>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

20 kolejka Primera Division 30-31 stycznia 2010r.

Status
Zamknięty.
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Jeszcze nie wiem za jaką stawkę zagram Real bo to też zależy od dzisiejszego NBA ;].
W Realu nie zagra kilku ważnych graczy ale myślę że Granero czy Guti sobie poradzą no a Raul niczym nie ustępuje Higuainowi. Deportivo także ma kilka ważnych osłabień: :Filipe, Guardado, Angulo, Lassad, Mista i Sergio. Real jest teraz w takiej sytuacji że musi to wygrać bo inaczej Barca może już za daleko odskoczyć a chyba nikt w Madrycie nie chce żeby kwestia mistrzostwa rozstrzygnęła sie już w marcu. Liczę, że Real w końcu zagra szybko, kombinacyjnie no i przede wszystkim uważnie w obronie. Pozdrówki ????
Tak jak się spodziewałem. Real w końcu się obudził i zagrał bardzo dobry mecz. Gol na 2-0 to prawdziwa maestria. Real jeszcze nie składa broni i do końca będzie wywierał presję na Barcelonie.
 
B 7

bolo112

Użytkownik
Wydaje mi się, że AM nie złoży broni i nie odda tego meczu. Zajmują 11 pozycję w lidze i zrobią wszystko żeby wspiąć się jak najszybciej w tabeli, a dzisiaj jest ku temu świetna okazja.
&quot;The priority now is not the cup, but the match against Malaga,&quot; said 30-year-old Simao.
I jeszcze ostatnie wyniki na własnym boisku z Malaga:
31-08-2008 Primera Division Atlético Madrid 4 - 0 Málaga
25-02-2006 Primera Division Atlético Madrid 5 - 0 Málaga
28-08-2004 Primera Division Atlético Madrid 2 - 0 Málaga
29-11-2003 Primera Division Atlético Madrid 2 - 0 Málaga
02-03-2003 Primera Division Atlético Madrid 2 - 1 Málaga
 
blackcat 0

blackcat

Użytkownik
Na BF kursy na Atletico idą w górę a na Malagę maleją... dlatego ostatecznie odpuszczam to spotkanie - nie udało mi się założyć po dobrym kursie. A już nieraz byłem świadkiem sytuacji że jak kurs na jakąś drużynę spadał to potem nie wygrywała ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom