>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. Liga Żużlowa 2021

Kto wygra 2. Ligę Żużlową?

  • Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

    Głosy: 0 0,0%
  • Trans MF Landshut Devils

    Głosy: 0 0,0%

  • Wszyscy głosujący
    17
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dzis osobiscie pogralem bo generalnie bryndza z liniami punktowymi glowny becik
O.Michailow over 7.5 kurs 1.8 sts
To bedzie jego mecz😉takie mam przeczucie ze ktos musi pociagnac ten wozek,juniorzy loko zajechani troche po maratonie dwudniowym w Ostrowie...w Podzouksa nie bardzo wierze...a Oleg w miare fajny 1 bieg ma...
Typy Poboczne:
E.Matjuszonok under 3.5 kurs 1.7 sts
D.Balinski under 10.5 sts kurs 1.75 rano zlapalem teraz tylko 1.55
K.Pludra over 6.5 kurs 1.7 sts
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Dzis ciekawy meczyk w Opolu a tu taka cisza?
Kudriaszow under 11.5 kurs 1.75 Fortuna
K.Baran under 6.5 kurs 1.8 Fortuna
M.Swidnicki over 6.5 kurs 1.57 sts bet dnia
A.Cyfer over 4.5 kurs 1.57 Bet Dnia
Cyfer-Rolnicki kto lepszy 1 kurs 1.57 Sts
Tak to widze...ogolnie licze ze Rzeszow sie postawi ale atuty w postaci jednak rowniejszego skladu plus Swidnicki zrobi tzn powinien zrobic roznice...wsrod gosci pewnie Masters i...Cyfer czuje zapunktują😉😉ale to zbyt malo chyba na dobicie do 40 pkt
Post automatycznie złączony:

M.Hansen-A.Cyfer 2 kurs 2.80 zaklad na 1 bieg kto lepszy...
Zaryzykuje za stówke chociaz kuszacy a to tylko jeden bieg i jeszcze na torze w Opolu ktory jest waski i czesto jest jakies zamieszanie....jeszcze jesli pojada wedlug 1 zestawu to typ wchodzi bo Cyfer z malego gorzej jak bedzie 2 zestaw....ale uwazam ze warto sprobowac
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Dzis ciekawy mecz w Rzeszy i zastanawiajacy bardzo wysoki handi na Poznan....ale to dlatego ze Rzesza musi wygrac z bonusem...ale meczem narazie nie zajme a liniami punktowymi
Cyfer over 7.5 kurs 1.57 sts
Rolnicki under 10.5 kurs 1.8 sts
Oraz z Challengu Przedpelski under 8.5 kurs 1.7 sts....Pawel po kontuzji cos nie taki sam do tego zawody wczoraj tez jakies szarpane a tu 1 bieg bardzo trudny ma
Cyfer jak to Cyfer licze na pelna mobilizacje Rzeszy a sama linia nie za wysoka pod warunkiem braku literek😉
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Wczoraj nic sie nie ugralo wiec dzis troche pod prad
Berge under 12.5 kurs 1.75 Fortuna
Linia kosmos nawet na 2 lige ,pomijam literke gdzie od razu kupon wchodzi przy tym,to 11 bieg z Huckenbeckiem,jedzie z Drozdzem no i w nominowanym jesli 15 to znowu najlepsi jada....

Smolinski under 10.5 kurs 2.22 Fortuna
Licze na zmeczenie i spore rozczarowanie wczorajszym wystepem😉
Krzykowski under 1.5 kurs 1.8 teraz niestety 1.4 ale do dubla mozna pograc
Gusts over 8.5 kurs 1.84 sts
Kudriaszow over 9.5 kurs 1.8 Fortuna
Kostygow under 10.5 kurs 1.7 Fortuna tu typ ryzykowny
Do tego gram Niemki w siatke kurs okolo 2.1 ,wczoraj udalo sie fajnie trafic Szwedki po kursie 2.34 wiec ide dalej tym tropem....to narazie tyle z 2 ligi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Landshut - Rawicz

Według mnie do grania Rawicz +18.5 @1.85

Faworyt w tym meczu oczywiście jest jeden. Niemcy mają dośc mocny zespół więc powinni ten mecz wygrać, ja jednak próbuję szukać grania pod gości z Rawicza. Dwa tygodnie temu Rawicz juz mierzył się na wyjezdzie z Landshut i dostali tam dość spore lanie i przegrali 64 do 25. Jednak myślę że ten mecz będzie wyglądał trochę inaczej. Trójka z Rawicza całkiem nieżle spisała się ostatnio w Grudziądzu widać ze mieli czym jechac. Dodatkowo w tym meczu będzie wzmocnieni Dogulasem który w Angli kręci niezłe wyniki. Oczwywiści będzie to jego pierwszy mecz w Rawiczu więc może to wyjść róznie ale myślę ze nie pojedzie gorzej niż Glimore który w meczu o którym wyżej pisałem zdobył zaledwie 1 punkt. Kolejnym aspektem jest że Norick Bloedorn jeżdził wczoraj w IMŚJ w którym doszedł do finału a zawody skończyły się dość pózno więc napewno będzie zmęczoony tym bardziej że do przejechania miał ponad 800km. Mam nadzieję że Rawicz w tym meczu powalczy ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Kolejarz dziś wzmocnimy Kowalskim i Świdnickim powinien wygrać na Łotwie.
Opole 1 1,57
Opole handi - 4,5 1.75 też do gry.
Do tego Kostygow poniżej 8,5 po kursie 2.05
I mocniej też zagrałem Świdnickiego poniżej 7,5 po kursie 1,84
Przy tak mocnej i wyrównanej stawce myślę że nie zrobi tej linii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Kowalski przecież z kontuzją. Ja bym poczekal na potwierdzone składy bo nie wiadomo czy Lotysze kogoś innego nie wystawią.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ja slyszalem ze jedzie Tonder ale czy to prawda to niewiem na ten moment za Brzoze...
Ale bardziej skupilem sie na Michajlowie i ryzykownie po kursie 1.88 sts typuje under
Oraz bet dnia Anslevicius under 3.5 kurs 1.84 sts
W przypadku Michaijlowa moze byc problem jesli pojedzie taktyczna i trafi na latwy bieg ale warto sprobowac...
Do tego do dubla Opole win kurs 1.45 sts,minimalnie ale mysle ze Kolejarz to wezmie..
Oprocz tego spróbuje Kubera under 10.5 sts to liga szwedzka
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Mateusz Tonder jako gość w Opolu, jedzie za Brzozowskiego który ostatnio był bardzo słaby. Myślę że to wspore wzmocnienie a skład praktycznie jest kompletny i każdy może zrobić dobry wynik
Gram -8.5 Opole po 2.52
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Ja gram dzisiaj Gilmour mniej 4.5 nie wiem kogo mialby młody dzisiaj pokonać żeby przywieź 5 pkt jedzie z Szymonem a na przeciw 3 mocarzy kurs 1.70 w sts super biore
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Opole - Lokomotiv
Typ: Opole -24.5 @1.75 Fortuna Tak jak myśłałem poszło bardzo gładko. I to z dwoma defektami po stronie Opola.
Opole z dwójką juniorów Ekstraligowych i Tonderem. Według mnie Lokomotiv tu jest bez szans dodatkowo jadą na wyjeżdzie. I myślę ze Oleg nie zrobi już 16pkt jak to było tydzień temu ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Proponuję uważać na mecz w Landshut i czekać na potwierdzone info co do występu Hansena i Świdnickiego w ekipie gości, wczoraj bardzo późno zakończyła się juniorska eliminacja w Krośnie i mają do przejechania 1000 km, może być z tym ciężko, a bez tej dwójki Kolejarz może zdobyć max 35 pkt
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
A ja zaryzykuję bez czekania widząc taki kurs przyjmuje go jako ryzyko.
3.30 w sts na Opole w pełnym składzie to żart.

Devils - Opole
Typ Opole
Kurs 3.30
STS Z kursu wyjściowego 3.30 przed meczem było 1.8 gdybym raz jeszcze stawiał zrobiłbym tak samo bo skład Opola jest i był lepszy jednak jechali dziś jak dzieci we mgle innymi(złymi) ścieżkami na jakiś osiołkach

Jazda autostradowa na 10 h więc jest gdzie nadrobić nocą. Jedynie to zmęczenie może mieć wpływ ale bez przesady na 2 ligę Mads z Świdnickim pojedzie na 50 % jakby swoje 100 %
Skład Opola na warunki najsłabszej ligi nie ma praktycznie dziur. Formacja juniorska to potęga nawet przy Nicku. Bush dziś z Haertelem mogą "wąchać dymek" cytując klasyk dodamy do tego Smolińskiego po kontuzji wygląda to źle przy zestawieniu Opola. Tym bardziej że Andrei wrócił ostatnio na dobre tory. Tk samo Polis pojechał półkę wyżej. No i lider - Jakob wrócił po kontuzji i śladu po niej nie ma.

Rywal to groźny Kai któy według mnie ma mały zjazd z formą ale dalej to wraz z Berge pewniak. Tylko mamy ich dwóch a Smoła jest niewiadomą. Dodajmy do tego ograniczone umiejtności Busha i Haertela oraz jednego słabego juniora to zaczyna to wyglądać słabo gdy na przeciwko zestawimy piekelną formację juniorów Jakoba Tondera Kudriaszowa Polisa i Hansena.

Jeszcze raz zaznaczam, że do potwierdzenia składów kurs może spaść więc pobieram taki biorąc pod uwagę zablokowane autostrady w dolnej Bawarii bo gdy składy bedą takie jak są to kurs 3.30 to śmiech na sali
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom