>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

20 kolejka Primera Division 16.01 - 19.01.2014

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Malaga - Valencia/ Valencia DNB @1.91 WilliamHill /zwrot
Dziś pierwsze zmagania w hiszpańskiej elicie zaplanowano na godzinę 21:00. Na La Rosaleda, Malaga będzie podejmować Valencię i powinien być to bardzo emocjonujący mecz. Gospodarze u siebie albo wygrywają, albo przegrywają. Po 9 spotkaniach więcej mają porażek 4-5. a pokonywali rywali, którzy z deka są słabi i liczą się jedynie w grze o utrzymanie jak Rayo, Almeria, Getafe i Betis.
W Walencji coraz głośniej mówi się o nowym inwestorze z Singapuru, który na dzień dobry ma wpakować mnóstwo pieniędzy w Nietoperzy. To powinno zmotywować zawodników, bo kto chciałby uczestniczyć w nowym projekcie powinien wspiąć się na wyżyny umiejętności i zaangażowania. Poprawa gry pod wodzą Pizziego znacznie zauważalna. Mieli szanse by awansować do kolejnej rundy CdR z Atletico, gdyż było więcej momentów, w których to Valencia kontrolowała ten mecz. Ostatnio na delegacji po poprawnej grze ulegli Celcie Vigo. Tam gra się ciężko, ale też prowadzili i grali poprawnie. Zawiodła defensywa w kluczowych momentach i Charles, który popisał się dobrymi akcjami.
Takich napastników nie posiada Malaga. Nie ma co patrzeć głęboko w statystyki gry Valencii na wyjazdach, czy w ogóle w tym sezonie, gdyż wygląda na to, że głównym powodem był słaby trener, a może inaczej - trener, który nie udźwignął presji trenowania zespołu z takimi ambicjami, z taką historią.
Kadra Malagi:
The 19-player line-up consists of: Kameni, Jesús Gámez, Flavio, Antunes, Camacho, Portillo, Santa Cruz, Anderson, Pablo Pérez (awaiting arrival of transfer), Tissone, Willy, Pedro Morales, Angeleri, Duda, Eliseu, Sergio Sánchez, Samuel, Juanmi and Sergi Darder.
Brak Wellingtona - kontuzja. Nie powołani El Hamadoui, Pawłowski i Casado.
Kadra Valencii:
Bramkarze: Alves, Guaita
Obroncy: Joao Pereira, Ricardo Costa, Rúben Vezo, Mathieu, Guardado, Bernat
Pomocnicy: Oriol Romeu, Javi Fuego, Éver Banega, Dani Parejo, Feghouli, Piatti, Míchel, Fede, Pabón
Napastnicy: Jonas, Alcácer y Postiga.
Brak Canalesa, Ruiza. Do kadry powołany został Ruben Vezo. Młody portugalski stoper, który zimą dołączył do Valencii.
 
R 75

richi

Użytkownik
Wyglada na latwa kolejke do typowania Malaga-Valencia no bet
Ja biore Bilbao-Valladoid over 2.5
Baskowie u siebie mocni ostatnio 6-1 z Almeria i ogolny bilans u siebie 8-2-0,a Valladoid
ostatnie wyjazdy 0-4,2-4,0-4 i bilans 1-3-6 mówią same za siebie.
Na czysty win jest 1.35 a na over2.5 1.62 i wydaje mi sie to najpewniejszym typem mozliwy pogrom 4-1 ,5-1.
Z innych meczy to chyba bez zbednego pisania
Betis-Real 2 1.26
Levante-Barca 2 1.17
A.Madryt-Sevilla 1 1.32

I mamy AKO 3.15 Fortuna
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dzisiejszy mecz odpuszczam. Malaga może przyjąć podobną taktykę do starcia z Atletico. Valencię póki co trudno mi ocenić. Biorąc pod uwagę mecz ligowy z Celtą to wyglądało to słabo. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej części meczu to gospodarze tworzyli sytuacje. Valencia akcja z niczego, główka i gol. Dopiero w końcówce meczu mieli szansę na 2:2, ale tam fatalnie ktoś przestrzelił strzał i dobitkę (już nie pamiętam kto to był, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką)
Przyjąłem zasadę, że underów i innych takich już nie gram to wolę nie ruszać.
Gram na sobotę dwa overy. Elche zagra z Rayo i to powinien być mecz w którym obie ekipy zagrają bez kompleksów. Gospodarze ostatnio mieli ciężki terminarz gier domowych i wszędzie musieli wystrzegać się kompromitacji. Nie będę krytykował tej drużyny, bo może wielkich nazwisk w swoich szeregach nie mają, ale starają się w każdym meczu i pomimo, że wyniki na to nie wskazują to ich styl gry nie jest defensywny.
Rayo po kilku kompromitacjach zrobiło sobie przerwę na Puchar Króla. Szczycili się tym, że obrona wygląda coraz lepiej, ale moim zdaniem to nie poprawa, tyko kiepscy rywale. Poza tym, Puchar Króla też rządzi się swoimi prawami. Starcia z Getafe nie komentuję, bo nie oglądałem meczu, ale po raz kolejny pokazali, że mają patent na derby.
Najlepsza taktyka na Rayo to kontry o czym pisałem. Udowodniła to Malaga, udowodnił to Villarreal. Obrońcy Rayo w pojedynkach 1vs1 są tak słabi, że szkoda tego komentować. Nie wiem jak ktoś na poziomie najwyżej ligi rozgrywkowej może dostać sito od rywala tuż przed polem karnym.
Kurs ponad dwójkę tylko dlatego, że obie ekipy w ostatnich meczach underowe. Szczególnie w domowych meczach Elche te wyniki wyglądają mało zachęcająco, ale biorę. Spójrzcie z kim grali i wyciągnijcie wnioski sami dlaczego te mecze mogły tak wyglądać.
Elche - Rayo
Over 2,5 2,20 Pinnacle ⛔ 2:0

Celta fajnie pograła z Valencią. Stwarzali sobie sytuacje, ale też nie uniknęli błędu w defensywnie. Dlatego gram kolejny over. Espanyol z Realem musiał zagrać nieco bardziej taktyczne zawody. Warto zauważyć, że w grając w Barcelonie nie notują underów poza takimi drużynami jak Atletico czy Malaga. Szachy, szachy, szachy. W innych przypadkach na El Prat oglądamy ciekawe spotkania z dużą ilością goli.
Espanyol w końcówce roku stoczył się na maksa, po dobrym początku sezonu. Teraz chyba odradzają się na nowo i liczę na kolejny solidny mecz z Celtą. Celtą, która potrafi zaskakiwać, ale i rozczarowywać, ale w tej drużynie jest potencjał jeśli znajdzie się kilku dodatkowych piłkarzy. Olbrzymią rolę odgrywa tam Rafinha, a także Charles, od którego zależy to, czy drużyna wygrywa czy też nie. Oby zagrał tak jak z Valencią, a nie jak z Realem, gdzie zmarnował dwie setki.
Espanyol - Celta
Over 2,5 2,13 Pinnacle ⛔ 1:0
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Malaga CF - Valencia CF

Zarówno w pierwszej jak i w drugiej części meczu to gospodarze tworzyli sytuacje. Valencia akcja z niczego, główka i gol. Dopiero w końcówce meczu mieli szansę na 2:2, ale tam fatalnie ktoś przestrzelił strzał i dobitkę (już nie pamiętam kto to był, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką)
Głowy nie dam, ale chyba chodzi Ci o sytuacje Canalesa i Feghouliego.

Mecz idzie na typowy remis i tak gram - do przerwy lub na koniec takowy zobaczymy. Malaga u siebie ma problemy - nawet w meczach, w których przeważają na własnym stadionie nie potrafią strzelić gola. Wiele razy już tak było. Schuster skończył z eksperymentowaniem - młodym piłkarzom już praktycznie nie daje szans gry, wyłączając z tego grona pojedyncze jednostki jak Darder, który zwyczajnie od początku sezonu pokazywał się z bardzo dobrej strony. Teraz jeszcze wypada chyba kluczowy stoper - Weligton - Schuster raczej bedzie szukal zabezpieczenia tyłów i wygrania po jakiejś kontrze.

Valencia naturalnie ze swoimi problemami. Zmiana trenera na razie na plus, ale to w sumie i tak za wcześnie na jakieś poważne wnioski. Na ten moment Los Che nadal na wyjazdach grają &#39;&#39;bezpłciowo&#39;&#39;. Dobry dwumecz z Atletico, ale bądźmy szczerzy - Atletico na ten moment to przynajmniej jeden level wyżej niż Nietoperze i nawet ich dominacja na Calderon - moim zdaniem - była taka tylko i wyłącznie z przyzwolenia i pewności co do własnych umiejętności graczy Diego Simeone, którzy są świadomi własnych możliwości i kontrolowali ten dwumecz wynikiem. Valencia na wyjazdach ma problemy, ponownie to pokazał mecz z Celtą - dwie, trzy okazje, a tak poza tym to obrona, która i tak najpewniej nie wyglądała.

W mojej ocenie ten mecz będzie niespecjalnie wart oglądania, jak większość pojedynków z udziałem Malagi. Gospodarze będą bronic, Valencia? Ich postawa wyjazdowa mnie nadal nie przekonuje, zwłaszcza kiedy zawiedli mnie w pojedynku w Vigo. Dzisiaj widzi mi się mecz słabych lotów z remisem - Malaga w ofensywie jest mierna, a Valencia zależna od Jonasa - miałem zagrać jego gola, ale ostatecznie wybrałem remis do HT lub FT w Bwin.

Remis [Połowa lub koniec spotkania] @ 1.62 Bwin [0:0 do HT ✅✅✅]
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Pierwsza czwórka na pewno nie wygra zgodnie swoich meczów.Kursy co zrozumiałe , inaczej przecież być nie może - znikome a pewność wszystkich mocno wątpliwa.Ostatni Betis dokona na Real poważnej mobilizacji i jeśli będzie to poparte odpowidnią taktyką odrobiną szczęścia , którego pod koniec pracy w klubie zabrakło Melowi &quot;2&quot; na Real nie wydaje się tak pewna i plus oczywiście kurs śmieszny , to , że Osasuna ostatnio zwyciężyła na terenie Betisu , dodatkowo miano czerwonej latarni ligi nijak będą sie miały odnośnie wydarzeń boiskowych.Rok temu niespodziewanie Betis zwyciężył Real na swoich śmieciach.Teoretycznie goście również przez to powinni być jeszcze bardziej zmotywowani , także świadomość , że nie mogą sobie pozwolić na strate punktów i pozwolenia ewentualnie odskoczyć dwójce liderów.Doskonale wszystkim wiadomo jaki poziom w obecnych rozgrywkach prezentuje formacja obronna Realu.Na te chwile do głowy przychodzą mi dwa typy - Betis strzeli bramke w pierwszej połowie lub czerwona kartka.
Opcja zwycięstwa królewskich absolutnie odpada w typowaniu , moim zdaniem możliwe są męczarnie a jeżeli gospodarzom starczy sił zaangażowania i wytrwałości realna niespodzianka.
 
D 5

doktorekkoks

Użytkownik
Dokładnie jak anshelmo1 wspomniał, zgadzam się w 100% obrona Realu jest dziurawa jak sito, świadczą o tym zwłaszcza ostatnie spotkania Realu;
Osasuna - Real 0-2
Espanyol - Real 0-1
Real - Osasuna 2-0
Real - Celta 3-0
Real - PSG 1-0
Więc widać jak na tacy, przejść obronę Realu to nie sztuka !
Za to Betis razi dookoła bronią masowego rażenia, w ostatnich 5 spotkaniach uwagaaa całe 2 bramki !
Real jest im w stanie zapakować kilka gdy tylko Betis ich podrażni, a nawet jak strzelą 1 to Real puknie 3.
Tak więc, jeśli jutro Betis strzeli 2 (wystrzeli tą swoją atomówkę) i nawet wygra/zremisuje będę się spodziewał wstrząsów wtórnych na terenie Polski.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Pierwsza czwórka na pewno nie wygra zgodnie swoich meczów.Kursy co zrozumiałe , inaczej przecież być nie może - znikome a pewność wszystkich mocno wątpliwa.Ostatni Betis dokona na Real poważnej mobilizacji i jeśli będzie to poparte odpowidnią taktyką odrobiną szczęścia , którego pod koniec pracy w klubie zabrakło Melowi &quot;2&quot; na Real nie wydaje się tak pewna i plus oczywiście kurs śmieszny , to , że Osasuna ostatnio zwyciężyła na terenie Betisu , dodatkowo miano czerwonej latarni ligi nijak będą sie miały odnośnie wydarzeń boiskowych.Rok temu niespodziewanie Betis zwyciężył Real na swoich śmieciach.Teoretycznie goście również przez to powinni być jeszcze bardziej zmotywowani , także świadomość , że nie mogą sobie pozwolić na strate punktów i pozwolenia ewentualnie odskoczyć dwójce liderów.Doskonale wszystkim wiadomo jaki poziom w obecnych rozgrywkach prezentuje formacja obronna Realu.Na te chwile do głowy przychodzą mi dwa typy - Betis strzeli bramke w pierwszej połowie lub czerwona kartka.
Opcja zwycięstwa królewskich absolutnie odpada w typowaniu , moim zdaniem możliwe są męczarnie a jeżeli gospodarzom starczy sił zaangażowania i wytrwałości realna niespodzianka.
Trzeba wstydu nie mieć, by porównywać Betis z sezonu 12/13, do tego obecnego. Raz, że zupełnie inny skład, dwa że już nie ma trenera, a trzy to kompletnie inaczej to wszystko w kupie wygląda.
Owszem motywacja będzie duża, bo pewnie znowu przyjdzie mnóstwo kibiców - na meczu z Osasuną przyszło prawie 35 koła - i będzie niesamowita atmosfera, jak to jest na Benito Vilamarin. To będzie atut Betisu ale problem ich polega na tym, że oni muszą atakować, bo po mimo tego, że strzelają mało goli, to jednak stwarzają w pytę okazji, więc muszą liczyć aż wreszcie się rozkręcą i zacznie &quot;żreć&quot; z przodu. A jak się będą bronić, to dostaną konkretny wpie*dol, bo tam obrony nie ma.
Spore zmiany zajdą w porównaniu do meczu z Osasuną, bo zabraknie Jordiego, Nacho i Nono - cała trójka poza kadrą meczową, a przecież wszyscy grali od 1. minuty ostatnio. Zmienią ich zapewne Amaya, Didac Vila i Matilla. Ciekaw jestem z jakim nastawieniem wyjdą Verdiblancos. Ja się spodziewam dwóch pivotów w środku: Matilla i Lolo Reyes, a przed nimi Salvy Sevilli i chyba trójcy Ruben, Leo i Molina. Ja bym to tak widział, chociaż jest jeszcze Vadillo i pewnie on też wchodzi w grę, a jeśli on to zmienić Moline, bo wtedy mieliby z przodu trzech szybkich zawodników, co przy kontrach miałoby dobre zastosowanie. Na moje powinna tam być strzelanina ale ja sobie odpuszczę, bo kursy na overy mizerne, więc wole pooglądać. Na sobotę biorę tylko to:
Espanyol-Celta
Przyjemny kurs na overa i zapowiada się moim zdaniem przyjemny mecz. Espanyol przed tygodniem świetnie zaczął i powinien coś ustrzelić, a wtedy może by ugrał coś z Realem, a na pewno mecz by się otworzył. Potem przegrywali, ale mimo tego nie chciało im się otworzyć i zakończyło się dość nudnym 1:0 dla Realu. W tygodniu wygrali po dreszczowcu 4:2 z Alcorconem i awansowali do 1/4 CdR. Teraz kolejny domowy mecz i pora na komplet punktów i przede wszystkim ofensywną grę. Jak patrzę na liste powołanych na to spotkanie, to są wszyscy podstawowi zawodnicy, więc Aguirre ma w czym wybierać, a najbardziej mnie cieszy powrót do kadry meczowej Sergio Garcii. Niestety spodziewam się, że po raz kolejny w pierwszym składzie wyjdzie Torje, który poza kilkunastoma minutami przeciwko Realowi to do tej pory nie pokazał niczego, co mogłoby sugerować, że nadaje się on do bycia nawet na ławce. Aguirre uczepił sie go, jak pijany płotu, a przecież jest Pizzi czy Simao, którzy gorzej od Rumuna nie zagrają.
Celta na wyjazdach spisuje się lepiej niż u siebie pod względem punktów, ale i pada więcej goli z ich udziałem na wyjazdach. W tym roku dwa mecze i naprawdę z dobrej strony się pokazali. Najpierw porażka z Realem 3:0, o której już wiele zostało powiedziane, a ostatnio wyciągnęli z 0:1 na 2:1 z Valencią. W super formie jest Rafinha, którego oglądanie to czysta przyjemność i myślę, że z ofensywnie grającym Espanyolem to powinien sobie pograć, bo będzie miał sporo miejsca i niech to wykorzysta. Charles z Valencią strzelił dwa gole, więc niech strzela kolejne. Liczę na odbudowę formy Alexa Lopeza, bo w pierwszej części sezonu był jednym z liderów Celty i tego zawodnika też fajnie się oglądało. Do tego jest grupa zawodników: Augusto, Orellana, Krohn-Dehli, Nolito którzy w każdym momencie są w stanie odpalić ale przy okazji są strasznie nie równi.
Lubię oglądać obie ekipy i myślę, że w sobotni wieczór zobaczymy dobre zawody na El Prat i przy okazji padnie kilka goli. Tak jak zacząłem analizę tego spotkania, tak i teraz powtórzę, że kurs na over jest naprawdę przyjemny i wysoki, a ja zamierzam z tego skorzystać.
Over 2,5 @ 2,075 Bet365⛔1:0

Cristiano Ronaldo gol✅ + Leo Messi gol⛔ @ 2,18 Betsafe

Sprawdzałem kursy na taki dubel w kilku bukach i wyszło mi, że WH, Bet365 czy Unibet nie mają nawet 2, a co dopiero mówić o prawie 2,2. Fajny kurs przy takim dubelku, a wiemy jak pazerni są obaj zawodnicy. Ronaldo gra słabo po nowym roku ale tylko z Espanyolem gola nie załadował, a poza tym strzela. Nawet jak farfocle, to i tak wpada. Teraz dostał tą złotą piłkę, więc na pewno podjarany mocno, a przed nim coś na kształt defensywy, bo ciężko to nazwać defensywą w przypadku Betisu, więc i o gola nie trudno.
Messi ma trochę trudniej, bo Levante się zamuruje, a zamurowane Levante to mordęga dla wielu ekip. Jednak Messi po kontuzji widać ładuje gole słabym ekipom. Getafe zaaplikował 4 &quot;sztuki&quot; więc myślę, że i tutaj jedną wrzuci, bo może się okazać, że do strzelania goli rywalom, będą potrzebne jego rajdy i inne cuda.
 
kamilejro 32

kamilejro

Użytkownik
Real Betis - Real Madrid
Real Madryt wygra do zera @ 2.50 Bet365
Analiza: Jak dla mnie kurs strasznie zawyżony. Ostatnie 4 mecze Królewskich na zero z tyłu ( 2 mecze CdR i 2 w lidze ). Obrona w ostatnich meczach wygląda bardzo pewnie, nie brakuje nikogo, podstawowi obrońcy będą jutro do dyspozycji (Arbeloa, Carvajal, Ramos, Pepe, Marcelo). Bramka obsadzona bardzo dobrze, Lopez w świetnej formie od dawna. Betis zajmuje ostatnie miejsce w lidze. W 19 meczach zdobyli 16 bramek, co daje oszałamiającą średnią ~0,84 bramki na mecz. Spodziewam się raczej spokojnego zwycięstwa Realu i kolejnego zera z tyłu.
Warto też spróbować BTS - nie z kursem, uwaga, 2.25 @ bet365.
Niesamowite te kursy, zwłaszcza patrząc na ostatnie mecze Realu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Obrona w ostatnich meczach wygląda bardzo pewnie, nie brakuje nikogo, podstawowi obrońcy będą jutro do dyspozycji (Arbeloa, Carvajal, Ramos, Pepe, Marcelo).
Taaa, bardzo pewnie wygląda ta ich obrona... Polecam oglądać mecze zanim się pisze analizę i takie głupoty.
Ostatnie mecze Realu :
- PSG towarzysko wygrali 1:0, ale Paryżanie mieli mnóstwo okazji na gola, atakowali, przeważali, Diego Lopez świetnie bronił
- Celta w lidze 3:0, ale Charles chyb sam wie jak zmarnował dwie sekti sam na sam, ponadto kilka innych okazji, Rafinha wchodził jak w masło w defensywe Realu
- Osasuna 2:0 w CdR, tutaj rywal w sumie az tak nie zagrażał Ikerowi
- Espanyol 1:0 w lidze, wymęczone zwyciestwo, jedyny mecz gdzie rywal Realu nie zagroził im zbytnio
- Osasuna 2:0 w CdR, sporo okazji, słupek Cejudo, w 2poł dobra Osasuna była i okazje miała.
Pepe w defensywie jest zagubiony, popełnia sporo błędów. Marcelo nie wraca na czas, Carvajal tak samo dużo lepszy w grze do przodu niż w obronie, Ramos rowniez nie jest nieomylny, głupie faule, kartki. Ostatnia seria 4 meczów bez straty gola to doza sporego szczęścia.
Szkoda tylko, że na gola Betisu takie słabe kursy :/ Liczyłem na duzo więcej, myślałem, żę buki pójdą &quot;pod tabele&quot; wystawiając tutaj kursy, ale jednak nie. Poza tym Betis kreuje w każdym meczu sporo okazji, teraz doszedł jeszcze do nich Leo Baptistao więc moc jeszcze wzrasta na papierze. Czerwona lampka juz im się świeci, pora wreszcie trafiać i wydobywać się z dna bo co jak co, ale Betis dla mnie nie jest zespołem na spadek do Segunda.
Jak Real zagra tak niemrawo jak z Espanyolem to Betis ma nawet szanse jakieś urwać im pkt, o ile defensywa zagra należycie, a nie jak z Bilbao w CdR gdzie Baskowie wchodzili i klepali ich jak chcieli i tylko sami wiedzą jak nic tam nie wpadlo...
Tak więc ja czekam na LIVE po lepszy kurs na Betis strzeli gola i wtedy zagram.
Pozdr ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sporo racji w tym, co piszę Robson. Real na papierze osiąga dobre rezultaty w defensywie ale na boisku aż tak super to nie wygląda. Co do Pepe, to z Espanyolem zagrał świetny mecz. Ale cała linia defensywna to jednak nie jest monolit. Zobaczmy, że Pepe czasem odetnie prąd, chociaż ostatnio częściej zdarza się to Ramosowi i jednak różnica pomiędzy ich defensywą, a defensywą Atletico to jest w tym momencie spora. Przede wszystkim monolit, który zrobił Simeone, a tutaj to jest taki pół-monolit, jeśli można tak powiedzieć.
Co do Leo Baptistao to zagrał naprawdę fajne zawody z Osasuną i zabrakło gola. Fajnie się chłopaka oglądało i liczę na jego dobre występy, bo szkoda by było, gdyby miał pół roku przesiedzieć na ławce w Atletico, jako czwarty napastnik. Ale z obroną Betisu, to Robson nie miej złudzeń ale tam ciężko to ogarnąć. Raz, że nawet za Mela było cienko, a dwa to fakt, że oni grają, co mecz w innym składzie obrony. Nie ma tam zgrania praktycznie, bo co chwila coś się zmienia. Dla przykładu w Athletic rotacji praktycznie brak, bo jest Balenziaga, Laporte, San Jose, Gurpegui, Iraola i czasem De Marcos ale to wszystko praktycznie na przestrzeni całej rundy. A w Betisie grali tak: Didac, Nacho, Perquis, Jordi Figueras, Jose Caro, Paulao, Amaya, Chica, Juanfran i Steinhofer. 10 zawodników, jeśli nikogo nie pominąłem zagrało na łącznie czterech pozycjach... Dla mnie to paranoja ale to też kwestia doboru zawodników, bo niektórzy lubią, jak im prąd odcina, a niektórzy są ze szkła - Paulao czy nie mówiąc już o Perquisie, któremu powinni dać ochronę jakąś.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real Betis vs Real Madrid
Real Madrid AH: -2 kurs: 2,44 buk: Pinnacle ✅ (edit: można było ostrzej)
powyżej 3,5 i 4 gole kurs: 2,12 buk: Pinnacle ✅ (edit: chciałbym żeby Pan modteam robson United napisał ile postawił na bramkę Betisu (tzn ile z kieszonkowego), bo koleś generalnie umie tylko hejtować, niewiele od siebie daje i pisze do kogoś o &quot;pisaniu głupot&quot;, a sam nie ma pojęcia. Ludzie patrzą na punkty reputacji i ufają takiej osobie. Betis tak jak przewidziałem nie miał nawet 2 dobrych sytuacji. Typ na 0 z tyłu jak najbardziej trafny, rozważałem też jego zagranie)
Miałem wątpliwą przyjemność oglądać Betis w ostatnim meczu Pucharu Króla i trzeba powiedzieć sobie, że nie bez powodu zajmują ostatnie miejsce PD. Może i muszą szukać punktów, ale na pewno nie z Realem. Przewiduję jednak taki scenariusz, że spróbują, otworzą się i jeszcze bardziej osłabią już słabą defensywę. Co do kwestii czy strzelą czy nie, nie mam pojęcia. Może przy stanie 6:0 Real im na to pozwoli. Jeśli chodzi właśnie o gości są w niezłym gazie i rozkręcają się z meczu na mecz. Po dłuższej nieobecności tak naprawdę wrócili ✅Ronaldo i ✅Bale i ✅są głodni goli. Obaj powołani do kadry meczowej. Mają nie zagrać wyłącznie: Sami Khedira i Raphael Varane; nie jest to więc wielka strata. Reasumując: rozpędzony Real Madryt walczący o mistrzostwo a ścisk w pierwszej trójce jest niesamowity i beznadziejna ostatnia drużyna PD i to nie tylko na papierze ostatnia. Jak dla mnie minimum będą te 2 gole przewagi Królewskich (wtedy zwrot), a liczę na o wiele wyższą wygraną. Nawet statystycznie od dość dawna nie było jakiegoś ✅pogromu ze strony Realu. Liczę na to jutro mimo, że nie grają u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamilejro 32

kamilejro

Użytkownik
Polecam oglądać mecze zanim się pisze analizę i takie głupoty
Akurat oglądałem każdy z meczy o którym powiedziałeś.
Pepe zagubiony w defensywie, popełniający błedy? W ostatnich meczach? Chyba nie widziałeś zbyt wielu poprzednich meczy. Ostatnio jest w wyśmienitej formie, przez co stał się filarem obrony. Głupie faule i kartki Ramosa? Jak najbardziej, jeśli mówimy o początku sezonu, nie ostatnich meczach. Co do Carvajala i Marcelo zgodzę się, czasami grają zbyt ofensywnie, ale wcale nie jest powiedziane, że zagra Carvajal a nie Arbeloa. Choć wydaje się to pewne zważając na rotacje na PO za Carlo.
Poza tym wspomniałem o dobrze dysponowanych bramkarzach, w przypadku ligi chodzi o Lopeza oczywiście. Facet jest w wysokiej formie od dłuższego czasu, co również, moim skromnym zdaniem jest argumentem za jeśli chodzi o podane przeze mnie typy.
Jeśli chodzi o urywanie punktów, cóż... Aktualnie 3 pkt straty do Barcy i Atletico. Żadna z tych 3 drużyn, za wszelką cenę nie będzie chciała tracić punktów.
Mam przeczucie, że Real będzie chciał całkowicie zdominować ten mecz (choć różnie może się to skończyć). Poza tym, po ostatnim, powiedzmy &#39;lekkim&#39; spadku formy z dobrej strony będzie chciał się pokazać Ronaldo, który nawet nie zagrał ostatnio pełnego meczu.
Ale to oczywiście tylko moje odczucia. Pozdrawiam
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Athletic Bilbao - Valladolid : Bilbao powyzej 2.5 gola @ 2.45 WilliamHill
Bilbao bardzo dobrze radzi sobie na wlasnym stadionie - odniesli 5 zwyciestw w 5 ostatnich meczach u siebie.
W meczach z Celta (4:0) i Almeria (6:1) zagrali wreszcie skutecznie, bo przewaznie stwarzaja sporo sytuacji w meczu a wpadaja 1-2 do siatki.
Ich rywal to aktualnie 18 druzyna La Liga, ktora w ostatnich 10 meczach wygrala tylko raz (3:0 z Celta u siebie).
Z 6 ostatnich wyjazdowych spotkan wywiezli tylko punkt z Valencii a pozostale 5 spotkan przegrali - w 4 z nich tracili 3 i wiecej goli (bilans bramkowy 6 spotkan wyjazdowch 5:18).
Jesli Bilbao zagra znowu efektownie i efektywnie to jest spora szansa na ustrzelenie minimum 3 goli przy tak dziurawej obronie Valladolid.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Kapszti nie porównywałem Betisu z poprzedniego sezonu , tylko przytoczyłem wynik chcąc zaznaczyć , że spacerek dla królewskich i w dzisiejszym spotkaniu niekoniecznie musi mieć miejsce.Nie było żadnego porównywania.
W gospodarzach będzie siedziała świadomość , że zdobywając jakieś punkty w tym meczu powróci wiara i nadzieja na reszte spotkań w walce o utrzymanie , po przykładowo pierwszej bramce dla Realu mogą kompletnie się posypać i zwyczajnie stracić chęć do gry z jakby nie spojrzeć silnym rywalem i swoje punktowe plany przesunąć na nastepną kolejke.Wg mnie jeżeli Betis zdobędzie pierwszy bramke - jakiś wypad z piłką , kontra , przypadkowa bramka w każdym bądz razie objęcie prowadzenia , też to nie jest jakaś wielce fantastyczna wersja i Betis stanie na głowie i zwietrzy szanse ugrania korzystnego rezultatu , jednocześnie Madryt zacznie grać nerwowo i pod presją a taka gra wychodzi im średnio , ogólnie na wyjazdach radzą sobie kiepsko i przełamanie wraz z dobrą serią wyjazdową nie jest takie oczywiste.
Obecnie na betfair czerwona kartka jest wyceniana na 3.00 , ktokolwiek będzie prowadził , drugiej stronie wybitnie nie bedzie to odpowiadać i ostre brutalne zagrania są nieuniknione znając temperamenty poszczególnych zawodników.Jeszcze raz powtórze - zwycięstwo Realu po kursie około 1.27 absolutnie odpada.
Natomiast w meczu Barcelony ciekawą opcją jest zwycięstwo Barcy wraz z underem 2.5 czyli wynik 1-0 lub 2-0 dla Barcy.Właśnie rozpoczyna się seria rewanżowa i znakomicie pamiętamy pierwszą kolejke i lanie jakie zebrało Levante na Camp Nou 0-7 , do przerwy było już 0-6.Nie jestem zwolennikiem szukania niespodzianek na siłe ale gospodarze Levante za wszelką cene postanowią zmazać plame po blamażu na inauguracje i co najważniejsze posiadają materiał na wykonanie zadania , jest to ekipa dość toporna zatem swoją siłe skupią na totalnej defensywie , zdobycie bramki przez nich można jakoś wykluczyć przy dość zwartej defensywie katalońskiej a liczbe bramek Barcy w przedziale 1-2 jak najbardziej można się spodziewać.Nie zagra Neymar , wraca w wielkim stylu Messi , który wplywa na drużyne wielce budująco i mobilizująco.Najprawdpodobniej Messi zagra jako środkowy napastnik po bokach mając do pomocy Pedro i Sancheza, o ile obydwu zawodnikom ostatnie mecze wychodzily o tyle w tym meczu z twardym rywalem skruszanie defensywnego muru rywali będzie arcytrudne i okaże się ile oni są naprawde warci.W poprzednim sezonie Barca zwycieżyła na terenie Levante aż 4-0 , do przerwy było 0-0 po beznadziejnej grze i gole posypały się dopiero po objęciu prowadzenia
Barcelona wygra a w meczu padnie mniej niż 2.5 gola 4.25 BWIN
 
C 105

ceeferem

Użytkownik
Betis Sevilla - Real Madryt
18.01.2014, 16:00

⚽Real wygra &amp; over 3,5 ---&gt; 2.20 (Betsson)✅✅✅

Pojedynki czerwonych latarni z kandydatami do mistrzostwa z &quot;musem&quot; zwycięstwa to mieszanka wybuchowa. Betis nie ma nic do stracenia, gorzej już grać nie mogą..Real wygra zostanie do jutra współliderem. Gospodarzy stać na gola zwłaszcza, że w ostatnich 8 spotkaniach potrafili znaleźć drogę do bramki Realu. Królewscy z takim potencjałem ofensywnym w końcu muszą wystrzelić bo ostanio strzelają slepakami. Wbrew pozorom liczę na emocjonujące spotkanie, a czy obie ekipy się dostosują zobaczymy o 16.00.
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Mecz Betis - Real będzie lepszy do grania na live. Teoretycznie miałem szukać czegoś w stronę Verdiblancos, bo z Realu @ 1.35 nawet masówkę ludzie zrobili. Wszystkie znaki na niebie wskazują na Los Blancos, a Betis to ekipa w totalnej rozsypce, w której nawet zmiana trenera nic nie dala, bo w mojej ocenie Mel był najmniej winny całej sytuacji i moim zdaniem decyzja o jego zwolnieniu była mocno nieprzemyślana. Benito Villamarin dzisiaj ponownie bedzie pełne, atmosfera konkretna, przyjeżdża wielki rywal, mobilizacja będzie po stronie Betisu. Pytanie czy w parze z tym pójdzie wynik i dobra postawa gospodarzy - Betis gola strzeli, tego jestem pewien. Kwestia co pokażą w defensywie. Real od początku roku wygrywa, ale ich gra nie wygląda tak wspaniale jak wyniki, a postawa w defensywie podobnie. BTS do grania jak najbardziej, ale jeśli kursy trochę live podskoczą.

E.: Po prostu źle się wyraziłem - jestem przekonany, że Betis jest w stanie gola strzelić.
Pianie nad grą Realu jest trochę na wyrost. Espanyol czy Osasuna nie są tego wyznacznikiem, bo Espanyol poza pierwszymi minutami nie był w stanie im zagrażać przez swój styl gry, a Osasuna grała rezerwami. Nadal uważajmy, że Real znacznie się w tej grze poprawił...

Elche - Rayo Vallecano

Przesadzone te kursy na over. W poprzedni weekend Sevilla grała na obiekcie w Elche i już wtedy powinien ten over zostać pokryty - sam Bacca po stronie gości miał dwie dobre okazje, aby wpakować piłkę do siatki. Ogólnie gra Elche wygląda topornie, ale jednak z takim rywalem jak Rayo będą w stanie się rozhuśtać w ofensywie, bo kilka okazji do kontr na pewno się znajdzie.

Podopieczni Paco Jemeza trochę odżyli ostatnio. W lidze przełamali się podczas wyjazdowej potyczki z Getafe (1:0), z CdR odpadli z Levante (ale oba mecze underowe - tylko jedna bramka), do tego im te dodatkowe spotkania w CdR obecnie do szczęścia i tak potrzebne nie były. W grze obronnej na pewno nabrali odrobinę pewności, bo jednak strata tylko jednego gola w trzech kolejnych meczach na pewno podziała na nich &#39;&#39;in plus&#39;&#39;. Ale z drugiej strony ofensywa także przestała strzelać. Teraz czas przełamać tę serię meczów bez overa &#39;&#39;2.5&#39;&#39; w pojedynkach z udziałem Błyskawic.

W 1. kolejce Rayo pokonało 3:0 na Vallecas Elche i teraz Paco Jemez na pewno oddałby bardzo wiele za podobny wynik. Takiej goleady osobiście na korzyść Rayo się nie spodziewam, ale liczę na punkty gości, ale przede wszystkim uważam, że powinniśmy dzisiaj zobaczyć minimum trzy gole. To taki trochę bet także na przełamanie serii meczów bez tego overa, ale po takim kursie spokojnie do grania - Rayo ma jak wiemy potencjał na kręcenie overow co kolejkę dzięki ich stylowi gry - ofensywnej i defensywnej - po stronie Elche wystarczy po prostu skończyć jakichś kontratak.

Over 2.5 @ 2.14 Betsson [2:0 ⛔ Tego overa to sami mogli pokryć ]

Espanyol Barcelona - Celta Vigo

Koledzy wyżej polecali Wam over 2.5 - ja co by typu nie powielać idę w stronę BTS&#39;a, bo on moim zdaniem jest równie prawdopodobny, co wspominany over.

Obie ekipy z potencjałem w ofensywie, ale także mniejszą pewnością gry defensywnej. Espanyol po świetnym starcie sezonu wpadł w dołek formy, który trwał i trwał, ale ostatnio udało się to chyba podopiecznym Javiera Aguirre przezwyciężyć. Celta także w poprzednim tygodniu przełamała ligowy impas braku wygranych. Ekipy Luisa Enrique pokonała u siebie Los Che (2:1) i teraz na pewno na Balaidos wszyscy liczą, iż drużyna pójdzie za ciosem i przywiezie punkty z Barcelony.

Espanyol i Celta to ofensywne ekipy, w których meczach zawsze jest sporo emocji i bramek - po stronie Papużek zwłaszcza kiedy przychodzi im zagrać na Cornella-El Prat, a jeśli idzie o zespół Celty, to oni maja takie sito w defensywie, że tych goli sporo tracą. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie.

Celta w ofensywie gra naprawdę fajnie, ich mecze ogląda się z przyjemnością - Rafinha rządzi i dzieli, rozrzuca te piłki fenomenalnie, tylko często w ofensywie brakuje temu zespołowi skuteczności. Ostatnio dwa gole strzelił Charles, ale w poprzednich kolejkach miał multum okazji ze strzelaniem bramki. O ofensywę gości się nie boje, oni strzelić powinni. Po stronie ekipy z Vigo defensywa jest naprawdę przeciętna i stracili już sporo goli, a w Barcelonie z Espanyolem stracą także kolejnego. Over i BTS&#39;a powinny łatwo wejść.

BTS @ 1.91 WilliamHill / @ 1.90 Betsson [1:0⛔]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 5

doktorekkoks

Użytkownik
Betis - Real
rożne handicap Real -1,5
@1,975 bet365

Real będzie prowadził grę, musi prowadzić żeby czołówka im nie uciekła, jak im wyjdzie to bramkowo kto wie, ale przeważając będą mieli więcej rożnych, mają potężne skrzydła, które trzeba blokować właśnie wybijając piłkę na rożny.
Jeśli Betis obejmie prowadzenie, tym bardziej Real rzuci się do ataku, w kwestii rzutów rożnych powinni ich zdominować.

Dla formalności;
Betis - Real rzuty rożne
0-7 @1,975 ✅✅✅

PS prawie niczym wynik meczu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Mecz Betis - Real będzie lepszy do grania na live. Teoretycznie miałem szukać czegoś w stronę Verdiblancos, bo z Realu @ 1.35 nawet masówkę ludzie zrobili. Wszystkie znaki na niebie wskazują na Los Blancos, a Betis to ekipa w totalnej rozsypce, w której nawet zmiana trenera nic nie dala, bo w mojej ocenie Mel był najmniej winny całej sytuacji i moim zdaniem decyzja o jego zwolnieniu była mocno nieprzemyślana. Benito Villamarin dzisiaj ponownie bedzie pełne, atmosfera konkretna, przyjeżdża wielki rywal, mobilizacja będzie po stronie Betisu. Pytanie czy w parze z tym pójdzie wynik i dobra postawa gospodarzy - Betis gola strzeli, tego jestem pewien. Kwestia co pokażą w defensywie. Real od początku roku wygrywa, ale ich gra nie wygląda tak wspaniale jak wyniki, a postawa w defensywie podobnie. BTS do grania jak najbardziej, ale jeśli kursy trochę live podskoczą.
Jeżeli coś się poprawiło w ostatnim czasie to właśnie defensywa Królewskich także patrząc przy okazji na grę Betisu w ofensywie to ja takim pewnym, że strzeli bramkę nie jestem... Z resztą tylko z Celtą pozwolili na wiele rywalom, kolejne 3 mecze to już zdecydowanie jeżeli coś funkcjonowało w Realu dobrze to właśnie defensywa, która nie pozwoliła na wiele, a patrząc z kim się mierzą to tekst typu: Betis gola strzeli, tego jestem pewien można sobie odpuścić.

Może chodzi o samobója :grin::grin::grin:
No dokładnie ;) Ogólnie Betis śmiało może bramkę strzelić, bo w końcu to sport, do tego według informacji stan murawy może pozostawiać wiele do życzenia i chociaż oczywiście dla obu będzie równa to jednak na lepszych ekipach zawsze się tam coś odbija to. Ale pisanie, że Betis strzeli na pewno bramkę to niech postawi wielkie pieniądze na to...

Te rzuty rożne wyglądają na prawdę dobrze
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom