>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa.

Status
Zamknięty.
M 12,4K

mumin89

Użytkownik
Tez dałem Aspgrena więcej 8.5 oraz Masters więcej 8.5 i Jędrzejewski więcej 3.5 . Aspgren i Masters liderzy swoich ekip tacy zawodnicy w 2 lidze muszą przywozic dwucyfrowki , a Jędrzejewski moze juz powoli konczy karierę ale 4 punkty to nie jest za duzo a lokomotiv ns wyjeździe juz taki mocny moze nie byc wszystkie typy z sts
 
Ostatnia edycja:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Przyjemski over 8,5 @1,7 ewinner

Do jakiegoś dubla (a dziś można np. albo Gorzów czysto, albo Dauga czysto, albo Czewe) jak znalazł. Przecież Wiktor ma potencjał na trzaskanie dwuycyfrówek w I lidze (8+1, 8+2), ostatnio w Rawiczu zrobił 12, a tu może nawet i pojedzie 6 biegów. Rywale trochę trudniejsi (na pewno na juniorce), ale i tak Wiktor tu dwucyfrówkę powinien zrobić. Jedyny minus, że mogą ten mecz odwołać.
 
Ostatnia edycja:
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Lars Skupień powyżej 4.5 @ 1,75 Totalbet 6 pkt.

Lars wybitnym zawodnikiem nie jest ale wyjść ze startu potrafi a i numer bardzo fajny. Pierwszy bieg z juniorami, później x2 w parze Nicol i junior Dauga. 13 bieg wydaje się najcięższy ale przy dobrym starcie wygrana z Bachem jest w zasięgu. W Poznaniu po dwóch zerach potrafił zrobić 1,2,2 wygrywając w 13 biegu z bardzo mocnym Seifertem-Salkiem. 5 punktów jest spokojnie w jego zasięgu.

Adam Ellis powyżej 7.5 @ 1,60 Fortuna na styk 8pkt.

Piła skład słaby ale tor na pewno będzie zagadką dla przyjezdnych jednak no 8 punktów powinien tutaj przywieźć. 4 bieg na Skupienia i juniorów także 3pkt w zasięgu, później x2 z Bachem którego też spokojnie może robić. 11 bieg przeciwnicy Jędrzejewski i Nicol czyli chyba najsłabsze ogniwa Pilan. Brytyjczyk ma różne odpały na wyjazdach które było widać w Rzeszowie w poprzednich sezonach, więc pewniakiem żadnym on nie jest to na te 8-9 pkt dziś liczę w jego wykonaniu.

Z meczu Opola dokładam sobie na lekko i szybko bo za 10 minut mecz.
Rawicz +8.5 @ 1,88 STS Słaba ta rozkminka na szybko.
Rawicz +10.5 @ 1,50 STS
Josh Pickering powyżej 4.5 @ 1,57 STS chłop olał swój trzeci bieg gdzie spokojnie mógł 2 pkt zrobić..

Nie analizowałem wcześniej tego meczu ze względu na możliwy deszcz, który był ale mecz jedzie zgodnie z planem. Tor po deszczu więc na pewno nie jest to handicap w stronę gospodarzy a gości, których skład bardzo mi się podoba. Trójka kangurów Douglas, Pickering i Masters, do tego mocny Dróżdż i solidny Kaczmarek, który na wyjazdach szału jechać nie będzie ale jakieś punkty urwie. No i podstawowa sprawa: znowu kapitalny Wiktor Przyjemski jako junior. Opole znowu zapowiada walkę o awans i skład taki też jest. Mocni Szwedzi Aspgren i Thorssell, jest Polis u siebie zawsze dobry ale na takim Cyferze w Rzeszowie rok temu mocno się zawiedliśmy więc na niego w ogóle nie liczę. Skład Opolan uzupełnia Karol Baran, na drugą ligę mocny zawodnik. Douglas i Pickering nie znają tego toru ale tor najkrótszy w Polsce do tego po deszczu więc typowo po Angielsku dzisiaj a tam jeżdżą na co dzień na takich torach.

Co do Pickeringa to typ trochę na czuja bo linia nieduża. Tor krótki i techniczny, po deszczu. Josh świetne wejście sezon w Anglii zarówno Premiership jak i Champioship nie schodzi z dwucyfrówki, ostatnie dwa bardzo dobre mecze w barwach Kings Lynn. Niegdyś coś się pokazał w Krośnie ale w tym sezonie liczę, że w Rawiczu w miejsce Skorji na dłużej zagrzeje miejsce, bo to bardzo fajny techniczny zawodnik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +155
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Patryk Rolnicki powyżej 7.5 @ 1.75 STS 3,3, w trzecim swoim biegu jedzie pierwszy, spada na trzecie miejsce i się kładzie. kontrolowany upadek ale kontuzja i szpital. co za kurwa żenada

Kurs poszedł szybko z 1.84. Od początku czekałem na linię na Patryka i jest fajna całkiem fajna choć oczekiwałem lekko niższej linii błędu spowodowanym fatalnym występem w Daugavpils ale wiadome jest, że Patryk na wyjazdy totalnie się nie nadaje a u siebie ma szybki sprzęt od Jacka Rempały właśnie na tory w Tarnowie i Rzeszowie. Dzisiaj przyjeżdża słaba personalnie Piła u których powinien latać Mroczka i coś dołożyć Jonasson. Dilger jedzie fatalnie, Jędrzejewski na wyjazdy też się już nie nadaje a Skupień może coś namiesza i urwie jakieś punkty przy dobrym starcie. Od siebie z pary: 1x Ljung, który już nie jest tym samym zawodnikiem na 12pkt co mecz, 2x przeciętny Bober i 1x Batchelor. 3 bieg na papierze bardzo słabiutki na 2* lub 3, 11 wydaję się cięższy bo z liderami Piły ale zarówno od siebie Batchelora jak i Jonassona można przywieźć tym bardziej, że Rolnicki ma w tym biegu pole wewnętrzne A lub B. Na inaugurację z dużo mocniejszym Poznaniem Patryk wykręcił 10 punktów: 3,3,0,3,1 gdzie linia była 4.5 albo 5.5. Dzisiaj te 8 powinien już zaklepać także po 4 seriach startów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Troy Batchelor - Artur Mroczka (-1.5) 2 @ 1.65 ForBet 6-10. Mroczka przyjechał na wycieczkę ale Batch dziś bardzo słabiutki.

Tak myślę czy to nie jakiś żart? Mroczka jeździł kupę lat w Tarnowie, tor zna jak własną kieszeń. W debiucie w Pile ustrzelił 13 punktów przeciw Daugavpils, dzisiaj powraca na stare śmieci no na pewno dostanie 6 biegów bo Piła powinna przegrywać -6. Ustawieni na równoległych numerach 9 vs 1 więc pojadą ze sobą 3x regulaminowo i ew. bieg nominowany. Z pełnym szacunkiem do przeciętnego już na warunki drugoligowe Australijczyka ale chyba powinno być tutaj jakieś 9-13 na koniec meczu.

Troy Batchelor poniżej 10.5 @ 1,70 ForBet / ETOTO 2.02 6pkt.

Na dokładkę Troy raz jeszcze. Przesadzona ta linia mocno, inni mają na niego 7.5 lub 8.5. 6 biegów przecież nie pojedzie, a 11 to jak na niego dużo. Z Poznaniem i w Daugavpils zdobył 8 punktów i dzisiaj chyba się także zakręci około 8-9 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +449
A 360,8K

adams235

Znawca - Żużel
Ciężko mi dziś coś ciekawego wybrać...ale dla zabawy przed jutrem trzeba się pobawić...na spontanie dziś
K.Hansen under 8.5 kurs 1.7 Sts
Łatwy 1 start potem coraz trudniej,biorę to też dlatego że ostatnio miał upadek w Danii i liczę że jest trochę poobijany

O Bober over 5.5 kurs 1.65 Sts
Dla mnie bet dnia...ale podstawowe pytanie jest czy nie trafi się jakaś literka...jeśli nie to poza 1 startem kolejne ma w miarę łatwe,może być na styk i liczę na 6pkt
T.Batchelor over 7.5 kurs 1.55 Fortuna
Nie mam przekonania do tego typu i wrzuciłem go do luźnej taśmy na podbitke...ma trudne biegi ale to tylko 8 pkt na takiego zawodnika który chyba jeszcze chce coś pokazać to warto mu zaufać...
Typ ryzykowny...i kontrowersyjny Mroczka under 10.5 sts kurs 1.75
Trochę przekornie albo będzie koncert na zasadzie 15w6 albo jak to ma Artur w zwyczaju głowa się zagotuje i będą z 2 wykluczenia....liczę właśnie na ten drugi wariant....sam jestem ciekaw...typ na czuja,do tego typu nie namawiam😉ale sts ma 5 biegów więc zaryzykuję🙃

Stawiałem rano więc teraz niewiem czy i jak się kursy zmienily bo nie patrzyłem 😏
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +271
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Rolnicki zdobędzie minimum 10 pkt @ 3,45 Betclic 3,3,u,-,-. żenada

Pewniak to żaden, ale warto za drobne rzucić. Linie na niego skoczyły do 8.5, niektórzy mają 9.5 po jakieś 1.85 a tu mamy aż 3.45. Patryk opisany wyżej, mocny na swoim torze i po takim kursie można spróbować bo te 10 pkt to dużo ale dziś w zasięgu.
 
Ostatnia edycja:
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Panowie pewniak dnia Piotrek Świerszcz over 1,5 pkt w STS kurs 1,52 warto grać bo już w młodzieżowym biegu będzie pokryty, byłem wczoraj na treningu Piotr jeździl bardzo dobrze, zresztą uważam że ten chłopak ma duży talent, w młodzieżowym biegu powinien wygrac , juniorzy z Piły słabi a Kupiec kolega z pary dużo słabszy od Świerszcza , co do typów dzisiejszych to warto zagrać Ljung będzie lepszy tzn więcej pkt od Mroczki kurs 1,52 w STS.
Post automatycznie złączony:

Panowie pewniak dnia Piotrek Świerszcz over 1,5 pkt w STS kurs 1,52 warto grać bo już w młodzieżowym biegu będzie pokryty, byłem wczoraj na treningu Piotr jeździl bardzo dobrze, zresztą uważam że ten chłopak ma duży talent, w młodzieżowym biegu powinien wygrac , juniorzy z Piły słabi a Kupiec kolega z pary dużo słabszy od Świerszcza , co do typów dzisiejszych to warto zagrać Ljung będzie lepszy tzn więcej pkt od Mroczki kurs 1,52 w STS.
Chciałbym jeszcze dodać że Piła dzisiaj jak zdobędzie 35 pkt to max, żużlowcy Unii trenowali 2 dni, pogoda dopisała mogli potrenować , i w końcu tor będzie ich dużym atutem, do boju Jaskółki, wysoka wygrana dzisiaj Piła niestety najsłabszy zespół w 2 lidze.
 
Ostatnia edycja:
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Niestety typ
Panowie pewniak dnia Piotrek Świerszcz over 1,5 pkt w STS kurs 1,52 warto grać bo już w młodzieżowym biegu będzie pokryty, byłem wczoraj na treningu Piotr jeździl bardzo dobrze, zresztą uważam że ten chłopak ma duży talent, w młodzieżowym biegu powinien wygrac , juniorzy z Piły słabi a Kupiec kolega z pary dużo słabszy od Świerszcza , co do typów dzisiejszych to warto zagrać Ljung będzie lepszy tzn więcej pkt od Mroczki kurs 1,52 w STS.
Post automatycznie złączony:


Chciałbym jeszcze dodać że Piła dzisiaj jak zdobędzie 35 pkt to max, żużlowcy Unii trenowali 2 dni, pogoda dopisała mogli potrenować , i w końcu tor będzie ich dużym atutem, do boju Jaskółki, wysoka wygrana dzisiaj Piła niestety najsłabszy zespół w 2 lidze.
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
To co odjebał w tym 10 biegu Rolnicki nadaje się do jakiegoś kryminału. Zamiast 3,3,3 jest 3,3,u i gość jedzie do szpitala. Nie potrafiąc się złożyć w łuk kładzie i strzela mu kostka. Trzeba przestać stawiać i się kompromitować bo od stawiania takiego dziadostwa można kurwicy dostać. Mimo, że 2 liga to żyła złota bo większość linii na zawodników to nieporozumienie to albo sędzia przerywa biegi gdzie Rolnicki jedzie z przodu pod pretekstem ruszania się zawodnika gości (ok wiadomo że był ruch ale jest regulamin, który mówi że jak ten zawodnik przegra start i jedzie na 3-4 miejscu to się biegu nie przerywa) albo gość nie potrafi się złożyć w łuk, kładzie się i rozpierdala sobie kostkę. Dramat
 
Otrzymane punkty reputacji: +187
M 94K

michalkin

Użytkownik
Rolnicki zdobędzie minimum 10 pkt @ 3,45 Betclic 3,3,u,-,-. żenada

Pewniak to żaden, ale warto za drobne rzucić. Linie na niego skoczyły do 8.5, niektórzy mają 9.5 po jakieś 1.85 a tu mamy aż 3.45. Patryk opisany wyżej, mocny na swoim torze i po takim kursie można spróbować bo te 10 pkt to dużo ale dziś w zasięgu.
Ależ to był dobry typ. A jeszcze większy pech. 🙄🙄 Pech dla kuponów oczywiście. A postawa zawodnika...
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
ok wiadomo że był ruch ale jest regulamin, który mówi że jak ten zawodnik przegra start i jedzie na 3-4 miejscu to się biegu nie przerywa
Tu jedynie można usprawiedliwić sędziego pod względem sprawdzenia dotknięcia taśmy.
 
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
To co odjebał w tym 10 biegu Rolnicki nadaje się do jakiegoś kryminału. Zamiast 3,3,3 jest 3,3,u i gość jedzie do szpitala. Nie potrafiąc się złożyć w łuk kładzie i strzela mu kostka. Trzeba przestać stawiać i się kompromitować bo od stawiania takiego dziadostwa można kurwicy dostać. Mimo, że 2 liga to żyła złota bo większość linii na zawodników to nieporozumienie to albo sędzia przerywa biegi gdzie Rolnicki jedzie z przodu pod pretekstem ruszania się zawodnika gości (ok wiadomo że był ruch ale jest regulamin, który mówi że jak ten zawodnik przegra start i jedzie na 3-4 miejscu to się biegu nie przerywa) albo gość nie potrafi się złożyć w łuk, kładzie się i rozpierdala sobie kostkę. Dramat
Może w tv to inaczej wyglądało jednak mi z trybun widać było to że Patryk nie spodziewał się pod sobą Oskara i nie miał czasu żeby się złożyć inaczej. Winne powinnie być sobie same Jaskółki bo Jędrzejewski powinien być z tyłu zaraz po starcie. Tak jak to zrobił Bober w powtórce. Nie mniej jednak szkoda typu bo by weszło ale takie sytuacje w tym sporcie się zdarzaja. Powodzenia
 
P 28,9K

Przybłęda

Użytkownik
To co odjebał w tym 10 biegu Rolnicki nadaje się do jakiegoś kryminału. Zamiast 3,3,3 jest 3,3,u i gość jedzie do szpitala. Nie potrafiąc się złożyć w łuk kładzie i strzela mu kostka. Trzeba przestać stawiać i się kompromitować bo od stawiania takiego dziadostwa można kurwicy dostać. Mimo, że 2 liga to żyła złota bo większość linii na zawodników to nieporozumienie to albo sędzia przerywa biegi gdzie Rolnicki jedzie z przodu pod pretekstem ruszania się zawodnika gości (ok wiadomo że był ruch ale jest regulamin, który mówi że jak ten zawodnik przegra start i jedzie na 3-4 miejscu to się biegu nie przerywa) albo gość nie potrafi się złożyć w łuk, kładzie się i rozpierdala sobie kostkę. Dramat
Cały ten mecz wyglądał jakby odjechany dla bukmachera. Tarnów 6 (sześć) "literek".
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Może w tv to inaczej wyglądało jednak mi z trybun widać było to że Patryk nie spodziewał się pod sobą Oskara i nie miał czasu żeby się złożyć inaczej. Winne powinnie być sobie same Jaskółki bo Jędrzejewski powinien być z tyłu zaraz po starcie. Tak jak to zrobił Bober w powtórce. Nie mniej jednak szkoda typu bo by weszło ale takie sytuacje w tym sporcie się zdarzaja. Powodzenia
Prawda, Bober wjechał pod Patryka co na pewno go zaskoczyło ale też Rolnicki dziwnie zwalniał nogą na linii start-meta mimo, że Siopek minął go trochę wcześniej. Mimo wszystko już tak doświadczony zawodnik nie ma prawa popełniać takiego błędu, coś podobnego do Jakobsena wczoraj z 12 biegu. Ale zgadzam się, że powinni być obaj przed Jędrzejewskim już wcześniej tak jak Rolnicki był już z przodu w pierwszej odsłonie tego biegu, niestety w powtórce gorszy start i jest dupa, tak samo jak i trzeba przyznać, że po tym jak już go minął to nie powinien tak łatwo się wyprzedzić wynosząc się za bardzo na szeroką i pozwalając na nożyce.
 
A 360,8K

adams235

Znawca - Żużel
Bardzo ciekawy mecz w Poznaniu dziś i bieg juniorski conajmniej na poziomie 1 ligi
Poznań(-0.5)-Opole 1 kurs 2.22 Sts
Poleca Iskry ale uważam że gospodarze i para Ratajczak-Gusts wygra choćby 4;2 a po takim kursie to typ warty ryzyka....oczywiście para Opola też mocna Chlupac i Krawczyk i nie lekceważył bym ich też...ale ten kurs skłania mnie na Opole...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +232
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Podbijam typ adamsa 5-1, ale kurs już zleciał masakrycznie do 1.60. Ja złapałem jeszcze 1.84. Gusts i Ratajczak powinno być 5-1 a 4-2 to na lajcie z Chlupacem i Grzelakiem
 
Ostatnia edycja:
A 360,8K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
D.Lampart over 4.5 kurs 1.55 Sts
Dawid ma jakieś problemy dla mnie kondycyjnie ale jednak z jego startami i dwa biegi ma łatwiejsze powinien taka linie spokojnie ogarnąć...
Miesiąc over 7.5 kurs 1.94 Sts
Tor dla niego stworzony....pytanie czy mu się chce,ma płacone i nie zaliczy żadnej literki bo ma tendencję....ale poziomem to ogarnie tak myślę...
Woelbert under 10.5 kurs 1.94 Sts
Linia wysoka i nie mam przekonania niby ma starty ale 2 biegi trudne...i może byc na styk...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +325
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom