>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa 2021

Kto wygra 2. Ligę Żużlową?

  • Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

    Głosy: 0 0,0%
  • Trans MF Landshut Devils

    Głosy: 0 0,0%

  • Wszyscy głosujący
    17
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Kurs jest bardzo kuszący ale podstawowe pytanie jest gdzie go wrzucą jako ZZ i czy wogole,bo pierwsze 5 startów sie liczy i troche zaciera mi osobiscie to ocene...ale za nie dużą stawke mozna spróbowac
Alternatywnie zagram i troche zaryzykuje
Polis-Kudriaszow 2 kurs 1.84 sts
Tak jakos czuje ze to moze byc mecz Kudriaszowa
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Hej, jeżeli pojedzie Marcus za Karczmarza to wydaje mi się, ze spokojnie pojedzie 6 razy. Wierze w tego marcusa, chłop ma potencjał i się nie boi jechać, te 7.5 powyżej jak najbardziej do przyjęcia, nie ma tak obsadzonych biegów, wiec ja pobieram, a co wyjdzie zobaczymy po meczu
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Klosok under 1.5 sts kurs 1.84 ZWROT
Sportowo nie ma szans na 2 oczka jedynie defekty tasmy i itp moga popsuc ten typ
Gusts over 5.5 kurs 1.57 sts
Mysle ze pojedzie 4 razy i wtedy linia peknie
Loko -12.5 1 kurs 1.7 sts
Tu typ ryzykowny bo nie do konca wiadomo w jakim skkadzie poznan....ja nie mam zaufania co do tego ze bedzie Birkemose....ale nawet jesli zagram ze loko wygra wyzej niz 12 pkt czyli 38 max co Poznan moze zrobic
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja atakuje +18.5. Jakoś w te loko dziwnie nie wierze.. tu bardziej poszedłem na czutke.
Ale mroczk z fajferem 1 +4.5 wydaje mi się ze to jest złoto. Mroczka zdobędzie z 4-5 pkt i jakoś nie chce mi się wierzyć, ze Kevin zrobi 10pkt..
Wojdylo zawsze bardzo dobrze jeździ na swoim torze jak jest przyczepnoe, uważam ze ten bet jest bezpieczny z +2.5.

Ps. 5 minut dodałem post i mroczka już po 1.50. Może wchodzą tu bukmacherzy którzy ustawiają linie ?..😜
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Lars Skupień under 7,5 pkt # 1,78 Fortuna 7 pkt
Jedyny bet, który przykuł moją uwagę w meczu na Łotwie. Lars w tym sezonie wielkiego szału nie robi, jedzie strasznie zero jedynkowo - albo bieg wygrywa albo robi zero, najczęściej poprzez upadek. Loko okazało się nie takie mocne jak przed sezonem wielu zakładało, ale myślę, ze dzisiaj z Poznaniem powinni sobie łatwo poradzić. Łotewska ekipa jest bardzo wyrównana i uważam, że Skupniowi będzie dzisiaj ciężko o punkty, nawet w starciu z miejscowymi juniorami, którzy są już dość objeżdżeni, szczególnie na własnych śmieciach.
 
Ostatnia edycja:
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Ja z meczu dzisiejszego gram

Gust wiecej 5.5 junior i talent z Lotwy w biegu juniorskim powinna byc 3 bo rywale slabiutcy jezeli dojada z Poznania juiorzy do mety w nastepnych biegach powinien 3 pkt przywiez jeszcze kurs 1.50 sts
Seifert salk zaownik z szwecji fajnie jezdzi dlaetgo gram dziisaj jego over 4,5 ktos musi te pukty przywiez dla Poznania Walbert I karczamrz swoje zrobia gram jego punkty sts kurs 1.67 wiecej 4.5 jednak seifert wtopa dziisaj juz mylsmame ze w biegu 13 przywiezie 2 pkt a tu 1 i w nominowanych juz nie jedzie
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ciekawe czy pojada dzis w Niemczech...rano perelka w postaci under Bowesa po kursie 1.8 sts ,teraz tylko 1.45 na frytki ale w parze z Serbia w kosza robi dobry dubel...wydaje mi sie ze warto go spróbowac,trudne biegi ma plus nie mam zaufania do niego jakos a Łotysze bardzo mocni
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Gramy live 2 liga Polska: wittstock-Rzeszów:

4 bieg: bachhuber - Majcher 1 5,60 6,5/10

Obserwuje Majcheea, to zawodnik który wygrywa z pola A. Dostaje B lub C i dowozu seryjnie 0. Bachhuber dobry moje t startowy w juniorskim, tam się przestraszył i spadł na 4 miejsce. Teraz będzie miał pole B, startu z majcherem nie przegra, także jak zetnie do krawężnika, jest duza szansa na powodzenie tego typu

Grajcie szybko, bo za 5 min bieg!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom