>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

2. Runda Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA - REWANŻE (27.07-29.07.2021)

Fortuna bonus
Status
Zamknięty.
ibis 103,1K

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Miasto
Polska
Zrzut ekranu 2021-07-26 o 09.19.57.png
Zrzut ekranu 2021-07-26 o 09.20.07.png
Zrzut ekranu 2021-07-26 o 09.20.20.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
946x196 v2.png

Ostatnia edycja:
H 2,9K

HarryHole

Użytkownik
W zeszły czwartek wróciłem na tarczy. We wszystkie kupony włożyłem 300zł a zwrotu było ok 120zł. Duży minus. Gdyby choć jedno spośród: Legia handi, Raków 2, Austria W 1 weszło, byłby minimalny plus. A tak to pieniądze dały nieoczywiste typy: BATE, Bodo, Rosenborg, Ujpest po kursach 1.80-2.00.

Przyznam, że robię analizę błędów, a także sprawdzam w statystykach jak wyglądały mecze. Jeśli drużyna na wyjeździe: a:) miała przewagę, b) oddała więcej strzałów c) przegrała/zremisowała po golu w końcówce/karnym, czerwonej kartce, to gram na nich w rewanżach. Widzę kilka takich meczów: Wszystkie typy od Fortuna

Univ. Craiova - Laci pierwszy mecz 0-1, sytuacje 20-5, strzały celne 5-2 Craiova 1.42; Craiova awans 1.70, dla odważnych handi 2.12

Slovacko-Plovdiv
: Czesi stracili gola w 89 minucie i przypomniał mi się mecz Slavii Sofia z Zagłębiem Lubin (1-0 i 0-3). Typy: Slovacko 1.85, awans Slovacko 2.19, handi 3.25

Sepsi-Trnava
w pierwszym meczu 0-0 a w strzałach 7-1 dla Rumunów. Sepsi 1.80,

Poltava-Kuopio w pierwszym meczu 2-2. Finowie wyrównali w ...90+7. Gram na podrażnionych Ukraińców kurs 2.20, awans 1.55

Drugi rodzaj meczów, to takie w których w pierwszym meczu padło wysokie zwycięstwo gospodarzy i mogą przegrać na wyjeżdzie nawet 0-2 a i tak awansują dalej. Mamy takie mecze:

Puskas Akademia - RFS Ryga - pierwszy mecz 0-3 a w sytuacjach 20-5, choć w strzałach celnych 3-4. Było tak, jak z bokserem który mimo że teoretycznie jest lepszy, to dostał niespodziewany cios w 1 rundzie i poleciał na deski. 0-3 po 25minutach. Typ Puskas Akademia 1.55

Borac Banja Luka-Linfield
pierwszy mecz 0-4 Spotkanie niby wyrównane a taki wynik. w Bośni przegrał już Cluj czy AEK Ateny, Borac Banja Luka

Buducnost-HB Torshavn
analogicznie jw 0-4 w pierwszym meczu więc w rewanżu gram gospodarzy po kursie 1.80

Ostatni rodzaj spotkań, to takie, gdzie na wyjazdach goście przeżywali męczarnie zakończone różnym skutkiem, wynikające z różnych przyczyn (choćby kartoflisko na Litwie). Tutaj gram takie spotkania:

Raków - Suduva 1 1.30 - żadnego handi.
AEK Ateny - Velez Mostar: awans AEK 1.52
Aarhus-Larne; awans Aarhus 1.42; handi 1.82
Vojvodina-Panevezys 1 1.50

Typy poza wyżej wymienionymi to awans Austrii W 1.47, Osijek 1.85

Zapraszam do dyskusji, niech się forum rozkręci. Pozdrawiam.

Otrzymane punkty reputacji: +403
piele 3,4K

piele

Użytkownik
Miasto
Lódź
Dobra robota H HarryHole. Też dodam kilka słów od siebie na ten temat.

Craiova vs Laci - drużyna z Rumunii powinna bez problemów poradzić sobie z Albańczykami, Laci na wyjazdach jest bardzo słabą drużyną, w poprzedniej rundzie przegrali z 4 drużyną ligi czarnogórskiej właśnie na wyjeździe. Kibice gospodarzy dołożą swoje kolokwialne trzy grosze. Zdecydowanie win Craiova, awans.
edit:
puste trybuny, tego się nie spodziewałem, ale mecz ogólnie dramat
Slovacko vs L. Plovdiv oraz Sepsi vs Trnava - under 2.5 + nasuwa się sam, tutaj drużyny przyjezdne będą chciały po prostu przetrwać, w szczególności Bułgarzy, którzy po ładnej bramce wygrali u siebie.

Puskas vs RFS - Węgrzy muszą cisnąć od samego początku, drużyna z Łotwy zapewne będzie przez 90 minut bronić się. O wygraną gospodarzy można być spokojnym, nawet handicap jest jak najbardziej do grania. Puskas win.

Borac vs Linfield
oraz Buducnost vs HB - dwa identyczne przypadki, gospodarze z Bałkanów przyzwyczajeni do gorącej pogody oraz gorącej atmosfery na stadionie 😎. Jednak forma obu drużyn jest niepokojąca. Borac po dobrym dwumeczu z Cluj nagle dostaje wpierdy od Linfield, a następnie w lidze nie daje sobie rady z beniaminkiem ligi Leotarem. Natomiast drużyna z Podgoricy 1:7 w dwumeczu z HJK oraz wpierdy od drużyny z Wysp Owczych. Jednak sądzę, że Banja Luka oraz Podgorica będą naprawdę bardzo trudnymi terenami dla Irlandczków z Północy i Farerów. Borac win - Buducnost win. ❌
edit:
mam nadzieje, że nikt nie obstawił tych parodystów z Czarnogóry, miałem "przyjemność" obejrzeć to "widowisko". Najlepszym momentem tego widowiska były gwizdy garstki kibiców w stronę próbujących grać w piłkę zawodników, szczególnie po strzale w trybuny, gdzie kibice prześmiewczo bili brawo, a nawet oddawali pokłony :cool:.Podsumowując szerokim łukiem omijajcie ligę czarnogórską, a w szczególności "mistrza", który dostaje 0:6 w dwumeczu od 3ciej drużyny Wysp Owczych 🤦‍♂️.
edit2: trener Borac został zwolniony przed rewanżem, to też daje wiele do myślenia

Maccabi Haifa vs Dinamo Tbilisi- miałem przyjemność oglądać kilka meczów gospodarzy na ich własnym stadionie i powiem, że robi to wrażenie w erze postpandemicznej. Maccabi wygrało na wyjeździe, ale myślę, że dla kibiców wygrają również u siebie. Maccabi win

Aarhus vs Larne
- chyba jedna z największych niespodzianek. Pamiętam jak Grabara był bohaterem Aarhus, gdzie po karnych Duńczycy zameldowali się w eliminacjach pucharów. Po porażce w pierwszym meczu w Irlandii Północnej w rewanżu Duńczycy przed własną publicznością nie powinni zostawić złudzeń. Aarhus win, awans
edit:
żenada, ale ta czerwona kartka wiele przekreśliła

Aris vs Astana - Kazachowie wygrali pierwszy mecz, z tego co się nie mylę mecz był rozgrywany na syntetycznej murawie. Aris na własnym boisku w Salonikach powinien spokojnie wygrać z Kazachami. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że Aris awansuje w tym dwumeczu. Pogoda oraz kibice dadzą gościom popalić. Aris win, awans

Raków vs Suduva-
szczerze nie wyobrażam sobie, żeby drużyna trenera Marka Papszuna nie przeszła do następnej rundy. Dobry mecz w Gliwicach oraz wcześniej zdobyty Superpuchar pozwala spokojnie myśleć o awansie. W pierwszym meczu podobno nie wpuszczono delegatów Rakowa na inspekcję murawy. Litwini nie powinni zagrozić polskiej ekipie. Mecz rozgrywany w Bielsku Białej jednak myślę, że sporo kibiców przyjedzie na Śląsk. Raków win under 3.5

Osijek vs Pogoń-
wątpię, że drużyny pójdą na wymianę ciosów. Pogoń w naszej lidze jest znana z dobrej defensywy i małej ilości bramkowych sytuacji. Osijek wygrał w Splicie z Hajdukiem gdzie przegrywał po pięknej bramce Livaji (polecam obejrzeć), natomiast Pogoń wygrała u siebie z Górnikiem, gdzie Kozłowski udowodnił, że ma papiery na wielkie granie. W pierwszym meczu było mało sytuacji, nie przypominam sobie, żeby była jakakolwiek niebezpieczna okazja bramkowa. Najrozsądniejszym wyjściem wydaje się under 2.5.

Worskla vs Kuopio-
w skrócie liga ukraińska, a liga fińska to spora przepaść, szczególnie, że Finowie grają na sztucznej murawie, dla mnie Ukraińcy nie powinni mieć problemu z wygraną w tym spotkaniu. Worskla win/awans

Santa Coloma vs Hibernian-
0:3 w pierwszym meczu, Szkoci zapewne wyjdą drugim zespołem, bądź rotacją, bo pierwsza kolejka ligi szkockiej już w ten weekend. Jednak drugi zespół, bądź rotacja jest lepszy od tego z Andory. Dziwią mnie kursy na niestrzeloną bramkę przez gospodarzy, bo nie powinni mieć za wiele do powiedzenia w tym spotkaniu. Obie drużyny nie strzelą gola /Santa Coloma nie strzeli gola

Rijeka vs Gzira-
Chorwaci zapewne wyjdą w rotacji, jednak to i tak 5 półek wyżej od kluby z Malty. Podobna sytuacja co do meczu wyżej wymienionego. Kursy na brak bramki Gziry są dosyć wysokie, jak nie za wysokie, myślę, że rotacja Chorwatów jest w stanie wygrać spokojnie do 0. Rijeka hcp -1,5/obie drużyny nie strzelą gola/ Gzira nie strzeli gola.

Milsami - Elfsborg
- wielka różnica jakości, jak w dwóch przypadkach wyżej, jest wynik po pierwszym spotkaniu (0:4) i w przypadku drużyny ze Szwecji będzie rotacja, jednak myślę że Szwedzi i tak będą lepsi. Milsami ma problemy ze składem i nie powinni stworzyć za dużych problemów. Obie drużyny nie strzelą gola/ Milsami nie strzeli gola

Ostatnie 3 typy ryzykowne z powodu pierwszego meczu, jednak kursy bardzo interesujące.
Pozdrawiam i zieloności!

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +572
H 2,9K

HarryHole

Użytkownik
[QUOTE="piele, post: 7036109, member: 144894"

Aris vs Astana - Kazachowie wygrali pierwszy mecz, z tego co się nie mylę mecz był rozgrywany na syntetycznej murawie. Aris na własnym boisku w Salonikach powinien spokojnie wygrać z Kazachami. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że Aris awansuje w tym dwumeczu. Pogoda oraz kibice dadzą gościom popalić. Aris win, awans

Nie grałbym tego meczu. Dla mnie no bet.

I 5,6K

isaacofuluru

Użytkownik
Dzisiaj HB Torshavn gładko ograł Buducnost na wyjeździe, po kursie znacznie przewyższającym 4,00. Już pierwszy mecz był dużą niespodzianką, gdzie zespół z Wysp Owczych niespodziewanie rozgromił rywala aż 4-0, ale mimo to analitycy spodziewali się zwycięstwa Czarnogórców w rewanżu.

Ta sytuacja dała mi trochę do myślenia odnośnie typów na czwartek. Wiadomo, że w pucharach zawsze jest sporo niespodzianek, a buki często źle szacują swoje kursy w pierwszych rundach.

Na tej samej zasadzie wybrałem 3 spotkania, gdzie zespoły, które rozgromiły swoich rywali w pierwszych meczach - nie są w ogóle faworyzowane w rewanżach. Są to:

Hacken - Aberdeen --> @3.00 na Aberdeen, które wygrało pierwszy mecz 5:1
Puskas Academy - RFS --> @6.10 na RFS, które wygrało pierwszy mecz 3:0
Borac Banja Luka - Linfield --> @5.80 na Linfield, które wygrało pierwszy mecz 4:0

Jak myślicie, opłacałoby się zagrać 3 single za grubszą stawkę? Byłby z tego dobry zwrot? Jak dla mnie zdecydowanie najciekawiej wypada typ na Linfield. Nie widzę powodu, dla którego Bośniacy są aż tak bardzo faworyzowani, a wiadomo, że kluby ze słabszych federacji traktują każdy mecz jak święto i walczą na całego. Czego zresztą najlepszy przykład dało HB Torshavn.

piele 3,4K

piele

Użytkownik
Miasto
Lódź
Dzisiaj HB Torshavn gładko ograł Buducnost na wyjeździe, po kursie znacznie przewyższającym 4,00. Już pierwszy mecz był dużą niespodzianką, gdzie zespół z Wysp Owczych niespodziewanie rozgromił rywala aż 4-0, ale mimo to analitycy spodziewali się zwycięstwa Czarnogórców w rewanżu.

Ta sytuacja dała mi trochę do myślenia odnośnie typów na czwartek. Wiadomo, że w pucharach zawsze jest sporo niespodzianek, a buki często źle szacują swoje kursy w pierwszych rundach.

Na tej samej zasadzie wybrałem 3 spotkania, gdzie zespoły, które rozgromiły swoich rywali w pierwszych meczach - nie są w ogóle faworyzowane w rewanżach. Są to:

Hacken - Aberdeen --> @3.00 na Aberdeen, które wygrało pierwszy mecz 5:1
Puskas Academy - RFS --> @6.10 na RFS, które wygrało pierwszy mecz 3:0
Borac Banja Luka - Linfield --> @5.80 na Linfield, które wygrało pierwszy mecz 4:0

Jak myślicie, opłacałoby się zagrać 3 single za grubszą stawkę? Byłby z tego dobry zwrot? Jak dla mnie zdecydowanie najciekawiej wypada typ na Linfield. Nie widzę powodu, dla którego Bośniacy są aż tak bardzo faworyzowani, a wiadomo, że kluby ze słabszych federacji traktują każdy mecz jak święto i walczą na całego. Czego zresztą najlepszy przykład dało HB Torshavn.
Ja tylko powiem tak, Buducnost z kretesem przegrał z HJK i teraz z 3 drużyną ligi Farerskiej. Oglądałem drugi mecz i rzeczywiście Buducnost oprócz dwóch 100% sytuacji grał kompromitująco. Co do reszty Aberdeen może rotować bo w niedziele grają pierwszą kolejkę w lidze. Borac u siebie gra całkiem w porządku, pokonali Cluj doprowadzając do dogrywki. Co do Puskasa, to klub Orbana i według mnie oni są w stanie powalczyć o comeback. Zresztą zobaczymy po meczach.

Ostatnia edycja:
Waldi1979 183,7K

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
PROMOCJA ZAKOŃCZONA!

1200x628.png

Kurs na Ekstraklasę! Obstaw, która pierwsza polska drużyna odpadnie z europejskich pucharów i graj na jej zwycięstwa w lidze po kursie 10.0!
1. Postaw kupon
  • Zagraj zakład specjalny na występy polskich drużyn w europejskich pucharach W TYM MIEJSCU
  • Kupon SOLO lub AKO
  • Dokładna stawka 69 zł
2. Graj za podwyższony kurs
  • Bez względu na to czy trafiłeś polski zespół, który odpadnie z europejskich pucharów jako pierwszy, czy też nie, możesz wziąć udział w akcji
  • Akcja obejmuje trzy kolejne ligowe mecze polskiej drużyny, która jako pierwsza odpadnie z europejskich pucharów
  • Postaw kupon na ligowe zwycięstwo polskiej drużyny, która jako pierwsza odpadnie z europejskich pucharów, po aktualnym kursie, a my rozliczymy ten mecz po kursie 10.0!
  • Stawka kuponu SOLO lub AKO 59 zł
  • Wygraną kwotą obracasz jak chcesz!
3. Czas trwania
  • 27.07.21 r., godziny 10:00, do 29.07, godziny 18:59
  • W przypadku nieodpadnięcia żadnej polskiej drużyny w II rundzie eliminacji, akcja zostanie przedłużona
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
946x196 v2.png

Ostatnia edycja:
gubernator_nh 25,6K

gubernator_nh

Best of the Best
Basel i Rijeka słynne z pewnych rzeczy, zwłaszcza Ci pierwsi mogą dziś przegrać po dobrych kursach. Zaliczki mają 3-0 - 2-0.

Milsami także może sprawic niespodziankę, goście mają zaliczkę solidną, natomiast w poprzedniej rundzie Milsami 2x "zrobiło" dobre kursy.

Keshla też może coś wykombinować. Ruskie mają zaliczkę.

EDIT:
Keshla 1DNB @4.00
Milsami 1 DNB @8.50
Gzira 2 DNB @5.50
Partizani - Basel : na razie zablokowany w Unibet

Ostatnia edycja:
S 63,9K

sztabson_93

Użytkownik
Miasto
Toronto
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga konferencji kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ashdod - Qarabag
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.62
Bukmacher: fortuna
Po pierwszym meczu w którym dość niespodziewanie padł bezbramkowy remis dzis można poszukać goli bo kursy bardzo wysokie. Qarabag u siebie dominował ale nie potrafił znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza gości. Dziś Ashdod grając u siebie powinien wyglądać trochę lepiej i jakieś strzały na bramke z ich strony powinniśmy zobaczyć. Myślę że drużyna z Azerbejdżanu będzie chciała zakończyć to spotkanie w podstawowym czasie gry bo potem to już wszystkie może się zdarzyć. Uwazam że dziś zobaczymy inny mecz, liczę na minimum 3 bramki.

H 3K

hagi84

Użytkownik
ciekawe bety, ten puchar jak grac to tylko wysokie kursy, ze wszystkim sie zgadzam, ale w meczu Milsami jak Moldawianie maja kombinowac to raczej goscie znow im strzela pare bramek
Wiadomo, ze cala ta liga moldawska to jeden wielki cyrk i jedna z bardziej fiksiarskich lig, juz nawet wiekszosc bukow nie daje tej ligi w ofercie
Jak chca zarobic to beda grac przeciwko sobie takze tutaj wg mnie kompletnie nie trafiony kierunek grania.
Powodzenia

sunxl 122,8K

sunxl

Użytkownik
Miasto
Mazowsze
Dyscyplina: Piłka Nożna/Liga Konferencji
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bohemians vs Dudelange
Typ: Powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.10⛔
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Kolega qowalsky6 qowalsky6 zachęcił mnie do obejrzenia meczu w Irlandii i ostatnio się skusiłem na pojedynek Bohemians z Longford i muszę przyznać, że wyspiarska piłka mi się spodobała. Praktycznie akcje od bramki do bramki, bez większych przerw. Dzisiaj skusiłem się na rzuty rożne, których w ligach irlandzkich oraz luksemburskich jest mnóstwo. Gospodarze mają jednobramkową przewagę przywiezioną z wyjazdu, ale czy warto się na własnym obiekcie murować i chronić za wszelką cenę dostępu do własnej bramki? To nie jest styl Bohemians, którzy będą chcieli zdominować rywala w Dublinie. Goście muszą odrabiać straty i to powoduje, że od początku powinniśmy oglądać otwarte spotkanie. Liczę na to i przede wszystkim na kornery. W pierwsze odsłonie pojawiło się 15 takich stałych fragmentów gry. Tym razem o minimum 10 się nie obrażę!

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +261
gubernator_nh 25,6K

gubernator_nh

Best of the Best
ciekawe bety, ten puchar jak grac to tylko wysokie kursy, ze wszystkim sie zgadzam, ale w meczu Milsami jak Moldawianie maja kombinowac to raczej goscie znow im strzela pare bramek
Wiadomo, ze cala ta liga moldawska to jeden wielki cyrk i jedna z bardziej fiksiarskich lig, juz nawet wiekszosc bukow nie daje tej ligi w ofercie
Jak chca zarobic to beda grac przeciwko sobie takze tutaj wg mnie kompletnie nie trafiony kierunek grania.
Powodzenia
Unibet ma kupę w majtach z Basel. Napisałem do nich czy dadzą czy "trzepia portkami że strachu" ? :) Kursy przeciwko Milsami lecą, może tak być, że będzie jakiś handicap duży dla gości. Ja liczę jednak na mój tok myślenia:) powodzenia

ryan grant 5,4K

ryan grant

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Ararat 3:3
Nie ukrywam, że w tym meczu liczę na powtórkę z pierwszego spotkania, czyli dużo ataków i strzałów zakończonych golami. Obie drużyny zarówno strzelają jak i tracą gole. Nie znalazłem żadnych informacji o kontuzjach, więc gospodarze jak i goście wystąpią w najmocniejszych składach. Moje typy na ten mecz:

Obie gol @1,78 etoto
over 2.5 gola @1,80 etoto

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
gubernator_nh 25,6K

gubernator_nh

Best of the Best
uni odpisał:

Bardzo Pana przepraszam, ale nie będziemy mieli tego meczu w ofercie i nie mamy możliwości potwierdzenia oficjalnych wyników tego spotkania, dlatego nie zostanie ono dodane do oferty.

Proszę o ponowny kontakt jeśli będzie miał Pan więcej pytań.

I 5,6K

isaacofuluru

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Ararat
Nie ukrywam, że w tym meczu liczę na powtórkę z pierwszego spotkania, czyli dużo ataków i strzałów zakończonych golami. Obie drużyny zarówno strzelają jak i tracą gole. Nie znalazłem żadnych informacji o kontuzjach, więc gospodarze jak i goście wystąpią w najmocniejszych składach. Moje typy na ten mecz:

Obie gol @1,78 etoto
over 2.5 gola @1,80 etoto
Śląsk ma grać bez Tamasa i Janasika. Będą duże problemy z obsadą defensywy. Ale to tylko na plus względem ewentualnego overa. Ararat nie ma nic do stracenia, a pokazali, że nie boją się grać do przodu. Ja myślę, że tu warto pójść w jakiś zdecydowanie odważniejszy bet, typu powyżej 4.5 gola.

........................................

uni odpisał:

Bardzo Pana przepraszam, ale nie będziemy mieli tego meczu w ofercie i nie mamy możliwości potwierdzenia oficjalnych wyników tego spotkania, dlatego nie zostanie ono dodane do oferty.

Proszę o ponowny kontakt jeśli będzie miał Pan więcej pytań.
Mógłby mnie ktoś oświecić o co chodzi z tym Basel?

Otrzymane punkty reputacji: +1
madman01 3,9K

madman01

Użytkownik
Dziś biorę na tapetę dwa spotkania a mianowicie Vojvodinę Nowy Sad - Panavezys i Breidablik - Austria Wiedeń i poszukam tu niespodzianki.

Zacznę od Vojvodiny, w pierwszym meczu wynik zdecydowanie lepszy od gry, Zespół Litewski w pierwszym meczu przeważał miał więcej sytuacji, wieksze posiadanie piłkli a jednak przegrał, mają oni w swoim składzie kilku ciekawych Brazylijczyków, którzy ciągną grę i w pierwszym spotkaniu mimo iz nie byli faworytem, nie wygrali to jednak dobrze się prezentowali, jednobramkowa porażka jesli o awans to sprawa otwarta, dlatego myślę że może dojść do małej niespodzianki jeśli oczywiczście zespół Litewski zagra podobnie jak w pierwszym meczu.

Jeśli chodzi o drugie spotkanie, to według mnie Austria Wiedeń jest trochę przereklamowanym zespołem. W lidze Austriackiej potrafia przegrać z każdym, to już nie jest ten zespoł co kiedyś co był pierwszą czy drugą siłą ligi Austriackiej, z tego zespołu została groźna tylko nazwa, w pierwszym meczu nie potrafili wygrać u siebie więc dlaczego mieli by wygrać na wyjeździe w odległej Islandii, Kluby wyspiarskie są nieobliczalne a Isladnczycy juz w pierwszym spotkaniu pokazali że nie sa chłopcem do bicia,

Moje typy:

Vojvodina - Panevezys X2 @ 2.01
Breidablik - Austria 1X @ 1.67

Fortuna

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
gubernator_nh 25,6K

gubernator_nh

Best of the Best
Śląsk ma grać bez Tamasa i Janasika. Będą duże problemy z obsadą defensywy. Ale to tylko na plus względem ewentualnego overa. Ararat nie ma nic do stracenia, a pokazali, że nie boją się grać do przodu. Ja myślę, że tu warto pójść w jakiś zdecydowanie odważniejszy bet, typu powyżej 4.5 gola.

........................................

Mógłby mnie ktoś oświecić o co chodzi z tym Basel?
z Basel, coś będzie kombinowane, albo 1 albo handi na Basel. Ja bym dał 1, ale nie daje bo Uni nie ma a gdzie indziej nie wpłacam na razie

biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
z Basel, coś będzie kombinowane, albo 1 albo handi na Basel. Ja bym dał 1, ale nie daje bo Uni nie ma a gdzie indziej nie wpłacam na razie
Polskie buki nie przewidują przekrętu. twardo małpują kursy. Skąd info, że cos ma się wydarzyć?
poprzez spekulacje kursy się zmieniają, a spekulanci grają basel :)

pawelo2893 5,9K

pawelo2893

Użytkownik
Ja tradycyjnie próbuję trebla przekornie z wyników z pierwszego meczu. Kursy ciekawe a trebel na betfan wynosi: 13.34

BTTS w spotkaniach (pierwsze wyniki 0:0)
- Sumgayit vs. Cukaricki
- Sepsi vs. Trnava
- Ashdod vs. Qarabag

Jeśli chodzi o pierwszy mecz nie rozumiem tego ogromnego promowania Cukaricki. Azerowie grać u siebie potrafią i licze, że w rewanżu powalczą. Trnava to silna druzyna i dobrze rozpoczęła batalię w lidze. Rumuni u siebie też trafić potrafią. Trzecia para to dla mnie największy overowy bet dnia. Zobaczymy po 21 czy pomysł był dobry :)

szef-elity 5,2K

szef-elity

Użytkownik
Miasto
OPOCZNO FABRYCZNE
Już wyjaśniam. W pierwszym meczu Serbowie siedzieli na Azerach jak szpak na czereśni, czasem takie oblężenie kończy się wynikiem 0-0.
Izraelczycy nie stworzyli sobie w pierwszym meczu okazji.
Trnava to ogórki, które ledwo awansowały do tej rundy. Oglądałem rewanżowy mecz i z takimi napastnikami będzie trudno o gole. Rumuni tyle prezentów co Mosta nie robią.
Nie przekonuje mnie żaden z tych typów.

Status
Zamknięty.