>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. Liga Żużlowa 2021

Kto wygra 2. Ligę Żużlową?

  • Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

    Głosy: 0 0,0%
  • Trans MF Landshut Devils

    Głosy: 0 0,0%

  • Wszyscy głosujący
    17
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Proponuję uważać na mecz w Landshut i czekać na potwierdzone info co do występu Hansena i Świdnickiego w ekipie gości, wczoraj bardzo późno zakończyła się juniorska eliminacja w Krośnie i mają do przejechania 1000 km, może być z tym ciężko, a bez tej dwójki Kolejarz może zdobyć max 35 pkt
Przecież do Landshut z Krosna jest 10h jazdy bez łamania przepisów, nawet jeśli wyruszyli O 1 w nocy to na spokojnie zdążą;)
Post automatycznie złączony:

I również idę w Opole
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Dzień dobry,
Opole jedzie takim składem, że jak na drugą ligę można by rzec, iż nie mają słabych punktów.

Ja dziś idę w stronę underow gospodarzy.
Haertel poniżej 3,5 bo na kim on ma punkty robić?
Smoliński poniżej 9,5 tutaj się zastanawiałem ale ma trudne biegi szczególnie pierwszy plus nominowany.
Po takich kursach jak obecnie, nie idę w win Opola. Za duża masówka się zrobiła.
 
Ostatnia edycja:
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Opole to bierze tak sadze,ewentualnie jakies handi bo moze byc na styk i smierdziec remisem...
Kurs 2 nadal przyjemny
Do tego bet dnia Smolinski under 9.5 kurs 1.8 Fortuna oraz Kowalski over 3.5 na sts po kursie 1.6 to tak bez wiekszej analizy dobre kierunki oczywiscie jesli wszyscy dojada na mecz😉😉
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Tu o remis będzie ciężko bo widać po prostu ze goście nie wiedzą jak na tym torze jechać. Tu brakuje nie tylko prędkości ale i ścieżek calkowicie
 
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Sporo przemyslen na dzisiejszy final,wczoraj udalo sie fajnie zarobic na koszykówce wiec dzis postaramy sie ten zysk podwoic
Bloedern under 4.5 kurs 1.84 sts
Berge under 10.5 kurs 2.01 sts
Tonder over 4.5 kurs 1.84 sts bet dnia dla mnie
Ilosc 5;1 Opole over 2.5 kurs 2.31 sts
Bieg juniorski tu ryzykowny typ Opole (-3.5) Opole po kursie 2.13
Dzis w poszukiwaniu lepszych kursów zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 26K

trynek85

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Sporo przemyslen na dzisiejszy final,wczoraj udalo sie fajnie zarobic na koszykówce wiec dzis postaramy sie ten zysk podwoic
Bloedern under 4.5 kurs 1.84 sts
Berge under 10.5 kurs 2.01 sts
Tonder over 4.5 kurs 1.84 sts bet dnia dla mnie
Ilosc 5;1 Opole over 2.5 kurs 2.31 sts
Bieg juniorski tu ryzykowny typ Opole (-3.5) Opole po kursie 2.13
Dzis w poszukiwaniu lepszych kursów zobaczymy
Gdzie mi tam do Ciebie w typowaniu, lecz dopiszę 2-3 słowa do Twoich typów, co do wygranych Opolan po 5-1 to w meczu ligowym był tylko taki jeden bieg, tyle że wtedy nie jechał Świdnicki, lecz w pierwszym meczu finałowym też bardzo na niego liczyłem, a ten jakoś nie miał dnia, jak dziś będzie podobnie to bez niego nici z awansu, choć trzeba pomyśleć czy Opole w ogóle stać na awans, żeby walczyć w 1 lidze muszą kupić 4 zawodników, w tym dwóch juniorów, bo obecni tylko wypożyczeni
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Adams skąd ten optymizm co do Tondera? Teraz na sts zamiast over 4,5 jest linia 5,5. Under po kursie 2.22 kusi
Hmm 🤔 przecież on jeździ jak pipka. A to upadek,wykluczenie czy defekt. Do tego ma naprawdę trudne biegi. I jesteś pierwszy do zmiany. Nie wiem w czym upatrujesz jego dobrego wynik dziś?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom