>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 mecz

J 0

jempierogi

Użytkownik
Na początku chciałem się zapytać czy ktoś już kiedyś podał coś takiego mianowicie chodzi mi o to jeżeli są mecze o spadek , awans , ogólnie 2-mecze i w pierwszym meczu jakaś z drużyn wygrała z przewaga 2 goli lub więcej to duże prawdopodobieństwo jest że w 2 meczu padnie mało bramek , dlaczego ? drużyna która wygrała mecz w drugim gra przeważnie spokojnie i szanuje piłkę akcje rozgrywa bardzo długo i jest znacznie większe posiadanie piłki , przy ataku cofa się najczęściej całym zespołem by nie stracić bramki i nie dać szans rywalowi na dogonienie i wyrównanie przewagi z pierwszego meczu dziś znalazłem 2 takie mecz no i przedstawia się to tak:
1 mecz:
Adanaspor 3 : 1 Rizespor
Rizespor - Adanaspor LB 2.5 typ 1 kurs 1.80 wynik 0:1 ✅ obstawiłem ten mecz w moim temacie
2 mecz :
Rostow 3 : 0 Schinnik
Schinnik - Rostow LB 2.5 typ 1 kurs 1.77 wynik 0:1 ✅ rowniez obstawilem ten mecz
Wpadłem na takie coś przypadkiem nie wiem czy ktoś już takie coś robił ale na rozum jest to przekonujące i postanowiłem dać te mecz właśnie ze względu na 1 mecz nie jest to potwierdzone statystykami z przeszłość wiec postaram sie dawać takie typu tutaj jak znajda sie w ofercie no i czekam na ocenę tematu ????
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Tak tylko pierwsze z brzegu :

Napoli - Chelsea 3-1 rew. 4-1 dla Chelsea

Bayer - Barce 1-3 rew. 7-1 dla Barcy

Milan - Arsenal 4-0 rew. 3-0 dla Arsenalu

Atletico - Besiktas 3-1 rew. 3-0 dla Atletico

Alkmaar - Udine 2-0 rew. 2-1 dla Udine

Dalej mi się nie chce szukać, nie no, tutaj nie ma żadnej zależności, udało Ci się trafić, następnym razem się nie uda. Pozdro.
 
J 0

jempierogi

Użytkownik
Wybrałeś bardzo mecze z klasy Światowej ja wybieram z ligi tureckiej i na tym poziomie mecze
na Środe mecz : Kasimpasa-Konyaspor LB 2,5 typ 1 kurs 1.65 ⛔ pozatym pisałem że bardziej chodzi mi o mecze spadek i awans. zobaczmy co przyniesie cały tydzień ????
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
w tych slabszych ligach moze sie w sumie sprawdzic ;] sam zauwazylem, ze jesli dany team wygra na wyjezdzie min 2 bramkami u siebie rowniez rzadko pada wiecej bramek ;) zycze powodzenia
 
S 1

szwagier

Użytkownik
a to nie jest tak że bukmacherzy biorą takie rzeczy pod uwagę ? jeżeli zauważyłeś taką tendencję że &quot;jeżeli są mecze o spadek , awans , ogólnie 2-mecze i w pierwszym meczu jakaś z drużyn wygrała z przewaga 2 goli lub więcej to duże prawdopodobieństwo jest że w 2 meczu padnie mało bramek&quot; to buki zauważyły ja również co ma swoje konsekwencje w kursach.
 
J 0

jempierogi

Użytkownik
przeważnie kurs lb chodzi od 1.55 do 2.20 tak mi się wydaje , często jest 1.80/1.85 a tutaj jak widać dużo mniejsze nie są powiedziałbym że nawet dobre kursy
 
Do góry Bottom