>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 kolejka Orange Ekstraklasy [07-09.03.2008r.]

Status
Zamknięty.
edi143 3

edi143

Użytkownik

&#39;
Korona fatalnie rozpoczęła rundę wiosenną. Porażka w ostatnim wyjazdowym spotkaniu z Odrą Wodzisław
. Teraz przed własną publicznością zmierza sie z dobrze grajacym Ruchem. W meczach na własnym
stadionie Korona przegrala w tym sezonie jeden raz
Zespół Ruchu po pewnie wygranych 3:1 derbach Śląska z Górnikiem Zabrze. Zespół Ruchu bardzo słabo
spisuje się jednak w meczach wyjazdowych. Ruch ,jak widac powyzej z dziewięciu takich spotkań zdołał
wygrać zaledwie jeden i doznac aż pięc porażek.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Pisałem już kilka postów wcześniej o meczu Korony z Ruchem gdzie typuję over 2,5 i tutaj już swojego zdania nie zmienię. Ale chciałem poznać Wasze zdanie nt. meczy Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław oraz Wisła Kraków - GKS Bełchatów ;)

Zagłębie nie grało dobrego meczu, a mimo to wygrało z Bełchatowem 1:0. Tydzień później przynajmniej w mojej opinii przeważało w meczu z Lechem i tylko zremisowało 0:0. Jak będzie tym razem? Póki co Miedziowi 2x utrzymali czyste konto, co w tym sezonie zdarzalo im się bardzo rzadko. Wydaje mi się, ze dziś mogą stracić bramkę, ale za to sami strzelą przynajmniej dwie. Tak więc obok typu na zwycięstwo gospodarzy realny wydaje mi się over 2,5 ;)

Jeśli chodzi o mecz Wisły z Bełchatowem to właśnie drużyna Oresta Lenczyka przed rokiem przerwała fenomenalną passę Wisły ponad 70 domowych spotkań bez porażki. Teraz goście staną przed dużo trudniejszym zadaniem, bo Polscy Galacticos mimo iż jeszcze nie są w najwyższej formie to z drużyną ze środka tabeli pewnie powinni wygrać. Jednakże ja poczekam jeszcze na ostateczne doniesienia nt. tego meczu i póki co z typem się wstrzymuję ;)
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Pisałem już kilka postów wcześniej o meczu Korony z Ruchem gdzie typuję over 2,5 i tutaj już swojego zdania nie zmienię. Ale chciałem poznać Wasze zdanie nt. meczy Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław oraz Wisła Kraków - GKS Bełchatów ;)

Zagłębie nie grało dobrego meczu, a mimo to wygrało z Bełchatowem 1:0. Tydzień później przynajmniej w mojej opinii przeważało w meczu z Lechem i tylko zremisowało 0:0. Jak będzie tym razem? Póki co Miedziowi 2x utrzymali czyste konto, co w tym sezonie zdarzalo im się bardzo rzadko. Wydaje mi się, ze dziś mogą stracić bramkę, ale za to sami strzelą przynajmniej dwie. Tak więc obok typu na zwycięstwo gospodarzy realny wydaje mi się over 2,5 ;)

Jeśli chodzi o mecz Wisły z Bełchatowem to właśnie drużyna Oresta Lenczyka przed rokiem przerwała fenomenalną passę Wisły ponad 70 domowych spotkań bez porażki. Teraz goście staną przed dużo trudniejszym zadaniem, bo Polscy Galacticos mimo iż jeszcze nie są w najwyższej formie to z drużyną ze środka tabeli pewnie powinni wygrać. Jednakże ja poczekam jeszcze na ostateczne doniesienia nt. tego meczu i póki co z typem się wstrzymuję ;)

Ja widzę w meczu Zagłębie- Odra under 2.5. Mysle ze Zaglebie wygra 1:0.
CO do spotkania Wisła- Belchatów czysta 1, denerwują mnie tylko te okreslenia polskie galacticos, to dziennikarze porpzez głupie okreslenia napompowali balon....... I teraz oczekują ze będą wygrywać po 5:0, a jesli zdarza się skromne zwycięstwo odrazu spada na zespół fala krytyki. To ciekawe co napiszą o porażce Legii ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła Kraków - (GKS Belchatow EH+1) typ:1 Kurs:2.0 EXPEKT

Od Wisły po słabszym występie w Kielcach wymagane było przejechac po rywalu w spotkaniu z Widzewem jednak mecz był cięzki i mało można było zobaczyć klarownych sytuacji podbramkówych jak i wspaniałych akcji przyszłych Mistrzów Polski.
Akurat byłem obecny na tym meczu i z pełną odpowiedzialnością stwierdzam że w tym spotkaniu główną przyczyna brzydkiego meczu była murawa która w tym dniu po intensywnych opadach było jednym wielkim bajorem,
Przypomniał mi sie równiez mecz Białej Gwiazdy w Sosnowcu na którym równiez byłem obecny kiedy to Zagłębie oddało pierwszy raz do uzytku podgrzewaną murawe w której uszkodził sie odpływ wody i sytuacja była podobna niewiele bardziej dramatyczna niż na Reymonta jednak gra wyglądała podobnie
W ostatnim czasie pogoda w Krakowie dopisywała więc dzisiaj stan murawy powinien być w miare odpowiedni i powinniśmy zobaczyć Wiślaków z dobrej strony no i oczywiście sporo goli.
W Wiśle nie zagrają Matusiak, Adama Kokoszki, Tomas Jirsak, Grzegorz Kmiecik i Andrzeja Niedzielana do gry wraca Dudka no i Paulista którego występ stał pod znakiem zapytania
Jak wszyscy wiemy w Bełchatowie nie dzieje sie najlepiej co odzwierciedlają ostatnie wyniki mają problemy pod kazdym względem nie tylko piłkarskiej.
Mam nadzieje że Wisła zrewanzuje sie za wysoką porazke z Bełchatowem który tym samym przerwał kilkuletnią passe niepokonanej Wisły na swoim obiekcie i odprawi ich conajmniej jak Groclin w ostatniej kolejce
Pogoda w Krakowie od kilku dni jest fantastyczna czuje że podobnie będzie z grą Białej Gwiazdy

typ 9.9/10 ????
 
contera 0

contera

Użytkownik
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Zakład na gole (czas reg.) - Typ: 2:0 @ 7.00
nie wiem czemu akurat tak ale wisla wiecej jak 2 nie powinna wygrac, strzela bramki ale nie tak jak w tamtym sezonie, moze kopara im sie pozniej wlaczy;)
 
D 0

donkamillo

Użytkownik
Wisła-GKS
Myśle że kurs w granicach 1.35 jest bardzo przystępny na to spotkanie ponieważ Wisła notuje ostatnio takie wyniki że teoretycznie pod Wawelem jedynym możliwym wynikiem jest klęska Bełchatowa.
Praktycznie jednak Biała Gwiazda nie świeci ostatnio tak jak świadczą o tym wyniki. Mimo to grają konkretną piłke i dotychczasowych meczach potrafili zrobić kilka składnych akcji. Kiedy gra drużynowa zawodzi zawsze zostają im indywidualności tak jak w meczu bodajże z Widzewem Marek Zieńczuk pod koniec pierwszej połowy popisał sie idealnym strzałem z dystansu i &quot;ustawił&quot; Wiśle cały mecz.
Moje typy:
Wisla Kraków - GKS Belchatow handicap 0:1 1
lub over po kursie 1.9
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom