>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka PKO Ekstraklasy (22.07 - 25.07.2022)

Status
Zamknięty.
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Stal - Radomiak
1 połowa Stal wygra z handicapem 1:0 & poniżej 3.5 bramek w meczu
Betfan
@1.66
Spodziewam się meczu, który nie będzie obfitował w bramki i padnie ich około dwóch tak jak w meczach tych drużyn w pierwszej kolejce. Zresztą historia pokazuje, że w meczach między tymi drużynami padają najczęściej dwa gole i nie więcej. Radomiak to druzyna, która w roku 2022 na wyjeździe jeszcze nie wygrała. Stal był jesienią w dość wąskim gronie drużyn, które Radomiaka rozpracowały i pokonały i również na wiosnę w meczu w Radomiu nie przegrała. Po tym co pokazała Stal w Poznaniu spodziewam się, że Radomiak będzie miał trudną przewagę, bo jeśli będzie stwarzał sobie jakieś sytuacje to trzeba je jeszcze wykorzystać, a ze skutecznością w meczu z Legnicą było bardzo ciężko. Dodatkowo na bramce Stali stoi przecież Mrozek, który dobrze zaprezentował się w meczu z Lechem i widać, że jest w formie. Dlatego też mimo przybliżonych kursów bliżej mi do Stali oraz underowego spotkania, bo ofensywy obu drużyn nie należą do najlepszych w kraju.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +755
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Informacyjnie w związku z udziałem naszych ekip w eliminacjach LKE następujące mecze zostały przełożone na inny termin:

Miedź - Lech
Piast - Raków
Lechia - Górnik
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Po pierwszej kolejce 1/1 Raków zgodnie z przewidywaniami wygrał choć należy wspomnieć, że nie bez trudu. Lecimy dalej i od razu stawiam bo myślę, że kurs spadnie do meczu.

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:0
Legia
1,84

Legia w 1 kolejce można powiedzieć, że tylko zremisowała 1:1 na wyjeździe z Koroną Kielce jednak doskonale pamiętamy Koronę w Ekstraklasie i jak często drużyny męczyły się właśnie w Kielcach. Legia można powiedzieć szczerze, nie zagrała dobrego meczu mimo wszystko miała duże szanse na wygranie pomimo grania w 10. Jedyny problem gdzie widzę to na środku obrony M. Wieteska nie zagra z powodu czerwonej kartki a urazu nabawił się M. Nawrocki.
Zagłębie Lubin zagrało mecz u siebie ze Śląskiem Wrocław, Zagłębie nie pokazało w tym meczu zupełnie nic to Śląsk był bliższy wygranej i jeśli zagra tak samo z Legią to nie widzę innego wyniki niż zwycięstwo gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +755
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Legia - Zagłębie
Legia podwójna szansa 1-1 @ 1.55
Fortuna

Obie drużyny swoje pierwsze spotkania w nowym sezonie zremisowały . Legia jak i Zalgebie nie pokazały nic szczególnego aby tutaj napisać o jakiś plusach obu ekip. Zagłębie rozegrało słabą pierwszą połowę, a w drugiej wyglądało to zdecydowanie lepiej. Widać że brak rytmu meczowego robi tutaj swoje. To samo można napisać o Legii. Korona postawiła ciężkie warunki i tego też było można się spodziewać, przed Legia naprawdę trudny okres żeby powalczyć o puchary w nowym sezonie. Mimo wszystko idę w kierunku gospodarzy. Wydaje się że Legia jakościowo ma tu trochę lepszy skład. Grają u siebie i potrzebują tego zwycięstwa. Co prawda nie jest to jakaś wybitna analiza ale ciężko jest cokolwiek napisać po jednej kolejce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +755
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Cracovia @1,70 Fortuna
Fajny kurs na Pasy u siebie. Dobry mecz w Zabrzu i wygrana na inaugurację sezonu. Już przed startem ekstraklasy typowałem Cracovię na czarnego konia tych rozgrywek. Mają bardzo dobrego na Polskie realia trenera, solidny doświadczony zespół, kilku młodych dobrze rozwijających się chłopakow i fajnie się wzmocnili, a J. Zieliński zapowiedział, że to jeszcze nie koniec transferów i przyjdzie ktoś jeszcze do zwiększenia rywalizacji w środku pola. Mecze przedszonowe na duży plus i widać, że są formie, co potwierdzili w Zabrzu. Przeciwnik w ten weekend nie łatwy, bo Korona gra twarda piłkę i jestem pewien, że z Leszkiem Ojrzyńskim z ligi nie spadną, ale to będzie zespół, który jest bardzo mocny na swoim stadionie. Nie będzie to łatwe spotkanie dla Pasów, ale oni też potrafią grać twardo więc na pewno się dostosują do przeciwnika, a technicznie są półkę wyżej. Powinni to spotkanie wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +755
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Jagiellonia - Widzew

Jutro o godzinie 20.30 na Stadionie Miejskim w Białymstoku zostanie rozegrany mecz w ramach 2. kolejki naszej rodzimej ligi. Podobnie jak przed tygodniem, Jaga znowu zagra przed własną publicznością. Tydzień temu na inaugurację rozgrywek drużyna Macieja Stolarczyka pokonała Piasta Gliwice 2-0. Teraz do Białegostoku przyjeżdża jeden z beniaminków ligi, a więc łódzki Widzew. W pierwszej kolejce tego sezonu widzewiacy przegrali z Pogonią w Szczecinie 1-2. Teraz czeka ich kolejny ciężki wyjazd. Widzew jest dla mnie kandydatem do spadku z ligi, gdyż według mnie kadrowo jest to zespół na zaplecze polskiej Ekstraklasy. Nie oznacza to, że co kolejkę będę grał przeciwko nim, bo to byłoby głupotą, ale uważam, że w jutrzejszym starciu z Jagą do Łodzi wrócą bez punktów, na przysłowiowej tarczy. Jeśli chodzi o braki kadrowe, to w zespole gospodarzy nie zagra Ivan Runje, a w zespole gości zabraknie Patryka Lipskiego. Jestem zdania, że Jagiellonia ten mecz wygra, bo ma po prostu lepszy zespół. Nie wiem co wykombinuje trener Niedźwiedź, ale skoro w zespole Widzewa doszło do sporych zmian kadrowych, bo odeszło aż 11-stu zawodników, a przyszło ośmiu to oprócz odpowiedniej jakości na ten poziom rozgrywek potrzeba będzie także zgrania, a to nie przychodzi od razu. Dlatego wybieram Jagiellonię. Po pierwsze lepiej weszła w sezon, po drugie ma lepszy zespół, a po trzecie - zagra drugi mecz z rzędu na własnym obiekcie przed swoją publicznością. Imaz i spółka powinni zrobić robotę, a kurs jak na mecz Jagi w B-stoku z takim rywalem jest dla mnie jak najbardziej satysfakcjonujący.

Jagiellonia @2.10 Betclic
 
Ostatnia edycja:
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Jagiellonia - Widzew
Typ 1 DNB
Kurs 1,51
Betfan

Zdecydowanie gospodarze sa faworytami tego spotkania. Widzew jako beniaminek będzie jeszcze przez kilka tygodni zbierał nauke od swoich rywali i gubił punkty. Liczę na wygrana Jagiellonii, ale dla spokoju podpieram to zakładem beż remisu. Jagiellonia u siebie to solidna ekipa, ale czasami zdarzają się niespodzianki i taka będzie zgubienie punktów przez gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Typ: X2
Kurs: 1.93

Dopiero druga kolejka i ciezko cos wyciągnąć tresciwego do analizy. Jednak jeśli ktoś ma więcej do udowodnienia to Legia. Zagłębie nie pokazało dużo pozytywnego ale dla mnie wystarczajaco, by zagrać przeciwko marnej Legii.
Remis stołecznych z Koroną przy tym, ze to kielczanie stworzyli wiecej sytuacji do strzelenia bramki swiedczy w dalszym ciągu o kryzysie. Mecze kontrolne umacniaja w tym przekonaniu. Słaba gra z tylu, środek pola jedynie uratowany przez względne występy Josue i Muciego. O głupich faulach Wieteski nie wspominając.
Na rynki transferowym nie poszaleli, a stracili 2 znaczących graczy w postaci Pekharta i Lopeza.
Zagłębie nie pozyskalo nikogo znaczącego poza Jachem, którego można uznać za wzmocnienie. Jednak w składzie mają kilku młodych, którzy mogą zrobić karierę - Bieszczad, Łakomy czy Pienko.
Spoglądając w statystyki meczu z Śląskiem to dobrze sprawowali się w obronie, wymieniali podania dobrze jak na Polska ligę.
Spotkania kontrolne wypadły bardzo dobrze, wygrali 3 na 4 spotkania, ulegając jedynie Miedzi w pierwszym sparingu okresu przygotowawczego.
Kończąc myślę, że dużo lepiej zagrać jest przeciwko słabej Legii niż stawiać na ich wygrana, tym bardziej, że kurs na X2 zachęca.
 
Ostatnia edycja:
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
No cóż, mniejszy wybór w tej kolejce ze względu na przełożenie meczów naszych drużyn, które grają w europejskich pucharach, jedynie Pogoń się wyłamała i nie przełożyła meczu.

Jagiellonia Białystok-Widzew Łódź

Na tapet weźmiemy piątkowe spotkanie, rozgrywane w Białymstoku. Do stolicy Podlasia przyjeżdża Widzew, czyli beniaminek tego sezonu rozgrywek Ekstraklasy. Łodzianie w pierwszym meczu dość nieoczekiwanie postawili się w meczu z Pogonią, jednak ostatecznie polegli po kolejnym pięknym golu Bichakchyana zza pola karnego. Uważam, że kadrowo Widzew to drużyna na strefę spadkową. Nie przesądzam że faktycznie tak się stanie, ale nazwiska nie zachwycają. Przejdźmy do gospodarzy. W pierwszej kolejce nadspodziewanie łatwo pokonali Piasta Gliwice na własnym stadionie 2:0. Była to niespodzianka zważając na poczynania Białostoczan w zeszłym sezonie. Myślę, że ten sezon pod wodzą Macieja Stolarczyka będzie dużo lepszy niż poprzedni, udało się utrzymać dwie największe gwiazdy, mianowicie Imaza i Guala. Właśnie ta dwójka powinna robić różnicę i dać sporo punktów Jagielloni. Uważam jednak, że w tym meczu nie będzie im aż tak łatwo o bramki. Widzew zapewne ustawi się na własnej połowie i będzie liczył na kontry, spodziewam się tutaj zwycięstwa gospodarzy, jednak podeprę to remisem, nie spodziewam się też wielu bramek.

Jagiellonia lub remis i poniżej 4.5 gola Kurs: 1.50 Fortuna (EE)

Ryzykowniej: Jagiellonia wygra mecz Kurs: 2.17 Lvbet
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Przeciez Jagiellonia badz, co badz grala slabo.Widzew to nie potega, ale beniaminek ma szanse powalczyc.Nie gralbym Jagi
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Warta Poznań - Wisła Płock
Suma goli (drużyny) - Warta Poznan Poniżej 2.5 (90 minut) & Suma goli (drużyny) - Wisla Plock Powyżej 0.5 (90 minut)
forbet 1.59 (betarchitekt)
Dopiero 2 kolejka naszej Ekstraklasy a już sporo problemów z przekładanymi meczami. Nie ma co tutaj tego dłużej komentować, skoro już na łatwiejszych rywalach próbujemy w ten sposób zdobyć przewagę. Wracając do wybranego meczu - Warta kolejny sezon gra poza swoim stadionem. Nawet jeśli całkiem nieźle zagrała z Rakowem, to w Grodzisku raczej nie będzie znów mieć "przewagi własnego boiska". Wspominam o tym, ponieważ Wisła Płock często w poprzednim sezonie wyraźnie gorzej grała w spotkaniach na wyjeździe.
Tutaj mamy dwie ekipy "na wyjeździe", więc może to działać na korzyść gości. W ofensywnie Płock wyglądał całkiem dobrze, strzelił 3 bramki - moim zdaniem spokojnie jest w stanie zdobyc tutaj gola a sama Warta nie jest na tyle mocna w ofensywie, żeby strzelić tutaj kilka goli dobrze prezentującej się Wiśle Płock. Oczywiście to wnioski po zaledwie 1 kolejce - warto brać to pod uwagę przy graniu Ekstraklasy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +755
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Legia - Zagłębie
Typ: 1
Kurs: 1,81
Buk: Betfan

Zagłębie od zawsze kojarzy mi się z przeciętnością - ot, takim przytułkiem dla zawodników, którzy nie lubią zbytnio się stresować i, odcinając kupony, zarabiają, robiąc na dodatek to, co lubią, bez nadmiernej presji i nawału oczekiwań.

Płynność finansowa, stabilność wypłat, brak wygórowanych celów - wszystko to składa się na małe piłkarskie eldorado, czego wynikiem jest wieczna pozycja w środku tabeli i nic poza tym.

Próbował to jakiś czas temu odmienić bardzo ambitny trener Piotr Stokowiec i to z bardzo pozytywnym skutkiem, gdyż udało mu się wywalczyć dla Lubina nawet puchary europejskie. Po tym czasie drużyna wróciła jednak do "normalności", a w poprzednim sezonie przez moment w oczy zajrzało lubinianom widmo degradacji.

Kto na kłopoty? Oczywiście Stokowiec! Szkoleniowiec poradził sobie początkowo z misją ratunkową i lekką reką utrzymał Zagłębie w elicie, a teraz miał możliwość przygotować drużynę do sezonu od podstaw. W inauguracyjnej potyczce na własnym boisku ze Śląskiem lubinianie wyglądali jednak dokładnie tak, jak opisywałem w powyższej części analizy, czyli nijak i przeciętnie.

Na drugim biegunie mamy Legię, która, podrażniona kompromitującym sezonem, będzie robić pod batutą nowego dyrygenta Runjaicia wszystko, co tylko w jej mocy, aby odbudować swoją markę i jakość. A że nie ma w tym sezonie pucharów, okazją na to dla Legionistów jest każdy nadchodzący mecz ligowy.

Pojedynek z Zagłębiem to przywitanie ze swoimi fanami, i myślę, że Legia będzie chciała pokazać się z bardzo dobrej strony, zagra ambitnie i powalczy o każdy metr kwadratowy boiska. I chociaż to dopiero początek sezonu i nie wszystkie tryby będą jeszcze pracować jak należy, na bezbarwnych lubinian powinno wystarczyć.

Zwłaszcza, że nawet w poprzednim, tragicznym sezonie, Legia dwukrotnie poradziła sobie z Zagłęiem bez problemów i spuściła im manto 4:0 u siebie i 3:1 w spotkaniu wyjazdowym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +905
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Wieteska nie otrzymał bezpośrednio czerwonej kartki , tylko dwie żółte , a że to początek sezonu , to będzie mógł zagrać w kolejnym spotkaniu
To informacja na super minus. Ja nie wiem, co Oni widzą w tym człowieku, ale większego pozoranta i mniej inteligentnego zawodnika w obronie w ekstraklapie to nie ma. Obserwuję go od dłuższego czasu i facet jest tak przeciętny, że to niesamowite. Gdyby Clermont wrzucił ofertę to na miejscu Legii od razu pakuje Wieteskę, razem z przybytkiem i ładuje do samolotu. On tam szybciej wróci, niż się spodziewają. A kasa zostanie. Gdyby nie spocony Czesiek, to Wieteska założyłby koszulkę repry tylko jako kibic. Na szczęście wypadł jak pajac, więc Czesiek, chyba nie wpadnie ba głupi pomysł, by znowu go powołać, choć kto wie. Pupilka?

Nie udało mi się dodzwonić do Hejt Parku z Naszym 711, bo pierwsze pytanie było, co to za kabaret z powołaniem tej gwiazdy.
 
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Typ: 1x @ 1.68 betfan


U innych bukmacherów w okolicach ~ 1.75. Jest kilka argumentów które skłaniają mnie do pogrania w kierunku gospodarzy.
1. Kurs adekwatny do ryzyka a nawet ciut mniejszy powinien być na zwycięstwo Sląska. Kurs na win Pogoni w okolicach ~ 2.15 wydaje mi się lekko przesadzony.
2. Pogoń Szczecin skupiona na rewanżu w lidze konferencji. Liczę na wiele rotacji.
3. Śląsk Wrocław w ostatnich 13 spotkaniach u siebie ani razu nie przegrał z Pogonią. Ostatnia wygrana Portowców miała miejsce w 2001 roku.
4. Pogoń Szczecin jest jako jedyną drużyną, której mecz nie został przełożony spośród wszystkich pucharowiczów którzy grali w czwartek.
5. Śląsk Wrocław pierwsze spotkanie zagrał solidnie. Remisując z Zagłębiem Lubin w derbach dolnego śląska. W perspektywy statystyk można stwierdzić, że lepiej się zaprezentowali od Zagłębia tj. więcej strzałów, więcej sytuacji podbramkowych, więcej rzutów rożnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +942
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin Typ: Śląsk Wrocław lub remis @ 1,68 Betfan

Idę w stronę Śląska. W pierwszym meczu pokazali się przyzwoicie. Pogoń bardzo dawno nie wygrała we Wrocławiu. Ja z przymrużeniem oka traktuje tą statystykę. Jest to jakiś argument, ale każda seria może się skończyć i bardzie traktuję to jaką ciekawostkę. Głównym argumentem, który przekonuje mnie do zagrania w stronę Śląska jest czwartkowy mecz Pogoni. Jako jedyny zespół nie przełożył meczu w lidze. Środowisko kluby z Pomorza przekonuje, że zespół jest przygotowany na grę co 3-4 dni. Mnie to nie przekonuje. Pogoń ma delikatne pole do rotowania w składzie, ale raczej w pomocy i w ataku. W obronie będzie wyglądało to raczej podobnie. W pierwszym meczu wygrali, ale zwycięstwo nie przyszło łatwo. Śląsk przyzwoicie wyglądał na inaugurację. Zobaczymy jak pójdzie Ivanowi Djurdjeviciowi w nowym zespole. Dobrze mu życzę. W Lechu został rzucony na głęboką wodę. Otrząsnął się i zebrał doświadczenie w 1 lidze. Teraz dostał kolejną szansę w Ekstraklasie. Podsumowując: głównym argumentem, który kusi mnie zagrać na brak porażki Śląska są mecze w kwalifikacjach do europejskich pucharów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +755
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Cracovia 1,66 Betfan

Kolejka dość okrojona to i z typami krucho mało czasu mało materiału do większych przemyśleń Pogoni zawsze gra sie dość ciężko we Wrocławiu a Legunia dość spokojnie z reguły odprawia Zagłębie.... to tak na szybko bez kombinacji Pasy w Zabrzu zagrały na dobrym poziomie ekipa Zielińskiego mogła sie podobać- fajne wyjście z piłka do kontry dość spokojna kontrola tego spotkania. Sporo plusów piłkarsko wydaje mi sie ze Korona będzie ustępowała. Ekipa Ojrzyńskiego to twardziele u siebie bardzo mocni dużo walki biegania Kielce to będzie trudny teren nie koniecznie piłkarsko ale...90 minut do łatwych tam nie będzie należeć na pewno Łukowski chłopak ciekawy ale u gospodarzy mi sie bardzo podobali Myszor Rakoczy Ghita bardzo pewny w bramce Niemczycki próbujemy jedyneczkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +755
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom