>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 kolejka Ekstraklasy [13-15.03.2009r.]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przed nami 20 seria spotkań rodzimej Ekstraklasy. Poprzednia kolejka dostarczyła nam wielu emocji i pewnie także i zysków niejednemu typerowi. Jak będzie tym razem ?

W 20 kolejce do grona najciekawiej zapowiadających się spotkań należy zaliczyć pojedynki Jagielloni z Legią. GKS-u Bełchatów z Wisłą oraz Górnika z Lechem.

Oto zestaw par 20 kolejki wraz z notowaniami u bukmachera Bet-at-home:


Zapraszam do typowania i analizowania spotkań 20 kolejki Ekstraklasy ;)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
To, co mi się na pierwszy rzut oka nasunęło - przesadnie wysoki kurs na ŁKS. Naprawdę nie grają słabiej piłki. Wesołowski stworzył całkiem ciekawy zespół. Dla przykładu Świerczewski: Trzy dni przed inauguracją dołączył do drużyny. Nie grał w żadnym sparingu, nie trenował z żadnym zespołem. A tutaj proszę: doświadczenia mu nikt nie odbierze. Kręcił, podawał, robił co chciał z zawodnikami Cracovii a przedtem Odry Wodzisław. Może i nie byli to jacyś świetni przeciwnicy, ale sądzę, że w piątek będzie chciał się odegrać na poprzednim teamie. Mój typ x2.
GKS-Wisła chyba NO BET. Bełchatowianie zaledwie jeden punkt w dwóch meczach, Wisła cztery, ale goście z Krakowa chyba nie są jeszcze w najwyższej formie. Dla jednych i drugich będzie to bardzo ważne spotkanie. Trudno wskazać wynik.
Polonia Bytom zagra z Ruchem Chorzów. Bytomianie zawsze grają u siebie na maxa, nie oszczędzając sił. Zresztą jest to trochę drużyna własnego boiska. W dolnych rejonach tabeli zaczyna robić się ciasno. &quot;Niebiescy&quot; powinni zmienić przydomek na &quot;Wyblakli&quot;. Naprawdę grają taką kichę, że szkoda gadać. Może dlatego, że nie ma Zająca, który potrafił by szarpnąć zespołem? Mój typ: 1
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jacekk, Bełchatów nie tyle jeden, a nawet żadnego punktu póki co wiosną nie zdobył. Odnotował porażki z Lechem i Piastem Gliwice odpowiednio 2-3 i 0-1. Jak będzie tym razem ? Brak Garguły widoczny i to bardzo. Ani Gol, ani Rachwał nie są zawodnikami kreującymi grę, a próbowany w roli środkowego pomocnika Ujek mimo wszystko lepiej aby pozostał napastnikiem bo tam jest z niego o wiele więcej pożytku. Póki co pierwsze co mi się nasuwa to typ iż Wisła tego meczu nie przegra, ale jeszcze przemyślę.

Z racji niekorzystnego położenia i niejako &#39;białego punktu&#39; na mapie piłkarskiej polski rzadko mam okazję być na meczach Ekstraklasy w swojej osobie. Jednakże w ten weekend planuję się wybrać do Zabrza na mecz Górnika z Lechem. Mam nadzieje, że mój plan wypali, a w dodatku obejrzę ciekawe spotkanie ;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jacekk, Bełchatów nie tyle jeden, a nawet żadnego punktu póki co wiosną nie zdobył. Odnotował porażki z Lechem i Piastem Gliwice odpowiednio 2-3 i 0-1. Jak będzie tym razem ? Brak Garguły widoczny i to bardzo. Ani Gol, ani Rachwał nie są zawodnikami kreującymi grę, a próbowany w roli środkowego pomocnika Ujek mimo wszystko lepiej aby pozostał napastnikiem bo tam jest z niego o wiele więcej pożytku. Póki co pierwsze co mi się nasuwa to typ iż Wisła tego meczu nie przegra, ale jeszcze przemyślę.

Z racji niekorzystnego położenia i niejako &#39;białego punktu&#39; na mapie piłkarskiej polski rzadko mam okazję być na meczach Ekstraklasy w swojej osobie. Jednakże w ten weekend planuję się wybrać do Zabrza na mecz Górnika z Lechem. Mam nadzieje, że mój plan wypali, a w dodatku obejrzę ciekawe spotkanie ;)
Co do Belchatowa to jest jednak niewiadoma, pomimo porazki w pierwszym meczu z Lechem momentami grali bardzo dobrze i Kolejorz naprawde musial sie tam zmeczyc zeby zgarnac 3 punkty. Natomiast w drugim meczu przegrali z Piastem ktory gral &#39;swoje&#39; (czyli nic wielkiego), Gliwiczanie wybiegali sobie te punkty a GKS gral tak jak by im sie poprostu niechcialo (moze poza wyjatkiem 2 zawodnikow). Jak zagraja tak jak w pierwszym meczu to Wisla bedzie mialo ciezko, jak zagraja z koleji tak jak z Piastem to Krakowianie sie po nich przejada i nawet hc na Wisle wejdzie. Niespodziewam sie zeby zagrali drugi tak slaby mecz pod rzad tym bardziej ze graja u siebie ale mimo wszystko tez bede gral x2 a pewnie tez w jakiejs konfiguracji czysta 2. Wisla z Polonia na boisku pokazala nie tyle kto jest lepszy pilkarsko a komu bardziej zalezalo, wygryzli to zwyciestwo i jesli utrzymaja taki poziom zaangazowania, nie przespia pierwszej polowy jak z Polonia Bytom to powinni siegnac po 3 punkty.
 
D 0

dinoki

Użytkownik
GKS Bełchatów- Wisła Kraków
Po ostatniej kolejce oba zespoły na przeciwnych biegunach. Chwalony po spotkniu z Lechem Bełchatów przegrał na wyjeżdzie z Piastem po bezbarwnej grze, natomiast Wisła odniosła bardzo cenne zwycięstwo nad Polonią 2:1 co przedłużyło jej walkę o majstra. Jeżeli piłkarze z Reymonta myslą jeszce o walce o mistrzostwo to takie meczach jak z Bełchatowem należy wygrywać, bo w następnych dwóch kolejkach będzie jeszcze ciężej o punkty ( mecz derbowy z Cracovią i wyjazd na Bułgarską).
W Wiśle na dzień dzisiejszy wszyscy zdrowi.
Obrona po odejściu Clebera(ten transfer chyba był spowodowany ostatnia szansą żeby na tym zawodniku coś zarobić),z meczu na mecz coraz lepiej funkcjonuje, co pokazał już mecz z Polonią gdzie para stoperów Marcelo-Głowacki nie dała poszaleć polonistom.W środku jak zwykle Diaz-Sobolewski którzy zagrali naprawdę dobre spotkanie skutecznie rozbijając ataki piłkarzy z Warszawy.
Na plus należy zanotować, że Brożek nie zapomniał jak się bramki strzela ???? i jestem przekonany że w Bełchatowie powiększy swój dorobek.
Dodatkowym plusem Wisły jest je ławka. W ostatnije kolejce weszli Beto i Ćwieląg i odrazu zrobiło się 2:1. Poza tym są jeszce Cantoro, Jirsak którzy napewno wchodząc na bosiko nie zmniejszają potencjału drużyny.
Co do Bełchatowa,to widać brak Garguły. W meczu z Wisłą napewno będzie to widoczne. Na wiosne jeszcze nie zdobyli punktu co uwidacznia ich potencjał. Trener Ulatowski po meczu z Piastem zapowiada korekty w składzie gdyż jak sam mówi nie wszysko w drużynie funcjonuje tak jak trzeba. Zawodnicy zapowiadają walkę z Wisłą ale moim zdaniem na zapowiedziach się skończy a piłkarze z Krakowa podbudowani ostatnim zwycięstwem wywiozą z Bełchatowa komplet punktów.
Mój typ 2.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Polonia Warszawa - ŁKS Łódź
Nie ma co tutaj ukrywać, jednak faworytem są gracze ze stolicy. Ja jednak nie jestem do końca przekonany ich pewnego zwycięstwa. Jestem pod wrażeniem gry ŁKS-u. Nie jest ona może zbyt piękna do oglądania, jednak skuteczna. 6 pkt w dwóch ostatnich meczach pozwoliło oderwać im się z końca tabeli i powędrować w górę tabeli. Trzeba jednak zaznaczyć, że grali z drużynami z dolnych części tabeli. Spójrzmy jednak na Polonistów. Grali z teoretycznie silniejszymi drużynami ze ścisłej czołówki - Legią i Wisłą. Udało im się z tych konfrontacji wyjść z 1 pkt. Okazja do powiększenia swojego dorobku wydawać się może, iż jest idealna. Ja jednak odpuszczę sobie typowanie na gospodarzy. Wpadły mi jednak w oko 2 typy:
Suma bramek: poniżej 2,5 [1,60] ⛔
Suma bramek w I połowie: poniżej 0,5 [2,75] ⛔

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Zapowiada się naprawdę ciekawy mecz. Obie drużyny dobrze rozpoczęły rundę wiosenną (choć kilka jej meczów rozegrano jeszcze w tamtej rundzie). Jagiellonia zaczęła z dużego &quot;c&quot; wygrywając z Arką na własnym boisku 3:0. W ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z Lechem Poznań 0-1, choć ich gra w tym mecze mogła się podobać. Legia natomiast w derbach Stolicy zagrała dość słabo remisując z Polonią 0:0. W drugim meczu pokazali jednak klasę gromiąc zespół z Wodzisławia Śląskiego aż 4:0, choć rezultat mógł być wyższy. Mecz ten na pewno będzie meczem walki. Kurs na Legię bardzo dobry. W prawdzie wiele mocnych drużyn traciło punkty przy Słonecznej, ja jestem zdania, iż to jednak Legioniści wyjdą zwycięsko z pojedynku.
Kto wygra mecz: Legia Warszawa [1,90] ⛔
Suma bramek: powyżej 2,5 [2,25] ✅

Odra Wodzisław - Śląsk Wrocław
Śląsk, po bardzo dobrej polityce transferowej o której wszystko zostało już powiedziane w poprzednich tematach i postach, gra przede wszystkim bardzo skutecznie. 4 punkty w 2 meczach jest dobrym prognostykiem na przyszłość. Odra zaś niezbyt szczęśliwie rozpoczęła tę rundę. 2 porażki i aż 5 straconych bramek nie napawają optymizmem. Niestety, po takich wynikach klubowi z Wodzisławia Śląskiego w oczy zajrzało widmo spadku do I ligi. Trzeba jednak zdobywać punkty. A gdzie indziej, jak u siebie? Boisko w Wodzisławiu Śląskim zawsze było trudną twierdzą do zdobycia. Czy Odra zdobędzie pierwsze punkty w tej rundzie?

Kto wygra mecz: remis [3,20] ✅

Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk
Pasy dość nieszczęśliwie przegrały ostatni mecz w Łodzi. W sobotę będzie okazja do rehabilitacji. Piłkarze z Krakowa tworzą zgrany zespół co pokazali w ostatnich spotkaniach. Przejdźmy jednak do graczy z Gdańska. Zespół Lechii zdobył 4 pkt, w tym jeden na boisku we Wrocławiu. Następnie wygrana u siebie z Ruchem Chorzów. Styl gry Gdańszczan nie powalał na kolana, jednak rzuty wolne w ich wykonaniu były zabójcze. Jeśli na podobnym poziomie zagrają w tym meczu, nie wróżę im niestety wywiezienia nawet punktu.
Kto wygra mecz: Cracovia Kraków [1,90] ✅

Polonia Bytom - Ruch Chorzów

Derby Śląska. Mecz, o przysłowiowe 6 punktów. Oba zespoły mają po po tyle samo punktów a drużyny z końcówki tabeli odrabiają straty. Wiele osób widzi w tym meczu jako faworyta Polonistów, potwierdzając swe słowa wynikiem jakim uzyskała Polonia w meczu z Wisłą Kraków. Zgodzę się, jednak Wisła w tym meczu zagrała na średnim poziomie. Zgodzę się też z tym, iż stadion Polonii jest terenem na którym gospodarze dość rzadko tracą wszystkie pkt. Ja jednak stawiam na wygraną Chorzowian. Ktoś może powiedzieć, że z sympatii do tego klubu. Też, jednak takie mecze rządzą się swoimi prawami. O ile w Wielkich Derbach Śląska, Niebiescy nie pokazali praktycznie nic, to już w meczu z Lechią wypracowali sobie kilka naprawdę świetnych okazji do zdobycia bramki. Zabrakło jednak skuteczności. W meczu z Polonią ma już zagrać Marcin Zając, co na pewno pozytywnie wpłynie na grę Chorzowian. Obie drużyny zapowiadają walkę do końce. Jak jednak będzie? Przekonamy się niebawem.
Kto wygra mecz: Ruch Chorzów [3,00] ✅

Górnik Zabrze - Lech Poznań
Do ciekawego spotkania dojdzie również w Zabrzu. Miejscowy Górnik, który na początku sezonu mierzył w dość wysokie cele, niespodziewanie znalazł się na ostatnim miejscu w tabeli. W rundzie wiosennej klub zaczął się jednak odbijać od dna ligowej tabeli. Wygrana w WDŚ oraz remis w meczu z Arką pozwoliły zmniejszyć stratę punktową do drużyn z wyższych miejsc. Lech, który odpadł z Pucharu UEFA- wreszcie może się skupić wyłącznie na lidze. 2 mecze i 6 pkt pokazują, iż w Poznaniu mierzą w mistrzostwo. W następnych meczach czeka ich kilka cięższych wyjazdów, więc takie jak ten trzeba w pełni wykorzystywać. Tym bardziej, że pod wodzą Kasperczaka Górnicy nie przeszli jakieś strasznie wielkiej metamorfozy. Ich gra polepszyła się, jednak nie do tego stopnia by wygrywać z najlepszymi.
Kto wygra mecz: Lech Poznań [1,80] ⛔
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Niesamowicie ciekawa (dla mnie) kolejka. Wprawdzie nigdy nie typuje z wyprzedzeniem ale kurs na Wisłe zapewne znacząco spadnie i tu, juz teraz postawilbym 2! O ile GKS nalezy docenic i smialo mozna stwierdzic ze moga wygrac z kazdym to w obecnej sytuacji Wisla tego meczu poprostu nie przegra a wygrac conajmniej powinna.
Ciezkim meczem zapewne bedzie spotkanie Legii z JAgielonia i tu nie bylbym takim optymista wzgledem wojskowych. Jaga juz pokazala ze bedzie liczyc sie w kazdym meczu a wygrana z faworytem na wlasnym boisku przyniesie sporo pozytywnych morali.
Kolejka ulozyla sie pod wzgledem formy danych druzyn. ŁKS ktory wg mnie az tak wiele nie nawojuje i pomimo tego ze Polonia powinna z nimi wygrac to kurs i tak jest wg mnie przesadzony. Mimo to trudno podjac decyzje stawiajac nawet x2.
Ciekawie zapowiada się rowniez spotkanie w Zabrzu. Trudno oczekiwac wygranej gospodarzy ale pachnie mi tu malą sensacja.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
nikifor, skopiowałem Twój schemat. mam nadzieję że nie masz mi za złe ;)

Polonia Warszawa - ŁKS Łódź

Polonia niby walczy o tą czołówkę tabeli, niby się stara ale moim zdaniem nie ma szans na majstra. Mecz taki jak z ŁKS powinien być dla nich tylko formalnością a jednak mam bardzo mieszane uczucia co do kursu 1.3 Nie zrobili żadnych specjalnych transferów, ŁKS natomiast przeszedł dużo zmian i teraz to już całkiem inny zespół. Grają ciekawy i dobrze rokujący futbol. Faworytem tego meczu jest oczywiście Polonia jednak moim zdaniem kurs jest nieproporcjonalny do ryzyka.
Wydaje mi się że największe szanse są na małą ilość goli... Polonia ma niską ilość puszczonych goli [2 miejsce w lidze!] jednak obecny ŁKS nie będzie się 90 minut bronił. Wyrównana gra raczej skłania to niskiej wygranej gospodarzy lub nawet remisu.

Typ: under 2,5 [1.7]

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

To oczywiście najważniejszy mecz kolejki jak dla mnie ???? )) Legia ostatnio dojechała Odrę 4-0 i to by wskazywało na ich wysoką formę. Jednak nic bardziej mylnego. To Odra jest taka słaba. Byłem na tym meczu i powiem wam że obrona Wojskowych to niczego nieświadomy kabaret. Przy Kumbevie to już nawet Astiz zaczyna się obcinać... A dzieciak w ataku nic nie zdziałał i tylko patrzył jak go wyręczają bardziej doświadczeni koledzy. Z Odrą w Warszawia to przeszło ale co będzie z odmienioną Jagą w Białymstoku? Jeśli Mucha i Choto nadal będę poza grą to skłaniałbym się do typu oba zespoły strzelą. Prawie zatrzymali Lecha, gdzie Lewy uratował lidera na 1-0. Coś mi się wydaje że Franek łowca bramek może wraz z Grosikiem [który podobno mimo zakazu, z uwagi na wypożyczenie właśnie z Legii, ma jednak zagrać, co będzie kosztowało Białostoczczan 60 tyś pln] ostro namieszać pod bramką Stołecznych. Wojskowi jak pokazali w poprzednich meczach strzelają niezależnie z kim, gdzie i w jakim składzie grają więc typ wielce prawdopodobny. Finalnie jednak Legia powinna wygrać to spotkanie... normalnie bym odpuścił ale kurs 1.9 kusi...

Typ: oba zespoły strzelą [1.9]

Odra Wodzisław - Śląsk Wrocław

Tak jak pisałem powyżej. Gościnny występ Odry był moim zdaniem bardzo słaby. Zrobili na mnie bardzo złe wrażenie i jakoś sobie nie wyobrażam by mogli zatrzymać Śląsk Wrocław. Goście bardzo ładnie podziałali na rynku transferowym i teraz widać tego efekty. Na 2 mecze zdobyli 4 oczka. Grają solidny fudbol i myślę że obecna forma obu zespołów pozwala spokojnie zagrać na zwycięstwo gości po kuszącym kursie. Jednak z uwagi na to że Wrocławianie grają poza domem a to pierwsze mecze po zimie i niespodzianek nie brak to skłaniałbym się do bezpiecznego grania z podpórką.

Typ: X2 [1.4]

Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk

Jestem pod wrazeniem transferów Cracovi. Trener dostał od władz zielone światło na wzmocnienia i moim zdaniem nieźle się spisał. Ślisarski i Sasin to dobre zakupy i powinny procentować wynikami. Co prawda ostatnia porażka 4-3 może niepokoić ale przecież do ostatnich minut chyba prowadzili 2-3, grali na wyjeździe i jak już pisałem ŁKS też już nie w kij dmuchał jest zespołem. Lechia bez spektakularnej gry i roszad w składzie powinne łatwo ulec na wyjeździe gospodarzom. Jak dla mnie pewna wygrana Cracovii a kurs jak najbardziej wart grania

Typ: 1 [1.8]

GKS Bełchatów - Wisła Kraków

Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz. GKS który przed zimą zdobywał wiele punktów i po cichu zbliżał się do czołówki teraz jakby nie mógł wystartować. Po tych 2 pierwszych meczach mniej cierpliwi typerzy już nawet spisali gospodarzy na straty. Ale co z Wisłą? W oknie transferowym skupili się na zdobyciu Garguły, bo pozostałe transfery można spokojnie przemilczeć. Jak się to skończyło wiadomo: Wisła nic nie zdobyła a GKS stracił najskuteczniejszego gracza. Fatalna kontuzja skutecznie wyeliminowała Gargułę. Wisła startu też nie miała dobrego bo ciężko tak nazwać remis z Polonią B. porażkę w PP i jednobramkową wygraną z Polonią W. Teraz grają na wyjeździe a to zawsze mi się wydawało pewnym kłopotem dla Skorży. Ciężko przewidzieć wynik tego meczu, bo nie wydaje mi sie by rzeczywiście gospodarze byli skazani na pożarcie. Mecz będzie ciekawy i może nam wiele powiedzieć o formie obu ekip jednak pod względem typowania to NO BET. Jednak gdybym musiał się na coś zdecydować to najprędzej skłaniałbym się do underu. Atak Bełchatowa puki co nie przekonuje a Wisła na Wyjazdach wiele nie strzela.

NO BET
Typ: under 2,5 [1.7]

Polonia Bytom - Ruch Chorzów

Słaby początek Ruchu [porażka w derbach z Górnikiem i wyjazdowa przegrana z Lechią] raczej nie zapowiada nic dobrego. Jeszcze derby, jak to derby - można przymrużyć oko ale porażka z Lechią to już zła wróżba. Polonia natomiast zaskoczyła w spotkaniu z Wisłą. Choć tu to raczej Wisła zaskoczyła bo Bytomianie nic zaskakującego nie pokazali. Niby kiedy poczuli szanse na punkty to pocisnęli ale nie był to jakiś wielki przebłysk. Mecz ze Śląskiem szybko skarcił entuzjastów tamtego wyniku, pokazując że Polonia wcale potęgą nie jest. Jednak tutuaj z uwagi na to że to dopiero 3 mecze po zimie raczej nie widzę faworyta. Zdecydowanie nie podjąłbym się typowania tego spotkania jako kolejnego NO BET&#39;a. Jedyny typ który moim zdaniem moze mieć szanse powodzenia to under, z uwagi na słabą moim zdaniem grę obu ekip. Po zimie zdobyłe razem tylko jedną bramkę...

NO BET
Typ: under 2,5

Arka Gdynia - Piast Gliwice

Po meczu z Jagą nikt nie szczędził Arkowcom krytyki. Że są nieskuteczni, że nie potrafią strzelać goli no i że po zimie znowu puszczają bramki. Przebieg meczu z Górnikiem był dość zaskakujący bo przecież Zabrzanie mieli stać się po zimi, ni z tego, ni z owego potęgą ligii. A tu proszę, dwa razy musieli gonić wynik by ostatecznie zremisować. Może Arka po prostu taka jest że po przerwie musi poświęcić parę meczy by zacząć grać równo na swoim poziomie. Może nie wysokim ale chyba dostatecznym jak dla Piasta. No a goście? Ci istotnie po zimie zaczęli lepiej grać. Niby przegrali z Cracovią ale jak wiadomo teraz to nie łatwy rywal. W kolejnym już meczu wygrali u siebie z GKS&#39;em pokazując że potrafią być groźni i kraść punkty. Mimo wszystko ja jakoś wierzę we własne boisko Gdynian i progresję ich formy. Myślę że są w stanie spokojnie skarcic gości jednobramkowym zwycięstwem.

Typ: 1 [1.65]

Górnik Zabrze - Lech Poznań

No cóż, wydaje mi się że najlepsza okazja na złamanie Lecha była w zeszły weekend kiedy Lech grał ostatni mecz w cyklu 3-dniowym z Jagą. Wtedy lider był zmęczony, nie zagrał Stilic a goście byli bliscy remisu. Sytuację uratował Lewy zapewniając jednobramkowe zwycięstwo na własnej murawie. Sensacji nie było a Lech mógł wreszcie odsapnąć. Tylko czy wystarczająco? I czy Smuda wystawi &quot;swój skład&quot;, bo ostatnio odnoszę wrażenie że super trener zapomniał że w składach robi się roszady i trenuje wszystkich graczy zespołu. A tu kiedy brakuje jednego ogniwa Lech zaczyna poważnie kuleć... Górnik zagra u siebie ale ja chyba nie jestem w stanie uwierzyć że ten zespół wykożysta szanse jakie daje mu sponsor i zawiedzie Allianz na zaplecze Ekstraklasy. Choć mają normalnego trenera i niezły skład to od początku sezonu dają ciała. Derby Śląska nieśmiało uznano za mecz przełamania ale zaraz Przyjechała Arka i wyjaśniła wątpliwości. Myślę że w tym sezonie Górnik cierpi na jakąć klątwę :p
Zupełnie nie wiem czemu mieliby zremisować a tym bardziej wygrać z liderem tabeli? Ostatnie miejsce gra z pierwszym i na foworyta mamy kurs 1.9... polecam sprawdzić jeszcze przed meczem braki w Lechu i kożystać z zawyżonego kursu.

Typ: 2 [1.9]

Zapraszam do dyskusji, bo kolejka zapowiada się ciekawie...
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Panowie jako kibic Wisły powiem Wam tyle. Nie przypalajcie się z graniem dwójki na w Bełchatowie. Trzeba obiektywnie przyznać, że nie jest to rok Wisły, mistrzostwa niestety raczej nie zdobędą. Do tego na wyjazdach grają dość przeciętnie, oto dowód:
Polonia Wawa - Wisla 0:2
Cracovia - Wisła 1:1
Jagiellonia - Wisła 0:2
Górnik - Wisła 1:1
Legia - Wisła 2:1
Odra - Wisła 0:2
Śląsk - Wisła 2:1
Ruch - Wisła 1:0
Polonia Bytom - Wisła 1:1
Wygrali tylko 3 mecze, każdy w sumie fartownie. W Warszawie Polonia grała Wisła strzelała, w Białymstoku jakiś głupek z Jagi dostal szybko czerwień, w Wodzisławiu 2 gole w 90 minucie. Poza tym kiła. Jako ciekawostke mogę podać, że Wisła jak już tracić gola na wyjeździe to zawsze pierwsza w tym sezonie. To jest również całkiem możliwe w sobote. Może być tak, że Bełchatów strzeli pierwszy, Wisła będzie starała się odrobić i skończy się 1:1. Ja osobiście tego meczu nie typuje, bo może być dla mnie 1, X lub 2 i osobiście przestrzegam przed hurra optymizmem, bo skończy się jak z Piast - Bełchatów.
Generalnie kolejka nie jest łatwa do wytypowania. Ja osobiście widzę tutaj jedną perełkę, pominienta przez was póki co.
Arka Gdynia - Piast Gliwice 1 1,7
Jak to się mówi &quot;jedna jaskółka wiosny nie czyni&quot; i Piast co prawda wygrał z GKS 1:0, ale generalnie jest słabą drużyną, która ma problem ze zdobywaniem goli. Arka jest solidną drużyną. Po wpadce z Jagą, zrehabilitowała się w Zabrzu. Teraz w 1 meczu przed własną publicznością będą chcieli zapewne wygrać. Piast w 12 grach na wyjeździe zdobył tylko 5 pkt i wg mnie raczej nie poprawi swojego dorobku w niedziele.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Typując mecz Polonia Warszawa - ŁKS Łódź warto zwrócić na istotny fakt dotyczący absencji, a mianowicie w ŁKS-ie z powodu kartek nie wystąpią Tomasz Hajto i Mladen Kascelan. Obaj piłkarze byli ważnymi postaciami w pierwszych spotkaniach wiosennych, w których Łodzianie zdobyli sześć oczek. Nie wiem jak tam wygląda sytuacja z urazem Adamskiego, czy będzie już gotowy do gry czy nie, a to też istotny fakt.

Polonia nie potrafi grać z drużynami z czołówki tabeli &lt;Wisła, Lech i 2remisy z Legią&gt;, ale z tymi z dołu z reguły radziła sobie całkiem dobrze.

Ja jeszcze bez typu, ale mimo wszystko grałbym na Polonię.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Wedlug mnie jedna z ciekawszych kolejek, jakie bedziemy mieli. Jeszcze nie bede pisal zadnych analiz, ale mecze wydaja sie byc w miare pewne jak dla mnie. Na pierwszy ogien rzucam Arke z Piastem. Toz to ten kurs na Arke to miód i gram to jak najszybciej, bo do niedzieli pewnie sporo spadnie. Nie wiem, czemu taki wysoki kurs ustalily buki. Gdynianie mieli juz porazke, potem calkiem fajnie zaprezentowali sie z Zabrzu, wiec teraz czas na zawyciestwo, tym bardziej, ze graja u siebie.
Lech z Gorniem i kolejny super kurs. Lech gra fajna pilke, zmierzaja po mistrzostwo bardzo pewnie, a ja nadal nie rozumiem zachwytem na Gornikiem, ktory dalej gra slabo i popelnia mase bledow. Graja caly czas w trojkacie Przybylski-Gorawski-Szczot, i wlasnie oni sa najmocniejszymi wzmocnieniami. Banas tez gra przyzwoicie, ale na Lecha to moim zdaniem za malo.
3 typ to troche bardziej subiektywnie Polonia z Ruchem. Ruch zdecydowany falstart, kiepska gra w pierwszym meczu, ale z Lechia juz jakos to wygladalo. Polonia po malej niespodziance z Wisla, strasznie slabiutko we Wroclawiu, ktory niegdy Polonii nie lezal. Motywacja w obu zespolach jest spora, ale Polonia to troche druzyna wlasnego boiska. Arcywazny mecz dla obydwu druzyn, remis bedzie porazka dla Polonii, Ruch moze byc juz z niego usatysfakcjonowany. Jak dla mnie Polonia ma jak najbardziej predyspozycje, by wygrac.
W triplu moze byc troche zbyt ryzykownie, ale zastanawiam sie, czy nie zaryzykowac takiego tripla.
 
J 19

jajo

Użytkownik
jestem kibicem Ruchu, zaznaczę na początku dla uczciwości.
Przede wszystkim bym przestrzegał przed graniem undera. Kurs pewnie będzie w okolicach 1,5-1,6. Wątpię celahim, że Ruch przyjedzie po remis. Sytuacja Niebieskich jest co raz mniej ciekawa, a punkty robią się niezbędne. Ruch raczej zagra tak jak w Gdańsku, czyli w miarę otwarty futbol. Stworzyli sobie tam wiele sytuacji, szwankowała skuteczność. W trzecim meczu czas wreszcie coś strzelić. Do zespołu już raczej wróci Zając. Nie zagra środkowy obrońca Sadlok, co znowu otwiera dodatkowe szanse przed Polonią. Bytomianie będą grali też o prestiżowe zwycięstwo w derbach. We Wrocławiu w pierwszych 15 minutach też potrafili oni stworzyć sobie trochę okazji do zdobycia bramki. Tym razem przeczuwam zaskoczenie dla typujących, może nie tak duże jak tydzień temu w Łodzi, ale jednak
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
jajo, wiem wiem, zaznaczylem, ze to nie bedzie obiektywne ocenienie tego meczu ;-) Bo trudno w takiej sytuacji obiektywnie go oceniac ;-) Dla mnie faworytem jest Polonia, nawet, jesli robie wszystko, zeby trzezwo popatrzec na ten mecz. Zgadzam sie, ze mozliwy jest over, chociaz z powtorki z zeszlego roku i wyniku 1:1 tez bym sie nie zdziwil.
 
D 0

damafi

Użytkownik
Ja postanowiłem postawić 4 mecze w tej kolejce:
Polonia Warszawa - LKS Lodz 1:3 ⛔

Mój typ w tym meczu to 1.
Polonie po dwóch pierwszych ciężkich meczach w lidze najpierw z Legia 0:0 później porażka z Wisłą 1:2 teraz musi ten mecz wygrać jeśli chce być nadal w ścisłej czołówce.ŁKS wiem,że dobrze zaczął najpierw wygrał w Wodzisławiu z Odra 0:1 nstepnie u siebie z Cracovia 4:3 chociaż akurat uważam że w tym meczu powinien paść remis...Nie wydaje mi się aby goście z Łodzi zdobyli chociaż 1pkt tym bardziej,że dwóch podstawowych ich zawodników nie zagra mam na myśli Hajte i Koscelana.

Odra Wodzislaw Slaski - Slask Wroclaw 0:0 ✅
Typ X2

Może zaczne od gospodarzy pierwszy mecz porażka z ŁKS-em u siebie 0:1 nastepnie z Legia 4:0 a to i tak niski wynik w porównaniu z sytuacjami jakie miała Legia. Uważam,że Odra w chwili obecnej to praktycznie najsłabszy zespół ligi...Natomiast Ślask na początek zremisował w Gdańsku z Lechią 1:1 a w ostatniej łatwo wygrali z Polonią Bytom 3:0 a powinno być więcej np. przestrzelony karny przez Milę. Typuje i tak dość ostrożnie bo chce weekend spokojnie spędzić:-D


GKS Belchatow - Wisla Krakow 0:0 ✅

Typ X2

Kolejny mecz i mysle,że Wisła mimo ostatniego zwycięstwa nie jest jeszcze w szczytowej formie i o kolejne zwycięstwo nie będzie łatwo lecz jeśli chcą się nadal liczyć to z takim zespołem jak GKS który się spisuje jak narazie poniżej oczekiwań powinna wygrać.GKS w ostatniej kolejce zagrał poprostu koszmarnie i jesli nic nie poprawi to przegra i to wysoko ale jeśli trener zmieni ustawienie i zrobi zmiany to możemy być świadkami dość ciekawego meczu...Stawiam na Wisłę dlatego,że mają bardziej kompletny i poukładany zespół niż gospodarze z Bełchatowa.

Arka Gdynia - Piast Gliwice 0:1 ⛔

Typ 1

Jest to ostatni mecz kolejki i mam nadzieję,że gospodarze odniosą pierwsze zwycięstwo ligowe w tym roku.Pierwszy mecz porażka z Jagiellonią 3:0 ale już nastepny mecz lepszy i remis z Gornikiem 2:2,Piast przegrał z Cracovią 1:0 i wygrał niespodziewanie z GKS 1:0. Uważam,że nawet Arka mimo 7 miejsca obecnie w tabeli nie może być pewna utzrymania i dlatego z takim zespołem jak Piast powinni zgarnąć komplet punktów.:-D
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Ja mam nadzieje na gości w tej kolejce i obstawiłem na kuponie: zwycięstwo Legii, Wisły, Śląska oraz Lecha, z gospodarzy zaś zdecydowałem się na Polonie W, a co do pozostałych spotkań to nie ruszam, pozdrawiam xD
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Polonia Bytom - Ruch Chorzów
Typ : 1
Kurs : 2.25
Analiza :
Mecz 20. kolejki polskiej ekstraklasy jest określany jako Najstarsze Derby Śląska w meczu na najwyższym szczeblu piłkarskim.Zmierzą się dwie uznane firmy, w roli gospodarza zagra dwukrotny mistrz Polski - bytomska Polonia, zaś goście mogą pochwalić się 14. krotnym zdobyciem tytułu Mistrzów Kraju w swojej historii.Za nami już dwie kolejki wiosny, w których oby dwóm drużyną szło dość słabo ponieważ Polonia zremisowała u siebie z krakowską Wisła 1:1, co można uznać za sukces, zaś gładka porażka, po słabej grze we Wrocławiu ze Śląskiem może napawać pesymizmem.Także w dwóch meczach Niebiesko - Czerwoni zdołali uciułać jeden punkt.Jeszcze gorzej wiedzie się Niebieskim.Niespodziewanie przegrali u siebie z Górnikiem, również na tarczy przyjechali z trudnego terenu w Gdańsku.W Ruchu jak i Polonii można wyczuć lekkie zaniepokojenie jeżeli chodzi o formę piłkarzy co powoduje, coraz częstsze spoglądanie w dół tabeli, który wygrywa, więc utrzymanie śląskich drużyn nie wydaję się tak pewne, jak po ostatniej kolejce rundy jesiennej.Sobotnie spotkanie na pewno będzie możliwością poprawienia sobie i kibicom humorów, oraz &quot;odbicie się&quot; w górną część, bezpieczniejszą część tabeli.Do tego oczywiście jest potrzebne zwycięstwo w Derbach.U goście na pewno nie zagra Sadlok, który musi pauzować za kartki, najprawdopodobniej w meczu zagra Marcin Zając co jest bonusem w ofensywie Niebieskich, choć można mieć wątpliwości bo utrzymywano, że Zając jest kontuzjowany, a prawdopodobnie Zając upominał się o swoje zaległe pieniądze co powodowało absencję gracza Niebieskich [ opieram się na wiedzy ze stron internetowych oraz mediów ].Reszta zawodników w Ruchu jest zdrowa.Co do Polonii.W zespole nie ma kontuzji, oraz absencji, co jedyne może martwić to brak lewego obrńcy na poziomie ekstraklasowy, bo Sokolenko, nie ma jeszcze pozwolenia na pracę, a jeżeli je dostanie to wielce możliwe, że nie zagra ponieważ rozchodzi się o finanse, nie ukrywam, że jest to strata jakościowa zespołu z Bytomia bo Surowiak, tym bardziej Kelpczyński nie prezentują odpowiednich umiejętnoście na tej pozycji.We Wrocławi słabo zagrała środkowa formacja defensywy na czele z Broniewiczem.Jeżeli trenet Motyka widział to co 476 kibiców w stolicy Dolnegośląska to możemy być pewni, że nie zagra w meczu z Ruchem.Nie jest to czas na eksperymentowanie więc możliwe, że Szufryn jeszcze w sobotę nie dostanie szansy i zamiast Broniewicza zagra Klepczyński.Jeżeli chodzi o pomocników to pewniakami mogą się czuć Grzyb i Trzeciak bo Radzewicz, który nic nie pokazał we Wrocławiu może być zastąpiony przez Jaromina , zaś za Brzęczka może zagrć Bazik.W ataku raczje Jugovic z Podstawiem, na zmianę na pewno wejdzie Zieliński.
Mój typ [ oczywiście subiektywy, ale poparty argumetami ] to zwycięstwo gospodarzy, ponieważ grają u siebie otwartą piłkę, nastawiając się na ofensywę, w przeciewieństwo do Ruchu, który w tym sezonie gra dość zachowawaczo.Polonia ma więcej argumentów w ofensywie, co spowoduje kreowanie wielu sytacji bramkowych dla Podstawka i Jugovica.Życzyłbym sobie zagrania na &quot;zero&quot; z tyłu co może być kluczem do zwycięstwa Niebiesko - Czerwonych.
Nie wspomniałem jeszcze o kibicach, Ultrasi Polonii przygotowują fantastyczną oprawę Derbową, Polonistów na Olimpijską przybędzie w granicach 7-8 tysięcy co spowoduje głośny doping przez cały mecz.Oczywiście kibice gości wybierają się w dużej liczbie do Bytomia.
Przypuszczalne składy :
Polonia Bytom :
Peskovic - Surowiak, Klepczyski, Killar, Hricko - Radzewicz/Jaromin, Grzyb, Brzęczek/Bazik, Trzeciak - Jugovic, Podstawek.

Ruch Chorzów :

Pilarz - Nykiel, Grodzicki, Adamski, Brzyski - Zając, Nowacki, Baran, Balaz - Fabus, Jezierski.
Do zobaczenia na Olimpijskiej 2 :spokodfhgfh:.
 
P 0

pg-fan

Użytkownik
Polonia Warszawa-ŁKS Łódź
Mimo słabego początku sezonu,nie wyobrażam sobie aby Polonia chociaż zremisowała z ŁKSem a o porażce już lepiej nie wspominać.Chyba każdy z nas typuje na Polonię,wIELE za nimi przemawia.Atut własnego boiska,budżet i kadra.
TYP:1
GKS Bełchatów-Wisła Kraków
Mimo bardzo nieprzewidywalnego wyniku,postanowiłem postawić na ten mecz.Bełchatów w spotkaniu z Lechem,pokazał co potrafi natomiast z Piastem zagrali fatalnie.Ani defensywa nie zagrała na dobrym poziomie a o ofensywie nie ma nawet co mówić.Ich jedyne zagrożenia to rzuty rożne i na tyle było ich stać.
TYP: X2
Zastanawiam się nad meczem Odra Wodzisław-Śląsk Wrocław czy nie typować.Śląsk w świetnej formie,ale w Wodzisławiu nikomu nie gra się łatwo,taka specyfika tego miejsca.Odra natomiast w dołku,i będzie bardzo chciała się z niego podnieść.Gdy zdecyduje się na obstawianie,to...
TYP:2
Również zastanawiam się nad meczem Górnik-Lech,mam dziwne przeczucie że Górnik sprawi niespodziankę,jednak nie wiem pod jaką postacią,zwycięstwo czy remisu.Może Lech złapie w końcu jakąś zadyszkę.
TYP:X
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: Jaga - Legia
Typ: 2
Kurs: 2
Buk: gamebookers
Analiza: Jeszcze nikt się nie zdecydował podać tego typu, a to dość dziwne bo kurs bardzo zachęcający. Wiele osób uważa to spotkanie na no bet&#39;a z uwagi na doskonałe transfery Jagi w zimowym oknie oraz przez pierwszy wiosenny mecz z Arką, wygrany 3-0. No i ja też się chwilę zastanawiałem co Legii grozi ze strony Grosika i &quot;łowcy bramek&quot;. Doszedłem do wniosku że bez przesady. Skoro bez tych zawodników Jaga walczyła o utrzymanie i raczej nie stanowiłaby większej przeszkody dla Wojskowych to z nimi w składzie aż tak wiele się zmienić nie mogło. Sorry ale Franek to nie Ronaldo a i ten w pojedynkę meczu nie wygra... Grosik ma chęć do gry ale wcale nie jest powiedziane że Jaga zdecyduje się zapłacić karne 50tyś. za jego występ. No a nawet gdyby się zdecydowali to i Grosik postrachem byc nie moze. Jest niezły ale o pierwszy miejsce w składzie Legii musiałby walczyć, więc bez przesady. Duet dobry i skuteczny ale chyba na mniej doświadczone zespoły niż Legia.
Poza tym po dobrze rokującym wyniku Jagi z Arką przyszedł mecz z Lechem. I patrząc na wynik końcowy możnaby sądzić że poszło im nieźle ale to mylne. Białostoczczanie powinnibyli przegrać wyżej ale Lech bez Stilica okazał się kulawy w ofensywie. Jaga natomiast szukała szansy w długich podaniach oczywiście na Franka, tylko że on ma koło 170cm więc wyglądało to śmiesznie...
Odnośnie Legii to po nudnym remisie z Polonią przyszedł mecz z Odrą. Stołeczni przystąpili do niego zdecydowanie osłabieni. Brakowało Muchy, Choto i Chyniamy. O ilę Skaba dobrze zastąpił swojego kolegę a Chyniamę wyręczyli pomocnicy to bez Choto grało się ciężko w obronie. Fenomenalny Kumbev był niczym 12 zawodnik Odry... i nawet Astiz się przy nim obcinał. Na szczęście udało się dowieść wynik z 0 z tyłu a cztery gole to dobry rezultat jak na samych pomocników. Taki wynik musiał pozytywnie podziałać na morale zespołu, zwłaszcza właśnie linii środkowej.
Do 18 meczowej na spotkanie w Białymstoku powrócili już jednak wyżej wymienieni. Zabraknie Szali, Szałachowskiego i Majkowskiego ale to braki do przeżycia. Skład wyjściowy niemal optymalny, oczywiście jeśli Urban się zdecyduje wystawić zapowiadaną 11:
Mucha - Rzeźniczak, Choto, Astiz, Komorowski - Radović, Giza, Roger, Iwański, Rybus - Chinyama.
Dotychczasowe pojedynki wskazują na Legionistów, bowiem na 9 meczy Wojskowi zaledwia 2 razy ulegli Białostoczczanom. I choć Urban znowu truje o ciężkim meczu to mnie się wydaje że Legia spokojnie sobie poradzi ze słabszym przeciwnikiem. Kurs zachęcający.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Spotkanie: Jaga - Legia
Typ: 2
Kurs: 2
Buk: gamebookers
Analiza: Jeszcze nikt się nie zdecydował podać tego typu, a to dość dziwne bo kurs bardzo zachęcający. Wiele osób uważa to spotkanie na no bet&#39;a z uwagi na doskonałe transfery Jagi w zimowym oknie oraz przez pierwszy wiosenny mecz z Arką, wygrany 3-0. No i ja też się chwilę zastanawiałem co Legii grozi ze strony Grosika i &quot;łowcy bramek&quot;. Doszedłem do wniosku że bez przesady. Skoro bez tych zawodników Jaga walczyła o utrzymanie i raczej nie stanowiłaby większej przeszkody dla Wojskowych to z nimi w składzie aż tak wiele się zmienić nie mogło. Sorry ale Franek to nie Ronaldo a i ten w pojedynkę meczu nie wygra... Grosik ma chęć do gry ale wcale nie jest powiedziane że Jaga zdecyduje się zapłacić karne 50tyś. za jego występ. No a nawet gdyby się zdecydowali to i Grosik postrachem byc nie moze. Jest niezły ale o pierwszy miejsce w składzie Legii musiałby walczyć, więc bez przesady. Duet dobry i skuteczny ale chyba na mniej doświadczone zespoły niż Legia.
Poza tym po dobrze rokującym wyniku Jagi z Arką przyszedł mecz z Lechem. I patrząc na wynik końcowy możnaby sądzić że poszło im nieźle ale to mylne. Białostoczczanie powinnibyli przegrać wyżej ale Lech bez Stilica okazał się kulawy w ofensywie. Jaga natomiast szukała szansy w długich podaniach oczywiście na Franka, tylko że on ma koło 170cm więc wyglądało to śmiesznie...
Odnośnie Legii to po nudnym remisie z Polonią przyszedł mecz z Odrą. Stołeczni przystąpili do niego zdecydowanie osłabieni. Brakowało Muchy, Choto i Chyniamy. O ilę Skaba dobrze zastąpił swojego kolegę a Chyniamę wyręczyli pomocnicy to bez Choto grało się ciężko w obronie. Fenomenalny Kumbev był niczym 12 zawodnik Odry... i nawet Astiz się przy nim obcinał. Na szczęście udało się dowieść wynik z 0 z tyłu a cztery gole to dobry rezultat jak na samych pomocników. Taki wynik musiał pozytywnie podziałać na morale zespołu, zwłaszcza właśnie linii środkowej.
Do 18 meczowej na spotkanie w Białymstoku powrócili już jednak wyżej wymienieni. Zabraknie Szali, Szałachowskiego i Majkowskiego ale to braki do przeżycia. Skład wyjściowy niemal optymalny, oczywiście jeśli Urban się zdecyduje wystawić zapowiadaną 11:
Mucha - Rzeźniczak, Choto, Astiz, Komorowski - Radović, Giza, Roger, Iwański, Rybus - Chinyama.
Dotychczasowe pojedynki wskazują na Legionistów, bowiem na 9 meczy Wojskowi zaledwia 2 razy ulegli Białostoczczanom. I choć Urban znowu truje o ciężkim meczu to mnie się wydaje że Legia spokojnie sobie poradzi ze słabszym przeciwnikiem. Kurs zachęcający.

dokładnie Jaga sprowadziła Gorsika i Franka i kilku latynosow i laicy sądzą że zobaczą futbol z innej planety , u nas po jednym meczu wszyscy wpadają w hurraoptymizm i po zwycięstwie Jagi 3:0 nad Arką wszyscy już piali z zachwytu nad Jagą a tak naprawde u nas w lidze niemal każdy może wygrać z zkażdym i jeden mecz nie jest wykładnią do żadnych wnioskow...Franek sobie przy Choto i Astizie conajwyżej będzie mogł w nosie podłubać a nie szarżować na bramke Legionistow ... z Lechem Jaga stała jak kołki ...niemal nieruchome pacynki ...Legia to drużyna z innej połki. Chcąc sięgnąć po mistrzostwo Legia wie że musi dzisiajszy mecz wygrać i tego dokona !!!

spodziewałem się kursow 1,7 na Legię po demolce Odry i pokazaniu że Legia potrafi świetnie zdominować środek boiska i wyłączyć całkowicie z gry drużynę przeciwną . 2.1 to wielki prezent od bukmacherow dlatego każdy szanując się gracz nie przejdzie obojętnie obok tego meczu !!!

proponuje na dokładke dla większych kozakow

Jagiellonia(+1)-Legia 2 kurs 4.5 w sportingbet

jestem przekonany że na skromnym jednobramkowym zwycięstwie Legii się nie skończy.

????
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Polonia Warszawa - ŁKS Łódź
Mecz nie warty grania aczkolwiek faworytem i tak pozostają gospodarze z Konwiktorskiej. Polonia jesli chce jeszcze myslec nie tyle o mistrzu co miejscu premiującym do rozgrywek europejskich musi wrescie wygrac. Rywal nie taki straszny, bo nie dał sobie rady z Polonia od 11lat! W dodatku nalezy zaznaczyc ze Warszawiacy graja u siebie ponadprzecietnie bo od 9 spotkan nie doznali u siebie porazki a ostatni przegrany mecz byl z Wisła Kraków.
Odra Wodzisław - Śląsk Wrocław
Odra prezentuje prawdopodobnie najgorsza pilke w Ekstraklasie. Śląsk natomiast pnie sie w tabeli wyprzedzajac GKS i goniac Polonie. By było ciekawiej, Śląsk niezbyt dobrze radzi sobie w Wodzisławiu. Mecz w ktorym moze wydazyc sie wszytko, a jedyna w miare pewna rzecza bedzie to ze nie zobaczymy wielu bramek Odry!
GKS Bełchatów - Wisła Kraków
GKS to nieprzewidywalna druzyna. Od 8 spotkan strzelają minimum jedną bramke. Co ciekawsze, nie wygrali nigdy z Wisłą na własnym stadionie tak wiec mają o co walczyc. Ja pomimo wszytko nie widze innego wyjscia jak wygrana przyjezdnych bo w tym meczu wiecej do stracenia ma Wisła niz GKS do zyskania. Zapewne obejrzymy ciekawe spotkanie!
Cracovia - Lechia Gdańsk
Cracovia podrazniona ostatnim spotkaniej gdzie w 89`miala 3 pkt a mecz dla niej skonczyl sie nawet bez podzialu punktow napewno w tym meczu nie pozwoli na taki scenariusz. Po zimie wiele ciekawych wzmocnien da sporą przewage nad Lechia. Goscie przyjezdzaja z kiepska statystyka meczy wyjazdowych i nie zdziwie sie jesli i ten mecz przegraja.
Polonia Bytom - Ruch Chorzów
Bardzo niewygodny dla mnie mecz. Pokusilbym sie o over ale najlepszym typem bedzie: Polonia strzeli bramke.
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Bardzo ciekawe widowisko. Górnik walczący o utrzymanie podejmie LEch smialo zmierzajacy po mistrza. Wiele wskazuje na wygrana przyjezdnych; obecna forma, wolnosc od UEFA ;), cele, statystyki... Górnik nie wygrał z LEchem od 6 lat a na własnym boisku aż od 9! Od 6 spotkan LEch wygrywal wszytkie mecze! Ja zaszaleje i postawie w tym meczu 1x! Typ bardzo trudny ale zobaczymy...
Arka Gdynia - Piast Gliwice
Dla mnie no bet! Nic, kompletnie nic nie przemawia w moim przypadku za zadna ze stron!
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Wg mnie mecz kolejki! Jaga z Frankowskim ktory wie jak strzelac do bramki Wojskowych zmierzy sie z odwaznie walczaca Legia o mistrza! O ile Jaga gra na wyjazdach kiepsko to u siebie moze postraszyc nawet LEgie! Goscie stanowia zespol dojrzalszy i wyzszy w hierarchi ale nie skreslal bym tu nikogo!
Moje typy:
Polonia Warszawa - ŁKS Łódź 1 ⛔
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 2 ⛔
Cracovia - Lechia Gdańsk 1 ✅
Polonia Bytom - Ruch Chorzów Polonia strzeli ⛔
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1X ✅
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa Over 2.5 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom