>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

20 kolejka Primera Division 30-31 stycznia 2010r.

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Barcelona systematycznie powiększa przewage nad Realem Madryt któremu od czasu do czasu zdarzają się wpadki. Tym razem również czeka ich bardzo trudny mecz na El Riazor z Deportivo La Coruna. Dodatkowo warto przypomniec że na tym stadionie Real nie radzi sobie od dawien dawna. Ostatni raz w lidze wygrał tam w roku 1991!! Ostatnie 5 wizyt to 5 porażek. Dodatkowo w tym meczu będą bez zawieszonego Cristiano Ronaldo za uderzenie łokciem rywala. Kontuzjowany również Higuain. Czy zatem Benzema i Kaka będą w stanie poprowadzic Real do wygranej z Depor ?
Przed Barceloną wydaje się łatwy mecz w Gijon. Kursy jednak 1,25 nie zachęcają do gry.
Szlagierem kolejki bez wątpienia jest starcie Sevilla - Valencia. Na Sanchez Pizjuan dla Sevilli ten mecz będize wazny w kontekście awansu do TOP4 które daje przepustke do Champions League. A rywalizacja o to w tym sezonie zapowiada się bardzo ciekawie. Pomału forme odzyskuje także Villareal. Tym razem Żółta Łódź Podwodna zagra z Osasuną u siebie i jest faworytem. Osasuna w Copa Del Rey nie błysnęła formą i przegrała aż 0:3 z Santander. Zatem czy są jakies argumenty że poradzą sobie na EL Madrigal ?

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz;)
 
r0bert 0

r0bert

Użytkownik
Polecam zagrać Deportivo 1X (1.80 na bwin)
Real nie wygrał na Riazor od 19 lat, przegrywając tam ostatnie 6(!) meczów. Dodatkowo na pewno nie zagrają Cristiano Ronaldo, Garay, Higuaín, Van der Vaart, Lass, Gago, Diarra i Pepe. Istny szpital! Uważam, że Deportivo powinno wygrać ten mecz, jako, że jestem madridistą, proponuję również 1X, bo mimo wszystko jakaś nadzieja na remis się tli... Natomiast w to, że Real tam nie wygra mam 100% pewności, dlatego polecam swój typ ???? .
Sam zagrałem za 100 zł (na 1X), co nigdy mi się nie zdarza + w zeszłym tygodniu postawiłem 20 zł na Deportivo (wtedy był kurs 4.40) i 20 zł na remis (z kursem 3.55).
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Polecam zagrać Deportivo 1X (1.80 na bwin)
Real nie wygrał na Riazor od 19 lat, przegrywając tam ostatnie 6(!) meczów. Dodatkowo na pewno nie zagrają Cristiano Ronaldo, Garay, Higuaín, Van der Vaart, Lass, Gago, Diarra i Pepe. Istny szpital! Uważam, że Deportivo powinno wygrać ten mecz, jako, że jestem madridistą, proponuję również 1X, bo mimo wszystko jakaś nadzieja na remis się tli... Natomiast w to, że Real tam nie wygra mam 100% pewności, dlatego polecam swój typ ???? .

Sam zagrałem za 100 zł (na 1X), co nigdy mi się nie zdarza + w zeszłym tygodniu postawiłem 20 zł na Deportivo (wtedy był kurs 4.40) i 20 zł na remis (z kursem 3.55).
O ile mozesz miec racje co do swoich propozycji to napewno nie mozesz miec 100% pewnosci ze real ten mecz przegra ;) Walczą ze sobą 2 zespoły z czołówki z ta różnica ze Real walczy o mistrzostwo a Deportivo tli się poprzeczkę niżej. Nie sądze aby było to łatwe spotkanie dla Deportivo- kursy na tyle sprawiedliwe ze wolabym nie dotykac tego spotkania..
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Polecam zagrać Deportivo 1X (1.80 na bwin)
Real nie wygrał na Riazor od 19 lat, przegrywając tam ostatnie 6(!) meczów. Dodatkowo na pewno nie zagrają Cristiano Ronaldo, Garay, Higuaín, Van der Vaart, Lass, Gago, Diarra i Pepe. Istny szpital! Uważam, że Deportivo powinno wygrać ten mecz, jako, że jestem madridistą, proponuję również 1X, bo mimo wszystko jakaś nadzieja na remis się tli... Natomiast w to, że Real tam nie wygra mam 100% pewności, dlatego polecam swój typ ???? .

Sam zagrałem za 100 zł (na 1X), co nigdy mi się nie zdarza + w zeszłym tygodniu postawiłem 20 zł na Deportivo (wtedy był kurs 4.40) i 20 zł na remis (z kursem 3.55).
Polecam zmienić buka ;) Na to samo w Betsafe jest 1,87
Ze swojej strony typuje zwycięstwo Deportivo ale w zakładzie bez remisu. Real gra fatalnie ostatnio na wyjazdach , a po czerwonej kartce Ronaldo w ostatnim meczu nie grał nic

Deportivo - Real 1(no bet) 2,90 Betsafe
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Polecam zagrać Deportivo 1X (1.80 na bwin)
Real nie wygrał na Riazor od 19 lat, przegrywając tam ostatnie 6(!) meczów. Dodatkowo na pewno nie zagrają Cristiano Ronaldo, Garay, Higuaín, Van der Vaart, Lass, Gago, Diarra i Pepe. Istny szpital! Uważam, że Deportivo powinno wygrać ten mecz, jako, że jestem madridistą, proponuję również 1X, bo mimo wszystko jakaś nadzieja na remis się tli... Natomiast w to, że Real tam nie wygra mam 100% pewności, dlatego polecam swój typ ???? .

Sam zagrałem za 100 zł (na 1X), co nigdy mi się nie zdarza + w zeszłym tygodniu postawiłem 20 zł na Deportivo (wtedy był kurs 4.40) i 20 zł na remis (z kursem 3.55).
Niezły z ciebie kibic Realu skoro nie wierzysz w ich zwycięstwo. Real już w tym sezonie udowodnił, że potrafi grać bez Ronaldo - zwycięstwo w Valencii 3-2 (wtedy nie grał także Kaka), więc i teraz na pewno są w stanie wygrać i uważam że zdobędą w tym meczu jakże ważne dla nich 3 pkt. Typuję tak dlatego, iż uważam że bedzie to otwarty mecz. Deportivo nie zagra defensywnie jak Osasuna czy Gijon (oba mecze Real zremisował 0-0) tylko będzie starało się zaatakować, co źle się dla nich skończy. Liczę na to, że Kaka wyprowadzi jedną szybką kontrę i Benzema z Raulem chociaż raz pokonają Aranzubię.

Deportivo - Real Madryt 2 2,05
Bukmacher: Pinnacle
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Ten kurs na Barcelonę nie jest warty gry? 1.25 to nie tak źle. A ich wygrana jest chyba oczywista biorąc pod uwagę postawę Gijon ostatnio.
 
r0bert 0

r0bert

Użytkownik
Niezły z ciebie kibic Realu skoro nie wierzysz w ich zwycięstwo. Real już w tym sezonie udowodnił, że potrafi grać bez Ronaldo - zwycięstwo w Valencii 3-2 (wtedy nie grał także Kaka), więc i teraz na pewno są w stanie wygrać i uważam że zdobędą w tym meczu jakże ważne dla nich 3 pkt. Typuję tak dlatego, iż uważam że bedzie to otwarty mecz. Deportivo nie zagra defensywnie jak Osasuna czy Gijon (oba mecze Real zremisował 0-0) tylko będzie starało się zaatakować, co źle się dla nich skończy. Liczę na to, że Kaka wyprowadzi jedną szybką kontrę i Benzema z Raulem chociaż raz pokonają Aranzubię.
Deportivo - Real Madryt 2 2,05
Bukmacher: Pinnacle
Jestem kibicem Realu, ale nie jestem zaślepiony. Staram się obiektywnie podejść do sprawy. Podaj proszę stawkę za ile grasz, zobaczymy jutro kto ma rację. Co do meczu z Valencia - grali wtedy VdV, Higuain (zdobywca 2 goli jakbyś nie pamiętał), Lass, Garay, więc trochę &quot;inny&quot; skład był w porównaniu do jutra.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Nie na kłótni polega wymiana zdań. Masz pewne zdanie które o ile nie jest pozbawione sensu to zasługuje na poszanowanie ;) Jestem ciekaw rezultatu i tego kto z Was ma racje, zwłaszcza interesuje mnie odpowiedz czy &quot;że Real tam nie wygra mam 100% pewności&quot; ma racje bytu ;)
Oceniam ten mecz z delikatną przewagą na Real tak jak wskazują na to kursy dlatego jak dla mnie ten mecz nie jest warty grania.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Jeszcze nie wiem za jaką stawkę zagram Real bo to też zależy od dzisiejszego NBA ;].
W Realu nie zagra kilku ważnych graczy ale myślę że Granero czy Guti sobie poradzą no a Raul niczym nie ustępuje Higuainowi. Deportivo także ma kilka ważnych osłabień: :Filipe, Guardado, Angulo, Lassad, Mista i Sergio. Real jest teraz w takiej sytuacji że musi to wygrać bo inaczej Barca może już za daleko odskoczyć a chyba nikt w Madrycie nie chce żeby kwestia mistrzostwa rozstrzygnęła sie już w marcu. Liczę, że Real w końcu zagra szybko, kombinacyjnie no i przede wszystkim uważnie w obronie. Pozdrówki ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Rzeczywiście kurs na 1X wydaje sie bardzo ciekawy. Realowi wyraźnie nie szło na El Riazor i dzisiaj też się na to nie zanosi biorąc pod uwage kogo zabraknie w kadrze meczowej. Przede wszystkim Higuain i Ronaldo a wiec dwaj od których ofensywa zależy. Razem strzelili 19 bramek. Ma ich zastapic Raul ? To nie ten sam typ napastnika. Benzema owszem ale jego nieskutecznośc jest powalajaca. Hiszpańskie media takie oto składy na ten mecz awizują :
Warto się równiez przyjrzec temu kto usiądzie na ławce i czy będzie miał wpływ na ewentualną potem zmiane wydarzen na boisku przy niekorzystnym wyniku.
Dudek, Drenthe, Metzelder, Mosquera, Raul Ruiz, Rodrigo. Czyż to nie wygląda &quot;biednie&quot;? Doprawdy jak Benzema nic nie pokaże to Real ponownie może wrócic na tarczy!
Depor ostatnio gra w kratke, ale u siebie solidnosc prezentuje. Na ten mezc zmobilizują się podwójnie i mogą sprawic niespodzianke. Podzielam zdanie które zostało wyrażone powyżej i również próbuje po kursie 3,75 na Deportivo!

Typ: Deportivo La Coruna @ 3,75 Betsafe⛔1:3
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W Realu nie zagra kilku ważnych graczy ale myślę że Granero czy Guti sobie poradzą no a Raul niczym nie ustępuje Higuainowi.
Z całym szacunkiem do Raula, ale on najlepsze lata ma już za sobą. Higuain indywidualną akcją potrafi przechylić szalę zwycięstwa na korzyśc Realu, a Raul takim zawodnikiem nie jest...

Real ma duże problemy ze składem na ten mecz, ale nie mozemy zapominać o osłabieniach Deportivo. Filipe Kasmirski, czy Guardado to normalnie podstawowi zawodnicy, a warto też pamiętać, że to Real ma niejako szerszą ławkę rezerwowych... Nie mniej jednak fakt, że Królewscy nie potrafią wygrać na El Riazor bodajze już od 19 lat będzie tkwił w glowach piłkarzy. W meczach przeciwko Realowi czy Barcelonie drużyny wznoszą się na wyżyny swoich umiejetnośći, tak będzie i w dniu dzisiejszym, dlatego popieram tych, którzy typują, że Deportivo nie przegra ;) Jednakże sam jeszcze nie wiem czy zainwestuję swoje środki w ten typ.

----

1,25 na Barcelonę... hmm.. gdyby grali z Valladolid, Saragossą, Xerez czy Malagą to bym zaakceptował, ale przecież oni grają ze Sportingiem Gijon.

Ok wszystko fajnie, Barcelona wielka, bez porażki już od xx spotkań, a Gijon po porażkach z Atletico i Racingiem Santander, ale...

w składzie Barcelony zabraknie Daniego Alvesa - jak dla mnie zawodnika, którego styl gry jest nie do zastąpienia.

po drugie - Henry, Ibrahimovic... jakoś nie są w dobrej formie.

po trzecie - wbrew pozorom Gijon, drużyna pamiętana przez wielu jako dłuugo bezkompromisowa w poprzednim sezonie, teraz poprawiła organizację gry obronnej i nie traci zbyt wielu bramek, a zwłaszcza u siebie. Przekonał się o tym choćby Real Madryt, który zremisował z drużyną Manuela Preciado 0-0 na tym obiekcie.

Wniosek -&gt; 1,25 na Barcelonę w dniu dzisiejszym jest nieopłacalne. Nie będę zdziwiony jeśli Sporting przeciwstawi się Blaugranie na tyle, że ugra nawet remis !! Zdaję sobie sprawę, że równie dobrze moze być 1:6 tak jak przed rokiem, bo piłka nożna bywa okrutna, ale obiektywnie patrząc na ten mecz jestem zdania, że nie warto inwestować swoich środkow w zwycięstwo Barcelony. Dla mnie under 2,5... X do przerwy, ew. dla ryzykantów X na koniec... ;)
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
zgodzę się z TBM , że brak piłkarza jakim jest Alves niewątpliwie może miec wpływ na przeprowadzanie akcji w tej drużynie. Jak wiemy bardzo często włącza się on w akcje ofensywne , potrafi znakomicie dośrodkować, dograć piłkę do nadbiegających napastników i potrafi wrócić szybko do obrony i daje sobie dam rady znakomicie. Ogólnie ten piłkarz jak dla mnie gra za dwóch. Co do tego że Gijon zremisował z Realem to owszem o czymś świadczy ale czy tak naprawdę wynikało to z dobrej dyspozycji drużyny Sportingu czy z fatalnej gry Królewskich? Myślę, że kryzys jaki w chwili obecnej ma Ibra i Henry powinien się zakończyć w dniu dzisiejszym w tym meczu bo nie można dopuszczać ciągle do takiej sytuacji, że to pomocnicy strzelają cały czas gole :]
Wątpię ażeby Barca miała zremisować w dzisiejszy meczu i jeśli Gijon postawi trudne warunki drużynie gości i strzeli gola myślę, że over będzie nieunikniony. Osobiście myślę , że może być 1:3 ale to tylko gdybanie :]
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Deportivo vs Real - 1 (3.75)

Jeden z lepszych typów na dzisiaj. osłabiony Real zagości na stadione w La Corunii. Teren ten dla Realu jest jednym z najcięzszych terenów na jakich grali. Nie dość, że ekipa Pelegriniego przyjedzie na Depor w mocno, ale to mocno okrojonym składzie to w dodatku druzyna z Madrytu od 1999 roku nie może wygrać na stadionie w La Corunii.

La Corunia vs Real 2-1
La Corunia vs Real 1-0
La Corunia vs Real 2-0
La Corunia vs Real 3-1
La Corunia vs Real 2-0
La Corunia vs Real 2-0
La Corunia vs Real 2-0
La Corunia vs Real 0-0
La Corunia vs Real 3-0
La Corunia vs Real 2-2
La Corunia vs Real 5-2
La Corunia vs Real 4-0

O to 12 ostatnich spotkań obu ekip na stadionie w Deportivo.
Moim zdaniem to nie jest przypadek.
Biorąc pod uwagę plage kontuzji w Realu i statystyki z ostatnich spotkań nie mam wątpliwości co to tego typu.

TYP: 1 (3.75)
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; Hiszpania -&gt; La Liga


19:00
Vicente Calderón, Madryt

Atlético Madryt vs. Málaga

Typ: połowa/koniec 1/1 ⛔
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365

Spotkanie zespołów z dolnej połowy tabeli. Szesnasta Málaga, która ma tyle samo punktów co znajdująca się w strefie spadkowej CD Tenerife przyjeżdża do jednego z większych rozczarowań tego sezonu, Atlético Madryt. Mimo wszystko gram na gospodarzy niedzielnego spotkania. Málaga gra fatalnie na wyjazdach, ich bilans to 0-5-4. Poprzedni mecz grali z Realem Madryt, przegrany 2-0, a wcześniej odpadli z Pucharu Króla z Getafe, przegrywając na wyjeździe aż 5-1. Gospodarze w pucharze wciąż grają po ciężko wywalczonym zwycięstwie z Celtą de Vigo na wyjeździe 0-1. Myślę, że wykorzystają atut własnego boiska, na którym w tym sezonie pokonali już wyżej notowane Sevillę oraz Sporting Gijón. W poprzednim sezonie na Vicente Calderón padł wynik 4-0, mam nadzieję, że teraz będzie podobnie i Atlético Madryt szybko obejmie prowadzenie nie oddając go do końca spotkania.
 
blackcat 0

blackcat

Użytkownik
A mnie w meczu Atletico - Malaga pachnie niespodzianką ???? Atletico w lidze już nie ma o co walczyć a w pucharze owszem. A za pare dni konfrontacja w PK z Racingiem. Nie zdziwiłbym się gdyby się oszczędzali + grali rezerwowym składem. A Malaga musi walczyć o utrzymanie. Z drugiej strony Malaga jest jednym z niewielu zespołów z 2 połowy tabeli, który przegrał mniej niż połowę meczy. Ja tu obstawię jakiś handicap na Malagę, który uwzględniałby również minimalną wygraną gospodarzy.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jednak Real wczoraj przełamał blisko 20 letnią indolencje na stadionie El Riazor. I to na dodatek w oslabionym składzie co jeszcez bardziej zasługuje na uznanie.
-----------
Dzisiaj najciekawszy mecz Na Pizjuan Sevilla - Valencia jednak ja go odpuszczam.
-----------
Zastanawiam się nad mecze Atletico - Malaga. Hiszpańśkie dzienniki podają mocny skład jaki ma wyjśc na Vicente Calderon. Jedynie obsada bramki budzi moje wątpliwości. Ma zagrac De Gea w miejsce Sergio Asenjo i tutaj własnie pojawił się znak zapytania co do typu na ten mecz. Bo wiemy dobrze jak nieszczelna jest defensywa Atletico, w dodatku niedoświadczony bramkarz, ktoego jak kojarze z meczu przeciwko Porto w LM pewnych interwencji nie mial to pomalu zaczynam zastanawiac się nad innymi typami na ten mecz tj obie stzrelą lub over. A kursy sa na to porównywalnie takie same jak na zwycięstwo Atletico. Ofensywa Atletico prezentuje sie dobrze. Defensywa tragicznie, pod względem traconych bramek zajmują 4miejsce w lidze! Niby Malaga w ostatnich sezonach mało miala do powiedzenia na stadionie Vicente Calderon, ale to dzisiaj inny mecz będzie. Typuje że będzie powyżej 2,5gola @ 1,57 Betsafe
-------------

Jeszcze zwrócilem uwage na mecz Villareal- Osasuna. Żólta Łódź Podwodna wreszcie wyszla na powierzchnie można by rzec:p Osasuna fatalnie zaprezentowała się w Copa Del Rey. Kursy pokroju 1,60 na Villareal myślę że sa dobre do spróbowania by na nich postawic.
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
CD Xerez - RCD Mallorca
31-01-10 17:00

Dla beniaminka rozgrywek Xerez CD obecny sezon w gronie najlepszych hiszpańskich zespołów jest niezwykle trudny. Mimo zmiany trenera i ewentualnych wzmocnień klubowi bardzo ciężko będzie zająć miejsce dające utrzymanie w rozgrywkach. Trzeba szukać punktów w kolejnych spotkaniach, ale w najbliższym z Realem Mallorca będzie o to bardzo ciężko. Chociaż drużyna prowadzona przez Gregorio Manzano na wyjazdach spisują się źle, ale uważam, że to w tym spotkaniu oni będą górą. Tak jak pisałem, już wyżej Xerecistas nie umieją sobie poradzić w Primera Division. Bowiem w dziewiętnastu kolejkach zgromadzili zaledwie osiem punktów. I strata już do miejsca gwarantowanego w utrzymaniu się w lidze wynosi 10pkt! Na własnym obiekcie spisują się fatalnie, ale co tu można powiedzieć o takiej drużynie. Bowiem wygrała zaledwie jedno spotkanie w lidze. Oprócz wspomnianego zwycięstwa na Estadio Muni****l Chapin zanotowała także dwa remisy oraz siedem porażek. Ostatnie spotkania gospodarzy także są fatalne. Bowiem w sześciu poprzednich spotkaniach zgromadzili zaledwie 1 pkt! Remisując z Zaragoza 1-1, jest to dziewiętnasta drużyna ligi. W znacznie lepszej sytuacji są goście tego spotkania. Bowiem z dorobkiem 34pkt, zajmują czwarte miejsce w Primera Division. Ale ich fantastyczna gra na własnym obiekcie w żaden sposób się nie ma do gry na wyjazdach. Gdyż na &quot;obcym terenie&quot; wygrali zaledwie jedno spotkanie! Ponadto cztery spotkania zakończyły się remisem i pięciokrotnie do domu wracali bez żadnego punktu. Ostatnie ich sześc spotkań wygląda przyzwoicie. Trzy zwycięstwa, jeden remis oraz dwie porażki taki mają bilans ostatnich potyczek w lidze. Mimo słabej gry na wyjazdach drużyny Gregorio Manzano, uważam, że powinni w takim spotkaniu się przełamać i zapisać sobie jakże cenne trzy punkty. Kolejnym minusem dla gospodarzami jest fakt, złej atmosfery w klubie. Jose Angel Ziganda nie potrafił znacznie lepiej poprawić wyników Xeraz, w efekcie po niespełna pierwszej części sezonu musiał podać się do dymisji.Jego miejsce zajął 45-letni Argentyńczyk Nestor Gorosito i ma nadzieję na utrzymanie klubu w rozgrywkach. Uważam, że to jest plan który już nawet włodarze klubu nie wierzą, gdyż jest to już zbyt duża strata do odrobienia. Mallorca pożegnała się za to z Pucharem Króla w ćwierćfinale przegrywając batalię z Getafe CF. Ale oglądając skróty tego spotkania, uważam że nie mają czego się wstydzić. Bowiem zagrali bardzo dobre zawody. Kolejnym minusem przemawiającym za gospodarzami jest fakt, że w drużynie gospodarzy nie ma kto strzelać bramek. Najlepszy strzelec Mario Bermejo ma w tym sezonie strzelone zaledwie trzy bramki. W znaczniej lepszej sytuacji jest klub z Balearów. Gdyż w swoim składzie mają kilku dobrych strzelców. Niewątpliwie jednym z nich jest Aritz Aduriz, który na swoim kącie ma już osiem trafień w tym sezonie. Ponadto Borja Valero (pięc trafień) czy Julio Alvarez, Gonzalo Castro obaj mają po cztery trafienia w tym sezonie. Dobrą wiadomością dla gości jest fakt, że do dzisiejszego składu wraca najlepszy strzelec ich drużyny. Dla zawodników z Ono Estadi najważniejsze jest wywalczenie miejsce dające udział w europejskich pucharach na przyszły sezon i wiele wskazuje na to, że cel ten uda się zrealizować. Ale chcąc je otrzymać z pewnością nie wystarczy bardzo dobra gra na własnym stadionie. Z takimi drużynami powinni wygrać, chcąc osiągnąć swój cel. Myślę, że jest to bardzo dobre spotkanie na przełamanie i goście zapiszą jakże cenne trzy punkty an swoim kącie.
Przewidywane składy:
Xerez: Renan - Gioda, Perez, Prieto, Casado, Moreno, Calvo, Momo, Bergantinos, Abel, Michel
Mallorca: Aouate - Josemi, Ruben, Nunes, Diaz, Suarez, Marti, Castro, Alvarez, Carlitos, Aduritz
Typ 2
Kurs 2,00
Buk bah
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
-----------
Dzisiaj najciekawszy mecz Na Pizjuan Sevilla - Valencia jednak ja go odpuszczam.
-----------
Zastanawiam się nad mecze Atletico - Malaga. Hiszpańśkie dzienniki podają mocny skład jaki ma wyjśc na Vicente Calderon. Jedynie obsada bramki budzi moje wątpliwości. Ma zagrac De Gea w miejsce Sergio Asenjo i tutaj własnie pojawił się znak zapytania co do typu na ten mecz.
Odnośnie meczu Sevilla - Valencia myślę, że warto poczekać na składy, które powinny pojawić się ok 30 minut przed meczem. W Sevilli zabraknie Squilacciego i Dragutinovicia - środkowych obrońców. W związku z tym prawdopodobnie na środku oborny mozna spodziewać się pary Valiente - Escude. Valencia też ma swoje problemy, występy niektórych są wątpliwe... dla mnie warto poczekać do składów.

De Gea to bardzo dobry bramkarz w dodatku w niezłej formie. Wygryzł ze skladu Asenjo i w sumie zasłużenie. Jeśli chodzi o Atletico to bardziej rozważałbym opcję, że mają w głowie półfinał Copa del Rey, który już w następnym tygodniu z Racingiem Santander, a to wydaje się najkrótsza droga do Ligi Europy. Nie mniej jednak celem ligowym było miejsce w top4... Tutaj także moim zdaniem warto poczekać na składy.

Villarreal przegrać raczej nie przegra, ale czy wygra ? Osasuna twarda defensywa, jakoś nie specjalnie chcą wysoko przegrywać, choć trzeba przyznać, że w środku tygodnia w Copa del Rey zostali zniszczeni przez Santander. W Villarreal zabraknie Cazorli oraz Egurena, ktory odszedl do Lazio. Na boku pomocy można spodziewać się Piresa, ale w meczu z Osasuną przydałby się jakiś szybki zawodnik na skrzydle właśnie ktoś taki jak Cazorla... Zastanawiałem się nad jedynką, ale odpuszczam. Już mnie wystarczająco podopieczni Valverde w tym sezonie zawodzili na własnym stadionie choćby remisując z Almerią. Osasuna jest w stanie ten mecz spokojnie zremisować.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Wydaje mi się, że obawy TBM są słuszne. Osłabiony Villarreal nie musi tego wygrac, choc oczywiście może. Pires mimo, że ma swoje lata to potrafi strzelać gole z dystansu.
Dla mnie najlepszym typem wydaje się Tenerife. Oglądałem ich mecz z Valencią i trzeba przyznać, że Valencia mogła ten mecz przegrać i to wysoko. Gdyby nie Cesar mogłoby byc naprawdę krucho. Tenerife na pewno podbudowani remisem z takim zespołem jak Valencia, zwłaszcza po tylu składnych akcjach, które w tym meczu przeprowadzili. Naprawdę czasami Valencia była bezradna na akcje gospodarzy. Wg mnie Zaragoza w dzisiejszym meczu nie ma co liczyć na korzystny rezultat a po wymęczonym remisie u siebie 2 tyg temu z najsłabszym Xerez nie mam co do dzisiejszej wygranej gospodarzy najmniejszych wątpliwości. Co prawda na El Madrigal walczyli z Villarrealem ale również nieskutecznie. Dziś również wg mnie są bez szans.

Mój typ:
#1
Tenerife @2.15
#2
Xerez - Mallorca Under 2,5 @1.85
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Ja sam osobiście zagrałem tym na Mallorca, gdyż kurs jest dosyć ładny. A przeciwnik sam w sobie niczego nie pokazuje. 1 wygra w dotychczas to za mało, aby powalczyć z bardzo dobrą drużyną gości. Co myślicie o tym?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom