>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2 Kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
typer82 0

typer82

Użytkownik
2 kolejka Orange Ekstraklasy 03-05 sierpień 2007

2007-08-03 piątek

20:00 Korona Kolporter Kielce - Lech Poznań 2.40 - 3.30 - 2.70

2007-08-04 sobota

19:00 Cracovia Kraków - Ruch Chorzów 1.90 - 3.20 - 4.00
19:00 Odra Wodzisław - Zagłębie Sosnowiec 1.90 - 3.20 - 4.00
19:00 Łódzki KS - Polonia Bytom 1.80 - 3.25 - 4.40
20:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2.25 - 3.25 - 2.95

2007-08-05 niedziela

16:00 Jagiellonia Białystok - Groclin Grodzisk Wlkp. 2.25 - 3.25 - 2.95
18:00 Widzew Łódź - GKS Bełchatów 3.30 - 3.20 - 2.10
19;00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2.95 - 3.25 - 2.25

Kursy pochodzą od bukmachera Unibet

Zapraszam do wypowiadania się na temat 2 kolejki OE. Analizy, typy, sugestie oraz komentarze do kolejnych spotkań ligowych

No to jedziemy ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja mimo wszystko jeszcze poczekam z typowaniem drugiej kolejki. Zobacze co w środku tygodnia zaprezentują pucharowicze i wtedy zaczniemy typowanie ;)

Na chwilę obecną chyba 2,20 jest za niskim kursem na wygrana Zagłębia z Wisłą. Wisełka zagrała świetny mecz z Sevillą (w mojej opinii) i jeśli w Lubiniu zagra podobnie to może wygrać. Ale Miedziowi oczywiście są niezwykle solidni u siebie i to ich typowałem jako obrońców mistrzowskiego tytułu, jednak teraz widzę, że będzie oto niezwykle ciężko. Od tego jak zagrają w sobotę z Wisłą wiele zależy fakt jak zaprezentują się w pojedynku ze Steauą.

W każdym bądź razie tegoroczny sezon zapowiada się na niewzykle emocjonujący i wyrównany!

Wisła Kraków, Legia Warszawa, Zagłębie Lubin, GKS Bełchatów, Korona Kielce, Lech Poznań te drużyny mają największe szanse na mistrzostwo i zapewne ktoś spośród nich zostanie mistrzem... hmm... a może do wyścigu o miano najlepszego włączy się ktoś jeszcze?
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Spotkanie: LKS Lodz - Polonia B.
Typ : LKS
Kurs : 1.70

Analiza :Lks po fatalnej koncowce mecz z w Wlodzislawiu z miejscowa Odro wygrywajac 2:0 do 87 min zremisWyowal 2:2 czyli mecz dla niech przegrany.Wypowiedzi Trenera LKS Wojciecha Boreckiego :
Czuje wielki niedosyt tak jak zawodnicy jak i ja , prowadzac 2:0 do 85 minuty jesli sie remisuje to inaczej nie mzona tego ocenic.Podarowalismy ten pkt. Odrze Wodzislaw i w takich kategoriach to traktuje .
Bezpośredni pojedynek
kwi 19, 06 2. Liga LKS Lodz 2 - 2 Polonia Bytom
Lip 31, 05 2. Liga Polonia Bytom 0 - 0 LKS Lodz
mar 17, 01 2. Liga LKS Lodz 2 - 0 Polonia Bytom
Sie 5, 00 2. Liga Polonia Bytom 2 - 0 LKS Lodz

Po tym mozna wnioskowac ze LKS bedzie zmotywowany zeby pokazac przy stadionie Al. Unii Lubelskiej 2 przy wlasnych kibicach na co ich naprawde stac . Rywalem LKS bedzie beniaminek Polonia Bytom . Polonia w pierwszym meczu przegrala rowniez z beniaminkiem Jagielonio Bialystok .Rowneiz wygrywajac ten mecz 1:0 po bramce Sobocinskiego w 35 minucie . Obie druzyny sa zmotywowane do tego meczu lecz LKS przy pomoy kibicow jaki i wlasnie zawodnikow bardzie ogranych w OE wygraja ten mecz po dobrym meczu .
 
brian 0

brian

Użytkownik
Zagłębie Lubin Wisła Kraków

Moja analiza

Zagłebie jest po wygranej nad Widzewem 2:1 a Wisła po wygranym Turnieju i wygranym meczu ze zwycięzcą Pucharu UEFA FC Sevilla. Zagłebie mogło stracić 3 punkty ponieważ w 2 połowie Widzew wrócił do gry ale udało się strzelic tylko jedną bramkę. A Wisła mając dobre transfery wygrała Turniej i zapowiada walkę o mistrzostwo. Mój typ to x2 lub X

Pozdrawiam
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
ja tam na ruch bym postawil ????
moze jakas analiz ... ?

Ale co do tematu Ruch zlapal wiatr w zagle po spotkaniu z Groclinem a Cracovia troche zdolowano po meczu 0:1 ? z Legio ? ale moze to im tylko pomoze w odniesieniu sukcesu ? nie wiem ale ja jestesm jak juz cos 1x lub bardziej ryzykowny typek 1 ????

Pozdrawiam
 
S 11

support75

Użytkownik
Zagłębie Lubin Wisła Kraków

Moja analiza

Zagłebie jest po wygranej nad Widzewem 2:1 a Wisła po wygranym Turnieju i wygranym meczu ze zwycięzcą Pucharu UEFA FC Sevilla. Zagłebie mogło stracić 3 punkty ponieważ w 2 połowie Widzew wrócił do gry ale udało się strzelic tylko jedną bramkę. A Wisła mając dobre transfery wygrała Turniej i zapowiada walkę o mistrzostwo. Mój typ to x2 lub X

Pozdrawiam
Trzeba dodac ze zaglebie gra we wtorek w lidze mistrzow.
Pare analiz dodam, ale dopiero w okolicach czwartkow za wczesnie jeszcze by cos mowic.
Pare typow mam, ale czekam na kursy jakie wystawi expekt.
 
C 0

czarny-19207

Użytkownik
w meczu zagłębie - wisła stawiam na wisłe, zagłebie bedzie zmęczone meczem z rumunami a wisła chyba wraca na szczyt i myślę , że poradzi sobie z mistrzem.

Drugim meczem który mnie zinteresował to cracovia - ruch- i tu stawiam na gospodarzy którzy u siebie raczej nie przegrywają
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
z tą Wisłą, to spokojnie. Zagłębie też ma mocną pakę, nie popadajmy w hurraoptymizm z tego powodu, że Wisła zremisowała i wygrała z drużynami, które dopiero rozpoczynają przygotowania do sezonu. Meczu z Zagłębiem bym nie typował raczej........mowie to ja Wiślak :mrgreen:
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ja może tak skromnie swoje pierwsze przemyślenia ... ;) Później się napisze analizki :p Korona - Lech chyba szykuje się overek ... Korona z takimi błędami w obronie nie zaciekawie ... a Lech też w defensywie nie błyszczy ... Za to obie ekipy w ofensywie duży potencjał ;) Myślę, że Groclin spokojnie ogra Jagiellonie ... Poza tym warto chyba będzie zagrać na Bełchatów ... Widzi mi się także remis bądź też wygrana Górnika Zabrze ... Oczywiście nie był bym sobą gdybym nie pomyślał o swojej Polonii .... Chłopaki nie są bez szans ... Analizki pojawią się kiedy ustalone będą już wyjściowe 11 ;) czyli można powiedzieć, że będzie to czwartek :] Albo piątek :jezora:
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
czuje ze w meczu LKS moze pasc over . Ale tak do postawienia to moim zdanie mpewna 1 . Lks zdeterminowany po ostatniej klesce gdy wygrywajac 2:0 zremisowal musi udowodnic swoim kibicom sze na cos go stac tak wiec spokojnie wejdzie. Lech-kolporter nastepna 1 to co robila korona z GKS nie bylo zbyt przekonywujace . Ale trzbe sie liczyc ze niegrali swierczeski jak i Gajtkowski wiec to bedzie ciezki mecz ale sadze ze wygra Kolejorz (moim zdaniem faworyt na mistrza 8) ) Widzew -Belchatow 2 Widzew moze niegra swietnie ale potrafi cos zrobic natomiast BOT zagral w maire dobrze z Kolporterem i sadze ze naprzekor Sutkowi bedzie 2 :jezora:
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Bełchatów bez wygranej w Łodzi wg. mnie. Widziałem Widzewa w sparingu z Wisłą i powiem szczerze, że byłem zaskoczony bardzo dobrą postawą. Pojedynku z Zagłębiem niestety nie widziałem, ale z tego co czytałem to też zebrali dobre recenzje. Bełchatów wg. mnie nie gra jakos wybitnie teraz. Będzie po długiej podróży z jakiegos zadupia i generalnie uważam, że nie będzie w stanie wygrać.
 
D 0

dajrespekt

Użytkownik
2 kolejak
Sądze, że GKS Bełchatów zwycięży w Łodzi z Widzewem, wróże też wygraną beniaminkowi Ruch Chorzów z Cracowią- sam też tak obstawiłem. Wyjaśnie po krótce czemu tak mysle, otóż statystycznie patrząc Widzew ma serie niepowodzeń która ciagnie sie głeboko w miniony sezon, GKS wygrywal niemal wszystko w minionym sezonie i ten rozpoczal od wygranej(piłkarsko natomiast Widzew na pewno ustępuje), co do Ruchu to może on chrupnąć z rozpędu-po ostatniej kolejce 4:1 z Dyskobolią- słaba Cracovie, która uległa już wnowym sezonie Legii.

taka luźna argumentacja- ja stawiam na GKS I RUCH!
 
remix 0

remix

Użytkownik
[glow=blue:79371f010f] Korona Kolporter Kielce - Lech Poznań [/glow:79371f010f]
2
Mimo że korona ma wyższy kurs to Lech w tym sezonie zapowiada sie znacznei lepiej
Lech Poznan 4 - 2 Zaglebie Sosnowiec a korona zaliczyła pierwszą porażke 0-2 z Bełchatowem.Lech w Tym sezonie ma ambicje oraz zawodników na Europejskie puchary w meczu z Zagłębiem pokazali lase strzelając 4 bramki w pięknym stylu a korona no cóz nic nie pokazała w meczu z bełchatowem Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Lecha
 
D 0

dajrespekt

Użytkownik
też byłbym skłonny stawiać na LECH- i nawet podobnie bym argumentował typ jak kolega u góry... a wiec KORONA KIELCE-LECHPOZNAN Typ: 2
 
przemekwn 0

przemekwn

Użytkownik
Piłkarze &quot;Pomarańczy&quot; postanowili mieć głęboko w 4 literach to co się dzieje po za boiskiem (czyt. afery korupcyjne, zatrzymania kolejnych sędziów itp., itd.) i postanowili trochę poszaleć w pierwszej kolejce strzelając łączne 24 gole. W dodatku nie były to byle jakie bramki - taki Socha na przykład strzelił nożycami piękną bramkę zawodnikom ŁKS-u i doprowadził do wyrównania w ostatnich minutach meczu.

Wyniki 1 kolejki :
Groclin Dyskobolia 1:4 Ruch Chorzów Ruch Chorzów
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 2:1 Widzew Łódź Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 2:1 Polonia Bytom Polonia Bytom
Lech Poznań Lech Poznań 4:2 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
Odra Wodzisław Odra Wodzisław 2:2 ŁKS Łódź ŁKS Łódź
GKS Bełchatów GKS Bełchatów 2:0 Korona Kielce Korona Kielce
Legia Warszawa Legia Warszawa 1:0 Cracovia

W piątek zaczynamy mocny uderzeniem - mecz Korony z Lechem. Korona poprzedni mecz przegrała z vice- mistrzem Polski 0:2.Kolporter oddał 8 strzałów na bramkę przeciwnika w tym 1 w światło... Na jakąkolwiek pochwałę w tym meczu (w drużynie Kolportera może zasłużyć jedynie Edi i Hermes. Obrońcy Kolportera zagrali na baaardzo niskim poziomie - Wróbel robił z nimi co chciał. Kielczanie już do przerwy dostawali 0:2 więc Zieliński z formacji 4-4-2 przeszedł do 4-3-3 ale nic to nie dało albowiem Kielczanie nie znaleźli sposobu na dobrze prosperującą w tym dniu obronę Bełchatowian.
Lech Poznań natomiast w zupełnie innych nastrojach schodził z murawy - wygrali bowiem na &quot;swoich śmieciach&quot; 4:2 z Sosnowieckim Zagłębiem. Pierwsza połowa nie przyniosła żadnej bramki. Było to jednak spowodowane dużym szczęściem, które towarzyszyło przez pierwsze 45 minut Zagłębiu. W drugiej połowie Lech pokazał na co ich stać. Przez pierwsze 15 minut gospodarze pokazali, że mają zamiar w tym sezonie walczyć o najwyższe lokaty i strzelili 3 bramki. Dwie bramki strzelił Zając, który zasługuje na ogromne brawa. Od 60 minuty kibice &quot;Kolejorza&quot; byli wniebowzięci - zresztą tak samo jak i piłkarze ... W 68 minucie tym sposobem nowy zawodnik Zagłębia - Kmiecik (który zmienił Folca) strzela bramkę i na tablicy jest już 3:1. 5 minut przed końcem spotkania w polu karnym Reiss fauluje jednego z graczy Zagłębia (Berensztajna ? ) i faul ten zamienia się w bramkę. Sosnowiczanie rzucili wszystko i próbowali te ostatnie 5 minut wykorzystać jak najlepiej, co niestety skończyło się dla nich źle albowiem w 90 minucie po podaniu Rengifu najlepszy strzelec poprzedniego sezonu- Reiss strzela bramkę i jest 4:2 dla Lecha. Drużyna Lecha zagrałą ciekawy, dobry futbol w minioną sobotę. NA pochwałę zasługuje na pewno świetny Zając, Quinteros i Reiss... Jedyne co może martwić w szeregach Poznaniaków to zachowanie piłkarzy po tym jak strzelili bramkę na 3:0. Lech próbował grać pod publikę, zbyt nonszalancko co mogło się dla nich źle skończyć.
W tym pojedynku wg. mnie stroną przeważającą jest Lech, albowiem widziałem, że potrafią grać, są poukłądaną drużyną i mogą walczyć w tym sezonie o udział w Pucharach bez żadnych problemów. Należy jednak pamiętam, że Korona to nie byle kto. W dodatku gra u siebie- a wspacie kibiców napewno będzie potrzebne.
Na stadionie w Kielcach - 1 zwycięstwo gospodarzy i 2 remisy ,a ogólnie 2 zwycięstwa Lecha, 3 remisy i 1 zwycięstwo Korony.
Mecz łatwy do wytypowania nie jest - jeśli chodzi o zwycięzcę to postawiłbym za drobne x a troche grubiej x2.
Jeśli chodzi o under over - pomiędzy tymi drużynami: 3x under, 3x over, na boisku w Kielcach 2x under 1 over.
Tak jak mówiłem - w pierwszje połowie Lech raził nieskutecznością - ogólnie 19 strzałów - 11 w światło bramki, Korona 8 strzałów 1 w światło bramki. Obrona Korony faktycznie bardzo słabo funkcjonowała i wg. mnie trener jak najszybciej będzie musiał zlikwidować tą wadę. Over ...

Reszta spotkań na dniach ....
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
moje typy na lige na weekend to

Kolporter - Lech - stg2 1,27
LKS Łódz - Polonia Bytom stg1 1,15
Zagłebie Lubin - Wisła Kraków stg2 1,30
Odra Wodzisław - Zagłębie Sosnowiec stg1 1,15
Jagiellonia Białystok - Groclin 1X 1,37
Nie zgodze sie z tym typem . Sadze ze Groclin po zimnym prysznicy w meczu z Ruchem musi ten conajmniej zresmiowac jak i nie wygrac . Choc moga miec w nogach mecz pucharu UEFA z czwartku sadze ze dadzo rade i wygraja z przecietno &quot;Jagą&quot; Trener Zielinski zmotywuje ich tak aby pokazali &quot;lwi pazur i wygrali ta &quot;
 
kaprys 0

kaprys

Użytkownik
Ja się zgadzam z typem na Leszka, bo dziś kupili 3 obrońców. Szkoda że chyba nie zagra Rejsik ale i bez niego Leszek wygra. Korona nic nie pokazała w ostatnim meczu. Nic :wowsdf:
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Smuci mnie ze nie zagra Reiss ...lecz mam nadzieje ze zastapi go Rengifo choc nie wiem czy wytrzuma on 90 min poniewaz trener Smuda wypowiadal sie na jego temat i mowil o tym ze nie jest jeszcz przygotowany do sezonu .Rowniez w bramce Stanie Emilan Dolha ktory jest nr.1 w Polsce w grze na Przedpolu co bardzo jest potrzebny &quot;kolejorzowi&quot; ktory czesto traci takie bramki .Martwi mnie jedynie Bartosz Bosacki chyba juz wszyscy wiedza ze nie zagra d okonca tej rundy z powodu kontuzij iazadl krzyzowych ... Przechodzi ciezka operacji. Lecz napewno Lechowi nei zabraknie dopingu to tez jes twazne . Bedo grali jak u siebie ;-) ;-) Ale mam andzieje ze pokonaja slaby Kolporter a Hernan Rengifo i Emilian Dolha sprawdzo sie w meczu o pkt .
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
moje typy na lige na weekend to

Kolporter - Lech - stg2 1,27
LKS Łódz - Polonia Bytom stg1 1,15
Zagłebie Lubin - Wisła Kraków stg2 1,30
Odra Wodzisław - Zagłębie Sosnowiec stg1 1,15
Jagiellonia Białystok - Groclin 1X 1,37
i co to nam wnosi do dyskusji&gt;??


suche typy to do kuponów, a nie tu

Kaprys - to,ze ktos tam przyszedł/przyjdzie teraz to nie znaczy ze juz w piatek zagra. Spokojnie ????

Z pewnością zagra zdrajca Dolha w bramce i to pewnie da jakąś pewnośc tyłom Lecha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom