>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

20 darmowych spinów Betway do gry Hitman

B 0

browar112

Użytkownik
ramzi wiesz co znam angielski moze nawet lepiej niz ty ale od czego jest forum??? zeby sie przechwalac ile to sie wygralo czy od tego zeby komus pomoc??
 
B 0

browar112

Użytkownik
dlugo wam sie ta gra sciagala?? bo mi juz sie 5 minut sciaga i dpoiero malutki kawalek sie sciaglo:/
edytuj posty nie pisz 1 pod drugim.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Tlumaczyc takie banały:| ucz się angielskiego, a nie zajmujesz się hazardem...
ramzi---bez przesady jeśli nie chcesz tłumaczyć, to nie wypowiadaj się na ten temat w taki sposób, bo Twoja wypowiedź ani mądra ani uprzejma-a prowokuje do kłótni tylko.
 
B 0

browar112

Użytkownik
ramzi---bez przesady jeśli nie chcesz tłumaczyć, to nie wypowiadaj się na ten temat w taki sposób, bo Twoja wypowiedź ani mądra ani uprzejma-a prowokuje do kłótni tylko.
bodi dzieki ???? ale ja sie nie gniewam po prostu są ludzie kulturalni i uprzejmi a są ludzie gburowaci i chamscy!! ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
miazgap -piszesz sprzeczne posty raz napisałes ,ze nie masz spinów darowych , a teraz ze wygrałes -więc zdecyduj sie w końcu....nie wypłacisz tego od razu musisz obrót 30 razy zrobic tym co w spinie wygrałeś----lub wyplacic tylko ponad to co wygrałeś, jeśli w inne gry pograsz i wygrasz.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Ok, przepraszam za ten post... dzisiaj mam zly dzien i nie mogę się opanować, jak ktoś pisze żeby mu po kolei wytłumaczyć jak włączyć grę w kasynie...
sorka
 
M 0

miazgap

Użytkownik
aha dzieki. Sorki na poczatku myslalem ze nie mam ale sciagnalem i zobaczylem ze moge grac. Sorki za utrudnienia. Te posty mozecie wykasowac.
 
tamlin 0

tamlin

Użytkownik
ja tam zadnych darmowych spinow nie dostalem , nadmienie ze mejla od nich tez nie , wiec moze nie ma co sie dziwic:p
dostal ktos te 20 spinow a nie otrzymal mejla??
 
drago 108

drago

Użytkownik
Teraz zadam dziwne pytanie.

Zapomniałem hasło do meila. Zmieniłem w &quot;Moje Konto&quot; meila i jeżeli na tamten przyszedł mi meil to na ten przyjdzie znowu? Jak sprawdzić w takiej sytuacji czy się dostało nie instalując kasyna?
 
Do góry Bottom