>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa.

Status
Zamknięty.
Sándor Tihanyi 41,3K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Chyba nie doczekamy się na bieg juniorski a szkoda bo Rawicz mocno wzmocniony z -6.5 też nie ma co zbierać...

Dokładnie w Tarnowie obecnie nie pada a rano spadło kilka kropel
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Mistrzu , nie pisz głupot w Tarnowie nie popadało, i nie pada od nie wiem kiedy, wczoraj gorąco, dzisiaj może zachmurzone ale zero deszczu , jaki beton???? Może i typ dobry , ale nie pisz farmazonów że będzie dzisiaj beton
Ok. Bazowałem na prognozach, które pokazywały nawet 70% szans na deszcz i na radarach na których były pokazane opady nawet podobne jak w Rzeszowie gdzie przez ponad 2h mocno lało. Typu to nie zmienia tak czy siak. Beton? Jak to jak beton? To Tarnów jeździ teraz na przyczepnym? Oglądałem mecz z Piłą, tor nie wyglądał żeby był pod koło, zawodnicy w wywiadzie też mówili, że jest twardo jak zawsze.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Nick Morris powyżej 7.5 @ 1.84 Fortuna / 1.85 Betclic 11 punktów.

Bardzo niska linia na lidera gospodarzy szczególnie na swoim torze. Do pokrycia jak najbardziej już w 4 biegach. Morris średnia u siebie 2,333. Przyjeżdża dziś mocny rywal ale bez przesady, są biegi łatwiejsze tutaj też. Zaczyna spod płotu z młodym Ansviesulisem vs Seifert i Chmiel także 2-3 pkt będą, następnie x2 z juniorami na odpowiednio: Chmiel i Gomólski oraz Holta i Fajfer. Kolejne dwa biegi na 3,2. W 13 ze słabym Podżuksem na Seiferta i Holte, punkt pewny ale można dorzucić tu spokojnie więcej. Nawet jeśli w którymś biegu za Chmiela czy Fajfera wskoczy Gusts to i tak można drugiego przeciwnika pokonać. Takie 8 to tu powinno być spokojnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +803
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Podbijam typ kolegi wyżej,też na to zwróciłem uwagę i zagrałem grubo czyli Morris over 7.5 oraz od siebie dodam Seifert under 10.5 kurs 1.7 Stsoraz myślę że jednak ze względu na Gustsa win Poznania kurs około 1.37 u różnych buków
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +342
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Jonas Seifert Salk poniżej 10.5 @ 1.55 Totalbet / 1.70 STS 9 punktów.

Przestrzelili z tą linią zdecydowanie. Fakt, kurs nie zachwyca ale do jakiegoś dubla sobie wrzucić. Rok temu Jonas na tym torze 4+1. Teraz to inny, dużo lepszy zawodnik ale 11 na torze w Daugavpils to dużo. Biegi 10 i 13 trudne mogą wlecieć 1. W 3 z Morrisem i w 7 z Kostygowsem spokojnie może przegrać. Myślę, że minimum o jeden punkt zawyżyli tą linie oba buki.

Lekko ale już bez analizy spróbuje klasycznie coś przeciwko Rune ale zaznaczam, że tor długi i twardy w Daugavpils powinien mu sprzyjać i to nic pewnego.
Rune Holta poniżej 9.5 @ 1.85 Betclic 11. No i tor mu podpasił.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +393
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Gusts over 8.5 kurs nie powala bo 1.5 na sts ale umówmy się gość wychował się na tym torze nie zdziwię się jak koło kompletu się tu zakreci
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
STS wycofał Gustsa ale w Totalbet jest powyżej 9.5 @ 1.55 5 punktów. Strasznie dziwnie słaby dzisiaj Francis. Można brać, pierwsze dwa łatwe biegi, w 10 będzie minimum 1-2. Dostanie tu 5 biegów i powinien około 12 nawet zrobić. Linia w Etoto 11.0 i to byłaby bliższa temu co zapewne Łotysz pokaże.
 
Ostatnia edycja:
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Matjuszonok over 2.5 kurs 1.7 Sts
Anslevicius przesunięty na seniora więc albo debiut kalnieviciusa bodajże lub może Juhno ale ten chyba byl kontuzjowany to zakładając że pojedzie Buszkiewicz to 2 w młodzieżowym i oczko w 12 i zakład pokryty tak to widze😜
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +304
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Juhl Pedersen na juniorce oraz Jorgensen na seniora w Loko. Obaj wyjechali na próbe toru, więc widać, że na nich mocno liczą.
Moim zdaniem przy tych wzmocnieniach +6,5 na Loko do grania, over Matjuszonoka co tam kolega pisał wyżej to bym po tych informacjach już też nie stawiał jakby ktoś się zastanawiał.
 
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Może mi ktoś wyjaśnić z jakiej racji Pedersen może jechać za Matjuszonoka w 12 biegu? Przy prowadzeniu swego zespołu? junior za juniora??jak to możliwe...gdyby był pod 16 to ok ale składy są 7 osobowe?!taktyczna jedynie wchodzi w grę...ale loko prowadzi to jakim cudem?!
Post automatycznie złączony:

Dobra Syfy się pomyliły Matjuszonok jechał i weszlo😁
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Timi Salonen powyżej 9.5 @ 1.85 Totalbet 6

Na wejściu w sts było 2.00 ale szybkie spadki. Linia całkiem przyjemna, można pograć na Fina. Po kilku jego występach w Pile czy w IMŚJ można wywnioskować, że Timi jest dobrym startowcem co na rzeszowski fatalny do mijanek tor jest musem. Nie wiem na ile może to być miarodajne ale widziałem na instagramie dwa urywki z treningów w środę i w czwartek. Jeździli w czwórkę a Timi po starcie był na pierwszym miejscu przed Woelbertem, Lampartem i Łęgowikiem. Miał dwie okazje spasować się z tym torem i złapać kąty. Dzisiaj rywale słabi, oprócz Mroczki i jednego pewnie przebłysku Jędrzejewskiego są same ogórki nie oszukujmy się. Pierwszy bieg najcięższy bo z pola C/D z Miesiącem na Jędrzejewskiego i Mroczkę. Jeśli tu zrobi jakieś 2 punkty to później będzie tylko łatwiej. Następnie x2 z powracającym do składu Woelbertem na Jędrzejewskiego i Skupienia, oraz Orwata i Ernsta. Bieg 12 banalny z juniorami i Nicolem. Spokojnie może mieć tutaj 10-11 do nominowanego i myślę, że pokaże dzisiaj dobre starty debiutujący przy Hetmańskiej Fin.

Dawid Lampart powyżej 10.5 @ 1.84 Betclic 9
Lampart przynajmniej 10 punktów @ 1.54 Betclic

9.5 szybko zniknęło z stsa więc dam 10.5 i +9.5 po podobnym kursie jak było tam. Lampart z Poznaniem słabo: początek fatalny, później się obudził a na końcu absurdalne i totalnie niezrozumiałe wykluczenie. Z Opolem już widać było bardzo dużą prędkość. Przegrał na początek z Thorssellem, następnie wykluczony z powodu 2 minut, ponieważ... mechanicy nie zatankowali paliwa. 3 bieg to trójka po kapitalnym ataku na Thorssellu. I chyba właśnie obawiam się najbardziej jakiejś literki bo spasiony Lampart lubi takie coś zrobić jak taśma czy dwa warningi. Jeśli obędzie się bez tego to powinno być OK. Zaczyna w śmiesznym biegu z Woelbertem na Orwata i Nicola. Powinno 3, ewentualnie 2* ale myślę, że ucieknie Kevinowi. Następnie z Majcherem na Mroczke i Nicola. 2-3 będzie na pewno. 8 bieg z juniorem (chodzą słuchy, że nie będzie dziś Birkemosa) na Skupienia i Jędrzejewskiego. Powinny wlecieć 3 punkty. 13 bieg z Łęgowikiem znowu na Jędrzejewskiego i Orwata. Minimum 2 też powinno być. Zestaw jest dziś bardzo łatwy i jak nie będzie głupich wpadek i literki to Dawid powinien się zakręcić koło kompletu dzisiaj.

Przestrzegałbym dziś przed graniem na Miesiąca. Może i się chłop wreszcie ogarnie ale potwierdza się to co mówiło się przed sezonem: Miesiąc ma fatalne starty a rzeszowski tor jest beznadziejny do wyprzedzania choć z Opolem o dziwo było dużo ścieżek i zapowiadało się na najlepszy mecz od lat. Niestety 9 bieg i deszcz zaczął lać. Do tego chyba potwierdza się kolejne, że Miesiąc olał zimę i nie zainwestował zbyt dużo w sprzęt a silniki widziały i jeździły jeszcze w Ekstralidze 2019-2020 w Lublinie. Myślał, że przepyrczy sobie ot tak w 2 lidze a tu tak łatwo nie ma, jest już i tak duży poziom. Chłop strasznie się męczy, przegrywa start a później mota się na dystansie. Wyjeżdża pod młot i zakopuje się tam gdzie jest więcej nawierzchni. Linia 10.5, jest też 9.5 na Forbecie wydaję się, że spoko ale nie zdziwi mnie jak zrobi jakieś 8+2 i nie pojedzie w nominowanym. Z Poznaniem potrafił na dystansie przegrać nawet z... młodym Buszkiewiczem, który minął przy krawężniku na ostatnim łuku :) Z Opolem było dużo lepiej, lepsza prędkość na trasie ale starty klasycznie "do tyłu". Dziś x3 ma Mroczkę czyli najcięższy rywal z Piły. Może przegrać start z Jędrzejewskim, Salonenem i dużo potracić już w 1 biegu. x2 w parze ma Łęgowika, który u siebie potrafi wyjechać ze startu a to w Rzeszowie klucz. Jakby ktoś gdzieś widział jakiś odpał buka i linie 11.5 to można dawać śmiało under. 10.5 na papierze też wygląda fajnie ale jednak Miesiąc jeszcze 2 lata temu kręcił fajne liczby w Ekstralidze, może dzisiaj wreszcie obudzi się przy H69? Zobaczymy.

Lars Skupień poniżej 5.5 @ 1.83 Forbet 5
Lars Skupień poniżej 4.5 @ 2.00 Totalbet

Już to 4.5 jest do gry, ale 5.5 mnie zaskoczyło w sumie. Wiadomo, liczą wszystkie starty ale czy Lars pojedzie tutaj RT? No chyba bardzo wątpliwe. Wiadomo, że na tym torze już nie takie asy typu Chmiel robiły 3,2 i po zakładzie. Prosty i długi tor na zasadzie: start, kreda, meta. Lars zawsze słynął z dobrych startów, ale jednak obecnie to nie jest zawodnik, który w drugiej lidze gwarantuje jakikolwiek poziom punktów. Ostatnie mecze u siebie z Rzeszowem i Opolem fatalne, słabe starty, zero sprzętu na dystansie. Czy dzisiaj nagle zrobi okolice 5-6 punktów? No jednak wątpię. Zaczyna z Łęgowikiem i juniorami. Jeśli nie pojedzie Birkemose to kto? być może wychowanek Chorzępa? Grahn ma jakieś zawody w Szwecji. W takim razie w 4 biegu te 2 punkty zrobi. Dalej się zaczynają schody na poważnie. x2 w parze ma solidnego Jędrzejewskiego, który mecz w mecz wygląda lepiej niż Lars. Za rywali: Salonen i Woelbert oraz Lampart i junior. Tak więc wygląda na 2,0,1. 11 bieg z Mroczką na Miesiąca i Woelberta. Powinno być 0. O ile start może i z Miesiącem wygra to jednak Paweł na trasie szybkością sprzętu i znajomością toru powinien go objechać, patrząc na Skupienia, który totalnie gubił się na swoim torze z Opolem tak tutaj raczej znajomością ścieżek grzeszyć nie będzie. Punkty na juniorach powinien zrobić ale z seniorami nie widzę jego wygranych tak samo jak nie powinien nic ugrać tutaj jednak na Jędzejewskim.

Strasznie dużo dzisiaj pecha. Salonen kapitalne starty i świetnie klei krawężnik ale patrzy do tyłu i widzi napędzonego po szerokiej Woelberta i x2 go puszcza. Wielka mądrość na torze. W przeciwieństwie do Majchera, który w 12 biegu nie patrzy na Salonena który wygrał start z 4 pola tylko poszerza mu, Fin odsuwa się bardzo szeroko i wpada w dziurkę spada na 3 miejsce. Podobnie Lampart w 13 biegu gdzie Rzeszów wygrywa start na 5-1 a Łęgowik z pierwszego pola nie patrzy na prawo tylko rura na szeroką i szprycą prosto w Lampart. Tutaj zero torowej inteligencji i współpracy ze strony Łęgowika i Majchera.

W jakim celu Skupień poleciał na RT w 10 biegu za Orwata? Niesamowity zmysł taktyczny i mądrość Dołomisiewicza... po to żeby w 15 Orwat poleciał z taktycznej za Skupienia...
Czemu Lampart odpuścił nominowany bieg juniorowi a nie Łęgowik, Woelbert czy Miesiąc? Dużo pytań. Zero odpowiedzi i jest lipa niestety. Dużo pecha ostatnio w tych typach, wszystko źle zwykle o jeden punkt. Trzeba sobie odpuścić i zrobić jakąś przerwę bo za dużo typów na czerwono.
 
Ostatnia edycja:
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ja z kolei zagram
Lampart-Salonen taka para kurs 2 2.46 Sts
Generalnie w takim meczu to bym wystawił pół na pół ...więcej ambicji po stronie Salonena oboje myślę zrobią dwucyfrowke i zdecyduje jakiś szczegół w nominowanym więc zaryzykuję...
Panicz-Ernst 1 kurs 1.5 Sts
Liczę w końcu na doświadczenie i lepsze starty Panicza
Orwat under 3.5 kurs 1.84 Fortuna
Jędrzejewski under 7.5 kurs 1.5 Sts
Tak to widzę...
Typ na Skupienia też dobry jeśli linia około 5.5 ja znajdę to biorę😉
 
shingayi 4,6K

shingayi

Użytkownik
Bieg juniorski:

Polonia (+3,5) 2.01 Sts

Liczę na wspominany już tutaj brak Birkemose i na to, że Panicz z Ernstem pokonają przynajmniej jednego z rywali.
Za drobne można spróbować.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Paweł Miesiąc - Dawid Lampart 2 # 2,10 Totalbet 12-9
Tak jak kolega wyżej wspomniał rzeszowski tor nie sprzyja Miesiącowi, który startowcem nigdy nie był i raczej już nie będzie, a przy Hetmańskiej 69 niestety mało jest mijanek. Tym bardziej zaskoczył mnie tu kurs na Panterę, bo przecież ma łatwiejszy układ biegów - nie licząc nominowanych tylko raz spotyka się z Arturem Mroczką, który jako jedyny ma szanse coś dzisiaj powalczyć. Co równie istotne Dawid jedzie w parze z juniorami, więc nie widzę możliwości, żeby na Majcherze czy Mikłosiu miał dzisiaj stracić punkty. Z kolei Paweł startuje w parze z Hubim Łęgowikiem, który jest jednym z jaśniejszych punktów w Stali, więc myślę, że zabierze parę oczek Łełkowi. Kurs na Lamparta moim zdaniem value, więc go z przyjemnością wziąłem.
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Bieg juniorski:

Polonia (+3,5) 2.01 Sts

Liczę na wspominany już tutaj brak Birkemose i na to, że Panicz z Ernstem pokonają przynajmniej jednego z rywali.
Za drobne można spróbować.
Obecnie kurs 2.22 i to gram i sam polecam 4-2. Panicza nie było ale Ernst spokojnie przed Mikłosiem. Nie jest żaden pewnik, że Birkemosa nie ma ale raz, że IG Stali nie oznaczył go dzisiaj do jazdy i to już rano było dla mnie dziwne i chłopaki na forum Stali piszą, że Makusa w Rzeszowie już raczej nie zobaczymy. Czyli klasycznie coś mu siadło na łbie i jego psychika daje o sobie znać. Miało by to sens, przecież ledwo kilka dni temu poprosił o rozwiązanie umowy w swoim duńskim klubie. Jeszcze bodajże w środę był w Rzeszowie na treningu i pewnie po tym coś się wydarzyło. Co do typu: pojedzie Majcher i Mikłoś/Chorzępa ale pewnie Mikłoś. Bez szans sportowo na objechanie Ernsta i Panicza. O ile Majcher w ogóle z nimi wygra... Majcher jeszcze w marcu myślał, że zakończy przygodę z żużlem i to widać, totalnie nieprzygotowany do jazdy w tym sezonie. Jeszcze rok temu wygrywał u siebie z Jakobsenem, który wczoraj jedzie kapitalny mecz w Lesznie, zdaje się wygrał juniorski z Gustsem a ten sezon to dramat. Jeśli informację o braku Birkemosa się potwierdza to bardziej widzę tu 3-3 lub 2-4 niż 5-1. Na stadionie będę około godzinę przed meczem więc może być późno aby zweryfikować oficjalnie informacje, kurs już się pewnie mocno zbije więc opisuje już teraz.
Post automatycznie złączony:

Panowie, widzę, że ogarniacie temat 2 ligi :)
Warto dać że Salonen lepszy we wszystkich biegach od Miesiąca za 1,75?
Na pewno jest duże prawdopodobieństwo. Salonen pokazał się jak na razie z fajnej strony ale dziś debiutuje przy H69, Miesiąc u siebie męczy bułe. Timi ma łatwy 12 bieg, Miesiąc x3 na Mroczkę i może potracić. Dużo się może rozstrzygnąć już w 1 biegu bo jadą razem na Mroczkę i Siopka. Jak Timi nie będzie w tym biegu gorszy to dalej już jest autostrada do bycia lepszym w tym h2h.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +359
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom