>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka PKO Ekstraklasy (22.07 - 25.07.2022)

Status
Zamknięty.
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Legia Warszawa : Zagłębie Lubin 20:00
Typ: M.Rosołek strzeli tak 3.5
Betfan
Sobotnie granie drugiej kolejki ekstraklasy kończymy w stolicy gdzie Legia podejmie Zagłębie Lubin. W pierwszej kolejce obie ekipy zanotowały remisy w swoich meczach Legia w Kielcach 1:1 zaś Zagłębie 0:0 u siebie w derbach dolnego Śląska. Legia w środę zagrała mecz towarzyski z Celtikiem 2:2 na listę strzelców wpisał się Rosołek który wyrasta pod nieobecność Kramera na podstawowego napastnika warszawian. I taki właśnie typ dziś atakuje. Myślę że aura do godziny 20 trochę zlizuje z temperaturą za oknem i zawodnicy będą mieli vigor do gry i obejrzymy dziś bramki na Łazienkowskiej. Legia bardzo fajnie wyglądała z Celtikiem jeśli chodzi o ofensywę z tyłu troszkę gorzej. Legia Warszawa: Tobiasz - Jędrzejczyk, Wieteska, Rose, Mladenović - Slisz - Wszołek, Kapustka, Josue, Pich - Rosołek. Przewidywany skład warszawiaków. Celuje w ofensywny mecz i bramkę młodego 20 letniego napastnika gospodarzy. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Cracovia Kraków - Korona Kielce
ponad 28,5 fauli @ 1,85 28 :confused:
Betclic

Zgodnie z przewidywaniami w poprzedniej kolejce zawodnicy Korony zagrali tak jak można było się spodziewać. Twardo, ostro i nieustępliwie czego efektem było 19 fauli na graczach Legii.
Cracovia solidnie pokazała się w 1 kolejce w Zabrzu, co prawda ze statystyk wygląda jakby całkowicie oddali inicjatywę graczom Górnika ale swoje zrobili i wygrali tamto spotkanie.
Ty razem Cracovia u siebie powinna prowadzić grę i ze strony gości ponownie możemy liczyć na sporo przewinień. Do takiej gry nas już przyzwyczaili zwłaszcza pod wodzą Leszka Ojrzyńskiego.
W poprzednim sezonie piłkarze gospodarzy sporo faulowali i łapali przy tym dużo kartek i liczę na to samo w ich wykonaniu w tym sezonie. Zapowiada się dosyć twarde spotkanie dzisiaj przy Kałuży.
 
Ostatnia edycja:
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Śląsk - Pogoń
Typ: X - X (Podwójna szansa (1. połowa lub mecz))
Betfan @ 1,70


Dziwna kolejka dziwne przekładanie meczów najpierw zaczynają sezon w wakacje na początku lipca żeby być w rytmie meczowym w czasie eliminacji europejskich pucharów a potem przekładają mecze ze względu na puchary jakaś parodia to niech zaczynają grać w sierpniu jak większość poważnych lig i tak w większości odpadną w tych eliminacjach to potem mogą grać w tygodniu a nie przepraszam jak odpadną to i tak nie mogą grać 2 razy w tygodniu bo za mało zarabiają i będą przekładać mecze. No cóż ale Pogoń wyłamała się i nie przełożyła meczu a może chciała tylko Śląski liga się nie zgodziły nawet nie wiem i tak jeszcze wygrywając pierwszy mecz pucharowy 5-0 jaki jest sens przekładania meczu ligowego jak i tak trzeba go będzie odrobić w środku tygodnia kiedyś?? :-D ale dobra może ja się nie znam. Co do tego konkretnego meczu wydaje się Pogoń jest lepszym zespołem ale ma za sobą ciężki mecz w pucharach z wymagającym przeciwnikiem wynik na styku przed sobą rewanż wiec nie wiadomo jak zareaguje podświadomość zespołu. Śląsk dobrze zaprezentował się z Zagłębiem ale to Zagłębie dzisiaj przegrało z Legią która to z kolei tylko zremisowała w pierwszej kolejce z Koroną przegrywającą kolejny mecz. Dlatego to raczej słabość Zagłębia niż siłą Śląska. Ale zespoły Ivana raczej znane są z waleczności i nie ustępliwości dlatego myślę powalczą o swoją szanse w sytuacji kiedy Pogoń może podświadomie trochę oszczędzać nogi na rewanż w Kopenhadze. Z ostatnich 5 meczów między tymi zespołami tylko jeden nie spełnił warunków tego typu czyli remis do przerwy lub na koniec meczu tak samo obydwa zespoły w pierwszej kolejce spełniły ten typ. W ogóle w pierwszej kolejce aż 5 meczów spełniło warunki zakładu a w obecnej dopiero tylko jeden. W 2 kolejce nie padł jeszcze żaden remis w meczach a na ostatnich 10 meczów między Śląskiem a Pogonią padło aż 5 remisów. Ja widzę w tym meczu remis dodatkowo podpieram to remisem do przerwy i widzę duże szanse w powodzeniu tego typu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +755
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom