>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

2 Kolejka Primera Division - [02.09.2007]

Status
Zamknięty.
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
UD Levante - Real Murcia 2 // 2,85
UD Levante - Real Murcia X2 // 1,52
UD Levante - Real Murcia (under/over 2.5) 1 // 1,60
Real Valladolid - Deportivo La Coruna 1 // 2,00
Real Valladolid - Deportivo La Coruna (0:1) 1 // 3,60
Real Valladolid - Deportivo La Coruna (under/over 2.5) 2 // 1,90
Real Valladolid - Deportivo La Coruna HT 1 // 2,40


Depor z sezonu na sezon coraz słabsze. Tydzień temu kompromitacja u siebie z Almerią. Sposób w jaki tracili bramki woła o pomstę do nieba. Takich błędów nie popełnia się na boisku koło szkoły. Valladolid mnie natomiast pozytywnie zaskoczył w 1 kolejce. Wygrali niespodziewanie wyjazd z Espanyolem. Przewiduję w tym meczu gładkie zwycięstwo beniaminka podbudowanego ostatnim sukcesem. A Depor jak się w porę nie opamięta może zaliczyć najgorszy od bardzo dawna sezon. Tam nie ma motywacji, chęci do gry a co najważniejsze nie ma do tego odpowiednich ludzi. Wszystko się sypie. A atmosfera po tym meczu może być jeszcze bardziej napięta.
 
kovalsoon 0

kovalsoon

Użytkownik
Mysle ze pilkarze Atletico otrzasna sie szybko po porazce w derbach i w tym spotkaniu odniosa zwyciestwo. Druzyna trenera Javiera Aguirre wyglada kadrowo na bardzo silna w tym sezonie. Zakupy takich graczy jak Jose Antonio Reyes, Simao Sabrossa, Luis Garcia, Diego Forlan, Christian Abbiati oraz pozyskany w tym tygodniu Juan Roman Riquelme powinny zagwarantowac sukces.
Otóż Jaun Roman Riquelme nie jest piłkarzem Atletico Madryt, ani też nie zostanie bowiem właśnie dziś zamknięto okienko transferowe.

Mimo wszystko uważam że Atletico wygra to spotkanie, bowiem mają bardzo mocny zespół i myśle ze nie będą mieli większych problemów. Ja chyba nawet skusze sie z handi 1.5 ????
Riquelme gra w Boca Juniors i nie zapowiada się na to żeby było mu tam żle ???? ktos ma słabe źródła informacji
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Mysle ze pilkarze Atletico otrzasna sie szybko po porazce w derbach i w tym spotkaniu odniosa zwyciestwo. Druzyna trenera Javiera Aguirre wyglada kadrowo na bardzo silna w tym sezonie. Zakupy takich graczy jak Jose Antonio Reyes, Simao Sabrossa, Luis Garcia, Diego Forlan, Christian Abbiati oraz pozyskany w tym tygodniu Juan Roman Riquelme powinny zagwarantowac sukces.
Otóż Jaun Roman Riquelme nie jest piłkarzem Atletico Madryt, ani też nie zostanie bowiem właśnie dziś zamknięto okienko transferowe.

Mimo wszystko uważam że Atletico wygra to spotkanie, bowiem mają bardzo mocny zespół i myśle ze nie będą mieli większych problemów. Ja chyba nawet skusze sie z handi 1.5 ????
Riquelme gra w Boca Juniors i nie zapowiada się na to żeby było mu tam żle ???? ktos ma słabe źródła informacji
Juan Roman Riquelme jest pilkarzem Villarrealu !! do Boca Juniors byl tylko wyporzyczony. Okienko transferowe zostalo zamkniete a wladze Villarealu nie pozwolily odejsc mu do innego klubu mimo iz sam zawodnik chcial tego bo jest w nienajlepszych stosunkach z trenerem jak i prezydentem klubu z El Madrigal.
Nie robcie zamieszania !!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co do Riquelme to ja mam jeszcze inne informacje ;) Przejście tego piłkarza do Atletico Madryt było już niemal pewne, jednakże na przeszkodzie stanął limit zawodników spoza Unii Europejskiej. W Atletico są już Fabiano Eller, Cleber Santana i Sergio Aguero, tak więc jeśli Riquelme przybylby do Atletico to któryś z wymienionych musiałby odejść. Aguero ma mocną pozycję w klubie, Cleber Santana jest nowym zawodnikiem więc nie było sensu go nigdzie sprzedawać, a Fabiano Eller jest potrzebny w defensywie bo w razie absencji któregoś z podstawowych obrońców nie miałby kto grać. A poza tym trener Javier Aguirre był przeciwny sprowadzeniu Riquelme do Atletico. Ostatecznie Juan Roman powróci z wypożyczenia ze swojego ukochanego Boca Juniors do Villareal.

Co do wczorajszych spotkań to gratuluję skutecznych typów ;) Sam nieco rozczarowałem się postawą Saragossy, która póki co zawodzi. Mam jednak nadzieję, że wczorajsze przeciętne spotkanie zrekompensuje świetny mecz pomiędzy Villareal a Realem Madryt, w ktorym mam nadzieję padnie kilka bramek:
Villareal - Real Madryt więcej niż 2,5 bramek - 2,00 w Unibet
Stawka: 5/10


Atletico Madryt – Real Mallorca
Atletico po siedmiu latach przerwy powróciło do europejskich pucharów, ale ambicje tego klubu są znacznie większe. Po pierwsze awans do Ligi Mistrzów po drugie mistrzostwo Primera Division jednak czy te cele są realne do zrealizowania? Uważam, że jak najbardziej tak gdyż Atletico ma naprawdę bardzo mocny zespół, od którego w każdym spotkaniu będzie się oczekiwało tylko zwycięstw. Hmm... jednakże patrząc na ostatnie sezonu to na Vicente Calderon przeważnie wydawano dużo pieniędzy i przed każdym sezonem były wielkie nadzieje, które wraz z biegiem sezonu malały, no ale cóż.. może ten sezon będzie tym przełomowym ? Jako kibic Atletico mam taką nadzieję Dziś na Vicente Calderon piłkarze Atletico podejmują niewygodnego dla siebie w ostatnich latach rywala – Real Mallorca, który zresztą do tegorocznych rozgrywek przystąpił z wysokiego „C” wygrywając w pierwszej kolejce 3:0 z Levante. Pierwsze skrzypce w tamtym meczu grał ofensywny pomocnik Ariel Ibagaza, który dotąd znany był z występów w.... Atletico Madryt. Tak więc Argentyńczyk zapewne będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony w meczu ze swoim byłym pracodawcą, ale bez pomocy kolegów sam nic nie zdziała. Co prawda Mallorca ma całkiem niezłą kadrę, ale ja mam nadzieję, że dziś gospodarze nie zawiodą. Diego Forlan, Simao Sabrosa, Luis Garcia, Raul Garcia, Jose Antonio Reyes.... to są nowi zawodnicy Atletico którzy mają ich prowadzić od zwycięstwa do zwycięstwa. Już w spotkaniu derbowym z Realem udowodnili, że w piłkę grać potrafią naprawdę bardzo dobrze, dlatego też uważam, że jeśli dziś zagrają odpowiednio skoncentrowani to pewnie powinni pokonać swojego przeciwnika. Do boju Rojiblancos! Stawiam na zwycięstwo Atletico
Mój typ: Atletico Madryt – 1,80 w Gamebookers
Stawka: 7/10
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
UD Almeria - CF Valencia 2 // 2,20
UD Almeria - CF Valencia (1:0) 2 // 4,20
UD Almeria - CF Valencia (under/over 2.5) 1 // 1,70


W 1 kolejce wszyscy stawiali na Valencię a ta przegrała. Dzisiaj większość gra na Almerię i moim zdaniem popełnia błąd. Owszem, beniaminek zagrał w 1 meczu całkiem przyzwoicie a Nietoperze (przy wydatnej pomocy sędziego dla ŻŁP - to trzeba oddać) zaprezentowały się tak sobie. Dodatkowo w tym meczu zagrają bez Villi i Joaquina. Ale to może jeszcze lepsze dla tej drużyny. Wejdą potencjalni dublerzy i będą gryźli trawę, żeby tylko dobrze wypaść w oczach trenera. W ataku zagra pewnie Arizmendi a na skrzydle może Angulo. Dodatkowo debiut w barwach Valencii powinien od pierwszej minuty zaliczyć Manuel Fernandes - 21 - letni rozgrywający kupiony z Benfici za 18 baniek. Środek pola bardzo kulał w 1 meczu dlatego ten zawodnik dzisiaj może okazać się kluczem do zwycięstwa. Nie wyobrażam sobie dwóch porażek na start sezonu dlatego dziś gram takie a nie inne typy. Bądź co bądź Valencia to trochę inny poziom niż Depor. No to czekamy.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Villareal - Real Madryt więcej niż 2,5 bramek - 2,00 w Unibet ✅ 0-5
Stawka: 5/10


Mój typ: Atletico Madryt – 1,80 w Gamebookers ⛔ 1-1
Stawka: 7/10
Real rozbił swojego rywala i grał naprawdę bardzo ładną piłkę ;) Atletico? No cóż... olbrzymia przewaga lecz nie udokumentowana bramkami i tylko remis z Mallorcą... Ale czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cię w moim sercu Atletico i na dobre i na złe :p ;) innym razem będzie lepiej i Rojiblancos wygrają ;) Choć jak będą remisowali z niżej notowanymi drużynami do Liga Mistrzów się oddali...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom