>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 kolejka Primera Division 23.08 - 26.08.2013

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Przed nami 2. kolejka Primera Division w której liczymy na kolejne emocje oraz owocne typowanie, przy jej okazji. Zaczynamy w piątek od starcia Getafe-Almeria, które na papierze zapowiada się tak sobie ale na boisku może zobaczymy ciekawe starcie. Potem derby Kraju Basków, bo dla mnie Osa, to nadal ta kraina. Mecz na Anoeta w San Sebastian, bo San Mames Barria, jeszcze nie gotowe.
W sobotę przed własną publicznością zadebiutuje beniaminek Elche, który dostał srogie lanie na inaugurację od Rayo. Teraz rywal jeszcze trudniejszy, bo Real Sociedad, który wygrał dwa mecze po 2:0 w tym sezonie i jest faworytem. Później w stolicy Katalonii najciekawsze spotkanie soboty czyli Espanyol-Valencia i należy zadać sobie tutaj pytanie, czy kursy są dobrze wystawione? Bo jak dla mnie, to chyba zbyt wysoko ceniona jest Valencia. Na sam koniec Villarreal-Valladolid i powinno być ciekawie, bo obie ekipy lubią grać w piłkę więc emocji i goli nie powinno zabraknąć.
W niedzielę rozpoczynamy derbami Madrytu, w których faworytem jest Atletico ale Rayo to nie wygodny rywal więc może być ciekawie. O 21 mamy dwa równoległe spotkania: Levante-Sevilla i Malaga-Barcelona. Oba nie zapowiadają się jakoś szczególnie ciekawie ale to drugie ze względu na możliwy debiut Pawłowskiego w barwach Malagi, może być w Polsce szeroko komentowane. Na zakończenie niedzieli Betis-Celta i jak zwykle przy okazji spotkań Betisu powinno być ciekawie, bo ta ekipa naprawdę dostarcza sporo emocji.
W poniedziałek trudny wyjazd czeka Real Madryt, który zagra ze wzmocnioną Granadą. W ubiegłym sezonie na Nuevo Los Carmenes górą była ekipa z Andaluzji, a i tym razem nie stoją na straconej pozycji. Real w ubiegłym sezonie przegrał wszystkie 4 spotkania w tym regionie, co ciekawe.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Primera Division 2013/2014 (Liga Hiszpańska) - La Liga
⚽ Malaga - Barcelona
Barcelona (-1,5) ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 3/10
Znów gram przeciwko Maladze. Przy okazji pierwszej kolejki w meczu z Valencią opisałem ich aktualną sytuację. Osobiście uważam, że w tym sezonie Malaga zajmie środek, bądź nawet dolną część tabeli. Po takim kursie warto wejść w ten typ, bo to co zrobiła Barcelona z Levante u siebie (7:0!) to czysty majstersztyk. Widać, że forma strzelecka dopisuje. Opisywać mistrza Hiszpanii nie trzeba, są po prostu lepsi pod każdym względem, a rywale gorsi niż rok temu. H2H pokazuje, że w ich meczach pada dużo bramek, ostatnie dwa mecze to 4:1 na Camp Nou i 2:4 u gości. Ostatnie 7 meczy wyjazdowych Barcelony do Malagi pokryło handicap. Co prawda Blaugrana ma jeszcze rewanż u siebie z Atletico Madryt z okazji Super Pucharu Hiszpanii, ale na Camp Nou formalności powinno stać się zadość. Na początku sezonu nie ma mowy o jakimś tam &quot;zmęczeniu&quot; zawodników.
Wynik: 0:1 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W meczu Getafe kolejny wysoki kurs na over, który z chęcią wykorzystam. Getafe przegrało na wyjeździe z Realem Sociedad 0:2. U siebie są jednak znacznie lepszą drużyną i to tu pewnie będą punktować tak jak w poprzednim sezonie.
Almeria po mega zaciętym meczu z Villarrealem przegrała 2:3. Trochę na własne życzenie, bo rywal był zdecydowanie do ogrania. Później gospodarze dali trochę zbyt dużo swobody swojemu oponentowi i tak się skończyło. Defensywa Almerii nie powala, a Getafe ma kilku ciekawych grajków w ofensywie pomimo odejścia Barrady. Właśnie jego prostopadłych piłek zabrakło w meczu z RSSS. Getafe jednak nie powinno mieć problemu ze zbliżaniem się w obręb pola karnego gości i to właśnie po akcjach skrzydłami liczę na jakieś gole. Czym szybciej padną to lepiej. Almeria tracąc pierwszą bramkę nie będzie miała nic do stracenia. Taki scenariusz byłby najlepszy dla overa.
Getafe przed meczem z Almerią zdecydowanie musi poćwiczyć jakość strzałów. Z Realem Sociedad posiadanie było na przyzwoitym poziomie, czasami potrafili podejść pod bramkę rywala, ale zabrakło groźniejszych strzałów. Najaktywniejszy był Colunga. Zawodnik nie boi się strzałów z dystansu i wydaje mi się, że na Almerię może to być dodatkowy atut.
Gramy overa. Getafe u siebie powalczy o zwycięstwo, a Almeria w meczu z Żółtą Łodzią Podwodną za łatwo traciła bramki w końcówce spotkania. Goście wtedy nic wielkiego nie grali, a wystarczyły 2-3 składniejsze akcje by zdobyć bramki.

Getafe - Almeria
Over 2,25 1,91 Pinnacle
✅ 2:2
W drugim spotkaniu oczekuję zwycięstwa Athletic Bilbao. Zagrali bardzo dobry mecz z Valladolid na wyjeździe więc ze słabiutką Osasuną powinni być stroną dominującą. Generalnie gości skazuję na dość niskie miejsce w tabeli i będzie to pewnie walka o utrzymanie w lidze.
Rozłóżmy jednak wszystko na czynniki pierwsze. Athletic z Valladolid zagrał przede wszystkim efektownie i efektywnie. Stwarzali sobie dobre okazje z czego potrafili je wykorzystać dwa razy.
http://www.youtube.com/watch?v=lVU1TNGAHO8
Pierwszy gol to nie był przypadek. Świetna, szybka akcja przyniosła gola i tak właśnie Baskowie powinni grać. Benat zaliczył tu fenomenalna asystę co tylko potwierdza, że dobrze zaaklimatyzował się po powrocie do Athletic.
Ich zwycięstwo w tym spotkaniu raczej nie podlegało wątpliwości. Oczywiście nie ustrzegli się błędów w obronie, ale i tak w porównaniu z poprzednim sezonem wyglądało to bardzo dobrze. Chyba nie muszę przypominać jak Athletic zaczął poprzedni sezon w meczu z Betisem..
Osa zagrała bardzo słaby mecz. Słowa tragiczny nie chcę używać, bo zostawię je na następne kolejki. W defensywie popełniali masę błędów. Głupie zabawy z bramkarzem pod własnym polem karnym. Przecież Osa w poprzednim sezonie w obronie grała świetnie! Z Granadą stracili 2 bramki, a mogło być więcej gdyby Piti wykorzystał karnego.
Osa nie ma siły rażenia, bo odszedł Kike Sola (właśnie do Athletic) i jak dla mnie to ta drużyna gra bez prawdziwego napastnika. Tak jak wspomniałem, spadek głęboko zajrzy im w tym sezonie w oczy.
Mnie nie zdziwi tu jakiś wyższy wynik. Athletic gra szybką piłkę za którą wolni zawodnicy Osy mogą nie nadążyć. Trzeba jednak pamiętać, że z powodu budowy stadionu Athleticu, mecz będzie rozgrywany na Anoeta czyli stadonie Realu Sociedad.
Athletic Bilbao - Osasuna
Athletic Bilbao -0,75 2,02 Pinnacle ✅ 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Athletic Bilbao - Osasuna
Typ : Bilbao @ 1,77 Pinnacle✅2:0
Własnie tez widze dzisiaj wysoką przekonującą wygraną Bilbao. Mają fenomenalną drugą linie. Ander z Benatem świetnie się uzupełniaja, a Iturraspe czyści co się da. No i skrzydełka Muniain i Susaeta działają jak należy. A przecież dzisiaj do składu wraca pauzujący za kartki w 1 kolejce Aritz Aduriz więc dodatkowe wzmocnienie ataku, chociaż Kike Sola zagrał poprawnie to i tak myślę, że Aduriz wybiegnie w podstawie bo to bardziej klasowy gracz.
Myślę, że nawet brak Iraizoza i Ekizy nie pokrzyżuje szyków Valverde dzisiaj i wygrają ten mecz. Właśnie obejrzałem skrót meczu Osasuny i tak jak mówi Ramzesa zagrali oni bardzo słabo. Granada miała mnóstwo okazji na gole, ale fneomenalnie bronił nie po raz pierwszy już Ander Fernandez. Chociaż ten karny którego wyciągnął to powinien sędzia zarządzić powtórkę bo jeszcze przed strzałem Fernandez wyszedł dobre dwa metry z bramki...Dodatkowo dzisaij Mendilibar ma problemy z zestawieniem składu. Z powodu kontuzji w meczu z Granadą wypadli mu de las Cuevas i Cejudo. A juz wcześniej grać nie mogli przecież Miguel Flano i Lolo. Osasuna prezentuje się ubogo jeżeli idzie o potencjał kadrowy.
Athletic: Herrerin – Iraola, Gurpegi,Laporte, Balenziaga – Benat, Iturraspe – Susaeta, Herrera, Muniain – Aduriz
Osasuna: Fernandez – Bertran, Arribas, Loties, Joan Oriol – Punal, Silva – Sisi, Torres/Nunez, Armenteros – Oriol Riera.

Villareal - Valladolid
Typ : Villareal @ 1,95 William Hill✅2:1
A jutro widzę wygraną Villareal, bardzo fajnie zagrali z Almerią, a Valladolid raz że wyjazdy padaka to nie pokazali za wiele ciekawego z Bilbao. Giovani dos Santos, Aquino, Perez czy Cani rozwalą ich myślę spokojnie, kursy kuszące. No i powrót Primera Division na El Madrigal więc dodatkowy podtekst, a z Fiorentiną w sparingu widziałem grali kapitalnie u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Athletic-Osasuna
Tak jak piszą koledzy powyżej, to Athletic jest wyraźnym faworytem tego spotkania. Co dało się zauważyć w ich poczynaniach? Przede wszystkim inna gra niż za Bielsy odnośnie posiadania piłki. Nie ma tego klepania i nabijania statystyk, które nic nie daje. W ubiegłym sezonie mieli 70% z Betisem i 5 goli straconych oraz 65% z Espanyolem i 4 gole stracone. Teraz ma to być bardziej efektywne i to mi się właśnie podoba w ich poczynaniach. Z Valladolid nie było takiego bezproduktywnego klepania, tylko te wymiany piłek miały na celu przeniesienie się pod bramkę rywala, a przecież oto chodzi. Tak jak Robson wspomniał super środek pola, bo Ander ma więcej luzu w ofensywie, co zwiększa jego wydajność w grze ofensywnej. Benat oprócz rozgrywania również ma zadania defensywne, podobnie jak w Betisie ale Iturraspe poza czyszczeniem, to potrafi rozegrać, co pokazał przy akcji na 2:1 w Valladolid, bo to on zagrał na prawą stronę, do asystującego przy golu Iraoli. I w ten sposób Iturraspe jest ulepszoną wersją Canasa:razz: W defensywie brak Ekizy ale Laporte już grał sporo minut w 1. kolejce i spisał się bez zarzutu. O dyspozycję Herrerina jestem spokojny, bo bronił praktycznie całe przygotowania więc da sobie radę. Osa po sprzedaży Soli, nie ma na razie nikogo sensownego w ofensywie. Cyrk na kółkach w 1. kolejce, to było wystawienie Raula Loe obok Punala na defensywnym pomocniku... W ogóle słabo ich skład wygląda i w tym roku, to nie wiem czy znowu nie będą musieli drżeć o utrzymanie.
Kurs na wygraną Leones nie zbyt wysoki ale skoro Osa nie ma ataku i poza swoim stadionem, rzadko kiedy strzela gole, to pogram sobie wygraną &quot;gospodarzy&quot; do 0. Wiem, że ryzykuje grając czyste konto Athletic ale mimo wszystko poprawa w formacji defensywnej jest od przyjścia Valverde i liczę dzisiaj na jakieś 2:0.
Athletic wygra do zera @ 2,75 Bet365✅2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
damal123 4

damal123

Użytkownik
Granada vs. Real Madryt
26.08.2013 godzina 21:00​

Myślę, że ciężko będzie miał Real na Los Carmenes. W poprzedniej kolejce Królewscy po przeciętnym meczu wygrali 2:1 z Betisem, który zaprezentował się bardzo dobrze. Granada wygrała na wyjeździe z Osasuną 1:2 a zwycięstwo mogło być bardziej okazałe gdyby Piti wykorzystał rzut karny.
Własny stadion jest atutem Granady. W poprzednich rozgrywkach na Los Carmenes w dwunastu meczach pod rząd mieli na koncie co najmniej jedną bramkę. Real ostatni raz kiedy nie zdobył bramki na wyjeździe grał w lutym właśnie z Granadą. Tamten mecz zakończył się wygraną 1:0 gospodarzy po samobójczej bramce Ronaldo. Dwa sezony temu Real wygrał 1:2. Obydwa mecze były fatalne w wykonaniu Realu, żadnego składu i ładu. Uważam, że i tym razem może być podobnie.
Trener Królewskich Ancelotti dopiero wpaja podopiecznym swoją filozofię gry. W meczach przedsezonowych całkiem dobrze to wyglądało ale z Betisem już tak kolorowo nie było. Ma problem z ustawieniem Ozila, który troszkę się błąka. Benzema jeden mecz zagra dobrze a następny fatalnie. W poprzedniej kolejce obrońcy co chwile łapali go na spalonych. Słabe zawody rozegrał na prawej obronie Carvajal, co chwilę gubił graczy Betisu więc pewnie zastapi go Arbeloa. Ramos w wakacyjnej formie. Największy dylemat oczywiście obsadzenie bramki Casillas czy Lopez.
Granada przed sezonem dokonała kilku ciekawych transferów m.in. Piti i Iturra. Nie mają w swojej kadrze światowej klasy zawodników ale są naprawdę solidni co udowodnili w Pampelunie.
Dopiero początek sezonu więc ciężko wyciągać jakieś konkretne wnioski ale tak jak wspomniałem ostatnimi czasy ciężko grało się Realowi w Granadzie. Do tego obrona Królewskich nie funkcjonuje jeszcze dobrze. W Madrycie jak zawsze apetyt na trofea a ligę wygrywa się wyjazdami tak jak pokazali to w sezonie 11/12 więc muszą wygrać. Real ma świetnych graczy, różnica klas ewidentna ale typuję, że Real wygra po wielkich męczarniach. Wielu goli się nie spodziewam. Dlatego też pogram under na gole i dodam kilka brameczek Granadzie. Do tego tez fajną opcją wydaje się BTS.
To była moja pierwsza analiza więc proszę o wyrozumiałość ;)
Typy:
Real Madryt wygra 1.40 WilliamHill (0:1)
Poniżej 4,5 gola 1.30 WilliamHill (dla odważniejszych Poniżej 3,5 gola 1.70)
Granada + 3 bramki 1.30 WilliamHill (dla odważnych Granada + 2 bramki 1.85)
BTS 1.65 WilliamHill
edit: Tak jak się spodziewałem. Strasznie wymęczone zwycięstwo.
 
mazek 35

mazek

Użytkownik
Elche vs Real Sociedad
Witam wszystkim miłośników hiszpańskiej La Liga, to mój debiut w tym temacie i jeśli czas pozwoli na analizę spotkań to postaram się kilka zdań co kolejkę czy dwie wyskrobać. Na inaugurację Primiera Division miałem okazję obejrzeć spotkania Realu z Betisem, Barcelonę z Levante ( ale tylko do stanu 5-0 :p ) oraz pojedynek Rayo Vallecano z Elche.
Skupię się na jutrzejszym spotkaniu pomiędzy Elche a Realem Sociedad. Ostatni tydzień dla gości był bardzo owocny. Na inaugurację pokonali pewnie Getafe 2-0, a w Lyonie w środku tygodnia sprawili niemałą niespodziankę pokonując Olympique dwoma bramkami, dzięki czemu jedną nogą są już w fazie grupowej Champions League. Wobec dobrego, ba znakomitego wyniku we Francji uważam, że Sociedad nie odpuści sobie jutrzejszego spotkania - po pierwsze rewanż jest dopiero w środę, po drugie rywal jest z niższej półki niż ten przed tygodniem.
Ekipa Elche nie pokazała się na inaugurację z dobrej strony. Błędy w obronie, brak pomysłu w ataku, tylko jeden strzał w światło bramki. Jedyną okazję podopieczni Fran Escriby stworzyli sobie jeszcze przy rezultacie 0-0. Co prawda ekipa Elche wyprowadzała kontry, jednak widać było brak zrozumienia, pomysłu w rozegraniu, zawodnicy stawiali indywidualne akcje nad wymianę kilku podań. Takie szarże na tzw. &quot;jeźdźca bez głowy&quot; były z łatwością zatrzymywane przez obrońców Rayo.
W ekipie gospodarzy nadal nie wystąpi podpora defensywy, D. Suarez, pauzujący za czerwoną kartkę, jeszcze z zeszłego sezonu.
Jedyne co mnie niepokoi, to gra Elche na własnym terenie. To właśnie umiejętność punktowania rywali u siebie w dużej mierze zapewniła powrót do hiszpańskiej ekstraklasy. Gospodarze odnieśli tu aż 15 zwycięstw w 21 meczach zeszłego sezonu. Mimo wszystko, różnica między Primera a Segunda Division jest znacząca i nie sądze, że i w tym roku zawodnicy Elche będą królami własnego boiska.
Liczę na skuteczność Griezmanna, Safarovicia i uważam, że Real może z obiektu beniaminka wywieźć 3 pkt.
Typy :
Real Sociedad wygra @2,20 WilliamHill 5/10
Real Sociedad HT/ FT 2/2 @3,60 WilliamHill 3/10
DW 0-2 @11.00 WilliamHill 1/10
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja na sobotę powierzę swoje pieniądze jedynie w nogi Espanyolu. Valencia u siebie zagrała słabiutki mecz przeciwko całkowicie odmienionej Maladze, która w tym sezonie nie będzie w ligowym topie. Gdyby tamto spotkanie zakończyło się remisem, nikt by się nie zdziwił.
Espanyol zaliczył małą &quot;remontadę&quot; w starciu z Celtą Vigo na wyjeździe. Z 0:2 zrobili 2:2 i na pewno dobrze to o nich świadczy. Oczywiście trzeba zganiać ich za to, że nie powinni dopuścić do sytuacji, gdzie puszczają 2 gole, ale wszystkiego od razu mieć nie można.
Istotne jest to, że Espanyol teraz zagra u siebie, a Valencia na wyjeździe. Poza Mestalla Nietoperze to już nie ta sama drużyna. W środku pola trzeba nastawić się na walkę, a jeśli goście ją przegrają to nie wróżę im nic dobrego. Postiga to taki typ napastnika, że jeśli nie dostanie dokładnego podania to gola nie strzeli. Jeśli Espanyol znajdzie sposób na zdetronizowanie Banegi to może być po wszystkim. Skrzydła swoją drogą, ale to Argentyńczyk jest tu najważniejszy.
Po Valencii wiele się nie spodziewam. Zdziwiłem się, że są dość wyraźnym faworytem w tym starciu. Drużyna z Barcelony przed sezonem straciła ważne ogniwo Verdu, ale ja już widzę jego godnych następców. Umarł król, niech żyje król!
Espanyol - Valencia
Espanyol +0,25 1,85 Sbobet ✅ 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Villarreal-Valladolid
Początkowo miałem grać bts-a ale wobec jednego faktu, to odpuszczam i wybieram granie na gospodarzy ale nie chodzi tutaj o wygraną. Villarreal over 1,5 to typ, który mnie tutaj najbardziej kręci. Dlaczego? Słabo wyglądało to w obronie, w meczu z Almerią. Nie zgodzę się z Robsonem, co do faktu, że zagrali dobry mecz. Zagrali dobrą końcówkę, która zaowocowała 3pkt. Przede wszystkim dobre zmiany w osobach Pereiry i Aquino, którzy mieli udział przy bramkach, jak i wnieśli ożywienie do gry. Teraz czeka ich domowe spotkanie więc zapewne przejmą kontrolę nad spotkaniem. Mają zawodników do grania atakiem pozycyjnym, bo Cani i Bruno, to wysokiej klasy specjaliści od rozgrywania. Do tego jest pivot Tomas Pina, który całkiem fajnie sobie radzi z piłką przy nodze i ona mu nie przeszkadza. Atak jak wiemy, to Nigeryjczyk Uche i Giovani dos Santos czyli naprawdę mega fajna paczka. W obronie, jak pisałem nie wyglądało, to zbyt dobrze i tacy Suso czy Fernando Soriano z Almerii robili sporo zamieszania. Valladolid przegrało na inaugurację z Athletic ale nie zagrali źle. Rzecz jasna świetnie prezentowała się ich prawa strona, gdzie szalał duet Rukavina-Ebert. Ale Eberta w najbliższym spotkaniu zabraknie i to jest ogromny problem. Jest Oscar i nieźle grający ostatnio Lluis Sastre ale to za mało. Bardzo cienka jest lewa strona, gdzie Pena mało się włącza do akcji ofensywnych, a Omar w ogóle nic nie grał z Baskami. Stoperzy też nie pewni, bo Valiente i Rueda zawalili po jednym golu. Ale co podobało mi się w ich postawie, to fakt, że rozgrywali wszystko od bramki. Zero wybijania i chęć wyjścia spod każdego pressingu.
Generalnie, to Villarreal wygląda na ekipę mocną(jak na beniaminka) i liczę, że dobrze wejdą w sezon i zaliczą kolejną wygraną. Goście teoretycznie nie mają zbytnio atutów w ofensywie ale zawsze coś może wpaść, a gospodarze raczej na jednej bramce nie poprzestaną więc gram korzystniejszą dla mnie opcję over 1,5.
Villarreal over 1,5 @ 2,00 Bet365✅2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Elche - San Sebastian 2 @ 2.45 Pinnacle
Z dzisiejszych spotkań na pewno wart ryzyka jest kurs na Real Sociedad San Sebastian. Goście roznieśli w eliminacjach Ligi Mistrzów Olympique Lyon, potwierdzając że efektowna wygrana w pierwszej kolejce ligowej nie była dziełem przypadku. Oczywiście choć Baskowie awans do następnej rundy maja już praktycznie w kieszeni należy się spodziewać, że trener piłkarzy z Anoeta zastosuje rotację. Jednak należy przypomnieć, iż już w starciu z Getafe stosowano podobny manewr i przyniósł on bardzo wymierne skutki. Z kole gospodarze choć na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej zdecydowanie brylowali, to juz w pierwszym spotkaniu z niezbyt wymagającym rywalem tj. Rayo Vallecano dobitnie przekonali się jaka jest różnica pomiędzy Segunda, a Primera Division.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Hiszpania / Primera Division
Spotkanie: Elche - Real Sociedad
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1,70
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: zacznę może w ten sposób.. z Ligi Adelante awansowały 3 drużyny, mianowicie dzisiaj grające Elche, Villareal które zgrzało drugiego beniaminka czyli Almerie. Ostatni swój mecz Elche z Real Sociedad na swoim boisku wygrali 4:1, ale to było aż 3 lata temu, był inny skład, zarząd klubu pewnie i szkoleniowiec. Zajmijmy sie obecną forma obu drużyn. Elche jak na beniaminka przystało to pierwszy mecz dostali baty 3:0 z Rayo Vallecano. Warto nadmienić w tym miejscu że do Primera Division awansowali z pierwszego miejsca ! LeagueSpy mówi o dużych brakach w drużynie przyjezdnych i są to gracze wg. mnie kluczowi opierając się na ich grze z ubiegłego sezonu i wygląda to następująco. Braki zawodników w dzisiejszym meczu i ich statystyki z ubiegłego sezonu :
napastnik Diego Ifrán (26/2), napastnik Imanol Agirretxe Arruti (34/13), obrońca Mikel González de Martín Martínez (34/2), obrońca Carlos Martínez Díez (29/1), napastnik Antoine Griezmann (34/10) + mniej kluczowi gracze jak obrońca José Ángel Valdés Díaz (11/0), bramkarz Eñaut Zubikarai Goñi.
Gospodarze osłabieni w obrońce Béranger, obrońce Pelegrín, obrońce Suárez zawieszonego za kartki. Reasumując Sociedad okrojony z napastników i częściowo z obrońców, tak więc kto będzie strzelał bramki.. Włoch Seferović, czy może Vela Garrido ? Elche okrojone z obrony ale na szpicy zagra Coro, jeden z lepszych snajperów grających dla Elche. Będzie to ciężki mecz dla obu ekip ale licze tu na BTS i na przełamanie się Elche. Patrząc na historie Elche to jest to ich debiut w Primera Division.
wynik: Elche 1:1 Real Sociedad / ✅ zaliczony !
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Elche - Real Sociedad
Typ: BTS
Kurs: 1.80 bet365 ✅ ✅ 1-1
O godzinie 19:00 piłkarze zainaugurują sezon na stadionie Manuel Martinez Valero. Myślę, że wszyscy w Elche wiedzą jakie popełnili błędy w pierwszym meczu i z pewnością będą chcieli zmazać plamę z mocnym, choć osłabionym rywalem. U siebie z pewnością Elche nie powinno się nastawiać tylko na grę defensywną, bo ona jest w fatalnym stanie. Ktoś w zarządzie jest bardzo niekompetentny, bo zamienić najlepszą obronę Secundy, na piłkarzy, którzy cały zeszły sezon byli rezerwowymi, bądź nie byli liderami defensywy. Cisma - zawodnik zdegradowanego Racingu, potem cały sezon na ławce lub trybunach Atletico; Lomban - zawodnik rezerw Barcelony B - stracili niemal najwięcej bramek w lidze; Botia - ten zawodnik nic nie pokazał w Sevilli, choć w Sportingu był niezłym piłkarzem, toteż uciekł z tonącego statku, bo Rojiblancos spadli. W Sevillistas głównie rezerwowy, a jak grał, to był strach.; Sapunaru gdy był w formie to dobrze się go oglądało, jednak tak jak i cała Saragossa, miał mocne wahania i jego gra to jedna wielka sinusoida. Raczej o zgraniu defensywy nie ma mowy.
Nie widzę opcji, by zachowali czyste konto z Realem Sociedad. Z roku na rok Txuri-Urdin są coraz bardziej zgrani i tu jest największa siła tego klubu, czyli bez rewolucyjnych zmian w zespole. Zmiana trenera nic nie zmieniła, bo przecież Arraste był cały czas z Montanierem, a wcześniej trenował młodzież biało niebieskich, a więc zna ten zespół bardziej niż Francuz.
Dziś ma zastosować nieco rotacji, i ucierpieć ma na tym szczególnie formacja defensywna zespołu gości. Bez prawego obrońcy C.Martineza. Zastąpić go ma Estrada, który też potrafi grać w piłkę, choć bardziej użyteczny w ofensywie. Rzecz jasna nie zagra również kontuzjowany M.Gonzalez, a za niego powinien zagrać Ansotegi. Czytałem gdzieś, że trener oszczędzi też I.Martineza, choć &#39;Marca&#39; awizuje go do pierwszego składu.
Mam nadzieje, że Elche nie będzie chłopcem do bicia w lidze, ale zmienić całą defensywę to dość ryzykowny krok, bo zanim staną się kolektywem, mogą mieć dość dużą stratę do reszty stawki. Oczywiście mecz z Rayo nic nie przesądza, bo wiemy czym jest Rayo u siebie. Tam nie ważne kto gra, bo Jemez z każdego wyciśnie wszystko co najlepsze.

Również podzielam typ na Villarreal. U siebie powinni dać z siebie dużo więcej niż w ostatnim meczu z Almerią, gdzie pokazali tylko próbkę swoich umiejętności. Espanyol - Valencia to widzi mi się jakiś under bramkowy, choć zobaczymy.;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W ramach ciekawostki:
Dwa pierwsze mecze bez straty bramki? Ostatni raz taka sztuka udała się Valencii 10 lat temu, za czasów Beniteza.
Znamy również kadrę Barcelony na mecz z Malagą:
Valdes, Pinto, Pique, Fabregas, Xavi, Pedro, Iniesta, Alexis, Neymar, Dos Santos, Mascherano, Bartra, Sergio, Jordi Alba, Adriano, Tello, Dani Alves, Song, Sergi Roberto
Zabraknie Messiego ze względu na uraz mięśniowy i pomimo, że nie jest to groźna kontuzja to jednak woleli dmuchać na zimne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Espanyol-Valencia
Właśnie sobie obejrzałem całe spotkanie Celta-Espanyol i teraz mogę porządnie zająć się analizą dzisiejszego starcia na El Prat. Ekipa ze stolicy Katalonii w sumie wywiozła nie najgorszy moim zdaniem wynik z Galicji, bo jednak 2:2, patrząc przez pryzmat prowadzenia 2:0 przez gospodarzy, to jest coś. Teraz mecz domowy więc pora na 3pkt, bo z pewnością taki cel przyświeca Papużkom. Prawdopodobnie skład wyjdzie taki sam jak na Balaidos. Najważniejszym ogniwami w ataku będą Stuani, Pizzi, Simao i Sergio Garcia. Na dobrą sprawę w porównaniu do ubiegłego sezonu, to Pizzi wymienił Verdu i tutaj jakiejś ogromnej straty, raczej nie ma, po mimo ogromnej klasy jaką prezentował Verdu. Mnie nie podobał się Fuentes na lewej obronie, który ani w ofensywie, ani w defensywie nic nie pokazał. Javi Lopez na prawej stronie w ofensywie fajnie ale już z tyłu, to tak sobie bym powiedział. Ławka wygląda tak sobie bym powiedział ale tam największą wartością jest Thievy Bifouma, który dał super zmianę w podziałek. Ogólnie, to tam albo napastnicy albo obrońcy, a jakoś brakuje takich zawodników do środka pola, zatem David Lopez i Victor Sanchez będą grali sporo w tym sezonie. Jeśli chodzi o Valencie, to zawiedli mnie mocno z Malagą. O ile po Maladze, to zbyt wiele nie oczekiwałem, bo straty jakie ponieśli, to naprawdę ciężko się szybko pozbierać, o tyle Nietoperze, to zagrali tragicznie. Przede wszystkim, moim zdaniem wystawienie za Banegą, dwójki Javi Fuego i Michel, to jest pozbawianie się możliwości atakowania, a na pewno ograniczenie tego. Ta dwójka dobra jest w destrukcji ale w grze ofensywnej, to jest praktycznie nie przydatna. Dlatego tam powinni być Parejo czy też Oriol Romeu, czyli zawodnicy, którzy są w stanie dać cokolwiek z przodu i wspomóc Banege. Argentyńczyk wiele razy był w sytuacji, gdy musiał kręcić kółka, bo nie miał po prostu komu podać... Na skrzydłach mają grać Jonas i Feghouli ale moim zdaniem wystawienie Jonasa tam, to nie jest najlepszy pomysł. Generalnie, to Valladolid za Djukicia, to na wyjazdach grał bardziej zachowawczo i nie zdziwi mnie, jeśli tutaj remis ich zadowoli.
Espanyol na papierze prezentuje się nie gorzej, niż w ubiegłym sezonie, a pamiętam jaki postęp za kadencji Aguirre zrobiła ta ekipa. Ich domowe mecze zazwyczaj dobrze się ogląda, bo lubią grać w piłkę. Jak dla mnie mecz taki 50/50, aczkolwiek z pewnością kursy na gospodarzy są zawyżone i skoro mamy możliwość zagrać z opcją dnb po kursie 2,10 to ja biorę takie coś z pocałowaniem ręki.
Espanyol DNB @ 2,10 Bet365✅3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Malaga-Barcelona
Po raz kolejny w meczu Barcelony zagram sobie kartki. Jednak tym razem wybieram tylko graczy Malagi. 4 kartki do zrobienia przez gospodarzy, to nie jest moim zdaniem, jakoś wyśrubowana linia. W pierwszej kolejce przeciwko Valencii grali dość ostro i dostali aż 5 żółtek, a dzisiaj rywal o wiele mocniejszy piłkarsko więc i okazji do fauli będzie więcej. Wiemy dobrze, że Barca dłuuugo trzyma się przy piłce i to też stwarza więcej okazji do fauli i w efekcie tego kartek dla graczy Malagi. Moim zdaniem po takim kursie, to aż grzech nie spróbować, bo linie na kartki się układają w innych bukach na poziomie 4,5 a to mniej więcej oznacza, że buki spodziewają się 3-4 kartek ze strony gospodarzy i 1 ze strony gości. Tam jednak mamy kursy w okolicach 1,65 a tutaj aż 3,00 więc value jest.
Malaga over 3 kartki @ 3,00 William Hill⛔3...

Real Betis-Celta

Mega ciekawie zapowiada się ostatnie dzisiejsze spotkanie i na nie czekam mocno. Betis zagrał fajny futbol na Bernabeu ale ostatecznie przegrał 2:1. Teraz pierwszy domowy mecz więc i jest ciśnienie na 3pkt. W między czasie ograli Jablonec na wyjeździe 2:1 więc o awans do fazy grupowej LE, byłbym spokojny. Dzisiaj do kadry meczowej po kontuzji wraca Ruben Castro i powinien dostać szansę gry nawet przez 45 minut. Bardzo mnie cieszy jego obecność, bo wobec dobrej formy Jorge Moliny, teraz Verdiblancos mają jeszcze mocniejszą siłę ognia. Strzałem w 10 było ściągnięcie za 1 euro i 20 centów(to nie pomyłka) Cedricka z Numancii. Świetnie jeździł po skrzydłach przeciwko Realowi, Jablonec strzelił gola więc już się spłacił:razz: Jego atut to mega szybkość, dzięki czemu już nikt nie pamięta o Pabonie i Campbellu na Benito Villamarin. Również Verdu, to ogromne wzmocnienie w ataku. Wiemy jednak, że Betis dalej ma problemy w defensywie. Skład praktycznie ten sam, co w ubiegłym roku, a teraz Pepe Mel widzę, że faworyzuje Perquisa kosztem Amayi, co dla mnie jest trochę dziwne, bo akurat Amaya wydawał się być najlepszym stoperem Betisu w ubiegłym sezonie. Celta dzisiaj zapewne zagra bardziej z kontry ale to powinno im odpowiadać. Szybcy na skrzydłach Nolito oraz Augusto Fernandez powinni mieć trochę miejsca na swoje dryblingi. W pierwszym meczu Nolito szalał na lewej stronie i mi się podobała jego gra, a Augusto dopiero w drugiej połowie zaczął regularniej być pod grą. W ataku groźny Charles sprowadzony z Almerii. W środku pola elegancko zagrał Krohn-Dehli, który zaliczył dwie genialne asysty i ja czekam na kolejne, bo to może być ich lider i rozgrywający z prawdziwego zdarzenia. Wrażenie spore zrobił na mnie też Alex Lopez, który z dwójki pivotów, był dużo bardziej ofensywny od Borjy Oubiny i generalnie zagrał świetne zawody. Pamiętajmy, że na ławce jest jeszcze Rafinha ściągnięty z Barcelony B, a dzisiaj w kadrze meczowej pojawił się Jon Aurtenetxe wypożyczony z Athletic Bilbao.
Jak dla mnie szykują się dobre zawody, bo po obu stronach nie brakuje dobrych graczy w ofensywie. Z drugiej strony defensywy nie wyglądają na jakoś szczególnie mocno, a także nie mam jeszcze pełnego przekonania do obu golkiperów. Jak dla mnie over, a po takim kursie biorę z pocałowaniem ręki.
Over 2,5 @ 1,925 Bet365✅1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzisiaj po najniższej linii oporu ;)
Atletico Madryt - Rayo Vallecano
Typ : Atletico @ 1,369
✅5:0
Malaga - Barcelona
Typ : Barcelona @ 1,323✅0:1
AKO @1,811 Pinnacle

Atletico dobry mecz z Sevillą, potem również świetnie zagrali taktycznie z Barcą, której nie dali za wiele poszaleć. Simeone potrafi kapitalnie w defensywie ustawić swoich piłkarzy. No i w grze z kontry są zabójczo skuteczni. Villa + Diego Costa bardzo groźny duet napastników. Atletico u siebie w poprzednim sezonie było dla tych słabszych zespołów twierdzą nie do zdobycia, stracili u siebie na Vicente Calderon jedynie pkt z czołówką, a tak z reguły same wygrane.
Rayo przeszło istną przebudowe w letnim okienku transferowym. odeszli wsyscy kluczowi gracze którzy decydowali o obliczu tej ekipy która tak fenomenalnie się prezentowała w poprzednim sezonie. Nie ma już Piti, Leo Bapitstao, Javi Fuego, Jordi Amat, Chori Domingueza czy dającego dobre zmiany Delibasicia. Paco Jemes musi znowu budować wszystko od nowa. Rayo wiadomo nie jest zespołem który się rozpaczliwie broni, oni grają ofensywną piłkę nawet jak przegrywają to grają swoje, do przodu z polotem, to wizja trenera, czasami płacą za to wysoką cene. I dziś myślę jeden z tych mecżów w którym zapłacą za to, Atletico skontruje ich wiele razy i to skutecznie. Atletico to już gotowa drużyna, zgrani ze sobą, a Rayo mimo iż podoba mi się jak grają i co robi tam Paco Jemez to dzisiaj nie widzę ich za bardzo w tym meczu. Jakies 2:0 dla Atletico przewidywałbym.

Malaga mając dużo lepszy skład w popzrednich dwóch sezonach dostawało za kazdym razem tęgie lanie od Barcelony (czy to u siebie czy na Camp Nou). Wyniki 1:4, 2:4, 2:2, 1:3, 1:4, 1:4, 1:3, 1:4, 0:2 itp itd. Teraz wiadomO Malaga duuuużo słabsza, korek z kasa zakręcony. Na ławce trener Bernd Schuster to nie to samo co Manuel Pellegrini. Malaga słabo zagrała z Valencią, skład personalny mizernie wygląda. W bramce co prawda Caballero, ale w obroni akurat dzisiaj zabraknie najlepszego Wellingtona, więc środek stworzą Panamczyk Chen i Angeleri znany z ligi argentyńskiej. Druga linia jak wygląda mizernie po odejściu Toulalana,Iturry, Isco czy Joaquina. Patrzę na ten dzisiejszy skład i nie widzę tutaj lidera, Fabrice Olinga owszem ma talent, ale dzisiaj z Barcą przecież nie będzie błyszczał, Santa Cruz to przeciętny napastnik jak dla mnie. Mógłbym pisać i pisać jak na tle Barcy wygląda ta Malaga, ale po prostu za wielu szans im w dzisiejszym meczu nie daje.
Barca owszem bez Messiego dzisiaj, ale przecież ich potencjał jest ogromny. Alexis Sanchez udanie wszedł w nowe rozgrywki, Pedro także, Iniesta dzisiaj powinien zagrać dłużej i od początku a nie jak z Levante, Fabregas pewnie za Messiego zagra na środku ataku jak to miało miejsce wiele razy. Wszyscy oczekują Neymara, a mnie wcale nie zdziwi jak znowu zacznie na ławce.
Barcelona wg mnie wygra ten mecz po prostu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Atletico Madryt - Rayo Vallecano
Typ: David Villa strzeli gola @1.83 [2/10] bet365 ⛔ no niestety David nie miał dnia.
Typ: Atletico HT/FT @1.95 [4/10] bet365 ✅ ✅ 5-0 (3-0) Zdecydowana wygrana.​

Jak zwykle w meczach w wykonaniu Błyskawic możemy spodziewać się wielu bramek, tylko pytanie czy w obie strony będą padały bramki, bo choć Rayo u siebie dość pewnie zlało beniaminka z Elche, to w derbowym pojedynku z kandydatem do mistrzostwa (nie wiem, czy na miejscu tak pisać) będzie cholernie ciężko, zważywszy też na to, że mecz odbędzie się na VC. Czytałem o tym, że Diego Costa może być oszczędzany w tym meczu, bo odczuwał ból w lewym udzie i ma być w 100% gotowy na rewanż z Barceloną. Liczę na Davida Villę, który powoli zgrywa się z resztą zespołu i już pokazał próbkę swych umiejętności w SPH. Głównym betem jednak pozostaje wygrana Rojiblancos do przerwy i na koniec spotkania. Nie chcę powtarzać w kółko, ale goście nie posiadają zbyt pewnej formacji defensywnej, więc każdy mecz grają mocno pressingiem, atakując go już na jego połowie. Tu Atletico ma zawodników stworzonych do tego typu sytuacji i kontry potrafią rozgrywać perfekcyjnie. Myślę, że spróbują uzyskać wysoki i bezpieczny rezultat już w 1 połowie spotkania, by oszczędzić siły w drugiej, a przede wszystkim na rewanż z Dumą Katalonii. Kurs mnie się podoba, więc biorę z przekonaniem!

Levante - Sevilla
Typ: BTS @1.80 [3/10] bet365 ⛔ 0-0
Typ: Sevilla o1.5 rożnego w 1 połowie @1.34 [4/10] bwin ✅ ✅ 2 rożne​

Kursy nie rozpieszczają już od początku sezonu na Sevillę. Choć drużyna Emereya zajęła odległe miejsce w poprzednim sezonie to bukmacherzy nadal uważają ich za faworytów w meczach wyjazdowych, które były fatalne w ich wykonaniu. W tym sezonie ma się to zmienić. Nie biorę pod uwagę wyniku Żab z FC Barceloną, bo choć wydawać by się mogło, że niejeden zespół z Secunda spisałby się lepiej na tle Blaugrany, ale to typowe dla Caparrosa, że odpuszcza pewne mecze. Tym razem u siebie Żaby powinny zagrać dużo lepiej, ale szczerze to sam nie wiem czego się spodziewać. Ja szukam &#39;BTS&#39; w tym meczu z prostych powodów. Sevilla w obronie wygląda bardzo słabo i Levante u siebie może pokusić się chociaż o jedną bramkę. Sevilla faworytem, ale co z tego? Nadal brakuje zgrania, a w wielu akcjach są uzależnieni od świetnych Marina i Rakitica. Sytuacji stwarzają sobie dość sporo, trochę postraszyli Atletico Madryt, więc gol z ich strony wydaje się również prawdopodobny. Dodaje też rożne, bo główną siłą gości jest teraz atak i nie powinni się tylko nastawiać na kontry. Mają świetnych skrzydłowych i z nich powinni korzystać.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dość overowy zestaw spotkań. Kursy są zadowalające więc jest tak naprawdę co grać. Typowanie 1x2 kompletnie odpuszczam, bo nie widzę tu ciekawego spotkania pod tego typu zakłady. Oczywiście można zrobić tak jak Robson, ale to nie moja ścieżka. Wróćmy do tych overów.
Atletico przy dobrych wiatrach może pogonić Rayo. Goście wyjdą ofensywnie, na pewno nie będą się cofać. Mam w pamięci spotkanie z poprzedniego sezonu, gdzie Rayo pomimo 4 bramek w plecy potrafiło powalczyć. Strzelili 3 i Atletico miało solidną nerwówkę. Pamiętam jak dziś, ludzi, którzy cisnęli po Materacach, że zepsuli im handicapy.
Dziś również doszukuję sie bramek. Obrona Rayo zostanie skarcona. Villa po odejściu z Barcelony prawdopodobnie mocno odżyje. Z Barceloną strzelił piękną bramkę. Z Rayo też powinien coś ustrzelić. Costa mimo wszystko powinien wystąpić. Jest ważnym ogniwem w układance, bo gdy nie strzela to asystuje i w drugą stronę. Gdy nie asystuje to strzela. W ostatnim meczu dobrze grali również tacy zawodnicy jak Turan i Koke, którzy ciągnęli grę do przodu.
Czy Rayo strzeli? Ciężko powiedzieć. O bramkę będą walczyć, ale nie zapominajmy, że ze wszystkich śmiertelników Atletico ma najlepszą obronę. Liczę bardzo na ich trafienie, bo to tylko pomoże mojemu overowi. Derby Madrytu, będzie ogień.
Atletico - Rayo
Over 3 2,35 Sbobet ✅ 5:0

__________________________________________
Levante w ostatnim spotkaniu dało ciała fest. Zero zaangażowania. Wychodząc na boisko wiedzieli, że przegrają. Pytanie, po co wychodzili? Teraz zagrają u siebie z Sevillą, która nie wiedząc czemu jest mega faworytem. W poprzednim sezonie w samej końcówce było to samo. Sevilla nie potrafiła wygrywać na wyjeździe, a bukmacherzy dalej dawali 2,1-2,2 licząc chyba na ich przełamanie.
Sevilla została przebudowana, ale ich gra nie jest doskonała. Wiem, że nie każdy się zgodzi, ale dla mnie Śląsk miał identyczne sytuacje jak Sevilla. Różnica polegała na tym, że Sevilla indywidualnie miała lepszych piłkarzy, którzy potrafili wykańczać takie akcje. Przecież gdyby Sobota czy &quot;Pajszą&quot; lepiej się zachowali to polska drużyna mogła strzelić nawet ze 3 bramki i to na Pizujan!
__________________________________________
W meczach Malagi z Barcą przeważnie padają hokejowe wyniki. Z drużyny gospodarzy odeszli najlepsi piłkarze. Z Valencią zagrali słabo i w sumie spisywani są na straty zarówno w spotkaniu z Katalończykami jak i w perspektywie całej ligi. Ja bym jednak poczekał jeszcze kilka kolejek, bo kto wie może wystrzelą. Rayo co roku też ma teoretycznie marny skład na papierze, a boisko to weryfikuje, ale w drugą stronę.
Ciekawe czy Neymar zagra, bo jeśli tak to może być to jego pierwszy i najpoważniejszy test. Messi w trudnych chwilach potrafił pociągnąć zespół. Nie wiadomo jak mecz z Malagą się potoczy, ale tu też raczej trzeba szukać bramek.
__________________________________________
Betis dalej ma dość słabą obronę. Dwie bramki stracone z Realem tego nie określają. Perquis mógł sam dwukrotnie pokonać swojego bramkarza. Miał masę szczęścia. Drużyna z Sewilli takich błędów popełniać nie może, bo Celta w swoim poprzednim meczu z Espanyolem pokazała, że potrafi wykorzystywać błędy w defensywie. Gospodarze pewnie mocno zaczną i nie zdziwi mnie bramka na sam początek spotkania.
__________________________________________
Betcity wystawia dobre linie na over bramkowy w całym dniu. 10,5 na 4 mecze, gdzie gra Atletico i Barcelona (czyli pewniak do bramek)? Over 2,5 powinien zostać pokryty nawet w dwóch pozostałych spotkaniach. Faworyci dorzucą dodatkowo swoje bramki i na pewno uzbiera się grubo ponad 10 bramek.
Powyżej 10,5 goli w niedzielnych spotkaniach 1,70 Betcity (Matchday statistics) ⛔ 9
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
T 95

typychecmana

Użytkownik
Granada - Real Madrid
Real Madrid handicap -1.5 2.08 bet365

Real Madryt w drugiej kolejce spotkań zmierzy się w poniedziałek o 21:00 na wyjeździe z Granadą. Królewskim z tym zespołem na wyjazdach grało się bardzo trudno w ostatnich sezonach. Los Granadinos na wyjeździe pokonało Osasune 2:1. Jednak było to zwycięstwo dość szczęśliwe gdyż Los Rojillos przeważało w całym spotkaniu. Galaktyczni grają dobrą piłkę pod wodzą Carlo Ancelottiego. W presezonie pewnie ogrywało takie drużyny jak PSG, Chelsea, Everton czy Inter. Marne zwycięstwo nad Betisem w 1 kolejce można usprawiedliwić ponieważ była większa presja ( 1 spotkanie nowego trenera na SB ). Teraz muszą wygrać wysoko. Dostają słabszego przeciwnika, Cristiano musi w końcu coś ustrzelić Benzema musi udowodnić publiczności swoją wartość. To samo Mesut Ozill, którego miejsce w składzie po przyjściu Garetha jest niepewne. Real zagra w ustawieniu 4-4-2 Casillas - Arbeloa - Pepe - Ramos - Marcelo w pomocy Casemiro-Isco-Modric-Ozill a na ataku CR7 z Karimem Benzemą. Taktyka będzie ofensywniejsza niż zawsze bez Khediry. Granada nie ma kim postraszyć ich gra stała się strasznie drewniana cud że wygrali z Osasuną wyczerpali dość szczęścia teraz ktoś musi ich sprowadzić na ziemie a grają z najlepszą drużyną na świecie wniosek ? wysoka porażka handicap -1.5 bardzo pewny a kurs fajny
 
bunio351 7

bunio351

Użytkownik
Spotkanie:Grenada-Real Madryt
Typ(handi 2:0) 1✅✅
Kurs:1.83
Bukmacher:Bwin
W dzisiejdzym dniu wybrałem spotkanie pomiedzy Grenada a Realem Madryt.W poprzedniej kolejce oba zespoły wygrały w tym samym stosunku bramkowym 2:1. Nie spodziewam sie w tym spotkaniu pogromu ze strony Królewskich w ich grze widac jeszcze brak zgrania niektórzy piłkarze jeszcze nie doszli do swojej najwyższej formy można to było zobaczyc w poprzedniej kolejce w spotkaniu w Betisem w którym to zwyciestwo uratował sprowadzony przed tym sezonem Isco ,mocno sie meczyli ich gra jeszcze nie byla taka której sie spodziewamy po tym zespole;)
W poprzednim sezonie Real przegrał na boisku dzisiejszego rywala 1:0 .Zespół Grenady dobrze sie zareprezentował w 1 kolejce na boisku w Pampelunie wygrywajac 2:1.
Dzisiejszy mecz nie bedzie porywajacym widowiskiem z gradem bramek spodziewam sie skromnego zwyciestwa Królewskich a może Grenada sprawi mała niespodzianke i odbierze pierwsze punkty drużynie Ancelottiego.Kurs na typ z handi 2:0 który przedstawiłem tez jak najbardziej zacheca ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom