>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2 mecz

J 0

jempierogi

Użytkownik
Na początku chciałem się zapytać czy ktoś już kiedyś podał coś takiego mianowicie chodzi mi o to jeżeli są mecze o spadek , awans , ogólnie 2-mecze i w pierwszym meczu jakaś z drużyn wygrała z przewaga 2 goli lub więcej to duże prawdopodobieństwo jest że w 2 meczu padnie mało bramek , dlaczego ? drużyna która wygrała mecz w drugim gra przeważnie spokojnie i szanuje piłkę akcje rozgrywa bardzo długo i jest znacznie większe posiadanie piłki , przy ataku cofa się najczęściej całym zespołem by nie stracić bramki i nie dać szans rywalowi na dogonienie i wyrównanie przewagi z pierwszego meczu dziś znalazłem 2 takie mecz no i przedstawia się to tak:
1 mecz:
Adanaspor 3 : 1 Rizespor
Rizespor - Adanaspor LB 2.5 typ 1 kurs 1.80 wynik 0:1 ✅ obstawiłem ten mecz w moim temacie
2 mecz :
Rostow 3 : 0 Schinnik
Schinnik - Rostow LB 2.5 typ 1 kurs 1.77 wynik 0:1 ✅ rowniez obstawilem ten mecz
Wpadłem na takie coś przypadkiem nie wiem czy ktoś już takie coś robił ale na rozum jest to przekonujące i postanowiłem dać te mecz właśnie ze względu na 1 mecz nie jest to potwierdzone statystykami z przeszłość wiec postaram sie dawać takie typu tutaj jak znajda sie w ofercie no i czekam na ocenę tematu ????
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Tak tylko pierwsze z brzegu :

Napoli - Chelsea 3-1 rew. 4-1 dla Chelsea

Bayer - Barce 1-3 rew. 7-1 dla Barcy

Milan - Arsenal 4-0 rew. 3-0 dla Arsenalu

Atletico - Besiktas 3-1 rew. 3-0 dla Atletico

Alkmaar - Udine 2-0 rew. 2-1 dla Udine

Dalej mi się nie chce szukać, nie no, tutaj nie ma żadnej zależności, udało Ci się trafić, następnym razem się nie uda. Pozdro.
 
J 0

jempierogi

Użytkownik
Wybrałeś bardzo mecze z klasy Światowej ja wybieram z ligi tureckiej i na tym poziomie mecze
na Środe mecz : Kasimpasa-Konyaspor LB 2,5 typ 1 kurs 1.65 ⛔ pozatym pisałem że bardziej chodzi mi o mecze spadek i awans. zobaczmy co przyniesie cały tydzień ????
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
w tych slabszych ligach moze sie w sumie sprawdzic ;] sam zauwazylem, ze jesli dany team wygra na wyjezdzie min 2 bramkami u siebie rowniez rzadko pada wiecej bramek ;) zycze powodzenia
 
S 1

szwagier

Użytkownik
a to nie jest tak że bukmacherzy biorą takie rzeczy pod uwagę ? jeżeli zauważyłeś taką tendencję że &quot;jeżeli są mecze o spadek , awans , ogólnie 2-mecze i w pierwszym meczu jakaś z drużyn wygrała z przewaga 2 goli lub więcej to duże prawdopodobieństwo jest że w 2 meczu padnie mało bramek&quot; to buki zauważyły ja również co ma swoje konsekwencje w kursach.
 
J 0

jempierogi

Użytkownik
przeważnie kurs lb chodzi od 1.55 do 2.20 tak mi się wydaje , często jest 1.80/1.85 a tutaj jak widać dużo mniejsze nie są powiedziałbym że nawet dobre kursy
 
Do góry Bottom