>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa w sezonie 2023

Status
Zamknięty.
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Polis - Masters (+1.5pkt.) [2] 1.75 forbet

Bezbarwny Masters dzisiaj

Masters w ostatnim spotkaniu domowym komplet 15 punktów. Wydaje się, że w końcu znalazł optymalne ustawienia i dziś powinien być liderem gnieźnieńskiej drużyny. Dostajemy +1.5pkt., a po cichu liczę też na 6 startów jako RT, co mocno ułatwiłoby wejście typu. Próbujemy.
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
E.Hjerrild under 6.5 kurs 1.7 Fortuna
Linia taka jakby jechał 4 lub 5 biegów,bazuje na tym że jedzie Breum i być może odpadną mu biegi więc atakuje grubo
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1115
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Gniezno - Rzeszów (-4.5) [2] 1.70 etoto
Coś nie mogę się spasować z tą 2 ligą, zupełnie jak dziś Rzeszów przez pół meczu 🤦

Gniezno z problemami i zawirowanami finansowymi. Atmosfera wokół klubu fatalna. Do tego dziś nie wystartuje Pickering, który miał być gotowy na to spotkanie. Po przeciwnej stronie barykady Rzeszów, który zaliczył potknięcie w Rawiczu, więc wnioski z pewnością wyciągnięte. W składzie byli jeźdźcy Startu: Kildemand, PHB, którzy na świeżo pamiętają starty na tym torze. Wcześniej Thorsell i Nowak. Nie widzę tu nawet światełka w tunelu dla gospodarzy z dlatego biorę handicap na Rzeszów.
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Ja z kolei wybrałem kilka zdarzeń z tego meczu...
Masters under 11.5 kurs 1.7 Fortunabet podstawowy ....linia nabita z Rawiczem gdzie Masters musiał dobrze pojechac przeciw byłemu prezesowi dziś ma z kim tracić pkt tak sadze...
Hellstroem under 5.5 kurs 1.55 Fortunalinia a oczko za wysoka
Nowak over 9.5 kurs 1.88 Fortuna
Oraz Woelbert under 7.5 kurs 2.01 Fortuna
Dwa ostatnie typy pod szukanie trochę wyższych kursów
Dobrać można Jacobsen z eliminacji lepszy od Paalovary kurs 1.35 oraz win Stuttgartu piłka kurs około 1.6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2185
T 715

Twaro

Użytkownik
Gniezno - Tarnów Gniezno kurs 1.22 betclick Tarnów przegrał tydzień temu u siebie z Lokokotovem po kursie 1.01 !! To już mówi wiele o sile tej drużyny. Za to Gniezno przegrało 2 punktami z faworytem i dream teamem Stala Rzeszów dopiero w ostatnim biegu. Tarnów jest bardzo słaby i Gniezno wygra wysoko także do combo można dorzucić.
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
K.Gomolski under 7.5 kurs 1.8 Fortuna
Generalnie typ pod biegi w sumie Kacper ma najtrudniejsze...Gniezno zmaga się z problemami natury mocno organizacyjno -finansowej i granie ich po 1.22 jest karkołomne ....choć fakt pewnie wygrają ale wbrew pozorom uważam że nie tak łatwo i Tarnów w okolice 38-40 może dobić spokojnie...
Zresztą Handi buki wystawiły nieprzypadkowo...
 
Ostatnia edycja:
T 715

Twaro

Użytkownik
K.Gomolski under 7.5 kurs 1.8 Fortuna
Generalnie typ pod biegi w sumie Kacper ma najtrudniejsze...Gniezno zmaga się z problemami natury mocno organizacyjno -finansowej i granie ich po 1.22 jest karkołomne ....choć fakt pewnie wygrają ale wbrew pozorom uważam że nie tak łatwo i Tarnów w okolice 38-40 może dobić spokojnie...
Zresztą Handi buki wystawiły nieprzypadkowo...
Gniezno ma skład na finał kolego
 
C 876

czubus2

Użytkownik
Jeśli już przy finale jesteśmy ja polecam pograć za drobne awans Opola kurs 12. W końcu jadą bez presji i napinki i według mnie przy obecnych składach szanse są wyrównane.
 
B 45,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Gniezno dzisiaj wygra ale po 1,22 się tego nie opłaca kompletnie ruszać. Oni na bank nie awansują do 1 ligi. Ja z meczu Gniezna gram Bober under 6,5 pkt @1,57 STS
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Gniezno - Tarnów Gniezno kurs 1.22 betclick Tarnów przegrał tydzień temu u siebie z Lokokotovem po kursie 1.01 !! To już mówi wiele o sile tej drużyny. Za to Gniezno przegrało 2 punktami z faworytem i dream teamem Stala Rzeszów dopiero w ostatnim biegu. Tarnów jest bardzo słaby i Gniezno wygra wysoko także do combo można dorzucić.
Co mówi porażka z loko o tej drużynie marny prowokatorze?
Co mówi o tej drużynie remis w Rawiczu czy minimalna przegrana w Opolu? Takie głupie gadanie. Mecz meczowi nie równy W meczu z loko Tarnów miał 5 liter czyli 5 biegów bez możliwej wygranej na dodatek tor podobny jak w Daudze i mam nadzieję że postawiłeś kurs 1.01 jako pewniak bo lubisz takie kursy.

Tarnów nie jest slaby dużo meczów bez pełnego składu który dziś jest już optymalny. Jedynie drejer ciągle kłopoty z barkiem. Jadą na swój tor zbliżona nawierzchnia Ostatnio w 1 lidze potrafili tam walczyć Ba Tarnów to w ogóle jest zespół wyjazdowy ale tak to jest jak się nie ma atutów swojego toru. Bach super Matic i Lewiszyn są w stanie trzymać wynik. Lewiszyn to dziś jak dla mnie robi dwucyfrowke. Jak tylko głową będzie chłodna bo ostatnie 3 wykluczenia z loko to przesądzone szarżę. Dużo dla mojego handu zależy od Kozy w ubiegłym roku obwiniony spadkiem myślę że ma coś do udowodnienia
Dlatego idę dziś w

Tarnów +6
STS
Kurs 2.46

Tarnów 1x
STS
4.18
Bardzo delikatnie
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Łęgownik - Ivacic (-1.5 pkt.) [2] 1.95 Forbet
Trzeba powiedzieć stop 2 lidze

Ostatnie podejście do 2 ligi. Jeśli Typ nie wejdzie to odpuszczam tą ligę. Ivacic w formie od początku sezonu, następie kontuzja, ale wrócił i forma nadal jest. Tarnów ostatnie spotkanie mimo, że przegrał z Daugavpils, to Ivacic pojechał w nim świetnie. 14 punktów w 6 biegach, a mogło być jeszcze lepiej, bowiem zaliczył w jednym z biegów taśmę. Jego mechanikiem od tego sezonu jest Łukasz Związko, który próbował kiedyś żużlowego rzemiosła i tor w Gnieźnie zna znakomicie. Liczę, że przygotuje na dziś znakomicie sprzęt dla Ivacica i ten od początku będzie mocnym ogniwem Tarnowian. Liczę też po cichu na 6 biegów, co powinno pomóc zdobyć kilka punktów w meczu od Łęgiwnika, który jeździ w kratkę.
 
Ostatnia edycja:
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Ivacic - Gomólski 1 1.70 sts
Kolega Adams wspominał o niełatwych biegach Gomólskiego. Ponadto Ivacic wydaje się na dziś w lepszej dyspozycji i ma obiektywnie łatwiejsze biegi, może się zdarzyć, że pojedzie z taktyka w jakimś wcześniejszym wyścigu.
Trzymam kciuki za przełamanie złej passy przez Mańka81.
 
Ostatnia edycja:
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Gniezno - Tarnów Gniezno kurs 1.22 betclick Tarnów przegrał tydzień temu u siebie z Lokokotovem po kursie 1.01 !! To już mówi wiele o sile tej drużyny. Za to Gniezno przegrało 2 punktami z faworytem i dream teamem Stala Rzeszów dopiero w ostatnim biegu. Tarnów jest bardzo słaby i Gniezno wygra wysoko także do combo można dorzucić.

Gniezno dalej nie płaci zawodnikom - koleszko skąd Ty bierzesz te typy - z baniaka ? Przecież nawet jesłi oni wygrają ten mecz to może ochłoń , przestań pisać na jakiś czas - złap trochę większą wiedze i wróć ...najlepiej za 10 lat
 
Otrzymane punkty reputacji: +334
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
K.Pieszczek over 9.5 kurs 1.65
Myślę że będzie głodny jazdy,plus trzeba zarabiać,mimo wszystko dla mnie zawodnik 1 ligowy tylko głowa nie dojeżdża....jeśli jednak będzie skupiony to dwucyfrowka może wpaść
A.Ellis under 8.5 kurs 1.8 Fortuna
No myślę że te biegi które ma są wybitnie trudne....myślałem nad Hjemlandem ale on ma 12 bieg łatwy więc zaryzykuję Ellisa...tor w Rzeszy długi może nie do końca mu pasować
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
D.Kolodinski under 5.5 kurs 1.8 Fortuna
Dwa starty ma piekielnie trudne,ciężki tor w Pile,mało jazdy tam tego zawodnika a i Piła coraz lepsza i mocniejsza,liczę dziś na sporo walki,może jakieś wykluczenia...i under tego zawodnika😉😜
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom