>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

20 darmowych spinów Betway do gry Hitman

B 0

browar112

Użytkownik
ramzi wiesz co znam angielski moze nawet lepiej niz ty ale od czego jest forum??? zeby sie przechwalac ile to sie wygralo czy od tego zeby komus pomoc??
 
B 0

browar112

Użytkownik
dlugo wam sie ta gra sciagala?? bo mi juz sie 5 minut sciaga i dpoiero malutki kawalek sie sciaglo:/
edytuj posty nie pisz 1 pod drugim.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Tlumaczyc takie banały:| ucz się angielskiego, a nie zajmujesz się hazardem...
ramzi---bez przesady jeśli nie chcesz tłumaczyć, to nie wypowiadaj się na ten temat w taki sposób, bo Twoja wypowiedź ani mądra ani uprzejma-a prowokuje do kłótni tylko.
 
B 0

browar112

Użytkownik
ramzi---bez przesady jeśli nie chcesz tłumaczyć, to nie wypowiadaj się na ten temat w taki sposób, bo Twoja wypowiedź ani mądra ani uprzejma-a prowokuje do kłótni tylko.
bodi dzieki ???? ale ja sie nie gniewam po prostu są ludzie kulturalni i uprzejmi a są ludzie gburowaci i chamscy!! ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
miazgap -piszesz sprzeczne posty raz napisałes ,ze nie masz spinów darowych , a teraz ze wygrałes -więc zdecyduj sie w końcu....nie wypłacisz tego od razu musisz obrót 30 razy zrobic tym co w spinie wygrałeś----lub wyplacic tylko ponad to co wygrałeś, jeśli w inne gry pograsz i wygrasz.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Ok, przepraszam za ten post... dzisiaj mam zly dzien i nie mogę się opanować, jak ktoś pisze żeby mu po kolei wytłumaczyć jak włączyć grę w kasynie...
sorka
 
M 0

miazgap

Użytkownik
aha dzieki. Sorki na poczatku myslalem ze nie mam ale sciagnalem i zobaczylem ze moge grac. Sorki za utrudnienia. Te posty mozecie wykasowac.
 
tamlin 0

tamlin

Użytkownik
ja tam zadnych darmowych spinow nie dostalem , nadmienie ze mejla od nich tez nie , wiec moze nie ma co sie dziwic:p
dostal ktos te 20 spinow a nie otrzymal mejla??
 
drago 108

drago

Użytkownik
Teraz zadam dziwne pytanie.

Zapomniałem hasło do meila. Zmieniłem w &quot;Moje Konto&quot; meila i jeżeli na tamten przyszedł mi meil to na ten przyjdzie znowu? Jak sprawdzić w takiej sytuacji czy się dostało nie instalując kasyna?
 
Do góry Bottom