>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka PGE Ekstraligi 22/23-04.2017

Status
Zamknięty.
B 0

baronvon

Użytkownik
Hej.
Ja dzis ide w strone Gorzowa. 2.14 sts , Grudzuadz - Gorzow 2 @2.14
A czemu? A dlatego, ze maja 5 mega silnych seniorow. Vaculik wrecz lata. Zmarzlik jest mocny, Iversen jedzie swoje. Jedynie troche ponizej oczekiwan Kasprzak ale i on jest w stanie 10 pkt zrobic. Uwazam, ze Grudziadz ma mega dziurawa pierwsza pare. Pieszczek i Gollob to jest para, ktora mozna na 5:1 wozic. Pieszczka czeka to samo co Przedpelskiego. Ciezkie wjescie w role seniora. Niby w sparnigach cos jechal ale to tylko sparingi. Gollob jak wiadomo juz lata swietnosci ma za soba i to dawno. A poerwsza para w Gorzowie to Pawlicki i Iversen. Pawlicki poobijany ale na pewno od czwartku stawiali go na nogi i bedzie zdolny do jazdy. Na pozycjach juniorskich wedlug mnie na remis.
Co do Pieszczka zgoda, może być ciężko. Ale Golloba nie można lekceważyć w Grudziądzu.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Może nie jestem obiektywny, bo jestem z Grudziądza, słoneczko od rana świeci także beton bd na maxa i nawet prognozowany deszcz diametralnie nie zmieni naszego toru. Pieszczek w sparingach jeździł dobrze i dziś z numerem 9 zacznie od wewnętrznych pol i swoje przywiezie. Na treningach bił Okonia prawie co bieg a jakie starty w Grudziądzu ma Rafał wszyscy wiemy. Moim zdaniem Grudziądz to bierze w granicy 49:41. PUK dostał nr 2 czyli Chomski spisał go na straty,jakoś nigdy w Grudziądzu dobrze nie jeździł. Rujner parę juniorska powinien ogarnąć,wygrywał na treningu w kratkę z Mike nad Wieczorkiem i Wawrzyniakiem. Ale 4:2 w młodzieżowym musi być minimum ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rl2403 2

rl2403

Użytkownik
Hej.
Ja dzis ide w strone Gorzowa. 2.14 sts , Grudzuadz - Gorzow 2 @2.14
A czemu? A dlatego, ze maja 5 mega silnych seniorow. Vaculik wrecz lata. Zmarzlik jest mocny, Iversen jedzie swoje. Jedynie troche ponizej oczekiwan Kasprzak ale i on jest w stanie 10 pkt zrobic. Uwazam, ze Grudziadz ma mega dziurawa pierwsza pare. Pieszczek i Gollob to jest para, ktora mozna na 5:1 wozic. Pieszczka czeka to samo co Przedpelskiego. Ciezkie wjescie w role seniora. Niby w sparnigach cos jechal ale to tylko sparingi. Gollob jak wiadomo juz lata swietnosci ma za soba i to dawno. A poerwsza para w Gorzowie to Pawlicki i Iversen. Pawlicki poobijany ale na pewno od czwartku stawiali go na nogi i bedzie zdolny do jazdy. Na pozycjach juniorskich wedlug mnie na remis.
Weź pod uwagę, że z tych 5 mega mocnych seniorów Kasprzak od dłuższego czasu jedzie poniżej oczekiwań, a Iversen w 2 ostatnich meczach w G-dzu zdobył odpowiednio: 3 i 4 punkty. Stal nie ma już również atutu w postaci Zmarzlika na pozycji juniorskiej, gdzie w środkowej części meczu z reguły powiększała przewagę/odrabiała straty. W sezonie 2016 Zmarzlik jechał w 14 biegu i robił znaczącą różnicę, teraz przy słabszej postawie w/w dwójki w 14 biegu będzie spora dziura. Jeżeli chodzi o Pieszczka to w porównanie z Przedpełskim jest wg mnie nie na miejscu. Prześledź sobie jazdę Pieszczka w sparingach na różnych torach. Reasumując typu nie neguję bo to początek sezonu, ale z argumentami nie mogę się zgodzić.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Hej.
Ja dzis ide w strone Gorzowa. 2.14 sts , Grudzuadz - Gorzow 2 @2.14
A czemu? A dlatego, ze maja 5 mega silnych seniorow. Vaculik wrecz lata. Zmarzlik jest mocny, Iversen jedzie swoje. Jedynie troche ponizej oczekiwan Kasprzak ale i on jest w stanie 10 pkt zrobic. Uwazam, ze Grudziadz ma mega dziurawa pierwsza pare. Pieszczek i Gollob to jest para, ktora mozna na 5:1 wozic. Pieszczka czeka to samo co Przedpelskiego. Ciezkie wjescie w role seniora. Niby w sparnigach cos jechal ale to tylko sparingi. Gollob jak wiadomo juz lata swietnosci ma za soba i to dawno. A poerwsza para w Gorzowie to Pawlicki i Iversen. Pawlicki poobijany ale na pewno od czwartku stawiali go na nogi i bedzie zdolny do jazdy. Na pozycjach juniorskich wedlug mnie na remis.
Ja pozwolę się nie zgodzić. Nie neguję samego typu lecz przytoczone argumenty. Mam wrażenie że piszesz o Gorzowie tak jakby jechali u siebie, a o Grudziądzu tak jakby jechali na wyjeździe. Owszem Gorzów wygrał w Toruniu, ale jak dla mnie to bardziej Toruń jest mega słaby niż Gorzów mocny. Gollob swoje lata ma za sobą i można go wozić 1:5 ale na wyjazdach, a nie na własnym torze. Juniorka rzeczywiście na remis, ale jako że jadą w Grudziądzu a nie w Gorzowie to stawiałbym zdecydowanie na juniorów gospodarzy (gorzowscy juniorzy tam będą błądzić). Kasprzak zupełnie bez formy. O ile sparingi, memoriał Jancarza mozna wytłumaczyć testami, to jednak poważne ściganie weryfikuje wszystko. W Toruniu bez szału, w złotym kasku też mizeria - a przecież zależało mu na tym, bo te zawody były finałem polskich eliminacji do GP. Co do Iversena to się zgodze - zrobi swoje. Jego ostatnie występy w Grudziądzu to 3 i 4 pkt, więc myślę że utrzyma ten poziom i na torze który mu kompletnie nie pasuje z trudnego numeru zrobi swoje &quot;3-4 pkt&quot;. Ogólnie Gorzów na tą chwilę ma Zmarzlika, Vacula i Pawlickiego. Reszta to dziury. Wygrana w Toruniu natomiast cały ten obraz zamydla. Grudziądz na własnym torze bardzo mocny i uważam że każdy z 5-tki seniorów może zrobić dwucyfrówkę. Juniorzy GKM-u będą bili juniorkę Gorzowską, stąd moim zdaniem Gorzów dziś polegnie.


Grudziądz (+2,5) - Gorzów @ 1,62 Fortuna
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Ja złapałem na Totolotku po 2,10 jeszcze. Co ma być to będzie..
edit: przecież wisi cały czas po 2,05
Najważniejsze to teraz zdrowie Tomka Golloba
 
M 0

mazum

Użytkownik
Rafał Okoniewski - Przemysław Pawlicki 2.10 Milenium
Moim zdaniem bet dnia. Nie ma co się rozpisywać nad formą Przemka. Bardzo szybko dogadał się ze swoim sprzętem z którym miał problem rok temu. Na początku sezonu Gorzowska Stal będzie miała z niego ogromny pożytek. Po drugiej stronie Okoń który jedzie dzisiaj w parze z Buczkiem. Myślę że Rafał może pogubić tutaj parę pkt na klubowym koledze.
Co do samego meczu myślę, że będzie na styk i biegi nominowane zadecydują kto wyjdzie zwycięsko. Zapowiada się dobre widowisko ????
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
u których PL buków obstawia się l.punktów zawodnika niezależnie od l.biegów? szykują się nominowane* po stronie Grudziądza pod nieobecność Golloba, co może premiować overy punktowe
*edit: oczywiscie chodzilo mi o rez. taktyczne
 
stanior 1,8K

stanior

Użytkownik
Artiom Łaguta - Bartek Zmarzlik 2 @1.85 STS ( 5 pierwszych startów )
Nie chce tutaj Bartka za bardzo opisywać bo każde wie co i jak. Artiom miał świetne sparingi ale też zdarzył sie nieprzyjemny incydent ok. 2 tyg temu na crossie troche sie poturbował i nie jeździł od tego czasu w żadnych zawodach. Forma Bartka i niepewność formy Artioma skłania mnie bardziej żeby dać na Zmarzlika a i kurs przyjemny.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
u których PL buków obstawia się l.punktów zawodnika niezależnie od l.biegów? szykują się nominowane po stronie Grudziądza pod nieobecność Golloba, co może premiować overy punktowe
iforbet, ale cały mecz wycofany z oferty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Info z SF:
Miejsce mistrza świata z 2010 roku w składzie MRGARDEN GKM-u zajmie Kamil Wieczorek, który jest już w drodze do Grudziądza. Jedynym seniorem, którego ma w obwodzie Robert Kempiński jest Antonio Lindbaeck, ale oczywistą sprawą jest, że grudziądzanie nie zdołają sprowadzić Szweda na miejsce w tak krótkim czasie.
Skład MRGARDEN GKM-u Grudziądz na mecz z Cash Broker Stalą Gorzów:
9. Krystian Pieszczek
10. Kamil Wieczorek
11. Rafał Okoniewski
12. Krzysztof Buczkowski
13. Artiom Łaguta
14. Mike Trzensok
15. Mateusz Rujner
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 11

pietraseq

Użytkownik
Lindbecka nie ściągną za mało czasu , też sie zastanawiałem długo nam tym meczem , ale gdy tylko pojawi się jakiś handi na Grudziądzu zagram w nich będą 2 razy bardziej skoncentrowani , i decydować będą ostatnie biegi. Pieszczek pociągnie to 3:3 najwyżej 4:2 dla gości ale nie przywiozą go na 5:1. Pełne rece roboty przed Buczkowskim i Okoniem , to oni dzisiaj dadzą zwycięstwo GKMowi , pozdrawiam
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
w tych okolicznościach, wydaje się, że może mieć sens over na Pieszczka (najczęściej sparowany z Tomaszem). co sądzicie? (nie śledziłem ostatnich tygodni)
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
u których PL buków obstawia się l.punktów zawodnika niezależnie od l.biegów? szykują się nominowane* po stronie Grudziądza pod nieobecność Golloba, co może premiować overy punktowe

*edit: oczywiscie chodzilo mi o rez. taktyczne
Przedewszystkim pojedzie zależy czy pojedzie za Golloba Lindbaeck czy jakiś junior. Jeśli Anton to nie widzę tutaj zadnej &quot;okazji&quot;.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
&quot;Mimo wypadku naszego kapitana przygotowania do meczu trwają...
Tomasza Golloba zastąpi dziś w składzie Kamil Wieczorek lub transportowany ze Szwecji Antonio Lindbaeck. #H4LIVE&quot;
Z facebooka GKMu. Choć z Toninho to pewnie mocno życzeniowe.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Rozmawiałem z managerem Lindbacka. Antonio będzie w Grudziądzu o 18:00, jego sprzęt z mechanikami o 16:00 info od kumpla raczej wiarygodny. Pozdrawiam, mam nadzieję że GKM da radę!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom