>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa.

Status
Zamknięty.
B 41,5K

bosky

Użytkownik
w ostatnim meczu dnia zagralem Czugunow under 8 2,15 8 pkt bet365 oraz Bewley - Kasprzak 1 1,83
6-7. Pierwszy typ ze wzgledu na obecna forme Gleba oraz Bewleya w parze. Ten drugi z kolei zainaugurowal lige w najlepszym mozliwym stylu (6 punktow Czugunowa do 13 Bewleya). Na tle Kasprzaka powinien wygladac fantastycznie. Nie rozwodze sie dalej, bo mecz za kilka minut.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +53
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś ciekawy mecz na Łotwie...szukam informacji odnośnie startu Rempaly jako gość czy pojechał ktoś coś wie?
Dziwnie niskie linie na wszystkich😉a ktoś musi zrobic dwucyfrowke...idę narazie w oczywisty typ
Kostygow over 7.5 kurs 1.57 Sts
Milion kółek wykręconych na tym torze i ostatni dzwonek żeby się wyrwać z tej Łotwy ....o formie niewiemy nic ale spróbuję mu zaufać...
Sezon dla Loko przejściowy i dziwny bo dopóki Landshudt w 1 lidze to oni nie mogą awansować...więc różnie może wyglądać ten sezon w ich wykonaniu...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +180
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Szybki strzał
A.Ellis over 8.5 kurs 2.01 Sts
Najwyższa pora żeby Adam coś pokazał ,dużo jazdy na początku sezonu i może to zaprocentuje...
T.Aarnio under 5.5 kurs 1.75 Sts
Łatwy 1 bieg i potem ciężki układ,liczę że w nominowanych nie pojedzie
Pechowo z Ellisem bo nie jechał nominowanego...
 
Ostatnia edycja:
maniek81 330K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Poznań - Piła (+18.5) [1] 1.57 sts

Do dubla jak znalazł. Poznań po inauguracyjnej wtopie dzisiaj z pewnością w pełni zmobilizowany. Mają w składzie zawodników, którzy powinni nakręcić sporo punktów: Gomólski, Fajfer, Guts, Holta też dziś swoje zrobi. Uważam, że te 55-35 to jest minimum, nie zdziwi mnie nawet 60-30.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +361
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Nie ma już tego Handi niestety,ja narazie delikatnie spróbuję
Jonasson under 8.5 kurs 1.84 Fortuna
Oj powrót dawno go tu nie było w PL...kiedyś lekkie problemy pozasportowe i z wagą czy się ogarnął?niewiem....potencjał kiedyś duży rozmieniony na drobne...liczę że Poznań na wiele mu nie pozwoli...sam jestem ciekaw co pojedzie ale obstawiam under
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +688
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nie bardzo widzę tu Dilgera więc warto zaryzykować
Chmiel-Dilger 1 kurs 2.01 Sts
Fajfer-Dilger 1 kurs 1.95 Sts
Problemem może być to że jeden z nich nie pojedzie w nominowanym ale po takich kursach żal nie skorzystać a w przypadku remisu mamy zwrot więc jakieś tam zabezpieczenie jest...w Dilgera niewierze poprostu czy słusznie to się okaże...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +429
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Ja dzisiaj dałem na

Fajfer więcej 5.5 1.60
Chmiel więcej 5.5 1.57
W tym meczu będzie pogrom Kevin i Robert u siebie powinni dobrze pojechać przegrać srednio mają z kim a linie sa dość niskie typy w sts , na spokojnie linie weszly
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +815
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Bieg juniorski
Rzeszów vs Poznań (-3,5)
Rzeszów 1,7 w STS

Kurs leci szybko, już jest 1,6 więc pewnie ktoś na forumku myśli podobnie (adams? ;))
Szybka piłka - aby Poznań pokrył handi to para Gusts-Buszkiewicz musi przyjechać na 5:1. Każdy inny wynik sprawia że typ wchodzi. O ile Gusts pewnie wygra o tyle nie jestem aż taki pewny czy Buszkiewicz pokona Grahna czy Majchera na ich własnym torze.
Po takim kursie próbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +632
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Bieg juniorski
Rzeszów vs Poznań (-3,5)
Rzeszów 1,7 w STS

Kurs leci szybko, już jest 1,6 więc pewnie ktoś na forumku myśli podobnie (adams? ;))
Szybka piłka - aby Poznań pokrył handi to para Gusts-Buszkiewicz musi przyjechać na 5:1. Każdy inny wynik sprawia że typ wchodzi. O ile Gusts pewnie wygra o tyle nie jestem aż taki pewny czy Buszkiewicz pokona Grahna czy Majchera na ich własnym torze.
Po takim kursie próbuję.
Nie grałem tego jeszcze choć patrzyłem,ale podstawowe pytanie czy nie będzie zmiany za Buszkiewicza i nie pojedzie Szostak a to może trochę zmienić układ sił...ale ten bieg juniorski lepiej odpuścić bo tam może być wszystko choć typu absolutnie nie neguje😉😉
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nie grałem tego jeszcze choć patrzyłem,ale podstawowe pytanie czy nie będzie zmiany za Buszkiewicza i nie pojedzie Szostak a to może trochę zmienić układ sił...ale ten bieg juniorski lepiej odpuścić bo tam może być wszystko choć typu absolutnie nie neguje😉😉
Fakt, typ opieram na założeniu że nie będzie zmiany i faktycznie pojedzie Buszkiewicz.
W rezerwie Szostak i Żupiński, jednak to zawsze konieczność wygrania 5-1/5-0 na wyjeździe a tor w Rzeszowie do najłatwiejszych nie należy.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Rzeszów - Poznań

Dziś w Rzeszowie liczę na wymagający tor na którym nie poradzi sobie Holta i zaliczy podobny wynik jak w Tarnowie. Wydaje mi się że Rzeszów ma mocniejszą drużynę tym bardziej u siebie na torze gdzie każdy z Rzeszowa może pojechac naprawdę dobrze. Kursy które wystawił STS według mnie są zbyt duże dlatego próbuję gry w stronę Rzeszowa.

Holta poniżej 9.5 - @2.01 STS
Rzeszów -8.5 - @2.80 STS

Forbet na Rzeszów -8.5 ma kurs 2.0
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Fakt, typ opieram na założeniu że nie będzie zmiany i faktycznie pojedzie Buszkiewicz.
W rezerwie Szostak i Żupiński, jednak to zawsze konieczność wygrania 5-1/5-0 na wyjeździe a tor w Rzeszowie do najłatwiejszych nie należy.
To jeszcze pod uwagę trzeba wziąć człowieka Majchera, który ma problem z ukończeniem biegu ja bym nie ruszał bo w 2 lidze u juniorów może paść każdy wynik
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
To jeszcze pod uwagę trzeba wziąć człowieka Majchera, który ma problem z ukończeniem biegu ja bym nie ruszał bo w 2 lidze u juniorów może paść każdy wynik
Yyyy ? Majcher ma problem z ukończeniem biegu u siebie ?
Wystarczy spojrzeć na ostatnie 2 rundy DMPJ w Rzeszowie, może nie jest wybitnym juniorem ale problemu z dojechaniem do mety to raczej nie będzie :D
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Majcher jeździ słabo na wyjazdach głównie na krótkich technicznych torach jak Rawicz i Opole a dobrze na lotniskach podobnych do Rzeszowa jak Poznań gdzie rok temu miał tam 3,3,3. Wychowany na prostym torze i na technicznych torach wychodzą braki co widać na przykładzie starego Lamparta. Ale podbijam oba typy: Rzeszów juniorski +3.5 3-3. Curzytek jako gość ratuje. gdzie kurs spadł już na @ 1,40 i Holta -9.5 6pkt. Dziadek do sanatorium. kurs zleciał na @ 1,70 a na wejściu było 2.22. Może jakieś inne buki odpalą podobną linie. Czekamy. Jeśli jedzie Buszkiewicz no to Majcher robi go spokojnie. Z Holtą vel nadgarstkiem podobna sytuacja jak w Tarnowie 2 tyg. temu. Tor po deszczu, polało w Rzeszowie i liczę na słaby występ parasola Holty z jego fatalną sylwetką. W czwartek deszcz padał prawie cały dzień, nie były to duże opady, lekkie ale ciągłe. Wczoraj lekko posmarkało i bardzo późnym wieczorem ale jest zimno, nie ma wiatru i tor nie schnie tak szybko. Na pewno będzie pod koło i tor będzie wymagający na którym znowu nie widzę Rune.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +285
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Holte tez zagrałem mniej 9.5 tylko ze w fortunie

Seifert salk mniej 7.5 oj ciężko dzisiaj będzie miał żeby przywieź az 8 pkt a w parze jeszcze gusta dostaje i rywale bardzo mocni u siebie

Legowik więcej 5.5 Hubert jak nie u siebie ma przywieź 6 pkt to gdzie holta Seifert chmiel i Fajfer sa do objechaniaHubert i Kevin jedynie co jechali reszta to gorzej niz amatorzy lampart juz się smieszny robi i sorki za saiferta salka nikt by się nie spodziewał takiej formy miesiąca i krcmarza

Oba typy z sts kursy 1.57 i 1.55
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +151
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
W Rzeszowie na juniorce Majcher z Curzytkiem, więc to -3,5 na juniorów z Poznania nie takie pewne IMO.

Edit. Sorry, nie zwróciłem uwagi, że typ był na Rzeszów :) w takim razie jak najbardziej popieram, ale z tego co widzę kanalie z stsu już go ściągnęły.
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Yyyy ? Majcher ma problem z ukończeniem biegu u siebie ?
Wystarczy spojrzeć na ostatnie 2 rundy DMPJ w Rzeszowie, może nie jest wybitnym juniorem ale problemu z dojechaniem do mety to raczej nie będzie :D
Yyy no DMPJ to inna bajka z tego co pamiętam to jesteś Krosna więc dziwię się że nie słyszysz rzeszowskich trybun którzy od lat t maja z jego talentu ubaw:) i nie jedna blada historię napisał na torze. Pozdro:)
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Yyy no DMPJ to inna bajka z tego co pamiętam to jesteś Krosna więc dziwię się że nie słyszysz rzeszowskich trybun którzy od lat t maja z jego talentu ubaw:) i nie jedna blada historię napisał na torze. Pozdro:)
Nie mówię że to jakiś talent no ale wspomniałeś o dojechaniu do mety, z czym nie miał dziś problemu 😂 Tak wiem wystartował raz XD
pozdro :D
 
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Aspegren over 8.5 Sts kurs 1.57
Hmmm dla mnie gość z potencjałem na 1 ligę...liczę tu na dobry występ...
Poczta over 1.5 kurs 1.84 Sts
Trochę przypadku może,ma dobre starty Kuba,Goret czy Chlupac w zasięgu....jeśli nie zaliczy upadku jakieś punkty do zrobienia... bet za drobne...

A.Ellis over 7.5 kurs 1.7 Sts
Trochę jak bet dnia ....mimo trudnych biegów liczę że ten tor będzie mu sprzyjać...
Wogole kilku zawodników loko może się zdziwić jak zobaczą ten tor hehe
Typy luźne poboczne:
D.Kolodinski under 4.5 kurs 1.84 sts
Panicz under 3.5 kurs 1.9 sts
Jędrzejewski over 3.5 kurs 1.7
M.Dilger under 7.5 kurs 1.84
Trochę tych kuponów w parze z tennisem i siatka poszło...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +200
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom