rosja U20 1 @ 1.69 Pinnacle 8/10 Szwecja U20 (-1) - Rosja U20 1 @ 1.952 Pinnacle 5/10
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :Sweden u20 - Russia u20
Typ : Russia u20 ( z dogrywką i karnymi)
Kurs : 3,25
Bukmacher : Bet365
Data: 2011-01-03 21:30
Analiza:
Szwecja jak dotąd nie pokonana na tych mistrzostwach, Rosja przegrała na tych mistrzostwach aż dwa spotkania.
Były to pierwsze dwa spotkania na tych mistrzostwach, kolejne były już wygrane.
Porażka z Kanadą 6:3 i ze Szwecja 2-0.Z Kanadą rosjanie zagrali bardzo dobrze,mecz dla oka był bardzo dobry, bardzo emocjonujący.Na prowadzenie wyszli Rosjanie w 4 minucie po strzale Kitsyna, a asystowali mu Urychev i Orlov, później na remis strzelili kanadyjczycy dzieki Foligno, gol ten był strzelony w przewadze ponieważ na ławce siedział Valuiski.Kolejna bramka Kanady po ładnej akcji Ellisa w 31 minucie a wyrównuje na 2-2 niespełna 2 minuty później Dvurechenski ,kolejne dwa gole padały podobnie jak te wcześniejsze dwa , Kanada strzela na 3-2 , kara dla Kanady kilkadzesia t sekund później i gol niespełna dwie minuty później po golu Kanady Rosjanie wyrównują na 3-3.
Niestety 3 tercja nie była udana w wykonaniu Rosjan , dwie kary i dwa gole w przewadze oraz na 30 sekund przed końcem dały wygraną Kanadyjczykom 6-3.
Trzeba przyznać że Rosjanie potrzebowali czasu na wejscie w turniej i to zorobili, z Kanada nie byli strona przewarzajaca ale trzymali sie dzielnie.
Przewaga Szwedów wynika z tego ze Rosjanie grali mecz dzis w nocy a Szwedzi mieli mnóstwo czasu na odpoczynek.
Owszem jest to przewaga na korzyśc Szwecji ale sa to młodzi zawodnicy ,którzy szybko sie zregenerują i myśle ze zagrają dzis spotkanie godne tego meczu.
Rosjanie dodatkowo zmotywowani napewno są po meczu z Finami w którym przegrywali już 3-1 na 4 minuty przed końcem i zdołali wyciągnąc na remis by w dogrywce wygrać.
Strzelcami byli Kuznetsov i Kitsyn.W strzałach przewaga Rosjan 45-37.
Szwedzi bardzo duzo strzelają w każdym meczu ale Rosjanie z meczu na emcz grają coraz lepiej, wkoncu Rosjanom nie wypada źle sie prezentować bo mają zdolnych młodych hokeistów.
Stawiam na zwycięstwo Rosjan ponieważ co kolejny mecz to graja coraz lepiej,a Szwecja to nie jest ekipa nie do przejscia bo męczyli sie z Kanadą jak i Czesi strzelili im 3 bramki.Mysle ze Rosjanie przejdą Szwedów i polecam grać ten typ bo wysoki kurs jest spowodowany tylko tym ze Rosjanie grali dzis w nocy mecz.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Canada U20 - Switzerland U20, Szwajcaria +5.5, @1.65 Gamebookers/Bwin ✅ wynik: 4-1
Czech Republic U20 - Germany U20, under 6.5, @1.80 Gamebookers, Expekt ✅ wynik: 3-2
Oba mecze pograne w dubelku w Gamebookers. Tam dają najlepsze ako. Stawka średnia. Gdybym mniej zainwestował dziś w Europę to pewnie ten dubel poszedłby trochę mocniej.
&gt; nice &lt;
Nie ma co komentować bo od początku do końca każdy typ siadał na miękko i bezstresowo. Cała niedziela była piękna dla mnie.

Sweden U20 - Russia U20, Szwecja 60&#39;, @1.85 DoXXbet, expekt (obecnie @1.69 pinnacle, @1.67 betgun, expekt)
Na początek muszę napisać, że teraz takiego kursu po jakim ja grałem @1.85 to już nie znajdziemy. Zanim każdy kompletnie nieznający się na hokeju oraz myślący, że zna się zaczął mówić, że Szwecja to peFFka to już już zagrałem po atrakcyjnym jak mi się wydaje kursie. Kilka buków wystartowało z @1.85 i od południa kursy zaczęły spadać.&gt; dubel &lt; poszedł w DoXXbet. Under w KHL siadł na luzie więc teraz Szwedzi nie mogą dać ciała...
W temacie widzę już pojawiły się wpisy. Jako, że ja ostatnią &quot;ładną&quot; analizę napisałem pewnie ponad 2 lata temu to pozostanę przy moich &quot;skrótach&quot;.
Zacznę od Rosjan. Zaczęli fatalnie. Porażka z Kanadą i właśnie Szwecją. Później już nie mieli wyjścia jak wygrać dwa kolejne mecze. Ale ogranie i to nawet wysoko Norwegii czy Czech wrażenia nie robi. W ćwierćfinale też im nie szło żeby dość fartownie ograć Finów. Tak przy okazji każdy uważał, że Finowie ograją Rosjan... a jak każdy tak uważa to często wychodzi zonk.
Szwedzi ograli wszystkich. Nawet na zakończenie rywalizacji w grupie Kanadyjczyków. Skład Trzy Korony mają dość ciekawy. Kilku młodziaków to ważne ogniwa silnych klubów Elitserien. Generalnie hokej szwedzki od lat ma się całkiem nieźle. Szwecja to czołowy kraj z Europy dostarczający zawodników w drafcie NHL. Patrząc na obecny potencjał drużyn oraz wyniki na tym turnieju skłaniam się ku Szwedom. Dodatkowo Rosjanie mieli trochę mniej czasu na ochłonięcie przed półfinałem.
Więcej historyjek nie będę pisał ;)
Stawka średnia.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dyscyplina i data: 2011-01-03 21:30, MŚ U20 Hokej, Świat
Szwecja (U20) - Rosja (U20)
Typ: Szwecja over 3.5 gola
Kurs: 2.15
Buk: Bwin
Już dzisiaj o godzinie 21.30 na lodzie w Buffalo dojdzie do półfinału młodzieżowych mistrzostw świata U20 w hokeju na lodzię pomiędzy reprezentacjami Szwecji i Rosji. Faworytem według większości bukmacherów są młodzi hokeiści ze Szwecji którzy w tym turnieju prezentują się chyba najlepiej ze wszystkich. Dotychczas na swojej drodze pokonali Norwegów 7-1, Rosjanów 2-0, hokeistów z Czech 6-3 i po karnych Kanadyjczyków 6-5. Jak widać bardzo pewny awans do półfinałów bezpośrednio z fazy grupowej. Tego nie można powiedzieć o naszych sąsiadach którzy awansowali tak daleko dopiero z ćwierćfinałów ponieważ w fazie grupowej ulegli Kanadzie 3-6, Szwecji 0-2 a po za tym wygrali z Norwegią 8-2 i z Czechami 8-3. Dziś nad ranem czasu Polskiego po ćwierćfinale który przeszedł do histori hokeja jak już pewnie wszyscy wiedza wyeliminowali po zaciętym meczu Finów 4-3. Szwedzi odpoczeli sobie od ostatniego meczu co na pewno wpłynie dzisiaj na ich grę a przede wszystkim na skuteczność a Rosjanie chyba jeszcze &quot;podnieceni&quot; sensacyjnym zwycięstwem nad Finami mogą zagrać nie czujnie w defensywie. Uczciwie też trzeba przyznać że jeśli Rosja traci 3 bramki z Czechami to Szwedzi grając tak ofensywnie muszą strzelić więcej goli.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :USA u20 - Canada u20
Typ : 2
Kurs : 2,35
Bukmacher : Expekt
Data: 2011-01-04 01:30
Analiza:
Mecz bardzo elektryzujący Ameryke Północną .Kanada z USA o finał , to bedzie widowisko na najwyzszym poziomie.Kanadyjczycy przegrali tylko z Szwedami na tych mistrzostwach, natomiast USA nie przegrali jeszcze w tym turnieju.
USA zagrali tylko z jednym rywalem z wyzszej połki , i wygrali dopiero po dogrywce z Finlandią, kolejne mecze zagrali z Słowacja,Niemcami i Szwajcarią i w tym ostatnim wygrali zaledwie 2-1.
Teraz gospodarzy czeka sprawdzian jakiego jeszcze nie mieli w tym turnieju i nie sądze by go przeszli bo Kanada mimo tej porażki po bardzo dobrym spotkaniu grają bardzo dobrze w tym turnieju i sa faworytami tego spotkania.Kanadyjczycy pokonali w pierwszym spotkaniu rosjan 6-3 bo emocjonującym meczu gdzie ostrzeliwali nie miłosiernie bramke rosjan.
Kloejny mecz to zwycięstwo 7-2 z Czechami. W tym spotkaniu Kanadyjczycy zaczeli od spokonej gry na tyłach co nie szło w parze z atakami na bramke Czechów jak i Czesi bardzo dobrze rozbijali ataki Kanadyjczyków. Na prowadzenie niespodziewanie wyszli Czesi już w 1 minucie , Kanadyjczycy wykorzystali w 100% przewagi bo mieli ich dwie i strzelili dwa gole. Czesi mimo 2 przewag zdołali jedynie w 1 tercji strzelić 2 razy na bramke Roya ,który skapitulował jak wspomniałem zaraz na początku spotkania.
W drugiej tercji po nie przepisowym ataku na głowe Kassian dostał karę meczu.
Czesi nie wykorzystali tej przewagi , a nawet potrafili stracić gola w tej przewadze i po kolejnych 2 golach było po 2 tercjach 5-1, mecz zakończył sie 7-2 a na tafli nic sie nie zmieniło , Kanada przewazała i zdecydowanie wygrali ten mecz.
Mecz USA ze Szwajcarią przeciętny, pierwsza tercja to masa strzałów amerykanów ponieważ Szwajcarzy łapali duzo kar a tercja zakończyła sie 1-1.
O drugiej i 3 tercji nie ma co pisać. Nudne spotkanie wygrane tylko 2-1 przez amerykanów.
Stawiam dzis na Kanade ponieważ prezentuja sie znacznie lepiej na tych mistrzostwach.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Sweden U20 - Russia U20 Russia +1.5 @ 1.75 ✅✅✅

Rosjanie ostatnie dwa spotkania na dużym szczęściu, w finale nie będzie warto grać na nich bo wydaje się, że limit się wyczerpał.

Dziś i jutro naszego czasu dwa trzy spotkania.Nic ciekawego w meczu Czechów, Finowie -1.5 tak też nie do końca mi leży bo Helweci walczyli mocno z Kanadą, a z drugiej strony jak po porażce zaprezentują się Finowie gdzie siedzi u nich w głowie, że mogli grać o medale.Także wybrałem jedno spotkanie.

Niemcy U20 - Norwegia U20 over5.5 @ ⛔⛔⛔ 1.80 Betsafe

Dzisiaj decyduję się na overa w meczu Naszych zachodnich sąsiadów.Bukmacherzy połapali się, że mocno underowa drużyna i zaczęli wystawiać normalne linie.Najsłabsze teamy spotkają się dziś późnym wieczorem.Norwegwowie przegrali z wszystkimi wysoki i zasłużenie nie prezentując zbliżonego poziomu.Niemcy trochę lepiej bo starali się nawiązać walkę z m.in Szwajcarami czy Słowakami oraz Czechami.Nic z tego nie wyszło, a same mecze bazowały na małej ilości bramek.Dziś proponuję inne rozwiązanie.Jak wspominałem to Niemcy nie zagrali jeszcze jakiegoś solidnego overa, a dziś jest ku temu okazja bo Norwegowie grają słabo w defensywie i nie przeszkadza im tracenie dużej ilości goli.Kolejną kwestią to jest to iż sądzę dziś, że Skandynawowie nawiążą walkę, a co za tym idzie liczę po cichu, że jako pierwsi strzelą bramkę co spowoduje, że mecz się rozkręci na dobre.Moim zdaniem dziś obejrzymy trochę więcej goli niż w poprzednich meczach Niemców, a i Norwegowie dołożą swoje.
Dziś takie rozwiązanie, dokładam do tego Cholet i jest przyzwoity dubel, ale typ moim zdaniem trochę mniej prawdopodobny, aniżeli wczoraj Rosjanie i nie jestem aż tak jego pewny dlatego trochę słabsza stawka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Sweden U20 - Russia U20, Szwecja 60&#39;, @1.85 DoXXbet, expekt (obecnie @1.69 pinnacle, @1.67 betgun, expekt)⛔ wynik: 3-3
Cały mecz oglądałem. Jedyny komentarz to taki, że Rosjanie bramkę na 0-2 strzelili gdy powinno być uwolnienie (nie powinno tej bramki być). Gdy już Szwedzi podnieśli się z 0-2 na 3-2 to jednak musieli stracić gola... Ale... jak to mówią: &quot;Nie rób sceny... liczą się wyniki&quot; ⛔
Krótko jak zwykle- underowy zawrót głowy.
Finland U20 - Switzerland U20, under 6.5 @1.50 expekt/bwin
Finowie ani razu nie przekroczyli tej granicy. Szwajcarzy ze Słowacją i Niemcami. Mimo wszystko obie ekipy dość solidnie grają. Nie widzę jakoś aby padło więcej niż 6 bramek w 60 minutach gry.

Czech Republic U20 - Slovakia U20, under 6.5 @2.04 pinnacle
W meczu Czechów sporo bramek padało ale z rywalami takimi jak Rosja, Szwecja czy Kanada. Mecz trochę z podtekstem. Oba kraje rywalizują ze sobą, które to ma lepszą drużynę narodową, ligę itd. w hokeju. Bukmacherzy uważają, że Czesi są lepsi. Ja bym Słowaków nie stawiał na przegranej pozycji. Ale granie 1x2 to trochę loteria dla mnie. Nie wydaje mi się żeby któraś ekipa poszła na wymianę ciosów. Powinno być spokojnie, patrząc aby nie stracić bramki. Under mile widziany ;)
Ja oba mecze gram standardowo w dubelku za średnią stawkę.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
ehh finał i mecz o 3m a w dziale pusto.
koledzy się nie popisali :razz:

ja od siebie dodam tylko że miałem napisać największą jak na siebie analizę w życiu, no właśnie miałem ale nie napisałem z powodu tego że z przyczyn ode mnie nie zależnych cały dzień byłem poza domem :|
powiem krótko bo mecz za 40 min.
Typ : Canada -1.5 @ 1.60 || 9/10 Fonbet.

Go Canada Go !!!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Finland U20 - Switzerland U20, under 6.5 @1.50 Expekt/Bwin ✅ wynik: 2-2
Czech Republic U20 - Slovakia U20, under 6.5 @2.04 Pinnacle
⛔ wynik: 5-2
ehh finał i mecz o 3m a w dziale pusto. koledzy się nie popisali
Ja wczoraj padłem i zasnąłem...
a od siebie dodam tylko że miałem napisać największą jak na siebie analizę w życiu, no właśnie miałem ale nie napisałem z powodu tego że z przyczyn ode mnie nie zależnych cały dzień byłem poza domem
Ja nie wiem czy taką analizę napisałem kiedyś ????
Ale jeśli miała być do typu na handi Kanadę to analizka mogła być super a typ chybiony... Ja tylko raz przejechałem się na Kanadzie (ze Szwecją) gdzie nawet trochę czułem niespodziankę. Nie ma co ulegać emocjom i chłodno szukać value w kursach. Win Kanady było w okolicach @1.25...
Finału niestety nie oglądałem (grałem). Ale widać sporo mnie ominęło.
Ale wrzucę podsumowanie finału.
Kanada - Rosja -&gt; 3-5 (2-0,1-0,0-5)
Dokładny przebieg meczu/statystyki można zobaczyć &gt;&gt; TUTAJ &lt;&lt;.
Można też zobaczyć skrót meczu, wręczenie pucharu, wywiady, podsumowanie itd. &gt;&gt; TUTAJ &lt;&lt;

Nie kibicowałem ani jednym ani drugim...
Ale oglądałem kilka spotkań Rosjan i Kanady. Dla mnie jest niesmak, że mistrzem zostają Rosjanie.
Jak mają czuć się tacy Szwedzi. W grupie pokonali finalistów MŚ Rosjan i Kanadę. W fazie Pucharowej Byli blisko finału. Nieprawidłowo strzelony gol na 0-2 przez Rosjan a następnie pogoń za wynikiem i prowadzenie 3-2... no i dogrywką oraz porażka. Ostatecznie Szwedzi bez medalu a pokonali złotych i srebrnych medalistów.
Rosjanie od początku tragedia. Faza grupowa i ostatnie dwa mecze zdecydowały o awansie do dalszej zabawy. Dalej na 3.5 minuty przed końcem meczu z Finlandią są out. Strzelają 2 gole, dogrywka i przechodzą dalej. Historia powtarza się ze Szwecją... i na koniec wchodzą w 3 tercję z Kanadą przegrywając 3-0 a wygrywają 3-5.
Taki jest hokej? Pewnie tak ;)
Amerykanie w meczu o 3 miejsce ogrywają Szwedów i top4 MŚ u20 wygląda tak.
1. Rosja
2. Kanada
3. USA
4. Szwecja
Indywidualne wyróżnienia.
All-Star Team (as selected by the media)
Goaltender: Jack Campbell, USA
Defenceman: Ryan Ellis, Canada
Defenceman: Dmitri Orlov, Russia
Forward: Brayden Schenn, Canada
Forward: Ryan Johansen, Canada
Forward: Yevgeni Kuznetsov, Russia
Most Valuable Player: Brayden Schenn, Canada

Tournament Best Player Awards (as selected by the tournament directorate)
Best Goaltender: Jack Campbell, USA
Best Defenseman: Ryan Ellis, Canada
Best Forward: Brayden Schenn, Canada
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Rosyjscy mistrzowie świata juniorów w hokeju na lodzie byli zdaniem obsługi lotniska w Buffalo pijani i nie zostali wpuszczeni do samolotu.

Jak poinformowała rzeczniczka portu lotniczego, około 30. osób z rosyjskiej ekipy hokejowej, wracającej ze złotym medalem z MŚ juniorów, nie wpuszczono na pokład samolotu, ponieważ ich zachowanie określono jako &quot;niesforne&quot;.
Juniorzy Rosji wygrali w środę finałowy mecz mistrzostw świata juniorów z Kanadą 5:3 (po dwóch tercjach przegrywali 0:3). To było pierwsze zwycięstwo Rosji w MŚ w tej kategorii wiekowej od 2003 r.
Noc rosyjscy hokeiści i działacze spędzili w hotelu, obok lotniska, gdzie odsypiali celebrowanie sukcesu. Jak poinformował rzecznik ekipy Michaił Zislis, z radości ogolony na zero, mieli odlecieć do Atlanty.
Rzecznik odpierał zarzuty linii lotniczej Delta, jakoby młodzi hokeiści byli niesforni i zarzucił załodze samolotu przesadną reakcję i zignorowanie zapewnień trenera Walerego Bragina, że panuje nad sytuacją. &quot;Nie sądzę, by to było fair wobec nas. Nawet nie chcieli nas słuchać&quot; - wyjaśniał Zislis, utrzymując, że młodzi hokeiści (poniżej 20 lat) czcili zwycięstwo w MŚ wyłącznie szampanem w szatni.
Tymczasem fotografie zamieszczone w prasie kanadyjskiej pokazały graczy świętujących sukces w hotelowym barze. &quot;Z całą pewnością byli odurzeni. Byli tak pijani, że wchodzili do autokaru podtrzymując się wzajemnie&quot; - powiedział kierowca autobusu Curtis Hall, który wiózł Rosjan z hotelu na lotnisko. &quot;Byłem zadowolony, że się ich pozbyłem&quot; - dodał w wywiadzie dla gazety &quot;The Buffalo News&quot;.
Na stronie internetowej Rosyjskiej Federacji Hokejowej napisano, że reprezentacja juniorów wróci do domu dzień później, ze względu na spóźnione przybycie na lotnisko. &quot;Po sukcesie w finale chłopców ogarnęły takie emocje, że zebranie ich razem zabrało trochę czasu i ekipa przybyła na lotnisko z opóźnieniem&quot; - napisał w oświadczeniu dyrektor wykonawczy Rosyjskiej Federacji Hokejowej Walery Fiesiuk.
PAP

Chłopaki pobalowali trochę. Ale jak ktoś oglądał ich świętowanie po ostatniej syrenie meczu to się nie dziwi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom