>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa w sezonie 2023

Status
Zamknięty.
maniek81 335,9K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Gniezno dziś bez Pickeringa, który wczoraj miał upadek w meczu na Wyspach Brytyjskich. W jego miejsce Kacper Gomólski, który późno zaczął treningi że względu na uraz. Lecą kursy na gospodarzy. Fortuna przez chwilę miała Kurs wyjściowy 3.81, teraz raptem 1.99.
 
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Na Pile był kurs 5.65 hehe a na Dauga ponad 3 teraz się wyrównuje w Dauga zobaczymy....do tego niepewny występ Salonena dziś w Pile,on jest ponoć sprzętu nie ma,nie dojechał😉
Post automatycznie złączony:

Gomolski under 7.5 kurs 1.75 STS
Ciężko coś powiedzieć,1 mecz Startu,gomola awaryjnie ściągnięty,mało treningów odjechanych,zajął się trenerka trochę,mało tego mówił że później wejdzie w sezon a tu mecz nagle wpadł....więc sproboje delikatnie w under,umiejętności na over są ale chyba nie zdrowie i sprzęt jeszcze....gram to delikatnie
 
Ostatnia edycja:
M 12,4K

mumin89

Użytkownik
Ja od siebie takie typy
Kostygov mniej 8.5 dosc duza linia jak na lotysza nawet u siebie przyjezdza Gniezno moze nie jakis super sklad ale Sorensen masters Legowik dosc mocni jak na 2 lige kolega z pary Pedersen tez moze mu odbierac pkt widze mac 7 8 pkt sts kurs 1.70
Sorensen wiecej jeden z liderow Gniezna rok temu w Ekstalidze pokazal ze jezdzic umie wiec 7 pkt na Lotwie powinien przteiwez wiecej 6.5 kurs 1,70 w sts
Thorblom i Ellis wiecej 9,5 oboje liderzy Opola doparowi dosc slabi wiec pkt musza przywozic rywale moze Mroczka i Michalov cos przywioza ale zobaczymy Kursy 1.70 i 1.57 w sts
Post automatycznie złączony:

adams235 a co powiesz dzisiaj o Jedrzejewskim i Mroczce pojada srednio chociaz czy jak ostanio zenada
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
maniek81 335,9K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Masters S. [powyżej 10.5 pkt.] 1.75 forbet/etoto
Pod nieobecność Pickeringa to właśnie Masters powinien dziś ciągnąć wynik dla gości i jeśli Gniezno chce wywieźć z Lotwy korzystny wynik to Australijczyk musi tu zrobić dobry wynik. Początek sezonu ma obiecujący, więc liczę na pokaźną zdobycz punktową. Kto wie, może będzie musiał wyjechać na tor sześć razy, a wtedy szanse na wejście zakładu rosną.

Obraz nędzy i rozpaczy w wykonaniu Kangura.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Mroczka powyżej 8,5 pkt we wszystkich startach @1,85 forbet ✅

Jak dla mnie bardzo fajna linia na lidera Piły. Oczywiście w pierwszym meczu w Rzeszowie zawiódł, ale u siebie powinno być co innego. Rywale nie są poza zasięgiem Artura. W poprzednim sezonie w Pile w praktycznie każdym meczu kręcił się koło dwucyfrowki. Na plus tego typu działa fakt, że bardzo możliwe że pojedzie 6 razy, a linia jest naprawdę niska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +378
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
O.Polis under 11,5 pkt @1,75 Fortuna (pierwsze 5 startów) 15pkt 😮

No nie, 12pkt w Pile na wyjeździe, jakoś sceptycznie. Mroczka, Michailov czy Jędrzejewski w Pile czy w swojej drużynie Ellis czy Thoernblom pozabierają te punkty.

A.Mroczka over 7,5 pkt @1,75 Fortuna (pierwsze 5 startów) 8pkt

W zeszłym sezonie ciągnął wraz z Jędrzejewskim ten wynik drużyny z Piły. Znajomość tego toru powinna spokojnie pozwolić pokryć tą linię.

N.Morris over 10,5 pkt @1,75 Fortuna (pierwsze 5 startów) 2pkt

Lider drużyny gospodarzy. Ciężki tor w Daugavpils nie wybacza niedopasowanych motorów, a on jest z tym torem spasowany.

K.J.Pedersen over 5,5 pkt @1,70 Fortuna (pierwsze 5 startów) 9pkt

Odkrycie poprzedniego sezonu. Niska linia punktowa, zagrałem trochę właśnie z uwagi na ten zeszły sezon, ponieważ w tym początek raczej niemrawy. Liczę na przełamanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ja obrałem dziś takie kierunki trochę mniej popularne
M.Thorbloem over 9.5 kurs 1.8 Fortuna punkt za malo
Myślę że ma predyspozycje żeby liderowac ekipie z Opola ,poza 1 biegiem pozostałe ma w miarę fajne
Jędrzejewski under 7.5 kurs 1.7 Fortuna
Ze względu na 1 bieg trudny,uważam że albo on albo Mroczka zawali trochę pilanom mecz
S.Worral under 9.5 kurs 1.75 Fortuna punkt za duzo
Odważna linia jak na gościa co w Polskiej lidze zaliczył meczy jak na palcach 1 dłoni,do tego tor w dauga mocno inny niż w Anglii i w sumie sam jestem ciekawy jak mu pójdzie....
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Bober-Salonen +2,5 (wszystkie biegi) 2 kurs 1,8 etoto⛔⛔⛔⛔ dramat co dziś jedzie Timi,cień gościa z zeszłego roku,no trudno
Oskar jedzie u siebie,ale forma raczej słaba, w zeszłym tygodniu w meczu z Opolem tylko 2 pkt w 3 wyścigach. Timi nie dawno został zakontraktowany do zespołu, lecz przez brak silników w poprzednim tygodniu dopiero dziś nastąpi jego weryfikacja.Wiele razy jadąc w Polsce pokazywał się z bardzo dobrej strony.Do tego liczone są wszystkie biegi,a Fin pewnie pojedzie 6 razy,choć i Bober może dostać 1 bieg więcej, gdyż możliwe że Unia pojedzie z ZZ za ivacica.Warto iść w stronę Salonena gdyż jest to zawodnik na 1 ligę, pewnie w trakcie sezonu ktoś go podbierze z Piły.
W forbecie też jest fajny Ty na Fina over 6,5 (wszystkie biegi) kurs 1,7⛔⛔⛔⛔⛔
Tak jak pisałem ma coś do udowodnienia,do tego rywal średniej jakości, a i ma kilka biegów z juniorami, a więc z automatu ma te 3-4 pkt.Spokojnie powinien się zakręcić w ok.8-9pkt
 
Ostatnia edycja:
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
E.koza over 9.5 kurs 1.84 Fortuna
Forma fatalna do tej pory,ale dziś układ biegów ma fajny i umówmy się na swoim torze z takim rywalem przy całym szacunku musi w końcu się odkuć....kurs zacny ale linia też wysoka....no i mam nadzieję że Tarnów da szansę Rolnickiemu a nie pojadą ZZ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1267
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Derby kolejarzy dziś ciekawe...
Opole na 90 procent bez Ellisa co uważam jest sporym osłabieniem, wczoraj mocny dzwon razem z Jacobsenem ,do tego poobijany Hjerrild więc liczę że Rawicz mimo że to wyjazd to postawi sie mocno...
Rawicz +6.5 kurs 1.7 STS
Ale ze stawką delikatnie....

Dauga +22.5 kurs 1.84 STS
Milo zaskoczony jestem kursem....Piła ujechala 30 pkt więc Loko ujedzie 34 mam nadzieję,nie ukrywam że liczę że szanse znów dostanie Tudzież a i sportowo Loko ma fajnych zawodników tylko słabo zaczęli sezon ale myślę że z meczu na mecz trio Morris ,Kostygow czy Pedersen będą szarpali i takie małe objawienie Kolodinski liczę że się postawią...ale tu też bez szaleństw jeśli chodzi o stawke...
 
Ostatnia edycja:
M 12,4K

mumin89

Użytkownik
No to trzeba grac dzisiaj Rawicz Opole strasznie oslabione tylko pewne pkt to Polis i Throblom i moze Chmiel cos przywiezie oraz junior Hjerrild reszta to kewlary za to w Rawiczu mocni Douglas Balon Andersen Kemp na juniorce Drozdz wiec musza to wygrac kurs 2.12 w sts
 
P 27,2K

pieniazek

Użytkownik
Daugavpils wygra z Opolem 1,80 Fortuna a 1,42 STS duża różnica. Gram to w Fortunie. Do tego dokładam wygrana Gniezna w Pile po 1,55 . Ako=2,79 Fortuna dwa remisy oryginalne

Opole bez Mathias Thoernbloma doznał kontuzji a jest to kluczowy zawodnik swojej drużyny ze średnią blisko 2,5 pkt na bieg. Łotysze może nie jada jakoś wybitnie ale na swoim torze są zawsze grozni do tego brak jednego z liderów u przyjezdnych powoduje że po kursie 1,80 warto spróbować.
Gniezno objechalo tylko 1 spotkanie ale dobrze tam wypadli . Do tego Gomolski, Soerensen czy Masters fajnie zapunktowali i jeśli dzisiaj to powtórzą to spokojnie wygrają. Piła bez szału. Nie mają lidera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
maniek81 335,9K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Piła - Gniezno [2] 1.65 etoto
Gniezno trafia na czarną listę


Po blamażu na Łotwie, gdzie Gniezno wypuściło sporą przewagę, dziś powinno przyjść zwycięstwo. Goście mają lepszych zawodników w składzie i powinni ten mecz spokojnie wygrać. Gdzie jak nie w Pile?
 
Ostatnia edycja:
B 50K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Piła +6,5 pkt @ 1,67 STS

Z tą Piła to trzeba dziś uważać, złudnym może być pierwsze spotkanie z Opolem gdzie zawiódł Jedrzejewski którego dziś nie będzie. Piła wzmocniona Cyferem i Salonenem naprawdę wygląda solidnie, W czwartek i piatek trenowali w sobote uniemozliwiła pogoda. Ja pobiorę +handi na Pilan. Oni pewnie dziś przegrają ale myślę że ponad 40 pkt zdobędą
 
Otrzymane punkty reputacji: +266
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
A.Mroczka under 9.5 kurs 1.75 Fortuna
Nie nic ciekawego więc ja tak próbuje trochę pod trudne biegi Artura i ogólnie ciężki początek....rywal mocny więc jest szansa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +646
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
M.Lewiszyn over 6.5 kurs 1.57 STS
Sprzętowo jest dobrze przygotowany,mimo że tor mu może nie pasować to uważam do dubla można pyknac 😉...linia w miarę niska
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +516
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
H.Andersen under 7.5 kurs 1.82 Fortuna
Hans trochę odcina kupony,dawno w Gnieźnie nie jeździł ,ma naprawdę każdy bieg silnie obsadzony i zdziwię się jeśli te linie przekroczy...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +718
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom