>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2011 IIHF World Championships U20 - Buffalo

Status
Zamknięty.
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
MŚ U20 czas zacząć ! ????
1# 22:00
Norwegia (U20) - Szwecja (U20)
No cóż , teoretycznie jak ktoś przyjrzy się to na pierwszy rzut okaz wyda mu się że czeka nas bardzo zacięte i ciekawe spotkanie, niestety tak nie jest. Oba zespoły ze skandynawii , oba mające wielkie hokejowe tradycje a jednak spora różnica klas między obiema ekipami. Dziś młodzi Szwedzi nie powinni mieć najmniejszych problemów z pokonaniem obecnie bardzo słabych norwegów.
Norwegia w ostatnich przygotowaniach przed turniejem w Buffalo wypadła bardzo słabo żeby nie powiedzieć zle.
co najlepiej odzwierciedlają przegrane 6-1 z USA , co dziwić oczywiście nie może i przegrana ze Słowacją 3-1.
Jeśli chodzi natomiast o ekipę Szwecji to co by dużo nie mówić , są kandydatem do medalu ? jakiego ? na pewno nawet 3miejsce było by tu olbrzymim sukcesem , no ale po kolei.
Szwecja obecnie wydaję się być w dobrej formie o czym mogą świadczyć mecze przygotowawcze do turnieju. Co prawda przegrali z bardzo mocną Kanadą 4-1 i wygrali dość nieoczekiwanie dopiero po dogrywce 4-3 młodych Szwajcarów. Wyników z Listopada nie chcę tu przytaczać , choć praktycznie wszystkie są na korzyść Szwedów i to z dobrymi rywalami.
Norwegia ma o wiele słabszy zespół od Szwecji i dziś powinno być to zdecydowanie widoczne.
postaram się jeszcze jak najszybciej będzie to możliwe zobaczyć składy obu ekip.
Typ : Szwecja -3.5 @ 1.35 || 7/10 ✅
Typ : Szwecja -4.5 @ 1.60 || 4/10 ✅
Typ : over 3.5 kar w 1T @ 1.50 || 4/10 ⛔
2# 22:00
Rosja (U20) - Kanada (U20)
No i od początku , już pierwszego dnia mamy mega hit tych mistrzostw.
Mecz głównych faworytów do złota. Oba zespoły mega dobre i oba znakomita dyspozycja. I teraz pytanie jaki mecz dziś zobaczymy. Dla mnie prawdopodobne są dwa scenariusze. Albo mega mecz z wielką ilością goli albo typowy mecz walki w którym zobaczymy mało goli a przede wszystkim dobrą grę w obronie. i ten drugi jest wg mnie bardziej prawdopodobny. Co prawda Rosja w znakomitej formie , wygrywa ostatnio wszystko no ale nie zapominajmy że naprzeciwko jeszcze lepsza Kanada , do tego grająca praktycznie u siebie. Rosjanie powinni się skupić przede wszystkim na dobrej defensywie i tak powinni zagrać , licząc na to że coś strzelą a strzelą na pewno ????
Co by nie mówić o mocy obu zespołów to mimo wszystko jak dla mnie Kanada jest drużyna lepszą i powinna minimalnie wygrać.
Typ : under 7.5 @ 1.52 || 6/10 ⛔
Typ : Kanada @ 1.45 || 4/10 ✅
Typ : powyżej 3.5 kar w 1T @ 1.45 || 4/10 ⛔
wszystko Bwin.

ps. Typy na kary w 1T na podstawie statystyk i obserwacji ????
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
1# 01:00
Czechy (U20) - Norwegia (U20)
Dziś przed nami kolejne dwa spotkania. W pierwszym meczu spotkają się ekipy z Czech i Norwegii. Faworyt tego meczu może być i jest tylko jeden i są nim niewątpliwie młodzi reprezentanci Czech. Forma w jakiej obecnie się znajdują wydaje się być bardzo wysoka. W meczach sparingowych przed turniejem bardzo solidne mecze ze świetnymi przeciwnikami i do tego świetne wyniki. Przegrana 1-3 z Szwecją , co nikogo dziwić aż tak nie powinno , kapitalny mecz z USA i wygrana po dogrywce 3-2 i wygrana z niemcami 4-3. Bardzo ciekawie zbudowany zespół , który powinien powalczyć na tych Mistrzostwach. Nie od dziś Czesi słyną z dobrego hokeja ???? . Jeśli chodzi natomiast o drużynę Nowegii to nie powinni zagrozić naszym sąsiadom niczym , nie są po prostu wstanie. Mecze przed turniejowe pokazują że nie są oni obecnie w najlepszej formie przegrane ze Słowacją i USA do tego wczorajsza wysoka przegrana 1-7 ze Szwecją nie wróżą niczego dobrego.
Norwegia po prostu znacznie odstaje od młodych Czechów i powinno być to dziś widoczne.
Typ : Czechy -2.5 @ 1.40 || 7/10 ⛔
Typ : Czechy -3.5 @ 1.70 || 4.5/10 ⛔
Typ : over 6.5 @ 1.70 || 4/10 ⛔
2# 01:00
Słowacja (U20) - Niemcy (U20)
Kolejny mecz to mecz między ekipami Słowacji i Niemców. Faworytem tego spotkaniu są Słowacy i nie może to chyba nikogo dziwić. Sukcesy dorosłej reprezentacji , większość grająca na co dzień właśnie w kadrze Słowacji U20 która jest dołączona do ekstraligi ale oczywiście nie tylko , i to tego silna ostatnimi czasy liga słowacka. Wszystko to sprawia że ciśnienie jesli chodzi nawet o U20 jest wysokie. Każdy liczy na dobre wyniki i jest na to szansa. Jesli chodzi o niemcy to od razu mówie że nie przyglądałem się aż tak. Powiem tak , są zawsze grozni ale zdecydowanie mniej grozni od młodych hokeistów ze Słowacji ;) Ze stawką jednak nie szaleje.
Typ : Słowacja @ 1.80 || 3/10 ⛔
Typ : over 5.5 @ 1.52 || 4/10 ⛔

ten dzień wyszedł fatalnie :|
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Niestety ale zupełny brak czasu na pisanie przemyśleń w dziale...
michal1090 ???? za aktywność, no i żeby ten &quot;suchar&quot; to był wyjątek ;)
Lekko pogrywam młodzików. Póki co jednak marne mam wyniki dlatego ze stawkami nie szaleje.

USA U20 - Slovakia U20, USA -3.5, @1.76 DoXXbet

Miałem to grać lekko w dubelku ze Szwecją under 6.5. Ale DoXXbet zamyka rynki na kilka minut przed meczem o czym zapomniałem bo tak często tam nie gram... no i niestety za 00:56 było już za późno. Więc dodałem peffke z NHL może lepiej na tym wyjdę.
Ale do rzeczy.
Składy ekip - USA - http://stats.iihf.com/Hydra/236/IHM2360USA_32E_2_0.pdf
Słowacja - http://stats.iihf.com/Hydra/236/IHM2360SVK_83_1_0.pdf
Jankesi póki co wtopili z Kanadą, faworytem były Klonowe Liście. Słowacy trochę po męczarniach wygrali w dogrywce ze słabymi Niemcami.
Nie takie rzeczy się działy w hokeju, zwłaszcza u młodzików ale w tym meczu Jankesi powinni trochę postrzelać sobie. Zerkałem na mecz Kanady z Czechami. Scenariusz powinien być podobny w tym meczu. Ekipy sąsiednie grające z sąsiadem. Kanadyjczycy jak zaczęli zwiększać tempo i szybciej rozgrywać krążek to Czesi zaczęli łapać kary, z kar posypały się bramki.
Jeśli Jankesi też zaczną szybko rozgrywać krążek to Słowacy też powinni łapać kary co powinno prowadzić do bramek USA.
Pocisnąłem lekko -3.5 USA. Czy słusznie zobaczę rano.
Wystarczy pisania na dziś ;)
Wyniki, statystki, livescore można znaleźć tutaj -&gt; http://www.iihf.com/sk/channels1011/wm20/statistics.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
dziś dwa spotkania i dwa bardzo ciekawe ale skupie się na opisaniu jednego.
Kanada U20 - Norwegia U20.

Co tu dużo pisać. Po prostu różnica klas , znakomici gospodarze kontra słabi Norwedzy. No ale po kolei.
Reprezentacja Kanady. Kapitalnie obsadzona każda pozycja , zaczynając od bramkarza po napastników. 20 najlepszych młodych hokeistów na Świecie ;). W ataku Brayden Schenn i Ryan Ellis. Znakomita dwójka która na swoim koncie w tym turnieju ma już odpowiednio Schenn 2 gole + 5 asyst , Ellis 2 gole + 3 asysty. To oczywiście nie wszystko. Należy wymienić również Lusia Leblanca : 1 gol + 2 asysty i Jadena Schwartza 1 gol + 2 asysty.
Oprócz oczywiście tej 4 , cała drużyna w znakomitej dyspozycji,chłopaki czują niesamowitą radość z gry i nigdy nie odpuszczają nawet przy wyniku 8-0.Tak więc nie należy się bać o to czy przypadkiem nie odpuszczą przy wysokim wyniku. Kto inny może by odpuścił ale na pewno nie młodzi Canadiens ;) !
Do tego dochodzi mecz u siebie. Kilkanaście tysięcy Kanadyjczyków w hali i w całym kraju czekających tylko na jedno. Kolejne znacząca wygrana i umocnienie się na pozycji lidera w grupie.
O swoich szansach Kanadyjczycy wypowiadają się dość jasno. Cel jest jeden i jest nim Złoty Medal.
taka ciekawostka : Jeden z zawodników mający na swoim kasku klonowe liście z latami w których Kanadyjczycy zdobywali MŚ grając w Ameryce wypowiada się jasno , jeden liść klonowy jest obecnie pusty ale po tych MŚ ma się tam pojawić 11&#39;
Atmosfera w drużynie świetna. Zespół zbudowany kapitalnie. Wszyscy grający w rodzimej lidze , AHL , OHL , WHL. Wszyscy ograni na takich imprezach i znakomici technicznie pod każdym względem.
Jeśli chodzi o wyniki.
na początku po kapitalnym meczu wygrana 6-3 z Rosją i wczoraj 7-2 z Czechami.
jeśli jeszcze was to nie przekonuje to :
Kanada U20 - Szwajcaria U20 21.12.2010 8-0 ;)
Jeżeli Swiss dostaje 8-0 to ile dostanie Norwegia.
Co ciekawe w obu meczach Kanadyjczycy przegrywali 0-1 by ostatecznie wygrać w świetnym stylu.To pokazuje jaką siłą dysponuje Kanada.
Jeśli chodzi natomiast o Norwegów. To najprawdopodobniej najsłabsza drużyna na tych mś.Wszyscy zawodnicy oprócz Andreasa Stene (Kelowna Rockets) klub grający w WHL i Rasmusa Juell (Cedar Rapids Roughriders) klub grający w WSHL wszyscy grają w lidze krajowej lub w rezerwach. Nie są oni po prostu wstanie niczym zaskoczyć Kanadyjczyków , gdyż ustępują im znaczniej na każdej pozycji.
W pierwszym meczu przegrali 1-7 ze Szwecją a w drugim przegrali 2-0 ze słabymi i zaskakującymi postawą na tym turnieju Czechami.
Typ : Kanada -7.5 @ 1.909 Pinnacle. ✅✅✅

FT 10-1 Canada.
izzzi $$$ hehehe ;)


dawać Cannadiens !!! ????
do tego wrzucam składy obu ekip :
Canada - http://stats.iihf.com/Hydra/236/IHM2360CAN_33_1_0.pdf
Norwegia - http://stats.iihf.com/Hydra/236/IHM2360NOR_33_1_0.pdf

 
Otrzymane punkty reputacji: +14
vader 2,8K

vader

Forum VIP
USA U20 - Slovakia U20, USA -3.5, @1.76 DoXXbet ✅ wynik 6:1
Pierwsza &quot;analiza&quot; od kilku miesięcy w dziale trafna.
Jako, że wróciłem z lodowiska, jest chwila czasu to napiszę ale krótko bo mecz niedługo.
Finland U20 - Germany U20, Finlandia -2.5, @1.83 bet365
Składy:
Finlandia - http://stats.iihf.com/Hydra/236/IHM2360FIN_32E_2_0.pdf
Niemcy - http://stats.iihf.com/Hydra/236/IHM2360GER_33_3_0.pdf
Zagrałem wcześniej Finlandię -2.5 po kursie @1.83 w &gt; dubelku &lt;. Bofors jakoś sobie radzi więc wypadałoby aby Finowie też sobie poradzili.
Finowie do tej pory toczyli równy pojedynek z Amerykanami. Ulegli im dopiero po dogrywce. Mieli zdecydowaną przewagę ze Szwajcarami i ograli ich 4-0. Niemcy zaś ulegli Słowakom i właśnie Szwajcarom.
Można pomyśleć, że skoro Szwajcarzy spokojnie pokonali Niemców to tym bardziej Finowi to zrobią. No i można powiedzieć, że jak takim tokiem myślenia podążam. Finowie fajerwerków raczej nie robią. Ale ogranie Niemców 3 bramkami to chyba nie powinno być dla nich takie trudne.
Tak jak pisałem ja pograłem handi po @1.83. Teraz można łapać z okolicach @1.70 w Betclicu, bet365, gamebookers, sportingbecie.
Co do meczu Kanady z Norwegią to jeszcze nie myślałem nad nim. Jakoś na pierwszy rzut oka coś mnie korci pograć under 9.5, kursy w granicach @1.85. Ale na ten mecz przyjdzie czas później.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Co do meczu Kanady z Norwegią to jeszcze nie myślałem nad nim. Jakoś na pierwszy rzut oka coś mnie korci pograć under 9.5, kursy w granicach @1.85. Ale na ten mecz przyjdzie czas później.
Ja mam taki sam plan.Właśnie wszedłem w dział, żeby opisać właśnie to zdarzenie.

KanadaU20 - NorwegiaU20 under9.5 @ 1.79 ⛔⛔⛔ Bwin

Mecz faworyta turnieju ze Skandynawami, którzy na razie nie radzą sobie dobrze bo doznali dwóch porażek ze Szwecją i Czechami.Wczoraj Szwedzi ograli Rosjan 2:0 i mimo, że byli faworytem to i tak pokonanie renomowanego przeciwnika to sukces także nie dziwi mnie porażka Norwegów aż 7:1.Zaś z Czechami przegrali tylko 2:0 i to tracą po jednej bramce w tercji II i III.Stawili im śmiały opór i dlatego tak niska porażka.Grają z Kanadą, która ma już raczej awans do dalszych rozgrywek zapewniony bo pokonali wczoraj wysoko Czechów oraz Rosjan.W każdym meczu strzelali kilka bramek i również trochę tracili, ale wszystko oscylowało w granicach dziewięciu.Jutro zagrają z Norwegią, która będzie stawiać opór ze względu na to, że mają jeszcze jakieś szansę na wyjście z grupy i zepną się przede wszystkim, żeby nie stracić szybko bramki.Co za tym idzie to liczę, że szybko nie stracą.Pewnie się to stanie, ale jeśli Kanadyjczycy uzyskają spokojną przewagę to postarają się zwolnić tempo i aż takiego wyniku wysokiego nie ustrzelą.
Moim zdaniem linia jest bardzo wysoka i aż tyle bramek nie padnie.Dla mnie najlepszą opcją jest under9.5 w tym spotkaniu.


/// Na 4 minuty przed końcem spotkania było 7:1 bo grali na prawdę rekreacyjnie, nic nie zapowiadało tylu goli w końcówce,ale niestety...40 sekund i dwie bramki :|.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Finland U20 - Germany U20, Finlandia -2.5, @1.83 bet365 ✅ wynik 5:1
Kanada U20 - Norwegia U20, Under 9.5 @1.80 Gamebookers

Panowie wyżej napisali sporo o meczu. Nie będę się rozwodził... Pierwsza myśl powinna być słuszna.
Kanada do tej pory dwa mecze po 9 goli. Norwegia mecz z 8 golami i 2 golami. Rywale różni, różnie to może być - jak zawsze ????
Kanadyjczycy powinni sobie postrzelać. Pokazać się ludziom co pojechali na MŚ w poszukiwaniu młodziaków. Ale czy aż tak zleją Norwegów? Myślę, że w meczu może paść max. 7-9 goli. 10 to już chyba jednak za dużo.
Pograłem w Gamebookers po @1.80 dodając peffke z NHL. Wcześniej widziałem @1.85 w Sportingbecie, ale już zrzucili na @1.75. Mogłem jednak wcześniej pocisnąć.
Efekt dubla będzie mi znany rano.
Pozdr.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Kolejny dzień postaramy się powalczyć z Mistrzostwami młodzików w hokeja.

SzwecjaU20 - CzechyU20 under6.5 @ 1.91 ⛔ Sportingbet.

Wybrałem znów undera, ale wydaje mi się on bardziej realny aniżeli we wczorajszym spotkaniu Kanady z Norwegią.Oby dwie drużyny mają za sobą dwa różne mecze.Bo Szwedzi pokonali wysoko Norwegów [ co nie dziwi po wczorajszym spotkaniu bo reprezentacja dość sporo odstaję ] strzelając siedem bramek, a w drugim spotkaniu ograli Rosjan, z którymi toczyli wyrównane boje i skończyło się 2:0.Czesi zaś wysoki polegli z Kanadą 7:2, także gdzieś mniej więcej jak Norwegowie, ale pokonali właśnie Skandynawów 2:0 przez co zachowują szanse na awans, a zarazem, żeby nie grać o utrzymanie w dywizji.Dziś jest dla nich istotne spotkanie bo muszą zdobyć punkty aby przedłużyć szansę i grać mecz z Rosjanami na zakończenie o coś.Nie będzie to łatwe bo Szwecja to najlepsza defensywa turnieju bo bramkarz Petersson puścił tylko jedną bramkę [ pod koniec spotkania w 57 minucie ] i broni na skuteczności 97 % przez co nie będzie mu łatwo strzelić.Szwedzi również pokazali, że siła w ataku jest spora, ale sądzę, że mogą zastosować taką taktykę jak wczoraj przez 30 minut Kanadyjczycy - grali rekreacyjnie gdzie trener oszczędzał zawodników, pograł na trzy piątki.Przewiduję zwycięstwo Szwecji co nie powinno być problemem bo różnica klas jest spora, ale sądzę, że jak Trzy Korony stworzą niezbędną przewagę to zwolnią tempo oraz nie będą aż tak groźni w ataku, a obronie ciężko jest coś zarzucić bo cały czas grają na pełenej koncentracji i skuteczności nie dając strzelić nic m.in Rosji.
Miałem wątpliwości co do handi czy undera, ale wybrałem tą drugą opcję choć uważam, że z tym pierwszym nie będzie problemu.
Kursy są różne bo od 1.76 w Bet365 aż do 1.91 w Sportingbecie na under także ja postawie na undera u tego drugiego bukmachera.


Szwajcaria U20 - Słowacja U20 over5.5 @ 1.75 ✅ Sportingbet

W tym spotkaniu widzę odwrotną sytuację.Mamy dwa teamy bardziej zbliżone potencjałem i walka powinna być bardziej wyrównana.Na razie własnie pod względem u/o jest w kratkę.Bo Helweci pokonali minimalnie Niemców gdzie przy prowadzeniu 4:0 dali sobie strzelić trzy bramki i o mało nie przegrali spotkania, zaś w meczu z reprezentacją Finlandii nie mieli nic do powiedzenia przegrywając gładko 4:0.U Słowaków podobna sytuacja bo w spotkaniu z Niemcami mało bramek było i close game, zaś Amerykanie nastrzelali Holly&#39;iemu aż sześć goli.Co dziwi przy postawie Szwajcarów to, że mimo braku goli w meczu ze Skandynawami nadal są w czołówce strzeleckiej turnieju pod względem procentów bramek, zaś Słowacy jeszcze nie strzelali dość obficie w tym turnieju.Sądzę, że dziś powinno być inaczej bo Helweci jeśli strzelą szybko to rywale będą musieli gonić wynik, otworzyć i mecz będzie obfitował w bramki dlatego wybieram opcję overową w tym meczu.

Można z tego skleić delikatnego dubla :

SWE - CZE u6.5 | 1.91 ⛔
SUI - SVK o5.5 | 1.75 ✅

AKO : 3.34 Sportingbet

Osobiście tak to zagram, ale nie za wysoką stawkę.


// Po połowach spotkań było wszystko jasne - z jednej strony super, z drugiej zaś nie.

Trzeba będzie odpuścić granie underów, mocno strzelają i to szczególnie w pierwszej tercji.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kanada U20 - Norwegia U20, Under 9.5 @1.80 Gamebookers ⛔ wynik: 10-1
Szkoda 3 ostatnich minut... Ale nie ma co płakać, liczy się ✅/⛔
Szwajcaria U20 - Słowacja U20, Szwajcaria 60&#39; @1.95 expekt
Miałem do wyboru albo napisać krótko albo wcale. Wybrałem napisać krótko.
Mecz de facto o awans do dalszej fazy. Aktualnie układ grupy wygląda tak - http://stats.iihf.com/Hydra/236/IHM236300_76_10_0.pdf
Niemcy już są ostatni. Ten kto wygra dziś mecz bawi się dalej. Przegranemu pozostaje walka o utrzymanie z Niemcami. Szwajcarzy przynajmniej jak dla mnie to lepsza ekipa. W zeszłym roku trochę namieszała więc odpadnięcie ich na tym etapie byłoby niespodzianką.
Tylko tyle... :?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Szwajcaria U20 - Słowacja U20, Szwajcaria 60&#39; @1.95 Expekt ✅ wynik: 6-4
&gt; nice &lt; Non stop prowadzili ale gdy z 4-2 zrobiło się 4-4 to trochę mnie zdenerwowali... Dziś jednak &gt; moc &lt; była ze mną. Od 38 min. w meczu Elitseriem już nie padł gol, nawet na empty necie i $ jest.
Germany U20 - USA U20, under 7.5 @1.90 Betsson
Jankesi fajerwerków nie zrobili z Finami. To nie dziwi. Ale także nie zrobili aż takich fajerwerków ze Słowakami. Niemcy mimo wszystko jednak nie powinni dać sobie wbić tyle goli. Niemcy w meczu ze Szwajcarami padło 7 goli. Ale to był mecz na wymiany ciosów. Ze Słowakami nuda i tylko 2 gole. Finowie fajerwerków nie zrobili. Mecz zaczął się spokojnie i tylko w pewnym momencie zagubieni Niemcy dali sobie wbić trochę goli a i tak skończyło się na 6 golach.
Są szanse na underek moim zdaniem.
Russia U20 - Norway U20 Rosja -5.5 @1.70 betsson
Rosja po 3 meczach 0 punktów!!! Wnimanje Ruskaja komanda! Trochę żenada się robi dla Rosjan. Czas pocisnąć i to fest. Mam nadzieję, że marnym Norwegom wkulają trochę bramek.
Oba mecze zagrane w &gt; dublu &lt; w betsson. Poszczególne kursy na dany typ można znaleźć lepsze. Na dubla najlepsze ako daje betsson. Stawka tutaj raczej średnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Vader widzę pozytywnie wszystko z hokeja.

dobra dziś na szybko bo mało czasu.
▶ Kanada U20 - Szwecja U20 : 1 @ 1.45
kurs niski , spodziewałem się o wiele wyższego no ale do dubla idealny i trzeba pobrać. Co by nie mówić , ale nie ma mocniejszej drużyny na tych MŚ od Kanady. Szwecja jest dobra , ale z Kanadą mimo wszystko nie ma większych szans , tym bardziej że jest to mecz o 1 miejsce w grupie.
Kanada po prostu mega skład , mega mobilizacja , mecz u siebie i w dodatku o 1 miejsce w grupie.
będzie dobrze ;)
▶ Finlandia U20 - Słowacja U20 : 1 @ 1.18
tak wiem , kurs żałosny ale do dubla się nadaje. Finlandia naprawdę bardzo fajnie zbudowana drużyna z dużym potencjałem na wyniki. Słowacja już odpadła , bez większych szans by wygraną zakończyć udział na tych MŚ. Finlandia jest po prostu za silna.
Aco łączne z 2 meczy : @ 1.71 Globet.
powinni być izzi.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Germany U20 - USA U20, under 7.5 @1.90 Betsson ✅ wynik: 0-4
Russia U20 - Norway U20 Rosja -5.5 @1.70 Betsson ✅ wynik: 8-2
Oba mecze zagrane w &gt; dublu &lt; w Betsson.✅
&gt; nice &lt;
Sylwestrowe peffki. Ale tym razem grane za słabą stawkę.
Jak zwykle czasu brak więc skromnie kilka zdań.
Czech Republic U20 - Russia U20, Rosja -1.5, @1.60 betsson
Mecz o awans. Zwycięzca gra w ćwierćfinale. Rosjanie ciągle mają nóż na gardle. Muszą wygrać aby być w top3 grupy i jadą do ćwierćfinałów. Wczoraj zaczęli dość nerwowo z Norwegami. Ale później już ogarnęli emocje i zrobili swoje. Kurs marny na wygraną Rosjan. Ale handi też powinni pokryć. Choćby na empty necie.
Canada U20 - Sweden U20, Kanada 60&#39;, @1.40 betsson, @1.45 Sportingbet, Nordicbet, MyBet
Kanada po prostu mega skład , mega mobilizacja , mecz u siebie i w dodatku o 1 miejsce w grupie
Można byłoby to napisać. Z tym, że jednak Kanadyjczycy grają w Buffalo - a to jest USA ;)
Uzupełnię to zdanie tym, że zwycięzcy grup (A i B ) mają automatyczny awans do 1/2. Drużyny z miejsc 2 i 3 grają ćwierćfinały. Tak więc jest o co walczyć.
Jakby to powiedział Shapqu podczas transmisji z IO w VAN... &quot;Go Canada Go&quot;!
Ja zagrałem oba mecze w dubelku w betssonie - ponownie ako tam jest najlepsze.
Przy okazji wszystkiego dobrego w Nowym Roku ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Średnio mi się ten dubel podoba po przed słaby kurs.

Slovakia U20 v Finland U20 Finland -3.5 @ 1.95 ✅✅✅ Sportingbet

Ja spróbowałbym handi na Finów.Skandynawowie mocna ekipa, jeszcze co prawdą nie mają pewnego awansu, ale ich gra jest dobra.Rozbili Niemców 5:1, pokonali też Szwajcarów i delikatnie ulegli USA.Dziś grają ze Słowacją, która obok Niemców jest najsłabszą drużyną w grupie.Wczoraj w miarę dobrą walkę prowadzili ze Szwajcarami, ale koniec końców przegrali 6:4, nie mniej jednak Helweci są słabsi od Finów, którzy są obok Szwedów drużyną, które liczą się w Mistrzostwach jako drużyny ze Skandynawii.Kolejna sprawa to, że słabym ekipom strzelają około 4,5 bramek tak też powinno się stać w tym meczu bo Słowacy nie grają dobrze w defensywie co pokazało m.in ostatnie spotkanie czy mecz z USA.Również mało tracą i myślę, że jak Słowacy strzelą jedną bramkę to będzie ich sukces.Uważam, że skończy się w okolicach 5:1, 6:1 czy przypieczętują swój awans do następnej rundy.

To zdarzenie + coś z NBA - tak zakończymy rok w typowaniu ;).

Powodzenia.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Odkurzam bo dziś wznawiamy Mistrzostwa.

Dziś kilka fajnych spotkań i myślę, że warto co nieco pograć.

Kanadyjczycy zawalili mecz ze Szwecją przez co muszą dziś grać ze Szwajcarią i przy ewentualnej wygranej trafią na USA.Ale nie to spotkanie mnie interesuje fajniej dziś zapowiada się mecz Finów z Rosjanami.Już na tej fazie rozgrywek zakończy granie jedna dobra ekipa.Jak już Vader wspominał to Rosjanie musieli bić się o awans do ostatniej kolejki gdzie spokojnie ograli słabych Czechów.Wcześnie męczyli się przez 40 minut z najsłabszymi Norwegami i gładko ulegli Kanadzie oraz Szwecji.Finowie z drugiej strony wyglądają bardzo mocno bo leją bez większy problemów słabych w grupie przy tym grając na wysokim procencie w defensywie.Wydaje się, że w swojej grupie byli najlepsi bo pechowo polegli z USA po OT, a po za tym grali skutecznie gdzie m.in fajnie pokryli handi ze Słowakami.Kieruję się swoimi obserwacjami to widzę dwa typy na ten mecz.Pierwszy to under w spotkaniu bo jak wcześniej wspominałem Finowie super w defensywie gdzie widać, że nawet jak za Ortio do bramki wejdzie Aitokkalio to też zachowuje czyste konto.Kolejną sprawą jest to, że Rosjanie z mocnymi ekipami też grają zachowawczo i nie starają się atakować na &#39;&#39;hurra&#39;&#39; i pokazali to m.in ze Szwedami gdzie nie potrafili nawet bramki strzelić.
Drugi typ to już na awans Skandynawów bo jest to silniejsza ekipa na turnieju i spróbowałbym po takim kursie ze względu na skuteczność gry drużyny i wykorzystywanie każdej nadarzającej się sytuacji na gola.Na pewno close game, ale z happy endem dla Finlandii.

Finland U20 - Russia U20 - under6.5 @ 1.72 Bwin

Finland U20 - Russia U20 - Finland ML @ 2.15 Bet365


Czechy U20 - Niemcy U20 under6.5 @ 1.80 Partybets, Expekt, GB

Tutaj również widzę under.Nasi zachodni sąsiedzi typowo underowa drużyna w grupie, mało strzelają, przeważnie trochę więcej tracą, ale też rzadko pokrywają overa, średnia na mecz tej drużyny to pięć goli.Dziś przyjdzie im się zmierzyć o utrzymanie w dywizji(?) z Czechami , którzy zaś w grupie grali radosny hokej.Nie mniej jednak bardziej wyglądało to na ich słabą defensywę, a nie na wyborny atak, ale w tym meczu nie powinni mieć aż takich problemów w tej formacji bo Niemcy nie brylują w ofensywie.Obie drużyny nie grają aż tak dobrze, Czesi są faworytami, ale Niemcy nie zmienią stylu gry i raczej najpierw zabezpieczą tyły, teraz jeszcze dochodzi do ważnego meczu bo o utrzymanie i sądzę, że obie ekipy nie będą szaleć.Under proponowany jest wysoki, uważam, że po takim kursie można spróbować.


Kanadyjczyków nie tykam bo nie potrafię wyczuć drużyny, ale chciałem jeszcze zwrócić uwagę na ewentualny over w meczu Norwegii bo 5.5 powinien spokojnie pęknąć gdzie kursy oscylują w graniach 1.55 - 1.60, dla odważniejszych o6.5 po ponad 2.00.Słowacy są mocno faworyzowani i sądziłem, że handi będzie wyższe do gry, ale standardowe jest +2.5 także szkoda zachodu.

Powodzenia.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
fajnie Qozi że się udzielasz w dziale ????
jeśli chodzi o typ na Finlandie to zdecydowanie popieram. Nie rozumiem troszkę bukmacherów którzy aż tak bardzo faworyzują ekipę Rosji. Finlandia bardzo solidna drużyna , świetny skład , świetna forma. Póki co zdecydowanie lepiej prezentowali się na tych MŚ Finowie. Świetny mecz z USA , a potem pewne wygrane w każdym meczu. Rosja zaskakiwała negatywnie , po dość dobrym meczu z Kanadą nie grali już tak dobrze i jakoś bez przekonania. Wygrali co prawda 8-2 z Norwegią w meczu który musieli wygrać ale przypomnę tylko że że po 2T było tylko 3-2.
Dla mnie jak coś grać w tym meczu to zdecydowanie Fin ML po @ 2.10 i Fin w reg po @ 2.80 ????

Typ : Finlandia ML @ 2.10

jeśli chodzi o mecz Canady to prosta sprawa.
jedyne co mogę napisać to Go Canada Go !
przegrana ze Szwecją i olbrzymie zaskoczenie. Dziś to że wygrają nie ma wątpliwości , ale uważam że -4.5 jak zagrają swoje od początku.
dodatkowo grali ze Szwajcarią przed MŚ i wygrali 8-0.
Dziś uważam że będzie podobnie ????
Typ : Canada -4.5 @ 1.75
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czech Republic U20 - Russia U20, Rosja -1.5, @1.60 Betsson ✅ wynik: 8-3
Canada U20 - Sweden U20, Kanada 60&#39;, @1.40 Betsson, @1.45 Sportingbet, Nordicbet, MyBet ⛔ wynik: 5-5
Ja zagrałem oba mecze w dubelku w betssonie - ponownie ako tam jest najlepsze.
Sylwestrowe peffki. Ale tym razem grane za słabą stawkę.
Mówiłem że tym razem słaba stawka. Czułem, że gdzieś jednak może być niespodzianka.
Dziś Europa póki co pięknie siada. Może zacznę pisać o innych ligach jako postanowienie na Nowy Rok ????
Odkurzam bo dziś wznawiamy Mistrzostwa.
Z tym odkurzaniem to nie jest tak źle. Była przerwa na MŚ. Szykowałem się skrobnąć tutaj tylko, że dziś sporo było do przeanalizowania w Europie.

Canada U20 - Switzerland U20, Szwajcaria +5.5, @1.65 Gamebookers/bwin
Szwajcarzy rok temu w MŚ w 1/4 ograli Rosjan. Przegrali w 1/2 Kanadą 6-1. Mecz o brąz ulegli Szwedom 11-4. Ale mimo wszystko zajęli 4 miejsce i pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie.
Spośród zawodników z tamtej drużyny pozostało ok. 10 graczy. Powinno to być ich atutem. Na tych MŚ tak źle sobie nie radzą. Trudno będzie o awans... ale przegrana 5 bramkami? Myślę, że jest to w ich zasięgu.
Tutaj drabinka playoff z poprzednich MŚ - http://stats.iihf.com/Hydra/205/IHM2059900_76_7_0.pdf

Czech Republic U20 - Germany U20, under 6.5, @1.80 Gamebookers, Expekt
Niemcy do tej pory 4 mecze i tylko powyżej 6 goli ze Szwajcarami. Czesi mieli spore wyniki ale nie ma się co dziwić jak grali z Kanadą, Szwedami i Rosją (mecz o życie). Z kolei nasi południowi sąsiedzi ledwo wbili 2 gole marnym Norwegom. Jak tylko zerknąłem na ten mecz to od razu pomyślałem o underze. Podobnie jak przy handi na Szwajcarów.
Oba mecze pograne w dubelku w Gamebookers. Tam dają najlepsze ako. Stawka średnia. Gdybym mniej zainwestował dziś w Europę to pewnie ten dubel poszedłby trochę mocniej.
Co do meczu Finlandia - Rosja... coś z cyklu Moda na sukces - wszystko się może zdarzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: World U20 Championships - Men Hockey
Spotkanie: Szwecja (U20) - Rosja (U20)
Typ: Szwecja -1,5
Kurs: 2.15
Bukmacher: bwin
Analiza: Mecz półfinałowy Mistrzostw Świata hokeistów do lat 20, rozgrywanych w USA. Faworytem wydają się być Szwedzi, którzy przez rundę eliminacyjną przebrnęli bez porażki i od razu mieli awans do półfinału w kieszeni. Rosjanie w grupie B przegrali 2 mecze i zajęli dopiero 3 pozycję. Przegrali z Kanadą 3:6 i Szwecją 0:2. Dzisiaj w nocy dość szczęśliwie wyeliminowali Finlandię w meczu ćwierćfinałowym. Jeszcze na 3.11 przed końcem było 3:1 dla Finów, ale bramki w końcówce a potem w dogrywce dały Rosjanom awans. A Finowienie wykorzystali kilku dogodnych szans w końcówce meczu. Szwedzi odpoczywają od 4 dni, więc na pewno są wypoczęci, a Rosjanie grali dzisiaj w nocy, 1 stycznia i 31 grudnia. W grupie B były jeszcze Czechy i Norwegia. Szwedzi i Rosjanie ograli te ekipy bez problemów, Szwedzi dodatkowo wygrali po karnych z Kanadą, a to już jednoznacznie wskazuje na Skandynawów. Dodatkowo Rosjanie w swoich meczach wcale nie przeważają w meczu, np. z Czechami wygrali 8:3, ale to Czesi oddali więcej strzałów na bramkę (34:29). Zresztą i Szwedzi (38:30) i Kanadyjczycy (42:27) też. Nowregowie też strzelali aż 24 razy, a np. Szwedzi pozwolili tylko na 11 strzałów Norwegii. W tamtym roku w takim samym meczu też lepsi byli Szwedzi 4:1, tak więc i dzisiaj stawiam na ich wygraną z handicapem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom