>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 kolejka Primera Division 11-13 września 2010r.

Status
Zamknięty.
pitekk 69

pitekk

Forum VIP

Kursy Bet365
W niedzielę rozpocznie się 2 kolejka zmagań hiszpańskiej Primera Division.
Na początku czeka nas spotkanie Barcelony z Herculesem. &quot;Duma Katalonii&quot; pierwsze spotkanie pewnie wygrała 3:0. Jej rywal uległ 0:1 Athletic Bilbao, jednak pozyskanie Trezegueta, Nelsona Valdeza czy Drenthe robi wrażenie i Hercules powalczy o niespodziankę.
O 3 punkty musi powalczyć także Real, który w pierwszym spotkaniu niespodziewanie tylko zremisował z Mallorcą. Teraz &quot;Królewscy&quot; zagrają z Osasuną i są zdecydowanym faworytem tego spotkania.
Ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy Athleticiem Bilbao a Atletico Madryt. Zarówno Baskowie jak i piłkarze ze stolicy Hiszpanii wygrali swoje spotkania w 1 kolejce. Lepsze wrażenie wywarło Atletico, które rozgromiło 4:0 Sporting Gijon, jednak podejmą oni &quot;Rojiblancos&quot; na wyjeździe.
Tylko zwycięstwo liczyć się będzie za to dla Sevilli, która po odpadnięciu w eliminacjach z europejskich pucharów skupia się przede wszystkim na walce w lidze. Po wygranej 4:1 w pierwszej kolejce z Levante, chcą kolejny raz pewnie wygrać, tym razem z Deportivo, które przed sezonem straciło Filipe Luisa Kasmirskiego.

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Tylko zwycięstwo liczyć się będzie za to dla Sevilli, która po odpadnięciu w eliminacjach z europejskich pucharów skupia się przede wszystkim na walce w lidze.​
Sevilla wciąż walczy w europejskich pucharach ;) mianowicie LE :p

Kolejka się zapowiada bardzo ciekawie a to przede wszystkim dlatego, że będzie co typować. Na pierwszy rzut oka Sevilla , Levante X2 oraz Valencia nadaje się do świetnego tripla. Wciąż wierzę w drużynę Levante a biorąc pod uwagę , że Getafe wcale w ostatnich meczach nie błyszczy skutecznością warto zaryzykować. Jeśli ktoś jest przeciwny to może zamiast X2 dołożyć Under 2.5 choć pewnie niski kurs na to będzie.
Sevilla nie powinna mieć żadnych problemów z Deportivo ale nie zapominajmy , że Sevilla gra 12 września i generalnie ma 3 dni odpoczynku bo już 16 grają mecz z PSG. Zdecydowanie mają niemiłe doświadczenia z tym, że mecz za meczem i napięty terminarz doprowadził ich tylko do porażki w Superpucharze z Barceloną i porażką o LM z Bragą. Teraz muszą podzielić siły i zagrać tak aby wygrać oba mecze i nie martwić się o dyspozycję fizyczną zawodników , przede wszystkim tych kluczowych. Valencia pomimo tego, że się osłabiła już zaczyna świetnie grać. Aduriz , który przyszedł z Mallorci już strzelił gola w debiucie. Zespół gra dobrze, składnie i powinien bezproblemowo ograć Racing. Także, Valencia, Levante X2/Under2.5 oraz Sevilla to takie wstępne typy.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
FC Sevilla-La Coruna under 2,5 bramki/Over 2,5

mecz w którym się może wszystko zdażyc.Wielu typuje na under w tym meczu no i mają racje jesli chodzi o ten mecz. ale ja się z tym nie zgadzam w ostatnich pięciu spotkaniach u siebie Sevilla strzelała co naj mniej trzy bramki ,mają ciekawy skład ,Gwiazdą napewno jest Luis Fabiano który przed sezonem był przymierzany do róznych zespołów,nie można też pominąc Kanoute oraz Jesusa Navasa ciekawi piłkarze którzy nadają tonu temu zespołowi.Co można powiedziec o Deportivo zespół może nie potęga w Hiszpani ale zawsze oscylujący w połowie tabeli ligowej.odszedł z klubu Kasmirski,co będzie osłabieniem bez wątpienia ze strony Deportivo,ostatni mecz ligowy zremisowali bezbramkowo z Saragossą która w cale potentatem nie jest mieli pare dogodnych sytułacji ale ich nie wykorzystali.
Sevilla jest niebezpieczna dla każdego zespołu na własnym stadionie w tym sezonie przekonała się o tym Barcelona.Zwycięstwo jest zwycięstwem ale warto wspomienc że nie grała pierwsza jedensatka barcy.
Pare Statystyk:
Bilans meczy z Deportivo:
5-5-7 ---&gt;Bilans Bramek:15-14
Ostatnie Dwa Spotkania:
FC Sevilla:La Coruna 1:0
FC Sevilla:La Corunia 0:0
Po Sevilli w tym sezonie mozna się wszystkiego spodziewaac,a zespół z La Coruni najwyrazniej im nie leży ponieważ bardzo mało bramek pada między tymi zespołami. na 17 spotkan między zespołami tylko 4 zakonczyły się strzeleniem ,więcej niz dwie bramki.
Także granie na under będzie jak najbardziej na tak ponieważ między tymi zespołami dużo bramek nie pada,z drugiej strony mecze w tym sezonie Sevillii na własnym stadionie obfitowały w bramki.Kurs na under będzie z pewnoscią dośc przyzwoity.
-----------------------------------------------------------------------
Real M.-Osasuna Typ 1,Kurs:1,16|over 2,5

Na Królewskich ciąży presja wyniku ponieważ po remisie z Mallorcą na wyjezdzi zespół zaprezentował wyborną nie skutecznosc więkoszsc piłke była kierowana na Ronaldo który psuł akcje za akcją widac Portugalczyk nie jest w najlepszej formie.Co do samego meczu Real jest silny na własnym stadionie strzelają dużo bramek grają raz lepiej nisz na wyjazdach.Mecze pomiędzy tymi zespołami nie obfitowały w bramki,jednak presja wyniku i gry do przodu jaka ciąży po ostatnim meczu nad piłkarzami Mourinho nie pozostawia im dużo złudzen muszą zagrac i najlepiej wygrac pewnie . Nie będzie to takie w cale proste zespół Osasuny z pewnoscią tanio skóry nie sprzeda.
Bilans Realu w meczach z Osasuną:
7-3-1,Bilans Bramek:19-10
Także w tym spotkaniu czysta jedynka powinna pasc.
Co do Overu to nie jestem co do tego przekonany ale powinny w tym spotkaniu jednak pasc trzy bramki.
-----------------------------------------------------------------------
Bilbao-Atl. Madryt over 2,5 Bramki
Mecz chyba najciekawszy w stawce,połowa spotan pomiędzy tymi zespołami konczyła się różnicą większą nisz 2 bramki co wskazywało by na pewny over. mecze między tymi zespołami konczyły się wynikami 4:3 itp.Jednak o trzy bramki byłbym jednak spokojny granie na over dla nie których moze wydawac się ryzykowne ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.
Bilans:
7-2-6,Bilans Bramek:22-24

jak widac 46 bramek w 15 spotkaniach.Emocji nie zabraknie.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Villareal - Espanyol
Ciekawie zapowiada się to spotkanie.
Z jednej strony bardzo dobry, solidny zespół, który od kilku sezonów prezentuję futbol na wysokim poziomie, a z drugiej hiszpański przeciętniak który pozostaje w cieniu swoich rywali zza miedzy: Barcelony.
Villareal bardzo dobrze gra na własnym boisku. Na wyjazdach fatalnie. To samo Espanoyl. Ciekawe, że w poprzednim sezonie w dwóch meczach pomiędzy tymi rywalami nie wpadł ani jeden gol. 2 razy 0-0.
2 sezony temu 1-0 i 0-0. Zdecydowanie jednym i drugim ciężko się ze sobą gra. Nie wpada między tymi drużynami za wiele bramek.
Moje typy to:
1 połowa: remis
ilość bramek: under 1,5
wynik końcowy: 0-0, 1-0
 
kmieciu90 0

kmieciu90

Użytkownik
Zupelnie nie zgadzam sie z Jagrem. W Realu zabraknie Ronaldo. przewidywalne ustawienie pomijajac bramke i obrone to Khedira/Diarra, Xabi Alonso, di Maria, Pedro Leon, Canales/Ozil, Higuain. Nietrudno doliczyc sie, ze 3 lub 4 graczy z odpowiedzialnych za rozgrywanie i kreowanie gry przyszlo dopiero w tym okienku transferowym i potrzebuja czasu na zgranie, aklimatyzacje itd. Do tego zabraknie motora napedowego czyli Kryski. Wynik Realu w pierwszym meczu - 0-0. Osasuny? identyczny. Gdyby zsumowac gole stracone i strzelone gracze z Pampeluny w zeszlym sezonie osiagneli najmniejszy wynik zaraz po Espanyolu. Dlatego uwazam ze under 2.5 po kursie 2.5 jest obowiazkowym typem kazdego trzezwego gracza, ktory widzi ze jedynie media kreuja Real na wielka potege, a do wielkiej potegi w chwili obecnej brakuje im jeszcze wiele.
Dla odwazniejszych proponuje jeszcze remis do przerwy lub remis na koncu spotkania (kurs w granicach 6-7!)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Osasuna potrafi postawić się mocarzom Primera Division i jak będzie tym razem? Z jednej strony limit wpadek na pewien czas wyczerpany w pierwszej kolejce przy remisie z Mallorcą ;P a z drugiej drużyna chyba jeszcze nie wskoczyła na właściwy level. Zastanowię się, ale pogromu chyba być nie powinno.
Ciekawie wygląda typ na Sevillę w meczu z Deportivo. Dobry początek sezonu i choć ekipa z Ramon Sanchez Pizjuan nie zagra w Lidze Mistrzów to na boiskach La Liga nadal powinna należeć do czołówki. Deportivo nie wydaje się być super mocne, do tego w grach sparingowych ich gra nie powalała na kolana. Sevilla 1,50 ?
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
zespół Osasuny z pewnoscią tanio skóry nie sprzeda.
Tak samo jak Pudzian ???? Tym razem Królewscy są na &quot;musiku&quot;. Każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie bardzo źle postrzegane. Murinho może zacząć się bać o posade? hehe...

Tym razem spodziewam się pewnego zwycięstwa do zera! Z ciekawszych typów można postawić że: &quot;Osasuna nie strzeli&quot;. Murinho woli mniej strzelać i mniej tracić aniżeli dużo strzelać i dużo tracić..
 
K 40

kozas

Użytkownik
Kurs na to, ze Osasuna nie strzeli to 1,8. Jak dla mnie calkiem smakowity kasek ! Nie jestem przekonany co do ilosci bramek, moze nawet pasc 0-0, bo Osasuna umie sie bronic. Real zas powinien strzelic i w sumie wielu oczekuje, ze strzeli co najmniej 2-3 bramki... to bedzie inny mecz niz z Mallorca, ona u siebie jest naprawde mocna. Tak samo Real u siebie. Dlatego mozna by postawic na Real, ale po tak smiesznym kursie ? Bodajze cos kolo 1,15 przy sporym ryzyku( jak dla mnie wiekszym niz to, ze Valencia wygra). Nieoplacalne.
Moje typy
Valencia wygra
Sevilla wygra
Real - Osasuna - Osasuna nie strzeli
Najmniej pewny jestem Sevilli, co do Valencii remis bylby dla mnie zaskoczeniem, a co dopiero wygrana gosci( Valencia niby oslabiona, ale jesli nie bedzie mogla sobie poradzic z takim Racingiem, to przewaga Barcelony i Realu nad kolejnymi druzynami bedzie wynosila jeszcze wiecej niz w poprzednim sezonie!)
Sevilla no coz, od jakiegos czasu gra tak sobie z przeblyskami, ale powinno wystarczyc na Deportivo, ktore takze glownie jedzie na marce niz na dzisiejszych dokonaniach.
Real jak ktos wyzej napisal, Osasuna to dobry defence, ale kiepski atak, w starciu z Realem beda probowali grac na 0-0, co moze im sie udac. Jest to druzyna, ktora nie robi w gatki przed dwoma wielkimi jak niektore druzyny w hiszpanskiej lidze, ale trzyma sie swojego planu.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Nawet nie mówcie , że Osasuna tu będzie czegokolwiek bronić. Ostatnio grają jak dzieci we mgle. Osasuna ostatnio wygrała mecz 5 maja. Nie ma takiej możliwości , żeby ugrali remis więc nawet się nie nastawiajcie bo zwyczajnie wtopicie. W sumie to nawet pamiętam ich ostatni mecz z Realem 3:2 :-D To był dopiero mecz :-D Inna sprawa , że był to mecz pełen strasznych błędów. Jutro juz takich nie popełnią. Zobaczymy jak im się będzie grało bez Ronaldo. Jeśli Osasuna straci gola w początkowej fazie meczu to pogrom murowany. Może w końcu ujrzymy znakomitego Pedro Leona na boisku. Może drużyna wciąż nie będzie świetnie współgrała ale na co najmniej 3 gole w wykonaniu królewskich liczę. Kurs na zwycięstwo i handicap dosyć marny . Świetnie wygląda kurs na Real over 2.5 gola - @ 1.90 Bet365. Polecam brać. Nie liczę na kolejna wpadkę Królewskich i przestańcie z tym czarnowidztwem. Mecz na SB , Osasuna słabo gra , może i o w obronie jakoś to jeszcze funkcjonuje ale tak jak mówię , jeśli Królewscy wpakują bramkę w pierwszych minutach to nie będzie co zbierać. Ważne , żeby drużyna się juz na początku rozkręciła i kontrolowała mecz.
 
K 40

kozas

Użytkownik
No zwyciestwo Realu jest mocno prawdopodobne, ale po takim kursie to nawet dla podbicia innego zakladziku bym nie wstawil. To, ze Real strzeli ponad 2.5 kurs juz ok, ale nie jestem tego pewien. Jak dla mnie wlasnie to, ze Osasuna nie strzeli to dobry zaklad. Oczywiscie tez jest przy tym spore ryzyko, ale skoro Real bedzie tak cisnal, a Osasuna gra jak &quot;dzieci we mgle&quot; to rownie prawdopodobne jak 3 bramki Realu. Prawie rowne, bo Mou wie zazwyczaj co zrobic z obrona, zeby byla niemal perfekcyjna
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Najmniej pewny jestem Sevilli, co do Valencii remis bylby dla mnie zaskoczeniem, a co dopiero wygrana gosci( Valencia niby oslabiona, ale jesli nie bedzie mogla sobie poradzic z takim Racingiem, to przewaga Barcelony i Realu nad kolejnymi druzynami bedzie wynosila jeszcze wiecej niz w poprzednim sezonie!)
Uważałbym na Valencię. Co prawda doceniam sposób w jaki uzupełnili sklad po odejściu Villa, Silva i Marchena, ale... Racing Santander to prawdziwa klątwa dla Nietoperzy. Proszę zwrócić uwagę na spotkania z ostatnich lat. Od ładnych kilku sezonów Valencia nie potrafi ograć takiego przeciwnika!
Zdaję sobie sprawę, że czasami warto grać na przełamanie serii, ale nie jestem pewien czy warto zaufać Valencii akurat w tym meczu.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Real - Ossasuna
Real na własnym boisku w poprzednim sezonie na 19 meczy -18 zwycięstw i Tylko 1 porażka ( z Barceloną ).
Tylko w jednym meczu u siebie nie strzelili bramki ( z Barceloną ).
W jednym meczy strzelili tylko jedna bramkę. W 17 meczach Real over 1,5.
Średnia zdobytych bramek na mecz u siebie: 3.00 ( 60 bramek w 19 meczach).
W 9 meczach zachowali czyste konto ( na 19 )
To, że Real wygra nie ma wątpliwości...tylko pozostaje kwestia ile zdobędzie bramek i czy jakąś straci.
Jeden z użytkowników wyżej pisał że świetny kurs jest na to że Osasuna nie strzeli. Jest na to szansa 50/50. Real może sobie pozwolic na stracenie gola. Stać ich na odrobienie tego. Więc ja bym nie grał tego że Ossasuna nie strzeli.
Ze statystyk wynika, że Real lubi strzelać u siebie średnio 3 gole. Myślę, że jest to bardzo prawdopodobny scenariusz.
Jeśli o mnie chodzi typuje:
3 : 1


Bilbao - Atletico Madryt
Bilbao to typowy zespół własnego boiska. W poprzednim sezonie wygrana z Realem i remis z Barceloną ! W porównaniu do poczynań Atletico na wyjazdach w poprzednim sezonie ( tylko 2 zwycięstwa i to z 19 i 20 drużyną ) to:
1X
, wydaje się bardzo prawdopodobne. Zdziwię się jak 3 punkty pojada do Madrytu.
 
kuba_rmcf91 0

kuba_rmcf91

Użytkownik
Real Madryt - Osasuna
Typ: Real-2
Kurs: 2.53

Real już wiele razy udowodnił, że gra bez Ronaldo klei im się bardziej, niż z nim na boisku. Grają podaniami, starają się rozciągają akcje długimi krótkimi podaniami, bez niepotrzebnych, częstych rajdów i strzałów na bramkę. Casillas - Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo- Alonso, Khedira, Ozil, Leon- Di Maria, Higuain Jak już Piotrek powiedzial, Osasuna jak dzieci biegaja bezradnie za pilką zero skladnych akji, tylko piła na pałe grana byle do przodu i kogoś ze swojej drużyny. Uważam, że u siebie Real pokona Osasune wysoką różnicą goli.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Real - Ossasuna
Real na własnym boisku w poprzednim sezonie na 19 meczy -18 zwycięstw i Tylko 1 porażka ( z Barceloną ).
Tylko w jednym meczu u siebie nie strzelili bramki ( z Barceloną ).
W jednym meczy strzelili tylko jedna bramkę. W 17 meczach Real over 1,5.
Średnia zdobytych bramek na mecz u siebie: 3.00 ( 60 bramek w 19 meczach).
W 9 meczach zachowali czyste konto ( na 19 )
To, że Real wygra nie ma wątpliwości...tylko pozostaje kwestia ile zdobędzie bramek i czy jakąś straci.
Ze statystyk wynika, że Real lubi strzelać u siebie średnio 3 gole. Myślę, że jest to bardzo prawdopodobny scenariusz.
Te powyższe statystyki tycza się Realu za czasów Pellegriniego. Teraz inny trener, który jak wiadomo wszem i wobec przede wszystkim układa zespół od defensywy. Tak było w Chelsea i Interze. Czyżby nagle miał zmienic poglądy w pracy z Realem? O tym dopiero trzeba się przekonac.
Tak więc moim zdaniem nie ma co na serio brac statystyk z poprzedniego sezonu. Real wtedy grał ofensywnie przynajmniej z tymi zespołami słabszymi bo z Barceloną to już się miotali i zero pomysłu na gre było.
Osasuna przyjedzie z myślą by się schowac za podwójną gardą jak to wspomniał ktoś powyżej. Zgadzam się z tym stwierdzeniem. Stawianie hurraoptymistyczne, że Królewscy wygrają 3,4-0 troszke mi nie pasuje do obecnej sytuacji.
Owszem Mourinho to taki trener ligowy własnego boiska. Pracujuąc w Porto, Chelsea i Interze przez ileś tam lat nie przegrał domowego meczu w lidze bo w pucharach to róznie już bywało.
Nie mówie, że Real wysoko nie wygra tylko chodzi mi o argumentacje niektórych powyżej. Piszecie że Real stac na strzelenie kilku bramek nie tracąc żadnej. To takie pisanie by coś napisac ...
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Owszem. Statystyka nie zastąpi rozsądku. Jednak i statystyka, i rozsądek podpowiada mi że mimo zmiany trenera Real nie będzie na własnym boisku grał defensywnie i bronił wyniku licząc na bramkę z kontry ;) To co pisze Robson to prawda. Mourinho to świetny taktyk i nie lubi tracić bramek. Jednak defensywny Real powinniśmy zobaczyć w meczach z silnymi zespołami: Barcą, Valencią czy w późniejszej fazie Ligi Mistrzów gdzie rywale będą o wiele bardziej wymagający niż Ossasuna.
Typuję w dalszym ciągu 3:1 ;)
 
kmieciu90 0

kmieciu90

Użytkownik
o boze, jakie 3-1? jak ci wszyscy niezgrani ze soba ludzie maja ulozyc cokolwiek skladnego? nie widzieliscie pierwszego meczu z Mallorca? zaloze sie ze jezeli do przerwy bedzie 0-0 (a pewnie tak bedzie) to od 60 minuty kazdy bedzie tylko oddawal pilke drugiemu modlac sie by cos przypadkiem wyszlo. To jest Real Madryt. Najbardziej marketingowy klub na swiecie. po remisie w 1 meczu wszyscy sraja pod siebie, bo presja jest nie do zniesienia. Under za 2,5 to obowiazek.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Panowie czy macie jakieś obawy o handi -1 na Barcę? Kurs wiadomo, że jakimś marzeniem to może nie jest ale chyba warto zagrać taki zakład np. do tripla w sam raz ;) Primera Division się interesuję, ale wiem, że są tutaj ludzie którzy oglądają mnóstwo meczów Barcy i mogą powiedzieć coś więcej (ja mogę służyć pomocą jeśli chodzi o BL ;)).
A więc, można grać za poważną kasę Barca (-1) ?
 
K 40

kozas

Użytkownik
Ja bym stawial raczej na over. Zalezy tez jakie kursy, ale zarowno over jak i handi powinny wejsc. Hercules gra dosyc ofensywnie, jednak nie wiem jak nastawi sie na Barcelone. 3 bramki powinny wpasc.
 
faeco 0

faeco

Użytkownik
⚽ Barcelona - Hércules Alicante | Barcelona strzeli w obu połowach | 1,44 | bwin
⚽ Real Madryt - Osasuna Pampeluna | Real Madryt strzeli w obu połowach | 1,72 | bwin
Barcelona u siebie to drużyna grająca niesamowicie skutecznie. Owszem, Hércules dokonał kilku głośnych transferów, jednak to za mało, aby zrobić krzywdę Mistrzom Hiszpanii, którzy w sobotę powinni rozbić beniaminka. Na Camp Nou piłkarze Guardioli grają fenomenalnie i nie sądzę, by nie było ich stać na gole w każdej z połów. Nawet jeśli kilku zawodników będzie odpoczywać po meczach reprezentacji, to Barcelona potrafi rozgromić taką drużynę, jak Hércules. Barca ma pełną kadrę, brakuje tylko Jeffrena.

Real do meczu 2. kolejki przystępuje po nieudanym wyjeździe na Majorkę. Już po 1. kolejce piłkarze Mourinho mają stratę do Barcelony, więc teraz nie mogą pozwolić sobie na jakąkolwiek wpadkę. Według mnie zagrają na sto procent już od pierwszej minuty. Przewiduję sporo bramek, ale myślę, że Osasunę też stać na pokonanie Casillasa. O jedenastce Realu można poczytać tutaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom