>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

2 Kolejka Primera Division - [02.09.2007]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Po pierwszej kolejce nowego sezonu w Primera Division naprawdę nie wiem czego spodziewać się w drugiej... Trójka beniaminków zaskoczyła pewnie nie jednego kibica Hiszpańskiej piłki kopanej, a wygrane Almerii z Deportivo 3:0, Murcii z Saragossą 2:1 czy też Valladolid z Espanyolem 1:0 na pewno są niespodziankami sporego kalibru. Do tego należy również dorzucić porażkę Valencii 0-3 oraz remis Barcelony 0-0. Z faworytów nie zawiódł tylko Real Madryt, który w derbach po emocjonującym meczu uporał się z Atletico.

W drugiej kolejce mające spore aspiracje Atletico podejmie Real Mallorca, z którym w ostatnich sezonach grało się naprawdę ciężko... Ale osobiście liczę, że tym razem uda się pokonać piłkarzy z Wysp Balearów i Rojiblancos do swojego konta będą mogli dopisać pierwsze trzy punkty.

Po wpadce w Santander, wielka Barcelona będzie chciała pokazać swoją siłę i goście z Bilbao będą się raczej starali aby rozmiary porażki były jak najniższe.

Ciekaw jestem jak spiszą się tak rewelacyjni beniaminkowie, których póki co bukmacherzy nie doceniają... Moją uwagę zwraca więc spotkaniaa pomiędzy Levante a Murcią oraz Valladolid, a Deportivo, w których upatrywałbym kolejnych zwycięstw nowicjuszy ;)

To moje pierwsze przemyślenia na temat drugiej serii spotkań. A co Wy sądzicie o tych spotkaniach? Zapraszam do dyskusji ;)
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Atletico wedlug bukmacherow jest wielkim faworytem ale nie zapominajmy o tym ze Mallorca tez sie przed tym sezonem wzmocnila i mysle ze beda trudnym rywalem nawet dla Barcy czy Realu. W 1 kolejce gladko wygrali z Lavente a teraz wybieraja sie do Madrytu i napewno chca z tamtad wywiezc jakas zdobycz punktowa. O ile o 3 moze byc trudno to ten 1 mysle ze jest w ich zasiegu a kurs 1.50 na gospodarzy jest jednak zanizony i raczej ten mecz odpuszcze. chociarz jak teraz patrze to kurs podskoczyl do 1.65...

Bilbao na swoim stadionie Estadio San Mams toczylo wyrownany pojedynek z Osasuna ktory zakonczyl sie sprawieliwie podzialem punktow. teraz wybierajac sie do Barcelony najwazniejsze zapewne bedzie morowanie bramki bo zarowno nowe jak i stare gwiazdy musza przecierz udowodnic ze sa warte tych pieniedzy ktore klub na nie wyklada. w meczu z Racingiem dominowali na boisku (posiadanie pilki 24-76 dla Barcy) ale brakowalo strzalow (14 Racing, 13 Barcelona). Camp Nou jest to magiczy stadion na ktorym gospodarze nie zwykli nawet remisowac dlatego przewiduje tu wygrana Barcy co najmniej 2-3 bramkami.

Mistrz kraju Real Madrid po zwyciestwie w meczu derbowym kolejnych punktow bedzie szukal na stadionie El Madrigal gdzie tamtejszy Villarreal rowniez bardzo dobrze rozpocza sezon wygrywajac z faworyzowana Valencia az 3-0! dlatego mysle ze teraz na wlasnym terenie latwo punktow odebrac sobie nie da. granica u/o na poziomie 2.25 powinna zostac spokojnie przekroczona i dlatego mysle ze Over to bedzie najlepszy typ do tego spotkania

Beniaminek Valladolid w 1 kolejce rozegral bardzo dobre spotkanie z Espaniolem. Czesciej byl przy pilce oddal wiecej strzalow a co najwazniejsze umial ta przewage udokumentowac strzeleniam bramki. Teraz na swoim stadionie Estadio Jose bedzie podejmowal ekipe Deportivo, ktore z roku na rok stacza sie coraz bardziej. Przed tym sezonem sprzedali kilku wartoscowych graczy zatrudniajac mniej utalentowanych pilkarzy z Segunda Division. Juz w 1 meczu moim zdaniem najslabszy z beniaminkow Almeria dal im lekcje futbolu i wygral 3-0 a Deportivo mimo iz w tamtym spotkaniu gralo u siebie to nie oddalo nawet 1 celnego strzalu!! Jak dla mnie to Valladolid wygrywa to spotkanie bez zadnego ale, a kurs 2.25 jest rewelacyjny.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Ja również byłem trochę zaskoczony wynikami pierwszej kolejki. Szczególnie porażka Valencii była dla mnie szokiem. Uważałem, że jest jedynym faworytem tego spotkania a tu klops. :-?

Chciałem trochę napisać o beniaminkach i teoretycznych kandydatach do spadku, żeby przy typowaniu drugiej kolejce nie popełnić niepotrzebnych błędów.
Zacznę od Almerii, która moim zdaniem wygląda najsolidniej. Już w pierwszej kolejce pokonali Deportivo, o którym nieco później. Szczególną uwagę zasługuje transfer Fernando Baiano za 5 milionów euro z Celty Vigo. Pozostali przybyli zawodnicy to rutyniarze, którzy ostatnio mieli problemy z formą. Widać jednak, że pod wodzą nowego szkoleniowca Unai Emery&#39;ego grają bardzo dobrze.
Teraz trochę o ich niedzielnym przeciwniku, czyli Deportivo. Dziwi mnie trochę polityka transferowa zespołu, który jeszcze kilka lat temu walczył o najwyższe trofea. W tym sezonie jednak im to nie grozi. Działacze nie zrobili praktycznie nic, zadowalając się ściąganiem tylko zawodników już wcześniej wypożyczonych. Ponadto pozbyli się np. Andrade i Capdevila. Deportivo to moim zdaniem pierwszy kandydat do spadku.
Ich najbliższy przeciwnik - Valladolid - również nie należy do potęgi hiszpańskiej piłki. W meczu z Espanyolem skazywałem ich na straty, a tymczasem wywieźli 3 pkt. Zauważyłem, że udało im się zatrzymać zdecydowaną większość zawodników, którzy wcześniej wywalczyli awans do Primera Division. Myślę, że można nazwać ich czarnym koniem tegorocznego sezonu, a najbliższe spotkanie jest jak najbardziej do wygrania.
Racing Santander to ostatni dream team, który chciałem krótko przedstawić. Niespodziewany remis z Barcą to rzecz wręcz nieprawdopodobna. Racing nie wydał na transfery ani grosza? ;-) Jest jedyną drużyną, która jedynie sprzedawała swoją drużynę. I tak do Valencii odszedł Żigić, Scaloni do Lazio czy Ruben do Celty Vigo. W takiej sytuacji ciężko oczekiwać sukcesów. Według mnie to bardzo poważny kandydat do spadku.
To takie moje przemyślenia. Postanowiłem poszukać jakiś newsów i stąd takie odczucia. Mam nadzieję, że chociaż część się sprawdzi. ;-)
Jeśli chodzi o typy na 2 kolejkę to zdecydowanie za wcześnie, bo do soboty wiele się jeszcze może zmienić. ;-)
Pozdro
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
FC Barcelona - Athletic Bilbao
Typ: FC Barcelona ✅
Kurs: 1.22 (toto-mix) - na podbicie dobry mecz ;)

Barcelona po pierwszym - co tu dużo ukrywać - nieudanym meczu w Santanderze z tamtejszym Racingiem pierwszy raz w nowym sezonie zaprezentuje się kilkudziesięcio tysięcznej publice na Camp Nou.
Myślę, że po pierwszym nieudanym meczu, Katalończycy podwójnie zmobilizują sie na to spotkanie, by juz na początku niebezpiecznie nie oddalać się od czołówki - co później mogłoby (choc nie musiało) przenieść się na zbyt nerwową grę.
Wyniki meczy z poprzednich sezonów również wskazują na Barcelonę:
Ostatnie 5 meczy wygrali własnie oni - w tym ostatnie, również u siebie - 3:0.
MOim zdaniem, Barcelona wygra ten mecz różnicą conajmniej dwóch bramek.


Osasuna - Sevilla
Typ: Sevilla
Kurs: 2.15 (toto-mix)

Sevilla już w meczach o Superpuchar udowodniła, że w tym sezonie będzie ponownie mierzyć w ścisła czołówkę tabeli - co również potwierdzili w pierwszym meczu z Getafe - który to wygrali 4:1 (fakt, faktem, że te 4 bramki strzelili grając w przewadze dwóch graczy - lecz myślę, że gdyby nie to to i tak by sobie poradzili).
Natomiast Osasuna po niezbyt ciekawym meczu zremisowała u z Athletic Bilbao 0:0 - głównie blokując dostęp do własnej bramki i czasem atakując z kontrataku.
Inny typ:
Poniżej 2,5 bramek.

Almeria - Valencia
Typ: Almeria - Czy strzeli bramkę? - TAK ✅
Kurs: 1.45 (toto-mix)

Almeria i Valencia to jakby zupełnie dwa różne bieguny.
Ci pierwsi są beniaminkiem - a celem takowych w pierwszym sezonie w najwyższej lidze jest w 99&amp; utrzymanie - nie inaczej było i w tym przypadku.
Pierwszy mecz tej drużyny pokazał, że nikt nie może ich lekceważyć - wygrana 3:0 z Deportivo La Coruna może robic wrażenie.
Natomiast Valencia to co roku bardzo mocna paczka mierząca jak nie w mistrzostwo to co najmniej w miejsce premiowane grą w pucharach.
W tym przypadku początek nie wyglądął tak różowo jak w przypadku Almerii - przegrana 3:0 z Villarreal grając w dodatku u siebie nie nastawia optymistycznie do kolejnego - tym razem wyjazdowego pojedynku z nakręconym przeciwnikiem.
Trzeba także dodać, że w meczu przeciwko Villarreal, dwóch czołowych graczy Valencii dostało czerwoone kartki - David Villa oraz Joaquin.
Inne typy
Almeria - Valencia - 1 - 3.65 (dla ryzykantów ???? ) ⛔
Oraz: powyżej 2,5 bramek - 1.80 ✅


Villarreal - Real Madryt
Typ: Remis ⛔
Kurs: 3.20

Jakby to powiedział mój kolega - &quot;Derby Realu&quot; ???? .
Obie drużyny rozpoczęły nowy sezon udanie.
Villarreal gładko pokonał (po dobrej, równej i skutecznej grze) na obcym terenie Valencie 3:0 po bramkach Jon Dahla Tomassona, Giuseppe Rossiego (z karnego), oraz Santiago Cazorla.
Natomiast Madrycki Real niejako wymęczył na swoim stadionie zwycięstwo z drugim Madryckim klubem - Athletico Madryt.
Z tego co zaobserwowałem, na tym etapie obie drużyny prezentują podobny poziom, i wg. mnie remis jest w tym najbardziej prawdopodobny.
W poprzednim sezonie w jednym meczu (w Madrycie) był remis 0:0, natomiast w rewanżu Villarreal zwyciężył 1:0
 
D 0

damian591

Użytkownik
Atletico - Mallorca
Typ: Atletico
Kurs: 1.52
Bukmacher: Toto-mix
Analiza:

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Atletico. Po dobrym niestety dla nich przegranym pierwszym meczu z mistrzem Hiszpani Realem Madryt czas na Mallorce, która świetnie zaczeła tegoroczny sezon wygraną wysoko z kandydatem numer 1 do spadku w tym sezonie do II ligi, czyli z zespołem Levante. Atletico myśle ze zdobędzie pewnie 3 pkt i będzie się piąć do czołówki. Chcąc zająć miejsce w pierwszej czwórce z takimi przeciwnikami jak Mallorca powinna sobie bezproblemowo radzić. Jak wiemy oczewkiwać w tym sezonie Atletico są bardzo duże. Atutem gospodarzy będzie z pewnością własny obiekt oraz publiczność. Myśle, że Atletico pewnie odnieśie pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Myśle, że over tez jest bardzo dobrym typem w tym spotkaniu.

FC Barcelona - Atletic Bilbao
Typ: FC Barcelona
Kurs: 1.22
Bukmacher: Toto-mix
Analiza:

Dla mnie szanse Atletic w tym meczu są bliskie 0. Barca dość sensacyjnie jak wiemy już w pierwszej kolejce pogłubiła punkty na wyjeździe z Racing Santander. Jeśli chodzi o Atletic to również w pierwszej kolejce zremisował bezbramkowo u siebie z zespołem Osasuna Pampeluna. Barcelona zadebiutuje w nowym sezonie na Camp Nou i myśle że to spotkanie zakończy sie pewnym zwycięstwem Barcelony. Mimo że jestem kibicem Realu jakoś nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo Barcy. Mysle że pewniakiem przy tym meczu jest OVER 2.5 gola, jak i handi, bowiem typują wysokie zwycięstwo Barcelony typu: 3:1 a nawet i 4:0

Real Sarragossa - Racing Santader
Typ: Real Sarragossa
Kurs: 1,80
Bukmacher: Toto-mix
Analiza:

1 września o godzinie 22:00 piłkarze Realu Sarragossy podejmować będą ekipe Racingu Santander. Real Sarragossa klub który od kilku sezonów uplasowuje sie tuż za czołówką, wierzy, że w tym sezonie uda im sie namieszać u góry tabeli i zajmną co najmniej 4 miejsce. Czy im sie uda ? Moim zdaniem szanse są bardzo nikłe myśle, że 6 miejsce będzie dla nich sporym sukcesem. Inauguracje sezonu lepiej rozpoczeli sobotni goście którzy zremisowali z faworyzowaną Barcą, a Real Sarragosa niespodziewanie uległ beniaminkowi Realowi Murcia 2:1. Gospodarze wzmocnieni takimi piłkarzami jak Roberto Ayala, Ricardo Oliveira, czy Matuzalem myśle ze zapewnią Sarragossie zwycięstwo w tym spotkaniu. W zespole gośći zabraknie Euzebiusza Smolarka który będzie pauzował za czerwoną karte otrzymaną w meczu z Barceloną. Myśle, że kurs 1.80 jest jak najbardziej warty postawienia.

Pozdrawiam
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Real Sarragossa - Racing Santader
Typ: Real Sarragossa
Kurs: 1,80
Bukmacher: Toto-mix
Analiza:

1 września o godzinie 22:00 piłkarze Realu Sarragossy podejmować będą ekipe Racingu Santander. Real Sarragossa klub który od kilku sezonów uplasowuje sie tuż za czołówką, wierzy, że w tym sezonie uda im sie namieszać u góry tabeli i zajmną co najmniej 4 miejsce. Czy im sie uda ? Moim zdaniem szanse są bardzo nikłe myśle, że 6 miejsce będzie dla nich sporym sukcesem. Inauguracje sezonu lepiej rozpoczeli sobotni goście którzy zremisowali z faworyzowaną Barcą, a Real Sarragosa niespodziewanie uległ beniaminkowi Realowi Murcia 2:1. Gospodarze wzmocnieni takimi piłkarzami jak Roberto Ayala, Ricardo Oliveira, czy Matuzalem myśle ze zapewnią Sarragossie zwycięstwo w tym spotkaniu. W zespole gośći zabraknie Euzebiusza Smolarka który będzie pauzował za czerwoną karte otrzymaną w meczu z Barceloną. Myśle, że kurs 1.80 jest jak najbardziej warty postawienia.
Kurs jest calkiem ciekawy ale ja w tym spotkaniu nie stawial bym 1 zbyt pochopnie. Santander w meczu z Barcelona pokazal ze ma bardzo dobra obrone a strzelenie im bramki nie jest prosta sprawa. pozatym jest to druzyna bardzo czesto remisujaca w meczach wyjazdowych ( bilans z poprzedniego sezonu 3-10-6 ). Sarragossa mimo ze ma spore ambicje to jednak przed sezonem w meczach sparingowych nie spisywala sie najlepiej, w 1 kolejce wygral z nimi beniaminek, zreszta sprawiedliwie bo byl zespolem lepszy. Kadrowo napewno gospodarze sa lepszym zespolem ale ich forma chyba nie jest w tej chwili wysoka. moim zdaniem Racing pojedzie do Sarragossy z mysla o kolejnym 1 punkcie a po tym co pokazal w meczu przeciwko dumie kataloni jest to bardzo realne. na chwile obecna mysle ze najlepszym typem jest tutaj under 2.5 bo bramek chyba w tym spotkaniu nie zobaczymy.. a jesli juz to raczej nie duzo
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
???? .
W związku z tym co się stało przed kilkoma godzinami (zmarł Antonio Puerta ???? )
wydaje mi sie, że nie ma jednak sensu stawiać na Seville w meczu przeciwko Osasunie.
Nie wiadomo jak na nich podziała ta informacja... ????

Mam nadzieję, że ten post nie zostanie potraktowany jak off-top.
Po prostu edycję posta nie każdy mógłby zauważyć.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Tak, przed chwilą się dowiedziałem że umarł ????
A tu mój typ:

02.09 [16:00] FC Barcelona - Athletic Bilbao ~ Handicap 0:1
Drugiego września Barcelona na własnym stadionie podejmować będzie Bilbao. W pierwszym meczu Barcy padł sensacyjny remis 0:0 z Santanderem. Ale nie sądzę że zaliczą kolejną wpadkę na Camp Nou. Najwięksi przeciwnicy do tytułu, Sevilla i Real wygrali swoje mecze i zdobyli komplety punktów - to ich dodatkowo zmotywuje. Athletic z kolei także zaliczył remis z Osasuną 0:0. A do stolicy Katalonii przyjadą się głównie bronić. Barcelona ma szeroką kadrę, w przerwie letniej dobrze się wzmocnili. A jak już ktoś wspomniał wyżej ostatnie 5 meczy wygrali Katalończycy. Myślę że w tym meczu na pewno główną rolę zagra Barca i można pokusić się o handicap.
Typ: FC Barcelona [3:1] ✅
 
arturo888 0

arturo888

Użytkownik
Atletico Madryt - Mallorca
Mysle ze pilkarze Atletico otrzasna sie szybko po porazce w derbach i w tym spotkaniu odniosa zwyciestwo. Druzyna trenera Javiera Aguirre wyglada kadrowo na bardzo silna w tym sezonie. Zakupy takich graczy jak Jose Antonio Reyes, Simao Sabrossa, Luis Garcia, Diego Forlan, Christian Abbiati oraz pozyskany w tym tygodniu Juan Roman Riquelme powinny zagwarantowac sukces. Druzyna Mallorci rowniez poczynila znaczace wzmocnienia w letniej przerwie, m.in. David Navarro, German Lux, Webo, oraz wygrala swoj pierwszy mecz, gladko 3-0 z Levante. Mysle jednak ze sila ognia Atletico jest tak wielka, ze poradza sobie z Mallorca.
Typ: Atletico ⛔

Osasuna - Sevilla
Moim osobistym faworytem do mistrzostwa Hiszpanii jest wlasnie zespol FC Sevilli. Jest to druzyna konsekwentnie budowana przez trenera Juande Ramosa, co sezon znaczaca wzmacniana. W tym sezonie pozyskali: De Mula, Boulahrouza, De Sanctisa, Jesuliego, Keite oraz Mosquere. Osasuna rowniez wyglada na silny zespol, szczegolnie z duetem napastnikow takim jak Pandiani-Portillo oraz Hugo Viana w pomocy. Osasuna swoj pierwszy mecz zremisowala na goracym terenie w Bilbao 0-0. Natomiast Sevilla w pierwszym meczu zdecydowanie wygrala z Getafe 4-1...niestety wlasnie w tym spotkaniu, jak wszystkim wiadomo doszlo do strasznej tragedii, ktora wstrzasnela calym srodowiskiem sportowym. Mysle ze pilkarze Sevilli beda za wszelka cene chcieli wygrac ten mecz jak i kolejne, a co za tym idzie zdobyc mistrzostwo Hiszpanii dla swojego kolegi, tragicznie zmarlego Antonio Puerty [&#39;].
Typ: Sevilla

Barcelona - Athletic Bilbao
W tym spotkaniu stawiam na zwyciestwo Barcelony handicapem. Mysle ze Katalonczycy wygraja to spotkanie roznica kilku bramek.
Typ: Barcelona ✅

Real Saragossa - Racing Santander
Real Saragossa to 6. druzyna poprzedniego sezonu Primiera Division. Zespol prowadzony przez trenera Victora Fernandeza dysponuje silna, wyrownana kadra. Nowi zawodnicy Saragossy w tym sezonie to: Ayala, Matuzalem, Pavon, Ricardo Oliveira, Paredes, Gabi i Generelo. W 1. kolejce Real niespodziewanie ulegl beniaminkowi z Murcii 1-2, ale jak wiadomo na poczatku sezonu beniaminkowie zawsze sprawiaja niespodzianki. Druzyna Racingu Santander stracila swoja najwieksza gwiazde- Nicole Zigica. Pozyskala natomiast Ebiego Smolarka, ktory juz w pierwszym spotkaniu zremisowanym 0-0 z Barcelona ujrzal czerwona kartke.
Typ: Saragossa ⛔
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Barcelona - Athletico Bilbao

Po remisie z Racingiem hiszpańska prasa nie pozostawiła suchej nitki na super gwiazdorach FC Barcelony. Magiczna czwórka - Ronaldinho, Eto&#39;o, Messi, Henry nie poradziła sobie, z nie najlepszą przecież, obroną Racingu. Fakt, że przez większą część pierwszej połowy Katalończycy nie mogli nawet oddać celnego strzału na bramkę nie świadczy o nich najlepiej. Podrażniona ambicja gospodarzy powinna zadziałać a ich ofiarą zapewnie padnie właśnie Athletic.Zespół z Bilbao słabo zaprezentował się w pierwszej rundzie. Na własnym stadionie nie potrafił strzelić gola Osasunie. Ostatecznie słaby mecz zakończył się równie słabym wynikiem 0:0.
Athletico bedzie starac sie aby porazka z Barceloną była jak najmniejsza ;-)
Tak wiec pewna 1

Mój typ: Barcelona
 
D 0

damian591

Użytkownik
Real Sarragossa - Racing Santader
Typ: Real Sarragossa
Kurs: 1,80
Bukmacher: Toto-mix
Analiza:

1 września o godzinie 22:00 piłkarze Realu Sarragossy podejmować będą ekipe Racingu Santander. Real Sarragossa klub który od kilku sezonów uplasowuje sie tuż za czołówką, wierzy, że w tym sezonie uda im sie namieszać u góry tabeli i zajmną co najmniej 4 miejsce. Czy im sie uda ? Moim zdaniem szanse są bardzo nikłe myśle, że 6 miejsce będzie dla nich sporym sukcesem. Inauguracje sezonu lepiej rozpoczeli sobotni goście którzy zremisowali z faworyzowaną Barcą, a Real Sarragosa niespodziewanie uległ beniaminkowi Realowi Murcia 2:1. Gospodarze wzmocnieni takimi piłkarzami jak Roberto Ayala, Ricardo Oliveira, czy Matuzalem myśle ze zapewnią Sarragossie zwycięstwo w tym spotkaniu. W zespole gośći zabraknie Euzebiusza Smolarka który będzie pauzował za czerwoną karte otrzymaną w meczu z Barceloną. Myśle, że kurs 1.80 jest jak najbardziej warty postawienia.
Kurs jest calkiem ciekawy ale ja w tym spotkaniu nie stawial bym 1 zbyt pochopnie. Santander w meczu z Barcelona pokazal ze ma bardzo dobra obrone a strzelenie im bramki nie jest prosta sprawa. pozatym jest to druzyna bardzo czesto remisujaca w meczach wyjazdowych ( bilans z poprzedniego sezonu 3-10-6 ). Sarragossa mimo ze ma spore ambicje to jednak przed sezonem w meczach sparingowych nie spisywala sie najlepiej, w 1 kolejce wygral z nimi beniaminek, zreszta sprawiedliwie bo byl zespolem lepszy. Kadrowo napewno gospodarze sa lepszym zespolem ale ich forma chyba nie jest w tej chwili wysoka. moim zdaniem Racing pojedzie do Sarragossy z mysla o kolejnym 1 punkcie a po tym co pokazal w meczu przeciwko dumie kataloni jest to bardzo realne. na chwile obecna mysle ze najlepszym typem jest tutaj under 2.5 bo bramek chyba w tym spotkaniu nie zobaczymy.. a jesli juz to raczej nie duzo
Nie postawiłem 1 pochopnie. Argumentem dośc sporym przy 1 jest fakt, iż niektórzy piłkarze Sarragossy mierzą w czwarte miejsce PD. Tak więc anspiracje oraz chęc zdobycia czegoś wielkiego jest bardzo wielka. Myśle ze Sarragossa zdobędzie kilka cennych punktów nawet z takimi zespołami jak Real, Barca czy Sevilla. Jak dla mnie kurs: 1,80 jest bardzo wysoki na piłkarzy Sarragossy, którzy jak wiemy gra z Racingiem.

Pozdrawiam.
 
bociek666x 0

bociek666x

Użytkownik
Ja nie jestem pewny meczów Realu Saragossa oraz Valencii. Obie drużyny słabo zaczeły sezon i wcale nie jest pewne ze 2 kolejka bedzie zwycieska. Saragossa stracila sprzedając do barcelony wedlug mnie jednego najlepszych zawodników w ich ekipie GABRIELA MILITO. Ich defensywa nie jest w takiej formie jak w tamtym sezonie co pokazał przegrany 1 mecz z Realem Murcią 2-1. Valencia zaś wystąpi bez kluczowych pilkarzy jakimi są David Villa oraz Joaquin. Mozna przewidziec ze na srodku obrony zagra Ivan Helguera a to nie jest najpewniejszy piłkarz. Co prawda strzelił ostatnio bramke w LM ale ta osoba naprawde potrafi popełnić najprostszy błąd.
TypY:
Real Sarragossa - Racing Santader
REMIS
Almeria - Valencia
(tutaj bym się wstrzymał z typowaniem)
sądze ze Almeria zdobędzie gola bądz przegra 1-0
REMIS (lub) Valencia nieznacznie
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Real Saragossa- Racing Santander
typ: X (3,40 )
under 2,5 gola (1,75)
X first Half (remis na 1 połowę) 2,00



Real Saragossa pomimo że każdy go stawia w roli zdecydowanego faworyta, takim nie jest :!:
Drużyna tak jak pisał Majestic sprzedała Gabriela Milito (haha a Real Madryt go nie chciał bo ponoć coś miał ze zdrowiem nie halo, a nazajutrz 2mln $ poszło do Buenos Aires i Saragossa go kupiła- taka mała anegdotka)
Saragossa jest mocna jedynie u siebie, ale ostatnio coś nie pokazała za wiele przegrywając z Murcią (wyjazd). Racing upokorzył bardzo Blaugranę, sensacyjnie remisując 0-0.

Saragossa pomimo swoich aspiracji będzie musiała sie uporać z Racingiem który przyjedzie z jednym zamiarem remis za wszelką cenę.
W H2H jest 5-3-0 dla Saragossy ale ostatnie mecze kończyły się remisami.
Racingowi będzie bardzo ale to bardzo trudno strzelić gola, pokazali że nawet Barca naszpikowana gwiazdami nie pokonała ich bramkarza ani razu. Więc jakie armaty mają strzelić im gola :?: Saragossa nie ma super piłkarzy w ataku.....
Dlatego skłaniam się do takich 3 typów:
under 2,5 gola (żelazna defensywa Santanderu)
remis na 1 połowę
remis na cały mecz (ryzykowne ale opłacalne)
 
bociek666x 0

bociek666x

Użytkownik
Villareal - Real Madryt

Według mnie jest to bardzo cieżki mecz. Zarówno jedna jak i druga drużyna wygrała pierwszy mecz. Villareal pokonał na wyjezdzie FC Valencie az 3-0 i ten wynik podkresla siłe &quot;Żółtej łodzi podwodnej&quot;. Real Madryt wygrał mecz derbowy 2-1 z rywalem za miedzy Atletico 2-1. W meczu Villareal z Valencią dużą role odgrywały czerwone kartki D. Villi oraz Joaquina co bardzo osłabiło ich skład co trafnie wykorzystał Villareal. Real nie był podczas swojego 1-meczu w najwyzszej formie ale kto oglądał mecz mógł zauwazyc ze grali momentami BAJEczNie. &quot;JOGA BONITO&quot; .... Mecze Realu z Villarealem ostatnio zawsze przebiegaly ostrożnie. 0-0 oraz 1-0 dla Villareal to ostatnie wynuiki pomiedzy tymi druzynami. W Madrycie duża role moze odegrac indywidualność i stałe fragmenty które wykonywane sa przez Królewskich świetnie. Guti Sneijder Drenthe Robinhio RvN to piłkarze któzy mogą zaprezentować football podobający się i skuteczny.
:gool:
Typ: 2 Real Madryt kurs 2.40zł
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dzisiejsze spotkanie pomiędzy Saragossą a Santander będzie transmitowane w Canal+Sport 2 więc wypada coś postawić :p ;)

Na początek trzeba odnotować ważny fakt, a mianowicie ostatniego dnia okienka transferowego do drużyny Santander dołączyli supersnajper z ligi belgijskiej Meme Tchite, którego Racing zakupił za 7,5mln Euro oraz dobrze znany z MŚ u20 Danny Szetela ;) Choć mimo wszystko oni raczej nie wystąpią to fakt sprowadzenia zawodników może wpłynąć jeszcze bardziej mobilizująco na piłkarzy Racigu, którzy nie będą chcieli oddać miejsca w składzie. Było już powiedziane ( w dziale Primera Division), że drużyna Santander słynie z dobrej gry w defensywie i jeśli miałbym ją porównywać do innego europejskiego klubu to byłaby to Aston Villa, która w mojej opinii gra podobnie ;) Przechodząc jednak do dzisiejszego spotkania na La Romareda... początkowo kurs na zwycięstwo Saragossy, ktora bądź co bądź jest faworytem wynosił 1,80, lecz teraz spadł do granic ok 1,65 - 1,70. Osobiście uważam, że mimo wszystko jest to kurs trochę za niski patrząc na to co obie drużyny zaprezentowały w pierwszej serii spotkań. Mająca wysokie cele Saragossa zawiodła swoich fanów i przegrała 1-2 z beniaminkiem Murcią, a Santander zaskoczyło in plus i zdobyło cenny punkt w pojedynku z Barceloną i trzeba przyznać, że pierwsze 45 minut tamtego spotkania przebiegało pod dyktando piłkarzy Racingu. W tamtym meczu szansę debiutu otrzymał nasz rodak Ebi Smolarek, lecz okrasił go czerwoną kartką przez którą nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu. W poprzednim sezonie Real Saragossa był ypową drużyną własnego boiska na którym przegrał tylko dwa razy i ogólnie.. tracił na nim mało bramek, lecz teraz po odejściu filara defensywy jakim niewątpliwie był Gabriel Milito, a po przyjściu Matuzalema, Ricardo Oliveiry uważam, ze Saragossa będzie taką drużyną w której meczach będzie padało sporo overów. Ale no właśnie... co z tą żelazną defensywą Santander? Mimo wszystko wydaje mi się, że dzisiaj zostanie ona przełamana a i goście dobrze grający z kontry zdobędą jakieś bramki... Podsumowując, dla emocji przed TV stawiam na dużą ilość bramek po wysokim kursie 2,10 ;)
Mój typ: więcej niż 2,5 bramek - 2,10 w Bwin
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
UD Levante - Real Murcia 2 // 2,85
UD Levante - Real Murcia X2 // 1,52
UD Levante - Real Murcia (under/over 2.5) 1 // 1,60


Mamy dzisiaj dwa ciekawe wbrew pierwszemu rzutowi oka;) mecze w Hiszpanii. W jednym z nich zmierzy się beniaminek PD z drużyną od roku grającą w elicie. Levante wyglądało przed sezonem nieciekawie i w 1 meczu sezonu to się nie zmieniło. Pojechali na Majorkę i zostali tam bezlitośnie wypunktowani. Zresztą to nie dziwi bo wygrać w twierdzy na Majorce jest baardzo ciężko. Tragiczne błędy w obronie i zero w ataku. Oto co mogę powiedzieć po oglądnięciu tego meczu. Naprawdę nie wróżę dobrze w tym sezonie zespołowi z Walencji. Murcia natomiast świetnie zagrała na inaugurację z mocną ekipą Saragossy. Trener Alcaraz widać - dobrze poukładał drużynę. Bramki dwóch nowych nabytków - Baiano i Mejii. Real jeszcze sprawi wiele problemów niejednemu faworytowi w tym roku jeśli będzie grał tak jak tydzień temu. A Levante będzie musiało się sporo namęczyć, żeby znowu uratować się przed spadkiem. Widzę w tym meczu 1-0 dla gości. Kurs od kilku dni systematycznie spada (na początku tygodnia wynosił na Murcie 3,60!). Jak ktoś boi to może grać z podpórką - też dobry kurs.

Reszta typów później albo jutro bo teraz nie mam za bardzo czasu.
 
D 0

damian591

Użytkownik
Mysle ze pilkarze Atletico otrzasna sie szybko po porazce w derbach i w tym spotkaniu odniosa zwyciestwo. Druzyna trenera Javiera Aguirre wyglada kadrowo na bardzo silna w tym sezonie. Zakupy takich graczy jak Jose Antonio Reyes, Simao Sabrossa, Luis Garcia, Diego Forlan, Christian Abbiati oraz pozyskany w tym tygodniu Juan Roman Riquelme powinny zagwarantowac sukces.
Otóż Jaun Roman Riquelme nie jest piłkarzem Atletico Madryt, ani też nie zostanie bowiem właśnie dziś zamknięto okienko transferowe.

Mimo wszystko uważam że Atletico wygra to spotkanie, bowiem mają bardzo mocny zespół i myśle ze nie będą mieli większych problemów. Ja chyba nawet skusze sie z handi 1.5 ????
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Getafe CF - Recreativo Huelva

Na Coliseum Alfonso Perez lokalne Getafe podejmie Recreativo. Drużyny obecny sezon zaczęły zupełnie inaczej. Getafe przegrało na wyjeździe z Sevillą aż 4:0, natomiast Recreativo zdobyło punkt w meczu z Betisem. Sezon wcześniej Getafe tylko zremisowało u siebie z Huelvą 1:1 jednak w niedziele są moimi faworytami i sądzę, że mają szansę na skromne zwycięstwo . Dlaczego skromne? Otóż jest to drużyna, która chyba nigdy nie uczyła się gry ofensywnej. ;-) 76 % meczy ostatniego sezonu kończyło się wynikiem nie większym niż dwubramkowym. Pomimo, że działacze klubu zdecydowali się zakupić kilku napadziorów to nie sądzę aby styl gry zmienił się tak szybko i drużyna zaczęła zdobywać mnóstwo bramek. Jeśli chodzi o działalność na rynku transferowym to Getafe wydało 17mln przy zaledwie 5 Recreativo. Szeregi Getafe zasilili m.in Uche i Mario, którzy przeszli właśnie z Huelvy. Co więcej Recreativo opuściło lub zakończyło karierę kilku wartościowych zawodników. Cóż, nie sądzę aby włodarze klubu liczyli na wiele w meczu z Sevillą, lecz już w kolejnych meczach Getafe powinno zdobywać pkt, bo nie na darmo wydaje się takie pieniądze. Stawiam na pierwsze zwycięstwo gospodarzy. Przewidywany wynik 1:0. ;-)

Typ: 1 ⛔ Kurs: 2.00 || Typ: under 2,5 ✅ Kurs: 1.65 || Buk : Bwin
Wynik: 1-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom