>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa.

Status
Zamknięty.
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Sam Masters powyżej 8.5 @ 1.84 STS planowo 11 punktów.

Znośna linia na Sama więc atakuje. Pierwszy jego mecz w Rawiczu z Poznaniem słaby ale dziś przyjeżdża dużo słabszy rywal po ostatnim blamażu na swoim torze. W Tarnowie najmocniejszy Bober ale głównie na swoim torze oraz Ljung ale on już odcina kupony, z nim jak i z Boberem i Aarnio - Sam zmierzy się dwukrotnie. Jest jeszcze Kenneth Hansen i Pióro. Każdy rywal do objechania zdecydowanie. Ostatnio w wywiadzie prezes Rawicza grubo poleciał z Dróżdżem i właśnie Mastersem, pasuje dzisiaj zamknąć usta krytykom i pojechać na swoim normalnym drugoligowym poziomie i zdobyć te 11 punktów, jak robił zawsze sezon w sezonie osiągając zawsze bardzo wysoką średnią około 2,300. Masters zarówno w Premiership i Championship chodzi jak maszynka, regularnie lutując okolice 12 punktów, tor w Rawiczu podobny geometrią i zawsze mu pasował. Lepszego meczu do pobudki jak dziś to już chyba w tym sezonie nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +247
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Też mam Mastersa 8.5 po kursie 1.57 już tylko niestety ale myślę że linia 9.5 po kursie 1.94 Sts też do gry....
Oprócz tego spróbuję zagrać
Hansen under 7.5 kurs 1.55 sts
To taki zawodnik że może wszystko się wydarzyć ale liczę tu jednak że linii nie przeskoczy tor powinien nie należeć do jego ulubionych😉😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +404
S 169

szmeru

Użytkownik
Ja dałem over 7.5 Drożdża za 1.70 sts, po 3 słabych meczach w końcu musi się obudzić, w tamtym sezonie regularnie u siebie zdobywał między 10, a 14 punktów, teraz wystarczy zdobyć "tylko" 8, co udało się w tym sezonie tylko raz ze Stalą Rzeszów - 9. Pierwszy bieg wydaje się najcięższy z Boberem, Kaczmarkiem i P. Hansenem ale liczę chociaż na 1 pkt z Hansenem. Bieg 5 z Boberem, Pickeringiem i Pióro stać go na pewno na 2 pkt, w biegu 10 rywale to Gzyl, Pickering i Ljung, ponownie stać go na pewno na 2 pkt i w biegu 12 na pewno stać go na trójkę z Sroką, Aarnio - tu może akurat być taktyczna i z Przyjemskim, który jeśli dzisiaj pojedzie, to wątpię, że po wczorajszym dniu będzie dzisiaj ''latał" po torze. To już nam daje 8 pkt, a na pewno ma szansę jechać w nominowanym i złapać jeszcze 1-2 pkt.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Nad underem Hansena też myślałem, bo 7.5 na wyjeździe dużo ale on sam co prawda w Tarnowie ale jednak w naszej lidze jeździ na prawdę nieźle, końcówka ostatniego meczu z Opolem zesputa literkami. Dwa lata temu w Rawiczu w barwach Rzeszowa pojechał przyzwoicie. Ja spróbuje na ten mecz jeszcze takie coś:

Peter Ljung poniżej 8.5 @ 2.01 STS 8 punktów.

Jak pisałem wyżej w analizie Mastersa, Ljung już jedną nogą na emeryturze, odcina kupony. O ile w Tarnowie zdaży mu się pojechać fajny mecz ze słaba Piłą czy uda mu się jeden bieg (na 6) z Opolem tak wyjazdy już są dla niego ciężkie. Zestaw dzisiaj jest trudny, x2 Masters a także świetnie wciąż u siebie Baliński i x2 Pickering. Po razie Dróżdż i Kaczmarek. Od siebie spokojnie może z Boberem przegrać. Raczej spodziewam się u doświadczonego Szweda zbierania 1 niż 2 dzisiaj.

EDIT: Jakieś info odnośnie ew. ZZ Tarnowa jednak za Rolnickiego w miejsce Pióro? Bo w Forbet jest Ljung poniżej 10.5 @ 1.92 11 punktów. Pickering już go minął w 10 biegu ale Dróżdż jak zwykle musiał coś odwalić, sędzia musiał zaliczyć i jest trójka. Jeśli nie ma ZZ i może być tylko RT po stronie Tarnowa to polecam to mocno także :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +388
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Nad underem Hansena też myślałem, bo 7.5 na wyjeździe dużo ale on sam co prawda w Tarnowie ale jednak w naszej lidze jeździ na prawdę nieźle, końcówka ostatniego meczu z Opolem zesputa literkami. Dwa lata temu w Rawiczu w barwach Rzeszowa pojechał przyzwoicie. Ja spróbuje na ten mecz jeszcze takie coś:

Peter Ljung poniżej 8.5 @ 2.01 STS

Jak pisałem wyżej w analizie Mastersa, Ljung już jedną nogą na emeryturze, odcina kupony. O ile w Tarnowie zdaży mu się pojechać fajny mecz ze słaba Piłą czy uda mu się jeden bieg (na 6) z Opolem tak wyjazdy już są dla niego ciężkie. Zestaw dzisiaj jest trudny, x2 Masters a także świetnie wciąż u siebie Baliński i x2 Pickering. Po razie Dróżdż i Kaczmarek. Od siebie spokojnie może z Boberem przegrać. Raczej spodziewam się u doświadczonego Szweda zbierania 1 niż 2 dzisiaj.

EDIT: Jakieś info odnośnie ew. ZZ Tarnowa jednak za Rolnickiego w miejsce Pióro? Bo w Forbet jest Ljung poniżej 10.5 @ 1.92 . Jeśli nie ma ZZ i może być tylko RT po stronie Tarnowa to polecam to mocno także :)
@2,20 na poniżej 10,5 Ljunga w etoto
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Ljung dostanie spokojnie 6 biegów, a jeśli będzie ZZ to7, a więc te 11 pkt może wykręcić
Jak będzie jeździł jak tydzień temu nie dostanie RT, bo chłop przegrywał ze swoim juniorem i inne punkty do swojego 4 robił na trupie czyli na swoich. Do tego jeśli będzie na pewnym etapie -20 (a chyba na pewno będzie) to nie wiem czy jest sens robić RT czy dać pojeździć Aarnio i Pióro, a nóż będą lepsi na następne mecze niż fatalny ostatnio Batchelor.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Składy potwierdzone z 4 Pióro, nie ma ZZ. Polecam wciąż Ljunga w etoto jak kolega wyżej wrzucił, fajny kurs. Forbet to wycofał jakiś czas temu.

Szukałem jakiejś linii na Pickeringa ale nic nie ma. Daje więc Pickering-Aarnio 1 STS 10-3. Niestety kurs zleciał z 1.65 na 1.50. Można dorzucić to jednak dla dubla z czymś z Krosna lub Łodzi. Josh powinien tutaj pojechać fajnie, rywale nie są mocni. Aarnio ma w każdym biegu z kim przegrywać. Dopiero niby 12 bieg słabszy ale jest tam Przyjemski. Z Dróżdżem też powinien przegrać w tym biegu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +247
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
P. Ljung powyżej 8.5 pkt 1.75 forbet forbet adams235 ✅ 11pkt

Podbijam również over na Ljunga. To on tutaj będzie najskuteczniejszym zawodnikiem z Tarnowa i jeśli będzie opcja rezerwy taktycznej to zapewne pojedzie. Myślałem też nad handicapem +22.5 na Tarnów bo wydaje mi się że aż takiej super przewagi nie będzie i Unia zdobędzie 34 punkty ale odpuszczam i idę w stronę Ljunga.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +247
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Panowie kurcze wy tak serio z tym Ljungiem i tymi overami?co prawda kursy nie wskazują na to bo under około 2 ale facet od 2 sezonów od pamiętnego wypadku jest cieniem samego siebie....dorabia do emerytury a i jego styl jazdy i przygotowanie fizyczne pozostawia do życzenia....oczywiście w niektórych meczach strzeli pewnie over- osobiście lubię gościa bo to był fajny zawodnik ale raczej w sensie BYŁ i szczerze mówiąc overu w tym sezonie żadnego bym nie grał na niego😉😉no chyba że 7 startów a linia na poziomie 6 oczek naprzyklad.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Baran over 5,5 @ 1,7 sts szybko po trzech biegach 7

Opole jedzie z najsłabszym zespole w lidze. W awizowanym składzie poza Mroczką ciężko kogoś wyróżnić. Baran ma dość łatwy pierwszy bieg, w którym co najmniej powinien zdobyć 2 punkty. Dwukrotnie pojedzie z Polisem i raz z Thorsellem, gdzie może być trudno o punkty. Jednak szukałbym punktów przede wszystkim na zawodnikach gości. Sądzę, że nawet w 4 startach jest w stanie spokojnie pokryć tę linię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +404
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
J. Thorsell powyżej 10.5 pkt 1.57 STS ❌ defekt pogrzebał over... 10 pkt.

Nie widzę dziś innego rozwiązania jak pokrycie tego overa przez Jacoba. Rywal słaby Jacob dziś zakręci się koło kompletu punktów.
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Broc Nicol poniżej 4.5 @ 1.72 Betclic 0 punktów.

Fortuna też to ma ale kurs 1.50 już tylko. Rywale bardzo mocni a Amerykanin ustawiony z numerem 1, nie sądzę żeby urwał tutaj jakieś punkty. Może wpadną jakieś 2-3 na trupie albo uda się jakoś objechać hmmm no właśnie kogo? Orwata czy Fienhage? Nawet jeśli to 5 punktów to ja się tutaj nie spodziewam.

Jacob Thorssell powyżej 10.5 @ 1.60 Betclic 10 punktów i defekt na starcie w banalnym biegu...

Tak jak kolega wyżej pisał, no musi Torsel dziś pójść pod komplet. Pewnie z rywali ciężko żeby ktoś coś urwał, raczej kolega z pary w 3 Cyfer, bo później w sumie juniora i Baran to raczej nie. Za rywali x2 Mroczka, no i może Jędrzejewski ale on głównie jeździ u siebie, raczej nie wyjeździe za dużo nie zrobi.

Mateusz Panicz poniżej 4.5 @ 1.75 Totalbet 0 punktów.

Tu też linia trochę za duża. Nie wiem czy wygra juniorski na wyjeździe. Jest Poczta, Hjerrild i Ernst. Może wpadnie 2. Później w 7 powinno wpaść 0 i bieg 12 z Fienhage i Hjerrildem jakieś 1. Jak nie będzie punktów "na trupie" to pewnie nie zrobi więcej jak 4.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +442
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
A Cyfer over 9.5 kurs 1.75 Sts
Ma coś w Pile do udowodnienia więc pewnie podwójnie zmotywowany do tego forma jest
Rawicz win kurs 1.4 Sts
Do dubla można wziasc aczkolwiek czuje że może być o dziwo na styk...tor może gościa sprawiać kłopoty zwłaszcza Douglasowi czy Pickeringowi...także będzie ciekawie
D.Kaczmarek over 10.5 kurs 1.84
Rzadko gram over tak wysoki i jeszcze Kaczmarka ale tam będzie chciał się pokazać...jeździł tam...jak się nie spali to może pojechać dobry mecz do tego forma zwyżkuje...
Baliński under 8.5 kurs 1.84 Sts
Dwa łatwe biegi i dwa trudne na styk będzie ..wiele zależy od nominowanego...jak się ułoży...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Daniel Kaczmarek poniżej 11.5 @ 2.00 Forbet 8 punktów.

Czy to nie za dużo? W Tarnowie popadało, tor na pewno będzie inny niż klasyczny beton. U siebie Daniels lata, ale wyjazdy są różne. Fakt, świetny mecz na Łotwie 11 pkt. ale i tak wpadło jedno zero. Rywale na swoim torze to nie są takie ogórki jak się wydaje. Ljung fatalny mecz z Opolem po którym go już skreśliłem ale w Rawiczu pokazał, że jeszcze chce się pościgać na drugoligowym froncie. Bober u siebie jest bardzo mocny, Hansen na torze w Tarnowie także pokazuje się z dużo lepszej strony niż zakładałem. x3 pojedzie na Aarnio, może chociaż z raz przegra? Zaczyna od siebie z Balińskim, później x2 w parze z Pickeringiem i raz z Douglasem, wychowani na angielskich krótkich i techniczny torach, którzy mogą średnio ogarniać geometrie tak długiego toru ale na Łotwie Douglas pojechał niezłe zawody, coś na pewno mogą Kaczmarkowi urwać. W 15 biegu jak zawsze mocna obsada i może tutaj potracić np. z Boberem, Ljungiem czy Mastersem. Zakładając, że Rawicz jako faworyt nie będzie tutaj przegrać i Kaczmarek nie poleci z RT to w 5 biegach linia do pokrycia jest bardzo duża.

EDIT: wg oficjalnej strony Unii Batchelor za Hansena dzisiaj.

Jacob Thorssell powyżej 10.5 @ 1.70 STS 9 punktów. chłop jest żałosny ze swoimi startami, bonusami nie pokryje się linii.

Tydzień temu pokryłby tą linię ale defekt na starcie popsuł wszystko, w 4 biegach pozostałych biegach był komplet 10+2. Dzisiaj rewanż w Pile, i oprócz Mroczki i może Jędrzejewskiego nie ma tutaj z kim potracić punktów jeśli chodzi o Pilan. Od siebie x2 z juniorem też nie przegra, w biegu 3 jedzie z Baranem no to też raczej nie i w 13 z ZZ. Programowo z Jędrzejewskim i Mroczką jedzie tylko raz, x2 jest Skupień no ale jego trzeba objeżdżać na spokojnie bo to różnica dwóch klas. Jak nie będzie znowu jakiejś literki to takie 12 punktów powinno tutaj być na pewno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Ljung poniżej 11,5 pkt ewinner 1.70

Ljung ostatnie zawody pojechał dobrze, może forma idzie w górę?
Ale dziś nawet przy 6 startach, zaproponowaną linię uznać należy za bardzo wysoką. Bieg 13 trudny i podobnie będzie z nominowanym.
Zobaczymy, czy zawody ze względu na pogodę uda się odjechać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +358
Sándor Tihanyi 42,4K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Unia - Rawicz
-6.5 Rawicz
Kurs 2 żal patrzeć na taki upadek i upokorzenia

Na szybko i z tel dziś za Hansena jedzie Batchelor który na motorze nie wygląda. Hansen grzyl chociaż tor a Troy tylko jedzie by jechac. Nie widzę tego dziś Dodatkowo nie ma z/z za rolnickiego i jedzie pióro. Trudny mecz i myślę że kolejny blamaż byłego mistrza Polski. Gdyby ktoś widział kurs na biegi juniorski to proszę o info
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +499
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Piła handicap +16,5 pkt @1,75 etoto

Kogoś nieźle poniosło z tą linią i kursem... Wracają Dilger i Skupień. Jest mocny Mroczka i Jędrzejewski. Juniorzy na podobnym poziomie. Takiego pogromu nie będzie...
 
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Daniel Kaczmarek poniżej 11.5 @ 2.00 Forbet

Czy to nie za dużo? W Tarnowie popadało, tor na pewno będzie inny niż klasyczny beton. U siebie Daniels lata, ale wyjazdy są różne. Fakt, świetny mecz na Łotwie 11 pkt. ale i tak wpadło jedno zero. Rywale na swoim torze to nie są takie ogórki jak się wydaje. Ljung fatalny mecz z Opolem po którym go już skreśliłem ale w Rawiczu pokazał, że jeszcze chce się pościgać na drugoligowym froncie. Bober u siebie jest bardzo mocny, Hansen na torze w Tarnowie także pokazuje się z dużo lepszej strony niż zakładałem. x3 pojedzie na Aarnio, może chociaż z raz przegra? Zaczyna od siebie z Balińskim, później x2 w parze z Pickeringiem i raz z Douglasem, wychowani na angielskich krótkich i techniczny torach, którzy mogą średnio ogarniać geometrie tak długiego toru ale na Łotwie Douglas pojechał niezłe zawody, coś na pewno mogą Kaczmarkowi urwać. W 15 biegu jak zawsze mocna obsada i może tutaj potracić np. z Boberem, Ljungiem czy Mastersem. Zakładając, że Rawicz jako faworyt nie będzie tutaj przegrać i Kaczmarek nie poleci z RT to w 5 biegach linia do pokrycia jest bardzo duża.

EDIT: wg oficjalnej strony Unii Batchelor za Hansena dzisiaj.

Jacob Thorssell powyżej 10.5 @ 1.70 STS

Tydzień temu pokryłby tą linię ale defekt na starcie popsuł wszystko, w 4 biegach pozostałych biegach był komplet 10+2. Dzisiaj rewanż w Pile, i oprócz Mroczki i może Jędrzejewskiego nie ma tutaj z kim potracić punktów jeśli chodzi o Pilan. Od siebie x2 z juniorem też nie przegra, w biegu 3 jedzie z Baranem no to też raczej nie i w 13 z ZZ. Programowo z Jędrzejewskim i Mroczką jedzie tylko raz, x2 jest Skupień no ale jego trzeba objeżdżać na spokojnie bo to różnica dwóch klas. Jak nie będzie znowu jakiejś literki to takie 12 punktów powinno tutaj być na pewno.
Mistrzu , nie pisz głupot w Tarnowie nie popadało, i nie pada od nie wiem kiedy, wczoraj gorąco, dzisiaj może zachmurzone ale zero deszczu , jaki beton???? Może i typ dobry , ale nie pisz farmazonów że będzie dzisiaj beton
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom