>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. Runda Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA - REWANŻE (27.07-29.07.2021)

Status
Zamknięty.
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Birkirkara-Llubjalna 1(zaklad bez remisu) 2.94 Fortuna 1-0

Kursy mocno przesadzone w strone Slowencow.kto choc kilka razy ogladał mecze tej ligi wie ze poziom jest bardzo mierny i granie ich po takim kursie to lekka przesada.Maltanskie zespoly nie sa juz takie slabe jak kiedys i stawiam ze moze Birkirkara zrobic niespodzianke.Dla mnie bardzo bezpieczny zaklad bo nie spodziewam sie tu wogole zwyciesta Slowencow.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +186
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
W meczu Sepsi - Trnava dobrze wygląda over 1,5 kartki ht @ 1,51 w Fortunie. Obie ekipy narwane, mało jakości . Pierwszy mecz 7 kartek z czego 6 w II połowie. Sędziuje gość z Kosowa, który dopiero próbuje się wybić w Europie. Ostatnio dużo młodzieżówki i zaczął wstępne fazy gwizdać. Może pograć szefa dzisiaj i to dość wcześnie. Pretekst będzie.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Szybkie spojrzenie na rewanżowe mecze naszych zespołów i moje odczucia:

Raków - Suduva

Nie mam tu żadnych wątpliwości, że Raków awansuje, jednak żeby zarobić co nieco trzeba by pograć handi (-1) za 1,70, i też uważam, że nie jest to jakies wielkie ryzyko.

Kto oglądał spotkanie pierwszej rundy, jak również stojący na dobrym poziomie mecz ligowy Rakowa z Piastem, ten powinien być podobnego zdania. Częstochowianie powinni już pierwszy mecz z Suduvą spokojnie rozstrzygnąć na swoją korzyść, jednak kilka spraw nie zagrało jak trzeba i skończyło się tylko bezbramkowym remisem. Jedynym zmartwieniem trenera Papszuna jest prawdopodobna absencja defensora Milana Rundicia i brak w meczu Tomasza Petraska, którego wykluczył z gry niewielki uraz. Kto jak kto, ale wytrawny strateg Papszun na pewno znajdzie alternatywę w ustawieniu i na boisku w Bielsku-Białej (o wiele równiejszym niż kartoflisko, na którym przyszło się zespołom zmierzyć tydzień temu) raczej Raków pewnym krokiem zmierzał będzie do trzeciej rundy.

Prognoza: Mocna 1, ale tylko za 1,30, więc można zagrac również (-1) 1 za 1,70 (ale już większe ryzyko)

Śląsk - Ararat

Wrocławianie grają w tym sezonie w pucharach jak wytrawny strateg i punktują wszystkich po kolei - trzy mecze i trzy zwycięstwa mówią same za siebie, chociaż największy wymiar ma właśnie ostatnia wygrana 4:2 na boisku w Armenii. Nieczęsto zdarza się nawet na tym poziomie zdobyć 4 bramki na wyjeździe, ale Śląskowi ta sztuka się udała, czym otworzyli sobie drogę do kolejnej rundy. W lidze też wyglądało to nieżle i na pewno Śląsk był bliżej wygranej niż Warta.

Fajerwerków bym się dziś nie spodziewał, bo to przeciwnik musi rzucić się do ataku, a Śląsk może spokojnie wyczekiwać na rozwój akcji, skontrować rywala i zamknąć rywalizację na dobre. Może jednak również skończyć się zwycięskim remisem lub minimalną przegraną i nikt na wrocławian nie będzie wieszał psów.

Prognoza: Awans Śląska, jednak odradzam grę na 1, choć kurs 1,70 zachęca

Osijek - Pogoń

Widziałem zarówno spotkanie pucharowe Pogoni, jak też i mecz z Górnikiem, i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Pogoń postawiła na stabilizację i utrzymanie składu i jak dotychczas odnosi to bardzo dobry skutek. Górnik nie miał nic do powiedzenia i wygrana nie była ani na moment zagrożona, natomiast Osijek, który miał być nauczycielem gry dla Pogoni, po kilkunastu minutach ograniczył się do przeszkadzania Portowcom i murowanie dostępu do własnej bramki i to Pogoń wykazywała większą determinację do osiągnięcia zwycięstwa i była tego bliżej.

Ciężko w tej chwili powiedzieć, czy taki był plan trenera Chorwatów Nenada Bjelicy i u siebie Osijek zaatakuje i pokaże drugie oblicze (za kadencji tego szkoleniowca raczej na własnym terenie nie przegrywają), czy też po prostu Chorwatom brakuje siły przebicia i rewanż rozegrają podobnie. Niezależnie od tego, jak zagra przeciwnik, Pogoń ma potencjał, aby tę rundę przejść i na pewno nie wyjdzie na murawę z nogami uginającymi się od strachu. Pomóc mogą w tym m. in. Damian Dąbrowski (absolutny mózg i napęd drużyny), jak i Kacper Kozłowski, który strzelił pięknego gola Górnikowi i którego trener Runjaić szykował na rewanż.

Prognoza: 55/45 dla Pogoni - jeśli mecz będzie toczył się w podobnym stylu do pierwszego może być również 0:0 i karne albo nikła wygrana Pogoni 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +491
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Dobra robota @HarryHole. Też dodam kilka słów od siebie na ten temat.

Craiova vs Laci - drużyna z Rumunii powinna bez problemów poradzić sobie z Albańczykami, Laci na wyjazdach jest bardzo słabą drużyną, w poprzedniej rundzie przegrali z 4 drużyną ligi czarnogórskiej właśnie na wyjeździe. Kibice gospodarzy dołożą swoje kolokwialne trzy grosze. Zdecydowanie win Craiova, awans.

Slovacko vs L. Plovdiv
oraz Sepsi vs Trnava - under 2.5 nasuwa się sam, tutaj drużyny przyjezdne będą chciały po prostu przetrwać, w szczególności Bułgarzy, którzy po ładnej bramce wygrali u siebie.

Puskas vs RFS - Węgrzy muszą cisnąć od samego początku, drużyna z Łotwy zapewne będzie przez 90 minut bronić się. O wygraną gospodarzy można być spokojnym, nawet handicap jest jak najbardziej do grania. Puskas win.

Borac vs Linfield
oraz Buducnost vs HB - dwa identyczne przypadki, gospodarze z Bałkanów przyzwyczajeni do gorącej pogody oraz gorącej atmosfery na stadionie 😎. Jednak forma obu drużyn jest niepokojąca. Borac po dobrym dwumeczu z Cluj nagle dostaje wpierdy od Linfield, a następnie w lidze nie daje sobie rady z beniaminkiem ligi Leotarem. Natomiast drużyna z Podgoricy 1:7 w dwumeczu z HJK oraz wpierdy od drużyny z Wysp Owczych. Jednak sądzę, że Banja Luka oraz Podgorica będą naprawdę bardzo trudnymi terenami dla Irlandczków z Północy i Farerów. Borac win - Buducnost win. ❌
edit:
mam nadzieje, że nikt nie obstawił tych parodystów z Czarnogóry, miałem "przyjemność" obejrzeć to "widowisko". Najlepszym momentem tego widowiska były gwizdy garstki kibiców w stronę próbujących grać w piłkę zawodników, szczególnie po strzale w trybuny, gdzie kibice prześmiewczo bili brawo, a nawet oddawali pokłony :cool:.Podsumowując szerokim łukiem omijajcie ligę czarnogórską, a w szczególności "mistrza", który dostaje 0:6 w dwumeczu od 3ciej drużyny Wysp Owczych 🤦‍♂️.
edit2: trener Borac został zwolniony przed rewanżem, to też daje wiele do myślenia, kurs poszedł do ~1.6

Maccabi Haifa vs Dinamo Tbilisi- miałem przyjemność oglądać kilka meczów gospodarzy na ich własnym stadionie i powiem, że robi to wrażenie w erze postpandemicznej. Maccabi wygrało na wyjeździe, ale myślę, że dla kibiców wygrają również u siebie. Maccabi win

Aarhus vs Larne
- chyba jedna z największych niespodzianek. Pamiętam jak Grabara był bohaterem Aarhus, gdzie po karnych Duńczycy zameldowali się w eliminacjach pucharów. Po porażce w pierwszym meczu w Irlandii Północnej w rewanżu Duńczycy przed własną publicznością nie powinni zostawić złudzeń. Aarhus win, awans.

Aris vs Astana
- Kazachowie wygrali pierwszy mecz, z tego co się nie mylę mecz był rozgrywany na syntetycznej murawie. Aris na własnym boisku w Salonikach powinien spokojnie wygrać z Kazachami. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że Aris awansuje w tym dwumeczu. Pogoda oraz kibice dadzą gościom popalić. Aris win, awans
edit:
nie grajcie tego meczu, dużo znaków zapytania w drużynie gospodarzy, trener preferuje grę defensywną, a tutaj trzeba atakować od pierwszej minuty

Raków vs Suduva- szczerze nie wyobrażam sobie, żeby drużyna trenera Marka Papszuna nie przeszła do następnej rundy. Dobry mecz w Gliwicach oraz wcześniej zdobyty Superpuchar pozwala spokojnie myśleć o awansie. W pierwszym meczu podobno nie wpuszczono delegatów Rakowa na inspekcję murawy. Litwini nie powinni zagrozić polskiej ekipie. Mecz rozgrywany w Bielsku Białej jednak myślę, że sporo kibiców przyjedzie na Śląsk. Raków win under 3.5.

Osijek vs Pogoń-
wątpię, że drużyny pójdą na wymianę ciosów. Pogoń w naszej lidze jest znana z dobrej defensywy i małej ilości bramkowych sytuacji. Osijek wygrał w Splicie z Hajdukiem gdzie przegrywał po pięknej bramce Livaji (polecam obejrzeć), natomiast Pogoń wygrała u siebie z Górnikiem, gdzie Kozłowski udowodnił, że ma papiery na wielkie granie. W pierwszym meczu było mało sytuacji, nie przypominam sobie, żeby była jakakolwiek niebezpieczna okazja bramkowa. Najrozsądniejszym wyjściem wydaje się under 2.5.

Worskla vs Kuopio-
w skrócie liga ukraińska, a liga fińska to spora przepaść, szczególnie, że Finowie grają na sztucznej murawie, dla mnie Ukraińcy nie powinni mieć problemu z wygraną w tym spotkaniu. Worskla win/awans

Santa Coloma vs Hibernian-
0:3 w pierwszym meczu, Szkoci zapewne wyjdą drugim zespołem, bądź rotacją, bo pierwsza kolejka ligi szkockiej już w ten weekend. Jednak drugi zespół, bądź rotacja jest lepszy od tego z Andory. Dziwią mnie kursy na niestrzeloną bramkę przez gospodarzy, bo nie powinni mieć za wiele do powiedzenia w tym spotkaniu. Obie drużyny nie strzelą gola/
Santa Coloma nie strzeli gola.

Rijeka vs Gzira-
Chorwaci zapewne wyjdą w rotacji, jednak to i tak 5 półek wyżej od kluby z Malty. Podobna sytuacja co do meczu wyżej wymienionego. Kursy na brak bramki Gziry są dosyć wysokie, jak nie za wysokie, myślę, że rotacja Chorwatów jest w stanie wygrać spokojnie do 0. Rijeka hcp -1,5/obie drużyny nie strzelą gola/ Gzira nie strzeli gola.

Milsami - Elfsborg
- wielka różnica jakości, jak w dwóch przypadkach wyżej, jest wynik po pierwszym spotkaniu (0:4) i w przypadku drużyny ze Szwecji będzie rotacja, jednak myślę że Szwedzi i tak będą lepsi. Milsami ma problemy ze składem i nie powinni stworzyć za dużych problemów. Obie drużyny nie strzelą gola/ Milsami nie strzeli gola

Ostatnie 3 typy ryzykowne z powodu pierwszego meczu, jednak kursy bardzo interesujące.
Pozdrawiam i zieloności!

Nieco poprawiona wersja, jednak chciałem tylko zedytować, a nie cytować 😐. Kilka spotkań dodałem.
 
Ostatnia edycja:
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Borac Banja - Linfield
Linfield @5.0
Linfield X2 @2.25
Kusi to zdarzenie, dzisiejsi goście wygrali aż 4:0 w 1 spotkaniu więc coś to o tym świadczy. Obie ekipy nie najwyższych lotów więc czemu by wynik miał się nie powtórzyć. Kurs 5 to jakaś lekka pomyłka.
Valarenga - Gent
Gent @1.98
Trochę analogicznie Gent wygrało aż 5:0 pewnie będzie trochę rotacji i mieszanki w obu ekipach. Dochodzi też aspekt wyjazdowego spotkaniu ale Gent jak dla mnie jest dużo lepszą ekipą co pokazali kurs mnie osobiście zachęcił. Psychicznie też może to nie zbyt dobrze wyglądać dla gospodarzy. Celuję tu w lepszą drużynę.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Szybkie spojrzenie na rewanżowe mecze naszych zespołów i moje odczucia:

Raków - Suduva

Nie mam tu żadnych wątpliwości, że Raków awansuje, jednak żeby zarobić co nieco trzeba by pograć handi (-1) za 1,70, i też uważam, że nie jest to jakies wielkie ryzyko.

Kto oglądał spotkanie pierwszej rundy, jak również stojący na dobrym poziomie mecz ligowy Rakowa z Piastem, ten powinien być podobnego zdania. Częstochowianie powinni już pierwszy mecz z Suduvą spokojnie rozstrzygnąć na swoją korzyść, jednak kilka spraw nie zagrało jak trzeba i skończyło się tylko bezbramkowym remisem. Jedynym zmartwieniem trenera Papszuna jest prawdopodobna absencja defensora Milana Rundicia i brak w meczu Tomasza Petraska, którego wykluczył z gry niewielki uraz. Kto jak kto, ale wytrawny strateg Papszun na pewno znajdzie alternatywę w ustawieniu i na boisku w Bielsku-Białej (o wiele równiejszym niż kartoflisko, na którym przyszło się zespołom zmierzyć tydzień temu) raczej Raków pewnym krokiem zmierzał będzie do trzeciej rundy.

Prognoza: Mocna 1, ale tylko za 1,30, więc można zagrac również (-1) 1 za 1,70 (ale już większe ryzyko)

Śląsk - Ararat

Wrocławianie grają w tym sezonie w pucharach jak wytrawny strateg i punktują wszystkich po kolei - trzy mecze i trzy zwycięstwa mówią same za siebie, chociaż największy wymiar ma właśnie ostatnia wygrana 4:2 na boisku w Armenii. Nieczęsto zdarza się nawet na tym poziomie zdobyć 4 bramki na wyjeździe, ale Śląskowi ta sztuka się udała, czym otworzyli sobie drogę do kolejnej rundy. W lidze też wyglądało to nieżle i na pewno Śląsk był bliżej wygranej niż Warta.

Fajerwerków bym się dziś nie spodziewał, bo to przeciwnik musi rzucić się do ataku, a Śląsk może spokojnie wyczekiwać na rozwój akcji, skontrować rywala i zamknąć rywalizację na dobre. Może jednak również skończyć się zwycięskim remisem lub minimalną przegraną i nikt na wrocławian nie będzie wieszał psów.

Prognoza: Awans Śląska, jednak odradzam grę na 1, choć kurs 1,70 zachęca

Osijek - Pogoń

Widziałem zarówno spotkanie pucharowe Pogoni, jak też i mecz z Górnikiem, i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Pogoń postawiła na stabilizację i utrzymanie składu i jak dotychczas odnosi to bardzo dobry skutek. Górnik nie miał nic do powiedzenia i wygrana nie była ani na moment zagrożona, natomiast Osijek, który miał być nauczycielem gry dla Pogoni, po kilkunastu minutach ograniczył się do przeszkadzania Portowcom i murowanie dostępu do własnej bramki i to Pogoń wykazywała większą determinację do osiągnięcia zwycięstwa i była tego bliżej.

Ciężko w tej chwili powiedzieć, czy taki był plan trenera Chorwatów Nenada Bjelicy i u siebie Osijek zaatakuje i pokaże drugie oblicze (za kadencji tego szkoleniowca raczej na własnym terenie nie przegrywają), czy też po prostu Chorwatom brakuje siły przebicia i rewanż rozegrają podobnie. Niezależnie od tego, jak zagra przeciwnik, Pogoń ma potencjał, aby tę rundę przejść i na pewno nie wyjdzie na murawę z nogami uginającymi się od strachu. Pomóc mogą w tym m. in. Damian Dąbrowski (absolutny mózg i napęd drużyny), jak i Kacper Kozłowski, który strzelił pięknego gola Górnikowi i którego trener Runjaić szykował na rewanż.

Prognoza: 55/45 dla Pogoni - jeśli mecz będzie toczył się w podobnym stylu do pierwszego może być również 0:0 i karne albo nikła wygrana Pogoni 1:0
Moim zdaniem najlepszym kompromisem w przypadku Rakowa, będzie typ na powyżej 1.5 gola po stronie gospodarzy. Nie wątpię w to, że awansują, ale to nie jest jeszcze doświadczony zespół i może im się jakiś babol przytrafić w tyłach. Niemniej grają dość ofensywną piłkę i to się może skończyć tak, jak w finale PP, czyli jakimś zwycięstwem 2:1.
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Aarhus-Larne
1 polowa liczba goli 1.5+ 2.30
Fortuna 0-1
Gol w obu polowach -TAK 1.55 Fortuna 0-1 1-1

Aarhus nie jest juz ta druzyna ofensywna co kiedys jednak nie sadze by mieli jakiekolwiek problemy u siebie z taka ekipa jak Larne.Mysle ze przewaga klas jest zbyt duza by skonczylo sie to na 2 golach.Dunczycy maja bardzo dobry ofensywny potencjal a musza ruszyc z kopyta i jakos tez pobudzic sie przed liga.
 
Ostatnia edycja:
G 0

gubernator_nh

Gość
Buk z nawiązką odrabia wczorajszą ligę mistrzow. Rakowy i inne padaki
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Jak ta padaka wice mistrza zdobyła. Oby odpadli. Ciężko o gola wg mnie
Oby odpadli bo przeciwna drużyna przyjechała się bronić całym zespołem I od 60 minuty kradnąc czas A Rakow nie zdołał im strzelić bramki ? 🤣 To pytanie jakie argumenty były za ich przeciwnikiem aby przeszli dalej 😆
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Oby odpadli bo przeciwna drużyna przyjechała się bronić całym zespołem I od 60 minuty kradnąc czas A Rakow nie zdołał im strzelić bramki ? 🤣 To pytanie jakie argumenty były za ich przeciwnikiem aby przeszli dalej 😆
Wolę dobra zorganizowana obronę z jakąś kontra niż bezproduktywne bicie głową w mur jak Raków, który w ogóle nie biegał jeśli chodzi o wychodzenie na pozycję.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Raków (jak zresztą wszystkie polskie zespoły z wyjątkami od czasu do czasu) nie potrafi grać w ataku pozycyjnym. Z Rubinem nie będzie już wyglądało to tak fatalnie, bo to nie oni będą prowadzić grę. Oczywiście nie twierdzę, że awansują, ale jakąś walkę powinni pokazać.

Może kiedyś polscy trenerzy zrozumieją wreszcie, że piłka nożna polega na tym, by wprowadzać futbolówkę w pole karne w sposób kontrolowany. Laga na drewnianego napastnika już od dawna w Europie nie działa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom