>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 kolejka Primera Division 23.08 - 26.08.2013

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Granada-Real Madryt

Na to spotkanie też czekałem całą kolejkę, bo zapowiada się naprawdę ciekawy mecz. Granada w 1. kolejce zrobiła, co do nich należało i ograła Osasune na wyjeździe. Co rzuciło mi się w oczy, to niskie posiadanie piłki ekipy z Andaluzji, a mimo tego 2 gole strzelili, a to ważne w kontekście dzisiejszego spotkania, bo dzisiaj też piłki dużo mieć nie powinni. Jaki skład? Mniej więcej taki sam jak z Osasuną i wracający po absencji za kartki, Riki usiądzie na ławce. Ten środek pola Iturra i Yebda ciekawie wygląda, chociaż gdyby Mikel Rico nie odszedł do Athletic Bilbao, to byłaby tam naprawdę fajna rywalizacja. Po bokach Brahimi i Dani Benitez, a w ataku Piti i El Arabi. Na ławce właśnie Riki czy Buonanotte więc jest w kim wybierać. Real widziałem przeciwko Betisowi ale nie zachwycili. Przede wszystkim, poza dużym posiadaniem piłki, to dawali dużo luzu w grze rywalowi. Dzisiaj zabraknie w środku pola, jak wiadomo Xabiego Alonso i Khediry czyli zagrają Casemiro i Modric, a to mimo wszystko w miarę ofensywna para pivotów. Podobno na prawej stronie obrony ma zagać Arbeloa, bo Carvajal był niemiłosiernie ogrywany przez Cedricka, tydzień temu. Ale Arbeloa to naprawdę zawodnik, nie tej klasy co Marcelo po drugiej stronie i akurat ta zmiana w żadnym stopniu na plus nie wyjdzie. Co jeszcze rzuciło się w oczy tydzień temu, to łatwość z jaką można złapać Benzeme na spalonym oraz jego nieporadność. Momentami, to wyglądał jak junior 17-letni wrzucony na głęboką wodę, który nie wie, co ma zrobić i jak. Ale wyboru za dużego nie ma, bo sprzedali Higuaina z czego się cieszyli ale pieniędzy na nowego, porządnego snajpera oczywiście nie było, bo i po co, przecież lepiej wypie*dolić 100 mln na kolejnego zawodnika grającego za napastnikiem - niczym druga Barcelona:razz:

Dodam jeszcze, że Real w ubiegłym sezonie przegrał wszystkie cztery wyjazdy do Andaluzji. Sevilla, Betis, Malaga i Granada u siebie ograły Real i ciekawe czy uda im się przezwyciężyć tą fatalną passę. Faworytem goście ale uważam, że Granada jest w stanie powalczyć o punkt/y, bo to ekipa, która Królewskim nie leży w ostatnich latach, a szczególnie, gdy mecz jest na Nuevo Los Carmenes. Do tego mamy kapitalny kurs na gola Pitiego, który powinien być motorem napędowym Granady, a ten karny nie strzelony tydzień temu, to tylko wpadka przy pracy, a teraz będzie lepiej. Jeszcze tylko jednej osobie odpowiem:

Granada nie ma kim postraszyć ich gra stała się strasznie drewniana
Kupili Rikiego i Pitiego, a obaj strzelili 31 goli w ubiegłym sezonie Primera Division. Rzeczywiście nie mają kim postraszyć...

Granada(+1 AH) @ 2,30 Bet365▶0:1
Piti strzeli @ 6,00 William Hill⛔
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Również wychodzę z założenia, że Granada powalczy, ale jaki jest sens stawiania na nich ah +1? Wygrywamy tylko wtedy, gdy Real straci punkty. Lepiej poświęcić trochę kursu i zagrać te +1,25, bo wtedy liczymy monety nawet przy jednobramkowej porażce, a tak to tylko zwrot.
Dla mnie to trochę śmieszne, gdy hiszpańskie media piszą o tym, że problemem numer 1 Ancelottiego jest dylemat czy postawić na Diego Lopeza czy Casillasa. Z Betisem Real nie zachwycił, trzeba to sobie powiedzieć wprost. Muszą wejść w rytm ligowy po przedsezonowych przygotowaniach, które w przypadku drużyn topowych wyglądają tak, że lata się do USA czy Azji i tam gra masę meczów.
Stadion Granady to z pewnością trudny teren, ale mimo wszystko czuję, że Real minimalnie wypunktuje tu swojego rywala. Granada po licznych transferach też musi się dotrzeć. Wygrali z Osasuną, ale ta Osasuna w tym sezonie będzie bić się o utrzymanie. 1 mecz to żaden wykładnik. Gole nie były zdobywane po niesamowitych akcjach tylko po beznadziejnej postawie defensywy, która nawet napędzała stracha kibicom swoimi zagraniami do bramkarza.
Mam głębokie przeczucie, że stylu u Ancelottiego długo nie będzie. Wyniki będą więc to go będzie bronić, ale przecież wszyscy wymagają, że Real ma grać ofensywnie, a co za tym idzie efektownie. Z tym nie prędko. Real będzie się męczył, ale nie powinni przegrać. Chciałem stawiać na początku typ na gole obu drużyn, ale jednak odpuściłem.
Granada ma Rikiego, Pitiego są to fajni zawodnicy, których szanują za doświadczenie i umiejętności, ale to na Real nie wystarczy. Patrzymy w drugą stronę i tam jest miazga totalna. Real kolejny mecz wygra indywidualnościami.

Granda - Real Madryt
Real Madryt wygra 1 bramką 3,60 Bet365 ✅ 0:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom